Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

janka

10.09.2015. 09:32

»

L.Grantiņš LRTT

Tā ir visīstākā demogoģija, ko tu bazūnē, kaut arī taisnība tajā ir ap 90%. Nevēlos tev rakstīt izsmeļošu attbildi, tikai piemetināšu:ļaunajam ir viena laba īpašība, ka tas pie pirmās iespējas aprij otru tādu pašu. Tad darīsim tā, lai viņi viens otru aprij.Panāksim kaut vai tādu taisnību, kāda ir Vācijā...


Kādreiz gribēju caur ts.tiesībsargiem panākt taisnību.Izrādijas ka viņiem ir gluži citas funkcijas.Vēl jau ir arī ts.Veselības Inspekcija,kura nodarbojas ar sūdzibnieku utilizēšanu.Pēc kontakta ar šo iestādījumu esmu zaudējis iespēju saņemt ārstēšanu.Cilvēktiesību birojs un veselības inspekcija mūsu valstī ir represīvas iestādes un kalpo varas interesēm.

Atbildēt

OXO-Nogurusajam

09.09.2015. 21:06

Helsinki 86 partapa partija LNNK un taja politiskaja silite paradijas VDK inspireta TB kuras vaditajs bija izgitibas ministris kurs viegli vareja pariet visas skolas latviesu valoda [nu nesanaca]-tieslitu ministris ir no ta pasa iesaukuma.

Atbildēt

>>L.Gr.

09.09.2015. 08:59

Es saviem "piesmējējiem" piesolīju elli pēc nāves :-) Pēc tam izlasīju, ka Dante rīkojies līdzīgi - viņš savus vajātājus aizsūtījis uz elli savā "Dievišķajā komēdijā".

Atbildēt

>>L.Gr.

08.09.2015. 21:58

Paldies. Tos Jūsu piespriestos ASM varētu pārprast kā linča tiesu, bet visādā ziņā jūsu arests šo to izgaismoja.Arī to, ka prese var uzbrukt vienam cilvēkam(kā man) vai pilnīgi noklusēt (kā Jums).

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

08.09.2015. 20:08

»

>>L.Gr.

Interesanti, vai Vācijas prese publicēja Jūsu gadījumu? Kāds anglis teica, ka viņu mediji nav labāki par mūsējiem, laiž tikai valdības propagandu


Nelitība neizpalika, kaut gan vēlāk privāti atvainojās. Viņi bija zvanījušu uz Latviešu Centru Minsterē, kur centra pārstāvji mani vāciešiem nodēvēja par ultra-nacionālistu, tā sevi pilnīgi atklājot, ka ir saistīti ar KGB, tieši tā, kā sacīja vecie Vanagi. Centrā ir divi cilvēki, kuriem varēja laikraksts jautāt. Visiem latviešiem, kuri ir pabijuši Centrā, tos pazīst. Tuvākā laikā es par šo gadījumu ziņošu drošības iestādēm. Čeka ir sagrauzusi visu emigrāciju. Lūk raksts:http://www.wn.de/Muenster/2062976-Linards-Grantins-war-Helsinki-Aktivist-Aktivist-aus-Muenster-in-Lettland-verhaftet

Atbildēt

>>L.Gr.

08.09.2015. 18:53

Interesanti, vai Vācijas prese publicēja Jūsu gadījumu? Kāds anglis teica, ka viņu mediji nav labāki par mūsējiem, laiž tikai valdības propagandu.

Atbildēt

08.09.2015. 14:53

»


Ziedojiet L.Grantiņam, lai var no Latvijas budžeta ECT piespriest kompensāciju.

Atbildēt

Gamonis

08.09.2015. 12:34

Nav saprotams, kāpēc Seile vēl joprojām tur ministrijā tādus stagnātus kā Kiopa? Ne jau par čekas maisiem runa, bet par totālu nekompetenci.
Nav saprotams, kāpēc Latvijas Universitāte vispār ielaižās ar tādiem kā Kiopa.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

08.09.2015. 11:23

»


Tā ir visīstākā demogoģija, ko tu bazūnē, kaut arī taisnība tajā ir ap 90%. Nevēlos tev rakstīt izsmeļošu attbildi, tikai piemetināšu:ļaunajam ir viena laba īpašība, ka tas pie pirmās iespējas aprij otru tādu pašu. Tad darīsim tā, lai viņi viens otru aprij.Panāksim kaut vai tādu taisnību, kāda ir Vācijā... .Šī pasaule perfekta nekad nekļūs, jo mēs paši neesam perekti.--------Tikko saņēmu dokumentus no Latvijas: ko sacījis tiesībsargs Jansons par mūs tikšanos Rīgas Centrālcietumā. Tā ir vienkārši ārprāta galējā izpausme- šizofrēnija. Precīzi manis sacītais,tikai pilnīgi otrādi. Es vēl neesmu atjēdzies, ka to var veikt kāds, kurš sevi uzskata par cilvēku.... .Publicēšu arī tribunālā.

Atbildēt

Nogurušais

08.09.2015. 09:29

Pietiek varētu apkopot sarakstu ar visiem, kas bremzē čekas maisu atvēršanu. Piemēram, Rasnačs šo pasākumu torpedēt pacenties pat vairākkārt. Var tikai minēt, kura intereses viņš pārstāv.
Skumjš fakts, ka ietekmīgajos amatos vēl joprojām ir cilvēki, kuri pārstāv Čekas intereses un mēs neesam spējuši tikt no tiem vaļā.
Kaut kā pēdējā laikā arvien vairāk no ārzemju avotiem var dzirdēt, ka no Padomju republikām tikai divas ir spējušas atbrīvoties no Padomju pārvaldes - divas Baltijas valstis, bet starp tām nav Latvija.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

08.09.2015. 08:47

Šodienas Latvijā valda visīstākā bijušo čekistu- slepkavu mafija, kas pilda Maskavas direktīvas. Jebkurš tiks iznīcināts, ja ķersies pie lietas būtības. Par šīm lietām ir personīgi jāinformē vadošo ES,ASV un NATO vadītāji, jo Latvija ir visīstākais Trojas "lops" ES un NATO. Nebūs brīnums, ja tāds Kangeris un Lapsa izlēks pa desmita stāva logu vai tiks no "lapsenēm" sadzelts.-----------Dievs,palīdzi mums tikt vaļā no šiem sātana izdzimumiem !" Šeit mani piedzīvojumi ar tiem: http://tautastribunals.eu/?p=28097

Atbildēt

08.09.2015. 08:39

»

skumjais

Raksts apliecina ka joprojām ir cilvēki(grupa),kuri vēlas noteikt kas un kā ir jādara...


Straujuma : " Atbilde netiks sniegta". Tā būtu pareizi. Un viņai par to nekas.Tiesiskās obstrukcijas aizliegums izskatīt lietu pēc būtības būs tukša skaņā, vai ar likumu vai līgumu neatrisinātu. Tas ir paņēmiens, kā atbrīvoties no liekēžiem izglītības sistēmā.

Ja jau pieļāvāt, god. zintnieki, cepoties savās pannās, ka Latvija novesta līdz kliņķim, tad esiet solidāri un dalieties ar mums pārējiem nabadzībā un atpalicībā. Prasiet I.Godmanim, kas izslēdza Latvijai gaismu tuneļa galā.

Atbildēt

skumjais

08.09.2015. 08:01

Raksts apliecina ka joprojām ir cilvēki(grupa),kuri vēlas noteikt kas un kā ir jādara!
Cīņa par ietekmes sfēras sadalīšanu turpinās un paliek neatbildēts:
KURŠ IR REŽISORS UN KĀDUS MĒRĶUS VĒLAS REALIZĒT?
Vai slēpjoties zem komisijas darba nenotiks mēģinājums pretnostatīt sabiedrības locekļus?
Vai šis neizskatās pēc "troļļu"gājiena lai pildītu hibrīdkaru citas valsts interesēs?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

12

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

FotoŠī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva.
Lasīt visu...

20

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

FotoLai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa ceļš viņa kurpēs, vēsta sena paruna. Tikai izprotot un pieņemot citādo, varam veidot iekļaujošāku sabiedrību. Tāpēc 15. septembrī ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu, simboliski paužot savu atbalstu deinstitucionalizācijas mērķa grupām – bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm, cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem. Īpaši pasākumi notiks Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Ventspilī un Ludzā, bet “Dažādo kurpju diena” tiks iedzīvināta arī sociālajos tīklos un citviet Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

FotoGodātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es, Latvijas pilsonis Rihards M.Parts, iepriekšējā vārdā un uzvārdā – Gints Grosfogels, esmu saskāries ar nopietnām problēmām mūsu tiesībsargājošo iestāžu darbībā un finanšu institūcijās, konkrēti Swedbank, neētisko un, manuprāt, noziedzīgo uzvedību. Tālāk izklāstīšu faktus, kas skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no Swedbank puses.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...