Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

janka

10.09.2015. 09:32

»

L.Grantiņš LRTT

Tā ir visīstākā demogoģija, ko tu bazūnē, kaut arī taisnība tajā ir ap 90%. Nevēlos tev rakstīt izsmeļošu attbildi, tikai piemetināšu:ļaunajam ir viena laba īpašība, ka tas pie pirmās iespējas aprij otru tādu pašu. Tad darīsim tā, lai viņi viens otru aprij.Panāksim kaut vai tādu taisnību, kāda ir Vācijā...


Kādreiz gribēju caur ts.tiesībsargiem panākt taisnību.Izrādijas ka viņiem ir gluži citas funkcijas.Vēl jau ir arī ts.Veselības Inspekcija,kura nodarbojas ar sūdzibnieku utilizēšanu.Pēc kontakta ar šo iestādījumu esmu zaudējis iespēju saņemt ārstēšanu.Cilvēktiesību birojs un veselības inspekcija mūsu valstī ir represīvas iestādes un kalpo varas interesēm.

Atbildēt

OXO-Nogurusajam

09.09.2015. 21:06

Helsinki 86 partapa partija LNNK un taja politiskaja silite paradijas VDK inspireta TB kuras vaditajs bija izgitibas ministris kurs viegli vareja pariet visas skolas latviesu valoda [nu nesanaca]-tieslitu ministris ir no ta pasa iesaukuma.

Atbildēt

>>L.Gr.

09.09.2015. 08:59

Es saviem "piesmējējiem" piesolīju elli pēc nāves :-) Pēc tam izlasīju, ka Dante rīkojies līdzīgi - viņš savus vajātājus aizsūtījis uz elli savā "Dievišķajā komēdijā".

Atbildēt

>>L.Gr.

08.09.2015. 21:58

Paldies. Tos Jūsu piespriestos ASM varētu pārprast kā linča tiesu, bet visādā ziņā jūsu arests šo to izgaismoja.Arī to, ka prese var uzbrukt vienam cilvēkam(kā man) vai pilnīgi noklusēt (kā Jums).

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

08.09.2015. 20:08

»

>>L.Gr.

Interesanti, vai Vācijas prese publicēja Jūsu gadījumu? Kāds anglis teica, ka viņu mediji nav labāki par mūsējiem, laiž tikai valdības propagandu


Nelitība neizpalika, kaut gan vēlāk privāti atvainojās. Viņi bija zvanījušu uz Latviešu Centru Minsterē, kur centra pārstāvji mani vāciešiem nodēvēja par ultra-nacionālistu, tā sevi pilnīgi atklājot, ka ir saistīti ar KGB, tieši tā, kā sacīja vecie Vanagi. Centrā ir divi cilvēki, kuriem varēja laikraksts jautāt. Visiem latviešiem, kuri ir pabijuši Centrā, tos pazīst. Tuvākā laikā es par šo gadījumu ziņošu drošības iestādēm. Čeka ir sagrauzusi visu emigrāciju. Lūk raksts:http://www.wn.de/Muenster/2062976-Linards-Grantins-war-Helsinki-Aktivist-Aktivist-aus-Muenster-in-Lettland-verhaftet

Atbildēt

>>L.Gr.

08.09.2015. 18:53

Interesanti, vai Vācijas prese publicēja Jūsu gadījumu? Kāds anglis teica, ka viņu mediji nav labāki par mūsējiem, laiž tikai valdības propagandu.

Atbildēt

08.09.2015. 14:53

»


Ziedojiet L.Grantiņam, lai var no Latvijas budžeta ECT piespriest kompensāciju.

Atbildēt

Gamonis

08.09.2015. 12:34

Nav saprotams, kāpēc Seile vēl joprojām tur ministrijā tādus stagnātus kā Kiopa? Ne jau par čekas maisiem runa, bet par totālu nekompetenci.
Nav saprotams, kāpēc Latvijas Universitāte vispār ielaižās ar tādiem kā Kiopa.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

08.09.2015. 11:23

»


Tā ir visīstākā demogoģija, ko tu bazūnē, kaut arī taisnība tajā ir ap 90%. Nevēlos tev rakstīt izsmeļošu attbildi, tikai piemetināšu:ļaunajam ir viena laba īpašība, ka tas pie pirmās iespējas aprij otru tādu pašu. Tad darīsim tā, lai viņi viens otru aprij.Panāksim kaut vai tādu taisnību, kāda ir Vācijā... .Šī pasaule perfekta nekad nekļūs, jo mēs paši neesam perekti.--------Tikko saņēmu dokumentus no Latvijas: ko sacījis tiesībsargs Jansons par mūs tikšanos Rīgas Centrālcietumā. Tā ir vienkārši ārprāta galējā izpausme- šizofrēnija. Precīzi manis sacītais,tikai pilnīgi otrādi. Es vēl neesmu atjēdzies, ka to var veikt kāds, kurš sevi uzskata par cilvēku.... .Publicēšu arī tribunālā.

Atbildēt

Nogurušais

08.09.2015. 09:29

Pietiek varētu apkopot sarakstu ar visiem, kas bremzē čekas maisu atvēršanu. Piemēram, Rasnačs šo pasākumu torpedēt pacenties pat vairākkārt. Var tikai minēt, kura intereses viņš pārstāv.
Skumjš fakts, ka ietekmīgajos amatos vēl joprojām ir cilvēki, kuri pārstāv Čekas intereses un mēs neesam spējuši tikt no tiem vaļā.
Kaut kā pēdējā laikā arvien vairāk no ārzemju avotiem var dzirdēt, ka no Padomju republikām tikai divas ir spējušas atbrīvoties no Padomju pārvaldes - divas Baltijas valstis, bet starp tām nav Latvija.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

08.09.2015. 08:47

Šodienas Latvijā valda visīstākā bijušo čekistu- slepkavu mafija, kas pilda Maskavas direktīvas. Jebkurš tiks iznīcināts, ja ķersies pie lietas būtības. Par šīm lietām ir personīgi jāinformē vadošo ES,ASV un NATO vadītāji, jo Latvija ir visīstākais Trojas "lops" ES un NATO. Nebūs brīnums, ja tāds Kangeris un Lapsa izlēks pa desmita stāva logu vai tiks no "lapsenēm" sadzelts.-----------Dievs,palīdzi mums tikt vaļā no šiem sātana izdzimumiem !" Šeit mani piedzīvojumi ar tiem: http://tautastribunals.eu/?p=28097

Atbildēt

08.09.2015. 08:39

»

skumjais

Raksts apliecina ka joprojām ir cilvēki(grupa),kuri vēlas noteikt kas un kā ir jādara...


Straujuma : " Atbilde netiks sniegta". Tā būtu pareizi. Un viņai par to nekas.Tiesiskās obstrukcijas aizliegums izskatīt lietu pēc būtības būs tukša skaņā, vai ar likumu vai līgumu neatrisinātu. Tas ir paņēmiens, kā atbrīvoties no liekēžiem izglītības sistēmā.

Ja jau pieļāvāt, god. zintnieki, cepoties savās pannās, ka Latvija novesta līdz kliņķim, tad esiet solidāri un dalieties ar mums pārējiem nabadzībā un atpalicībā. Prasiet I.Godmanim, kas izslēdza Latvijai gaismu tuneļa galā.

Atbildēt

skumjais

08.09.2015. 08:01

Raksts apliecina ka joprojām ir cilvēki(grupa),kuri vēlas noteikt kas un kā ir jādara!
Cīņa par ietekmes sfēras sadalīšanu turpinās un paliek neatbildēts:
KURŠ IR REŽISORS UN KĀDUS MĒRĶUS VĒLAS REALIZĒT?
Vai slēpjoties zem komisijas darba nenotiks mēģinājums pretnostatīt sabiedrības locekļus?
Vai šis neizskatās pēc "troļļu"gājiena lai pildītu hibrīdkaru citas valsts interesēs?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...