Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Quo vadis?

09.05.2024. 20:04

»

tu esi unikums

Starp darba devējiem ne katru gadu iznākt sastapt rusofīlus staļinistus


Jēziņ, nu var kaut ko interesantāku izdomāt?

Atbildēt

tu esi unikums

09.05.2024. 17:52

»

Quo vadis?

Man kā darba devējam arī nav skaidrs, kāpēc šī ir "svētku diena", nevis piemiņas diena


Starp darba devējiem ne katru gadu iznākt sastapt rusofīlus staļinistus.

Atbildēt

tā ir

09.05.2024. 17:47

»

kas ir kas

Latviešu sarkanie strēlnieki izcīnīja un Ļeņins iedeva Latvijai valsts neatkarību! Visi pārējie valdīkļi pēc tam tikai piesmērējās un iedzīvojās bagātībā, imitējot cīnītājus un patriotus


Nekādu "sarkano strēlnieku" nebija, bija latviešu strēlnieki, kuriem pateicoties krievi ne tikai nesagrāba daļu Austroungārijas, Balkānus un Bosforu, bet vēl zaudēja Somiju, Baltijas valstis un Poliju. Ļeņins nevarēja ne iedot ne neiedot, jo realitāte bija tāda, ka strēlnieki varēja izgriezt visus krievu un žīdu bandu barvežus, tupo krievu bidlomasu sadzīt darba lāģēros un apsēklot visas krievenes. Neizdarīja par lielu nelaimi visai civilizētais pasaulei.

Atbildēt

domā ar galvu

08.05.2024. 14:52

»

Precizējums

Neko mēs ne no viena nebūtu saņēmuši, ja aktīvi nedemonstrētu savu gribu būt neaqtkarīgiem


nu vai zini vai esi stulbs vai par tādu izliecies? Ja pučs nebūtu izgāzies, tu ar savu gribu sēdētu Sibirijā, ja vien nebūtu jau pa ceļam nošauts

Atbildēt

nevis patriotims , bet meli par patriotismu

08.05.2024. 13:53

»

papildinot te teikto

Tagadējā "brīvajā un neatkarīgajā" Latvijā, patriotisms ir labākais valdšo zagļu un neliešu patvērums


patriots savu zemi, ģimeni...neapzog

Atbildēt

bet baznīcā teica un avīzē bija rakstīts

08.05.2024. 13:52

»

Cilvēks

Streipam ir pilnīga taisnība


puķins teica......................

Atbildēt

PROTAMS, KA ATJAUNOŠANAS

08.05.2024. 13:50

tas liek uzsveru uz Latvijas vēsturi un okupāciju. baidenieši jau buša banda...tagad redzam,-komunisti

Atbildēt

Хм

08.05.2024. 08:08

»

Quo vadis?

Būsim godīgi, mūsu valstī cilvēki par maz strādā. Nav mums tādas ekonomikas, lai visu laiku atpūstos...


Было как-то сравнение по количеству рабочих и выходных-мы стабильные середнячки. Очевидно, дела в экономике не зависят от количества выходных, а от других действий.
Как говорил один знакомый, переехавший пару лет назад в Финляндию - о ужас, я плачу налоги с удовольствием, потому что вижу, на какие дела они тратятся.

Atbildēt

Dikļu cūku nobarošanas kompleksa hūtsmēslu krātuves defektīvais vepris Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки

07.05.2024. 20:29

»

Dikļu defektīvais

Es te esmu vienīgais Normālais


Pēteris Karlovs, tas kurš дебил из дурки, Dikļu cūku nobarošanas kompleksa hūtsmēslu krātuves pastāvīgais iedzīvotājs defektīvais vepris esot te vienīgais nenormālais gaļaslops.

Atbildēt

> Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis) Atejs Caurejs

07.05.2024. 20:27

»

Visticamāk un acīmredzami – tu esi reāli nekontrolējami un bezspēcīgi nepārvarami atkarīgs, tomēr, un neko tur nevari padarīt, jo (t.sk.) neesi nekad bijis un nekad arī nebūsi spējīgs tikt jēgā ar sevi. Samierinies ar šādu realitāti, nepsiho totāli bezjēgā un turpini nožēlojami agonēt kā tipisks pastaldauņu...


Два дебила - это сила‼ ;))

Deģenerātu analfabētu tandēms, kā parasti, nomīza pilno versiju iekopēt? ;)

Te būs, defektīvie, nomainiet ilgtspējīgi piegānītos pamperus un labu apetīti:

Ar tevi manipulē tas / tie, no kā tu esi nepārvarami un nekontrolējami atkarīgs. Un neko tu tur padarīt nevari, nožēlojamais deģenerāt un nabaga neidentificēta izdzimuma netradicionāli orientētais "noderīgais idiot" ar debilības centra zombijtroļļa palamu Atejs Caurejs". Lai arī kā tu būtu "depresīvi saskumis, pārkairināti aizvainojies" vai šizofrēniski satrakojies, kaut vai līdz kārtējai hroniskai deģenerāta histērijai - tu neesi spējīgs kontrolēt savu kognitīvo atkarību no normālu cilvēku publiskotiem viedokļiem (t.sk. arī personīgi maniem).

Savukārt, ja tu nebūtu atkarīgs no tiem, kas ar tevi turpina manipulēt, vienkārši publiskojot savus viedokļus, kas uz tevi iedarbojas kā supernarkotika / kā sarkana lupata uz satrakojušos ragulopiņu - tu spētu savaldīt savas pūstošās iekšas un neatļautos publiski izgāzties kā tipisks deģenerāts ar saviem regulārajiem bezsmadzeņu analfabēta vēmieniem, ķēzījieniem un smilkstieniem, atbilstoši zināmā "Pavlova suņa refleksa" pazīmēm.

Bet - tu un taml. bioizstrādājumu atkritumi NAV spējīgi kontrolēt savus dzīvnieciskos refleksus, neizbēgami nonākot / atrodoties smagā psihotoksiskā atkarībā no minētajiem mentālajiem / kognitīvajiem "izaicinājumiem", t.i. mokoši smagā atkarībā no Normālu Cilvēku publiskotu viedokļu deģeneratīvi lopiskas apķēzīšanas "obligāta pienākuma".

Kā tu domā, defektīvais - tu esi vai neesi atkarīgs no tiem, kas ar tevi manipulē (parasti - tikai "sporta pēc / dēļ smadzeņu fizkultūras"? ;)

Visticamāk un acīmredzami – tu esi reāli nekontrolējami un bezspēcīgi nepārvarami atkarīgs, tomēr, un neko tur nevari padarīt, jo (t.sk.) neesi nekad bijis un nekad arī nebūsi spējīgs tikt jēgā ar sevi. Samierinies ar šādu realitāti, nepsiho totāli bezjēgā un turpini nožēlojami agonēt kā tipisks pastaldauņu deģenerāts un BEZsmadzeņu analfabēts un "noderīgais idiots" ar debilības centra "ietekmes aģenta" un zombijtroļļa palamu "Atejs Caurejs". Vai arī iekāp podā, norauj ūdeni un nesmirdi.

P.S. Kāpēc tev tik ļoti patīk būt publiski nospārdītam idiotam, pie tam trulam analfabētam Atejam Caurejam? :D

P.P.S. Interesanti, patiešām - tev ir arī kāda cita nodarbošanās bez ikdienišķas plānprātīgi intensīvas melnas skaudības žults atvemšanas publiskajā telpā, vai arī - šis ir tavs vienīgais "maizes darbs", izpildoties kā debilības centra zombijtrollim "par samērīgu atlīdzību" t.i. necili sīkiem jūdasgrašiem?

Atbildēt

07.05.2024. 19:38

»

patiesībā

viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti...


Visticamāk un acīmredzami – tu esi reāli nekontrolējami un bezspēcīgi nepārvarami atkarīgs, tomēr, un neko tur nevari padarīt, jo (t.sk.) neesi nekad bijis un nekad arī nebūsi spējīgs tikt jēgā ar sevi. Samierinies ar šādu realitāti, nepsiho totāli bezjēgā un turpini nožēlojami agonēt kā tipisks pastaldauņu deģenerāts un BEZsmadzeņu analfabēts un "noderīgais idiots" ar debilības centra "ietekmes aģenta" un zombijtroļļa palamu "Atejs Caurejs". Vai arī iekāp podā, norauj ūdeni un nesmirdi.

P.S. Kāpēc tev tik ļoti patīk būt publiski nospārdītam idiotam, pie tam trulam analfabētam Atejam Caurejam no Dikļiem? :D

Atbildēt

patiesībā

07.05.2024. 17:05

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

Quo vadis?

07.05.2024. 16:08

»

Хм

Нам, как работникам, все-таки идея выходного дня нравится больше, чем просто памятного


Būsim godīgi, mūsu valstī cilvēki par maz strādā. Nav mums tādas ekonomikas, lai visu laiku atpūstos.

p.s. atvēru decembra kalendāru. jēziņ, tur tak vispār nonstopā sāks svinēt jau 20.decembrī, darbā ieradīsies nākošā gada 06.janvārī. Notēlos, ka slimos, vecmāmiņa mirusi vai 12.bērns mīļākajai piedzimis.

Atbildēt

Хм

07.05.2024. 15:25

»

nu

iz za paru debilov ne budim zavodit traktor


Anatolij, опять?))

Atbildēt

Хм

07.05.2024. 14:21

»

Quo vadis?

Man kā darba devējam arī nav skaidrs, kāpēc šī ir "svētku diena", nevis piemiņas diena


Нам, как работникам, все-таки идея выходного дня нравится больше, чем просто памятного)

Atbildēt

VDK radīja Helsinki -86

07.05.2024. 14:07

»

Precizējums

Neko mēs ne no viena nebūtu saņēmuši, ja aktīvi nedemonstrētu savu gribu būt neaqtkarīgiem


Lai tauta pamostos it kā “no apakšām”.

Tad likvidēja, kad nespēja H86 kontrolēt.

VDK provokatori modināja tautu ar LTV Labvakar , kaut vai pakar!

Smējās debilais metalurgs no Liepājas, atslēdznieks Jānis Šipkēvičs, īsts tīrradnis- muļķītis “no apakšām”,

Viņa dēls ir tēva kopija, tikai atsaldētā veidā.

Atbildēt

Quo vadis?

07.05.2024. 14:02

Man kā darba devējam arī nav skaidrs, kāpēc šī ir "svētku diena", nevis piemiņas diena. :)

Atbildēt

Jautājums autoram

07.05.2024. 13:26

"Tā sanācis, starp citu, ka šo komentāru rakstu Pareizticīgās baznīcas Lieldienu dienā. Lasītāji to ieraudzīs nākamajā dienā, bet ar atpakaļejošu spēku priecīgas Lieldienas visiem, kuri tās svin atbilstoši pareizticīgo kalendāram..."
Vai Lieldienas vienādi iekrita gan krievijas Pareizticīgajai baznīcai, gan Konstantinopoles pareiztīcīgajiem, gan Latvijas neatkarīgajai Pareizticīgo baznīcai?

Atbildēt

drīzāk

07.05.2024. 12:44

4.maijā sūdabrāļi pēc vdk uzdevuma pasludināja sevi par varoņiem/likteņlēmējiem un vēlāk piešķīra sev privilēģijas, materiālus labumus un apkarinājās ar apbalvojumiem un goda zīmēm. protams tas bija labi un pareizi no pragmatisma viedokļa, bet būtu sen laiks būvēt patiesi neatkarīgu, demokrātisku,brīvu valsti bez pasakām un mitoloģiskiem sacerējumiem.

Atbildēt

es

07.05.2024. 12:21

»

Īstā

Internacionālisma garā uzrakstīts raksts.Savādāk nevar būt,jo Streipa būtība ir internacionāla


Streips uzrakstīja ļoti pareizi. Tā nu tas notika! Lai kā gribētos saukt 4. maiju par Latvijas neatkarības atjaunošanas dienu, 1990. gada 4 maijā Latvijas neatkarība NETIKA ATJAUNOTA! Deputāti nobijās un pieņēma kārtējo deklarāciju, bet baidījās pasludināt Latvijas izstāšanos no PSRS...

Atbildēt

es

07.05.2024. 12:18

Latvijas neatkarība tika atjaunota 1991.gada 21.augustā!!

Atbildēt

Cilvēks

07.05.2024. 12:17

Streipam ir pilnīga taisnība!!!

Atbildēt

papildinot te teikto

07.05.2024. 11:44

»

kas ir kas

Latviešu sarkanie strēlnieki izcīnīja un Ļeņins iedeva Latvijai valsts neatkarību! Visi pārējie valdīkļi pēc tam tikai piesmērējās un iedzīvojās bagātībā, imitējot cīnītājus un patriotus


Tagadējā "brīvajā un neatkarīgajā" Latvijā, patriotisms ir labākais valdšo zagļu un neliešu patvērums!

Atbildēt

un

07.05.2024. 11:21

»

kad svinēt

Nu jā. 21.augustu jau mūsu krievlatvijieši arī varbūt labprāt atzīmētu,kā puča gadadienu. Un visiem internacionālistiem būtu prieks


ja 21.augusts iekritīs svētdienā, tad varēs svinēt no piektdienas, 19. - 21. augustam.

Atbildēt

Īstā

07.05.2024. 10:24

Internacionālisma garā uzrakstīts raksts.Savādāk nevar būt,jo Streipa būtība ir internacionāla!

Atbildēt

Хм

07.05.2024. 09:58

»

Nu

Biedrs Xm-istens osvoboditels....Kas tad to te nezina


самому с собой разговаривать -это уже шаг от шизофрении)
Стиль же выдает с головой)))

Atbildēt

Nu

07.05.2024. 09:54

»

bet

to tu pajautā osvoboditelam Xm kas te regulāris slavē savu rodinu


Biedrs Xm-istens osvoboditels....Kas tad to te nezina?

Atbildēt

kas ir kas

07.05.2024. 09:52

»

Pilnīgi piekrītu “džekam” Streipam

Šiem viņa vārdiem...


Latviešu sarkanie strēlnieki izcīnīja un Ļeņins iedeva Latvijai valsts neatkarību! Visi pārējie valdīkļi pēc tam tikai piesmērējās un iedzīvojās bagātībā, imitējot cīnītājus un patriotus!

Atbildēt

va vellos

07.05.2024. 09:50

Hello, mister Karl Mazer-fufer Straip!
Kāpēc atkārtot pekstiņus? Labāk pastāsti, ko tādu nogrēkojies geju ''kopienas'' priekšā, ka izlidoji no lepnā septiņu istabu apartamenta uz prastu trijnieku.

Atbildēt

Хм

07.05.2024. 09:39

»

bet

to tu pajautā osvoboditelam Xm kas te regulāris slavē savu rodinu


Брехло Анатолий, ты уже скатываешься в откровенную ложь от бессилия) Покажи хоть одну цитату, где я прославляю Россию;) Сольешься)

Atbildēt

Хм

07.05.2024. 09:07

с 21 августа вместо 4 мая идея интересная. Но вряд ли получит продолжение. ВОн, некоторые уже придумали, что русские "за" будут, чтобы путч отметить. То есть любой "за" невзирая на пояснения, будет воспринят "а, за путч оккупанты".
Технология же уже отработанная, рабочая: придумать за русских и потом с этим упорно бороться

Atbildēt

kad svinēt

07.05.2024. 08:31

Nu jā. 21.augustu jau mūsu krievlatvijieši arī varbūt labprāt atzīmētu,kā puča gadadienu. Un visiem internacionālistiem būtu prieks

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

07.05.2024. 07:48

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

Haralds Kalns

07.05.2024. 07:28

Žraķ ņe davai - ļiš bi ņe rabotaķ! Radīt, pelnīt (rukāt) neviens vairs negrib (nav stilīgi) - padod tik alus kausu, zvilni un kūku pie ieziepēta cauruma. Maķ tvoju zanogu, kā grbas par Daugavas vanagu un prom un prom....! Sarkanie cipari tā vien ņirb gar acīm un siekala līdz nabai - vien saturs un lietderība galīgi pohuj!!! Ja pirts pa pliko trāpās sestdienā 4. maijā, pirmdien pienākas atsvēte (atkāzas)!

Atbildēt

Sarkanie iznireļi

06.05.2024. 23:30

VDK štata darbinieki un stukači ar komūnistu kolaboracionistiem peldas komūnismā, kamēr pret latviešu tautu, turpinās krievu okupantu iesāktais genocīds.

Atbildēt

Ja kas

06.05.2024. 23:01

Kārlis kārtējo reizi nevēlās pastāstit,ka Augstākā Padome,4.maija balsotāji,barikāžu,TF organizātori sastāvējo no krievu okupācijas režīma aktīvistiem jeb iznicināto nacionālo partizāņu uzbrukumu objektiem.Nacionālos partizāņus,tāpat kā jebkuru pretestības iedīgli iznīcināja krievu okupanti ar vietējiem kolaborantiem.Kārlis būtībā slavē krievu okupantu kolaborantus,tātad arī nacionālo partizāņu iznīcinātājus,latviešu iznīcinātājus un izsūtītājus,kuru jaunāko panākumu pūrā ir simtiem tūkstošiem izdzito latviešu,desmitiem tūkstošu pensijas šiem varoņiem un viss no augstāk rakstītā secināmais.

Atbildēt

Progresīvais iznirelis

06.05.2024. 21:56

Ierosinu 6.maiju nosaukt par geju un lezbiešu dienu sakarā ar Streipa ģeniālo rakstu pietiek.com.!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

21

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

FotoLikumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā Saeima apstiprināja ieturējamu summu 10% no parāddnieka ienākumiem, kas nepārsniedz minimālās algas apmēru neatkarīgi no piedziņas veida. Tātad no minimālās algas 300 EUR mēnesī parādnieka ieturējamā summa sastādītu: 59,74 EUR/mēnesī (aprēķins: 700 - 10,5% Soc.nod. - 500 neapliek.summa - 23% IIN * 10% = 59,74).
Lasīt visu...

21

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

FotoPiecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā ar unikālu atklāsmi: nevis pašu saraksta biedri esot tie labākie, bet gan viņa galvenais politiskais konkurents.
Lasīt visu...

21

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

FotoEs jums izstāstīšu kaut ko, ko LTV Ivo Leitāns jums neteica. Un viņš arī to nezina. Mans ģimenes uzņēmums pirms dažiem gadiem ir maksājis naudu portālam Delfi par manu dokumentālo filmu reklāmu. Abas reizes portals Delfi ziņoja saviem lasītājiem, ka ir skatāmas žurnālista Anša Pūpola dokumentālās filmas. Es ticu, ka portāls ļoti rūpīgi seko likumiem, kas aizliedz melīgas reklāmas izplatīšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...