Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Vētīšana jeb Kas ir kas

Ainārs Kadišs
05.06.2021.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lauķis

06.06.2021. 12:15

»

VB

90% taisnība un 10% meli


Tic reliģijām,partijām,zinātnei,bet cilvēks vai nu zin vai nezin,ja nezin tad izpēta un uzzin.Tā kā turpiniet ticēt.

Atbildēt

Maldinošs viedoklis

06.06.2021. 11:15

»

voila

daļēji var piekrist, bet ne pilnībā un iemesls tam ir šī rīta info par pašvaldību vēlēšanu rezultātiem. Ievērojot faktu, ka liela daļa Latvjas iedzīvotāju ignorē pie varas esošos, tad tie, kuri uzskatīja par pienākumu aiziet ( tajā skaitā no pansionātiem atvestie), ir pauduši savu nostāju "izballējot...


Argumentēju: cionisti plānoja demokrātijas sašaurināšanu un plānoja kovidafēru.

Tāpēc 13. Saeima veica likumdošanas grizījumus, plānojot zemu aktivitāti vēlēšanās.

CVK Kristinei Bērziņai ilggadējai imdara vietniecei dota pielaide valsts noslēpumiem, saskaņā ar kuriem balsis skaitīs tā kā nepieciešams 4. maija valsts finanšu korporā inai un slependienestiem, kurus kontrolē cionistu Mossad un CIP no ASV.

Noderīgus idiotus haosam un valsts iznīcināšanai vairs nemeklē ar demokrātiskas vēlēšanu diktatūras, bet ar specdienestu starp iecību. Specdienestu organizētā globālā noziedzība iecēla Ģirģenu par VDD vadītāju, tagad ieceļ lezbieti. Haoss un beatbildība ir kliķes politika.

Atbildēt

voila

06.06.2021. 10:21

daļēji var piekrist, bet ne pilnībā un iemesls tam ir šī rīta info par pašvaldību vēlēšanu rezultātiem. Ievērojot faktu, ka liela daļa Latvjas iedzīvotāju ignorē pie varas esošos, tad tie, kuri uzskatīja par pienākumu aiziet ( tajā skaitā no pansionātiem atvestie), ir pauduši savu nostāju "izballējot" gandrīz visas varas partijas.Palikusi NA un šur tur dažas "ādiņas" JV. Prieks par Latvijas pilsētu un rajonu iedzīvotājiem, rīdzinieki var kost savos elkoņos par neseno "gudrību". Reizē tā ir nepārprotama zīme pie varas esošajem, proti, pakot savas ceļa somas 14.saeimā......

Atbildēt

lauķis

06.06.2021. 09:43

»

jaajaa

...mirušie 2020.gada 19.nedēļa - 453...mirušie 2021.gada 19.nedēļa - 647..."vētīšana


Mirušo skaits tikai stipri pieaugs dēļ savlaicīgi nesniegtas medicīniskās palīdzības,dēļvakcīnām,dēļ uzpurņu nēsāsanas,dēļ bailēm,dēļ nabadzības.Paskataties kāda ir pašnāvību statistika.Un vēl,Latvija noveco,bet cilvēki mēdz mirt arī aiz vecuma.Skatiet labāk statistiku pa gadiem,nevis atsevišķām nedēļām.

Atbildēt

jaajaa

06.06.2021. 09:24

...mirušie 2020.gada 19.nedēļa - 453...mirušie 2021.gada 19.nedēļa - 647..."vētīšana"...

Atbildēt

viedoklis

06.06.2021. 09:22

»

nu nu

Brīvvalsts TV ir priekš idiotiem


Tieši tā,smadzeņu skalojamā mašīna kura vēl piedevām piemēslo ēteri ar reklāmām, pietam ļoti nekorektā veidā pārtraucot pamatraidījumu. Man piemēram būtu nepatīkami, pretīgi ja es ēdu torti, bet pēkšņi man to atņem uz brīdi un piespiež uzkost pa starpu siļķi.Tieši tā strādā TV.

Atbildēt

lauķis

06.06.2021. 08:10

»

un

sastāv no tautas nodevējiem


Diemžēl jums taisnība.Tur valda klasiskais princips,90% taisnība un 10% meli slēptā formā,rezultātā cilvēki tiek vesti dūmos.

Atbildēt

un

06.06.2021. 07:51

»

nu nu

Brīvvalsts TV ir priekš idiotiem


sastāv no tautas nodevējiem

Atbildēt

Dabiskā izlase nevakcinējoties pret C19

06.06.2021. 07:46

»

Esiet nežēlīgi pret tiem, kas Jums spiež vakcinēties

un draud atlaist no darba. Nepadodies latvieti, esi agresīvs un nežēlīgs! Uzbrūc un iespaido fiziski, ja tev tikai piedraud ar atlaišanu no darba, liedz mācīties mācību iestādē. Vakcinētie dzīvnieki neizprata savas tiesības pirms vakcinēšanās! Tava dzīvība un veselība ir tikai Tavās paša rokās...


Dabisko izlasi nevar apmānīt! Muļķi un lētticīgie nolemti sakropļošanai ar eksperimentālām C19 gēnu terapijas vakcīnām. Un nomiršanai. Neatstājot pēcnācējus vispār pēc atkārtotām vakcinācijām. Pasaules ārstu biedrība C19 vakcīnās atradusi toksiskas vielas ar ietekmi uz kastrāciju un sterilizāciju.

Kastrācija ir tieša toksisko vielu iedarbība uz dzimumšūnām, bet sterilizācija ir toksisko vielu iedarbība uz zarnu trakta procesiem, iznīcinot dabisko imunitāti. Visi dabiskās imunitātes svarīgākie procesi norit tieši zarnu traktā. Bet C19 vakcīnu gēnu terapija sakropļo cilvēka visu šūnu genomu, izsaucot visu cilvēka šūnu metabolisma patoloģijas.

Gēnu terapijas C19 vakcīnas sakropļo visu civilizāciju. Jo nav skaidrības, kāda būs to jaundzimušo dabiskā imunitāte, kuri dzims vakcinētos krustojot ar nevakcinētiem.

Nevakcinētie būs īpaša “gudro kasta”, kuri izvēlēsies radīt bērnus tikai ar nevakcinētu pret C19 personu, veidojot īpašos, tīrus no gēnu tarepijas eksperimentiem dzimtas kokus. Un to varēs atļauties tikai finansiāli un ar patiesu informāciju pietiekami nodrošinātie.

Atbildēt

nu nu

06.06.2021. 07:37

Brīvvalsts TV ir priekš idiotiem.

Atbildēt

Esiet nežēlīgi pret tiem, kas Jums spiež vakcinēties

06.06.2021. 05:54

»

Kādi graudi, kādas pelavas?

Dabiskā izlase pūļa slepkavošanas apstākļos


un draud atlaist no darba. Nepadodies latvieti, esi agresīvs un nežēlīgs! Uzbrūc un iespaido fiziski, ja tev tikai piedraud ar atlaišanu no darba, liedz mācīties mācību iestādē. Vakcinētie dzīvnieki neizprata savas tiesības pirms vakcinēšanās! Tava dzīvība un veselība ir tikai Tavās paša rokās!

Nebīsties! Pēc 2-3 gadiem vakcinētie sabeigtu dabisko imunitāti slimos bieži līdz savam drīzajam miršanas brīdim un nevakcinētie viņus izkonkurēs! Pirra uzvarētāji, vakcinētie, nolemti bojāejai, jo tieši bojāeja ir paredzēta ar C19 vakcīnām, kuras rģistrētas visā pasaulē kā gēnu terapijas ārstniecības līdzekļi.

Pasaules Bankas C19 stratēģiskais plāns paredz LV cilvēkkapitālu likvidēt uz pusi līdz 2025. gada beigām, likvidējot medicīnas pakalpojumus - tos ieviešot attālināti ar digitālo algoritmu starpniecību.

Skaties brivvalsts.lv TV 16. raidījumu par ASV zinātnieku pētījumiem un atzinumiem par C19 vakcinācijas sekām jau uzreiz pēc vakcinācijas.

Atbildēt

...

06.06.2021. 05:37

»

fakts

Pats autors un viņam līdzīgie ir pa gaisu aizpūstās pelavas


Nu ja,pateikt kaut ko gribējās,bet īsti nav ko teikt,laikam vakcīna ir iedarbojusies.

Atbildēt

fakts

06.06.2021. 00:33

Pats autors un viņam līdzīgie ir pa gaisu aizpūstās pelavas.

Atbildēt

vietējais

05.06.2021. 23:35

»

Riebjās

Autors- stulbs un vēl stulbāks, ja nebūtu mēslumīlis- ...viss ir slikti utt


Ja esi tik pārliecināts ka autors ir stulbs, laikam par sevi esi ļoti augstās domās un uzskati sevi par ļoti gudru.Autors uzrakstīja veselu rakstu, tu nespēji pat vienu teikumu nobeigt sakarīgi.Varbūt pat nespēji saprast pat, ko autors gribēja savā rakstā pateikt, kur nu vēl ieklausīties.

Atbildēt

Sāc apgūt ķīniešu valodu

05.06.2021. 22:32

»

apmēram jau tā viš ir

Bet galvenais pašŗeizējās varas kliķes instruments savai aizstāvībai un pastāvēšanaai ir cits: baidīšana ar Krieviju, rezultātā sabiedrība ir sašķelta, milzīgi līdzekļi tiek iegrūsti armijā bruņojumā


Jums bija iespēja neierasties okupētajā Latvijā, bija arī 30 gadus iespēja pamest okupēto Latviju, bet jūs nekaunīgi izmantojāt komunistu bruģēto ceļu palikšanai. Nerunāsim cik bruņojumā iegulda tava krievija, bet redzams ka tu esi šeit tāpēc, lai Latvija nebruņotos, lai Latvija būtu novājināta un izzagta, bet cilvēki neapmierināti. Lai slavētu padomijas laikus un varbūt pat vēlētos brīvbrātīgi atgriezties sarkano izdzimteņu apskāvienos.

Atbildēt

Bailes bailes ai nāves bailes

05.06.2021. 22:17

no bailēm daudzi turpina sarunāties okupantu valodā, jo var zaudēt darbu, nedabūt darbu vai negūt panākumus biznesā, kur gandrīz katrā atslēgas postenī sēž okupantiski runājošais.

Atbildēt

Kādi graudi, kādas pelavas?

05.06.2021. 21:21

Dabiskā izlase pūļa slepkavošanas apstākļos!

Gudrie vakcinētājiem lūdz at- pis-ties, piedraud, ja neliekas mierā, vai piekukuļo.

Tikai pēdīgie idioti tic vakcinētāju propagandai. Vakcinētāju galvgalis neakcinējas, to maskas slēpj kariņa ķirzakas smaidus.

Atbildēt

Riebjās

05.06.2021. 21:12

Autors- stulbs un vēl stulbāks, ja nebūtu mēslumīlis- ...viss ir slikti utt....

Atbildēt

Ivars

05.06.2021. 21:06

Dzirdēju teicienu, ja ar vēlēšanu palīdzību varētu kaut ko mainīt valstī, tās būtu aizliegtas. Visus šos gadus cītīgi gāju uz visām vēlēšanām, vēlēju, bet tomēr esu nācis pie slēdziena, ja cūku mēslus dārzā nomaina pret zirga mēsliem, tas nenozīmē ka mēslu smaka nebūs.

Atbildēt

apmēram jau tā viš ir

05.06.2021. 20:18

Bet galvenais pašŗeizējās varas kliķes instruments savai aizstāvībai un pastāvēšanaai ir cits: baidīšana ar Krieviju, rezultātā sabiedrība ir sašķelta, milzīgi līdzekļi tiek iegrūsti armijā bruņojumā

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi