Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

MollyDotson

21.12.2021. 19:28

Es nopelnu 162 $/stundā tāldarbā. Es nekad nebiju iedomājusies, ka tas ir godīgi, taču mans tuvākais pavadonis nopelna 21 tūkstoti USD mēnesī, strādājot tīmeklī, kas man bija patiesi šokējoši, viņa lika man to vienkārši mēģināt.

KOPĒT UN ATVĒRT ŠO VIETNI ……>> 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐂𝐨𝐦

Atbildēt

Хм

21.12.2021. 12:02

»

Rebukings

Kurs tad viņam neļauj strādāt?Liekas ka viņš pats ir apmaldījies starp divām zonām.Starp anālo un genitalo.Kamēr pats netiks skaidrība cietis visi rīdzinieki un pilsētas viesi


Примем, что это все-таки была ирония)
Иначе..это полная беда, если вицемер не может заставить своих подчиненных выполнять задания) Даже если там кто и вздумал бы саботировать выполнение, то 2-3 замечания или выговора за невыполнение распоряжений, потом увольнение по статье и точка.
Достаточно было бы 1-2 таких уволить. Но так как не слышно о таких увольнениях, то варианта два:
1 это просто ирония
2 попытка свое бездействие списать на ушаковцев. Потому что так проще.

Atbildēt

Ticama Avota iela

21.12.2021. 11:09

Kāpēc šobrīd RS transports ir relatīvi pārpildīts pat pie samazinātas mobilitātes? Tāpēc, ka tiek apzināti samazināts reisu skaits. Un nevis tāpēc, ka amatpersonas stāsta, ka tas ir sniega vai sniega tīrīšanas pēc. Un protams, ka tāda taktika labi iederēsies lokdaunam.

Atbildēt

Jhf

21.12.2021. 05:48

Jenoti sacakareja valsti tagad sacakaree rigu

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

20.12.2021. 22:02

»

ledgyuhju

Ja vairākus sasaukumus esi dirnējis opozīcijā un vienīgais "darbs" bijis citu kritizēšana, grūti ir paveikt un pat pateikt kaut ko sakarīgu, ja kaut kas beidzot jāpaveic pašam


Ļaujiet taču Ķirsim strādāt, netraucējiet viņam! Viņš jau izdarītu, taču Rīgas Domes Ušakovam joprojām lojālie un uzticīgie, caurcaurēm korumpētie ierēdņi to traucē, sabojā visas labās ieceres un bloķē centienus. Ko viens, ja vecie buki neļauj un visādi kavē, var izdarīt?! Jebkurš cits šādā situācijā būtu aplauzies un padevies. Taču ne Vilnis Ķirsis - viņš cīnīsies pret visiem šiem korumpantiem un sabotieriem, lai mūsu Rīga būtu brīva no Ušakova pakalpiņiem.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

20.12.2021. 21:54

Viļņa Ķirša personā esam pazaudējuši, iespējams, vienu labu zemessargu.

Atbildēt

Moskaļiem

20.12.2021. 18:32

»

motorhead 1916

Shkjirotavas stacijaa tak nav pat bileshu kases


Vienvirziena brauciens par brīvu.

Atbildēt

20.12.2021. 18:27

»

kirsis ir kirsi

kirsis ir absoluts idiots


Absolūts idiots ir raksta autors, kurš nespēj saprast atšķirību starp "tā jābūt" un "tā ir"!

Atbildēt

motorhead 1916

20.12.2021. 18:24

Shkjirotavas stacijaa tak nav pat bileshu kases...

Atbildēt

Rīdzinieks

20.12.2021. 18:06

»

viss noskaidrojas salīddzinājumos

StaķĶirša vadībā Rīga ir galīgi nolaista! Ar skaudību atceramies Ušakova Rīgu


Ko nu tur skaust-abi labi!Ar tādiem ja tiec viena kompānija tad pulksteni,maku un telefonu īpaši no acīm izlaist nevar

Atbildēt

Aizveries

20.12.2021. 17:33

»

Re

Aizej savējiem pastāsti, ka uzliekot stabiņus samazinās ielu plūsmas caurlaidība. Un no vairāk stāvošā auto, lielākas atgāzes. Varbūt luksoforus aprīkot ar plūsmas detektoriem, nevajadzēs stāvēt pie sarkanā, ja pa perpentikulāro ielu neviens nebrauc


Kādiem savējiem pastāstīt ? Manējos kā 40.gadā apšāva krievu okupanti un pēc tam 50.gadus ilgušā genocīdā mocīja, tā 90 gadā nebija ko komunistu vietā ielikt. Daži atradās, bet tos pašus nošāva vai pazudināja bez vēsts.

Atbildēt

jurisx

20.12.2021. 17:25

Par tādu melošanu šiem viepļiem jādod kārtīgi pa purslām..Cik var..????

Atbildēt

Nekādā mēslainē

20.12.2021. 17:20

»

Zinošais

Diemžēl jākonstatē, ka Ķirsis ir izniekojis iespēju kļūt par valstvīru un pat vienkārši par vīrieti kurš pilda solīto! Acīmredzot vinš ies ierasto politiķa ceļu un labākajā gadījumā domās par nākamajām vēlēšanām, bet sliktākajā par savu kabatu. Pateicoties viņa partijas biedriem un citiem tādiem pašiem...


Komunistu noziegumi un Krievijas okupanti jātiesā kamēr nav aizbēguši uz Krieviju. Ne velti bunkernijs pieņēma likumu, ka starptautiskie spriedumi nav augstāki par kremlī sadrukātajiem baušļiem.

Atbildēt

kirsis ir kirsi

20.12.2021. 16:47

kirsis ir absoluts idiots.

Atbildēt

Хм

20.12.2021. 16:35

»

Zinošais

Diemžēl jākonstatē, ka Ķirsis ir izniekojis iespēju kļūt par valstvīru un pat vienkārši par vīrieti kurš pilda solīto! Acīmredzot vinš ies ierasto politiķa ceļu un labākajā gadījumā domās par nākamajām vēlēšanām, bet sliktākajā par savu kabatu. Pateicoties viņa partijas biedriem un citiem tādiem pašiem...


Возможно, он, как и многие другие, просто не смог переключиться с режима работы в оппозиции на работу в позиции.
В оппозиции можно сидеть и годами рассуждать "вот если бы нам дали власть, мы бы". А в позиции-ты уже во власти, делай! И оказывается, что даже с этими простыми столбиками не так просто! Местами нужно и заранее продумать, что будет зимой, как транспорт общественный будет проезжать, и т.д.

И Кирсис забыл, что это сидя в оппозиции, можно критиковать ничем не рискуя. А вот в позиции уже все твои слова будут записаны. И нужно следить, что ты говорил в феврале, какие были изменения в марте и что ты говоришь сейчас. Если завтра Кирсис выйдет с уточнением "Ой, я просто забыл, точно, не будет до Шкиротавы", тогда вопрос, или как он готовится к интервью, или как он владеет фактической ситуацией.
P.S. вполне возможно, дай тому же Согласию порулить в Сейме, и тоже начались бы такие проблемы. Потому что оппозиции всегда просто и легко критиковать, а с позиции всегда спрос больше.

Atbildēt

Zinošais

20.12.2021. 16:25

Diemžēl jākonstatē, ka Ķirsis ir izniekojis iespēju kļūt par valstvīru un pat vienkārši par vīrieti kurš pilda solīto! Acīmredzot vinš ies ierasto politiķa ceļu un labākajā gadījumā domās par nākamajām vēlēšanām, bet sliktākajā par savu kabatu. Pateicoties viņa partijas biedriem un citiem tādiem pašiem viņam šāda iespēja tiks dota par vienu gadu vairāk! Vai pastāv iespēja tur kaut ko mainīt ? Teorētiski jā! Lai tas notiktu šobrīd pie varas esošās partijas un viņu satelīti ir jāaizslauka vēstures mēslainē !

Atbildēt

Хм

20.12.2021. 16:25

»

anjansons

''Pie Šķirotavas stacijas Ķengaragā netiek “pievilktas tramvaja sliedes”, nav publicēti plāni arī to darīt...


Да, правда ваша, там есть такие слова. Пришлось погуглить, чтобы разобраться
Итак,
1 линк
https://www.rigassatiksme.lv/lv/aktualitates/-rigas-satiksme-iesniegs-pieteikumu-eiropas-savienibas-lidzfinansejumam-rigas-tramvaja-infrastrukturas-modernizacijai/
Ригасатиксме порталу же можно верить?
Projekta ietvaros paredzēts modernizēt 7. tramvaja maršruta līniju posmā no Ausekļa loka līdz Radio lokam un no Centrāltirgus līdz galapunktam “Ķengarags”

2 линк.
https://www.riga.lv/lv/jaunums/lidz-2023gada-beigam-planots-parbuvet-5-un-7tramvaja-marsruta-linijas-uzlabojot-vides-pieejamibu?utm_source https%3A%2F%2Fwww.google.com%2F
портал РД, тоже же можно верить?
Jau ziņots, ka projekta ietvaros paredzēts modernizēt 7. tramvaja maršruta līniju posmā no Ausekļa loka līdz Radio lokam un no Centrāltirgus līdz galapunktam “Ķengarags”.

ТОгда смотрим даты. 4 февраля слова Кирсиса на портале https://lvportals.lv/dienaskartiba/324567-v-kirsis-riga-pretendes-uz-150-miljoniem-eiro-metrobusa-linijas-mobilitates-punktu-un-veloinfrastrukturas-izveidosanai-2021
kā arī pagarināt 7. tramvaja līniju līdz Škirotavas stacijai un izveidot tur autobusu termināli Pierīgas maršrutu apkalpošanai, skaidro V. Ķirsis.

Статьи на РД 1 марта 2021, РИгас сатиксме-19 февраля 2021

Возможно, в феврале и марте поменяли планы. ПОлучается, Кирсис сейчас об этом не знает?

Atbildēt

viss noskaidrojas salīddzinājumos

20.12.2021. 16:22

StaķĶirša vadībā Rīga ir galīgi nolaista! Ar skaudību atceramies Ušakova Rīgu!

Atbildēt

Re

20.12.2021. 16:20

»

800% uzcenojums

Dulburi, labāk izpēti automašīnu degvielas ķīmisko sastāvu. Tad tev mati sasliesies stāvus. Vai to vispār vairs drīkst saukt par degvielu


Aizej savējiem pastāsti, ka uzliekot stabiņus samazinās ielu plūsmas caurlaidība. Un no vairāk stāvošā auto, lielākas atgāzes. Varbūt luksoforus aprīkot ar plūsmas detektoriem, nevajadzēs stāvēt pie sarkanā, ja pa perpentikulāro ielu neviens nebrauc?

Atbildēt

Zelta pagātne

20.12.2021. 16:05

Eh, atceros senos, labos laikus, kad Ušakovs ar spainīti kopā ar saviem kaķīšiem ķēra katru sniegpārsliņu, no rīta pēc nakts sniegputeņa ietves bija kā jūlija rītā. Atceros kā pavasarī Ameriks ar ģimeni ar zobubirstītēm saslaicīja ikvienu ziemas puteklīti un kaisīto smilšu graudiņus, kā Saskaņas un GKR deputāti laizīja baltos sāls plankumus no ietvēm un tīrīja Rīgas iedzīvotāju baltās kurpes, bikšu un zeķubikšu galus.

Atbildēt

Debīlais Ķirsis vai debīlā Vienotība

20.12.2021. 15:54

Raksti "debīlais Ķirsis" - domā: debīlā Vienotība. Un otrādi. Par Vienotību var balsot vai nu valsts izzadzēji, vai korumpanti vai medicīniski debīlie. Un tā kā visu triju sugu izdzimteņu ir pietiekami, tad Vienotība nemitīgi gadu gadiem tiek pie valsts izlaupīšanas uz tautas iedzīšanas nabadzībā un iznīcībā rēķina. Paskatieties ir debiloīdo šozofrēniķi Reiru, paskatiesties uz tumbočku speciālistu, uz zaķa izveicību, uz drošības dienestu manipulātori itālijā, uz šņukstošo izbijušo miljonāru Ašerādenu, kas Saeimā ticis, atkal miljonāros grozās, paskatieties uz resno vaigu īpašnieku tukšmuldētāju lācīti, kuram skeletu skapī kaudze. Un tā tālāk un tā tālāk. Noziedzības midzeni Vienotību ir jāaizliedz ar likumu un visus biedrus jāarestē un jātiesā par genocīdu un valsts ekonomikas graušanu.

Atbildēt

anjansons

20.12.2021. 15:42

Man liekas lielākajai daļai jobak-deģenerātu, kas te šēž un rakstus skricelē ar komentāriem vajadzētu pārbaudīt galvaskausa izturību ar beisboleni :D

Atbildēt

anjansons

20.12.2021. 15:39

''Pie Šķirotavas stacijas Ķengaragā netiek “pievilktas tramvaja sliedes”, nav publicēti plāni arī to darīt.''
---------------
Ir gan plāni žurnašļuhas kungs, nevajag melot!

https://lvportals.lv/dienaskartiba/324567-v-kirsis-riga-pretendes-uz-150-miljoniem-eiro-metrobusa-linijas-mobilitates-punktu-un-veloinfrastrukturas-izveidosanai-2021

Kas attiecas uz Baltezeru un stāvparku, tad Ķirsis protams runā par nākotni, tāpat kā par sliedēm līdz Šķirotavas stacijai

Atbildēt

Diktatordemokrāts

20.12.2021. 15:27

»

Хм

Может, есть и другие варианты, но пока один из двух кажется наиболее вероятным...


Lai kāds būtu Kadirovs, bet kremļa maku viņš iztīra ekselenti un savu zemi ir praktiski atbrīvojis no ruskojazičnijiem. Protams ir arī citi upuri, kas ir neattaisnojami noziegumi.

Atbildēt

MK

20.12.2021. 15:26

Kvēls sveiciens dižajiem vēlētājiem, kas balsoja par šiem ķēmiem. Staķis kā gailis, uzkāpis uz mēslu čupas, kliedza, ka viņš gatavs uzņemties vadību. Un kur palikuši lielie kritiķieri - Brante un &, laikam labi iebaroti.

Atbildēt

800% uzcenojums

20.12.2021. 15:18

»

edgars

Rīgā jau ūshakova laikā bija slikts, kaitīgs GAISS...


Dulburi, labāk izpēti automašīnu degvielas ķīmisko sastāvu. Tad tev mati sasliesies stāvus. Vai to vispār vairs drīkst saukt par degvielu.

Atbildēt

edgars

20.12.2021. 14:31

Rīgā jau ūshakova laikā bija slikts, kaitīgs GAISS-
Rīgas centrā un apkārtnē. Bija un ir brīdinājumi no
ES. Cilvēka veselības labā šefmaņi nedara- neko.
Un vēl trakāk- uz svētkiem atļauj virs Rīgas taisīt debesīs lidmašīnu- ķīmiskās trases ar lidmašīnu izmešiem un ķīmiskām vielām vēl vairāk piesārņoja Rīgas gaisu.-Tā teikt- elpojiet 'svaigo'gaisu ar lidmašīnu 'vitamīniem'.Par to atbild - cilvēku indētājs- staķkis.Tādas lidmašīnu ķīmiskās trases lidojumi notiek bieži.-Kad atbildēs par indēšanu???

Atbildēt

LLSS

20.12.2021. 14:15

Raksts par neko. Es jau domāju, ka nezin kas būs atgadījies, bet te, kaut kādi izteikumi par dzelzceļa stacijām.

Atbildēt

reize

20.12.2021. 13:54

nevajag tik skarbi... zēns Ziemassvētku vecītim lūdza jau lasītprami piešķirt. Citādi tikai runā un lemj bez mazākā priekšstata ko un kā, gribās tik ļoti, tik ļoti ļomti. Solās taču mācīties lasīt Vajag atbalstīt apņemšanos Par tadam proletārietim kaut kas var izdoties kādreiz

Atbildēt

vice

20.12.2021. 13:51

Rīga ķirsī!!!!

Atbildēt

shēmotāji

20.12.2021. 13:20

Tas tikai atkal un atkal un atkal pierāda cik viņi ir ļoti atrauti no tautas. Viņi pat nezin kas ir tauta un kā iet tautai. Pēc principa kā teica M.Antuanete: ko tā tauta var protestēt, ka nav maizes - tak lai ēd kūkas.

Atbildēt

duršlaks

20.12.2021. 13:17

»

Anonīmais Šakālis

Baltezera stacija bija no Juglas uz Cēsu/Valmieras/Valkas pusi


Tātad - ar Siguldas/Valmieras dīzeļvilcienu no "stāvparka" uz Rīgu? Elektriskie taču tur nekursē? Ā, par to nevajadzēs būvēt stāvparkus uz dārgās Rīgas zemes, uz kuru jau stāv rindā citi ieguvēji.

Atbildēt

ankal Bens

20.12.2021. 13:08

kāpēc "patriotam" šāda izrādīšanās?

Atbildēt

Grieta

20.12.2021. 13:03

Sapuvusī ķiršoga turpina nelāgi rūgt un smirdēt

Atbildēt

arhitekts

20.12.2021. 12:21

Vispirms vajag pabeigt Dienvidu tiltu līdz Vienības gatvei un paplašināt pievedceļus, t.i. Juglas ielu un Lubānas ielu. Pēc tam 2x paplašināt apvedceļu.

Atbildēt

?!

20.12.2021. 12:01

varētu uzskribelēt uz pieres GOT MITT UNS.

Atbildēt

Tiesiskums

20.12.2021. 11:59

kad šie pajoli,tēvoča sema manierē,izbeigs likt labo roku kreisā miesas pusē,pietiek atdarināt!?????

Atbildēt

Oki

20.12.2021. 11:07

Kaut kur tramvajā dzirdēju sakām, ka Jenotu stulbumam nav ne gala ne malas .

Atbildēt

Kāds

20.12.2021. 10:48

Tak viņš vislaik ir ķirsī un gvelž dajebko. :D

Atbildēt

Vienmēr Ķirsī

20.12.2021. 10:42

»

Paģiras

Tikai smagu paģiru mocītam narcisam raksturīga apsēstība ar tādām bezjēdzīgām uzmācīgām idejām, kā autovadītāju ar bērniem vai visām ģimenēm pārsēšanās no automašīnas vilcienā vai tramvajā Garkalnē, Juglā vai velns viņu zina kur vēl, lai nokļūtu vēlamajā galapunktā Rīgā. Šis projekts līdzinās utopiskajai...


No realitātes atrautais vienotībnieks ir izdomājis, ka to panāks ar ierobežojumiem, gaisa tīrības kvotām - ar nodokļu maksātāju sabotēšanu.

Lielā izākstīšanās ar veloceliņiem tīram plezīram šobrīd, ziemā izskatās bēdīgi. Pirmajā atkusnī visas ielai veloceliņa izbūves rezultātā pietuvinātās pieturvietu būdiņas tika piešķiestas pilnas ar smilšu un sāls putru un tur nevarēja uzturēties.

Toties ir viens negaidīts labums - pa veloceliņiem var iet kājāmgājēji, jo tur traktors ir izbraucis vismaz reizi. Blakus ir gājēju celiņš, tur traktors nav braucis, tas ir netīrīts un apledojis.

Rīgā ir nosacīta perifērā līnija, uz kuras var atstāt nomas elektroskūterus. Šī līnija šogad netika viscaur notīrīta.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

21

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

FotoLikumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā Saeima apstiprināja ieturējamu summu 10% no parāddnieka ienākumiem, kas nepārsniedz minimālās algas apmēru neatkarīgi no piedziņas veida. Tātad no minimālās algas 300 EUR mēnesī parādnieka ieturējamā summa sastādītu: 59,74 EUR/mēnesī (aprēķins: 700 - 10,5% Soc.nod. - 500 neapliek.summa - 23% IIN * 10% = 59,74).
Lasīt visu...

21

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

FotoPiecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā ar unikālu atklāsmi: nevis pašu saraksta biedri esot tie labākie, bet gan viņa galvenais politiskais konkurents.
Lasīt visu...

21

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

FotoEs jums izstāstīšu kaut ko, ko LTV Ivo Leitāns jums neteica. Un viņš arī to nezina. Mans ģimenes uzņēmums pirms dažiem gadiem ir maksājis naudu portālam Delfi par manu dokumentālo filmu reklāmu. Abas reizes portals Delfi ziņoja saviem lasītājiem, ka ir skatāmas žurnālista Anša Pūpola dokumentālās filmas. Es ticu, ka portāls ļoti rūpīgi seko likumiem, kas aizliedz melīgas reklāmas izplatīšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...