Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

garāmejot

19.01.2017. 17:11

VID varētu beidzot ieviest skaidrību, kāda ir maksimālā to interesējošā summa. Jo, acīmredzami, par sīknaudu interesējas, par milzu naudām tā kusli. Tad jautājums, vai ir kāda intereses skala (pieaugošai summai atbilstoša apgriezti proporcionāla interese) un pie kādas vērtības VIDam ir pie kājas pilnībā?

Atbildēt

hmzis

19.01.2017. 09:07

Būtu labāk painteresējušies kā VID darbinieks Bunkus ar savu 1000 EUR algu var šiki dzīvot mežaparkā un braukāt ar dārgu tačku.

Atbildēt

Ods

17.01.2017. 02:57

»

finansists

Iedomājos, kādu baudu šis nepamatotais VID attaisnojums sagadā Inārai Pētersonei un Dacei Pelēkai.Nezin , kurš gan rakstījis atbildi, bet VID sen bija doti norādījumi izvērtēt lietderību un tikai tad rakstīt cilvēkiem vēstules. Nu ko ,izskatās, ka Pētersones cilvēki dara visu, lai atbrīvotos no Cīrules...


Kāda velna pēc VID vadītājas amatā liek tādu vistu kā Cīruli, kas neko nejēdz finansēs????? Viņa pat pati nevarēja aizpildīt valsts amatpersonas deklarāciju, teica, ka tas ir sarežģīti, un bija nepieciešama palīdzību. Tad jau ikvienā jautājumā vecās haizivis šo apjās kā mazo ezīti. Pati vainīga, nebija viņai tur jālien. Un velti cerēt uz pārmaiņām.

Atbildēt

labvelis

16.01.2017. 22:46

Partijas cigaresu stumejiem pari robezai kas nopelnijusi miljonus jau laiks atskaitities VID

Atbildēt

finansists

16.01.2017. 15:07

Iedomājos, kādu baudu šis nepamatotais VID attaisnojums sagadā Inārai Pētersonei un Dacei Pelēkai.Nezin , kurš gan rakstījis atbildi, bet VID sen bija doti norādījumi izvērtēt lietderību un tikai tad rakstīt cilvēkiem vēstules. Nu ko ,izskatās, ka Pētersones cilvēki dara visu, lai atbrīvotos no Cīrules kundzes un izmanto viņas nezināšanu daudzos jautājumos!
Pētersone ar Pelēko rullē!!!!

Atbildēt

izlasīju

16.01.2017. 11:11

»

...

izlasi visu kārtīgi


No VID lēmuma
no 2015.gada 29.decembra līdz 2016.gada 23.martam .... veica iedzīvotāju ienākuma nodokļa auditu par 2012., 2013. un 2014. gadu

Saskaņā ar likuma "Par nodokļiem un nodevām" 32.panta astotajā daļā noteikto ... iemaksāt budžetā 30 dienu laikā pēc lēmuma par nodokļu audita rezultātiem saņemšanas 21000,00 EUR

Atbildēt

Vāks

16.01.2017. 10:46

Viss ir vienkārši! Pārejam atpakaļ uz skaidru naudu!

Atbildēt

Karote

16.01.2017. 10:35

Tādēļ, ka tie tur pie šprices labi nojauš, kāda uzplaukuma žopa patiesībā tuvojas. Ekonomika kā Āfrikā, un vēl EU naudiņas tulīt beigsies. Ko iesāks visa parazitējošā varza un kā to finansēt-tāds ir viņu jautājums. Tā nu cenšas kko sagudrot, kur vēl ko pagrābt sevis uzturēšanai.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

16.01.2017. 10:12

»

Jurists

Beidzot uzskatāmi parādīts , ka VID NESTRĀDĀ, bet gan kārtējo reizi imitē darbu, ļaunprātīgi izšķiež valsts līdzekļus, pie reizes iznīcina gan morāli, an fiziski savu tautu. Cik patērēja VID par to pārbaudi? Vai tur nav jāiejaucas KNAB, FM, policijai, Valsts kontrolei, prokuroram? Jāsāk kriminālprocess...


Jocigs tu esi. Vai tad nezini, ka vaarna vaarnai acis neknaabj. kada jega no Knabja,FB, Policijas, utt.???? Tie visi taks barojas no vienas siles.

Jurists, bet smadzenu nav! tapec ari pakalaa, ja taadi juristi mums.

Atbildēt

Ko domā Prezidents?

16.01.2017. 10:11

Cik iztērēja par to pārbaudi? Cik VID darbinieki saņēma algās, prēmijās par šo "izcilo darbu"?

Atbildēt

Jurists

16.01.2017. 10:09

Beidzot uzskatāmi parādīts , ka VID NESTRĀDĀ, bet gan kārtējo reizi imitē darbu, ļaunprātīgi izšķiež valsts līdzekļus, pie reizes iznīcina gan morāli, an fiziski savu tautu. Cik patērēja VID par to pārbaudi? Vai tur nav jāiejaucas KNAB, FM, policijai, Valsts kontrolei, prokuroram? Jāsāk kriminālprocess par ļaunprātīgu kaitējumu valstij un budžetam.

Atbildēt

cik

16.01.2017. 09:55

gadus mēs šitajai ķēkša maksāsim to lielo algu, kamēr sāks kaut ko sajēgt no nodokļiem?

Atbildēt

turklāt

16.01.2017. 09:48

VID auditējamais periods ir 3 gadi - kāda suņa pēc tiek prasīt kaut kādi paskaidrojumi par pārskaitījumiem 4 gadus atpakaļ? Vai tā nav apzināta kāda konkrēta cilvēka čakarēšana? Izskatās pēc pasūtījuma - bojāt nervus konkrētajam cilvēkam..........

Atbildēt

Dainis Grabovskis

16.01.2017. 09:38

»

Atis

Pilnigi pareizi> cilveki ir mesli un valsts ir mesls, viena liela meslu bedre ar stulbajiem latviesiem pa vidu


Cilveki nav gan meesli. Nu stulbi vini ir, tas tiesa. Bet mesli ir tikai tas, ko vini ir sastraadaajusi. :((((

Atbildēt

Kuku

16.01.2017. 09:20

Kādā pilsētā, veicot rakšanas darbus, uziets māla pods ar senām monētām. Apkārt jezga, ļaužu kā biezs. Cauri pūlim spraucas kārns vīrelis un visu laiku murmina: "Atļausiet paiet garām, lūdzu palaidiet." Viens no apkārtējiem nenociešas un vaicā: "Tu esi numismāts?" "Nē, esmu pederasts, bet vienalga interesē".

Atbildēt

jautājums

16.01.2017. 09:15

Tagad VID skaidro – „fiziskai personai saņemtie naudas līdzekļi no radiniekiem līdz radniecības trešajai pakāpei vai no laulātā neveido ar nodokli apliekamu ienākumu”,
------------------------------------------
tas par naudu starp māsām.
Nesaistītas personas nwdrīkst pārbaudīt neviens-tāpēc , lai lietotu to datu bāzi ir pielaides un individuālas paroles, datu bāzē ir redzams, kurš, ko un kad ir skatījies. Un tam , kurš skatījies, ir jābūt spējīgam pierādīt, ka tas ir bijis nepieciešams darba vajadzībām

Atbildēt

Dainis Grabovskis

16.01.2017. 09:12

»

ciniķis

Stulbās nodokļu kontroles pārvaldes vecenes ar loģiku nekad nav bijušas draugos. No raksta var saprast, ka viņas bija pieprasījušas pārskaitījumu pamatojumu par 15-53 Ls, uzmanību - "lai „noskaidrotu, vai nodokļu maksātāja izdevumi nepārsniedz ieņēmumus”. Tagad vienkārši padomāsim - kāds šeit sakars...


Zivs puust no galvas. Nebruuc virsuu veceneem, ja pati valsts ir mesls. Kaut vina izputeetu. Un man nav kauns, ka saku tadus vardus. Jo si nav mana valsts. Ne es tadu veelejos, ne veelos. Un Latvijas iedzivotaji ir mulki. Par to liecina tas, kadaa valsti dzivojam.

Atbildēt

VB

16.01.2017. 07:25

" taču tas nenozīmējot, ka VID šādi naudas līdzekļi neinteresē un iestāde nevar pieprasīt atskaitīties arī par trīs un vairāk gadus seniem niecīgiem naudas pārskaitījumiem."

Interesē vai neinteresē tas te nav svarīgi. Svarīgi ir ko saka likums: vai viņi šīs intereses dēļ drīkst mums ko pieprasīt vai tomēr?!

Atbildēt

S

16.01.2017. 03:53

»

nuss

PIETIEK, vai varētu kaut ko skaidrāk par šo māsas gadījumu, nevis muļķot tautu ar līdz pusei pasacīto? Šis jau palicis par paliekošu trendu...


Kas tev nesaprotams!? Es varu piebilst, ka man arī pirms vairākiem gadiem VID pieprasīja rakstisku paskaidrojumu par pārskaitījumu 20 ls. Pašlaik man zināms, ka VID atkal ložņā pa manu bankas kontu. Iemesls tam - aizgāju uz VID kopā ar kaimiņieni,kura nerunā latviski un sastrīdējos kaimiņienes jautājumā ar VID darbinieci. Rezultāts - rakņāšanās manā kontā!!!! Patvaļa totāla tajā Talejas ielā - VID shēmotāju - noziedznieku midzenī.

Atbildēt

Gh

16.01.2017. 00:33

So vslsti vairs neizglabt trulums ur jau visur

Atbildēt

16.01.2017. 00:15

Tiesa, VID saistībā ar Pietiek aprakstīto gadījumu nesniedz nekādu skaidrojumu par to, kādi tieši „nodokļu kontroles pasākumi” ir attiecināmi uz dažu desmitu eiro lielu summu oficiāliem pārskaitījumiem.

Kāpēc gan VID būtu jāpārkāpj likums, lai apmierinātu Lapsas ziņkāri?

Pagaidām Pietiek nav saņēmis arī skaidrojumu – cik lielus valsts resursus VID iztērē, lai iegūtu informāciju par šāda lieluma pārskaitījumiem tuvu radinieku starpā un to pamatojumu.

Tāpat VID nav paskaidrojis cik lielus valsts resursus VID iztērē, lai sagatavotu un nosūtītu atbildes uz Lapsas jautājumiem.

Atbildēt

?

15.01.2017. 23:35

»

jautājums

Saiti iedot nevaru. Bet zinu, kur var redzēt...


Ļoti jauki, un tagad pastāsti uz kāda likuma pamata VID drīkstētu rakņāties pa pilnīgi ar konkrēto nodokļu auditu nesaistītu personu radurakstiem! Personu tēviem vai mātēm taču nav nekāda sakara ar viņu bērnu pārskaitījumiem.
Starp citu, tas ka pārskaitījums noticis starp māsām automātiski nenozīmē, ka par to nekādā gadījumā nav jāmaksā nodokļi.

Atbildēt

ciniķis

15.01.2017. 23:03

Stulbās nodokļu kontroles pārvaldes vecenes ar loģiku nekad nav bijušas draugos. No raksta var saprast, ka viņas bija pieprasījušas pārskaitījumu pamatojumu par 15-53 Ls, uzmanību - "lai „noskaidrotu, vai nodokļu maksātāja izdevumi nepārsniedz ieņēmumus”. Tagad vienkārši padomāsim - kāds šeit sakars pārskatījuma pamatojumam ar to vai izdevumi nepārsniedz ieņēmumus? Piemēram, ja es teikšu, ka pārskaitījuma pamatojums ir mana dāvana māsai - kā tas ietekmēs izdevumu atbilstību ieņēmumiem? Bet, ja es teikšu, ka pārskaitījuma pamatojums ir ziedojums māsai? Kā tas mainīs izdevumu ieņēmumu atbilstību ieņēmumiem?! Nekā? Ko tad tu prasi pamatojumu vai paskaidrojumu? Ja tev kāds muļķis, pamatojoties uz savu nezināšanu vienkārši tāpat iedeva sava konta izdrukas, tak ņem analizē tos ciparus. Ko Tu prasi - kāds pamatojums pārskaitījumam, ja tam nav nekādas nozīmes? Ja tas neko neietekmē? Ko smērē papīru?

Atbildēt

Yes

15.01.2017. 22:45

Šis gadījums liecina, ka ar labu prātu VID neko nemainīs. Kontrolieri ar lielo nodokļu parādniekiem iet kopā labās pusdienās... pietiek kādam mēnesi VIDā pastrādāt, lai iegādātos dārgas mašīnas... Toties mēnešiem ilgi "baudīs" divas māsas, kas viena otrai pirms daudziem gadiem iedevušas 15 latus... Tas liecina, ka 4000 darbiniekiem VIDā nav ko sadarīt, tāpēc jāsamazina uz 2000, un krietni ietaupīsies nodokļu maksātāju nauda.

Atbildēt

nuss

15.01.2017. 22:27

PIETIEK, vai varētu kaut ko skaidrāk par šo māsas gadījumu, nevis muļķot tautu ar līdz pusei pasacīto? Šis jau palicis par paliekošu trendu?

VID nav jāčakarē godīgi likumpaklausīgi pilsoņi - bet nav nekur liegts čakarēt noziedzniekus pēc pilnas programmas, kas nelikumīgā veidā iegādājušies Bentlijus un īpašumus, par tiem nesamaksājot nodokļus. Kā saka - centu nekrāsi - pie Bentlija netiksi...

Atbildēt

tauta

15.01.2017. 22:26

Laikam VDK laiki atgriežas...drīz varēsim piestādīt miskastes saturu, lai pārbauda vai neparādās preces, kas ir izmantotas, bet nav nopērkamas LV, lai varētu par viņām likt maksāt nodokli

Atbildēt

Osis

15.01.2017. 22:13

Runas par 15 latiem māsai un to aplikšana ar nodokli ir amatā ieceltās šefienes,iespējams reālais zināšanu līmenis par nodokļu likumdošanu........
Tajā pat laikā reorganizčija VID esot iestrēgusi,bet kur tad solījumi sakārtot lietas un klientu labā apkalpošana palikusi? Varbūt tāpēc,ka neko nejēdz,arī nekas nebūs,tikai alga 4800 kā minimums katru mēnesi?

Atbildēt

upa

15.01.2017. 21:59

KĀ NAV KAUNA !!!!!!

Atbildēt

Vai tiešām

15.01.2017. 21:26

Šajā sslašņu un noziedznieku kontrolētajā teritorijā ko kādreiz sauca- Latvija neatradīsies kāds robins huds kurš vienkārši at***us šos "valsts" noziedzniekus

Atbildēt

bullis

15.01.2017. 21:22

Sapņoju ka VID ir analfabētu kantoris un pilda analfabētu uzdevumus...vai tautas mēlē sakot imitē darbību....lai %-tuāli atskaitēs daudz pārbaužu

Atbildēt

jautājums

15.01.2017. 20:59

»

?

Nezināju, ka veicot bankas pārskaitījumu jānorāda radniecības pakāpe. Un vēl, nevari iedot saiti uz vietu, kur var redzēt visus radiniekus ar viņu personas datiem


Saiti iedot nevaru. Bet zinu, kur var redzēt
VID noteikti ir pieslēgums Pilsonības un imigrācijas datu reģistram-tur ir visi un ar visām radniecībām -uz augšu, apakšu-pa labi, pa kreisi, visi, kuri ieprecējušies, protams, ja laulība reģistrēta- ar datumu un vietu.
Tad spied uz nākamo personu un redzēsi visus viņa radus. Tur var tālu aiziet...
Bet par naudas pārskatījumiem VID ir saņēmis info -
1)vai nu bankas, vai pasta, vai no western union līdzīga kantora,
2) vai izdrukas ir uzrādījusi pati persona kādu citu dokumentu starpā
bet tas nedod VID tiesības prasīt paskaidrojumus par likumā atļautām darbībām.

Atbildēt

Andris

15.01.2017. 20:52

Un kas un kā Lemberga advokātiem maksā lielus tūkstošus, par to VID neinteresējas.

Atbildēt

?

15.01.2017. 20:46

»

jautājums

Un ka sniedza...


Nezināju, ka veicot bankas pārskaitījumu jānorāda radniecības pakāpe. Un vēl, nevari iedot saiti uz vietu, kur var redzēt visus radiniekus ar viņu personas datiem?

Atbildēt

jautājums

15.01.2017. 20:34

»

nu

Gan jau, ka otra māsa nodokļu audita laikā pati to informāciju arī sniedza


Un ka sniedza?
Tas nedod tiesības VID prasīt pamatojumu par pārskaitījumiem, kas pēc likuma neapliekas.
Pat ja visas māsas, brāļi, un tā tālāk būtu pārskaitījuši līdz likumam atļautajai summai.
Viss, kas nav aizliegts,- privātai personai ir atļauts, bet VID, kā valsts institūcijai, ir atļauts tikai tas, kas likumā tieši ir atļauts.
Ja likums atļauj pārskaitīt zināmu summu bez nodokļa, tad tā nav VID darīšana-kāpēc nauda tiek pārskaitīta.

Atbildēt

nu re

15.01.2017. 20:32

»

jautājums

No vienas māsas -160 lati pa diviem gadiem...


Bentlijs jau ir piliens jūrā. Kampējiem laba apetīte.

Atbildēt

?

15.01.2017. 20:31

Vai patiešām nekā cita nav ko darīt?

Atbildēt

jautājums

15.01.2017. 20:22

»

elementāri

1)Bez vienas māsas ir arī citi radinieki un draugi, kuriem nav žēl


No vienas māsas -160 lati pa diviem gadiem.
Cik tūkstošos tad tie radi un draugi ir , lai Bentlijam savāktu pa 15 latiem? Vismaz 13 tūkstoši jūbut-minimāli.
Un bankas pārskaitījumi arī maksā- vismaz o,5 lati par gabalu-banka uz pārskaitījumiem vien būs uzvārījusies pāri par 6 tūkstošiem latu.
labi.
Tā visa ir fantazēšana. Ja kāds arī ir pircis Bentliju-vienalga. Šeit ir piliens jūrā...
VID nav pamata prasīt fiziskai personai paskaidrojumu par 160 latu pārskaitījumu.
Tā tīrā veidā ir pilnvaru pārsniegšana un pilsoņu terorizēšana.


Atbildēt

sāksim varbūt ar normatīvo bāzi?

15.01.2017. 19:44

Pieņemsim, ka vid interesē, bet es gribētu zināt, ar kura likuma, kuru pantu šī interese ir pamatota. Un, kas vid ļauj iegūt šādu informāciju par 15, 100 vai 1000 naudiņu lielu pārskaitījumu starp privātpersonām?
Iespējams ventspils baklažāna fani to nav manījuši, bet tieši ar zzs nonākšanu fin.min., represijas pret "mazo latvieti" ieguvušas īpaši izsmalcinātas naudas izkasīšanas formas. Acīmredzot tiek izkasīta nauda biedru lemberga, bērziņa un brigmaņa pensijām.
Vienkāršāk būtu, ja viņu, visu šo mošķu, vispār nebūtu. Tas atrisinātu daudzas problēmas. Un vid arī nebūtu vajadzīgs.

Atbildēt

hi hi

15.01.2017. 19:33

tas vien liecina,ka cik svarīgi ir skaisti uzstāties konkursā,bet kas pēc tam,maz kuru vairs intresē

Atbildēt

elementāri

15.01.2017. 19:33

»

jautājums

1) Vai tad? Cik izrietēja no publiskās info- kopējā pārskaitītā summa bija ap 163 latiem par periodu, tai skaitā pārskaitījums par 15 latiem-kuri arī interesēja VID...


1)Bez vienas māsas ir arī citi radinieki un draugi, kuriem nav žēl.
2)Pārsimt tūkstošus vienmēr var ieskaitīt firmas pamatkapitālā un tad nopirkt auto.

Atbildēt

8 kaja teritorija

15.01.2017. 19:26

vid ir noziedziga organizacija.cirule turpina zagt.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

21

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

FotoInteresanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA? Vai JKP Eglītis ar Feldmanu? Varbūt visi kopā?
Lasīt visu...

21

Leksiskās debilitātes praktiķi

FotoLatvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa. Tā izveido speciālu žūriju. Tai uztic akceptēt aizvadītā gada leksiski neveiksmīgākos risinājumus.
Lasīt visu...

21

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

FotoŠī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29 aprīļa paziņojumu medijiem ar virsrakstu “FKTK no amata atstādina Atbilstības kontroles departamenta direktori  un izsaka nožēlu par goda un cieņas aizskārumu, kā arī iespējamo reputācijas kaitējumu, ko rīkojums ir radījis Maijai Treijai”.
Lasīt visu...

21

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

FotoParādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no cilvēkiem, kas pabeiguši privātpersonas maksātnespējas procesu, piedzīt atlīdzību par piedziņas darbu. Neskaidru iemeslu dēļ daži tiesneši jaunatrasto paņēmienu atbalsta, atzīstot, ka tiesu izpildītāju darbs ir tikpat neaizskarams kā uzturlīdzekļi un sodi, radot bezprecedenta tendenci, kas pārkāpj iedzīvotāju tiesības.
Lasīt visu...

15

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

FotoPirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā sistēma sevi ir izsmēlusi, tā ir bankrotējusi. Taču, lai piedalītos politiskajā procesā šobrīd, man būs nepieciešama partija. Tādēļ paziņoju, ka plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju.
Lasīt visu...

6

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

FotoDivu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas ziņojums par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...