Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uz CIETUMU TO BAABU

15.06.2017. 14:17

Cirule ir vienkarsi stulba, un ar noziedzigam tendencem - negodiga manipulatore - tad Bogdanovu gimenitei piedava citas darba vietas saglabajot lielas algas, jo izmeklejot abus par Slepenas informacijas izplatissanu - taatad - par spiegossanu, tad pienem darba neizglitotus, amatas neatbilstossus kadrus - LOCK HER UP!!! Uz cietumu to baabu!!!!

Atbildēt

-

13.06.2017. 20:36

»

Pirksts pie deniņiem...

Slima suņa murgi


Čerņecki, tu ????

Atbildēt

XXXX

13.06.2017. 14:03

»

Pirksts pie deniņiem...

Slima suņa murgi


Redzams, ka paši darboņi sāk komentēt!!!

Atbildēt

votvot

13.06.2017. 13:13

»

Sniegbaltītes skola

>kā ori


13.06.2017. ziņu aģentūra LETA

Vakar Rīgā ugunsdzēsēji atbrīvojuši lapsu, kura bija iebāzusi galvu plastmasas pudelē, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Atbildēt

mjaa

13.06.2017. 12:25

šefenei reālu lažu ļerkstot sarkst tikai deguns !:)))

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

13.06.2017. 11:22

Kādi brīnumi! Bunkus nav algu sarakstā. Atlaists vai? Nekus nav info par to, vai algas ir bruto vai neto... Tāpat ciparus tabulās parasti izlīdzina labajā malā. Totāls neprofesionālisms. It kā galvenā iestāde, kas atbild par pareizu grāmatvedības un lietvedības kārtošanu. Citus vēl māca un čakarē par sīkumiem.

Atbildēt

zinātkārais

13.06.2017. 10:24

Un vai kāds zin pastāstīt kādi "labie" ir Pētersones un Pelēkās paveiktie darbi, lai tiktu amatos - cik cietušie un vai Jezdakova nebija " noēsta " pēc pasūtījuma ?

Atbildēt

Istenība

13.06.2017. 08:44

Lai tauta zin, īstenība ir tāda, ka Finanšu policiju sagrāva Čerņeckis, palīdzēja K.Prusaka un K.Podiņš. Čerņeckis ļooooti gribēja kļūt par VIDa ģenerāldirektoru un ar Podiņa palīdzību uzcepa kriminālprocesu pret N.Jezdakovu, kas beidzās kā zināms ne ar ko, bet Jezdakovai nācās aiziet ar sagrautu reputāciju. Tik šeit ne līdz galam aizgāja pēc Čerņecka scenārija,jo par ģenerāldirektoru iecēla nevis Čerņecki bet Pētersoni, tomēr Čerņeckis kļuva par ģenerāldirektora vietnieku un attiecīgi K.Podiņš par Finanšu policijas direktoru un K.Prusaka par direktora vietnieku. To visu var parbaudīt papētot to izbeigto kriminālprocesu pret Jezdakovu, kuru izmeklēja Podiņa izmeklētāji.Protams, PIETIEK varētu ar to procesu iepazīties, būtu daudz kā interesanta atklājies, bet domāju, ka neļaus iepazīties, toties kāds students rakstot diplomdarbu par tēmu "kā sagraut citam cilvēkam reputāciju un pašam kļūt par ģenerāldirektora vietnieku" ar to drīkst iepazīties.

Atbildēt

Patiesība

13.06.2017. 08:30

Vēl viens darbinieks ARTŪRS SALIETIS, pilnīgi tas pats kā aprakstīju iepriekšējo, nezin neko par deklarāciju iesniegšanu. Deklarācija, kuru iesniedz, stājoties amatā - 2015. gada 4. septembrī un pēc tam otrā Deklarācija, kuru iesniedz, stājoties amatā - 2016. gada 25. janvārī. Tātad ir saprotams, šajā gadījumā iztrūkst deklarācija par 2015. gadu vai arī deklarācija beidzot pildīt amata pienākumus. Tas ir atkarīgs kad ir beidzis strādāt iepriekšējā darba vietā. Un pats galvenais, ka par to ir paredzēta administratīvā atbildība - 166.27 pants. Valsts amatpersonas deklarācijas neiesniegšana. Lūk tāda ir situacija, ka VIDs pieņem tādus darbiniekus, kurus ir nepieciešams saukt pie atbildības. Interesanti vai tas tiks konstatēts un vainīgie tiks sodīti!!!!

Atbildēt

Patiesība

13.06.2017. 08:02

Ir pieņemts darbinieks Andris Metlāns, kurš nezin pat kāda un kad valsts amatpersonai deklarācija ir iesniedzama VIDā. Viņš ir iesniedzis divas deklarācijas pēc kārtas - Deklarācija, kuru iesniedz, stājoties amatā - 2017. gada 23. janvārī un Deklarācija, kuru iesniedz, stājoties amatā - 2017. gada 10. aprīlī. Te nav jābūt necik daudz gudram, lai saprastu, ka tā nevar būt, bet redzams, ka loģiska domāšana šim FPP darbiniekam nepiemīt, tāda lūk realitāte, ka tāds darbinieks strādā Informācijas analīzes nodaļā.

Atbildēt

Aizmirsuši?

13.06.2017. 08:00

VID darbinieki tiek algoti no mūsu nodokļiem- tātad jādod atskaites saimniekam...

Atbildēt

Dace

13.06.2017. 07:58

Nepietiek, ka Pētersone saaudzēja korumpantu perēkli VIDā, nu vēl Cīrules kundze turpina. Kaut gan- domāju gan, ka to visu dara ne jau Cīrules kundze, bet kada no vietniecēm.

Atbildēt

Andis Rencis

12.06.2017. 21:23

Un kā būs ar pielaidīti abiem pret kuriem?

Atbildēt

ironiskais

12.06.2017. 20:31

izskatās, ka aizrotētie ir atraduši kārtējo "gadsimta kompromātu", kas kārtējo reizi pie faktu pārbaudes izrādīsies čiks:)) Te būs maza brēka, vēl mazāka vilna:)

Atbildēt

Sniegbaltītes skola

12.06.2017. 20:05

>kā ori

lapsēn, neraksti ar kļūdām,
citādi tevi aizsūtīs manā skolā

Atbildēt

Bogdanova

12.06.2017. 19:54

Iekseja drosibas nodala vieni buobieši

Atbildēt

ezis

12.06.2017. 17:28

un kāda ir pašas sabiedrības vai drīzāk tieši šo ziņkārīgo atsevišķo indivīdu izglītība, lai viņi objektīvi spētu apšaubīt vai apstiprināt specifisko zināšanu esamību/neesamību jaunpieņemtajiem finanšu policijas darbiniekiem?

Atbildēt

tā gan

12.06.2017. 16:55

Nu Cīrule,izbaudi nu šo ''saldo''vietiņu,vai daudz līdzību ar arhitekta darbiņu?

Atbildēt

*

12.06.2017. 16:39

Upss... pazīstu VID nodarbināto reālās kvalifikācijas izpausmes :) Ziniet, bet valsts amatpersona ir publiska persona un uz to neattiecas visas Informācijas atklātības likumā noteiktās prasības ierobežotas pieejmības informācijai. Mēs taču bez problēmām uzzinām par Valsts prezidenta, premjera vai ministra izglītību, tad kāpēc VID melo par savu nodarbināto izglītību? Kā jau ierasts, VID oficiālā viedokļa sagatavotāji norāda kādu normu, pārliecībā, ka ārpus VID nemēdz būt juristu, bet Cīrule savā arhitektes naivumā šo viedokli paraksta :) Ir taču Satversmes tiesas atzinums, par kuru VID nodarbinātie ir informēti ar iekšēju dokumentu un nevar nezināt...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...