Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uz CIETUMU TO BAABU

15.06.2017. 15:17

Cirule ir vienkarsi stulba, un ar noziedzigam tendencem - negodiga manipulatore - tad Bogdanovu gimenitei piedava citas darba vietas saglabajot lielas algas, jo izmeklejot abus par Slepenas informacijas izplatissanu - taatad - par spiegossanu, tad pienem darba neizglitotus, amatas neatbilstossus kadrus - LOCK HER UP!!! Uz cietumu to baabu!!!!

Atbildēt

-

13.06.2017. 21:36

»

Pirksts pie deniņiem...

Slima suņa murgi


Čerņecki, tu ????

Atbildēt

XXXX

13.06.2017. 15:03

»

Pirksts pie deniņiem...

Slima suņa murgi


Redzams, ka paši darboņi sāk komentēt!!!

Atbildēt

votvot

13.06.2017. 14:13

»

Sniegbaltītes skola

>kā ori


13.06.2017. ziņu aģentūra LETA

Vakar Rīgā ugunsdzēsēji atbrīvojuši lapsu, kura bija iebāzusi galvu plastmasas pudelē, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Atbildēt

mjaa

13.06.2017. 13:25

šefenei reālu lažu ļerkstot sarkst tikai deguns !:)))

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

13.06.2017. 12:22

Kādi brīnumi! Bunkus nav algu sarakstā. Atlaists vai? Nekus nav info par to, vai algas ir bruto vai neto... Tāpat ciparus tabulās parasti izlīdzina labajā malā. Totāls neprofesionālisms. It kā galvenā iestāde, kas atbild par pareizu grāmatvedības un lietvedības kārtošanu. Citus vēl māca un čakarē par sīkumiem.

Atbildēt

zinātkārais

13.06.2017. 11:24

Un vai kāds zin pastāstīt kādi "labie" ir Pētersones un Pelēkās paveiktie darbi, lai tiktu amatos - cik cietušie un vai Jezdakova nebija " noēsta " pēc pasūtījuma ?

Atbildēt

Istenība

13.06.2017. 09:44

Lai tauta zin, īstenība ir tāda, ka Finanšu policiju sagrāva Čerņeckis, palīdzēja K.Prusaka un K.Podiņš. Čerņeckis ļooooti gribēja kļūt par VIDa ģenerāldirektoru un ar Podiņa palīdzību uzcepa kriminālprocesu pret N.Jezdakovu, kas beidzās kā zināms ne ar ko, bet Jezdakovai nācās aiziet ar sagrautu reputāciju. Tik šeit ne līdz galam aizgāja pēc Čerņecka scenārija,jo par ģenerāldirektoru iecēla nevis Čerņecki bet Pētersoni, tomēr Čerņeckis kļuva par ģenerāldirektora vietnieku un attiecīgi K.Podiņš par Finanšu policijas direktoru un K.Prusaka par direktora vietnieku. To visu var parbaudīt papētot to izbeigto kriminālprocesu pret Jezdakovu, kuru izmeklēja Podiņa izmeklētāji.Protams, PIETIEK varētu ar to procesu iepazīties, būtu daudz kā interesanta atklājies, bet domāju, ka neļaus iepazīties, toties kāds students rakstot diplomdarbu par tēmu "kā sagraut citam cilvēkam reputāciju un pašam kļūt par ģenerāldirektora vietnieku" ar to drīkst iepazīties.

Atbildēt

Patiesība

13.06.2017. 09:30

Vēl viens darbinieks ARTŪRS SALIETIS, pilnīgi tas pats kā aprakstīju iepriekšējo, nezin neko par deklarāciju iesniegšanu. Deklarācija, kuru iesniedz, stājoties amatā - 2015. gada 4. septembrī un pēc tam otrā Deklarācija, kuru iesniedz, stājoties amatā - 2016. gada 25. janvārī. Tātad ir saprotams, šajā gadījumā iztrūkst deklarācija par 2015. gadu vai arī deklarācija beidzot pildīt amata pienākumus. Tas ir atkarīgs kad ir beidzis strādāt iepriekšējā darba vietā. Un pats galvenais, ka par to ir paredzēta administratīvā atbildība - 166.27 pants. Valsts amatpersonas deklarācijas neiesniegšana. Lūk tāda ir situacija, ka VIDs pieņem tādus darbiniekus, kurus ir nepieciešams saukt pie atbildības. Interesanti vai tas tiks konstatēts un vainīgie tiks sodīti!!!!

Atbildēt

Patiesība

13.06.2017. 09:02

Ir pieņemts darbinieks Andris Metlāns, kurš nezin pat kāda un kad valsts amatpersonai deklarācija ir iesniedzama VIDā. Viņš ir iesniedzis divas deklarācijas pēc kārtas - Deklarācija, kuru iesniedz, stājoties amatā - 2017. gada 23. janvārī un Deklarācija, kuru iesniedz, stājoties amatā - 2017. gada 10. aprīlī. Te nav jābūt necik daudz gudram, lai saprastu, ka tā nevar būt, bet redzams, ka loģiska domāšana šim FPP darbiniekam nepiemīt, tāda lūk realitāte, ka tāds darbinieks strādā Informācijas analīzes nodaļā.

Atbildēt

Aizmirsuši?

13.06.2017. 09:00

VID darbinieki tiek algoti no mūsu nodokļiem- tātad jādod atskaites saimniekam...

Atbildēt

Dace

13.06.2017. 08:58

Nepietiek, ka Pētersone saaudzēja korumpantu perēkli VIDā, nu vēl Cīrules kundze turpina. Kaut gan- domāju gan, ka to visu dara ne jau Cīrules kundze, bet kada no vietniecēm.

Atbildēt

Andis Rencis

12.06.2017. 22:23

Un kā būs ar pielaidīti abiem pret kuriem?

Atbildēt

ironiskais

12.06.2017. 21:31

izskatās, ka aizrotētie ir atraduši kārtējo "gadsimta kompromātu", kas kārtējo reizi pie faktu pārbaudes izrādīsies čiks:)) Te būs maza brēka, vēl mazāka vilna:)

Atbildēt

Sniegbaltītes skola

12.06.2017. 21:05

>kā ori

lapsēn, neraksti ar kļūdām,
citādi tevi aizsūtīs manā skolā

Atbildēt

Bogdanova

12.06.2017. 20:54

Iekseja drosibas nodala vieni buobieši

Atbildēt

ezis

12.06.2017. 18:28

un kāda ir pašas sabiedrības vai drīzāk tieši šo ziņkārīgo atsevišķo indivīdu izglītība, lai viņi objektīvi spētu apšaubīt vai apstiprināt specifisko zināšanu esamību/neesamību jaunpieņemtajiem finanšu policijas darbiniekiem?

Atbildēt

tā gan

12.06.2017. 17:55

Nu Cīrule,izbaudi nu šo ''saldo''vietiņu,vai daudz līdzību ar arhitekta darbiņu?

Atbildēt

*

12.06.2017. 17:39

Upss... pazīstu VID nodarbināto reālās kvalifikācijas izpausmes :) Ziniet, bet valsts amatpersona ir publiska persona un uz to neattiecas visas Informācijas atklātības likumā noteiktās prasības ierobežotas pieejmības informācijai. Mēs taču bez problēmām uzzinām par Valsts prezidenta, premjera vai ministra izglītību, tad kāpēc VID melo par savu nodarbināto izglītību? Kā jau ierasts, VID oficiālā viedokļa sagatavotāji norāda kādu normu, pārliecībā, ka ārpus VID nemēdz būt juristu, bet Cīrule savā arhitektes naivumā šo viedokli paraksta :) Ir taču Satversmes tiesas atzinums, par kuru VID nodarbinātie ir informēti ar iekšēju dokumentu un nevar nezināt...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...