Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vispār jau zaļie vilvēciņi

21.02.2016. 11:52

no latgales......

Atbildēt

lembītis ar kūkumu

21.02.2016. 11:51

reta bilde, mākslas foto

Atbildēt

godīgā kochozniece

20.02.2016. 13:19

secināms - ķitri kukuļus ņem tikai atlaides vai pakalpojumu veidā! :))

Atbildēt

stop

20.02.2016. 09:51

»

Guru

Pēc idejas Pētersones kundzei pārdodot a/m atpakaļ Skandi Motors darijums bija jādeklarē, jo a/m tika novērtēta un pieņemta kā pirmā iemaksa. Te gan darijums ir noslēpts apzināti, lai noslēptu par cik tad ir novērtēta tā vecā a/m. Tas ir darijums un summa bija deklrācijā jāuzrāda ... Pati saka ka ir...


Rungu nevar noslēpt maisā...adatu var noslēpt siena gubā...bet auto vertību pēc modeļa..tehn.datiem un izlaides gada prot noteikt pat pirmklasnieks-nerunājot par KNAB kur šie izskatās ir parasti gadījumi kurus atšķetina 5 minūtēs.
Nav labi būt aizstāvim ja pats esi analfabēts un varbūt vēlies situāciju vēl pasliktināt paužot aplamības

Atbildēt

runga

20.02.2016. 07:33

Tad aizej uz salonu un nopērc jaunu auto par 8000 euro,kura cena tirgū ir 33000,bez komata un cipariem aiz tā,tad arī sapratīsi ka tiem,kas prasa viņas demisiju ir tam pamats,protams pat nepiesaucot šo FP šeftmaņu darījumus un varenās rīcības.Nepieminēsim pat pārējo,neko vairāk.

Atbildēt

Guru

19.02.2016. 20:48

Pēc idejas Pētersones kundzei pārdodot a/m atpakaļ Skandi Motors darijums bija jādeklarē, jo a/m tika novērtēta un pieņemta kā pirmā iemaksa. Te gan darijums ir noslēpts apzināti, lai noslēptu par cik tad ir novērtēta tā vecā a/m. Tas ir darijums un summa bija deklrācijā jāuzrāda ... Pati saka ka ir viņu līzingam izmaksājusi un tas nozīmē, ka mašīna ir viņas īpašums un faktiski viņa pārdeva viņu, nesaņemot naudu ...

Atbildēt

Pētnieks

19.02.2016. 17:52

Paskatījos arī viņas vietnieces Daces Pelēkās amatpersonu deklarāciju arī tāda pati jauna Hunday 2014.gada mašīna kā Pētersonei pa izskatās,ka nopirkta pa lēto. Abas vienādas- tāpēc jau ieņēmumi nepildās......

Atbildēt

Frosja

19.02.2016. 15:36

Izlasīju un gardi pasmējos,tad nu teiksim kā jāsaka,viss ir okei,teiksim,pēc mutiskiem skaidrojumiem teiksim kaut ko skaidrāk apjautu,taču teiksim,ka ticamības vairāk nekļuva.Tad teiksim,ko var prasīt,no citiem,kad pati sapinusies savās melu shēmās.

Atbildēt

krū

19.02.2016. 11:21

Haaa... Tad varbūt sanāk, ja loterijas noteikumos minēts, ka laimesta-auto vērtība ir 30% no tirgus cenas, tad ir aizmirsies pierakstīt, ka "laimīgais" tiks pie līzinga un organizētājs ir nomaksājis tikai pirmo iemaksu??

Atbildēt

urmas

19.02.2016. 11:10

diez kāds ir dzirdējus ka korumpēts , amatā esoš ierēdnis agalvotu: "ES ŅEMU KUKUĻUS..."
paldies Ināra - visi tikko tev noticēja uz vārda !

Atbildēt

oho

19.02.2016. 10:27

Te apskatīts VID. Bet kā ar ar tiesnešiem un prokuroriem. Atgādināsim, ka Augstākā tiesā ir tāda Veronika Krūmiņa, kuras vārds tiek saistīts ar Reiru, Prudentius, ofšora zonu Delāverā, nozagto naudu, nesamaksātierm nodokļiem. Veronikas Krūmiņas vīrs ir Jānis Krūmiņš, radinieks bijušajam rebju bīdītājam Tieslietu ministrijas kādreizējam valsts sekretāram Aivaram Maldupam (medniekam un dzipu cienītājam). Jāņa Krūmiņa un Aivara Maldupa miesīgie bērni ir savstarpēji saprecējušies, tāpēc Veronikai Krūmiņai tika savulaik sagadāts augsts amats - valsts sekretāra vietniece likumdošanas jautājumos. Tad Veronikai Krūmiņāi gatavoja spožu karjeru - neilgi pastrādājot par tiesnesi viņu tīģera cienīgiem lēcieniem virzīja par tiesnesi apgabaltiesā utt. - līdz kamēr tagad viņa jau ir senatore !!!

Cien. pietiek.com, papētiet, kā tas bija iespējams? Citi tiesneši melnajās sutanās vergo ilgi līdz dabū sarkano sutanu - senatora vietu. Bet Veronikai Krūmiņai bija un ir blats un nu viņa tik ātri JAU IR senatore.

Veronikai pašai nav miesīgu bērnu, nav arī kopīgu bērnu miesīgu ar veco (jo gadu starpība sevis cienošai sievietei ir ievērojama) vīru Jāni Krūmiņu. Veronika Krūmiņa ir adoptējusi sev 2 bērnus - lai vecumdienas būtu gaišākas :-)

Uzsākot gaitas Tiesl.ministrijā Veronika Krūmiņa oficiāli dēvējās par Lilitu Krūmiņu. Vārds " Lilita" viņai ļoti nepatika (nak no vieglas uzvedības sieviešu ģints) un tādēļ Krūmiņkundze izvēlējās sev vārdu ar viņasprāt gaišu auru " Veronika". Tieslietu ministrijas pakļautībā bija Dzimtsarakstu departaments ar Iklāvas kundzes vadību un vārda maiņa bija viegli izdarāma.
Cien. Iklāvas kundze , kura senos laikos bija Viļa Lāča sekretāre bija ļoti izpalīdzīga kundze.

Ārijas Iklāvas kundzes pārziņā bija visi adopcijas jautājumi- viņa teica gala vārdu daudzos lēmumos. Varbūt arī starp Ā. Iklāvu un V.Krūmiņu joprojām saglabājušās draudzīgi lietišķas attiecības , varbūt viņas kafijošanas reizēs apspriež adopcijas kritisko stāvokli valstī un rūpējas par bāreņu likteņiem, ....

Veronikas Krūmiņas labākā draudzens un čomaciene no Tieslietu ministrijas laikiem bija Iveta Zalpētere, kurai kā Tieslietu ministrijas Privāto tiesību departamenta darbiniecei bija arī bērnu tiesību jautājumi, vēlāk Iveta Zalpētere kļuva par Bērnu lietas ministrijas valsts sekretāri, tagad ir iekortolējusies par Privatizācijas aģentūras direktori.

Varbūt maldos, atvainojos, ja maldos, bet Privatizācijas aģentūrā ,iespējams , strādā, varbūt uz līguma pamata Aivars Maldups, - Krūmiņu ģimenes radinieks. Maldupa bērniem arī ir labi amati, vienam šķiet , ja nekļūdos- Satiksmes ministrijā.

Ar šo pagaro komentu tikai gribēju teikt, ka radu un draugu būšana plaši zeļ.

Ir iznācis valsts pārvaldē strādāt 12 gadus un ir tie vērojami pietiekami sakrājušies. Zinu daudz par tām ierēdņu - politiķu- čomaku saitēm. Strādāju valsts pārvaldē , jo man interesēja mans profesionalais jautājums, bet pēc 12 gadu darba, atrodoties vidējā līmeņa amatos, secināju, ka es neesmu nevienam ne rads, ne "vīna pudeļu - medību čomaks" - un aizgāju prom ar žēlumu pret savu darbu, jo ne man koeficientu pie algas lika kā blatņikiem, lai gan stradāju intensīvāk par labi prēmētiem blatņikiem.

Vissāpīgākais ir tas, ka gudri, zinoši cilvēki valsts pārvaldē nav vajadzīgi (arī sodien ne) , viņus uzreiz "noēd" blatņiki- čomaki , jo tie baidās, ka kāds ar savu gudrību neizdzen no siltā beņķa un kafijošanas(pārnestā nozīmē runājot).

Turklāt Veronikas Krūmiņas vīrs Jānis Krūmiņš, kā valsts sekretāra A.M.radinieks pirms gadiem tika iekārtots par Tiesu namu aģentūras direktoru, bez attiecīgas izglītības utml. Bet vēl pirms tam stradāja kadā Tieslietu ministrijas departamentā (formāli tur skaitījās bez attiecīgās izglītības )

Ģimene šiki izdzīvojās , nevienam citam nebija Tieslietu ministrijā tādu privilēģiju kā Veronikai Krūmiņai un viņas vīram Jānim Krūmiņam sava radinieka un ģimenes drauga Maldupa laikā Tieslietu ministrijā.
Tagad jau tā ir vēsture, bet apstiprinājums tam, kāpēc Latvija tik panīkusi, jo amatos sēž muļķu korumpētie radi, kas no sava darba neko nejēdz, bet kuriem pieliek visaugstako koeficientu , pareizinot ar to algu un viņi saņem vislielakas algas.

Bijušais Augstākās tiesas priekšsēdētājs Andris Guļāns taču to zina, bet klusē, jo pats pieder pie Andra Šķēles mafijas.

Atbildēt

Fakti, fakti

19.02.2016. 10:25

»

opium neprašām

Rādās ka beidzot arī vadītājai nav kur paslēpties jo iespējams ka ir notikusi falsifikācija vārdos un varbūt arī rakstu darbos.Liekas ka pirmklasnieks izmantojot aritmētikas pamatdarbības uzreiz atrod kļūdu pakotni un ja KNAB atrastu laiku izpētei-tad viss sabiedrībai par VID vadītāju būtu skaidrs un...


Par kādu "iespējamību" runa? Par acīmredzamiem faktiem publiski pieejamā Pētersones un viņas vīra Valda Pētersona amatpersonas deklarācijā, kurā redzams, ka vienā deklarācijā ir māja, otrā mājas virs nav,ir palikusi tikai zeme (!!!), kaut kādi mistiski mātes aizdevumi 42000.- eiro, lēta mašīnas iegāde, mašīnas bērniem studentiem u.c.

Atbildēt

opium neprašām

19.02.2016. 09:45

Rādās ka beidzot arī vadītājai nav kur paslēpties jo iespējams ka ir notikusi falsifikācija vārdos un varbūt arī rakstu darbos.Liekas ka pirmklasnieks izmantojot aritmētikas pamatdarbības uzreiz atrod kļūdu pakotni un ja KNAB atrastu laiku izpētei-tad viss sabiedrībai par VID vadītāju būtu skaidrs un saprotams un jautājumi tiktu noņemti.

Atbildēt

klusais

19.02.2016. 08:12

Vai gadījumā pec deklarācijas "trobeļa" džipa sakarā VIDā netika radīti noteikumi deklarācijas aizpildīšanai , kas attaisnoja Pētersones norādīto informāciju ? :)

Atbildēt

Normnds Šlitke

18.02.2016. 23:11

»

durnosļivs

Mieru! Nekāda zemiskuma nav. Viņa taču ir resna! Ir vai nav resna, ko? Ja tu pasaki, ka bluķis ir bluķis, kur te zemiskums? Konstatēju faktu. Tieva viņa tiešām nav. Varbūt pie vainas fotošops, horizontāle ar vertikāli sajukusi...


Atkārtošos, bet anonīmie konentētāji, kuri nomelno citus, ir viszemiskāie nelieši. "Durnosļiva" izteikumi ir ārpus zemiskākās nelietības robežām, visticamāk - cietumā pazemota "gaiļa"btukša muldēšana.

Atbildēt

arī amatpersona

18.02.2016. 22:58

Tikai VID vadība var atļauties tik pavirši aizpildīt deklarāciju. Vienkāršiem "mirstīgiem" uzreiz ir zvans no VID, ka mašīna, kas atdota kā pirmā iemaksa jaunai mašīnai ir jāatspoguļo kā deklarējams ienākums. Savukārt, radinieki, kas piedalās ar finansējumu- arī darījums. Aizdevums, dāvinājums? Tas viss ir jāatspoguļo deklarācijā. Ja VID vadībai tas ir par grūtu, tad varbūt vienreiz ir laiks saprast, ka tās deklarācijas ir DEBĪLAS un rada pilnīgi nepareizus secinājumus.

Atbildēt

Ventspils

18.02.2016. 22:35

Kas puzenieka maisiņā-varam minēt. Toties kabatā ir blociņš ar sarakstu.

Atbildēt

Der

18.02.2016. 22:22

Škēle miljonus ieguva no tulpju sīpolu tirgošanas, Pētersone no lauku viensētas ienākumiem, līdzība ir acīmredzama. Ja Pētersonei pajautātu, vai vińa gatava iziet melu detektora pārbaudi, un atbilde būtu jā,viu cienu, ja stostītos, tad ārā no darba ar kāju pa vienu vietu, lai iet ratā uz savu kolhoza sētu.

Atbildēt

sīkumi

18.02.2016. 22:03

VID vadītāja nespēj uzrakstīt juridiski korektu formulējumu, JO “... arī nomaksāja kapitāla ienākuma nodokli)” IR NEPAREIZI JURIDISKI formulēts , PAREIZI IR “Iedzīvotāju ienākuma nodoklis no kapitāla pieauguma (ir 15 procenti)

Atbildēt

durnosļivs

18.02.2016. 21:37

»

Dace

Cik Tu esi briesmīgs cilvēks. Zemiski Tavi vārdi par sievietes izskatu. Un Tev vispār nav sajēgas par VID, tukša runāšana. Kā viena liela daļa cilvēku LV. Un kāda Tev daļa gar viņas mammu


Mieru! Nekāda zemiskuma nav. Viņa taču ir resna! Ir vai nav resna, ko? Ja tu pasaki, ka bluķis ir bluķis, kur te zemiskums? Konstatēju faktu. Tieva viņa tiešām nav. Varbūt pie vainas fotošops, horizontāle ar vertikāli sajukusi?
Par mammu cits stāsts. Es tā saprotu, ka pētersone + rasnačs tagad taisās uzlikt visiem pienākumu atskaitīties par sevi, mammām, tēvočiem - lai viss godīgi un cauri spīdīgi. Bet, ja godīgi, tad sāksim ar pētersones mutterīti. Kadastra numuru studijā! Zemes pārdošanas cenu! Utt, utjp, utml...

Atbildēt

Pētnieks

18.02.2016. 20:04

Cik gan lielu summu Pētersones kundze maksā par līzingu un vēl arī veic iemaksas 3.pensiju līmenī ,arī nav noradīts cik lielas ?
Ja vēl par benzīnu no Bauskas uz Rīgu un atpakaļ, ja vēl divi pieaugusi bērni jāuztur, kuriem arī ir mašīna - kā raksta autors !!!! Laikam jau paēst naudiņa nepaliek pāri - bēdīgi !!!!
Kāds VID auditors , ja visus ģimenes ienākumus un izdevumus saskaitītu, iespējams būtu veicis uzrēķinu, bet ir arī " TABU "

Atbildēt

foobar

18.02.2016. 19:33

Nesaprotu, kāpēc jāčakarē šitā cilvēki? Dana mierīgi varēja pateikt Inārai, ka tagad jādod vieta ZZS profesionālim un Ināra paietu malā. Laikam tiešām ir pa šiem gadiem daudziem rūpals sabojāts, ka tagad atriebjas ar tādu iespaidīgu pazemošanas kampaņu. Muguras smadzenes saka, ka valsts garants Vladimirs atgriezies. Lapsa, Jūs gribat lai mēs pad..šam valsti, ka šo kampaņu atbalstāt? Esošā VIDa vadība nav perfekta, bet Jūs, cerams, saprotat, kāda būs nākamā?

Atbildēt

prognoze

18.02.2016. 19:20

Vai tad līzings nav parādsaistības? Atbilde nekonkrēta, jo galvenā nodokļu kasītāja ne ar pušplēstu vārdu nenorāda summas. Domājams, ka nenomaksātais auto līzings pārsniedz tās min.algas, kuras var nenorādīt. Starp citu, kas tā par zemi mammai, kāds kadastra numurs, varētu uzzināt, par cik pārdeva?
To, ka pētersone kukuļus neņem, es ticu. Kas viņai dos? Lai strādātu valsts pārvaldē un saņemtu labo algu + vīrs tāds pats, viņai pašai būtu kādam jādod.
To, ka viss sāktais jandāls ap vid ir par pētersones nomaiņu šaubu nav. Tas tak skaidrs kā diena, ka b.lembim un co. ir arī tuvāki cilvēki par pētersoni. Bet šai resnulei arī nevajag uztraukties. Nu, iedos citu vietu. Kā nekā uzticama un centīga.

Atbildēt

zzz

18.02.2016. 19:18

»

sss

hmm, un kāpēc nenomaksāto līzinga summu neuzrāda kā esošas parādsaistības


Tāpēc, ka droši vien mašīna ir operatīvajā līzingā paņemta. Par to tiek maksāta ikmēneša nomas maksa. Līzingam beidzoties, vai nu līzinga mašīna tiek līzinga devējam atdota atpakaļ, vai arī izpirkta par atlikušo vērtību.

Atbildēt

sss

18.02.2016. 19:01

hmm, un kāpēc nenomaksāto līzinga summu neuzrāda kā esošas parādsaistības?...

Atbildēt

teiksma

18.02.2016. 18:53

Ar to "teiksim" kundzīt tā piesardzīgāk, pēc tik nesmukas deklarācijas prasās pēc jaunas teicējas.

Atbildēt

Melānija

18.02.2016. 17:06

No viensētām nāk tie labākie Latvijā.

Atbildēt

domadams neizdomasi

18.02.2016. 16:59

»

ināra

Es kukuļus neņemu! (skat. foto


maisins vajag ?

Atbildēt

to 111

18.02.2016. 16:57

Kas tev nepalika skaidrs? Iepriekšējo līzinga izmaksāto mašīnu ieguldīja kā pirmo iemaksu jaunai, līdz ar ko darījuma summa attiecīgi samazinājās. Jautājums tikai, vai mašīnas "atdošana" pirmajai iemaksai nebūtu norādāms kā "ienākums" vismaz deklarācijas mērķiem.

Atbildēt

Šalle

18.02.2016. 16:54

Ja jau skaidrojums ir tik vienkāršs, un lai visiem deklarāciju skatītājiem būtu viss skaidrs, ir jāmaina pašas deklarācijas, paredzot norādīt detalizētāku informāciju par atspoguļotajiem darījumiem. Šobrīd no deklarācijām var gūt vien aptuvenu priekšstatu par amatpersonu darījumiem. Ko tad var gribēt no deklarāciju pārbaudītājiem?!

Atbildēt

111

18.02.2016. 16:32

Nu par mašīnu nekas skaidrāks nepalika arī pēc skaidrojuma.Jādodās politikā ir māksla daudz runāt un neko nepateikt!Tik to parzīta vardu teiksim jāizmet no leksikona, svādāk būs teiksim gandrīz teiksim tiku teiksim saeimā!

Atbildēt

ināra

18.02.2016. 16:01

Es kukuļus neņemu! (skat. foto)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...