Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

garām

25.05.2023. 13:44

»

Pirātu partija

Interesanti, vai mūsējie čekisti pielieto Zersetzung metodi...


Kā tas notika ar to karu, jūs taču apgalvojat, ka pagājušā gada 19.oktobrī Mišustinam bija jāparaksta padošanās akts.

Atbildēt

.

24.05.2023. 20:56

Vēl viens pierādījums, ka Latvijā ir kā mazkrievijā, un to dara Latvijas tiesībsargājošās iestādes.

Lieta nav tīra un visiem acīmredzamais skaidrs, ka bija slepkavība, atskaitot tikai izmeklēšanu.

Atbildēt

vadošo kriminālziņu pārskats

24.05.2023. 18:47

2021.gada decembrī pilnā sparā turpinājās Covid jezga - špricītes, sertifikāti, balstvakcīnas, mājsēdes un visdažādākie ierobežojumi. Arī izmeklēšana varētu būt bijusi tik šķidra (līķa atrašanas laika uzdošana par nāves iestāšanās laiku) jo esot bijis ārkārtīgi daudz nomirušo no Covid un trūcis resursu lai visus nomirušos apsekotu, ja nu vienīgi konstatēt vai iekšā ir antivielas no covid vakcīnas vai nav. Arī valsts prezidents Levits prasīja ievērot "mutes disciplīnu" (..uz mutes disciplīnu prezidents var aicināt, bet nevar piespiest. Un ir arī demokrātijai mīnusi", delfi.lv)

Atbildēt

Žanis

24.05.2023. 18:12

Pašnāvnieks ar diviem šāvieniem,nomiris medībās dabīgā nāvē ar lodi krūtīs,lapsene iekodusi u.t.t.Tā latvānijā mēdz gadīties.

Atbildēt

Pirātu partija

24.05.2023. 16:31

Interesanti, vai mūsējie čekisti pielieto Zersetzung metodi?
Domāju ka vairs nē. Vieglāk ir cilvēku likvidēt. Parastā un iecienītākā metode čekistiem ir izmests pasūtīto “klientu” pa logu.
Krievijā pret atpazīstamiem cilvēkiem pielieto indēšanas metodi. Netālu no Saratovas, Širhanos krievijā, bija slepens objekts, kas nodarbojās ar “novičoku” un citu indes izstrādi.
Pēc tam, kad čekistiem nesanāca Navaļnaja indēšana, bet Vācu mediķiem izdevās izstrādāt metodiku indes idenficēšanai, širhanos labaratoriju likvidēja.
Baltkrievijas neliģitīmo prezidentu lukašestku, caur vienu no viņa četrām mīļākām, indēja raškas FSB. Lukašestku izdevās atpumpēt, bet iekšējie organi paralizēti, īpaši kuņģis. Ārsti nesen ievadīja “kobru”, pētīja sekas. Var būt līdz oktobrim izvilks.
Žirinovski noindeja ar “novičoku”, atteica orgāni, divas nedēļas mēģināja atpumpēt, nepalīdzēja. Kāpēc noindēja? Izpļāpājās par “СВО”, tas ir, kara sākumu datumu. Datumu dēļ viņa izmainīja, pārliekot divas dienas vēlāk.
Čurkinu, bijušo puķina ielikteni ANO, indēja ar indi uz sālskābes bāzes, momentāli paaugstina asinsspiedienu, un tad vai nu infarkst, vai insults. Pēc pusstundas pēdas organismā pazūd, pēc indes pielietošanas neviena ekspertīze tās neatklās. Čekisti neaprēķināja dozu, slikti palika uz ielas, aizveda uz slimnīcu, tur izdevās konstatēt indes klātbūtni.
Līdzīgi putlerieši noindēja Igauņu banķieri, kurš caur Igaunijas banku atmazgaja puķina radinieka 230.miļjonus Euro.
Pārbēdzēju Litviņenku, kurš uzrakstīja grāmatu “ФСБ взрывает Россию” čekisti noindēja ar radioaktivo elementu PO 209 Polonijs. To var iegūt tikai atomelektrostacijās, pie kurām pieeja ir tikai čekistiem.
Kāpēc tieši ar poloniju, laikam gribēja lai nāve ir lēna, un cilvēks pamocās, citiem par macību.
Slavenos Skripaļus indēja ar “novičoku”, nosmērējot durvju rokturi, vēlak izmantoto flakonu izmetot tuvakā atkritumu urnā, kur to atrada vietējā bomzene. Pēc paostīšanas, bomzeni atpumpēt neizdevās.
Kāpēc čekisti indēja Skripaļus? Baidījās ka notiks informācijas noplūde. Kad nogriba prāmis “Estonia”, vētras dēļ, ar to čekisti Zviedru valdībai veda kontrobandu, bagātinatu urānu 235, un ja tā transportēsana nāktu gaismā, galvas lidotu arī Zviedru valdībā un elitē. Pēc laika visu noslepenoja, atpeldēja krievu zemūdene “Lašariks” izurba caurumu, urānu savāca, bet prāmim uzlika sarkofāku, lai nefono.
( Šogad Baltijas jūrā būs vēl viens prāmis, izskatījās pie Polijas krastiem, būs arī kara kuģis, ka toreiz “Курск”)
Tie tikai ir skaļākie gadījumi, krievijā vidēji, pēdējos gados, likvidē ap simts režīma ienaidniekus gadā. Labs čekists- beigts čekists. Čeka visur vienāda. Latvijā arī vajadzīga visu čekistu lustrācija, jo apmācību izgāja Maskavā, pie FSB čekistiem.
P.S. Vispār, ja parādijās raksts par kāda izlidināšanu pa logu, tas nozīmē ka sērija turpināsies. Nākošā mēnesī dzirdēsiet par balkonu ar cilvēkiem krišanu, fasādes liftu krišanu, arī ar cilvēkiem. Diezgan liela rezonanse, būs visās ziņās, tur detaļās, kam interesēs, izlasīsiet sīkāk. Būs arī skaļas likvidēšnas.
P.S.2 Karu putleriskā raška jau zaudēja, kapitulāciju parakstīs 21.septembrī, bet jau bez puķina.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

24.05.2023. 16:08

»

Lūdzu

Nepamanīju vienu daļu no tā nra.lv raksta...


Nu, tad jau, iespējams, būs padarbojušies "specdienestu" algotie štata vai ārštata slepkavas. Ir gana stāstu par tādu eksistenci.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

24.05.2023. 16:06

»

Atis Priedītis

Kādēļ šie cilvēki klusēja...


Pareizi dari. Atbalstu.

Atbildēt

Tālis

24.05.2023. 15:16

Savlaik abi insekti terorizēja darbiniekus šajā iestādē.

Atbildēt

Z paaudze

24.05.2023. 14:54

Kad Prusaks taisās lēkt pa logu, neviens nezin? Varbūt vinš ir izdomājis pakārties jūras krastā ka P.Šnitkovs?

Atbildēt

Lūdzu

24.05.2023. 14:38

Aigar Prusak, Ieva Jaunzeme lūdzu beidzot atzīstaties savos noziegumos.

Atbildēt

sarkanā čangalija

24.05.2023. 12:33

vemt jau gribas no tiem

Atbildēt

Lūdzu

24.05.2023. 12:22

Nepamanīju vienu daļu no tā nra.lv raksta

"...Redzēju, ka viņa no kaut kā baidījās, ka viņu kaut kas apdraud. Jau vairākas dienas pirms tam viņu bija pārņēmusi nenormāla trauksme. Viņa pieminēja kaut kādu mikroautobusu, kas lejā viņu gaidot un viņu kaut kur aizvedīšot. Vairākkārt viņa pieminēja Drošības policiju..."

Atbildēt

Atis Priedītis

24.05.2023. 10:02

»

Sandra t

Varbūt šī darbiniece tika nogalināta darba vietā, un tad iniciēta pašnāvība izkrītot no sava dzīvokļa


Kā likums pirms šādiem notikumiem cilvēkam tiek izteikti draudi vai izmantota psiholoģiskā terora metode Zersetzung. Diemžēl, vajātie parasti klusē jo mēģinājumi kaut ko atklāti izstāstīt citiem cilvēkiem tiek uztverti kā psihiskas saslimšanas simptomi.

Atbildēt

Sandra t

24.05.2023. 09:51

Varbūt šī darbiniece tika nogalināta darba vietā, un tad iniciēta pašnāvība izkrītot no sava dzīvokļa.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.05.2023. 09:48

Kādēļ šie cilvēki klusēja

Šīs pārdomas radās Andreja Lihtenberga 85.gadu jubilejas atceres diena. Viņu VDK specaģenti noslepkavoja 1979.gada 20.janvārī. Pat dziedātāja wikipēdijas lapā ir šāds ieraksts:
"1979. gada janvārī A. Lihtenbergs pēkšņi nomira. Viņa nāves apstākļi joprojām ir neskaidri. Pastāv viedoklis, ka dziedātāju līdz nāvei novedusi čeka. Oficiālā versija ir pašnāvība."

Līdzīgi no šīs pasaules aizgāja vēl vairāki Latvijā zināmi cilvēki. Oficiālās versijas - pašnāvība vai nelaimes gadījums. Tikai ir ļoti daudz liecību un pierādījumu, ka tās bija ļoti rūpīgi izplānotas slepkavības.

Un tāpēc man rodas jautājums - kāpēc šie cilvēki klusēja un paši neko nestāstīja par vajāšanām. Iespējamie iemesli varētu būt šādi. Nr.1 VDK darbinieki vajātos cilvēkus piespieda parakstīt solījumu neko neizpaust. Nr.2 Jebkuri mēģinājumi kaut ko pastāstīt tika uztverti kā murgi un fantāzijas, jo VDK darbinieku veiktās vajāšanas pat šobrīd tiek kategoriski noliegtas. Sevišķi jau tās, kuras tika veiktas izmantojot psiholoģiskā terora metodi Zersetzung.

Tieši tāpēc es esmu izvēlējies pavisam citu ceļu. Par visiem notikumiem, kurus var uztvert kā vajāšanas es rakstu pilnīgi atklāti. Vajātāju vārdus gan nosaucu ļoti reti, tikai tad ja tas noteikti ir jādara. Un protams, ik pa brīdim saņemu interneta komentārus par to, ka es visu laiku atrodos Tvaika ielā un ik pa brīdim "dakteri" man pielaižot pie datora.

Bet es turpināšu neklusēt.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.05.2023. 09:00

Zersetzung vajāšanas notiek arī mūsdienās

Zersetzung vajāšanas raksturo tas, ka netiek atstāti nekādi pierādījumi un vajātā cilvēka stāstam neviens netic. Publicēšu pašu pēdējo gadījumu. Un protams, komentāri būs par to ka notikums ir safantazēts.

Un tomēr. Gāju uz netālu esošo veikalu. Pirms veikala ir iela ar gājēju pāreju. Pirms šķērsot ielu mani izbrīnīja vieglā automašīna, kura izbraukusi no veikala stāvlaukuma bija apstājusies dažus metrus no gājēju pārejas. Pēc loģikas likumiem mašīnai nebija jāapstājas jo es atrados apmēram 10 metru attālumā no ielas, kuru gatavojos šķērsot pa gājēju pāreju. Iekšēji sāku gatavoties, ka mani gaida kaut kāds pārsteigums.

Un tiešām. Brīdī kad es atrados mašīnai priekšā, šoferis pēkšņi nospieda gāzes pedāli un sāka braukt. Es zibenīgi noreaģēju un atlēcu atpakaļ. Mašīna gandrīz aizķērusi mani mierīgi aizbrauca tālāk.

Interesanti būs lasīt komentārus - vai tiešām tā bija nejaušība, jeb tomēr apzināta vēlēšanās mani sabraukt.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.05.2023. 08:45

Vēl viens Zersetzung metodes pielietojums, diemžēl, mūsdienās. Un kā parasti, nekādu liecību, ka tā bijusi slepkavība. Izrādās, ka cilvēki "lec" ārā pa logiem ne tikai Krievijā.

Atbildēt

vice

24.05.2023. 08:01

Šāda VARDARBĪGA SIEVIETES NĀVE Jaunās Vienotības un Progresīvo medijzombijus neintersē!!

Kāpēc?

Jo izmeklējot var kārtējo reizi nonākt "pats uz savām pēdām"!!!

Kas gan varētu būt ģenerālprokurors "VID krišanas" laikā?

Atbildēt

Tori

24.05.2023. 07:56

Saskatāma pasūtījuma slepkavība. Daudz zināja.

Atbildēt

00

24.05.2023. 07:34

Tad nu gan atrasta pārākā sensācija, kad viens pārrakstījies gadu skaitlī. Labāk autors būtu paskatījies uz sevi, kā ar kompanjonu gadus desmit rakstīja visādas blēņas par t.s. Lemberga lietu. Vai jau aizmirsās?

Atbildēt

Haralds Kalns

24.05.2023. 07:06

Gadās jau visādi. Iet cilvēks pa Rīgu un pēkšņi pļukt, izlec no pamatnes Staķa "dēstīts" stabiņš, bet tavu trāpīšanu - taisni (pī)kājstarpē!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kurš šitiem mērkaķiem iedeva granātu?

FotoAr Rail Baltica sarunas turpinās pa riņķi. Faktiski politiķi mēģina kaut kur nogrūst atbildību, kaut atbildīgo loks jau turpat ir - viņi paši.
Lasīt visu...

13

Izlaupīts ražošanas uzņēmums. Seši gadi pēc uzbrukuma

Foto2024.gada 19.jūlījā iestāsies melnā jubileja. Seši gadi pēc ekonomiskā un reideriskā uzbrukuma ražošanas uzņēmumam Ventspils ielā 63 b, Rīga. Viss tālākais ir mans viedoklis par notikušo.
Lasīt visu...

21

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē

FotoLūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē: domes izveidots birojs, iepirkumu speciāliste Linda Meldrāja ilgstoši neatrodas darbā, vadītājs piever acis, „speciāliste” saņem algu un ir kā tukša vieta, jo faktiski neveic darba pienākumus, saņem algu par mākslīgi radītu dīkstāvi ilgāk par gadu.
Lasīt visu...

12

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

FotoRail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes atmosfēru.
Lasīt visu...

21

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

FotoĢeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz augstākiem procentiem nekā valsts pati spētu to nofinansēt. Gribētāji būs. Pretī taču valsts garantijas. Samudžinās darījumu tā, ka neko saprast nevarēs un pieliks vēl kādu miljardu.
Lasīt visu...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju...

Foto

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

Apritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru...

Foto

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

Ja pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums...

Foto

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

Kāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez...

Foto

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

Viens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās...

Foto

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

Ņemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica”...

Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...