Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aksels

03.08.2019. 16:00

Pie mums nedarbojas nevainības prezumcijas princips, un to apstiprina arī šis VID solis. Visi uzņēmēji tiek uzskatīti par potenciālajiem noziedzniekiem un sarunu ierakstīšana atver milzīgas iespējas, lai varētu tās kombinēt un pasniegt pēc vid- prāta. Tā jau arī tiesās notiek, kad ierakstos tiek teikts viens, bet protokolos parādās cits.Bagāto iespēju zeme, kur iedzīvotājus var pazemot un izsmiet arvien vairāk un vairāk, un valdošie ar tam naudu nežēlo...

Atbildēt

zentiņ,

02.08.2019. 14:53

»

Rižajai Zentai

No 4000 darbiniekiem vajadzētu vismaz 2000 aiziet, lai pārējiem varētu pielikt pie jau tā lielajām algām , kā arī vairāk strādāt ar mūsdienīgu tehniku, nevis turpināt rakstīt ar roku un "skaitīt uz kauliņiem


prom ies tikai tie IERĒDŅI un DARBINIEKI, kuri //NESPĒS// pamatot savus ierakstus amatpers. deklarācijās; IIN Gada deklarācijās ar LĪDZEKĻU izcelsmi attiecībā uz Gada deklarāciju, jo naudas MAZGĀŠANA ar //puķu audzēšanu; vecmāmiņu SIBĪRIJĀ// u.c. attainojošiem darbības vārdu veidiem starptautiski vairs nekotējas...ja NO 5000 paliks apm. 1000-is, varbūt beidzot sāks strādāt uzņēmējdarb. veicināš. !!?

Atbildēt

Nju nju

31.07.2019. 23:29

»

!

Pilniigi redzu kaa padomnieks Cerneckis berzee rokas, ka daamiitei kasjaks peec kasjaka, ko vinsh var izmantot, lai Reira ausī klusu duuktu:”Šurp tauri! Kāp zemē! Ciet klusu...


Podińš jau esot šai pilnas ausis sadziedājis. Un vińa tic kā svētajam un pat nenojauš ka tas ar Čerńecki veci draugi. Un cecās figūras ar kundzes svētību drīz būs savās vecajās vietās.

Atbildēt

kaktuss

31.07.2019. 13:53

VID telefonu sarunas tiek ierakstītas jau gadu desmitiem!!!Nekā jauna!

Atbildēt

Rižajai Zentai

31.07.2019. 10:32

»

Zenta

Tai blondajai bābai vajadzētu vienreiz beigt bārstīt teorētiskās zināšanas, kurām nav nekāda jēga un satura, un beidzot pāriet uz realitāti, jo teorijai no realitātes ir milzīga atšķirība. To ka VIDā nav labi - jau var spriest pēc tā, ka cilvēki ļoti daudzi iet prom, bet no palikušajiem pat pēc milzīga...


No 4000 darbiniekiem vajadzētu vismaz 2000 aiziet, lai pārējiem varētu pielikt pie jau tā lielajām algām , kā arī vairāk strādāt ar mūsdienīgu tehniku, nevis turpināt rakstīt ar roku un "skaitīt uz kauliņiem".

Atbildēt

Nadīna>>< K

31.07.2019. 10:25

»

K

labs un pareizs šāds lēmums būtu tikai tad, ja abām pusēm tiek dotas vienādas tiesības ierakstīt sarunu un to izmantot


Jums neviens neliedz ierakstīt. Nemeklējiet problēmas tur, kur to nav. Ka tik uzliet mēslus VIDam...

Atbildēt

atis

31.07.2019. 09:04

VIDā totāls sexisms. No 18 sēdes dalībniekiem tikai 3 veči. 15 tantuki. Ko tad brīnīties?

Atbildēt

Zenta

31.07.2019. 08:41

Tai blondajai bābai vajadzētu vienreiz beigt bārstīt teorētiskās zināšanas, kurām nav nekāda jēga un satura, un beidzot pāriet uz realitāti, jo teorijai no realitātes ir milzīga atšķirība. To ka VIDā nav labi - jau var spriest pēc tā, ka cilvēki ļoti daudzi iet prom, bet no palikušajiem pat pēc milzīga spiediena nevar pat 5% no kopējā kolektīva savākt lai aizbrauktu uz sporta dienām.

Atbildēt

11.tramvajs

31.07.2019. 08:27

Izskatās, ka Junzemei tiek mēģināts tīklu apkārt mest. Tīkls pagaidām tāds pašķidrs, bet likmes laikam augstas, ja reiz kāds ir piekritis ierobežotas pieejamībās dokumentu nopludināt.

Atbildēt

Korumpantiem. Izplatīt savējo vidū.

31.07.2019. 08:24

Tā "cīnās" pret to korupciju, ka ASV jau brīdina par sankcijām Latvijai
Pie tam trijās valodās. Arī latviešu valodā.

Latviešu valodā
https://lv.usembassy.gov/lv/korupcija-latvija-nav-noziegums-bez-upuriem/

Krievu valodā
Laikam mūsu korumpanti, valsts amatpersonas lasa tikai krievu valodā un tikai saites nosaukumu.
https://lv.usembassy.gov/ru/коррупция-не-является-преступлением/

Angļu valodā
https://lv.usembassy.gov/lets-talk-about-corruption/

Nu ko tad, ja jau lasa krievu valodā, tad jāiekopē, kas jādara:


Реформирование судебного процесса: Существуют два ключевых фактора, которые уменьшают преступность — уверенность в том, что правонарушители будут пойманы, и скорость, с которой они будут привлечены к ответственности. Правонарушители, которые имеют связи с влиятельными людьми в Латвии, имеют возможность растягивать свои судебные процессы на многие года за счет налогов, уплаченных жителями на содержание судов. Даже если эти правонарушители осуждены, им зачастую присуждают более короткие сроки за счет слишком длительного судебного разбирательства. Это не сдерживающий фактор. От такого правосудия не выигрывают реальные жертвы коррупции, народ Латвии. Более жесткие санкции в отношении частных лиц и компаний четко дадут понять, что коррупции в Латвии места нет.

Усиление правоохранительной деятельности и судебного преследования: правоохранительные органы и прокуратура должны более тесно сотрудничать, чтобы выявлять, расследовать и привлекать к ответственности правонарушителей. Полиция и следователи, включая Службу государственных доходов, банковских экспертов и следователей по отмыванию денег, нуждаются в большем количестве ресурсов, а также в возможности предлагать сотрудникам более высокую заработную плату для привлечения и удержания лучших кадров.

Устранение отмывания денег в банковском секторе: правительственные должностные лица, регулирующие органы, правоохранительные органы и прокуроры также должны вместе взяться за решительную борьбу против незаконных денег, проходящих через Латвию, и применить решительные меры в отношении организаций, занимающихся этими видами деятельности. На сегодняшний день штрафы, наложенные на латвийские банки, фигурирующие в скандалах с отмыванием денег, были ничтожны. Отмывание денег прямо угрожает вашей финансовой безопасности.

Полное внедрение и усиление защиты изоблачителей коррупции: новое законодательство о заявителях о коррупции — отличный первый шаг, но есть способы дальнейшего поощрения изобличителей коррупции, которые могут способствовать выявлению правонарушений. Например, в Соединенных Штатах Федеральный закон о ложных исках вообще поощряет заявителей, предлагая долю от денег, которые правительство смогло возместить в результате иска против подрядчиков, пытающихся присвоить правительственные денежные средства.

Улучшение прозрачности и активные СМИ: известный американский судья однажды сказал, что для лечения социальных и политических проблем проблем «cолнечный свет считается лучшим средством для дезинфекции; а электрический свет — самый эффективный полицейский». Народ Латвии должен понимать и иметь доступ к ключевым процессам принятия решений правительства. Чтобы уменьшить коррупцию, правительство должно повысить прозрачность в таких областях, как правительственные контракты, использование финансируемых ЕС проектов развития и в государственных и муниципальных предприятиях. Информированное население и независимые СМИ должны легко понять, кто владеет чем, почему и как принимаются правительственные решения. Исследовательскую журналистику следует приветствовать, а не делать из журналистов отрицательных персонажей.

Отчет о результатах: Прежде всего Латвии надо продемонстрировать свои результаты. Латвийский народ должен требовать нулевой терпимости к коррупции, и правительство должно демонстрировать быстрые, успешные судебные преследования и другие решительные действия по искоренению коррупции.
Korumpantie,

Atbildēt

Огласите весь список, пожалуйста!

31.07.2019. 05:39

Lūdzu no šī dokumenta arī slepeno informāciju par čeku loteriju.

Atbildēt

Anderss Beverens

31.07.2019. 04:02

Un atkal - kāds smaciņas palaišanas gabals. Bez argumentācijas. Kundze kādam nepatīk. Bet ko reālu iebilst pret viņu nav. Jālaiž smaciņu. Nav smaciņas pašai kundzei - jālaiž savējo. Ka tik tas rezervuārs neizsīkst...

Atbildēt

!

31.07.2019. 01:21

Pilniigi redzu kaa padomnieks Cerneckis berzee rokas, ka daamiitei kasjaks peec kasjaka, ko vinsh var izmantot, lai Reira ausī klusu duuktu:”Šurp tauri! Kāp zemē! Ciet klusu!
Tu glābsi sev dzīvību; Mēs algosim tevi ar zeltu...” - jau nu nee :)))), bet: “es Tev saku vinjai atkal prakols, mums taadu slavu nevajag! rudens tuvojas! izsakam to aizraadiijumu un gada beigaas vareesim noveerteet zemu, un atbriivot, un ielikt paklausiigo Podinju! Bet pirms tam ieliec to Podinju par
vinjas otro vietnieku, lai logiski viss” - 100%!!! :))

Atbildēt

:)

31.07.2019. 01:08

Tas nav labākais šajā stāstā un pietiek rīcībā nav nodots kāds ļooti interesants dokuments - rīkojums, kurā citi VID darbinieki varēja izlasīt katra darbinieka vārdu un uzvārdu, kurš tiks pakļauts šādai kontrolei :))) Ja jau par personas datu aizsardzību utt. cepas visi, tad loģiski būtu, ka šādu rīkojumu katra kontrolei pakļautā amatpersona saņemtu par sevi individuāli, nevis viens var izlasīt, ka viņa vārda tur nav, bet kaimiņa ir... kas kropļo visu šo “labo nodomu” un tas viss izskatās pēc tā, ka ir izsūtīts “melnais” saraksts at tiem, kuri, tad nu nemāk runāt ar klientiem.

Atbildēt

K

31.07.2019. 00:55

»

Nadīne

Ļoti labs un pareizs Jaunzemes kundzes lēmums. Sen vajadzēja


labs un pareizs šāds lēmums būtu tikai tad, ja abām pusēm tiek dotas vienādas tiesības ierakstīt sarunu un to izmantot.

Atbildēt

K

31.07.2019. 00:47

Kā līdzvērtīgam procesa dalībniekam, arī apmeklētājam (zvanītājam) ir jābūt tiesībām ierakstīt VID darbinieku sarunas un izmantot ierakstus tālāk pārsūdzot lēmumus iestādē un tiesā tiesvedības procesā, griežoties policijā par amatpersonas ļaunprātīgu dienesta stāvokļa izmantošanu utml.

Atbildēt

Viedais

31.07.2019. 00:46

Īsti nesapratu kāda eksplozija no ziņas tika gaidīta. Šobrīd ik kantoris pirms sarunas brīdina, ka saruna tiks ierakstīta. Tiesa reālās rebes diez vai notiek pa stacionāro dienesta telefonu, lai gan idiņu pietiek.

Atbildēt

Ojārs

30.07.2019. 22:03

»

Nadīne

Ļoti labs un pareizs Jaunzemes kundzes lēmums. Sen vajadzēja


Piekrītu - tas ir ļoti saprātīgs un racionāls VID lēmums.

Atbildēt

smīns

30.07.2019. 21:38

»

smaids

nu pa feino


un arī otrādi- kā godīgās valsts amatpersonas izpildās saskarsmē ar nodokļu maksātājiem. nu pa foršo!

Atbildēt

ierēcu par stulbām lapsām

30.07.2019. 21:02

Ļoti labi no sabiedrības noslēpts paziņojums pirms telefonsarunas - "šī saruna tiks ierakstīta". Nu nevienai lapsai nevienā brīdī neradīsies pat doma, ka saruna tiks ierakstīta.

Atbildēt

Nadīne

30.07.2019. 20:19

Ļoti labs un pareizs Jaunzemes kundzes lēmums. Sen vajadzēja.

Atbildēt

Bc

30.07.2019. 16:49

Jo tālāk jo trakāk un tad pazudis sarunas kur ierēdņi ir pilnīgi tupi

Atbildēt

sola

30.07.2019. 16:43

»

aina

Loti daudzas valsts iestādes pirms sarunas uzsākšanas klientam paziņo, ka drošības apsvērumu dēļ saruna tiks ierakstīta. Domāju, ka tas nav nekas slikts, jā būs pārpratumi, tad šis ieraksts precizēs sarunas tekstu. Tā kā nevajag satraukties, valstī viss ir kārtībā


Pilnīgi pareizi. Tad vienreiz varēs dzirdēt kādiem profiem VID tiek maksātas algas, kas vienmēr ir par mazām. Bet izskatās, ka Jaunzeme kādam sukulim ir pamatīgi uzkāpusi uz strutojošas vietas. Un visticamāk, ka no pašu mājas vien būs kāds rotētājs.

Atbildēt

Teds

30.07.2019. 16:41

Nosodāmi tas ka slēpts, bet tādā totālā melu laikmetā kāds ir tagad, pat privātpersonas pasākušas sarunas ierakstīt, lai vēlāk būtu pierādījumi kaut vai ģimenes lokā, strīdiem un apvainojuniem.

Atbildēt

Klerks

30.07.2019. 16:02

Kāds slēptais, viņa par to norādīja aizliegtajā paņēmiena, kad bija strīds ar to neprasmīgo uzņēmēji, kas izplatīja viltus ziņas.

Atbildēt

Reti

30.07.2019. 15:35

Reti neprofesionāla dāmīte, kura nesaprot nekā no tās nozares kur atrodas

Atbildēt

MADAMA MAUZERE

30.07.2019. 14:59

Blondais gréks piemirsis zodu nosküt?
VID NKVD

Atbildēt

Vienkārši

30.07.2019. 14:16

Veca ziņa. Tas jau labu laiku kā nav nekāds nolēpums. Kaut kur publiskajā radio raidījumā bija stāsts par to, kā "kundzītes" rupjiem vārdiem lamā un apgāna VID darbiniekus. Tagad neviens nebrīnās kad piezvanot uz iestādi, atskan brīdinājums par ierakstu. Viekārši.

Atbildēt

TTT

30.07.2019. 14:05

Žēl, ka privātpersonai nebūs pieeja šiem ierakstiem, varētu dzirdēt Kādi profi strādā valsts iestādēs. Lai gan tiesās tiek fiksēti nevien tas, ka uz papīra fiksētās licības stipri atšķiras no tiesā ierakstītām un satur ziņas par citiem noziegumiem viens pīpis neviens uz to nereaģē.

Atbildēt

In love with VID

30.07.2019. 14:05

Tā jūsu Jaunzeme ir staigājošā PR katastrofa. Galīgi neiet kundzei.

Atbildēt

aina

30.07.2019. 14:04

Loti daudzas valsts iestādes pirms sarunas uzsākšanas klientam paziņo, ka drošības apsvērumu dēļ saruna tiks ierakstīta. Domāju, ka tas nav nekas slikts, jā būs pārpratumi, tad šis ieraksts precizēs sarunas tekstu. Tā kā nevajag satraukties, valstī viss ir kārtībā.

Atbildēt

smaids

30.07.2019. 13:51

nu pa feino!
beidzot varēs fiksēt kā godīgie nodokļu maksātāji izpaužas saskarsmē ar valsts amatpersonām....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...