Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aksels

03.08.2019. 16:00

Pie mums nedarbojas nevainības prezumcijas princips, un to apstiprina arī šis VID solis. Visi uzņēmēji tiek uzskatīti par potenciālajiem noziedzniekiem un sarunu ierakstīšana atver milzīgas iespējas, lai varētu tās kombinēt un pasniegt pēc vid- prāta. Tā jau arī tiesās notiek, kad ierakstos tiek teikts viens, bet protokolos parādās cits.Bagāto iespēju zeme, kur iedzīvotājus var pazemot un izsmiet arvien vairāk un vairāk, un valdošie ar tam naudu nežēlo...

Atbildēt

zentiņ,

02.08.2019. 14:53

»

Rižajai Zentai

No 4000 darbiniekiem vajadzētu vismaz 2000 aiziet, lai pārējiem varētu pielikt pie jau tā lielajām algām , kā arī vairāk strādāt ar mūsdienīgu tehniku, nevis turpināt rakstīt ar roku un "skaitīt uz kauliņiem


prom ies tikai tie IERĒDŅI un DARBINIEKI, kuri //NESPĒS// pamatot savus ierakstus amatpers. deklarācijās; IIN Gada deklarācijās ar LĪDZEKĻU izcelsmi attiecībā uz Gada deklarāciju, jo naudas MAZGĀŠANA ar //puķu audzēšanu; vecmāmiņu SIBĪRIJĀ// u.c. attainojošiem darbības vārdu veidiem starptautiski vairs nekotējas...ja NO 5000 paliks apm. 1000-is, varbūt beidzot sāks strādāt uzņēmējdarb. veicināš. !!?

Atbildēt

Nju nju

31.07.2019. 23:29

»

!

Pilniigi redzu kaa padomnieks Cerneckis berzee rokas, ka daamiitei kasjaks peec kasjaka, ko vinsh var izmantot, lai Reira ausī klusu duuktu:”Šurp tauri! Kāp zemē! Ciet klusu...


Podińš jau esot šai pilnas ausis sadziedājis. Un vińa tic kā svētajam un pat nenojauš ka tas ar Čerńecki veci draugi. Un cecās figūras ar kundzes svētību drīz būs savās vecajās vietās.

Atbildēt

kaktuss

31.07.2019. 13:53

VID telefonu sarunas tiek ierakstītas jau gadu desmitiem!!!Nekā jauna!

Atbildēt

Rižajai Zentai

31.07.2019. 10:32

»

Zenta

Tai blondajai bābai vajadzētu vienreiz beigt bārstīt teorētiskās zināšanas, kurām nav nekāda jēga un satura, un beidzot pāriet uz realitāti, jo teorijai no realitātes ir milzīga atšķirība. To ka VIDā nav labi - jau var spriest pēc tā, ka cilvēki ļoti daudzi iet prom, bet no palikušajiem pat pēc milzīga...


No 4000 darbiniekiem vajadzētu vismaz 2000 aiziet, lai pārējiem varētu pielikt pie jau tā lielajām algām , kā arī vairāk strādāt ar mūsdienīgu tehniku, nevis turpināt rakstīt ar roku un "skaitīt uz kauliņiem".

Atbildēt

Nadīna>>< K

31.07.2019. 10:25

»

K

labs un pareizs šāds lēmums būtu tikai tad, ja abām pusēm tiek dotas vienādas tiesības ierakstīt sarunu un to izmantot


Jums neviens neliedz ierakstīt. Nemeklējiet problēmas tur, kur to nav. Ka tik uzliet mēslus VIDam...

Atbildēt

atis

31.07.2019. 09:04

VIDā totāls sexisms. No 18 sēdes dalībniekiem tikai 3 veči. 15 tantuki. Ko tad brīnīties?

Atbildēt

Zenta

31.07.2019. 08:41

Tai blondajai bābai vajadzētu vienreiz beigt bārstīt teorētiskās zināšanas, kurām nav nekāda jēga un satura, un beidzot pāriet uz realitāti, jo teorijai no realitātes ir milzīga atšķirība. To ka VIDā nav labi - jau var spriest pēc tā, ka cilvēki ļoti daudzi iet prom, bet no palikušajiem pat pēc milzīga spiediena nevar pat 5% no kopējā kolektīva savākt lai aizbrauktu uz sporta dienām.

Atbildēt

11.tramvajs

31.07.2019. 08:27

Izskatās, ka Junzemei tiek mēģināts tīklu apkārt mest. Tīkls pagaidām tāds pašķidrs, bet likmes laikam augstas, ja reiz kāds ir piekritis ierobežotas pieejamībās dokumentu nopludināt.

Atbildēt

Korumpantiem. Izplatīt savējo vidū.

31.07.2019. 08:24

Tā "cīnās" pret to korupciju, ka ASV jau brīdina par sankcijām Latvijai
Pie tam trijās valodās. Arī latviešu valodā.

Latviešu valodā
https://lv.usembassy.gov/lv/korupcija-latvija-nav-noziegums-bez-upuriem/

Krievu valodā
Laikam mūsu korumpanti, valsts amatpersonas lasa tikai krievu valodā un tikai saites nosaukumu.
https://lv.usembassy.gov/ru/коррупция-не-является-преступлением/

Angļu valodā
https://lv.usembassy.gov/lets-talk-about-corruption/

Nu ko tad, ja jau lasa krievu valodā, tad jāiekopē, kas jādara:


Реформирование судебного процесса: Существуют два ключевых фактора, которые уменьшают преступность — уверенность в том, что правонарушители будут пойманы, и скорость, с которой они будут привлечены к ответственности. Правонарушители, которые имеют связи с влиятельными людьми в Латвии, имеют возможность растягивать свои судебные процессы на многие года за счет налогов, уплаченных жителями на содержание судов. Даже если эти правонарушители осуждены, им зачастую присуждают более короткие сроки за счет слишком длительного судебного разбирательства. Это не сдерживающий фактор. От такого правосудия не выигрывают реальные жертвы коррупции, народ Латвии. Более жесткие санкции в отношении частных лиц и компаний четко дадут понять, что коррупции в Латвии места нет.

Усиление правоохранительной деятельности и судебного преследования: правоохранительные органы и прокуратура должны более тесно сотрудничать, чтобы выявлять, расследовать и привлекать к ответственности правонарушителей. Полиция и следователи, включая Службу государственных доходов, банковских экспертов и следователей по отмыванию денег, нуждаются в большем количестве ресурсов, а также в возможности предлагать сотрудникам более высокую заработную плату для привлечения и удержания лучших кадров.

Устранение отмывания денег в банковском секторе: правительственные должностные лица, регулирующие органы, правоохранительные органы и прокуроры также должны вместе взяться за решительную борьбу против незаконных денег, проходящих через Латвию, и применить решительные меры в отношении организаций, занимающихся этими видами деятельности. На сегодняшний день штрафы, наложенные на латвийские банки, фигурирующие в скандалах с отмыванием денег, были ничтожны. Отмывание денег прямо угрожает вашей финансовой безопасности.

Полное внедрение и усиление защиты изоблачителей коррупции: новое законодательство о заявителях о коррупции — отличный первый шаг, но есть способы дальнейшего поощрения изобличителей коррупции, которые могут способствовать выявлению правонарушений. Например, в Соединенных Штатах Федеральный закон о ложных исках вообще поощряет заявителей, предлагая долю от денег, которые правительство смогло возместить в результате иска против подрядчиков, пытающихся присвоить правительственные денежные средства.

Улучшение прозрачности и активные СМИ: известный американский судья однажды сказал, что для лечения социальных и политических проблем проблем «cолнечный свет считается лучшим средством для дезинфекции; а электрический свет — самый эффективный полицейский». Народ Латвии должен понимать и иметь доступ к ключевым процессам принятия решений правительства. Чтобы уменьшить коррупцию, правительство должно повысить прозрачность в таких областях, как правительственные контракты, использование финансируемых ЕС проектов развития и в государственных и муниципальных предприятиях. Информированное население и независимые СМИ должны легко понять, кто владеет чем, почему и как принимаются правительственные решения. Исследовательскую журналистику следует приветствовать, а не делать из журналистов отрицательных персонажей.

Отчет о результатах: Прежде всего Латвии надо продемонстрировать свои результаты. Латвийский народ должен требовать нулевой терпимости к коррупции, и правительство должно демонстрировать быстрые, успешные судебные преследования и другие решительные действия по искоренению коррупции.
Korumpantie,

Atbildēt

Огласите весь список, пожалуйста!

31.07.2019. 05:39

Lūdzu no šī dokumenta arī slepeno informāciju par čeku loteriju.

Atbildēt

Anderss Beverens

31.07.2019. 04:02

Un atkal - kāds smaciņas palaišanas gabals. Bez argumentācijas. Kundze kādam nepatīk. Bet ko reālu iebilst pret viņu nav. Jālaiž smaciņu. Nav smaciņas pašai kundzei - jālaiž savējo. Ka tik tas rezervuārs neizsīkst...

Atbildēt

!

31.07.2019. 01:21

Pilniigi redzu kaa padomnieks Cerneckis berzee rokas, ka daamiitei kasjaks peec kasjaka, ko vinsh var izmantot, lai Reira ausī klusu duuktu:”Šurp tauri! Kāp zemē! Ciet klusu!
Tu glābsi sev dzīvību; Mēs algosim tevi ar zeltu...” - jau nu nee :)))), bet: “es Tev saku vinjai atkal prakols, mums taadu slavu nevajag! rudens tuvojas! izsakam to aizraadiijumu un gada beigaas vareesim noveerteet zemu, un atbriivot, un ielikt paklausiigo Podinju! Bet pirms tam ieliec to Podinju par
vinjas otro vietnieku, lai logiski viss” - 100%!!! :))

Atbildēt

:)

31.07.2019. 01:08

Tas nav labākais šajā stāstā un pietiek rīcībā nav nodots kāds ļooti interesants dokuments - rīkojums, kurā citi VID darbinieki varēja izlasīt katra darbinieka vārdu un uzvārdu, kurš tiks pakļauts šādai kontrolei :))) Ja jau par personas datu aizsardzību utt. cepas visi, tad loģiski būtu, ka šādu rīkojumu katra kontrolei pakļautā amatpersona saņemtu par sevi individuāli, nevis viens var izlasīt, ka viņa vārda tur nav, bet kaimiņa ir... kas kropļo visu šo “labo nodomu” un tas viss izskatās pēc tā, ka ir izsūtīts “melnais” saraksts at tiem, kuri, tad nu nemāk runāt ar klientiem.

Atbildēt

K

31.07.2019. 00:55

»

Nadīne

Ļoti labs un pareizs Jaunzemes kundzes lēmums. Sen vajadzēja


labs un pareizs šāds lēmums būtu tikai tad, ja abām pusēm tiek dotas vienādas tiesības ierakstīt sarunu un to izmantot.

Atbildēt

K

31.07.2019. 00:47

Kā līdzvērtīgam procesa dalībniekam, arī apmeklētājam (zvanītājam) ir jābūt tiesībām ierakstīt VID darbinieku sarunas un izmantot ierakstus tālāk pārsūdzot lēmumus iestādē un tiesā tiesvedības procesā, griežoties policijā par amatpersonas ļaunprātīgu dienesta stāvokļa izmantošanu utml.

Atbildēt

Viedais

31.07.2019. 00:46

Īsti nesapratu kāda eksplozija no ziņas tika gaidīta. Šobrīd ik kantoris pirms sarunas brīdina, ka saruna tiks ierakstīta. Tiesa reālās rebes diez vai notiek pa stacionāro dienesta telefonu, lai gan idiņu pietiek.

Atbildēt

Ojārs

30.07.2019. 22:03

»

Nadīne

Ļoti labs un pareizs Jaunzemes kundzes lēmums. Sen vajadzēja


Piekrītu - tas ir ļoti saprātīgs un racionāls VID lēmums.

Atbildēt

smīns

30.07.2019. 21:38

»

smaids

nu pa feino


un arī otrādi- kā godīgās valsts amatpersonas izpildās saskarsmē ar nodokļu maksātājiem. nu pa foršo!

Atbildēt

ierēcu par stulbām lapsām

30.07.2019. 21:02

Ļoti labi no sabiedrības noslēpts paziņojums pirms telefonsarunas - "šī saruna tiks ierakstīta". Nu nevienai lapsai nevienā brīdī neradīsies pat doma, ka saruna tiks ierakstīta.

Atbildēt

Nadīne

30.07.2019. 20:19

Ļoti labs un pareizs Jaunzemes kundzes lēmums. Sen vajadzēja.

Atbildēt

Bc

30.07.2019. 16:49

Jo tālāk jo trakāk un tad pazudis sarunas kur ierēdņi ir pilnīgi tupi

Atbildēt

sola

30.07.2019. 16:43

»

aina

Loti daudzas valsts iestādes pirms sarunas uzsākšanas klientam paziņo, ka drošības apsvērumu dēļ saruna tiks ierakstīta. Domāju, ka tas nav nekas slikts, jā būs pārpratumi, tad šis ieraksts precizēs sarunas tekstu. Tā kā nevajag satraukties, valstī viss ir kārtībā


Pilnīgi pareizi. Tad vienreiz varēs dzirdēt kādiem profiem VID tiek maksātas algas, kas vienmēr ir par mazām. Bet izskatās, ka Jaunzeme kādam sukulim ir pamatīgi uzkāpusi uz strutojošas vietas. Un visticamāk, ka no pašu mājas vien būs kāds rotētājs.

Atbildēt

Teds

30.07.2019. 16:41

Nosodāmi tas ka slēpts, bet tādā totālā melu laikmetā kāds ir tagad, pat privātpersonas pasākušas sarunas ierakstīt, lai vēlāk būtu pierādījumi kaut vai ģimenes lokā, strīdiem un apvainojuniem.

Atbildēt

Klerks

30.07.2019. 16:02

Kāds slēptais, viņa par to norādīja aizliegtajā paņēmiena, kad bija strīds ar to neprasmīgo uzņēmēji, kas izplatīja viltus ziņas.

Atbildēt

Reti

30.07.2019. 15:35

Reti neprofesionāla dāmīte, kura nesaprot nekā no tās nozares kur atrodas

Atbildēt

MADAMA MAUZERE

30.07.2019. 14:59

Blondais gréks piemirsis zodu nosküt?
VID NKVD

Atbildēt

Vienkārši

30.07.2019. 14:16

Veca ziņa. Tas jau labu laiku kā nav nekāds nolēpums. Kaut kur publiskajā radio raidījumā bija stāsts par to, kā "kundzītes" rupjiem vārdiem lamā un apgāna VID darbiniekus. Tagad neviens nebrīnās kad piezvanot uz iestādi, atskan brīdinājums par ierakstu. Viekārši.

Atbildēt

TTT

30.07.2019. 14:05

Žēl, ka privātpersonai nebūs pieeja šiem ierakstiem, varētu dzirdēt Kādi profi strādā valsts iestādēs. Lai gan tiesās tiek fiksēti nevien tas, ka uz papīra fiksētās licības stipri atšķiras no tiesā ierakstītām un satur ziņas par citiem noziegumiem viens pīpis neviens uz to nereaģē.

Atbildēt

In love with VID

30.07.2019. 14:05

Tā jūsu Jaunzeme ir staigājošā PR katastrofa. Galīgi neiet kundzei.

Atbildēt

aina

30.07.2019. 14:04

Loti daudzas valsts iestādes pirms sarunas uzsākšanas klientam paziņo, ka drošības apsvērumu dēļ saruna tiks ierakstīta. Domāju, ka tas nav nekas slikts, jā būs pārpratumi, tad šis ieraksts precizēs sarunas tekstu. Tā kā nevajag satraukties, valstī viss ir kārtībā.

Atbildēt

smaids

30.07.2019. 13:51

nu pa feino!
beidzot varēs fiksēt kā godīgie nodokļu maksātāji izpaužas saskarsmē ar valsts amatpersonām....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...