Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ivars

06.03.2023. 00:06

Noželojami, ka tāds "Mr.Burns" no Simsoniem tikai Latvijas izpildījumā vada tik atbildīgu valsts iestādi. Ja jau kādam viņa vajadzīga, iedodiet nevajadzīgu amatu, lai dzīvo līdz pensijai - līdzīgi kā "rudajai lapsai".

Tās atbildes vien pasaka daudz ko par cilvēku, kura pat vnk latviski normāli neprot profesionāli un precīzi izteikties.

Atbildēt

vice

02.03.2023. 13:16

Galvenais, lai Ievucim laba veselība.

Gada sākumā bija savārgusi!

Ja savārgs arī martā/aprīlī, būs "neinteresanti"!!!

Atbildēt

Ir nu gan

02.03.2023. 10:39

Jaunzeme ir augsti cienījama profesionāle ierēdņu kastā un, ja arī viņai ir dažas nepilnības(angliski saprotamāk-disability), tas var piemist viesiem no mums. Cienīsim šo augsti godājamo cilvēku!.

Atbildēt

Mhh

02.03.2023. 08:02

»

Bb

Kriminālprocess, kurā iesaistīja Ramoliņu kā “cietušo”, bija safabricēts, lai sabojātu reputāciju izmeklētājai Lūrei, kura aizmugusriski Jaunzemei un Stukānam, ģenerālprokuroram, sūdzējās VDD par uz sevi izdarīto spiedienu no Jaunzemes un Stukāna puses. Tas viss jau sen zināms un nav nekas jauns. Tāpēc...


Lūres iesniegums šķiet vairāk kā Lūres pakaļas piesegšana. Kāpēc tajā tad minēts tikai par vienu procedu - pret Lapsu, bet ne par pārējiem līdzīgiem procesiem? Šķidra Lapsai, viņu sponsoriem un izpildītājiem tā pasaka. Un interesanti, kad Lūrei process pret Lapsu tika atņemts? Un varbūt Lapsas sponsoru un Lapsas dīls bija noairēt Lapsas krimināllietu? Kaut kā visas aktivitātes stipri vienlaicīgi notika. Hmmm

Atbildēt

nu

02.03.2023. 07:14

»

bet

Lurei vairs nav ko zaudet,domaju,tapec saka runat,kapec lai tikai vina uznemtos atbildibu par so,ja tur iejaukta vinas prieksniece,stukans un levits


Noteikti sarunāja ar Lapsu, ka viņa intervijā pateiks, ka lieta safabricēta, bet Lapsa sarīkos histēriju un pašas lietu varbūt izdosies noairēt. Ne jau velti Lapsa galīgi neinteresējas par Lūres dīvainajām amatpersonas deklarācijām, kur viņa pamanās saorganizēt maksātnespēju pie parāda 20000, bet gada algas 10000.

Atbildēt

nata

02.03.2023. 01:29

»

es

Nopietni? Cik tam tantuksm iq?? Pamatskola vismaz ir


tas pats ienaca prata.Par sevi nesaka ne varda,ka vinas vaina ka vaditajas,visi citi negodigie vainigi.pat pec butibas uz jautajumiem neatbild.butu labak gridas maksima mazgajusi,kauns klausities

Atbildēt

Nopietni?

01.03.2023. 23:21

»

es

Nopietni? Cik tam tantuksm iq?? Pamatskola vismaz ir


Cik tev pašai iq? Palīgskola vismaz ir iesākta??

Atbildēt

tv6

01.03.2023. 22:42

»

oi

Vai tad TV3 nebija nopirkto mēdiju sarakstā


nevis TV3 bet'' Nekā personīga" ir pērkams mēdijs.

Atbildēt

Nu, i malacis, tu Levit,

01.03.2023. 22:28

»

Levitz

Rokas nost no Ievas! Mana otrā Kūciņa


Ar visām trim (ieskaitot Leviteni) tu tiec galā! Kādā secībā tu viņas apmierini?

Atbildēt

lapsutrollim

01.03.2023. 21:45

»

V v

Var jau melot, bet ne tik


pret uzņēmumiem "Stiga RM", SIA "Vella kalpi" un citiem Ramoliņa ģimenes uzņēmumiem lietu bija sākusi 2022.gada maijā.
Lūres iesniegums Tukumā, 2022. gada 7. jūnijā

Atbildēt

khg

01.03.2023. 21:00

jaa liekule tapec esmu registrejis darbibu cita valsti

Atbildēt

Reputācija

01.03.2023. 20:58

Kāpēc tās beigas, par reputācijas graušanu, šī, ar drausmīgo pāķu valodiņu apveltītā būtne, pat neiedomājas attiecināt pati uz sevi? Jo viņas grēki VID reputācijas graušanas, jeb patiesās sejas atklāšanā, ir lielāki, kā visiem pārējiem kopā?
Vai šī lauķe var vienreiz pārtraukt lietot vietniekvārdu "viņš" vietniekvārda "tas" vietā? Ausis asiņo!

Atbildēt

personīgais viedoklis

01.03.2023. 20:11

Ja par nelikumībām teiktu kāds tīrs un gaišs cilvēks kurš atrodas aktīvajā dienestā tur tajā policijā tad nu es noteikti ticētu, bet man personīgi liekas, ka tagad lielākai korupcionārei tai Lūrei, kura personīgi neviena nepiespiests gribēja paņemt kukuli no tā uzņēmēja un viņai tas nesanāca jo tika noķerta un tagad pēkšņi viņa kļuvusi gaišais tēls kura tik pēkšņi ļoti grib cīnīties pret pretlikumībām - NETICU. Gan jau tai korupcionārei vienkārši gribas visiem kost kā trakam stūrī iedzītam dzīvniekam un tāpēc jebkā bet kautkā ieriebt tiem kuri viņai neļāva paņemt kukuli.

Atbildēt

Affera

01.03.2023. 19:05

Tiesi tapat ar varu izcirta Marsa parku, lai tur buvetu kosmiski dargu Valsts Izdrasanas Dienestu ✓✓✓

Atbildēt

Antūns

01.03.2023. 18:42

»

Gustavs

Patiesībā tas ir ļoti labs jautājums: Kas ierēdņiem jāpilda? Likuma normas vai pretlikumīgās vadības prasības? Šodien ierēdņi ir pilnībā neaizsargāti no vadītāju bosinga un nelikumīgām prasībām


Tieši tā- nepildīsi augstāk "stāvoša" rīkojumus, mājienus, utt.- vari rēķināties, ka būs jāmeklē cits darbs. Visā valsts pārvaldē un arīdzan pašvaldībās tā ir. Tos kuri nelokās- vai nu salauž vai padzen (ja ne tieši padzen, tad rada apstākļus, kas liek pašiem meklēt citu darbu).

Atbildēt

Eduards Lunis

01.03.2023. 18:02

---Kur un kā viņi atlasa un virza šādas niecības-leits,jaunzeme....!? skataties ,cik daudz viņos kopēja, kretīniska -izturēšanās, runa ...un tādos amaos.... riebums jau par viņiem rakstīt...!?

Atbildēt

Bb

01.03.2023. 17:59

Kriminālprocess, kurā iesaistīja Ramoliņu kā “cietušo”, bija safabricēts, lai sabojātu reputāciju izmeklētājai Lūrei, kura aizmugusriski Jaunzemei un Stukānam, ģenerālprokuroram, sūdzējās VDD par uz sevi izdarīto spiedienu no Jaunzemes un Stukāna puses. Tas viss jau sen zināms un nav nekas jauns. Tāpēc arī Lūrei nekas cits neatlika, kā sniegt liecības laikrakstā Diena un tiesā cīnīties par atjaunošanu VID amatā.


Visas huntas noziedzīgās darbības akceptē Ģenerālprokuratūra. Bet Dienā Lūres liecība precizē tieši ģenerālprokurora nozīmi un atbildību, konkrētā lietā safabricējot kriminālprocesu pret publicistu Lapsu un polittehnologu Liepnieku.

Kā notiek kriminālprocesu safabricēšana? Vispirms vajadzīgs vismaz iesniegums. Bieži atrod VDD ziņotāju un aizpilda iesnieguma blanku ar personas datiem, adresi un parakstu un bez datuma. Kāpēc ziņotāju? Jo ziņotāja personu datus krimināllietu izbeidzot, materiālos var noslēpt kā neizpaužamus.

Kad “iesniegums” sagatavots, izvēlas personu, pret kuru sākt safabricēt kriminālorocesu ar prokurora vai pat ģenerālprokurora akceptu.

Ja kratīšanās kaut ko atrod - kādu sīkumu, neviens nav pilnība, var piemest patronu čaulītes, senlietas, kas pieder valstij utt., “gūto kratīšanā informāciju” ieraksta ziņotāja iesniegumā ar atpakalejošu datumu, kā pamatu kratīšanai. Ar to kriminālprocess ir sākts likumīgi un var sākt šantāžu ar izspiešanu sev vai valstij (huntai).

Gadās, ka neatrod neko lietisku kā pierādījumu, tad var bezgalīgi turpināt izsekošanu, korespondences kontroli utt., kamēr atrod “aizdomu pamatu”..

Lūres ziņojums VDD par Lapsas un Liepnieka “pasūtījumu”neizkūpēja gaisā. Saskaņā ar likumu iestādes sadarbojas, obligāti drošības interesēs apmainoties ar informāciju.

Tāda ir iekšējās kārtības būtība. Ar to var secināt, ka ģenerālprokurors bija VDD informēts par Lūres ziņojumu un ar to sākās process, lai Lūrei sabeigtu reputāciju ar ieslodzīšanu cietumā.

Atbildēt

vēl interesantāk

01.03.2023. 17:52

»

Vai ne?

Interesanti - vai "žurnālists" pats visu sadomāja vai tomēr Lūre pati kaut ko pateica? Un kaut kā nepilnīga tā intervija, ja vispār bija intervija. Redz Lapsas lietu nobijās ņemt, jo būs negatīvs PR (bija jau ar bet maz), tomēr citas pasūtījuma lietas nenobijās paņemt un vēl izspiest no uzņēmēja kukuli...


Visa gaudošana notiek tikai un vienīgi par Lapsu lietu, bet praktiski klusums par intervijai pievienoto dokumentu, turklāt pat pašā intervijā ne vārda par šo dokumentu, ja neskaita to, ka neko par to nekomentēs.

Atbildēt

Māra

01.03.2023. 17:47

Intervētājs bija vājš, jo mierīgi ļāva amatpersonai runāt riņķī un apkārt.

Atbildēt

Aleksandrs Poika

01.03.2023. 17:32

...jautājums ,kad Jaunzemi atlaidīs, ar tādu reputāciju...bet izrādās izdevīga...2 + 2 cik vajag...un valsts noslēpums...

Atbildēt

Gustavs

01.03.2023. 17:14

»

Bijušais

VID darbiniekiem tiek prasīta lojalitāte vadībai, gluži kā noziedzīgās organizācijās. Ja būsi pamanījis nelietību, ir jāklusē, ja prasa izpildīt, jādara bez jautājumiem. Ja vadībai ziņosi par nelikumībām, pret Tevi versīs represijas, problēmu nerisinās, jo kāds uz to pelna. Jaunzeme to zina. Ja apdraud...


Patiesībā tas ir ļoti labs jautājums: Kas ierēdņiem jāpilda? Likuma normas vai pretlikumīgās vadības prasības? Šodien ierēdņi ir pilnībā neaizsargāti no vadītāju bosinga un nelikumīgām prasībām....

Atbildēt

rusofilam

01.03.2023. 17:11

»

Latvija - neizdevusies valsts

Nav pēdējā. Ir vēl ASV


ASV nekad nav bijušas kolonijas-tā pati ir bijusi kolonija, biedri.

Atbildēt

Vot

01.03.2023. 17:07

Vai nav kas sajaukts, vai tiešām intevija bija ar VID priekšnieci Jaunzemi?
Tā jaut­āju, jo pēc atbildēm rodas aizdomas, ka intervēta piedzērusies govju slaucēja no dziļajiem laukiem

Atbildēt

Bijušais

01.03.2023. 16:56

VID darbiniekiem tiek prasīta lojalitāte vadībai, gluži kā noziedzīgās organizācijās. Ja būsi pamanījis nelietību, ir jāklusē, ja prasa izpildīt, jādara bez jautājumiem. Ja vadībai ziņosi par nelikumībām, pret Tevi versīs represijas, problēmu nerisinās, jo kāds uz to pelna. Jaunzeme to zina. Ja apdraud shēmu, tad piespiež uzrakstīt atlūgumu uz vienošanās pamata. Vienmēr tiek vainoti inspektori, jo tos shēmā viegli nomainīt. Tādas kā Prusakas neaiziet pašas. L. ir pārkāpusi organizētās noziedzības noteikumus, tādēļ aplej ar dubļiem. Apklusināta vēl nav.

Atbildēt

vice

01.03.2023. 16:52

Ievucis atkal samelojies!

Lūre notiesāta? Šobrīd, nav.

Ko darīt, ja nenotiesās?

Bet, kas cits Ievucim atliek?

Bet ir aizdomas, ka "bumerangs atradīs ceļu uz mājām".

Atbildēt

Lapsene

01.03.2023. 16:44

Jautājums vadoņiem: kā var cilvēks ar tik kroplīgu dzimto valodu, neprasmi formulēt domu strādāt tādā amatā? Kauns!!!

Atbildēt

Tālejas1,4

01.03.2023. 16:23

Vienā no prusakiem safabricētām lietām , aktīvu dalību veica Dolgova, kura viltoja pierādījumus, saskanojot ar uzraugošo prokuroru.

Atbildēt

Osips

01.03.2023. 15:33

Rokas nost no ieviņas!Lai dzīvo vid!Slava lilajam kombinātoru kantorim!

Atbildēt

Vai ne?

01.03.2023. 14:38

»

protams

Lūres intervija ir acīmredzami iestudēta. Viņa pat ne reizi nenosauc ne Lapsu ne citus "pasūtītos", to izdara tikai intervētājs


Interesanti - vai "žurnālists" pats visu sadomāja vai tomēr Lūre pati kaut ko pateica? Un kaut kā nepilnīga tā intervija, ja vispār bija intervija. Redz Lapsas lietu nobijās ņemt, jo būs negatīvs PR (bija jau ar bet maz), tomēr citas pasūtījuma lietas nenobijās paņemt un vēl izspiest no uzņēmēja kukuli, lai sašņorētu skaistāk. Kaut kā neštimmē tas viss Lūres pastāsts.

Atbildēt

Haralds Kalns

01.03.2023. 14:34

Ome mācīja mazmeitai, ka GODS IR JĀSARGĀ, lai pēc tam nav izmisīgi JĀGLĀBJ!!! Kā dēvēt, valstī "vienīgo sirdsšķīsto" kantori un tā vadītāju, ja tajā, pilnīgi no "zila gaisa", uzradās "nelietīgs" darbinieks, kurš Jaunzemei sadirsa visu torti!?? Bet varbūt pašas nekompetence un kontroles trūkums - pašplūsme?

Atbildēt

Хм

01.03.2023. 14:33

Руководство этого работника, открывавшего левые дела, совершенно не при чем. А просто глубоко обидевшись, уходит с работы, даже прекрасно зная, что против этого плохого работника уже дело открыто-и в этот бред нужно поверить?)
Хотя Яунземе полностью пофигу, верит там кто ей или нет из простых жителей. Сам факт восстановления ее на работу - явный сигнал, что все у нее хорошо

Atbildēt

Un

01.03.2023. 14:32

»

es

Nopietni? Cik tam tantuksm iq?? Pamatskola vismaz ir


Cik IQ ir Tev, ja to tantuku nemaz nezini...

Atbildēt

Nu nu

01.03.2023. 14:24

»

Nu

izlasīju: Izteiktu sašutuma izteikumu tur nemanīju, par to ka kāds atļaujas izteikties par noziedzīgām shēmām-tur nekadu Jaunzemes sašutumu ar nemanīju...


Varbūt te darbojas noderīgā idiota princips. Vai Šķēles ciniskā izteiciena- lieciet lielāko idiotu - iemiesojums reālajā dzīvē.

Atbildēt

ironija

01.03.2023. 14:20

»

Vai jānis

Mackevičs palicis par sievieti


Nu, zin kā, mūsu laikos viss ir iespējams:))) Re, kur Lato aizstāv to aktrisi, kura iestājās par tāda veida vērtībām:))

Atbildēt

Kad tā būs

01.03.2023. 13:49

Kad Jaunzeme atzīsies, ko? Cik vēl jāgaida, vairs nevar izturēt! Atzīsties beidzot!!!:D

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...