Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

priore

13.08.2016. 21:18

»

Uzņēmēja

Mana grāmatvedība jau bija sagatovojusi sarakstus par visiem, kas ir saņēmuši no mums vairāk nekā 100 eiro, lai pēc savas saprašanas atbildētu VIDam! Jau tāju, kā grāmatveži ir izvelējušies periodu, par ko atskaitīties, un kāpēc tieši 100 eiro! Uztvēru to kā pārbaudi, bet nesapratu pārbaudes nosacījumus...


Piedodiet, bet stulba jums tā grāmatvede!
Tu bija rakstīts, ka jāpārbauda vai visi iekļautie izdevumi ir saimnieciskie izdevumi! Un ja ir pārliecība, ka viss ir korekti, tad dzīvo miera vējos tālāk un neklapē ar ausi par VID marasmainajām vēstulēm bez parakstiem!

Atbildēt

grāmatvedis

13.08.2016. 17:48

Izskatās , ka Pelēkā uzdarbojas , cerot tikt par ģenerāldirektori !!!!!!

Atbildēt

Uzņēmēja

13.08.2016. 10:26

»

viedoklis

vispar maksat nodoklus ir pretigi. vel jo vairaak kad redxam to izlietojumu. bet taa ir tikai vaavulosana. Piedodiet par formulejumu, bet kā Jūs pati redzat vid iespēju pārbaudit neatšifrētās summas. zotrs variants ir audita process. Ticiet man Jums tas nebūtu nācis par labu, ja jau Jūsu nervu sistēma...


Vajag iemācīties lasīt, lai nesanāk tā, kā ir sanācis tam VID ierēdnim, kas sacerējis anonīmo un analfabētisko vēstuli! Ja VID grib ko pārbaudīt, tad ir jāraksta un jāpieprasa konkrētas lietas! Vāvuļot var šeit, komentāros! VID darbību, tāpat kā uzņēmēja pienākumus, nosaka likums! Ir noteikts, kādas atskaites jāiesniedz un par kādiem maksājumiem! Tas arī uzņēmējam ir jādara. Vairāk kaut ko var prasīt tikai pārbaužu ietvaros! Ja ļoti gribas rakstīt vēstules bez pamata un iemesla, vajag pievērsties mīlestības vēstuļu žanram!

Atbildēt

fh

12.08.2016. 19:45

Kad nodokļi sasniedz 79% , tad VID ir vienkārši izspiedēji, žēl , ka VID darbinieki to nesaprot, ka kļuvuši vienlīdzīgi ar bandītiem.

Atbildēt

kādi kreņķi

12.08.2016. 19:15

ja viss okei, bet vēstule 'IZCILA'

Atbildēt

piksteris

12.08.2016. 18:17

Vairāk priekšnodokla!Muļķu zemei vajag!

Atbildēt

viedoklis

12.08.2016. 15:05

»

Uzņēmēja

Mana grāmatvedība jau bija sagatovojusi sarakstus par visiem, kas ir saņēmuši no mums vairāk nekā 100 eiro, lai pēc savas saprašanas atbildētu VIDam! Jau tāju, kā grāmatveži ir izvelējušies periodu, par ko atskaitīties, un kāpēc tieši 100 eiro! Uztvēru to kā pārbaudi, bet nesapratu pārbaudes nosacījumus...


vispar maksat nodoklus ir pretigi. vel jo vairaak kad redxam to izlietojumu. bet taa ir tikai vaavulosana. Piedodiet par formulejumu, bet kā Jūs pati redzat vid iespēju pārbaudit neatšifrētās summas. zotrs variants ir audita process. Ticiet man Jums tas nebūtu nācis par labu, ja jau Jūsu nervu sistēma nespēja vienaldzīgi izturēt pieprasītās info sniegsanu

Atbildēt

Uzņēmēja

12.08.2016. 14:21

Mana grāmatvedība jau bija sagatovojusi sarakstus par visiem, kas ir saņēmuši no mums vairāk nekā 100 eiro, lai pēc savas saprašanas atbildētu VIDam! Jau tāju, kā grāmatveži ir izvelējušies periodu, par ko atskaitīties, un kāpēc tieši 100 eiro! Uztvēru to kā pārbaudi, bet nesapratu pārbaudes nosacījumus! Arī tas, ka mums būtu kaut kas nekorekti atskaitēs, nav taisnība! Domāju - kaut kāds pasūtījuma uzbrauciens. Sajūta bija pretīga.

Atbildēt

Niknais

12.08.2016. 13:47

Latvijas pierobežu pašvaldības ceļ trauksmi, ka ar katru gadu ievērojami palielinās to iedzīvotāju skaits kuri deklarē savu dzīvesvietu kaimiņu valstī, lai gan faktiski dzīvo Latvijā (īpaši tas attiecināms uz Igauniju), ar firmām un transporta līdzekļiem situācija ir vēl trakāka.

Vai tiešām Latvijas valstsvīri neapjēdz ko dara un kādi ir iemesli iedzīvotāju mukšanai no valsts "pretīmnākšanas"

Atbildēt

viedoklis

12.08.2016. 13:42

»

fg

Patīkami , ka iedzīvotāji beidzot sāk pretoties ierēdņu patvaļai


kāda patvaļa. Es to uztveru kă radara imitaciju uz celja. Laba preventīva metode, kas kā burvju kocins liek daudziem neaizmirsties. Vispar nav par ko cepties

Atbildēt

viedoklis

12.08.2016. 13:39

»

no otras malas

es arī apjuku saņemot šo vēstuli , jo uzrakstīts tā, it kā tā tiešām būtu Jūsu uzņēmumā


vienkarsi laipna vestule ar norādi, ka Jūsu deklarācijas nepaliek bez uzmanības. Malaći

Atbildēt

no otras malas

12.08.2016. 13:02

es arī apjuku saņemot šo vēstuli , jo uzrakstīts tā, it kā tā tiešām būtu Jūsu uzņēmumā

Atbildēt

Herbe

12.08.2016. 09:42

Nu vel lielāka nekaunība no Vid eds sistēmas ir ka piekdienas naktī ienāk paziņojumi un tad tu līdz pirmdienas rītam sēdi un kreņķējies kas atkal būs par mēsliem.

Atbildēt

fg

12.08.2016. 09:00

Patīkami , ka iedzīvotāji beidzot sāk pretoties ierēdņu patvaļai!

Atbildēt

sola

12.08.2016. 09:00

Tas ,ka mēs esam zagļi=blēži=nelieši, tas tiek mums atgādināts nepārtraukti un bez jebkādas kauna sajūtas. Tagad nāk arī ieteikums kļūt par stukačiem=ziņu pienesējiem.

Atbildēt

tusnis

12.08.2016. 08:13

Reiz VID mums piesējās par kaut ko. Pajautājām,kādā likumā teikts, ka mums tieši tā jādara. Revidenta atbilde bija - ar likumu tas nav noteikts, bet mēs to prasām visā Latvijas teritorijā!

Atbildēt

MMM

12.08.2016. 08:06

»

saule

Pēc mūsu rīcībā esošās informācijas-jums ir ievērojams priekšnodoklis -apskatījos 48 eur ceturksni.Samaksāts valsts budžetā pvn 1300 eur ceturksnī.Kas tas ir...


Identiski - priekšnodoklī vidēji 70 EUR, ko sastāda benzīns un mobīlais, un PVN budžetā ap 2000EUR. Kas man bl... ir jāatšifrē vēļ?

Atbildēt

Alexa

12.08.2016. 07:26

Jā mūsu uzņēmums arī saņēma šādu vēstuli. Pirmā doma bija, a ko man tagad darīt? Ir jāatbild, nav jāatbild? Vai arī tas ir tāds mājiens, ka PVN netiks novirzīts, jo mēs esam noziedznieki utt.

Atbildēt

vanja

12.08.2016. 06:02

Jā, grāmatvedei milzīgs aizvainojums! Ja viņai ar dokumentiem viss ir kārtībā, vai ir vērts dzesēt muti rakstot un tērējot dārgo laiku!

Atbildēt

R

11.08.2016. 22:27

»

Niknais

Tas tikai liecina par to ka VID darbinieki ar neformālām vadības pavēlēm ir nodzīti līdz izmisumama


nav jau VID vadībai viegli: jāspēj stabilus jumta pakalpojumus nodrošināt savējos shēmotājus piesedzot, jāspēj steidzami izpildīt ,,pasūtījumu galda'' funkcijas, norokot savējo biznesa konkurentus,kaimiņus un vienkāši tos,kurus savējie ..pasūta'' norakt

Atbildēt

izlasīju

11.08.2016. 22:24

un padomāju, ka sūdzības autoram vajadzētu padomāt vēlreiz.

Atbildēt

bet mēs aizsutijam tadus jautajumus

11.08.2016. 21:00

Lūdzu sniegt informāciju, kura VID amatpersona sagatavoja iepriekš minēto dokumentu, kura VID amatpersona parakstīja šo dokumentu, kura VID amatpersona to ievietoja VID EDS un kāpēc minētajam dokumentam nav norādīts tā sagatavotājs un tālruņa nr.

Atbildēt

saule

11.08.2016. 20:17

Pēc mūsu rīcībā esošās informācijas-jums ir ievērojams priekšnodoklis -apskatījos 48 eur ceturksni.Samaksāts valsts budžetā pvn 1300 eur ceturksnī.Kas tas ir????
Cīņa ar ēnu ekonomiku vai VID darbinieku darba imitācija?Izsūtīta informācija,nemaz to neanalizējot,jo izsūtīta acīmredzot visiem reģistrētajiem nodokļu maksātājiem.

Atbildēt

Niknais

11.08.2016. 19:48

Tas tikai liecina par to ka VID darbinieki ar neformālām vadības pavēlēm ir nodzīti līdz izmisumama

Atbildēt

no malas

11.08.2016. 19:36

vid eds nekaunīgi spamojot norāda, ka priekšnodoklis vispār nav vēlams :)))

Atbildēt

Komentāri vēl nav saņemti

11.08.2016. 17:00

lūdzam Jūs pievērst uzmanību veikto darījumu korektai uzrādīšanai PVN deklarācijā, (.. bet arī izmantojot savas (..) tiesības, precizējot datus jau iepriekš iesniegtajās PVN deklarācijās

Tas jau arī ir serviss, kad VID atsūta vēstuli, nevis bāāc ar auditu, bāāc ar pārbaudi un bāāc ar naudas sodu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...