Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jezus

04.03.2016. 19:02

Sabiedriba lai nepadodas cina ar so valstisko monstru, izmantodams savu nesodamibu, speleja ar valsts pilsonu nakotni un musu valsts nakotni.

Atbildēt

latvijas tauta

04.03.2016. 18:53

VIO ir visrepresivaka no visam musu valsts instancem.

Atbildēt

Niknais

25.02.2016. 00:39

Nāve neatbrīvo no parādiem, tas tiesa, bet ir viens bet, VID savus nosacījumus var izvirzīt tikai tad ja likumā noteiktajā termiņā ir pieteikušies kā kreditori pie Notāra kurā ir atklāta mantojuma lieta. Ja notārs radiem ir jau izdevis mantojuma apliecību VID ar savām pretenzijām var doties kautvai uz tiesu pie marsiešiem.

Atbildēt

nekas nav jauns

23.02.2016. 23:45

nju un kādu viņa mantu (diez vai mantinieki bija pieteikušies )VID ir pārņēmis? ko velk garumā! par NĪ tiesvedībām nav dzirdēts! :)

Atbildēt

janis

23.02.2016. 16:46

»

urmas

VIDam jebkurā dzīves skatījumā ir savs "īpašais" viedoklis...


VID uz ta pelna vel%,bet 3b2n vilkacis Viktors Montiks 2000 000eur villa baltezer,ar amatalgu 500ls-ta ir Policijas ikdiena,ja Kuzim uzsaucat,Gulami viesnica.

Atbildēt

ss

23.02.2016. 16:21

Dumjš likums, uzčurat uz tadu murgu!!

Atbildēt

urmas

23.02.2016. 15:11

VIDam jebkurā dzīves skatījumā ir savs "īpašais" viedoklis.
Redz kā pat mironis var būt parādnieks, tad jautājums cik ticama vispār ir VID publiskotā un uzskatitīta INFO?
Ja cilvēks miris - tad parādnieki ir viņa mantinieki nevis mironis pats.
Ja uz mantojumu neviens nepiesakās - tad to pārņem valsts un tad attiecīgi valsts pati kļūst par parādnieku sev.

Atbildēt

Pilsonis

23.02.2016. 12:53

»

mans sakāmais

izlasīju komentāros zem video...


Cik sapratu esot izdzīvojis
https://youtu.be/mvnViww-Bm0

Atbildēt

:-)

23.02.2016. 12:30

Ļoti pareizi. Ja kāds grib mantot parādnieka īpašumus, tad viņam jāuzņemas arī parādnieka saistības.

Atbildēt

mans sakāmais

23.02.2016. 12:09

»

Neiedziļinoties detaļās

Kas notiek ja neskaties krievu propogandu. Latvietis gribēja būt investors Ukrainā. Beigās "paldies, ka atstāja dzīvu". Kā tas viss notika - latvieša stāstījums


izlasīju komentāros zem video:
Ungewissheit pirms 1 dienas
Его расстреляли сегодня там, где-то под Винницей. Прямо в автомобиле.

vai tiešām tā ir taisnība? Andim Priedniekam, cik saprotu pieder firma "Soho Tree" un viņš jau ilgus gadus darbojas Ukrainā.

Atbildēt

alias

23.02.2016. 11:38

Ja cilvēks ir kādam parādā, piemēram, bankai, un nomirst, tad tālākais atkarīgs no mantotājiem. Ja mantinieki piesaka mantošanas tiesības, tad iegūst ne tikai īpašumus un līdzekļus, bet arī parādus. Nevar iegūt māju bez hipotēkas, ja tāda ir. Analogi ar citiem, tai skaitā nodokļu parādiem. Ja mantinieki piesakās uz mantojumu, tad mantojumā ir arī parādi. Ja neviens nepiesakās, tad kreditoriem ir tiesības realizēt mantojumā palikušo. Ētika un emocijas ir ārpus šiem rāmjiem.

Atbildēt

.....

23.02.2016. 10:00

Pēc Civillikuma persona ir tikai dzīva persona - tātad, ir pēc būtības nekorekti norādīt mirušu personu kā personu parādnieku sarakstā. Šis parāds būtu definējams savādāk, nevis kā Saknīša parāds, jo tāda Saknīša nemaz nav.................

Atbildēt

kirdik

23.02.2016. 09:12

Gaidu to brīdi, kad Pētersone sasmērēsies, jo ilgi nav palicis gaidīt, cik ilgi var piesegt cigarešu kontrabandistus u.c. ar kojoneka, borovjikova, chernecka, dambinja u.c. palidzibu....

Atbildēt

pilsonis

23.02.2016. 08:36

Varbūt tad pilsoņiem arī vajadzētu pārmaksātos nodokļus no VID piedzīt tiesas ceļā, nevis rakstīt diedelējošus iesniegumus? Galu galā, ja VID paņem no manis vairāk, nekā pēc likuma pienāktos – tas arī ir PARĀDS. Nemaz vēl nerunājot par to, cik katrs nodokļu maksātājs ir zaudējis vairāku politiķu bezatbildības un nekompetences dēļ.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

23.02.2016. 08:30

Kas notiek ja neskaties krievu propogandu. Latvietis gribēja būt investors Ukrainā. Beigās "paldies, ka atstāja dzīvu". Kā tas viss notika - latvieša stāstījums
https://youtu.be/lLz3Ffk03co

Atbildēt

interesanti

23.02.2016. 04:56

katru dienu tikai VID, VID un VID... Pat latviešu partijas vairs lāga netiek lamātas. Kurš šeit ir tik bagāts, ka pat maskavai jaapieraujas ?:DDD

Atbildēt

cf

23.02.2016. 01:36

jaa taa iestade ar katru dienu izcelas arvien vairak , nav nu gan tas normali , kautagn te vairs nekas nav normali visizdevigak paliek neko nedarit.

Atbildēt

nu labi

23.02.2016. 00:59

Bet kā ir ar uzņēmumu parādiem?
Likvidētu uzņēmumu?
Pēc likvidācijas procesa izslēgtu no Komercreģistra vai Uzņēmumu reģistra?
No tiem VIDs arī mēģina turpināt piedzīt un "tur" šos parādus savos sarakstos?

Atbildēt

Lelle

22.02.2016. 23:27

Nav ko brīnīties. Muļķu zeme, taču.

Atbildēt

Viesturs

22.02.2016. 23:24

sāda situācija jau pieder pie ierēdniecības stila, kad galvenais ir process neviss rezultāts ! Angliski sakot win win situācija - izdodas kaut ko piedzīt var visus "laurus" pierakstīt sev, neizdodas var droši rādīt uz citiem un taisnoties, mēs jau centāmies, bet redz mums jau jāievēro likums un droši atsēdēt laiku bezcerīgās kreditoru sapulcēs kaut kā nejauši strādājot kāda radinieka vai drauga administrātora interesēs, kā tas jau zinām no šī paša portāla sniegtajiem piemēriem !

Atbildēt

pilsonis

22.02.2016. 21:45

Ja piedziņa bija neiespējama dzīvam esot, tad pēc parādnieka nāves nekas jauns nevarētu rasties un Civilprocesa likumā ir noteikts, ka tiesu izpildītājam pēc parādnieka nāves ir pienākums apturēt izpildes lietvedību līdz tiesību pārņēmēja noteikšanai. Nedomāju, ka kāds būs tik traks, lai pieņemtu mantojumā parādus.Ja nu vienīgi burvju mākslinieks Magone, kurš iespējams varētu pārvērst šos parādus par miljonu peļņu.

Atbildēt

Mi-6, jeb pakarta demokrata lieta

22.02.2016. 21:10

»

W

Vai ir kāda valsts, kurā dzēš mirušā parādus? Nepiedzen no mantojuma masas


ka ir ar pakarta demokrata berezovska mantojuma lietam,to vajadzetu Lato Lapsam papetit un Krievijas prasibu atgriezt nozagto Airaflot un Toljati autorupnicas naudu!

Atbildēt

Svetais Peteris

22.02.2016. 21:06

Sakniti varetu personiski apmeklet pati petersone vai vinas finansu policisti miljonari!tad pec satiksanas varetu vertet parrunu rezultatus.

Atbildēt

Janks

22.02.2016. 20:36

un?
http://m.likumi.lv/doc.php?id=90222&cs=f521ff1e

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

22.02.2016. 20:35

Visi beidzamie norēķini notiek pie Garās Letes, kur satiekas zemes dzīves kreditori un parādnieki. Arī pa kādam VID inspektoram, kam pensijas gadi vēl nav pienākuši, pārceļas turpināt darbu citās dimensijās, tādēļ nelaiķa Saknītis agri vai vēlu minētajā vietā ar tādu satiksies un būs spiests samaksāt parādus. Cits jautājums, kā tas Latvijas valsts budžetā varētu tikt pārskaitīts? Baidos, ka brīdī, kad Latvija kā valsts arī pie Garās Letes nonāks... Vai nu uz to būs ilgi jāgaida...
Tas tā, humoram, nopietni jau W atbildēja, ka parādi nāk komplektā ar mantojumu. Ja 10 gados mantinieki nepiesakās, tad gan parādu var norakstīt skurstenī.

Atbildēt

Ziedonis Kalns

22.02.2016. 20:25

Tikai loģiski, ka tāpat piedzen. Nekā skandaloza, Pietiek, diemžēl.

Atbildēt

W

22.02.2016. 20:20

Vai ir kāda valsts, kurā dzēš mirušā parādus? Nepiedzen no mantojuma masas?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

FotoVācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu, britu flote bloķēja piegādes no ārzemēm, un stratēģiski svarīgu izejvielu imports nokrita līdz kritiskam līmenim. Glābiņš atnāca no Maskavas.
Lasīt visu...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šakāļi

Tā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali,...

Foto

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

Latvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo...

Foto

Intelektuālā atombumba

Cilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku...

Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...