Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

..

06.09.2016. 10:42

labais

Atbildēt

Baboon

06.09.2016. 07:06

»

Pēteris

Jaunalksne - tu saprati, ko Latvijas tauta domā par pērkamiem žurnālistiem


Kursh Tev deva pilnvaru runāt tautas vārda? Tas ir tavs viedoklis.

Atbildēt

atā uz visiem laikiem

05.09.2016. 10:23

Nekā personīga!... Tagad man nāk smiekli par naivumu, ar kādu skatījos šo radījumu, ticot tam uz vārda. Bet kopš šā raidījuma piedalīšanās Finanašu policjas akcijā,to vairs neskatos, jo dzirdēju tajā petīgus melus. Tas viss tiešām izskatījās pēc pasūtījuma. Un cik ļaunā priekā viss tika pasniegts, itkā tiesas jau notikušas, sak, visu zinām - tā teikt, pēdējā instance uz patiesību.
Kur tad palikusi žurnālistu ētika?

Atbildēt

R

04.09.2016. 23:36

gan jau kādreiz bumerangs tai narkomānei un krēviciem trāpīs!

Atbildēt

formula

04.09.2016. 18:17

Sorosiskie blēži ir nekāpersonigi ar jaunmalkas kāsītes orgasmu nupat pziņoja,ka zaglīgais zirgu puisis esot bijis" nu milzīgs šķērslis "korupcijai !

Atbildēt

formula

04.09.2016. 16:46

Ļoti skumīgi, ka orgāni šo nekā personīgi ateju izraudzījušies sadarbībai,tādā veidā arī pašiem paliekot smirdoņā.

Atbildēt

vērīgais

04.09.2016. 15:13

Juridiski nekvalitatīvs atzinums. Es teiktu konkrēts brāķis. Ļoti daudz frāžu, kas sākas ar: "Komisijas ieskatā......" t.i. komisija pierādījumu trūkumu aizstāj ar uzskatiem un "ieskatiem", bet pats galvenais trūkums ir tas, ka nav norādīta konkrēta pārkāptā norma, kas būtu liegusi viņiem sniegt šo interviju. Abstrakts un vispārīgs normu uzskaitījums ir vienkāršs bla, bla, bla, bla. Ezim ir skaidrs, ka ierēdnim ir pienākums ievērot likumus, MK noteikumus, iekšējos normatīvos aktus, būt apzinīgam un tādā garā. Tikai, ja Tu pretendē uz priekšlikumu ierosināt disciplinārlietu - lūdzu norādi konkrētu nevis vispārīgu normu, kuru ierēdnis ir pārkāpis. Nevajag bla, bla, bla, bla. Vajag konkrēti - re, kur šitādā normatīvā aktā ir rakstīts šitā, savukārt, ierēdnis izdarīja citādi, tāpēc viņam ir šitāds disciplinārpārkāpums. Kopumā atzinuma ideja ir diezgan absurda. Pēc šīs loģikas tagada vajadzētu sodīt to ierēdni, kurš šo atzinumu nosūtīja Lato Lapsam pašam pirmajam. Pēc atzinuma "loģikas" to varētu dēvēt par priekšrocību radīšanu L.Lapsam, jo viņš šo informāciju saņēma pirmais, bez VIDa preses brīfinga, liedzot citiem žurnālistiem vienādas tiesības uz VID informāciju.

Atbildēt

Praatniex

04.09.2016. 14:58

»

Pēteris

Jaunalksne - tu saprati, ko Latvijas tauta domā par pērkamiem žurnālistiem


Pateicoties šai stervai un pārējiem TV izdirseņiem - kirēviciem, spriņģēm u.t.t.. televīziju vairs neskatos principā! Labāks miegs!

Atbildēt

klētnieks

04.09.2016. 14:32

Arī tas par to telefonsarunu tēmu ir baltiem diegiem šūts,tā lieta būtu jāsāk no jauna,tikai tas būtu jādara citā valstī,tad varētu ticēt taisnīgam rezultātam.Neticu šīs mafijas stāstiem.

Atbildēt

kāmis

04.09.2016. 13:30

VID sorosītu mafija rullē, stumj tautai ausīs bietes, laksti karājas līdz zemei! Smieklīga un nožēlojama šāda mafijas akcija!

Atbildēt

nu nu

04.09.2016. 13:26

Ja papētītu šo portālu, arī varētu atrast ļoti daudz "tēlu spodrināšanas" projektu. Daži ilgst pat veselu mēnesi, vienīgi saturs nemainās. Ierasta prakse mūsu sabiedrībā. Tā kā " kura govs būtu māvusi".

Atbildēt

Nu... nu... nu...

29.07.2016. 20:46

Tiem, kas klūp virsū "Nekā personīga"... var padomāt, ka "De fakto" ir godīgs un objektīvs raidījums... smieklīgi. Tieši tāpat veido pasūtījumu sižetus!

Atbildēt

FFF

28.07.2016. 07:59

»

RRR

Interesanti, ko par to teiktu LŽA Ētikas komisija? Neko. Jo ir noteikti cilvēki, kuriem ir dažādas profesionālās ētikas mērauklas. Vienas savējiem, citas - ne savējiem. "Dzīvnieku ferma" visā tā krāšņumā. Un tad brīnās, ka neciena


Kāda LŽA Ētikas komisija? 90% žurnālistu ir atkarīgi. No finanšu piešpricēm. Kurš var savā mēdījā izpausties bez "bosa" piekrišanas? Visiem ir savas mīļpartijas, mīļpolitiķi, draudzīgās spēka struktūras u.t.t.

Atbildēt

RRR

27.07.2016. 23:01

Interesanti, ko par to teiktu LŽA Ētikas komisija? Neko. Jo ir noteikti cilvēki, kuriem ir dažādas profesionālās ētikas mērauklas. Vienas savējiem, citas - ne savējiem. "Dzīvnieku ferma" visā tā krāšņumā. Un tad brīnās, ka neciena.

Atbildēt

K

27.07.2016. 22:51

Simt procenti uzpēkams zales pīpētājas veidots raidījums.

Atbildēt

nekā personīga tikai bizness

27.07.2016. 16:07

100% angažēts (politiski u.c) raidījums, kas paredzēts LV iedzīvotāju smadzeņu čakarēšanai, norādot sliktos pilsoņus un labos pilsoņus, Labajiem pilsoņiem jābūtu saistītiem ar vienotību,vid augstāko kliķi un vēlams specdienestiem, pārējie ir sliktie.
pūpols, krēvics un jaunalksne ir pāri mums, primitīvajiem reņģēdājiem, un mums ir jāpriecājas, ka varam skatīties šo virscilvēku ražoto raidījumu

Atbildēt

personīgi

27.07.2016. 12:39

Kādreiz ļoti cienīju Jaunalksni, skatījos šo raidījumu, taču pēdējā laikā novēroju, ka kaut kas "nav tīrs" - raidījms kaut kam kalpo, sevišķi uzkrītoši izskatās VID lietās. Un tā runāšana ! Izklausās, ka NP ir pedējā instance uz patiesību - tik pārliecinoši, tik augstprātīgi, bet ...tukši
Un izskatās, ka drūp aizmugure - Vienotība. Vienīgi Čerņeckis palicis un laikam noturēsies. Vai tiešām? Tas par daudzko liecinās...

Atbildēt

Patiesība

27.07.2016. 07:35

Lai tauta zin. Nav jau noslēpums, ka ar Nekā personīgā sadarbojas Čereņeckis, bet kārtējo reizi izpruka cauri bez soda, nevis tika patriekts. Podiņš bez Čerņecka atļaujas pat nenošķaudīsies, nemaz nerunājot par informācijas noplūdināšanu bez atļaujas, jo ir ieliktenis, sauksim lietas īstajos vārdos.

Atbildēt

Pēteris

26.07.2016. 22:48

Jaunalksne - tu saprati, ko Latvijas tauta domā par pērkamiem žurnālistiem?

Atbildēt

nu kas tur var notikt

26.07.2016. 21:43

raidījums "Tikai personīgi" tak sen ir zināms kā Vemjotības rupors.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

26.07.2016. 21:02

Neatceros cik gadus neskatos. Ļoti pretīgs raidījums ar pretīgiem veidotājiem. Jau ilgi pirms pietiek pieķēra viņus melos, manīju nemitīgu melošanu, sagrozīšanu, būtiskā nepieminēšanu. Viņi nekādā veidā neveicina Latvijas suverenitāti, plaukšanu, attīstību. Drīzāk visa darbība balstīta uz pilnīgi pretēju rezultātu iegūšanu.
Asociācijas - gribas vemt.

Atbildēt

valdības vaukšķi

26.07.2016. 19:48

šis ir izcili pretīgs raidījums, kas kalpo par ruporu specdienestiem, aizdomīga ir arī šī raidījuma klātbūtne komerc tv3, kas pie mazākā reitinga krituma izmet jebkuru raidījumu no aprites, šeit ntos gadus viss ir čikiniekā, lai gan gadu no gada reitingi krītas

Atbildēt

nju

26.07.2016. 16:47

vnk čībiņas smejas :)))

Atbildēt

HA HA HA

26.07.2016. 16:35

Nez ko par to teiks Latvijas slavenākā kāsīšu mīļotāja un TV3 narciss? Noteikti klusēs. Kā vienmēr, kad tiek pieķerti melos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...