Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Trachenbaums

13.04.2016. 17:10

»

Pipelštoks

Ja viņiem tas nepatīk lai iet prom no VID


Dibinam partiju, Pipelštok !

Atbildēt

ciniķis

13.04.2016. 16:30

»

Pipelštoks

Ja viņiem tas nepatīk lai iet prom no VID


Kurš teica, ka viņiem nepatīk? Viņiem patīk, tāpēc viņi tur ir, lai ņirgātos par tādiem kā tu.

Atbildēt

zinkare

13.04.2016. 15:39

»

:)

A priekš kam jāzin


kads ir lielas bandas premiju apmers par cilveku apzagsanu mulku zeme !

Atbildēt

:)

13.04.2016. 15:19

A priekš kam jāzin?

Atbildēt

plastelins

13.04.2016. 12:31

puse no nodokļu maksatajiem uztur vidu, otra puse valsti.. rodas jautajums vai varam atļauties vid:))

Atbildēt

ivars

13.04.2016. 11:11

»

Uldis

Manuprāt, izeja ir vienkārša, vienkārši nemaksāt nodokļus par nekvalitatīviem valsts pakalpojumiem un visu šo ņirgāšanos


steidzīgi nepieciešami tautas atriebēji.
p.s.
Par mūsu bernu apzagšanu jaatbild zagļu ,uzmetēju bērniem ,tad gan kaut kas mainīsies.

Atbildēt

13.04.2016. 11:00

ja paskatās 8-kāja bildi tad daudz kas kļūst skaidrs, kuriem tas kumoss jānokampj...

Atbildēt

ha-ha

13.04.2016. 10:25

»

Uģis

Pēc publiski izskanējušām ziņām un kā šorīt arī Sudraba TV rīta raidījumā nedaudz komentēja VID notiekošo, ka iespējams notiek "iekšēja cīņa" vai "karš" (precīzi neatceros)ar to iespējams cenšoties pateikt, ka organizācijā pašā ir cīņa (varbūt kā pasakā - labie spēki cīnās ar ļaunajiem spēkiem) protams...


protams,ka cīnās, bet ne jau labie ar ļaunajiem, bet gan vieni apzadzēji pret otriem. Naudiņas jau valstī ar katru gadu samazinās, arī šiem vairs, brālīgi daloties, nepietiek, tagad "jāgrauž rīkles", lai tik nokamptu lielāko kumosu. :-)

Atbildēt

kurmis

13.04.2016. 10:24

Joprojam trūkst reakcija uz Bojāra raidījumu par kriminālo autotirdzniecību,ar ko VIDam vajadzētu kādai saistībai.Gaidam!

Atbildēt

Uldis

13.04.2016. 09:59

Manuprāt, izeja ir vienkārša, vienkārši nemaksāt nodokļus par nekvalitatīviem valsts pakalpojumiem un visu šo ņirgāšanos!

Atbildēt

zemgalietis

13.04.2016. 09:11

Sjaidrs,ka šamā nelasa,ko paraksta,jo neticu,ka viņa ir tik nekompetenta,lai nesaprastu.ka tā nav atbilde uz vienkāršiem skaidri saprotamiem jautājumiem.

Atbildēt

Uģis

13.04.2016. 08:53

Pēc publiski izskanējušām ziņām un kā šorīt arī Sudraba TV rīta raidījumā nedaudz komentēja VID notiekošo, ka iespējams notiek "iekšēja cīņa" vai "karš" (precīzi neatceros)ar to iespējams cenšoties pateikt, ka organizācijā pašā ir cīņa (varbūt kā pasakā - labie spēki cīnās ar ļaunajiem spēkiem) protams ir pamats arī apšaubīt to "negodprātīgo" darbinieku sarakstu. Vēl jo vairāk, ja šo sarakstu iespējams sastāda struktūra vai kādi darbinieki pār kuriem pašiem krīt liela "šaubu ēna", piemēram attiecībā uz "dirnēnu" dinastiju...

Atbildēt

13.04.2016. 08:44

Atliek tikai konstatēt, ka L.Lapsa uz savu vēstulē minētajiem jautājumiem faktiski atbildi nav saņēmis. Te atklātā veidā ir uzspļauts visam un visiem, tieši tā, kā to dara lielāko tiesu VISAS valsts un pašvaldību iestādes. Ko gribu - to daru! Lielas lietas nedara, ar sīkumiem nekrāmējamies.

Atbildēt

Istenība

13.04.2016. 08:24

Ja to sarakstu būtu sastādījuši godprātīgi darbinieki,tad jau Pētersonei nebūtu nekādu problēmu nosaukt uzvārdus to sastādītaju, tāpat ja būtu pati sastādījusi, varētu droši pateikt, ka pati sastādīja un pastāstīt pēc kādiem kritērijiem vadījās,kad sarakstā iekļāva konkrētus darbiniekus.Bet te ir saprotams, ka to sarakstu satādīja vēl lielāki blēži nekā tajā sarakstā iekļauti.Parasti darbinieki jau to sarakstu nestādīja, bet noteikti stādīja tā banda Čerņeckis, Prusaka,Podiņš, Vītols, Latišs, Aniņš,kurus pirmos būtu jāpatriec.

Atbildēt

deviņ..rocis

13.04.2016. 08:07

Rādās ka klasisks atrakstīšanās šedevrs ar Likumdošanas un citu normatīvo aktu kopijām kā atbildes variantu "reņģītēm"!!!
Tā vietā lai sniegtu konkrētas atbildes....ir daiļrakstu tēma ar uzdevumu SACERĒT ATBILDI..lai "aizveras"
Varbūt ka ne tā...toties papīrs tērēts uz nebēdu

Atbildēt

Patiesība

13.04.2016. 07:55

Tā ir pļura nevis atbildes. Kādi cilvēki tur strādā zinoši ja raksta - atbildot uz Jūsu vēstuli - (turpmāk vēstule).Nu tas ir super, it kā vēstule var pārtapt par ziņojumu vai vēl nezin ko. Ir aizdomas, ka VIDa vadība pielasa tādus darbiniekus, kā tik nav gudrāki par viņiem, tad lūk tāds rezultāts, atbildot uz vēstuli turpmāk- VĒSTULE, vajadzēja vēl piebilst- TEIKSIM, TEIKSIM, TEIKSIM, NETEIKSIM.

Atbildēt

viedais

13.04.2016. 06:27

Ko nozīmē nevēlas???? kasviņa kada caca, princese , es ar daudzko nevelos

Atbildēt

Dace

13.04.2016. 05:59

Bet atbildes uz iesniegumuem jau negatavos Petersones kundze bet pasi mazak atalgotie nodoklu inspektori!

Atbildēt

12 aprilis

12.04.2016. 22:42

apsveicu petersoni Kosmonautikas diena !

Atbildēt

SIA Peterson

12.04.2016. 20:10

Par ko tās prēmijas, ja nodokļu parādi valstij miljardos? VID Pētersone savas vadīšanas laikā savairojusi korumpantus, mahinatorus, bet vēl saņem prēmijas? Vai tā ir valsts iestāde vai SIA?

Atbildēt

ironiskais

12.04.2016. 19:24

ierēdņu atrakstīšanās prasmes ir nedaudz uzlabojušās:) Tomēr iesaku viņus patramdīt vēlreiz, piemēram, jautājumā par negodprātīgo ierēdņu sarakstu un uz kāda pamata tam ir noteikts slepenības statuss, ja likuma "Par valsts noslēpumu" 5.panta ceturtajā punktā melns uz balta stāv rakstīts, ka aizliegts piešķirt valsts noslēpuma statusu un ierobežot pieejamību informācijai par korupcijas gadījumiem un amatpersonu nelikumīgu rīcību:) Pēc politiskā uzstādījuma sarakstā taču bija jāiekļauj personas par negodprātīgu t.i. nelikumīgu rīcību, kurai saskaņā ar minēto likumu nevar piešķirt ne slepenas, ne ierobežotas informācijas statusu.

Atbildēt

Pipelštoks

12.04.2016. 19:10

»

basi

VAI NEPIETIEK ŅIRGĀTIES PAR MUMS


Vids ir jādrāž tā lai nespēj kustēt. Skaidrs, ka uz parastā veidā uzdotiem jautājumiem vida mamzeles pat degunu nepakustinās, jo neviens likums to neuzliek par pienākumu, tāpēc par katru sīkumu, vajag vai nevajag ir jāraksta šiem iesniegumi. Daudz iesniegumu. Rakstiet EDSā, rakstiet klātienē, sūtiet pa pastu. Lai aizrijas.

Atbildēt

nu bet dabiski

12.04.2016. 19:07

nePIETIEK. kāpēc lai neņirgātos par tiem, kas to gļēvi pieļauj?!

Atbildēt

basi

12.04.2016. 18:35

VAI NEPIETIEK ŅIRGĀTIES PAR MUMS??????????????????

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...