Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

padoms

06.05.2017. 12:36

»

oho

Pirmaa dzirdeeshana, ka, lai iestaatos darbaa VID, nepiecieshams iipashs blats... :) ??? No kurienes taadu infrmaaciju cilveeks sanjeemis


Seko liidzi VID aareejiem konkursiem, njem rokaas izgliitiibas dokumentus un skaidru galvu, un uz priekshu...

Atbildēt

ha, ha

06.05.2017. 12:32

»

klusējiens

Nebļauj. Aizej pasaki to priekšniekiem, kuri saņems tās lielās algas


Gribeetu redzeet kaa Tu pats (-ti) to izdriitu... :)))

Atbildēt

nuss

28.03.2017. 21:03

»

Vērīgais

Vācijā, Francijā, Skandināvijā, GB, NL un citur Ienēmumu dienesta ierēdni sanem 500 eur uz rokas? Ko tu pīpē? Sieviešu zekubikses? Tāpēc arī tev rādās slima suna murgi par to, ka politkretīni realizējot "tautas politiku". Tautai nav politikas. Politiku veido partijas vadoties no savām interesēm, priekšvēlēšanu...


Vispirms, tāds interesants darbs... kurā tiek atļauts darba laikā komentēt... interesanti kas tev algu maksā un - vai tev joprojām liekas, ka par maz?

Un kā tu pats nokļuvi savā amatā - pabeidzi augstskolu kā vissekmīgākais students un VID tādu spīdekli nevarēja neņemt? :))) Latvija ir maza - bez blata, pazīšanām un sakariem VALSTS amatā NAV iespējams nokļūt - arī tajā pozīcijā, kur tu strādā VID. No 2 sekmīgām reizēm, kurās es biju pieteicies amatam valsts darbā, mani pieņēma tikai ar pazīšanos - VID man strādāja radiniece, kuru iekārtoja(vairs tur nestrādā) arī ar pazīšanos. Nestāsti, ka VID nonāci bez sakariem - Latvija ir maza un tāda ir sistēma.


Nesmīdini tautu - kāpēc tev, tas ko domā kretīni ir saistoši tikai tad, kad pašam dirsa svilst? Kāpēc tev neradās šie jautājumi par to ko darīt kad viss bija kārtībā? Tā īsti nesaprotu tavu kritiku par saviem darba pienākumiem - kad es strādāju valsts darbā, man vēstuļu rakstīšana bija viens no vieglākajiem darbiem - papildus vēl vajadzēja sameklēt informāciju, bet nesatraucieties - es no valsts darba aizgāju, jo man darba pienākumi likās par vieglu. Man priekšnieki lielākā daļa bija normāli - viņi paši varēja tās vēstules uzrakstīt... tas prasa laiku, protams, tāpat kā komentāru rakstīšana internetā darba laikā... ;) nevaru sūdzēties... varbūt paveicās, bet man bija daudz kolēģu, kas darīja savu darbu ar prieku un nepīkstēja par atalgojumu. Vispār, man pat ir izstrādājies likums, ka paši galvenie kretīni ir tie, kas sūdzas par to cik tiem iet slikti - parasti šiem cilvēkiem pat nav nekādas sajēgas par to, ka citiem kolēģiem iet sliktāk...

Atbildēt

>> opiņā

28.03.2017. 20:09

»

opiņā

Lapsam atkal lēkme- VID neatbildēja uz šī jautājumiem dažu stundu laikā


Lapsa nav tik naivs, lai gaidītu tūlītēju atbildi! Normatīvajos aktos un likumdošanā viņš orientējas labi. Bet pateikt, KAD tiks sniegts atbolde, gan vajadzēja. Citādi tā divkosīgi sanāk - rraģē uz minēto rakstu zibenīgi ...iekšējā VIDa intranetā - drudžaini mēģinot skalot smadzenes darbiniekiem, bet uz ārpusi - kā ausis aizbāzuši un mēles norijuši! Bet kūmiņš jau neatstāsies - pierrdze viņam šādu iedīgu birokrātu "drāšanā" ir milzīga!

Atbildēt

kur mums ir vid

28.03.2017. 19:59

?

Atbildēt

Nu nu

28.03.2017. 08:42

Cīrules kundze- zemākais līmenis loti labi atceras jūsu solījumus. Tas nozīmē ka jūsu solījumi ir klaji meli. Un jūs tiem cilvēkiem skatījāties acīs. Pretīgi.

Atbildēt

Lasītājs

28.03.2017. 08:37

VID vadība klusē ,jo ir pārsteigta , ka par šo projektu ir uzzinājusi sabiedrība! Paldies Lato Lapsas kungam! Gan jau VID vadība, vai nu izmainīs % , būtu jau labi , ja zemākam līmenim tos paaugstinātu - vai nu safabricēs atbildi , ka būs balti un pūkaini! Uzrakstīs, ka tā vēlējās lielākā daļa no kolektīva :)

Atbildēt

Tam opiņā

28.03.2017. 08:22

»

opiņā

Lapsam atkal lēkme- VID neatbildēja uz šī jautājumiem dažu stundu laikā


Lato Lapsas kungam ir laba veselība un nav lēkmju, bet tev gan čurā uz galvas, bet tu priecajies un saki, ka tā ir rīta rasa...

Atbildēt

Vērīgais

28.03.2017. 08:12

»

nuss

Nekas jums neliedz organizēties vai balsot par tādu partiju, kas realizētu jums tīkamu politiku. Viens pats ieliktenis pats par sevi nevar realizēt globālu valsts politiku - tā tās lietas nenotiek...


Vācijā, Francijā, Skandināvijā, GB, NL un citur Ienēmumu dienesta ierēdni sanem 500 eur uz rokas? Ko tu pīpē? Sieviešu zekubikses? Tāpēc arī tev rādās slima suna murgi par to, ka politkretīni realizējot "tautas politiku". Tautai nav politikas. Politiku veido partijas vadoties no savām interesēm, priekšvēlēšanu periodā solot kādu labumu arī elektorātam. Vispār palasot tavu murgojumu var saprast, ka pats/ pati esi viens/a no tās sluras, kurš amatā nokluvis/usi pa blatam, tāpēc, ka klasesbiedrs, radinieks vai bērnības draugs un ne ar kādām spējām vai zināšanām tam nav nekāda sakara. Liela alga un amats vienkārši tāpēc, ka ir paveicies ar pazīšanos. Paši šie kretīni, protams, domā savādāk, bet realitātē bez padoto palīdzības 3 teikumus nespēj sarakstīt. Tur vajag pamatīgu revīziju un visus uz eksāmeniem par jomu, kuru šie pēc čomaka aicinājuma vada. Tur būtu tragikomēdija.

Atbildēt

mazais uzņēmejs

28.03.2017. 07:30

kāpēc VID soda "piparbodīšu" ipašniekusar milzīgiem sodiem parto ka darbinieks pie kases nostrādājis pa virsu 10 minūtes?

Atbildēt

nuss

28.03.2017. 01:17

»

ciniķis

Pilnīgi nepiekrītu. Būt Valsts dienestā nenozīmē būt verdzībā par neadekvāti zemu algu salīdzinājumā ar politiski ieceltajiem vadītājiem ielikteņiem. Tieši par to šeit ir runa - par nepelnīti lielu algu politkretīniem augstos amatos. Runa ir par to, ka lai šie kretīni saņemtu lielāku algu valstī t.sk...


Nekas jums neliedz organizēties vai balsot par tādu partiju, kas realizētu jums tīkamu politiku. Viens pats ieliktenis pats par sevi nevar realizēt globālu valsts politiku - tā tās lietas nenotiek!

Kā reiz politkretīni, kā jūs izsakāties, izpilda tautas demokrātisko gribu un realizē tautas uzticēto politiku - atšķirībā no pārējiem ierēdņiem, tieši šie politkretīni ir izturējuši tautas uzticības konkursu(atbilstoši tautas spējai spriest) - par visiem pārējiem nekāda demokrātiskā balsošana nav bijusi - jūs tur esiet tikai tāpēc, ka atbilstiet tehniskiem parametriem - tikpat labi jūs var aizstāt ar robotiem. Utopiskā valsts scenārijā šādam darbam vispār nedrīkstētu būt iespējai būt par profesiju, bet tam būtu jābūt aizstātam ar pilsoņu rotāciju loterijas biļetes veidā - tādā paša veidā kā piesēdētājiem - lai vismaz pašiem pilsoņiem ir skaidra izpratne un garša kā darbojas valsts, jo cilvēki, kas pārāk ilgi strādā valsts apmaksātā darbā paliek stulbi.

Valsts darbs nav nekāda profesija - tas ir dienests un ar attiecīgu karjeras izaugsmi. Nekur tā nav ka zemākie ierēdņi, kas gadiem sēž vienās un tajās pašās vietās, bez kāpšanas pa karjeras kāpnēm saņemtu lielas algas. Ierēdniecība nav profesija - tā ir kalpošana pārējiem pilsoņiem un ja jūs tupiet vienā un tajā pašā amatā kā tāda piepe ar tām pašām nemainīgajām zināšanām un spējām... vai jums nav ienākusi prātā tāda doma, ka jūs vienkārši izniekojiet laiku - paši savu un citu?

Valsts tehniskie ierēdņi Latvijā jau saņem lielāku par vidējo algu, kā saņem valsts privātā nozarē strādājošie... citur tā nav - ticiet man - citās valstīs tehniskie darbinieki saņem 2x mazāku algu kā vidējā. Parēķiniet cik liela alga ir puse no vidējās Latvijā... un tad rēķiniet vai jums pienākas tas kas jau jums ir.

Tā ir absolūti neiedomājama situācija, ka Eiropas ierēdņi kuriem vajag domāt par pilsoņu labklājību saņem 2x lielāku algu par vidējo un vēl atļaujas kunkstēt par verdzību. Jums vispār ir kaut kāda kauna sajūta? Jūs jau saņemiet vairāk kā saņem citās Eiropas valstīs tāda paša līmeņa ierēdņi - un vairāk kā pārējie iedzīvotāji pašu valstī. Vēl varētu saprast, ka Latvijā valsts ierēdņi nodarbotos ar ārpus darba labdarības pasākumiem un domātu kā uzlabot pārējo cilvēku dzīvi, kas dzīvo sliktāk, bet nekā tāda Latvijā nav... kaut būtu nepieciešams.

Atbildēt

nuss

28.03.2017. 00:32

»

pilsonis

Valsts pārvaldē jāstrādā tiem ,kuri ir valsts patrioti un ierēdņiem par ir jāsaņem ierēdņa cienīgs atalgojums


Ierēdņi šīs reformas rezultātā kā reiz saņems labu algu - tie kas sēž pie datoriem, tā īsti nav ierēdņi, bet tehniskie darbinieki un politiski viņi ne par ko neatbild un nerealizē nekādu politiku - ja atnāk jauns priekšnieks, viņi var tikai turpināt darīt to ko viņi darīja iepriekš.

Atbildēt

opiņā

27.03.2017. 22:35

Lapsam atkal lēkme- VID neatbildēja uz šī jautājumiem dažu stundu laikā!

Atbildēt

pilsonis

27.03.2017. 21:22

»

klusējiens

Nebļauj. Aizej pasaki to priekšniekiem, kuri saņems tās lielās algas


Valsts pārvaldē jāstrādā tiem ,kuri ir valsts patrioti un ierēdņiem par ir jāsaņem ierēdņa cienīgs atalgojums.

Atbildēt

ciniķis

27.03.2017. 20:02

»

Darbinieki

Daudzi darbinieki gaida oficiālu informāciju par algām, lai pienemtu lēmumu turpināt vai neturpināt darba tiesiskās attiecíbas. Bet kādi skali solījumi bija. Paskatīsimies


Pirmais, ko vajag apzināties katram no šiem darbiniekiem, kuri taisās iet prom vai jau ir aizgājuši - kurš politiskais spēks realizē tik nekaunīgu un negausīgu kampšanas un grābšanas politiku VIDā? Tur arī būs vainīgie! Pirmā rīcība - neņemt rokā vēlēšanās viņu sarakstus un padot tālāk saviem paziņām un draugiem par to pašu. Nākamā rīcība - ja jau esat intelektuāļi - marš uz kādu no partijām! Ejiet un dariet visu, lai tos kretīnus dabūtu no amatiem nost. Atņemtu mandātus un varu. Tas ir jūsu spēkos. Tikai vajag saprast, ka jūs esat vairākumā nevis viņi!

Atbildēt

blaviens

27.03.2017. 20:01

Lasu un nesaprotu. Taču ejat un strādājat citā vietā, ja jums nepatīk tajā VIDā. Kāpēc neejat uz privātiem uzņēmumiem? Bail, ka nodokļus nemaksās, veselības apdrošināšanas nebūs?

Atbildēt

ciniķis

27.03.2017. 19:46

»

nuss

Man gan nav nekādu problēmu ar algu starpību(kas pagaidām nav lielāka kā rietumos) un ar visiem punktiem - iemeslus jau rakstīju komentāros iepriekš...


Pilnīgi nepiekrītu. Būt Valsts dienestā nenozīmē būt verdzībā par neadekvāti zemu algu salīdzinājumā ar politiski ieceltajiem vadītājiem ielikteņiem. Tieši par to šeit ir runa - par nepelnīti lielu algu politkretīniem augstos amatos. Runa ir par to, ka lai šie kretīni saņemtu lielāku algu valstī t.sk. reģionos tika vairots bezdarbs! Darba vietu likvidēšanas politika, lai apmierinātu alkatības tieksmes un pabarotu nepiesātināmos kretīnus ir nepareiza politika. Pret to ir jācīnās ar visiem pieejamajiem līdzekļiem.

Atbildēt

nuss

27.03.2017. 18:16

Man gan nav nekādu problēmu ar algu starpību(kas pagaidām nav lielāka kā rietumos) un ar visiem punktiem - iemeslus jau rakstīju komentāros iepriekš:
http://pietiek.com/raksti/vid_savdabiga_algu_reforma_vadibas_algas_strauji_pieaug,_bet_realie_darba_daritaji_no__zemaka_limena__paliek_gribot/komentari

Valsts ierēdnis ir valsts dienestā - tāpat kā armijā(valsts dienesta pamatsākums ir armija) augstākos lēmumus neapspriež, bet izpilda. Ja šiem ierēdņiem ir problēmas ar šo noteikumu izpildi, viņiem ir tiesības pamest valsts dienestu un nodarboties ar kaut ko citu - produktīvāku. nevajag uzskatīt, ka valsts sastāv no valsts ierēdņiem, bet tā sastāv no valsts pilsoņiem, kas lielākā daļa valsts dienestā(kas ir domāts šo pilsoņu apkalpošanai) neatrodas.

VID zemo amatu darbi vairumā gadījumu ir automatizējami un ir aizstājami - agrāk vai vēlāk.

Nepatīkamie jautājumi, kurus var uzdot vienai VID amatpersonai, kas saņem Latvijas ekonomikai neatbilstoši milzīgu algu ir labāk uzdot... nekā uzdot to ne par ko neatbildošajam VID kolektīvam, kas ne par ko neatbild. Man gan liekas, ka līdz ar lielu algu kāda ir rietumos ir jānāk līdzi arī reāliem lieliem cietumsodiem, kad amatpersona nepilda savus pienākumus - tā kā tas ir rietumos.

Atbildēt

Z

27.03.2017. 17:54

Drīzumā Cīrulei būs adresēti vēl nepatīkamāki jautājumu par to kā VIDā var ,,pasūtīt'' lietas un izrēķināties pat ar pretējo pusi tiesvedības procesā. Itāļu mafija nobal VID korumpantu priekšā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...