Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tas nekorektas naudas ieguves kantoris

25.09.2021. 11:02

lai būtu, bet kāpēc algas no budžeta un nepilns miljards!!!!! pabalstos!!!!!

Atbildēt

Don

22.09.2021. 12:09

»

Atver acis

Kāda sargsuņa? Pērkams krancis drīzāk


Vai aptaurēts, slimais, nolemtais šunelis?

Atbildēt

!

22.09.2021. 10:47

vajag spricet patiesibas serumu,ar melu detektoru vien nepietiks.

Atbildēt

?

22.09.2021. 10:27

»

Tam - ? 21.09.2021. 08:14

Atkal darba laika raksti komentārus? Tev ir pieeja Lato Lapsas dokumentiem? Painteresēšos par šo IP adresi


Par ko satraukums? Par kādiem Lato Lapsas dokumentiem ir runa. Informāciju gūstu internetā. Tur ir ne tikai sižeti un Lapsas un Liepnieka intervijas, bet arī publikācijās norādes uz konkrētiem krimināllikuma pantiem. Pameklē, artradīsi daudz interesanta.
Par darba laikiem. Tie iz dažādi. Piemēram -maiņu darbs. Arī IP adrese noteikti liks vilties. Bet tas nu tā.

Tad par ko pēkšņi satraucies? Mans komentārs taču par konkrēto tēmu.

Atbildēt

Atver acis

22.09.2021. 10:08

»

RP

Vienīgais neatkarīgais portāls, kurš nav pazaudējis "sargsuņa" funkcijas


Kāda sargsuņa? Pērkams krancis drīzāk...

Atbildēt

saule

22.09.2021. 09:01

Bezjēdzīgs raksts, ar nekādu iznākumu, lai taču katrs brauc un atpūšas kā grib, ta kāda starpība, manliekas ka par šo tēmu jau 2 vai 3 raksts nu…… kas tad panākts? Ticiet man -Beztolks.

Atbildēt

Sozinovs

22.09.2021. 08:15

Bet ka ar Bordaniesu kontrabandas rūpalu, varbut tieši kontaktus Aras Davojana uzdevuma lidoja.dibinat

Atbildēt

Tam - ? 21.09.2021. 08:14

22.09.2021. 08:00

»

?

Lapsa turpina izpausties savā stilā. Vienīgi pagaidām nav skaidrs, kā tas ietekmēs viņa un kompānijas likteni VIDa izmeklētajā krimināllietā par nodokļu nemaksāšanu un naudas ''skalošanu


Atkal darba laika raksti komentārus? Tev ir pieeja Lato Lapsas dokumentiem? Painteresēšos par šo IP adresi.

Atbildēt

Tam Jaut

22.09.2021. 07:56

»

Jaut

Un ko dari tu, Nezinīti


Kas tev par daļu.

Atbildēt

Generalis

22.09.2021. 07:08

Izpildija pastnieka funkcijas. Naudinu cemodanos nogadaja uz Rusju. Pec labi padarita darba labi pierijas

Atbildēt

Secinājums

22.09.2021. 05:25

Ja VID nevēlas atbildēt lai atbild poli/tiķi ar saviem kakliem.Tieši poli/tiķi izveidoja VID un iecēla priekšnieci.
Diemžēl atbildības jēdziens ir pilnīgi degradēts un aizmirsts.

Atbildēt

Nesmīdini tautu

21.09.2021. 19:37

»

Ograinietis

Nu tas Caune ir ar iekšām. Agrāk pie vietas nolika pašvaldības un ceļu policistus. Nesen sāka tirinizēt tiesnešus Bordāna ielikteņus no ELT, tagad ģenerāļus, jaskatās kurš būs nākamais. Esmu arī dzirdējis, kad viņš pat Kariņam kuram piederēja Lāču ledus ir ko mazgājis. Ai ai ai...


Kam tas kvekšķis Caunis vispār ir vajadzīgs, jo visi tak zin ka tas klauns ir ar interesantām nosliecēm un piedevām vēl ar garīgām problēmām. Es nezinu kā to sauc psiholoģijā, bet ir personāžam kaite, kur viņš izliekas, ka piemēram viņš ir radijis pasauli un viņam ir tiešais numurs lai piezvanītu dievam un ka vispār viņš ir visu Rotšildu augšām cēlies vectēvs... Tak visi vienkārši viņu uzskata par klaunu un pie vienas vietas viņa murgi.

Atbildēt

Ograinietis

21.09.2021. 17:57

Nu tas Caune ir ar iekšām. Agrāk pie vietas nolika pašvaldības un ceļu policistus. Nesen sāka tirinizēt tiesnešus Bordāna ielikteņus no ELT, tagad ģenerāļus, jaskatās kurš būs nākamais. Esmu arī dzirdējis, kad viņš pat Kariņam kuram piederēja Lāču ledus ir ko mazgājis. Ai ai ai.

Atbildēt

Litrs

21.09.2021. 15:14

Vot es paskatītos kādi jūs būtu pēc tikšanās ar Badasjanu..

Atbildēt

Tante no laukiem (ar sklerozi)

21.09.2021. 15:08

3800 vid troļļi ar saviem komentāriem cilvēku viedokli jau nespēs mainīt. Bet tas kodiens-komandējums ... nu tāda sīka vid darba ikdienas detaļa.

Atbildēt

Tante no laukiem

21.09.2021. 15:06

Tas, ka vids uz dzīvi ir iekārtojies ēkā, ko var droši saukt par pieminekli Latvijas amatpersonu korupcijai ir fakts un attiecīgi atlikušie

Atbildēt

Pods

21.09.2021. 14:26

Interesanti, protams, kur bijuši, ko darījuši ko atceras paši vispār no tā. Bet noteikti ne mazāk interesanti kā nez abu prusakas un matisāna ne tik sen jauntapušie laulātie draugi uztvertu kādu iespējamu informāciju par abu savstarpējo maigi izsakoties erotiska rakstura uzvedību un sarunām ne tikai darbavietā, bet lielu daļu lidojuma laika. Ka tik vēl neparādās kādi video vai fotogrāfijas:)

Atbildēt

?

21.09.2021. 13:58

Ka tik nav veduši atskaiti par Latvijas ekonomikas iznīcināšanas veiksmīgu noriti?

Atbildēt

Tāpat

21.09.2021. 13:16

»

Eglītis

Viens ģenerālis sabrauc vecīti uz gājēju pārejas, cits ģenerālis kaut kur lidinās, ģenerāļiem ir vara


Savulaik aģnets "pugulis", Saulkrastu rajona runā,esot sabraucis , liekas, līdz navei cilvēku. Lietu notušējis, norakstījis kāds darbinieks, par ko " pugulis" drīz vien iecēlis sev par padomnieku, tad ieliocis raugu
viņam un uzaudzinājis, paaugstinājis par ģenerāļi, iecēlis labā amatā. Kā noskaidrot šo notikumu, cik tas patiess vai cik patiesi " viena tantae teica", man nav ne jausmas. Tas varētu izdoties tika Lato Lapsam, kuram ir milzīga pieredze šdai izmeklēšanai, sacerot labas, lasāmas grāmatas.

Atbildēt

Хм

21.09.2021. 12:58

»

🐥

VID ir vienīgā iestāde kas nebaidās no Lapsas melnā PR un izmeklē viņa noziegumus nodokļu nemaksāšanā


А в чем чёрный пр? Лапса врет, на видео не пьяный генерал? Или может уже снять видео с пьяным генералом и спросить, откуда летит, это чёрный пр? Может, уже скоро будет как в СССР, любая критика в сторону власти считается изменой родине? А потом будем деланно возмущаться " А вот в России"?

Atbildēt

Tiesu eksperts

21.09.2021. 12:50

Uzmanību, kad rakstu komentāru, pēkšņi raksatītais teksts pazūd un nevar atjaunot, atsaukt. Parasti rakstītais parādās atkārtoti, ja atsauc - tātad portāla darbība, var nojaust, tiek traucēta, ko, manuprāt, var darīt tikai atsevišķi valsts varas dienesti.
Tautai vairs nav masu mediju, kā vienīgais portāls Pietiek. com, kur nav cenzūras un ir pieeja publicēšanai. Facebook var publicēt, bet tur pastāv cenzūra un kontrole "no malas" publikāciju padarot neredzamu. Apjoms arī ierobežots.

Tautai atņemti masu mediji, arī TV , atņemta pieeja informācijai ar Datu aizsardzības likumu, ar komercnoslēpumu un ierobežotas pieejamības apzīmētiem dokumentiem, kas nozīmē, ka tautai, vairākumam atņemta pieeja tiesai un savu tiesību aizstāvībai, arī ar to, ka priekš tiesas vajadzīga liela nauda, kuras nav. Proti, tautas vairākumam liegta iespēja saņemt informāciju Satversmes 104.panta kārtībā - pēc būtības, liegta iespēja aizstāvēt savas tiesības. Tev nereti atbild ar vēstuli, kurā nav nevienas atbildes, par ko rakstīji, sūdzējies un vēl labāk - tavu sūdzību Rīgas dome un ministrijas pārsūta iestādei, par kuru sūdzies un tā atrakstās ar ņirdzigu atbildi, par tevi pasmejas, gan saraksta ap desmit normatīvo aktu, cik pareizi iestāde strādājot, kad šie likumi, normas neattiecas uz sūdzību.
Pareiz dara Lato Lapsa - ja iestāde nesniedz atbildi uz konkrētiem jautājumiem, sniedz tiesā, lai tiesa iestādei uzliek par pienākumu atbildēt uz jautājumiem.

Sabiedrības organizācijas - izmantojiet šo iespēju arī jūs, neļaujiet ņirgāties. Valsts un Rīgas domes iestādes var neatbildēt vispār vai atrakstīties, jo VALSTĪ NAV VARAS, KAS KONTROLĒTU ŠO SFĒRU. Iestādes zina, ka par neatbildēšanu tai nekas nedraud un to veiksmīgi izmanto. Pat ministrijas, Saeimas komisijas, deputāti neatbild uz rakstiem. Jā, Saeima gan atsaucas, bet pārsūta iesniegumu klusējoš'am komisijām. Valstī tiesiskums ir "nobendēts". Kā kādas vadošās, opozīcijas partijas vadība sludināja - "ar tiesikumu jāsāk katram pašam", bet ko tas nozīmē, kā to "iesākt", nepaskaidroja. Vakar TV 24 diskusijas dalībnieki izteicās, ka policija lietas neizmeklē, vilcina līdz noilgumam un paziņo - viss ir beidzies, noilgums, KAS NOZĪMĒ, KA ARĪ IZMEKLĒTĀJI VAR NEKO NEDARĪT, viņus nekontrolē nomenklatūra, vadība, ja tai tas izdevīgi. Diskusijas dalībnieki gan nezina, ka Latvijā nav ne patieso, neatkarīgo izmeklētāju, ne netkarīgu izmeklēšanas iesāžu, bet ir tikai inspektori, kuri pakļauti visiem priekšniekiem. Nav izmeklētāju, kurus nevar komandēt, ietekmēt priekšnieki, nevar dot norādījumus.

Tā ir galvenā tiesībsargājošo iestāžu nelaime un posts, ka dēļ nav kvalificētu izmeklētāju. Zini, ka dīdīts un bīdīts cilvēks, tāpat ka ierēdniecībā ierēdņi, neizaug par kvalificētiem darbiniekiem, jo viņu iniciatīvas, kas neatbilst nomenklatūras korupcijai vai stulbumam, tiek nospiestas, izskautas, ierēdņi, taisnības meklētaji tiek padzīti - labi strādāt, labi izmeklēt lietas neļauj. Te tas rezultāts. Milicija, policija visos laikos, visos režīmos tiek badināta, no tas stipruma vara baidās, bet uztur un labi apmaksā tikai nomenklatūru, priekšniekus, bet kā jau te teikts, kuri labi strādāt neļauj, traucē un iejaucas, uzrauga, kontrolē " pēc vajadzības".

Atbildēt

?

21.09.2021. 12:45

Lapsam derētu paskatīties uz Lembergu. Viņš arī realizēja masīvu negatīvas publicitātes kampaņu par savas lietas prokuroriem, tiesnešiem u.c. personām. Ja kas, šis portāls un Lapsa tajā visai aktīvi piedalījās. Ar ko tas Lembergam beidzās, mēs visi labi zinam, tomēr atgādīnāšu. Lembergu pirmajā instancē notiesāja un bez spēkā stajušōs spriedumu ievietoja Centrālcietumā.
Lapsa! Tev tas ne par ko neliek aizdomāties?

Atbildēt

Eglītis

21.09.2021. 12:45

Viens ģenerālis sabrauc vecīti uz gājēju pārejas, cits ģenerālis kaut kur lidinās, ģenerāļiem ir vara.

Atbildēt

Q

21.09.2021. 12:03

Podiņš taču valdošās mafijas sūda brālis, ko jūs citu cerējat sagaidīt?

Atbildēt

Hm

21.09.2021. 11:49

VID māja, jau pati par sevi, kā tā tika celta, nodota vidam, zemes iegāde, celtnieki, simbolizē mahinācijas un korupciju viskrāšņākajā veidā un vēl, izrādās, pilna ar sīņiem un korumpantiem.

Atbildēt

Pupausis

21.09.2021. 11:46

»

?

Tā jau domāju ka tevi te satikšu. Komentē par tēmu. Es interesējos, kā Lapsas izpausmes par VID varētu ietekmēt viņa likteni. Tas ir par tematu. Saistībā ar publikāciju. Izsakies arī tu par tematu


Kāpēc lai žurnālista amata pienākumu pildīšana ietekmētu viņa likteni kādā kriminālprocesā? Ja procesu pret Lapsu izbeigs, tu varēsi bļaut, ka viņš ir noklysējis kādas VID nelikumības? Zemisks cilvēciņš tu esi...

Atbildēt

Saskaņa ar dezinformāciju tehnoloģiju rokasgrāmatas saturu

21.09.2021. 11:27

»

🐥

VID ir vienīgā iestāde kas nebaidās no Lapsas melnā PR un izmeklē viņa noziegumus nodokļu nemaksāšanā


VID ir cionistu ekonomikas haosa paraugperēklis.

VID stratēģija - “mērķus attaisno visi līdzekļi, arī nelikumīgie.”

Atbildēt

🐥

21.09.2021. 11:21

»

RP

Vienīgais neatkarīgais portāls, kurš nav pazaudējis "sargsuņa" funkcijas


VID ir vienīgā iestāde kas nebaidās no Lapsas melnā PR un izmeklē viņa noziegumus nodokļu nemaksāšanā

Atbildēt

Kas ir tautas nauda?

21.09.2021. 11:19

»

Žulis

Ja nebūtu šī portāla, neviens par tādu "pieredzes braucienu" neko neuzzinātu. Un šis jau visdrīzāk arī ir tikai viens gadījums no simts līdzīgiem. Ja pārējā prese nebūtu piebarota, tad šādi gadījumi ātri nāktu atklātībā un nevarētu šādi ķeizariņi plaši uzdzīvot par tautas naudu. Bet mūsu valstī ir iedibināta...


“Tautas nauda” ir tautas cilvēkkapitāla novērtējuma ekvivalents.

Eiropas centrālā banka jau enerģiski izstrādā elektronisko naudu, elektrnisko eiro, inkluzīvā kapitālisma ieviešanai. Ar šo “tautas naudu” vienreiz patiesi pēckovida afēras periodā novērtēs “tautas- pūļa” cilvēkkapitālu pēc tam, kad liekais cilvēkkapitāls bez mediķu palīdzības nošpricēts klusi aizies bojā.

Vai nav apnicīgi Žulim un citiem no laika atpalikušajiem dzīvot mītu un melu pasaulē - savu ilūziju pasaulē par “stipru Latvijas valsti” tautas vajadzībām?

Valsts pārvaldes forma ir tikai viena no “pūļa pārvaldes formām”.

Ar LV 13/03/2920 atteikšanos no cilvēktiesībām, paziņojot ANO, Latvijas tauta pārvērsta par pūli ar klusu tautas piekrišanu.

18. septembra Ultimātu cionistu 4. maija kliķei ir mēģinājums tautu “vest pie prāta” un “aicināt protestēt”, kamēr no “pūļa” tauta kļūst atkal par tautu un atgūst savas cilvēktiesības.

Atbildēt

RP

21.09.2021. 11:09

»

precīzi

Lapsa ir malacis! Atklāj daudzas šķebinošas lietas par mūsu valdošo kliķi


Vienīgais neatkarīgais portāls, kurš nav pazaudējis "sargsuņa" funkcijas!

Atbildēt

Debiliem tiešām

21.09.2021. 11:07

»

Lieliskais Cilvēks

Beidz taču murgot


tie ir murgi.

Atbildēt

tu neņirgājies

21.09.2021. 11:06

»

slava slava alleluja

Slava mūs varonīgajiem ģenerāļiem un pulkvežiem par varonību cīņā ar Putina režīmu


Putins bailēs ielīdis visdziļākajā bunkurā!

Atbildēt

fds

21.09.2021. 11:03

»

VAU

Galīgs debīls,tu par ameru vēlēšanām.Tikai par to tev ļauts vārsmot,farštein


Krievijai vēlēšanu rezultātu atdzīšana ir pie kājas, īpaši ja tās neatdzīst sasmirdušās vecās kalašas Eiropas valstis, vai Polija, vai smieklīgi rejošās Latvija , Lietuva , Igaunija. Jo plikāka dirsa, jo skaļāk vaukst.

Atbildēt

Žulis

21.09.2021. 10:30

Ja nebūtu šī portāla, neviens par tādu "pieredzes braucienu" neko neuzzinātu. Un šis jau visdrīzāk arī ir tikai viens gadījums no simts līdzīgiem. Ja pārējā prese nebūtu piebarota, tad šādi gadījumi ātri nāktu atklātībā un nevarētu šādi ķeizariņi plaši uzdzīvot par tautas naudu. Bet mūsu valstī ir iedibināta sistēma kad viena daļa no "mums pašiem" labprāt pakalpo šiem valsts naudas šķērdētājiem, otra daļa no "mums pašiem" palīdz slēpt un attaisnot šo neliešu noziegumus, trešā daļa no "mums pašiem" vajā un apkaro tos, kuri protestē un cenšas atmaskot valstī notiekošās nejēdzības, ceturtajai daļai no "mums pašiem" viss ir vienalga - galvenais lai "diena vakarā un putra vēderā". Tā visa rezultātā visi "mēs paši" tiekam nežēlīgi apkrāpti un apzagti nu jau 30 gadus.

Atbildēt

slava slava alleluja

21.09.2021. 10:11

Slava mūs varonīgajiem ģenerāļiem un pulkvežiem par varonību cīņā ar Putina režīmu!!!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

21.09.2021. 10:09

Un klusēs arī. Savus alkašus nevienam nenodos.

Atbildēt

Velreiz ņeznajkām atgādinu

21.09.2021. 09:58

»

Lapsas jautājumi salīdzināmi ar valsts prezidenta jautājumiem VID, ja vien Latvijai būtu bijuši valsts prezidenti no 1991. gada, nevis cionistu pakalpiņi

Nu, kā jūs visi nesaprotat...


Nedomājiet to, ko jums saka ienaidnieks, bet domājiet, kā domā ienaidnieks, lai ienaidnieku uzvarētu.

Levits, Jaunzeme, Kariņš .. un visādi viņu pakalpiņi podiņi ir Latvijas valsts ienaidnieki. Visi bijušie no 1991. gada valsts prezidenti un ministru prezidenti, izcilnieks I. Godmanis, kurš cionistu virzīts veicis vislielākos varoņdarbus Latvijas valsts, tās ekonomikas un tautas iznīcināšanā, ir Latvijas valsts, tās ekonomikas un tautas slepkavas.

Atbildēt

Nekas nemainās

21.09.2021. 09:56

»

millers

viss pa vecam, nemainās nekas, gribas kādu. us nošaut, nevari, sūds sūda galā, nemainīsies arī, šie mēsli pazudīs, nāks nākamie, gudrāki, rafinētāki, tā jau nevar teikt, bet, re kur kandidāti it kā pietiekami, un visur un daudz, daudz,daudz


Kūmiņš kā melo tā melo- pirmajā rakstā ka vid darboņi sadzer ar mahinatoru Cauni, otrajā rakstā, ka intervē biznesmeni Cauni ( ne mahinātoru), kurš pasaka ka tomēr nesadzēra, trešajā rakstā mahinators un biznesmenis pārvērties par pietiek.com lasītāju:) Bet ir naivie, kas tic viltīgai lapsai

Atbildēt

Civilā

21.09.2021. 09:54

sakiet lūdzu-kā piešķir tās ģenerāļu un kādas tur vēl,pakāpes???Es visu laiku domāju,ka tās ir armijas cilvēkiem par kaujām,dienestiem un sazin ko...Izrādās,ka žūpu Bērtuļi arī ir ``augsti titulēti``...Labi,vēl Policijā,vienalga,tās ir armijas Godazīmes.Un tad tiem vēl tās izdienpensijas!!!Ir gan laba dzīve.

Atbildēt

Lapsas jautājumi salīdzināmi ar valsts prezidenta jautājumiem VID, ja vien Latvijai būtu bijuši valsts prezidenti no 1991. gada, nevis cionistu pakalpiņi

21.09.2021. 09:49

Nu, kā jūs visi nesaprotat.

Alkohols lidmašīnā lietots, lai beidzot noņemtu stresu cerībai, ka atgriežas “bez novičoka savām asinīs”. Tā ir liela laime!

Bet komandējumi bija drošībnieku un ASV , NATO militārās iizlūkošanas uzdevumi - izlūkojot un dezinformējot Armēnijas un Krievijas muitas dienestus, daloties pieredzē, kā nevajag strādāt, vai pareizāk, kā muitai jāstrādā, lai panāktu cionistu haosu un mazinātu valsts ieņēmumus muitošanā.

Kāds podiņš, tāds vāciņš.

Atbildēt

Un vēl.....

21.09.2021. 09:43

Jaunzeme piesedz zaglēnus no vida, kuri turpina darboties.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...