Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sabiedrība

27.04.2016. 11:27

Korupcijas perēklis, kādas vēl rotācijas- nosauciet šo cilveku sarakstu, lai tauta zin šos darboņus.

Atbildēt

KUKU

27.04.2016. 09:32

Kur skatās Valsts kontrole, jeb vārna vārnai acīs neknābj.

Atbildēt

wery

27.04.2016. 07:20

Jūrā astoņkāji nevarot iznīcināt neviens cits zvērs.
Nokožot vienu taustekli(locekli) vietā izaugot cits...bet nekur nav atbildes kas būtu tad ja nocirstu visus taustekļus?
Varbūt ka ieliekot akvārijā un sniedzot medicīnisko palīdzību tomēr izdzīvotu...un tad varētu teikt ka astoņkājis ir nemirstīgs kā pasaku tēls Kaščejs

Atbildēt

nū, sodīja tos

27.04.2016. 06:21

kas nedalījās......

Atbildēt

PSRS laiku pieredze

27.04.2016. 05:55

»

Lelle

Nu visfeinākais pasākums šajā muļķu zemē ir zagļu rotācija, nevis uz cietumu, bet uz citām valsts struktūrām ar attiecīgu amatu un algu!!!Nu vajag takš aizdomāties tiktāl...


PSRS laika ari bija:1. rotacijas zagsanas gadijuma.
2.Izslegsana no PSKP rindam.3 Ieslodzijums cietuma.4 Navessods par seviski smagiem ekanomiskajiem noziegumiem.
p.s.parrekinot pec eiro/rubla kursa, pec PSRS likumdosanas visiem vid zagliem jau butu izpildits naves sods.

Atbildēt

Nikola

27.04.2016. 05:33

Neticu gan,ka kāds aiztiks 8-kāji,kuru starpā Čerņeckis ir 8-kāja kakls,ja aiztiks,tad nokritīs arī galva.

Atbildēt

26.04.2016. 23:41

Taisnība gan, ne te īsti smieties, ne raudāt! Un vēl brīnamies, ka ļaudis negrib maksāt nodokļus. Ko te brīnīties - iekasējie no gan bei lidz 800 000 mēnesī, tas būs tuvu pie 10 miljoniem gadā. Bet - rokas par īsām...

Atbildēt

Lelle

26.04.2016. 23:31

Nu visfeinākais pasākums šajā muļķu zemē ir zagļu rotācija, nevis uz cietumu, bet uz citām valsts struktūrām ar attiecīgu amatu un algu!!!Nu vajag takš aizdomāties tiktāl!!!
Nu gluži kā koncentrācijas nometnēs, kad pēc mazgāšanās vienas barakas ieslodzītie mainījas ar otras barakas ieslodzītajiem ar drēbēm, bet netīrās drēbes ar visām utīm palika tās pašas....
Ne smieties, ne raudāt!

Atbildēt

h

26.04.2016. 22:54

varēja labāk pavērot savu māju, no ārpuses....

Atbildēt

nju

26.04.2016. 22:20

martā tur lielākajai daļai žurku ir siers izsniegts:)

Atbildēt

VID 3 pakape

26.04.2016. 20:51

Kaspara Caunes neaiztikšana ir viņa piemaksa.

Atbildēt

...

26.04.2016. 19:46

»

pirtnieks

Tur jau tāpat viss ir izlemts, ka aizrotēs, kāpēc vēl turpināt spārdīt gulošo? Vai tāpēc, ka izsakās ne tā, kā prot izteikties kādi īpaši izteikties mācīti cilvēki...


Tur jau tā viņu lielā skāde, ka nekādu kompromātu jau nav. Ja būtu, sen jau būtu izvilkti. Vienkārši rūķim hūtē no Puzes Čerņecka amatā ir vajadzīgs kāds savs stipendiāts, paredzams, paklausīgs, iztapīgs un jo stulbāks, jo labāk. Pie šī teātra scenārija, ko mums ir iespēja skatīties jau divu mēnešu garumā, strādā komanda. Pat Jakānu no savas zemnīcas izvilkuši (lasīt "Klubu"). Un vai tautai vēl ir jautājumu, par preses brīvību. Brīvība ir tikai mēdiju saimniekiem.

Atbildēt

o pis

26.04.2016. 19:26

risks ar parak planu kaviara kartu, uz maizes var aizrities un valsts zudetu vertigu kadru, tapec piemaksas..

Atbildēt

pirtnieks

26.04.2016. 19:12

Tur jau tāpat viss ir izlemts, ka aizrotēs, kāpēc vēl turpināt spārdīt gulošo? Vai tāpēc, ka izsakās ne tā, kā prot izteikties kādi īpaši izteikties mācīti cilvēki?
Vai tomēr kaut ko ļoti kompromitējošu ziniet, tikai nesakiet?
Vajadzētu jau gan likt kārtis galdā, jo spēle jau taču ir galā, kā var spriest no augsto plauktu izteikumiem.

Atbildēt

interesanti

26.04.2016. 19:12

diezgan labi atceros rīta interviju televīzijā, kurā Čerņeckis izteicās ta, ka varēja noprast - viņš pievērš uzmanību tam ar kādu auto darbinieks pārvietojas; vai nav neatbilstoši dārgs. Domāju man prātā būtu palicis, ja viņš tiešām teiktu - "es sēžu pie sava kabineta loga un vēroju darbiniekus" Kaut ko tik stulbu būtu grūti aizmirst! Nav man ne simpātiju, ne antipātiju pret šo puisi, gan jau tiks galā atbildīgie... bet tā klaji apgalvot, ka cilvēks teicis, to ko nav teicis, man šķiet dīvaini. Raksta autoru gan tas nemulsina, ka tik labs lasāmgabals sanāk, fakti pagaidīs! :)

Atbildēt

Lidvavere

26.04.2016. 18:17

Cernecki, ej prom no darba! Dod iespeju citiem tik riskanta amata pastradat!

Atbildēt

Plutons

26.04.2016. 18:08

Kas tad tur nesaprotams ar riskiem? Ar tādu algu ir ļoti liels risks pazaudēt tik labi apmaksātu amatu un cit vietā nedabūt! Par to ne tikai piemaksu, bet arī pienu par kaitīgu darbu jādod!

Atbildēt

švamme

26.04.2016. 17:47

mani gan vienmēr fascinē Pietiek izvēlētā bilde rakstiem par VID. Kakls platāks par pieri, tālu neatpaliek no neandertāliešiem.

Atbildēt

urmas

26.04.2016. 16:31

gan jau ka čerņeckis - tādiem sīkumiem kā darba alga vispār uzmanību nepievērš - ne jau dēļ algas uz darbu viņš iet... :D

Atbildēt

Xxx

26.04.2016. 16:26

Iespējami vainīgais. Linča tiesa. Bez pierādījumiem, bez iespējas aizstāvēties. Labākais iespējamais iznākums - attaisnots posmertno. Mēs visi esam iespējami vainīgi pie visa, ieskaitot dinozauru izmiršanu. Arī mūs var sākt ne iespējami, bet reāli sist par iespējamu nodarījumu, pat nemēģinot noskaidrot patiesību tiesiskā ceļā.

Atbildēt

Tāpat skaidrs, kas ir kas...

26.04.2016. 16:08

Čerņeckis gan ir varens zellis, ja tik daudz enerģijas un naudas jātērē lai ar viņu tiktu galā. Takš beidziet te vienreiz vemstīties. Lieciet galdā reiz kārtīgu kompromatu! Ja nav, tad nesmīdiniet tautu!

Atbildēt

111

26.04.2016. 15:54

Tur jau tā lieta, ka viņam savā siltajā kabinetā nekāda riska.Vienīgais tagad ir risks, ka var patriekt no darba, kas būtu ļoti pareizi, ņemot vērā līdz kam novesta Finanšu policija, kas ir viņa pārraudzībā.

Atbildēt

vienkarsi

26.04.2016. 15:45

vins ir tuvak 8 kaja galvai !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vispārējas masku histērijas laikā Māra Zālīte un viņai pietuvinātā tautas nodevēju varza ir nometuši maskas

FotoLatvijas iedzīvotājiem jāsaprot, ka Māras Zālītes raksts nav tikai stulbums, tuvredzība, iztapība, pielīšana vai naivums. Nē, tā ir apzināta un mērķtiecīga latviešu tautas un Latvijas nodošana. Tā ir nodevība, turklāt nodevība vairs neslēpjoties. Un šī nodevība tika perināta jau sen. Jau PSRS laikā, pēc tam, kad, būsim atklāti, Latvija negaidot tapa neatkarīga, jo pučs Maskavā izgāzās!
Lasīt visu...

21

Pēc Vairas Vīķes-Freibergas un Egila Levita tagad es slavēšu Krišjāni Kariņu

FotoKrišjānis Kariņš! Draugi, viņš ir pirmais premjers, kura godīgumu, valstsvīra morāli un 100% lojalitāti valstij grūti apstrīdēt. Viņš ir Eiropā ļoti cienīts, draudzīgs atiecībās ar Eiropas kolēģiem. Prieks skatīties (TV), kā viņam, ejot pa Briseles gaiteņiem, visi steidz klāt un grib ar viņu sasveicināties.
Lasīt visu...

21

Vai Latvijas Basketbola savienība ir „iPhone” reklāmas kampaņas sastāvdaļa?

FotoLatvijas Basketbola savienība ir nākusi klajā ar iniciatīvu bērniem un jauniešiem "Elite izaicina LJBL" - https://basket.lv/ljbl/aicinam-piedalities-izaicinajuma-elite-izaicina-ljbl. Protams, ka jebkāda veida aktivitātes, kas aicina bērnus un jauniešus iesaistīties sportiskās aktivitātēs, raisot sacensību garu, būtu tikai atbalstāmas, bet konkrētajā gadījumā izskatās, ka attiecīgās aktivitātes galvenais mērķis ir popularizēt jaunāko iPhone modeļu lietošanu bērnu un jauniešu vidū.
Lasīt visu...

21

Gabrāna asmens jeb Hermaņa analīze bez lieku būtību ieviešanas

FotoIespējams, ka pats skandalozākais darbs mūsu Nacionālā mākslas muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā ir Ginta Gabrāna 1995. gadā radītā konceptuālā instalācija “Nazis, ar ko sev sagraizīt dirsu”. Darbs nepavisam nav sarežģīts – to veido ar audeklu pārvilkts galds, uz kura novietots neglīts pašdarināts, toties ļoti ass nazis, kas ar smagu ķēdi piestiprināts zem galda. Blakus pie sienas – aptuveni graizāmās ķermeņa daļas augstumā piestiprināts ovāls spogulis. Jā, un vēl arī uz galda pārvalka uzkrāsots darba nosaukums, kas vienlaikus ir arī naža funkcijas apraksts.
Lasīt visu...

21

Politkorektuma terors: „Facebook” cenzoru izdzēstais viedoklis

FotoPēdējo dienu jandāliņš sakarā ar manis publiskotajiem Jaunā Rīgas teātra uzvedības noteikumiem ir radījis kaudzi interpretāciju šim tekstam. Daudzi prasa, lai es tos komentētu un paskaidrotu sīkāk. Te būs:
Lasīt visu...

12

Politkorektums, jeb kur palicis mans "revolveris"?

FotoVisticamāk, to izgudroja mūsu senči laikos, kad visi vēl dzīvojām ciltīs. Ar vienu mērķi - lai mēs viens otru nenogalinātu tikai tāpēc, ka neprotam savaldīt savu muti un/vai savas emocijas. Ziedu laikus politkorektums (jeb, vienkārši sakot, labas manieres) piedzīvoja mežonīgajos Rietumos, kur katram pie sāniem bija revolveris, ar kuru aizstāvēt savu pašcieņu, tiesības un citas būtiskas vērtības. No kurienes radusies pārspīlētā amerikāņu pieklājība, viss šis "labdien, ser; ko vēlaties, ser; vai viss kārtībā, ser?" un smaids līdz ausīm? Varbūt liela daļa atbildes ir tajā, ka par nevērību, nemaz nerunājot par tīšu rupjību, pret nepazīstamu džentlmeni varēja mierīgi dabūt lodi starp acīm?
Lasīt visu...

12

Bet Levits lai paliek savā vietā

FotoMan gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.
Lasīt visu...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

Garkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem –...

Foto

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli,...

Foto

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

Grūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No...

Foto

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

Visi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos...

Foto

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

Vakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot...

Foto

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

Es kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības...

Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...