Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

es

25.06.2016. 14:16

»

es

Pieļauju, ka šādam vienīgā pretendenta fenomenam ir ļoti vienkāršs izskaidrojums - nolikuma prasības...


Ir gan tomēr šajā pasākumu kopumā vēl viens interesants aspekts, kas pamatīgi sašķoba pēdējās manas ticības ierēdņu godīgumam paliekas.
Ja paskatās tā iepirkuma nolikumu, kura ietvaros VIDs saņēma pirmos laimīgā un šī brīža vienīgā pretendenta pakalpojumus, tad tajā dīvaino prasību pretendenta likviditātes koeficientam un pašu kapitālam nav. Ir gan pāris citu prasību, kuras bieži arī citu jomu iepirkumos tiek izmantotas, lai atšūtu mazos uzņēmumus un sašaurinātu pretendentu loku - proti, prasība apgrozījumam un prasība pēc pieredzes darbā ar lieliem uzņēmumiem. Realitātē gan ir tā, ka ne apgrozījums, ne lielie uzņēmumi biogrāfijā nekādā formā pakalpojuma kvalitāti neietekmē, bet ne par to ir stāsts. Rezultātā šajā pirmajā iepirkumā caur atlases filtru ir izsprukuši un piedāvājumus iesnieguši až veseli 8 pretendenti. Kopš šī brīža tad arī nolikumos ir ieviestas prasības koeficientam un kapitālam, kas stabili ir samazinājis pretendentu skaitu uz vienu vienīgo.
Ja šī viena kompānija tiek izvēlēta kvalitātes dēļ, tad lai jau nu būt, bet, ja nodokļu nauda tiek izdāļāta “otkatos”, tad gan īsti glīti tas tomēr nav.

Atbildēt

3.14c

25.06.2016. 04:30

»

Panamas papīrs

Pētersone sacīja, ka ravēt dobes ir vieglāk un ka nevar no Daces Pelēkās zonas - pelēkās iekasēt Pasaules bankas prasītās summas


Veiksmes stasta parnemtaja teritorija bez izmainam.ja lidz 45 gada vecumam neizbrauksi,pensiju tev neredzet ka savas ausis.pensionariem minimala pensija 70 eiro menesi,mediciniskas kvotas,bet te ierednu dzires un kara histerijas kurinasana !

Atbildēt

Panamas papīrs

24.06.2016. 16:54

Pētersone sacīja, ka ravēt dobes ir vieglāk un ka nevar no Daces Pelēkās zonas - pelēkās iekasēt Pasaules bankas prasītās summas.

Atbildēt

es

23.06.2016. 16:08

Skolotājiem par kursiem jāmaksā savā nauda, bet te viss par velti, kur godīgums

Atbildēt

real

23.06.2016. 07:34

»

es

Pieļauju, ka šādam vienīgā pretendenta fenomenam ir ļoti vienkāršs izskaidrojums - nolikuma prasības...


tur nav sakritību. Tur ir visas klasiskās iepirkumu korupcijas pazīmes. Normāli rokot, to pat varētu pierādīt. Pirmā korupcijas pazīme - nevajadzīga iepirkuma veikšana. Šie kursi VID darbiniekiem ir kā zaķim stopsignāls.

Atbildēt

JAJA

23.06.2016. 06:17

Kas kait ierēdnim nepasēdēt kādos kursos Nekas nav jādara ,alga ienāk , laiks paiet, atbildības nekādas .Forši Varētu cauru gadu pa kursiem dauzīties

Atbildēt

Panamas papīrs

22.06.2016. 16:31

»

Janbo

Kas jebkuram traucē izcīnīt krēslu Briselē? Slinkums, slikta izglītība, sliktas svešvalodu zināšanas, skeleti skapī? Uzrotiet piedurknes un uz priekšu! Skaudība saīsina dzīvi


Tukša muldēšana vien - es par 20 000 euro un vairak žīda grašiem nestrādātu Briseles kalpībā pret latviešu tautas imteresēm. Tie, kas to atļaujas, nesaprot, ka vienu dienu tas vadzis var lūst un viņus vnk var pakārt vai vajat pa visau pasauli reize ar VVF, Zatleru, Ulmani, Godmani.. Daudziem tā zagšana un nodevība liekas stabila lieta.Jūs domajat, ka viņi - Kariņš, Klaniete, Gribule, Zīle, Vaidere nesaprot, ko viņi dara labu vai sliktu? Ļoti labi saprot, ka ir nodecvēji un marionetes.

Atbildēt

Troll

22.06.2016. 12:29

Šarlatānisms. Vienu tādu līderības akadēmiju bija apmeklējis Šķēles Tautpartijas Zalāns no Kuldīgas. Viss tur iemācītais izrādījās blefs un naudas izķeksēšana. Lai VID pieņem talantīgus cilvēkus, kas prot komunicēt un kurus publikai nav kauns rādīt. Tagad iznāk tā, ka tiek pieņemts kārtējais šofera dēls vai frizieres meita - predestinēti idiņi - un nu sūtīti uz līderības kursiem, lai apgūtu elementāras lietas, kuras cilvēkam vai nu ir vai nav un nekad nebūs (talants!). Bet VID vadība kārtējo reizi demonstrē savu attieksmi pret mūsu nodokļos samaksāto naudu.

Atbildēt

es

22.06.2016. 12:00

Pieļauju, ka šādam vienīgā pretendenta fenomenam ir ļoti vienkāršs izskaidrojums - nolikuma prasības.
Tajās kaut kāda nesaprotama iemesla dēļ ir minētas prasības likviditātes koeficientam un pašu kapitālam (apmācību iepirkumos šādas prasības nekad iepriekš vēl nav manītas – VID ir gandrīz vai iepirkumu jomas Kolumbs:)). Šīs būtu visnotaļ loģiskas prasības celtniecības darbu iepirkumiem, vai mēbeļu iepirkumiem, respektīvi tiem darbiem, kas prasa būtiskus ieguldījumus no izpildītāja puses un to, lai izpildītāja rīcībā būtu iekārtas (pamatlīdzekļi) darbu veikšanai. Bet šajā gadījumā pilnīgi nav saprotams kāds ir šādu prasību pamatojums. Jo diez vai atradīsies kāds izglītības uzņēmums, kura darbību ietekmē likviditātes koeficients vai pašu kapitāls. Viens biedrs jau uz šo momentu ir ļoti precīzi norādījis savos jautājumos nesen - 8.jūnijā izsludinātajā iepirkumā, bet VID, protams, prot rakstīt tukšas atbildes.

Un pats galvenais - pēc līguma par katru semināru tiek maksāts ar pēcapmaksu: novadīji semināru -> saņem naudu un nav svarīgi, vai tajā brīdī uzņēmumam pieder divi veci datori, vai vesela rūpnīca.
Pie kam īstermiņa kreditoros, kas ir viena no likviditātes koeficienta sastāvdaļām, ietilpst arī nākamo periodu ieņēmumi, kas tik pat labi var būt arī ES fondu līdzekļi - izglītības iestādēs tas nav retums, un parastajam zemes cilvēkam ir kā plus, nevis mīnuss, bet, protams, ka VIDa izpratne atšķiras no visādu zemes tārpu izpratnes.

Tāpēc varētu būt, ka šīs dīvainās prasības un tas, ka ir atradies viens uzņēmums, kas tām atbilst, ir tikai sekas VID darbinieku neizpratnei par ekonomikas principiem. Acīmredzot sākumā ir bijis kāds celtniecības iepirkumu un pārējie gudrīši ar Copy -> Paste metodi pavairo prasības visos iepirkumos, pat nesaprotot par ko vispār ir stāsts.
Bet var būt arī, ka tā nav tikai muļķība un nezināšana, bet pilnīgi apzināti ielikta prasība, kam neatbilst vairums citu kandidātu. Bet šim apgalvojumam gan vajag nedaudz vairāk informācijas.

Atbildēt

SHOTOKAN

22.06.2016. 11:03

Šitā valsts lieliem soļiem tuvojas savām loģiskajām beigām. Ekonomikas straujš sabrukums, tuvojošais karš, cilvēku masveida bēgšana un to aizvietošana ar mākslīgi iepludinātiem čurkām, nervozas, bet smaidīgas un mierinošas sejas vietējos ziņu kanālos, haotiska masveida naudas izgrābšana no valsts kases visiem iespējamiem veidiem apzinoties, ka tāpat drīz nebūs vairs neviena, kas uzprasīs atbildību ...
Kaut kur jau tas agrāk redzēts un dzirdēts ...
Vēsture atkārtojas ...

Atbildēt

Žurka

22.06.2016. 09:10

Ja vien veiktu kārtīgu auditu, tad atklātos, ka Pētersone izsaimniekojusi valsti?Tā izskatās, tāpēc tagad bēg ka no grimstoša kuģa?

Atbildēt

Alexa

22.06.2016. 07:39

Jāprasa tiešām, ko tad viņi tur iemācās, man šķiet, ka īstenībā, tur divas trešdaļas vajadzētu atbrīvot, pārējiem pacelt algas. Nesen biju spiesta zvanīt uz VID konsultāciju, neskatoties, ka bija jāklausās pusstundu, ka visi operatori aizņemti, pēctam kad beidzot viena atbrīvojās, man par nelaimi, ar pamatīgu krievu akcentu, kurai uzdevu jautājumu, kādas četras reizes, kautko tur nomemļoja, pat diezgan agresīvā tonī, gandrīz ar tādu tekstu, ka tev tak pašai būtu jāzin, nevis te man jāzvanās.... jutos kā nopērts suns, ka atļāvos pazvanīt VID :(

Atbildēt

grābeklis

22.06.2016. 06:37

sakompleksotu vecmeitu izklaides,,,,,,

Atbildēt

Panamas papīrs

22.06.2016. 06:14

»

Imobilaizers

„Veiksmīgu saziņu un prasmīgu intervijas vadīšanu audita laikā


Kariņš "arī" karo pret ofšoriem, bet neatklāj sabiedrībai, cik īsti pats pelna Briselē, jo viņa ienākumi ir 6000 - 10 000 euro mēnesī. Prātam neaptverama summa - noguruši vai pārstrādājušies ne Vaidere, ne Klaniete, ne Zīle, ne Kariņš, ne Grigule neizskatās. Viņu glumās sejas spīd no pārticības. Katrs vārds, ko tie apviļā savā mutē, tiek pasniegts kā dāvana Latvijas nabagajiem.

Atbildēt

Imobilaizers

21.06.2016. 19:05

„Veiksmīgu saziņu un prasmīgu intervijas vadīšanu audita laikā”
=========================================

Lai sāk ar ofšoru kompānijām. Ko muļķo savējos?

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

21.06.2016. 17:42

Rekur tie VIDa "līderi" ir - ja ne izskata ziņā (kaut gan dažiem, piemēram, Čerņeckim, varētu piemeklēt), tad pārliecības un uzvedības ziņā pilnīgi noteikti:
https://www.youtube.com/watch?v=qoVM6Y0WHD0

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...