Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

es

25.06.2016. 14:16

»

es

Pieļauju, ka šādam vienīgā pretendenta fenomenam ir ļoti vienkāršs izskaidrojums - nolikuma prasības...


Ir gan tomēr šajā pasākumu kopumā vēl viens interesants aspekts, kas pamatīgi sašķoba pēdējās manas ticības ierēdņu godīgumam paliekas.
Ja paskatās tā iepirkuma nolikumu, kura ietvaros VIDs saņēma pirmos laimīgā un šī brīža vienīgā pretendenta pakalpojumus, tad tajā dīvaino prasību pretendenta likviditātes koeficientam un pašu kapitālam nav. Ir gan pāris citu prasību, kuras bieži arī citu jomu iepirkumos tiek izmantotas, lai atšūtu mazos uzņēmumus un sašaurinātu pretendentu loku - proti, prasība apgrozījumam un prasība pēc pieredzes darbā ar lieliem uzņēmumiem. Realitātē gan ir tā, ka ne apgrozījums, ne lielie uzņēmumi biogrāfijā nekādā formā pakalpojuma kvalitāti neietekmē, bet ne par to ir stāsts. Rezultātā šajā pirmajā iepirkumā caur atlases filtru ir izsprukuši un piedāvājumus iesnieguši až veseli 8 pretendenti. Kopš šī brīža tad arī nolikumos ir ieviestas prasības koeficientam un kapitālam, kas stabili ir samazinājis pretendentu skaitu uz vienu vienīgo.
Ja šī viena kompānija tiek izvēlēta kvalitātes dēļ, tad lai jau nu būt, bet, ja nodokļu nauda tiek izdāļāta “otkatos”, tad gan īsti glīti tas tomēr nav.

Atbildēt

3.14c

25.06.2016. 04:30

»

Panamas papīrs

Pētersone sacīja, ka ravēt dobes ir vieglāk un ka nevar no Daces Pelēkās zonas - pelēkās iekasēt Pasaules bankas prasītās summas


Veiksmes stasta parnemtaja teritorija bez izmainam.ja lidz 45 gada vecumam neizbrauksi,pensiju tev neredzet ka savas ausis.pensionariem minimala pensija 70 eiro menesi,mediciniskas kvotas,bet te ierednu dzires un kara histerijas kurinasana !

Atbildēt

Panamas papīrs

24.06.2016. 16:54

Pētersone sacīja, ka ravēt dobes ir vieglāk un ka nevar no Daces Pelēkās zonas - pelēkās iekasēt Pasaules bankas prasītās summas.

Atbildēt

es

23.06.2016. 16:08

Skolotājiem par kursiem jāmaksā savā nauda, bet te viss par velti, kur godīgums

Atbildēt

real

23.06.2016. 07:34

»

es

Pieļauju, ka šādam vienīgā pretendenta fenomenam ir ļoti vienkāršs izskaidrojums - nolikuma prasības...


tur nav sakritību. Tur ir visas klasiskās iepirkumu korupcijas pazīmes. Normāli rokot, to pat varētu pierādīt. Pirmā korupcijas pazīme - nevajadzīga iepirkuma veikšana. Šie kursi VID darbiniekiem ir kā zaķim stopsignāls.

Atbildēt

JAJA

23.06.2016. 06:17

Kas kait ierēdnim nepasēdēt kādos kursos Nekas nav jādara ,alga ienāk , laiks paiet, atbildības nekādas .Forši Varētu cauru gadu pa kursiem dauzīties

Atbildēt

Panamas papīrs

22.06.2016. 16:31

»

Janbo

Kas jebkuram traucē izcīnīt krēslu Briselē? Slinkums, slikta izglītība, sliktas svešvalodu zināšanas, skeleti skapī? Uzrotiet piedurknes un uz priekšu! Skaudība saīsina dzīvi


Tukša muldēšana vien - es par 20 000 euro un vairak žīda grašiem nestrādātu Briseles kalpībā pret latviešu tautas imteresēm. Tie, kas to atļaujas, nesaprot, ka vienu dienu tas vadzis var lūst un viņus vnk var pakārt vai vajat pa visau pasauli reize ar VVF, Zatleru, Ulmani, Godmani.. Daudziem tā zagšana un nodevība liekas stabila lieta.Jūs domajat, ka viņi - Kariņš, Klaniete, Gribule, Zīle, Vaidere nesaprot, ko viņi dara labu vai sliktu? Ļoti labi saprot, ka ir nodecvēji un marionetes.

Atbildēt

Troll

22.06.2016. 12:29

Šarlatānisms. Vienu tādu līderības akadēmiju bija apmeklējis Šķēles Tautpartijas Zalāns no Kuldīgas. Viss tur iemācītais izrādījās blefs un naudas izķeksēšana. Lai VID pieņem talantīgus cilvēkus, kas prot komunicēt un kurus publikai nav kauns rādīt. Tagad iznāk tā, ka tiek pieņemts kārtējais šofera dēls vai frizieres meita - predestinēti idiņi - un nu sūtīti uz līderības kursiem, lai apgūtu elementāras lietas, kuras cilvēkam vai nu ir vai nav un nekad nebūs (talants!). Bet VID vadība kārtējo reizi demonstrē savu attieksmi pret mūsu nodokļos samaksāto naudu.

Atbildēt

es

22.06.2016. 12:00

Pieļauju, ka šādam vienīgā pretendenta fenomenam ir ļoti vienkāršs izskaidrojums - nolikuma prasības.
Tajās kaut kāda nesaprotama iemesla dēļ ir minētas prasības likviditātes koeficientam un pašu kapitālam (apmācību iepirkumos šādas prasības nekad iepriekš vēl nav manītas – VID ir gandrīz vai iepirkumu jomas Kolumbs:)). Šīs būtu visnotaļ loģiskas prasības celtniecības darbu iepirkumiem, vai mēbeļu iepirkumiem, respektīvi tiem darbiem, kas prasa būtiskus ieguldījumus no izpildītāja puses un to, lai izpildītāja rīcībā būtu iekārtas (pamatlīdzekļi) darbu veikšanai. Bet šajā gadījumā pilnīgi nav saprotams kāds ir šādu prasību pamatojums. Jo diez vai atradīsies kāds izglītības uzņēmums, kura darbību ietekmē likviditātes koeficients vai pašu kapitāls. Viens biedrs jau uz šo momentu ir ļoti precīzi norādījis savos jautājumos nesen - 8.jūnijā izsludinātajā iepirkumā, bet VID, protams, prot rakstīt tukšas atbildes.

Un pats galvenais - pēc līguma par katru semināru tiek maksāts ar pēcapmaksu: novadīji semināru -> saņem naudu un nav svarīgi, vai tajā brīdī uzņēmumam pieder divi veci datori, vai vesela rūpnīca.
Pie kam īstermiņa kreditoros, kas ir viena no likviditātes koeficienta sastāvdaļām, ietilpst arī nākamo periodu ieņēmumi, kas tik pat labi var būt arī ES fondu līdzekļi - izglītības iestādēs tas nav retums, un parastajam zemes cilvēkam ir kā plus, nevis mīnuss, bet, protams, ka VIDa izpratne atšķiras no visādu zemes tārpu izpratnes.

Tāpēc varētu būt, ka šīs dīvainās prasības un tas, ka ir atradies viens uzņēmums, kas tām atbilst, ir tikai sekas VID darbinieku neizpratnei par ekonomikas principiem. Acīmredzot sākumā ir bijis kāds celtniecības iepirkumu un pārējie gudrīši ar Copy -> Paste metodi pavairo prasības visos iepirkumos, pat nesaprotot par ko vispār ir stāsts.
Bet var būt arī, ka tā nav tikai muļķība un nezināšana, bet pilnīgi apzināti ielikta prasība, kam neatbilst vairums citu kandidātu. Bet šim apgalvojumam gan vajag nedaudz vairāk informācijas.

Atbildēt

SHOTOKAN

22.06.2016. 11:03

Šitā valsts lieliem soļiem tuvojas savām loģiskajām beigām. Ekonomikas straujš sabrukums, tuvojošais karš, cilvēku masveida bēgšana un to aizvietošana ar mākslīgi iepludinātiem čurkām, nervozas, bet smaidīgas un mierinošas sejas vietējos ziņu kanālos, haotiska masveida naudas izgrābšana no valsts kases visiem iespējamiem veidiem apzinoties, ka tāpat drīz nebūs vairs neviena, kas uzprasīs atbildību ...
Kaut kur jau tas agrāk redzēts un dzirdēts ...
Vēsture atkārtojas ...

Atbildēt

Žurka

22.06.2016. 09:10

Ja vien veiktu kārtīgu auditu, tad atklātos, ka Pētersone izsaimniekojusi valsti?Tā izskatās, tāpēc tagad bēg ka no grimstoša kuģa?

Atbildēt

Alexa

22.06.2016. 07:39

Jāprasa tiešām, ko tad viņi tur iemācās, man šķiet, ka īstenībā, tur divas trešdaļas vajadzētu atbrīvot, pārējiem pacelt algas. Nesen biju spiesta zvanīt uz VID konsultāciju, neskatoties, ka bija jāklausās pusstundu, ka visi operatori aizņemti, pēctam kad beidzot viena atbrīvojās, man par nelaimi, ar pamatīgu krievu akcentu, kurai uzdevu jautājumu, kādas četras reizes, kautko tur nomemļoja, pat diezgan agresīvā tonī, gandrīz ar tādu tekstu, ka tev tak pašai būtu jāzin, nevis te man jāzvanās.... jutos kā nopērts suns, ka atļāvos pazvanīt VID :(

Atbildēt

grābeklis

22.06.2016. 06:37

sakompleksotu vecmeitu izklaides,,,,,,

Atbildēt

Panamas papīrs

22.06.2016. 06:14

»

Imobilaizers

„Veiksmīgu saziņu un prasmīgu intervijas vadīšanu audita laikā


Kariņš "arī" karo pret ofšoriem, bet neatklāj sabiedrībai, cik īsti pats pelna Briselē, jo viņa ienākumi ir 6000 - 10 000 euro mēnesī. Prātam neaptverama summa - noguruši vai pārstrādājušies ne Vaidere, ne Klaniete, ne Zīle, ne Kariņš, ne Grigule neizskatās. Viņu glumās sejas spīd no pārticības. Katrs vārds, ko tie apviļā savā mutē, tiek pasniegts kā dāvana Latvijas nabagajiem.

Atbildēt

Imobilaizers

21.06.2016. 19:05

„Veiksmīgu saziņu un prasmīgu intervijas vadīšanu audita laikā”
=========================================

Lai sāk ar ofšoru kompānijām. Ko muļķo savējos?

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

21.06.2016. 17:42

Rekur tie VIDa "līderi" ir - ja ne izskata ziņā (kaut gan dažiem, piemēram, Čerņeckim, varētu piemeklēt), tad pārliecības un uzvedības ziņā pilnīgi noteikti:
https://www.youtube.com/watch?v=qoVM6Y0WHD0

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

FotoŠībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir sasnieguši savā ziņā jau pašu augstāko pakāpi. Tas, ka Krievijas Konstitūcijas 14.pantā pēc būtības ierakstīts, ka reliģija ir nošķirta no valsts1, neko nenozīmē. Jo Krievijas priekštecei – PSRS arī bija visprogresīvākā konstitūcija, tikai deklaratīva.
Lasīt visu...

21

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

FotoMēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un ieteikumiem, kas izriet no zinātnes pētījumiem par COVID-19 izplatību, par to, kādi faktori to pastiprina vai ierobežo.
Lasīt visu...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...

Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...