Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aija

30.07.2017. 15:49

vel joprojam valsti ir loti augsts korupcijas limenis,- sakot no augstakas instances lidz zemakajai,-ar steigu ir jamaina sistema,-kamer gudrie-izstudejosie prati vel nav aizbraukusi no valsts.

Atbildēt

Raivis un Dzintars

08.04.2017. 20:47

Ko par kriminālo advokātu saka NA līderis no TM: štanču un presformu izgatavošanas tehnologs?

Atbildēt

Illlhgfd

08.04.2017. 12:19

»

dd

kurā no viņiem ir advokāts


Tam kurš šņauc

Atbildēt

Hihi

08.04.2017. 12:18

Gača jau šim savulaik arī koku veda

Atbildēt

Meganegantais Elfs

08.04.2017. 01:44

Ierakstiet youtube ''how to block websites''. Tālāk bloķējiet pietiek pēc instrukcijas.

Atbildēt

Nepateicīgā Latvija

07.04.2017. 22:35

»

Дина́мо

Tas kuram lielāks(garāks) deguns


Nudien neatšķirtu , ja pliki sēdētu pirtī uz lāvas. Kā vienu sauc, tā otrs izskatās. Akurat kā brāļi.

Atbildēt

!

07.04.2017. 20:29

»

viedoklis

Grūtupa krustdēlu Tihonovu sen vajadzēja padzīt no advokātiem


Tihonovs ir liels nelietis, īstens sava skolotāja audzēknis, pie tam neaudzināts un prasti lamājas

Atbildēt

Дина́мо

07.04.2017. 18:52

»

dd

kurā no viņiem ir advokāts


Tas kuram lielāks(garāks) deguns.

Atbildēt

dd

07.04.2017. 12:05

kurā no viņiem ir advokāts?

Atbildēt

slicce

07.04.2017. 10:57

Šausmas cik briesmīgi feisi šiem abiem tipāžiem.

Atbildēt

Yes

07.04.2017. 07:40

»

tiška

Tam advokātam nu gan ir rubiļņiks


No kokaīna sarkans un sapampis

Atbildēt

Klasiska uzpirkšanas shēma

06.04.2017. 22:00

Gulams pats ir nodevis ierakstus, kur dzirdams, ka ne pirmo reizi tiekās ar N.Žīguru un iet runa par naudas saņemšanas shēmu, bet Gulams vairākas reizes uzsver, kāpēc N.Žīgurs vēl nav bijis pie Gulama advokata, kurš ir sagatavojis iesniegumu policijai.

Atbildēt

vispār

06.04.2017. 21:25

Ieraksti norāda, ka tieši Gulami uzpircis Žīguru!

Atbildēt

hihi

06.04.2017. 19:04

atkal tas Saknīša advokāts , bļ...,naa..., )))

Atbildēt

Žīgurs

06.04.2017. 17:51

Pilnība piekrītu komentāram no Trako māja.
Skudra cīnās par taisnību (smieklīgas pasaciņas), viņš negrib šķirties no Bentley,Mercedes no diviem objektiem -Jūrmalas mājas un Kuģu ielas dzīvokļa, kur izmanto izpriecām ar meitenēm kamēr sieva prognozē laika apstākļus.
Starp citu Skudra no Akbara mājas nozaga 400tuk.eur, kuri bija man atstāti saimniecības izdevumiem.
Lūk, kāds cīnītājs par taisnību!

Atbildēt

Trako māja

06.04.2017. 17:23

Kuru grib apmuļķot Skudra, mānās un smīdina, par kādu taisnību viņš runā.Gribēja bez pūlēm un ieguldījumiem kļūt par karli, bet nesanāk nekādīgi, negrib zāģēt dēļus.

Atbildēt

))))

06.04.2017. 17:05

Citiem vārdiem sakot, gribat teikt un apstiprināt, ka Skudras sieva par viņai doto iespēju rādīt viņas vīru TV maksāja graudā vai baudā.

Atbildēt

???!!!

06.04.2017. 16:23

Šeit raksta, ka Gulams dod kukuļus, krāpnieks, bet kā kungs vai kundze attaisnos pasūtītos nomelnojošos sižetus LTV, kurus Skudra un viņa līdzdalībnieki trīs gadus, gatavo apmelojošus raidījumus par Gulamu. Lai parāda apmaksātu rēķinu par LTV pakalpojumiem, vai tas viss notika par nodokļu maksātāju naudu, lūk kur ir korupcija.

Atbildēt

Saknītis

06.04.2017. 15:07

Pretīgais Bolacis jau arī mani riktīgi uzmeta

Atbildēt

Kurš tas pats KL ir???

06.04.2017. 14:59

Bet vai tas fakts ka Gulama uzņēmumos sistemātiski darbiniekiem tiek maksāts skaidra nauda nav noziegums no darba devēja puses ?

Atbildēt

Žurnālists

06.04.2017. 14:51

Noskatīties Bez tabu sižetu un sapratīsiet kāds ir Gulami darbības lauks nodokļu jomā, korupcija un krāpšanās. Gulams tur labi pasaka , ka vinam ir cits mērogs , ar sikam lietām nenodarbojas !!!

Atbildēt

Valentīna

06.04.2017. 14:44

Gulams kārtējo reizi ir kļūdījies uzpērkot liecinieku un no tā ir sanācis čiks .

Atbildēt

To; Viktors, Rjazanski,Skudra

06.04.2017. 14:36

No tā , ka kliedz halva, halva mutē saldāks nepaliek.Rakstā viss pierādīts audi un vido failos. Jūs tik tukši salmus kuļat.

Atbildēt

Jurist no TV 3

06.04.2017. 14:20

Bet sanāk , ka Gulams ir izdarījis jaunu noziegumu nosacītās notiesātās laika , droši vien so gadu pieskaitīs kokvilnas lietas sodam , var sanākt 6+1

Atbildēt

Prokurors

06.04.2017. 14:09

Liecinieka uzpirkšanas lieta pašam Rusanovam bus jāliecina pret Gulamu , lai nebūtu grupa, jo diez vai Rusanovs nebija lietas kursa par notiekošo afēru ar tiesas iespaidosanu?

Atbildēt

Viktors

06.04.2017. 14:05

Ir skaidrs Gulams uzpirka liecinieku Žīguru, bet nesamaksāja visu nosolīto naudu. Kārtējais Gulama metiens , izskatās ka nevienu lietu bez krāpšanās nevar lidz galam novest.

Atbildēt

arhīvs

06.04.2017. 14:02

»

jautājums advokātam Tihonovam

Kādreiz advokāta Tihonova patrons mirušais Grūtups teica: Pasaki, kādi ir Tavi draugi un es pateikšu, kāds esi Tu. Grūtups pats radīja šo sistēmu. Tajā pašā laikā Grūtups centās nenodarīt pāri mazajam cilvēkam. Vai advokāts Tihonovs rīkosies tāpat kā Grūtups un neļaus Lazdiņam ņirgāties par vecīšiem...


Nav pamata neticēt senākām publikācijām.

Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa šodien sāka iztiesāt krimināllietu, kurā uz apsūdzēto soda aizdomās par krāpšanu lielā apmērā sēdies uzņēmējs, bijušais Jūrmalas pilsētas domes deputāts Māris Dzenītis. Daļa apsūdzības epizožu ir saistītas ar kādreiz plaši izskanējušo projektu “Kāpas” Jūrmalā, kur tika solīts izveidot vissezonas slēpošanas trasi. Par cietušajiem šajā procesā ir atzīti Boriss un Ināra Teterevi.

Līdz ar Dzenīti šajā lietā apsūdzēts arī Gints Lazdiņš, pret kuru tiesu lietvedībā ir arī lietas ar apsūdzībām par vecu un nevarīgu cilvēku apkrāpšanu, kā arī Kristaps Grantskalns.

Visi trīs vīrieši apsūdzēti pēc Krimināllikuma 177.panta trešās daļas – par krāpšanu lielā apmērā vai gadījumā, ja to izdarījusi organizēta grupa. Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Atbildēt

>>

06.04.2017. 13:58

»

Saknīšā draugi

Lai Tihonovs zin, ka kādu dienu par izspiešanu un viesiem tiem meliem pa TV, kas vērsti pret tiesnešiem,prokuroriem nāksies atbildēt.Labāk, lai Tihonovs pastāsta lasītajiem, kā deva naudu Žīguram un kurš gatavoja melīgās liecības. Pirms apvainot citus, uzbrukt ar skaļiem saukļiem, lai paskatās uz savu...


Saknītis mira pēkšņā nāvē. Grūtups tika atrasts ar lodi ķermenī miris. Kur viņi šobrīd atrodas? Ko labu atstājuši cilvēcei? Vai tādās morāles kategorijās advokāts Tihonovs neaizdomājas, palīdzot tādiem "lazdiņiem" un citiem, pēc kuriem palikušas piemānīto cilvēku bēdas un asaras.

Atbildēt

jautājums advokātam Tihonovam

06.04.2017. 13:53

Kādreiz advokāta Tihonova patrons mirušais Grūtups teica: Pasaki, kādi ir Tavi draugi un es pateikšu, kāds esi Tu. Grūtups pats radīja šo sistēmu. Tajā pašā laikā Grūtups centās nenodarīt pāri mazajam cilvēkam. Vai advokāts Tihonovs rīkosies tāpat kā Grūtups un neļaus Lazdiņam ņirgāties par vecīšiem Nagļu pagastā un cienīs arī tiesas spriedumus par īpašumu tiesību atjaunošanu bijušajiem īpašniekiem, kas jau tā cieta no boļševiku zvērībām?

Nekustamo īpašumu darbonis Lazdiņš atkal ķēries pie afērām?
PIETIEK
22.02.2016.

Zeme, uz kuras atrodas zivsaimniecības AS Nagļi dīķi, nesaprotamā kārtā nonākusi privātpersonu īpašumā, tādējādi atstājot zivju audzētavu bez vērtīgākā pamatlīdzekļa. Veidu, kā tikt pie šīs zemes, saskaņā ar viena no apkrāptajiem akcionāriem stāstīto esot izshēmojis bēdīgi slavenais Gints Lazdiņš (attēlā), kurš jau iepriekš ticis turēts aizdomās par nekustamo īpašumu izkrāpšanu.

Trauksmi par Nagļu zemes nonākšanu privātpersonu īpašumā ceļ Nagļu otrais lielākais akcionārs Aigars Stikuts, kuram pieder 15% akciju un kurš vērsās Pietiek, lai sabiedrība uzzinātu par Nagļu izsaimniekošanu.
Afēra sākusies ar AS Daugavpils dzirnavnieks (kuram piederēja 60% akciju) maksātnespēju, kas tika pasludināta 2014.gada decembrī. Kā stāsta Stikuts, Daugavpils dzirnavniekam vienmēr trūcis naudas, arī Nagļi dzīvojuši pieticīgi, galvenokārt turoties uz valsts piešķirtajām subsīdijām.
Tomēr tas nav traucējis Daugavpils dzirnavniekam kā lielākam Nagļu akcionāram regulāri aizņemties no zivsaimniecības naudu. Maksātnespējas brīdī Daugavpils dzirnavnieka parāds Nagļiem jau sasniedzis 640 tūkstošus eiro, jo Daugavpils dzirnavnieks kā lielākais Nagļu akcionārs regulāri balsojis par aizdevumu piešķiršanu pašam sev.
Tāpat Nagļi aizdevuši 145 tūkstošus eiro Daugavpils dzirnavnieka vadītāja Vladimira Kronberga aizsaulē aizgājušā dēla uzņēmumam Latvian Pig Trade, kas arī ir maksātnespējīga.
Vēl pirms Daugavpils dzirnavnieka maksātnespējas pie Stikuta vērsies kāds Juris Šmits, kurš 2013.gadā pārstāvējis Lazdiņu kā trešo lielāko Nagļu akcionāru ar 12% akcionāru sapulcē. Šmits piedāvājis nopirkt Nagļu akcijas, un Stikuts teicis, ka vēlas to darīt. Šmits stāstījis, ka Kronbergs esot viņam parādā 200 tūkstošus, negribot to naudu zaudēt. “Sakārtosim, ka tu vari tās akcijas nopirkt,” teicis Šmits.
Stikuts bijis neizpratnē par „sakārtošanu”. “Tad vēl nebija maksātnespēja. Es saku, ka tad ir jābūt izsolei vai kam. Viņš saka – nē, tur būs viss kārtībā, viss notiks. Cena 500 tūkstoši. Bet viens noteikums. To parādu, kas ir Daugavpils dzirnavniekam, to lai cedē Šmitam,” sarunu atceras Stikuts.
Šmits uz viņa neizpratni atbildējis, ka viss būs oficiāli, piestādīs rēķinu utt. Stikuts piekritis. “Pagāja mēnesis, es jautāju, kā tur ir. Saka, ka nekas nesanākšot, jo ir maksātnespēja un tās akcijas jau ir pārrakstītas citai firmai - tādai Vesta,” notikumu gaitu izklāsta Stikuts, kurš piezvanījis Kronbergam un jautājis, varbūt var tās akcijas nopirkt. Kronbergs esot uz baltas lapas uzrakstījis summu - miljons eiro.
Stikāns, būdams ieinteresēts Nagļu akciju pirkšanā, nokaulējis cenu līdz 700 tūkstošiem. “Tad viņš vienā dienā zvana – es pārrakstīšu akcijas uz tādu Tomasu Žukovski. Tajā pašā laikā, kad es tikos un to miljonu nosauca, Šmits Tomasu Žukovski minēja kā draugu. Tagad izrādās, ka viņi visi Lazdiņa draugi,” stāsta Stikuts.
Tālāk Šmits lūdzis aizdot 50 tūkstošus zemes pirkšanai Miķelānos, kur viņam esot pirmpirkuma tiesības. “Aizdod man 50 tūkstošu,s un es tev sakārtošu Nagļu akcijas par 500 tūkstošiem,” teicis Šmits. Stikuts bijis neizpratnē – kādi 500 tūkstoši, ja sākotnēji Kronbergs prasīja miljonu, taču Šmits apgalvojis, ka visu nokārtos. Tomēr Stikuts naudu Šmitam nav aizdevis.
Pa to laiku Nagļos nomainījušies akcionāri. Kad Stikuts paprasījis valdes priekšsēdētājai akcionāru sarakstu, izrādījies, ka Daugavpils dzirnavnieka akcijas pārrakstītas uz citu uzņēmumu. “Es prasu, kas tā par firmu. Man saka – Tomasa. Kronbergs esot ar viņiem vienojies, lai viņi pārdod man,” stāta Stikuts. Janvārī viņš esot saņēmis pirkuma līgumu no Vestas. Bet pēc tam sākuši vilkt garumā – vajag pagaidīt, vajag pagaidīt.
“Iecēla Daugavpils dzirnavniekam administratoru Viju Ritenbergu. Viņa sāka skatīties, ka uzņēmumam kādreiz piederēja Nagļu akcijas, bet nav to akciju. Tās ir pārrakstītas uz Vestu, bet nauda no Vestas nav ienākusi. Viņa bravurīgi teica: es viņus samalšu miltos. Es iešu līdz galam,” administratores reakciju uz Nagļu akciju pazušanu raksturo Stikuts.
Pagājušā gada 6.vai 7.martā administratore apgalvojusi, ka likšot akcijas uz izsoli, prasība jau esot iesniegta tiesā, turklāt apmierināta un uzlikts akcijām arests. “4.martā man piezvanīja Nagļu valdes priekšsēdētāja Kalvāne un saka, ka akcijām arests, nevar pārrakstīt. 9.martā es biju pie Kalvānes. Viņa stāstīja, ka atnākusi tiesas pavēste. Tagad jau nevar pārrakstīt, tagad arests,” teikusi valdes priekšsēdētāja.
27.martā Kalvāne esot paziņojusi, ka ir jauns īpašnieks - Aldona Šluka. “Izrādās, viņa pārrakstīja akcijas iepriekš, pirms tiesas aresta,” mistiskos notikumus ar Nagļu akcijām atceras Stikuts. Viņš bijis neizpratnē, kā var būt, ka 7.martā bija uzlikts arests, 9.martā viņš interesējies par akcionāru reģistru un tur nekāda Šluka neesot bijusi, bet pēkšņi izrādās, ka viņai akcijas pārrakstītas jau pirms aresta.
Viņš izstāstījis par šo akciju aizplūšanu administratorei. “Ritenberga iesniedza tiesā prasību visus šos darījumus atzīt par spēkā neesošiem. 14.septembrī bija tiesa,” notikumu gaitu izklāsta Stikuts. Ritenberga pirms tiesas teikusi, ka tiesu noraus, jo neieradīsies Kronbergs. Viņa arī teikusi, lai viņš nebrauc nemaz uz tiesu. Turklāt arī administratore atsaukšot savu prasību.
Stikuts bijis neizpratnē par šādu notikumu pavērsienu, bet administratore skaidrojusi, ka viņi ir pārpirkuši lielākā kreditora prasību. Daugavpils dzirnavniekam bijuši vairāki kreditori, no kuriem lielākais un nodrošinātais kreditors bijis L Agro Trade. Un tieši šī uzņēmuma prasību bija pārpirkuši jaunie Nagļu īpašnieki.
Pēc Stikuta stāstīta, tagad galvenais Nagļu akcionārs oficiāli ir Aldona Šluka, lai gan neviens neesot viņu redzējis, jo viņu uz pilnvaras pamata pārstāvot Lazdiņš. Akcionāru sapulcē veikli nomainīta visa uzņēmuma padome. Padomē ielikta Šluka, viņas brālis, bet Lazdiņš ielicis savu māsu Sintiju Cērpi. Savukārt pats Lazdiņš ticis ievēlēts par valdes priekšsēdētāju, bet Vitauta Teličena dēls - par priekšsēdētāja vietnieku.
Tālāk jau naski vien šī kompānija izmānījusi Nagļu zemi. Nagļiem esot bijis noslēgts zemes izpirkuma līgums, kas paredzējis, ka katru gadu jāmaksā noteikta summa. Piecus gadus bija samaksājuši, bet jaunā vadība izlēmusi, ka zemes atlikušo pirkuma summu jāsamaksā nekavējoties. Teličens aizdevis 131 tūkstoti, bet Lazdiņa māte Sarmīte Kangro aizdevusi 34 tūkstošus eiro. “Aizdeva naudu, līgumu noslēdza, izpirka zemi. Nauda jāatdod līdz kaut kādam termiņam. Taču jau otrā dienā paņēma to zemi un pārrakstīja - 1/3 daļa Sarmītei Kangro, 2/3 Vitautam Teličenam. Tās ir visas vērtīgākās zemes, kuras vairs Nagļiem nepieder, bet uz kuriem atrodas nozīmīgākie dīķi,” skaidro Stikuts, piebilstot, ka tagad visi Nagļu dīķi pieder Kangro un Teličenam, bet Nagļi atstāti bez galvenā pamatlīdzekļa un tagad ir spiesti šo zemi nomāt.

Atbildēt

Saknīšā draugi

06.04.2017. 13:46

Lai Tihonovs zin, ka kādu dienu par izspiešanu un viesiem tiem meliem pa TV, kas vērsti pret tiesnešiem,prokuroriem nāksies atbildēt.Labāk, lai Tihonovs pastāsta lasītajiem, kā deva naudu Žīguram un kurš gatavoja melīgās liecības. Pirms apvainot citus, uzbrukt ar skaļiem saukļiem, lai paskatās uz savu degunu, vēl 2006 gadā pēc skandalozās Saknīša lietas zverināto Advokātu koleģija gribēja izslēgt Tihonovu no savām rindām.Viņam iedeva iespēju izlaboties, bet kā teikt "klibo tikai kaps izmainīs". Tihonovs turpina ar sev pierastajām metodēm, uzpērkot lieciniekus, safabricē melīgas liecības, šantažē un provacē.Pēc šī skandāla vairs nebūs tik viegli atrasties Advokātu rindās.Neviens negribēs uzņeties atbildību, bojāt savu reputāciju citu kolēģu dēļ.

Atbildēt

viedoklis

06.04.2017. 12:04

Grūtupa krustdēlu Tihonovu sen vajadzēja padzīt no advokātiem

Atbildēt

?

06.04.2017. 11:31

un kas ir Komils?

Atbildēt

To Pele

06.04.2017. 10:53

Būsi slikti lasījis, spriežot pēc rakstā minētā un video redzamā Žīgurs speciāli dežūrēja, kā arī vairākas reizes bija atnācis uz viesnīcu kopā ar savu draudzeni. Nav nekādas mēra sajūtas, beskaunīgs, alkatīgs nāca ar savu draudzeni un tagad grib iestāstīt, ka atas vis ir pasaciņas.

Atbildēt

Pele

06.04.2017. 10:15

Nesaprotu, kāpēc vispār Žīgurs pats iet pie apsūdzētā un mēģina kaut ko sarunāt. Viņu tak neaicināja, viņs pats atnāca!!!!

Atbildēt

Visvaldis

06.04.2017. 10:07

Te jau drizāg izskatās, ka Gulami ar advakatu ir sagatavojuši liecības Normundam Žīguram un tas viņu meģina ar visādivi pierunāt, lai aiziet pie viņa advokāta un paraksta, tad dabūs aizdevumu 50 000 eiro.

Atbildēt

Henrijs

06.04.2017. 09:25

Izlasīju nu jau mirušā G.Saknīša sarunu ar advokātu Tihonovu, kāda bezadbildība un ētikas trūkums ir advokātu padome rindās. Tādu advokātu dēļ daudzi cilvēki zaudējuši biznesu un sabojājuši dzīvi,iszpiedējs, īsts bandīts. Vilks aitas ādā.

Atbildēt

Uzdevums izmeklētajiem

06.04.2017. 08:59

Bet vai šai Liecinieka uzpirkšanas shēma Vija iesaistīts arī Gulami advokāts Egons Rusanovs?

Atbildēt

Gaišreģis

06.04.2017. 08:47

Cik var noprast ar Egona Rusanova palīdzību Gulami brīvība ir palicis lidz vasaras Jāņiem, pec tam reāls sods ar izpildi tiesas zāle.

Atbildēt

>>

06.04.2017. 02:13

»

>>

Lai būtu likumīgas tiesības, laikam no sākuma jābūt godīgai valstij, vai otrādāk


Vienlaikus un sinhroni.

Lai būtu godīga valsts, jābūt godīgiem iedzīvotājiem, kas konseventi respektē LIKUMU. Un, t.sk., pienācīgi pilnvērtīgi zina, izlieto un aizsargā savas un savu līdzcilvēku LIKUMĪGĀS TIESĪBAS. Arī šajā ziņā - vienlaikus un sinhroni.

Atbildēt

Izvairīšanās no atbildības

06.04.2017. 00:39

No ieraksta ir dzirdams ka Gulams ir atkal maksājis lieciniekam mēģinādams viņu pierunāt , lai tas nekavējas un aiziet pie iepriekš sarunāta advokāta un paraksta iesniegumu policijai, turklāt visas savas darbības neveikli ir mēģinājis ierakstīt pats nesaprotot , ka sev uzvel jaunu krimināllietu par liecinieka uzpirkšanu.

Atbildēt

Tiesas viedoklis

06.04.2017. 00:32

Gulams grib iesēdināt Tihonovu, tas nu gan prata sajucis , iedomājies ka kokvilnu kodes apēdušas un stāsta paša izdomātu pasaku par savu taisnību.

Atbildēt

tiška

06.04.2017. 00:27

Tam advokātam nu gan ir rubiļņiks...

Atbildēt

Mākslinieks

05.04.2017. 22:04

Paskatoties uz viņa nodzerto seju, normāli cilvēki neuzticēs Tihonovam aizstāvēt un risināt juridiskus jautājumus. Redzot nodzerto seju uzreiz var pateikt, ka alkaholiķis.

Atbildēt

Liecinieka uzpirkšanā

05.04.2017. 21:43

Notiek tirgošanas par summām , cik un ka maksa, aizdevumu grib formēt apmaina pret sagatavotu iesniegumu policija .

Atbildēt

Iespaidošana

05.04.2017. 21:41

Izskatās ka Gulams ir pierunājis liecinieku apmaina pret naudu sniegt vinam labvēlīgu iesniegumu policija.

Atbildēt

Jurists

05.04.2017. 21:11

Interesanti, ko tiesa teiks par šiem ierakstiem?
Kādam jāsāk nervozēt, ka nezaudē savu darbu :)

Atbildēt

Ansis

05.04.2017. 20:50

Vecais dzērājs Norcha arī vēl rosās. Katrs pelna kā māk!

Atbildēt

Bičkovičs

05.04.2017. 20:38

Cik maksāja uzņēmēja Gulama Mohammada Gulami pilsonība?

Atbildēt

>>

05.04.2017. 20:16

Lai būtu likumīgas tiesības, laikam no sākuma jābūt godīgai valstij, vai otrādāk?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...