Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aija

30.07.2017. 15:49

vel joprojam valsti ir loti augsts korupcijas limenis,- sakot no augstakas instances lidz zemakajai,-ar steigu ir jamaina sistema,-kamer gudrie-izstudejosie prati vel nav aizbraukusi no valsts.

Atbildēt

Raivis un Dzintars

08.04.2017. 20:47

Ko par kriminālo advokātu saka NA līderis no TM: štanču un presformu izgatavošanas tehnologs?

Atbildēt

Illlhgfd

08.04.2017. 12:19

»

dd

kurā no viņiem ir advokāts


Tam kurš šņauc

Atbildēt

Hihi

08.04.2017. 12:18

Gača jau šim savulaik arī koku veda

Atbildēt

Meganegantais Elfs

08.04.2017. 01:44

Ierakstiet youtube ''how to block websites''. Tālāk bloķējiet pietiek pēc instrukcijas.

Atbildēt

Nepateicīgā Latvija

07.04.2017. 22:35

»

Дина́мо

Tas kuram lielāks(garāks) deguns


Nudien neatšķirtu , ja pliki sēdētu pirtī uz lāvas. Kā vienu sauc, tā otrs izskatās. Akurat kā brāļi.

Atbildēt

!

07.04.2017. 20:29

»

viedoklis

Grūtupa krustdēlu Tihonovu sen vajadzēja padzīt no advokātiem


Tihonovs ir liels nelietis, īstens sava skolotāja audzēknis, pie tam neaudzināts un prasti lamājas

Atbildēt

Дина́мо

07.04.2017. 18:52

»

dd

kurā no viņiem ir advokāts


Tas kuram lielāks(garāks) deguns.

Atbildēt

dd

07.04.2017. 12:05

kurā no viņiem ir advokāts?

Atbildēt

slicce

07.04.2017. 10:57

Šausmas cik briesmīgi feisi šiem abiem tipāžiem.

Atbildēt

Yes

07.04.2017. 07:40

»

tiška

Tam advokātam nu gan ir rubiļņiks


No kokaīna sarkans un sapampis

Atbildēt

Klasiska uzpirkšanas shēma

06.04.2017. 22:00

Gulams pats ir nodevis ierakstus, kur dzirdams, ka ne pirmo reizi tiekās ar N.Žīguru un iet runa par naudas saņemšanas shēmu, bet Gulams vairākas reizes uzsver, kāpēc N.Žīgurs vēl nav bijis pie Gulama advokata, kurš ir sagatavojis iesniegumu policijai.

Atbildēt

vispār

06.04.2017. 21:25

Ieraksti norāda, ka tieši Gulami uzpircis Žīguru!

Atbildēt

hihi

06.04.2017. 19:04

atkal tas Saknīša advokāts , bļ...,naa..., )))

Atbildēt

Žīgurs

06.04.2017. 17:51

Pilnība piekrītu komentāram no Trako māja.
Skudra cīnās par taisnību (smieklīgas pasaciņas), viņš negrib šķirties no Bentley,Mercedes no diviem objektiem -Jūrmalas mājas un Kuģu ielas dzīvokļa, kur izmanto izpriecām ar meitenēm kamēr sieva prognozē laika apstākļus.
Starp citu Skudra no Akbara mājas nozaga 400tuk.eur, kuri bija man atstāti saimniecības izdevumiem.
Lūk, kāds cīnītājs par taisnību!

Atbildēt

Trako māja

06.04.2017. 17:23

Kuru grib apmuļķot Skudra, mānās un smīdina, par kādu taisnību viņš runā.Gribēja bez pūlēm un ieguldījumiem kļūt par karli, bet nesanāk nekādīgi, negrib zāģēt dēļus.

Atbildēt

))))

06.04.2017. 17:05

Citiem vārdiem sakot, gribat teikt un apstiprināt, ka Skudras sieva par viņai doto iespēju rādīt viņas vīru TV maksāja graudā vai baudā.

Atbildēt

???!!!

06.04.2017. 16:23

Šeit raksta, ka Gulams dod kukuļus, krāpnieks, bet kā kungs vai kundze attaisnos pasūtītos nomelnojošos sižetus LTV, kurus Skudra un viņa līdzdalībnieki trīs gadus, gatavo apmelojošus raidījumus par Gulamu. Lai parāda apmaksātu rēķinu par LTV pakalpojumiem, vai tas viss notika par nodokļu maksātāju naudu, lūk kur ir korupcija.

Atbildēt

Saknītis

06.04.2017. 15:07

Pretīgais Bolacis jau arī mani riktīgi uzmeta

Atbildēt

Kurš tas pats KL ir???

06.04.2017. 14:59

Bet vai tas fakts ka Gulama uzņēmumos sistemātiski darbiniekiem tiek maksāts skaidra nauda nav noziegums no darba devēja puses ?

Atbildēt

Žurnālists

06.04.2017. 14:51

Noskatīties Bez tabu sižetu un sapratīsiet kāds ir Gulami darbības lauks nodokļu jomā, korupcija un krāpšanās. Gulams tur labi pasaka , ka vinam ir cits mērogs , ar sikam lietām nenodarbojas !!!

Atbildēt

Valentīna

06.04.2017. 14:44

Gulams kārtējo reizi ir kļūdījies uzpērkot liecinieku un no tā ir sanācis čiks .

Atbildēt

To; Viktors, Rjazanski,Skudra

06.04.2017. 14:36

No tā , ka kliedz halva, halva mutē saldāks nepaliek.Rakstā viss pierādīts audi un vido failos. Jūs tik tukši salmus kuļat.

Atbildēt

Jurist no TV 3

06.04.2017. 14:20

Bet sanāk , ka Gulams ir izdarījis jaunu noziegumu nosacītās notiesātās laika , droši vien so gadu pieskaitīs kokvilnas lietas sodam , var sanākt 6+1

Atbildēt

Prokurors

06.04.2017. 14:09

Liecinieka uzpirkšanas lieta pašam Rusanovam bus jāliecina pret Gulamu , lai nebūtu grupa, jo diez vai Rusanovs nebija lietas kursa par notiekošo afēru ar tiesas iespaidosanu?

Atbildēt

Viktors

06.04.2017. 14:05

Ir skaidrs Gulams uzpirka liecinieku Žīguru, bet nesamaksāja visu nosolīto naudu. Kārtējais Gulama metiens , izskatās ka nevienu lietu bez krāpšanās nevar lidz galam novest.

Atbildēt

arhīvs

06.04.2017. 14:02

»

jautājums advokātam Tihonovam

Kādreiz advokāta Tihonova patrons mirušais Grūtups teica: Pasaki, kādi ir Tavi draugi un es pateikšu, kāds esi Tu. Grūtups pats radīja šo sistēmu. Tajā pašā laikā Grūtups centās nenodarīt pāri mazajam cilvēkam. Vai advokāts Tihonovs rīkosies tāpat kā Grūtups un neļaus Lazdiņam ņirgāties par vecīšiem...


Nav pamata neticēt senākām publikācijām.

Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa šodien sāka iztiesāt krimināllietu, kurā uz apsūdzēto soda aizdomās par krāpšanu lielā apmērā sēdies uzņēmējs, bijušais Jūrmalas pilsētas domes deputāts Māris Dzenītis. Daļa apsūdzības epizožu ir saistītas ar kādreiz plaši izskanējušo projektu “Kāpas” Jūrmalā, kur tika solīts izveidot vissezonas slēpošanas trasi. Par cietušajiem šajā procesā ir atzīti Boriss un Ināra Teterevi.

Līdz ar Dzenīti šajā lietā apsūdzēts arī Gints Lazdiņš, pret kuru tiesu lietvedībā ir arī lietas ar apsūdzībām par vecu un nevarīgu cilvēku apkrāpšanu, kā arī Kristaps Grantskalns.

Visi trīs vīrieši apsūdzēti pēc Krimināllikuma 177.panta trešās daļas – par krāpšanu lielā apmērā vai gadījumā, ja to izdarījusi organizēta grupa. Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Atbildēt

>>

06.04.2017. 13:58

»

Saknīšā draugi

Lai Tihonovs zin, ka kādu dienu par izspiešanu un viesiem tiem meliem pa TV, kas vērsti pret tiesnešiem,prokuroriem nāksies atbildēt.Labāk, lai Tihonovs pastāsta lasītajiem, kā deva naudu Žīguram un kurš gatavoja melīgās liecības. Pirms apvainot citus, uzbrukt ar skaļiem saukļiem, lai paskatās uz savu...


Saknītis mira pēkšņā nāvē. Grūtups tika atrasts ar lodi ķermenī miris. Kur viņi šobrīd atrodas? Ko labu atstājuši cilvēcei? Vai tādās morāles kategorijās advokāts Tihonovs neaizdomājas, palīdzot tādiem "lazdiņiem" un citiem, pēc kuriem palikušas piemānīto cilvēku bēdas un asaras.

Atbildēt

jautājums advokātam Tihonovam

06.04.2017. 13:53

Kādreiz advokāta Tihonova patrons mirušais Grūtups teica: Pasaki, kādi ir Tavi draugi un es pateikšu, kāds esi Tu. Grūtups pats radīja šo sistēmu. Tajā pašā laikā Grūtups centās nenodarīt pāri mazajam cilvēkam. Vai advokāts Tihonovs rīkosies tāpat kā Grūtups un neļaus Lazdiņam ņirgāties par vecīšiem Nagļu pagastā un cienīs arī tiesas spriedumus par īpašumu tiesību atjaunošanu bijušajiem īpašniekiem, kas jau tā cieta no boļševiku zvērībām?

Nekustamo īpašumu darbonis Lazdiņš atkal ķēries pie afērām?
PIETIEK
22.02.2016.

Zeme, uz kuras atrodas zivsaimniecības AS Nagļi dīķi, nesaprotamā kārtā nonākusi privātpersonu īpašumā, tādējādi atstājot zivju audzētavu bez vērtīgākā pamatlīdzekļa. Veidu, kā tikt pie šīs zemes, saskaņā ar viena no apkrāptajiem akcionāriem stāstīto esot izshēmojis bēdīgi slavenais Gints Lazdiņš (attēlā), kurš jau iepriekš ticis turēts aizdomās par nekustamo īpašumu izkrāpšanu.

Trauksmi par Nagļu zemes nonākšanu privātpersonu īpašumā ceļ Nagļu otrais lielākais akcionārs Aigars Stikuts, kuram pieder 15% akciju un kurš vērsās Pietiek, lai sabiedrība uzzinātu par Nagļu izsaimniekošanu.
Afēra sākusies ar AS Daugavpils dzirnavnieks (kuram piederēja 60% akciju) maksātnespēju, kas tika pasludināta 2014.gada decembrī. Kā stāsta Stikuts, Daugavpils dzirnavniekam vienmēr trūcis naudas, arī Nagļi dzīvojuši pieticīgi, galvenokārt turoties uz valsts piešķirtajām subsīdijām.
Tomēr tas nav traucējis Daugavpils dzirnavniekam kā lielākam Nagļu akcionāram regulāri aizņemties no zivsaimniecības naudu. Maksātnespējas brīdī Daugavpils dzirnavnieka parāds Nagļiem jau sasniedzis 640 tūkstošus eiro, jo Daugavpils dzirnavnieks kā lielākais Nagļu akcionārs regulāri balsojis par aizdevumu piešķiršanu pašam sev.
Tāpat Nagļi aizdevuši 145 tūkstošus eiro Daugavpils dzirnavnieka vadītāja Vladimira Kronberga aizsaulē aizgājušā dēla uzņēmumam Latvian Pig Trade, kas arī ir maksātnespējīga.
Vēl pirms Daugavpils dzirnavnieka maksātnespējas pie Stikuta vērsies kāds Juris Šmits, kurš 2013.gadā pārstāvējis Lazdiņu kā trešo lielāko Nagļu akcionāru ar 12% akcionāru sapulcē. Šmits piedāvājis nopirkt Nagļu akcijas, un Stikuts teicis, ka vēlas to darīt. Šmits stāstījis, ka Kronbergs esot viņam parādā 200 tūkstošus, negribot to naudu zaudēt. “Sakārtosim, ka tu vari tās akcijas nopirkt,” teicis Šmits.
Stikuts bijis neizpratnē par „sakārtošanu”. “Tad vēl nebija maksātnespēja. Es saku, ka tad ir jābūt izsolei vai kam. Viņš saka – nē, tur būs viss kārtībā, viss notiks. Cena 500 tūkstoši. Bet viens noteikums. To parādu, kas ir Daugavpils dzirnavniekam, to lai cedē Šmitam,” sarunu atceras Stikuts.
Šmits uz viņa neizpratni atbildējis, ka viss būs oficiāli, piestādīs rēķinu utt. Stikuts piekritis. “Pagāja mēnesis, es jautāju, kā tur ir. Saka, ka nekas nesanākšot, jo ir maksātnespēja un tās akcijas jau ir pārrakstītas citai firmai - tādai Vesta,” notikumu gaitu izklāsta Stikuts, kurš piezvanījis Kronbergam un jautājis, varbūt var tās akcijas nopirkt. Kronbergs esot uz baltas lapas uzrakstījis summu - miljons eiro.
Stikāns, būdams ieinteresēts Nagļu akciju pirkšanā, nokaulējis cenu līdz 700 tūkstošiem. “Tad viņš vienā dienā zvana – es pārrakstīšu akcijas uz tādu Tomasu Žukovski. Tajā pašā laikā, kad es tikos un to miljonu nosauca, Šmits Tomasu Žukovski minēja kā draugu. Tagad izrādās, ka viņi visi Lazdiņa draugi,” stāsta Stikuts.
Tālāk Šmits lūdzis aizdot 50 tūkstošus zemes pirkšanai Miķelānos, kur viņam esot pirmpirkuma tiesības. “Aizdod man 50 tūkstošu,s un es tev sakārtošu Nagļu akcijas par 500 tūkstošiem,” teicis Šmits. Stikuts bijis neizpratnē – kādi 500 tūkstoši, ja sākotnēji Kronbergs prasīja miljonu, taču Šmits apgalvojis, ka visu nokārtos. Tomēr Stikuts naudu Šmitam nav aizdevis.
Pa to laiku Nagļos nomainījušies akcionāri. Kad Stikuts paprasījis valdes priekšsēdētājai akcionāru sarakstu, izrādījies, ka Daugavpils dzirnavnieka akcijas pārrakstītas uz citu uzņēmumu. “Es prasu, kas tā par firmu. Man saka – Tomasa. Kronbergs esot ar viņiem vienojies, lai viņi pārdod man,” stāta Stikuts. Janvārī viņš esot saņēmis pirkuma līgumu no Vestas. Bet pēc tam sākuši vilkt garumā – vajag pagaidīt, vajag pagaidīt.
“Iecēla Daugavpils dzirnavniekam administratoru Viju Ritenbergu. Viņa sāka skatīties, ka uzņēmumam kādreiz piederēja Nagļu akcijas, bet nav to akciju. Tās ir pārrakstītas uz Vestu, bet nauda no Vestas nav ienākusi. Viņa bravurīgi teica: es viņus samalšu miltos. Es iešu līdz galam,” administratores reakciju uz Nagļu akciju pazušanu raksturo Stikuts.
Pagājušā gada 6.vai 7.martā administratore apgalvojusi, ka likšot akcijas uz izsoli, prasība jau esot iesniegta tiesā, turklāt apmierināta un uzlikts akcijām arests. “4.martā man piezvanīja Nagļu valdes priekšsēdētāja Kalvāne un saka, ka akcijām arests, nevar pārrakstīt. 9.martā es biju pie Kalvānes. Viņa stāstīja, ka atnākusi tiesas pavēste. Tagad jau nevar pārrakstīt, tagad arests,” teikusi valdes priekšsēdētāja.
27.martā Kalvāne esot paziņojusi, ka ir jauns īpašnieks - Aldona Šluka. “Izrādās, viņa pārrakstīja akcijas iepriekš, pirms tiesas aresta,” mistiskos notikumus ar Nagļu akcijām atceras Stikuts. Viņš bijis neizpratnē, kā var būt, ka 7.martā bija uzlikts arests, 9.martā viņš interesējies par akcionāru reģistru un tur nekāda Šluka neesot bijusi, bet pēkšņi izrādās, ka viņai akcijas pārrakstītas jau pirms aresta.
Viņš izstāstījis par šo akciju aizplūšanu administratorei. “Ritenberga iesniedza tiesā prasību visus šos darījumus atzīt par spēkā neesošiem. 14.septembrī bija tiesa,” notikumu gaitu izklāsta Stikuts. Ritenberga pirms tiesas teikusi, ka tiesu noraus, jo neieradīsies Kronbergs. Viņa arī teikusi, lai viņš nebrauc nemaz uz tiesu. Turklāt arī administratore atsaukšot savu prasību.
Stikuts bijis neizpratnē par šādu notikumu pavērsienu, bet administratore skaidrojusi, ka viņi ir pārpirkuši lielākā kreditora prasību. Daugavpils dzirnavniekam bijuši vairāki kreditori, no kuriem lielākais un nodrošinātais kreditors bijis L Agro Trade. Un tieši šī uzņēmuma prasību bija pārpirkuši jaunie Nagļu īpašnieki.
Pēc Stikuta stāstīta, tagad galvenais Nagļu akcionārs oficiāli ir Aldona Šluka, lai gan neviens neesot viņu redzējis, jo viņu uz pilnvaras pamata pārstāvot Lazdiņš. Akcionāru sapulcē veikli nomainīta visa uzņēmuma padome. Padomē ielikta Šluka, viņas brālis, bet Lazdiņš ielicis savu māsu Sintiju Cērpi. Savukārt pats Lazdiņš ticis ievēlēts par valdes priekšsēdētāju, bet Vitauta Teličena dēls - par priekšsēdētāja vietnieku.
Tālāk jau naski vien šī kompānija izmānījusi Nagļu zemi. Nagļiem esot bijis noslēgts zemes izpirkuma līgums, kas paredzējis, ka katru gadu jāmaksā noteikta summa. Piecus gadus bija samaksājuši, bet jaunā vadība izlēmusi, ka zemes atlikušo pirkuma summu jāsamaksā nekavējoties. Teličens aizdevis 131 tūkstoti, bet Lazdiņa māte Sarmīte Kangro aizdevusi 34 tūkstošus eiro. “Aizdeva naudu, līgumu noslēdza, izpirka zemi. Nauda jāatdod līdz kaut kādam termiņam. Taču jau otrā dienā paņēma to zemi un pārrakstīja - 1/3 daļa Sarmītei Kangro, 2/3 Vitautam Teličenam. Tās ir visas vērtīgākās zemes, kuras vairs Nagļiem nepieder, bet uz kuriem atrodas nozīmīgākie dīķi,” skaidro Stikuts, piebilstot, ka tagad visi Nagļu dīķi pieder Kangro un Teličenam, bet Nagļi atstāti bez galvenā pamatlīdzekļa un tagad ir spiesti šo zemi nomāt.

Atbildēt

Saknīšā draugi

06.04.2017. 13:46

Lai Tihonovs zin, ka kādu dienu par izspiešanu un viesiem tiem meliem pa TV, kas vērsti pret tiesnešiem,prokuroriem nāksies atbildēt.Labāk, lai Tihonovs pastāsta lasītajiem, kā deva naudu Žīguram un kurš gatavoja melīgās liecības. Pirms apvainot citus, uzbrukt ar skaļiem saukļiem, lai paskatās uz savu degunu, vēl 2006 gadā pēc skandalozās Saknīša lietas zverināto Advokātu koleģija gribēja izslēgt Tihonovu no savām rindām.Viņam iedeva iespēju izlaboties, bet kā teikt "klibo tikai kaps izmainīs". Tihonovs turpina ar sev pierastajām metodēm, uzpērkot lieciniekus, safabricē melīgas liecības, šantažē un provacē.Pēc šī skandāla vairs nebūs tik viegli atrasties Advokātu rindās.Neviens negribēs uzņeties atbildību, bojāt savu reputāciju citu kolēģu dēļ.

Atbildēt

viedoklis

06.04.2017. 12:04

Grūtupa krustdēlu Tihonovu sen vajadzēja padzīt no advokātiem

Atbildēt

?

06.04.2017. 11:31

un kas ir Komils?

Atbildēt

To Pele

06.04.2017. 10:53

Būsi slikti lasījis, spriežot pēc rakstā minētā un video redzamā Žīgurs speciāli dežūrēja, kā arī vairākas reizes bija atnācis uz viesnīcu kopā ar savu draudzeni. Nav nekādas mēra sajūtas, beskaunīgs, alkatīgs nāca ar savu draudzeni un tagad grib iestāstīt, ka atas vis ir pasaciņas.

Atbildēt

Pele

06.04.2017. 10:15

Nesaprotu, kāpēc vispār Žīgurs pats iet pie apsūdzētā un mēģina kaut ko sarunāt. Viņu tak neaicināja, viņs pats atnāca!!!!

Atbildēt

Visvaldis

06.04.2017. 10:07

Te jau drizāg izskatās, ka Gulami ar advakatu ir sagatavojuši liecības Normundam Žīguram un tas viņu meģina ar visādivi pierunāt, lai aiziet pie viņa advokāta un paraksta, tad dabūs aizdevumu 50 000 eiro.

Atbildēt

Henrijs

06.04.2017. 09:25

Izlasīju nu jau mirušā G.Saknīša sarunu ar advokātu Tihonovu, kāda bezadbildība un ētikas trūkums ir advokātu padome rindās. Tādu advokātu dēļ daudzi cilvēki zaudējuši biznesu un sabojājuši dzīvi,iszpiedējs, īsts bandīts. Vilks aitas ādā.

Atbildēt

Uzdevums izmeklētajiem

06.04.2017. 08:59

Bet vai šai Liecinieka uzpirkšanas shēma Vija iesaistīts arī Gulami advokāts Egons Rusanovs?

Atbildēt

Gaišreģis

06.04.2017. 08:47

Cik var noprast ar Egona Rusanova palīdzību Gulami brīvība ir palicis lidz vasaras Jāņiem, pec tam reāls sods ar izpildi tiesas zāle.

Atbildēt

>>

06.04.2017. 02:13

»

>>

Lai būtu likumīgas tiesības, laikam no sākuma jābūt godīgai valstij, vai otrādāk


Vienlaikus un sinhroni.

Lai būtu godīga valsts, jābūt godīgiem iedzīvotājiem, kas konseventi respektē LIKUMU. Un, t.sk., pienācīgi pilnvērtīgi zina, izlieto un aizsargā savas un savu līdzcilvēku LIKUMĪGĀS TIESĪBAS. Arī šajā ziņā - vienlaikus un sinhroni.

Atbildēt

Izvairīšanās no atbildības

06.04.2017. 00:39

No ieraksta ir dzirdams ka Gulams ir atkal maksājis lieciniekam mēģinādams viņu pierunāt , lai tas nekavējas un aiziet pie iepriekš sarunāta advokāta un paraksta iesniegumu policijai, turklāt visas savas darbības neveikli ir mēģinājis ierakstīt pats nesaprotot , ka sev uzvel jaunu krimināllietu par liecinieka uzpirkšanu.

Atbildēt

Tiesas viedoklis

06.04.2017. 00:32

Gulams grib iesēdināt Tihonovu, tas nu gan prata sajucis , iedomājies ka kokvilnu kodes apēdušas un stāsta paša izdomātu pasaku par savu taisnību.

Atbildēt

tiška

06.04.2017. 00:27

Tam advokātam nu gan ir rubiļņiks...

Atbildēt

Mākslinieks

05.04.2017. 22:04

Paskatoties uz viņa nodzerto seju, normāli cilvēki neuzticēs Tihonovam aizstāvēt un risināt juridiskus jautājumus. Redzot nodzerto seju uzreiz var pateikt, ka alkaholiķis.

Atbildēt

Liecinieka uzpirkšanā

05.04.2017. 21:43

Notiek tirgošanas par summām , cik un ka maksa, aizdevumu grib formēt apmaina pret sagatavotu iesniegumu policija .

Atbildēt

Iespaidošana

05.04.2017. 21:41

Izskatās ka Gulams ir pierunājis liecinieku apmaina pret naudu sniegt vinam labvēlīgu iesniegumu policija.

Atbildēt

Jurists

05.04.2017. 21:11

Interesanti, ko tiesa teiks par šiem ierakstiem?
Kādam jāsāk nervozēt, ka nezaudē savu darbu :)

Atbildēt

Ansis

05.04.2017. 20:50

Vecais dzērājs Norcha arī vēl rosās. Katrs pelna kā māk!

Atbildēt

Bičkovičs

05.04.2017. 20:38

Cik maksāja uzņēmēja Gulama Mohammada Gulami pilsonība?

Atbildēt

>>

05.04.2017. 20:16

Lai būtu likumīgas tiesības, laikam no sākuma jābūt godīgai valstij, vai otrādāk?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...