Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Janis Liepins Paldies Pietiek.com

21.03.2020. 16:11

ka beidzas tiem Perkamiem Mentiem un Prrokuroriem

Atbildēt

Ilze M

07.09.2018. 10:03

Draugs pārsūtīja vēstuli:"nu vo, es par to pašu. Es arī ar ilzi nebiju runājis gandrīz gadu un šādi viņa uzradās ik pa laikam “apciemot” īpašumu. Un dabūja pa nopelniem + vēl kriminalku.
TAGAD LAI PATI SITĀS PA SAVU PAŠAS SAČAKARĒTO SŪDAINO DZĪVI. JA MAN VĒLREIZ ŠĀDI PIETUVOSIES, VĒLREIZ BRAUKS PĀRDOMĀT DZĪVI IZOLATORĀ"

Atbildēt

K

08.09.2016. 18:09

Šis mērglis melnis izgājis DP visatļautības un patvaļas skolu. Viņu kā savējo piesedz ķuzis, kozlovskis un mūrnieks, kurš arī izgājis to pašu DP patvaļas ,,skolu''. Tāds tādu piesedz!

Atbildēt

karlis

30.04.2016. 22:30

ticiet man viniem par to nekas nebus.cik reizes jau menti apdirsusies un nekadu izmainu nav. jataisa sava partija un jamaina sistema.LAA latvijas atbrivosanas armija. kurs ar mani???

Atbildēt

arnis

25.01.2016. 16:15

Vai pie mums prokuratūra kaut ko dara? Likuma pārkāpumus tā nenovērš, izmeklēšanu neveic, Bez tabu un Nekā personīga raidījumu neskatās.Latvijā iet kā kaut kādā Kolumbijā vai Nigērijā. Nabadzīga skolotāja krāj naudu dēlam, policisti naudu liek zeķē ar Podiņu priekšgalā.Riebjas skatīties un klausīties. Krievu laikā prokurors bija bieds visiem žuļikiem, bet pie mums neaiztiec viņus - viņi tevi noteikti neaiztiks.

Atbildēt

Niknais

23.01.2016. 08:32

»

Secinam

1. Lietu izskata un protokolu sastāda valsts policija, kas arī notika. Protokols ir sastādīts...


Protokolus policija varat stādīt cik grib, bet lietu ne ierosināt ne vest nav tiesīgi, par to lemj Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija.

Administratīvo pārkāpumu kodekss.

236.12 pants.

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija izskata šā kodeksa 172.2 un 172.3 pantā paredzēto administratīvo pārkāpumu lietas.


Bērnu tiesību aizsardzības likums

65.1 pants.
Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija uzrauga un kontrolē normatīvo aktu ievērošanu bērnu tiesību aizsardzības jomā.

5.1 pants.
Subjekti, kuriem nepieciešamas speciālās zināšanas bērnu tiesību aizsardzības jomā.

Atbildēt

smf

23.01.2016. 00:28

Jā, Melnim ir gali. Bet, cerams, tas viņu nepaglābs šajā gadījumā.
Ps. Pirmā reize mūžā, kad izsaku atzinību Lato Lapsam par informācijas publiskošanu. Šādi "varoņi" tautai ir jāzina.

Atbildēt

smf

23.01.2016. 00:12

Būdams pats ilggadīgi bijušais policijas virsnieks un tagad esot vēl aizvien tajā pašā 'barikāžu pusē', vēlos teikt, ka šie Jūrmalas MUSORI un kas tur vēl bija atbraukuši ir pilnīgi kretīni. Pilnīgi kretīni! Vienkārši vāks! Gribas iet un tam "Jūs pretojaties kriminālpolicijas darbiniekam" runātājam iedot pa zobiem. Mūdzis! Smerdelis! Tu apkauno policijas godu! Kopā ar pārējiem musoriem, kas ir redzami šajā video.
To es saku kā virsnieks.

Atbildēt

Secinam

22.01.2016. 22:42

»

Niknais

Tas ko tu raksti neizskatās ticami...


1. Lietu izskata un protokolu sastāda valsts policija, kas arī notika. Protokols ir sastādīts;
2. Pēc tava secinājuma saucās - nāc vēl un vēl kad vēlies... Dari ko gribi, lauz ko gribi un bojā dzīvi kam gribi. Pēkšņi pēc dāmītes klaiņošanas ievajadzējās mājas pēc gada? Tu pats tādu dzīvi gribētu un ļautu sev kāpt uz nerviem?

Un ja reiz pietiek.com ir tik labi "gali" valsts struktūrās, tajā skaitā prokuratūrā, no kurienes tiek pastāvīgi nopludināta informācija, tad jau ja šis medijs sevi saucot par objektīvu beidzot saņemās un nopublicē visus lietas materiālus!? Tajā skaitā pārējo iesasitīto liecības un paskaidrojumus. Ja nepublicē un izrauj no konteksta tikai to, ko pietiek.com vēlas, tad tas nebūt nav un nebūs medijs, kuru uztvers par nopietnu normāls, ar galvu domājošs cilvēks.

Atbildēt

Niknais

22.01.2016. 16:16

»

Secinam

Šajos PCom rakstos patiesie notikumi aprakstīti? Tur ir rakstīts, ka pa dienu 30.06. bija plānoti uzlauzta māja dāmītes uzdevumā? Šajos visos rakstos rakstīts, ka divas reizes kopš Ilze Skribanovska izvācās 2014.gada rudenī viņa aptīrīja māju (jo nebija nomainītas slēdzenes), iznesot dārglietas, naudu...


Tas ko tu raksti neizskatās ticami:

1. Lietas kas saistītas ar Vardarbību pret bērnu neizskata policija, bet Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (varbūt Jūrmalā darbojās citi likumi)
2. Ja arī uzlauza savas dzīvesvietas durvis, tad kas tur nelikumīgs? Ja tu pārejot mājās konstatēsi ka nomainīta atslēga tad sēdēsi uz ielas?

Atbildēt

.............

22.01.2016. 15:12

Redziet, ja pie parasta mirstīgā policija atbrauc uz šādu konfliktu parastā atbilde ir ,,vēršaties tiesā,,

Atbildēt

Secinam

22.01.2016. 10:26

Šajos PCom rakstos patiesie notikumi aprakstīti? Tur ir rakstīts, ka pa dienu 30.06. bija plānoti uzlauzta māja dāmītes uzdevumā? Šajos visos rakstos rakstīts, ka divas reizes kopš Ilze Skribanovska izvācās 2014.gada rudenī viņa aptīrīja māju (jo nebija nomainītas slēdzenes), iznesot dārglietas, naudu, nozogot VISAS trešās personas mantas? Tāpat vairākos piegājienos vestas ārā sadzīves mantas? Tas pats vīrs Kaspars nevienu reizi neuzrakstīja iesniegumu valsts struktūrām, lai netaisītu kaunu šai pašai Ilzei un ģimenei.

Tur rakstīts, ka tajā dienā 30.06.2015. pēc Ilzes ierašanās un mājas uzlaušanas vecākā meita L. aizmuka no mājām baidīdamās no pusslimas, agresīvas mātes? Tur rakstīts, ka policijas ekipāža to visu redzēja, tajā skatā bērna pārdzīvojumus un asaras?

Tur rakstīts, ka Ilzei ir administratīvā lieta policijā par pantu pret vardarbīgu izturēšanos pret pašas bērniem?

Tā kā tas, ka viņu aizveda ir tikai likumsakarīgi un pareizi. Un arī Melnis rīkojās pēc goda prāta. Ilzei visu dienu cilvēcīgi visi lūdza aizbraukt un nesaasināt situāciju. Beigās pati sāka braukt augumā poličiem, uzliktdama kājas uz galda, rijot ar savu māti saldējumu un ignorējot visus. Gan ģimeni, gan valsts amatpersonas.

Žel, ka iesēdināja tikai uz divām sutkām. Pelnījusi bija 20.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

21.01.2016. 02:03

Valstij (policijai) ir jāievēro jebkura cilvēka tiesības uz mājokļa neaizskaramību.

Mājoklis nozīmē nevis nekustamu īpašumu, bet
telpu, kurā dzīvo privātajā dzīvē, tā var būt
arī laiva vai piknika sega vai soliņš parkā vai patilte vai miskaste, vienalga, vai pieder vai nepieder tam, kas tur dzīvo.

Valsts (policijas) patvaļa ir nelikumīga,

bet valsts (policijas) rīcība šādos gadījumos ir
likumīga, ja tā var juridiski pamatot savu darbību
- atkarīgs no tā, kādus skaidrojumus policija
sniegusi uzņēmēja sievai.

Atbildēt

tā lūk meļa kungs!

20.01.2016. 18:23

»

Nevajag melot - starp viņiem nav līguma


"Kā norādīts Ilzes Skribanovskas sniegtajās liecībās, (..) Tā kā firmai, kas reģistrēta uz vīra vārda, radās problēmas ar Valsts ieņēmumu dienestu, lai pasargātu pārējos ģimenes īpašumus, 2008.gada martā tika noslēgts līgums par laulāto mantas šķirtību, ar kuru noteica, ka māja Medņu ielā 51, Jūrmalā ir Kaspara atsevišķā manta."

Atbildēt

?

20.01.2016. 06:34

»

nesapratis

Un kāpēc šai konkrētajai personai nav tiesiska pamata tur dzīvot? manuprāt, nav neviena tiesiska iemesla, lai viņa tur nedzīvotu


Par Civillikumu esi dzirdējis? Ja ir noslēgts līgums par laulāto mantas šķirtību, tad laulātais nevar otra laulātā mantu pārvaldīt, lietot vai citādā kārtā ar to rīkoties bez viņa piekrišanas. Dzīvošana mājā, kura ir otra laulātā īpašums ir šī īpašuma lietošana!

Atbildēt

nesapratis

20.01.2016. 00:47

»

vai kuce būdā?

http://www.pmlp.gov.lv/lv/sakums/pakalpojumi/citi-pakalpojumi/dzivesvietas-deklaresana/maldi.html...


Un kāpēc šai konkrētajai personai nav tiesiska pamata tur dzīvot? manuprāt, nav neviena tiesiska iemesla, lai viņa tur nedzīvotu.

Atbildēt

XYQ

19.01.2016. 23:02

Nosapņots stāsts. Reiz kādā Banānijas kūrortpilsētā dzīvoja laimīga banānu ģimenīte - vīrs, sieva un 3 banānēni. Mazliet neparastāku šo ģimenīti padarīja fakts, ka šīs ģimenītes materiālā labklājība bija augstākā līmenī, kā vairumam Banānijā mītošo ģimeņu. Un ne velti, jo vīrs daudz strādāja,lai necilu krūmu kantorīti izveidotu par vadošo nozares uzņēmumu Banānijā. Bet bija viena bēda - ģimenītes galvenais banāns pēc rakstura mēdza būt pagalam nešpetns, īpaši, ja kas nenotika pēc viņa labā prāta. Piedevām nauda Banānam tā sakāpa galvā, ka radās visatļautības sajūta gan darbā,gan ģimenes dzīvē. Banāniete, kaut arī dzemdējusi 3 banānēnus, joprojām bija oievilcīga sieviete, kas kāroja uzmanības un mīlestības, un viņai Banāna sānsoļi un agresijas lēkmes nepavisam sirdi nesildīja. Līdz ar to tikai likumsakarīgs iznākums bija tas, ka banānietes sirdij tuvs kļuva cits banāns, kurš viņai lika justies kā sievietei. Un tā banāniete dodas prom sava jauniegūtā sirdsāķīša skavās. Bet paiet gads lielā mīla arī ar banānu nr.2 izplēn. Pa to laiku arī galvenajam banānam irsākušās jaunas attiecības, un šis paziņo par vēlmi šķirties. Tad banāniete attapa, ka tā jau var palikt gan bez banāna, gan materiālā nodrošinājuma (jo ir noslēgts laulības līgums), bet ar melno bobiku braukt gribas. Tad nu banāniete, pakonsultējusies ar ko vajag, izplāno, ka viņa atgriezīsies un it kā mēģinās saglābt ģimeni... un tajā brīdī sapņa autors ar lielu kliedzienu un nosvīdis pamodās...

Atbildēt

vai kuce būdā?

19.01.2016. 22:29

http://www.pmlp.gov.lv/lv/sakums/pakalpojumi/citi-pakalpojumi/dzivesvietas-deklaresana/maldi.html

Persona var deklarēt tikai tādu dzīvesvietas adresi, kurā dzīvot tai ir tiesisks pamats.

Ja arī persona ir norādījusi nepatiesu informāciju dzīvesvietas deklarēšanas veidlapā,
deklarēšanas fakts pats par sevi nerada civiltiesiskas sekas

un līdz ar to personai nav tiesību dzīvot deklarētajā adresē.

Atbildēt

?

19.01.2016. 20:57

»

tur jau tā lieta

ka runa nav par bomzeni, bet par indivīda bērnu māti. un dzīvesvietas neaizskaramība attiecas pat uz daudz strīdīgākiem gadījumiem,kā šis...


Kādas vēl konstitucionālās tiesības uz dzīvesvietas neaizskaramību? Mājas īpašnieks izvāca no savas privātmājas cilvēkus kuri tur atradās pret viņa gribu.

Atbildēt

exJūrmalnieks

19.01.2016. 20:27

»

Niknais

Ja tāds diemžel ir likuma robs, ārzemēs šitādu štelli ir atkodusi skvoteri un izmanto to pēc pilnas progrmmas


Jūrmalas menti tie ir baigie frukti. I pašvaldības i šitie... Bezpreģels. Pats pavisam nesenā pagātnē vēl dzīvoju Jūrmalā, sanāca arī kādi nelieli mēsliņi... Kad bija razborkas ar Jūrmalas mentiem, tad juties kā pēdējais mēsls, a viņi pasaules naba. 2reiz paveicās tikt zem Rīgas darbiniekiem (nez kādā sakarā viņi ņēmās pa Jūrmalu), tad tie kā cilvēki- uzraksta protokolu.... Viss čotka, turpretī, ja par tiem "noziegumiem" būtu ticis zem Jūrmalniekiem...ujj, nez, diezvai tagad būtu ticis pie neta, sēdētu kaut kādā stingrajā režīmā...

P.S.- Smieklīgi! Vienreiz biju uz nopratināšanu kā liecinieks. Sēžam kabinetā, ments izvelk laukā kontrabandas cigaretes (ar kurām cītīgi cīnās) un mierīgi zelē :D

Tādi viņi tur. Gribās, protams, ticēt, ka ir kaut saujiņa ar "cilvēkiem" palikusi.

Atbildēt

Балтис

19.01.2016. 20:15

»

Мелнис

Простите меня


Захаха :D Понять и простить, не? :D Неее. Таких не прощают, таких надо наказывать.

Atbildēt

abc

19.01.2016. 20:02

»

Varbūt Jūrmalnieki var pstāstīt ?

Varbūt ka tā ir ierasta prakse, kad uz civilstrīdu ierodas Jūrmalas policijas priekšnieks un kriminālpolicijas priekšniece un no gultas aiz kājām velk laukā puspliku sievieti (kura ir tajā mājā piedeklerēta) un viss tas notiek maza bērniņa acu priekšā kuram jānoskatās kā moca un ķengājas par māti...


varu apliecināt. Jūrmalā TĀ NOTIEK REGULĀRI. Esmu cietusī no meļņa bandas. manu iesniegumu IUB noraidīja. man ir audio ieraksts,kas apliecina,par iespējams, meļņa patvaļu /koruptīvu saistību ar spalvēnu. Jūrmalā tā notiek...

Atbildēt

19.01.2016. 19:05

»

Niknais

Ja tāds diemžel ir likuma robs, ārzemēs šitādu štelli ir atkodusi skvoteri un izmanto to pēc pilnas progrmmas


Skvoteriem izdota brošūra UK - ko drīkst un ko nedrīkst. Par deklarēšanos nezinu, nekas tāds tur nebija, ja nu vienīgi , lai atvērtu kontu bankā, kur saņemt iknedēļas algu.

Svoteriem viena skaidrība – novēro nolūkoto īpašumu, ja neviens to namu ilgstoši neapmeklē, uzlauz, uzreiz iekšā neej, tad atkal vēro dienu, divas, tad ieej un uzaicini draugus, apgalvojot, ja slēdzene bija uzlauzta jau iepriekš. Vienmēr jānoliedz un jebkuros apstākļos, ka neesi pats uzlauzis slēdzeni. Viens no draugiem vienmēr ir mājās un nevienu svešu (arī reālo īpašnieku) neielaiž iekšā. Ja iziesi, tad uz īsu laiku, kad slēdzene nomainīta pret tavējo. Policija ir bezspēcīga. Tā tiek garantēta pajumte UK. LV var izlikt uz ielas bez garantijām, visprettiesiskākajā veidā. Nekur nav tik slikti ka Latvijā.. Izdzīvot var tikai spēcīgākie.

Atbildēt

Varbūt Jūrmalnieki var pstāstīt ?

19.01.2016. 18:52

Varbūt ka tā ir ierasta prakse, kad uz civilstrīdu ierodas Jūrmalas policijas priekšnieks un kriminālpolicijas priekšniece un no gultas aiz kājām velk laukā puspliku sievieti (kura ir tajā mājā piedeklerēta) un viss tas notiek maza bērniņa acu priekšā kuram jānoskatās kā moca un ķengājas par māti :))))))))
Bet ja nopietni:
Tad galvenais izturību sievietei un galvenais nenobīties no dažiem korumpantiem, kuri no varas un nesodāmības ir zaudējuši sajēgu. Ja Jums kā cietušai ir nepieciešama palīdzība sakiet un tauta Jūs atbalstīs, jo tādi kretīni nedrīkst strādāt valsts struktūrās, jo tas nozīmē, ka jebkurš no mums nākošreiz var atrasties šīs cietušās sievietes vietā un nekādu taisnību neatradīsi jo tur strādā korumpanti un visu tur izšķir nevis taisnība bet nauda. Briesmīgi apzināties ka tas notiek brīvā Latvijā.

Atbildēt

Мелнис

19.01.2016. 18:46

Простите меня.

Atbildēt

tur jau tā lieta

19.01.2016. 17:38

»

tātad

Ja kāda bomzene piedeklarēsies tavā mājā un kamēr tu būsi darbā ielauzīsies tajā, tad viss būs kārtībā. Tevis izsauktajiem policistiem viņa paziņos, ka ir te deklarēta un dzīvo un viņi mierīgi dosies prom


ka runa nav par bomzeni, bet par indivīda bērnu māti. un dzīvesvietas neaizskaramība attiecas pat uz daudz strīdīgākiem gadījumiem,kā šis.

tātad, ir aizskartas konstitucionālās tiesības uz dzīvesvietas neaizskaramību.

tikai mūsu banānu republikā jebkurš ments tās var nesodīti pārkāpt.

Atbildēt

Interesanti

19.01.2016. 17:38

Ko par šo saka Tiesībsargs?

Atbildēt

tātad

19.01.2016. 17:29

»

Niknais

Nu un ka piedeklarējās trīs nedeļas pirms ielauzsanās, tas neko nemaina. Policistiem bija tikai jākonstatē fakts ir deklarējusies vai nav, un ja ir tad dzīvo vai nedzīvo


Ja kāda bomzene piedeklarēsies tavā mājā un kamēr tu būsi darbā ielauzīsies tajā, tad viss būs kārtībā. Tevis izsauktajiem policistiem viņa paziņos, ka ir te deklarēta un dzīvo un viņi mierīgi dosies prom.

Atbildēt

cik saprotu

19.01.2016. 17:01

te ir aizskartas cilvēka konstitucionālās tiesības - dzīvesvietas neaizskaramība; bez tam, patvarīga aizturēšana, pilnvaru pārsniegšana, dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošana - kaut vai aizdomas par visiem šiem pārkāpumiem civilizētā valstī jau būtu pamats atstādināšanai no amata.

Cik saprotu, tas mentjara turpina pildīt pienākumus?

Ciks saprotu, Kozlovskis izteicis vēlmi turpināt darbu iekšlietu ministra krēsļā. Ja Kozlovski pēc šī gadījuma atkārtoti liks par ministru, tas būs tikai apstiprinājums tam, ka Latvijā par premjeriem un ministriem liek absolūtus bezmugurkauliniekus, tā reālajiem Latvijas saimniekiem vieglāk šeptēt.

Atbildēt

civilists

19.01.2016. 17:01

»

MZGD

absolūti neko nesaprotu. kā var aizturēt cilvēku mājās, kāds tad bija juridiskais pamatojums


Kas tur ko nesaprast ! Tur nebija nekāda juridiska pamatojuma, bet tā bija visparastākā patvaļa, kura balstīta uz dažu indivīdu koruptīvu vienošanos par konkrēta vajadzīgā lēmuma pieņemšanu vienas puses labā, kā rezultātā tika pārkāpta vesela virkne likumu. Piedevām tur ir redzams, ka ir notikusi vairāku amatpersonu koruptīva saikne ar vienošanos pārkāpt likumu utt.... kas ož pēc smagiem pantiem.

Atbildēt

Zenta

19.01.2016. 16:53

Es ļoti ceru, ka tā nabaga sieviete šo lietu novedīs līdz loģiskam galam - tiesai. Ja nav naudiņas tiesas izdevumiem esmu armieru kautko ziedot lai šādi mērgļi un kretīni pagonos vairs neterorizētu cilvēkus un BEIDZOT SĀKTU IEVĒROT LIKUMU.

Atbildēt

Izskatās

19.01.2016. 16:51

Izskatās ka daži policisti ir palikuši dzīvot 90 gados kad visu kārtoja ar spēku, korupciju un uz pazīšanās pamata. Viņi ir aizmirsuši vai nekad nav zinājuši, ka strādā tautas jeb parasto cilvēku labā. Vienkārši nožēlojams ir šis fakts un ļoti ceru, ka viņi visi, kuri atradās tajā dzīves vietā un KLAJI pārkāpa savas pilnvaras tiks atlaisti no darba.

Atbildēt

MZGD

19.01.2016. 16:40

absolūti neko nesaprotu. kā var aizturēt cilvēku mājās, kāds tad bija juridiskais pamatojums?

te jau ož pēc tā, ka var valsti sūdzēt tiesā...

Atbildēt

19.01.2016. 16:21

»

ddd

Gribu saderēt, ka neviens no policijas netiks atlaists no amata, jo lietu izskata pati policija, valts nekad neatzīs , ka likuma sargi ko darījuši prettiesiski. Lūk tāda policija mūs sargā, kokuļņēmēji un pērkami suņi. Latvieši, vai tagad jums gribas maksāt nodokļus, ja rīt jūs var atnākt poliči un ...


Loti cienijamais ministr R.Kozlovski, ja šie poliči paliks savā darbā, es 100% nesamaksāšu šai banānu valstelei nevienu nodokli vairs.
=============================================

Vai tad viņš ir cienījams (ja vien nav doma apvainot, jābūt rakstītam, godātais), ja tādas lietas notiek Ikšlietu sistēmā? Nesaprotu, kā var cienīt nozidzīgas grupas barvedi - L.Grantiņu viņa pakļautībā sakropļoja un spīdzināja, šeit cilvēktisību pārkāpumi - lietu novilcina pretēji ātrai izmaklēšanai un sodīšanai.

Atbildēt

ddd

19.01.2016. 16:06

Gribu saderēt, ka neviens no policijas netiks atlaists no amata, jo lietu izskata pati policija, valts nekad neatzīs , ka likuma sargi ko darījuši prettiesiski. Lūk tāda policija mūs sargā, kokuļņēmēji un pērkami suņi. Latvieši, vai tagad jums gribas maksāt nodokļus, ja rīt jūs var atnākt poliči un izmest no mājas un iemest būrī,uz 2 diennaktīm, vienkārši tāpat uz aizdomu pamata, kamēr noskaidros vai tu vari būt savā māja vai nē.....

Loti cienijamais ministr R.Kozlovski, ja šie poliči paliks savā darbā, es 100% nesamaksāšu šai banānu valstelei nevienu nodokli vairs.

Atbildēt

joske

19.01.2016. 15:58

Kaspars S. SIA ROLLING šefs......lūk tā ir attieksme pret sievu , kas dzemdējusi 3 meitas, tad tāda arī attieksme būs pret klientu, ja tam, kas nepatiks nopērkot kārtridžu pie ROLLING :)

Ķeizara sindroms rullē.

Atbildēt

Policist

19.01.2016. 15:44

Melni vajag atlaist. Un tiesāt.

Ministrs Koozlovskis uzvedas nožēlojami.

Atbildēt

OBLIGĀTI jāsūdz tiesā

19.01.2016. 15:29

Un tie poliči dabūs smagi trūkties, jo šādi pazemot sievieti nedrīkst. Viņa neko nav izdarījusi tādu lai neļautu viņai ģērbties un vēl pietam viņa tiek apzināti pazemota laužot laukā rokas un citu vīriešu klātbūtnē viņai jāstāv ar plikām krūtīm.
Un kas Policijai vispār ir devis tiesības vispār šo sievieti bez tiesas sprieduma aiztikt. VIENVĀRD sakot - ja sieviete griezīsies tiesā tad daudzi no tiem policistiem labākajā gadījumā zaudēs darbu, bet kāds var dabūt arī krimināllietu 100%

Atbildēt

de vashkevics

19.01.2016. 15:13

tad gan jau arī savs nodoklu inspektors.
- par sho tad ceram turpmaaku pietiek.com ineteresi

Atbildēt

Diāna

19.01.2016. 15:01

»

klucis

ne ko sev Rolling! Tiesiskais nihilsms! VID vajadzētui pārbaudīt vai visi nodokļi šim kantorim nomaksati! Un Ka var pret sievieti tā izturēties! Gribētu to "varoni"dzīvē redzēt


Ja jau Rolling šefam savs ments, tad gan jau arī savs nodoklu inspektors. Neredzēti ātrs veiksmes stāsts biznesā. Uz VID jau vismazākās cerības. Bandītu kantoris.

Atbildēt

ss

19.01.2016. 14:45


Ko Jūs visi esat ņematies. Policija nepamatoti iejaucās sadzīviskā ģimenes konfliktā. Un tas ir vienīgais par ko šeit var cepties.
Stāsts īsumā. Divi cilvēki, pēc n-to gadu kopdzīves reģistrēja attiecības oficiāli. Vīrs būdams tālredzīgs, jau savlaicīgi noslēdzis ar sievu laulības līgumu par mantas šķirtību. Pēc ģimenes konflikta sieva aiziet un uz vīra aicinājumiem atjaunot attiecības neatsaucas. Paiet laiks, vīram uzrodas cita un tiek uzsākts šķiršanās process. Šajā brīdī sieva saprot, ka tūlīt paliks tukšā, vīrs un manta tiks citai. Konsultējoties ar juristiem, sieva uzsāk aktīvu rīcību, lai it kā atjaunotu ģimeni. Bet vīrs negrib neko atjaunot, viņam ir labi, kā ir. Viņa deklarējas vīra īpašumā un dažas nedēļas vēlāk uzlaužot slēdzeni atgriežas. Uzkopj, gatavo ēst uzaicina savu mammu utt., izturas tā it, kā viņa būtu bijusi prom dažas stundas, nevis gadu. Vīrs loģiski nav sajūsmā un nespēdams pārliecināt sievu doties atpakaļ no kurienes nākusi, izsauc policiju.
Un šajā vietā sākas visa sāls. Policijai vīram bija jāizskaidro, ka sievai ir visas tiesības tā rīkoties, lai cik nepatīkami tas arī nebūtu. Vīram ir divi varianti, vai nu kaut kā pa labam ar sievu sarunāt, vai gaidīt līdz laulība tiks oficiāli šķirta.
Kāpēc sieva tā rīkojās? Zina tikai viņa pati!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...