Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Janis Liepins Paldies Pietiek.com

21.03.2020. 16:11

ka beidzas tiem Perkamiem Mentiem un Prrokuroriem

Atbildēt

Ilze M

07.09.2018. 10:03

Draugs pārsūtīja vēstuli:"nu vo, es par to pašu. Es arī ar ilzi nebiju runājis gandrīz gadu un šādi viņa uzradās ik pa laikam “apciemot” īpašumu. Un dabūja pa nopelniem + vēl kriminalku.
TAGAD LAI PATI SITĀS PA SAVU PAŠAS SAČAKARĒTO SŪDAINO DZĪVI. JA MAN VĒLREIZ ŠĀDI PIETUVOSIES, VĒLREIZ BRAUKS PĀRDOMĀT DZĪVI IZOLATORĀ"

Atbildēt

K

08.09.2016. 18:09

Šis mērglis melnis izgājis DP visatļautības un patvaļas skolu. Viņu kā savējo piesedz ķuzis, kozlovskis un mūrnieks, kurš arī izgājis to pašu DP patvaļas ,,skolu''. Tāds tādu piesedz!

Atbildēt

karlis

30.04.2016. 22:30

ticiet man viniem par to nekas nebus.cik reizes jau menti apdirsusies un nekadu izmainu nav. jataisa sava partija un jamaina sistema.LAA latvijas atbrivosanas armija. kurs ar mani???

Atbildēt

arnis

25.01.2016. 16:15

Vai pie mums prokuratūra kaut ko dara? Likuma pārkāpumus tā nenovērš, izmeklēšanu neveic, Bez tabu un Nekā personīga raidījumu neskatās.Latvijā iet kā kaut kādā Kolumbijā vai Nigērijā. Nabadzīga skolotāja krāj naudu dēlam, policisti naudu liek zeķē ar Podiņu priekšgalā.Riebjas skatīties un klausīties. Krievu laikā prokurors bija bieds visiem žuļikiem, bet pie mums neaiztiec viņus - viņi tevi noteikti neaiztiks.

Atbildēt

Niknais

23.01.2016. 08:32

»

Secinam

1. Lietu izskata un protokolu sastāda valsts policija, kas arī notika. Protokols ir sastādīts...


Protokolus policija varat stādīt cik grib, bet lietu ne ierosināt ne vest nav tiesīgi, par to lemj Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija.

Administratīvo pārkāpumu kodekss.

236.12 pants.

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija izskata šā kodeksa 172.2 un 172.3 pantā paredzēto administratīvo pārkāpumu lietas.


Bērnu tiesību aizsardzības likums

65.1 pants.
Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija uzrauga un kontrolē normatīvo aktu ievērošanu bērnu tiesību aizsardzības jomā.

5.1 pants.
Subjekti, kuriem nepieciešamas speciālās zināšanas bērnu tiesību aizsardzības jomā.

Atbildēt

smf

23.01.2016. 00:28

Jā, Melnim ir gali. Bet, cerams, tas viņu nepaglābs šajā gadījumā.
Ps. Pirmā reize mūžā, kad izsaku atzinību Lato Lapsam par informācijas publiskošanu. Šādi "varoņi" tautai ir jāzina.

Atbildēt

smf

23.01.2016. 00:12

Būdams pats ilggadīgi bijušais policijas virsnieks un tagad esot vēl aizvien tajā pašā 'barikāžu pusē', vēlos teikt, ka šie Jūrmalas MUSORI un kas tur vēl bija atbraukuši ir pilnīgi kretīni. Pilnīgi kretīni! Vienkārši vāks! Gribas iet un tam "Jūs pretojaties kriminālpolicijas darbiniekam" runātājam iedot pa zobiem. Mūdzis! Smerdelis! Tu apkauno policijas godu! Kopā ar pārējiem musoriem, kas ir redzami šajā video.
To es saku kā virsnieks.

Atbildēt

Secinam

22.01.2016. 22:42

»

Niknais

Tas ko tu raksti neizskatās ticami...


1. Lietu izskata un protokolu sastāda valsts policija, kas arī notika. Protokols ir sastādīts;
2. Pēc tava secinājuma saucās - nāc vēl un vēl kad vēlies... Dari ko gribi, lauz ko gribi un bojā dzīvi kam gribi. Pēkšņi pēc dāmītes klaiņošanas ievajadzējās mājas pēc gada? Tu pats tādu dzīvi gribētu un ļautu sev kāpt uz nerviem?

Un ja reiz pietiek.com ir tik labi "gali" valsts struktūrās, tajā skaitā prokuratūrā, no kurienes tiek pastāvīgi nopludināta informācija, tad jau ja šis medijs sevi saucot par objektīvu beidzot saņemās un nopublicē visus lietas materiālus!? Tajā skaitā pārējo iesasitīto liecības un paskaidrojumus. Ja nepublicē un izrauj no konteksta tikai to, ko pietiek.com vēlas, tad tas nebūt nav un nebūs medijs, kuru uztvers par nopietnu normāls, ar galvu domājošs cilvēks.

Atbildēt

Niknais

22.01.2016. 16:16

»

Secinam

Šajos PCom rakstos patiesie notikumi aprakstīti? Tur ir rakstīts, ka pa dienu 30.06. bija plānoti uzlauzta māja dāmītes uzdevumā? Šajos visos rakstos rakstīts, ka divas reizes kopš Ilze Skribanovska izvācās 2014.gada rudenī viņa aptīrīja māju (jo nebija nomainītas slēdzenes), iznesot dārglietas, naudu...


Tas ko tu raksti neizskatās ticami:

1. Lietas kas saistītas ar Vardarbību pret bērnu neizskata policija, bet Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (varbūt Jūrmalā darbojās citi likumi)
2. Ja arī uzlauza savas dzīvesvietas durvis, tad kas tur nelikumīgs? Ja tu pārejot mājās konstatēsi ka nomainīta atslēga tad sēdēsi uz ielas?

Atbildēt

.............

22.01.2016. 15:12

Redziet, ja pie parasta mirstīgā policija atbrauc uz šādu konfliktu parastā atbilde ir ,,vēršaties tiesā,,

Atbildēt

Secinam

22.01.2016. 10:26

Šajos PCom rakstos patiesie notikumi aprakstīti? Tur ir rakstīts, ka pa dienu 30.06. bija plānoti uzlauzta māja dāmītes uzdevumā? Šajos visos rakstos rakstīts, ka divas reizes kopš Ilze Skribanovska izvācās 2014.gada rudenī viņa aptīrīja māju (jo nebija nomainītas slēdzenes), iznesot dārglietas, naudu, nozogot VISAS trešās personas mantas? Tāpat vairākos piegājienos vestas ārā sadzīves mantas? Tas pats vīrs Kaspars nevienu reizi neuzrakstīja iesniegumu valsts struktūrām, lai netaisītu kaunu šai pašai Ilzei un ģimenei.

Tur rakstīts, ka tajā dienā 30.06.2015. pēc Ilzes ierašanās un mājas uzlaušanas vecākā meita L. aizmuka no mājām baidīdamās no pusslimas, agresīvas mātes? Tur rakstīts, ka policijas ekipāža to visu redzēja, tajā skatā bērna pārdzīvojumus un asaras?

Tur rakstīts, ka Ilzei ir administratīvā lieta policijā par pantu pret vardarbīgu izturēšanos pret pašas bērniem?

Tā kā tas, ka viņu aizveda ir tikai likumsakarīgi un pareizi. Un arī Melnis rīkojās pēc goda prāta. Ilzei visu dienu cilvēcīgi visi lūdza aizbraukt un nesaasināt situāciju. Beigās pati sāka braukt augumā poličiem, uzliktdama kājas uz galda, rijot ar savu māti saldējumu un ignorējot visus. Gan ģimeni, gan valsts amatpersonas.

Žel, ka iesēdināja tikai uz divām sutkām. Pelnījusi bija 20.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

21.01.2016. 02:03

Valstij (policijai) ir jāievēro jebkura cilvēka tiesības uz mājokļa neaizskaramību.

Mājoklis nozīmē nevis nekustamu īpašumu, bet
telpu, kurā dzīvo privātajā dzīvē, tā var būt
arī laiva vai piknika sega vai soliņš parkā vai patilte vai miskaste, vienalga, vai pieder vai nepieder tam, kas tur dzīvo.

Valsts (policijas) patvaļa ir nelikumīga,

bet valsts (policijas) rīcība šādos gadījumos ir
likumīga, ja tā var juridiski pamatot savu darbību
- atkarīgs no tā, kādus skaidrojumus policija
sniegusi uzņēmēja sievai.

Atbildēt

tā lūk meļa kungs!

20.01.2016. 18:23

»

Nevajag melot - starp viņiem nav līguma


"Kā norādīts Ilzes Skribanovskas sniegtajās liecībās, (..) Tā kā firmai, kas reģistrēta uz vīra vārda, radās problēmas ar Valsts ieņēmumu dienestu, lai pasargātu pārējos ģimenes īpašumus, 2008.gada martā tika noslēgts līgums par laulāto mantas šķirtību, ar kuru noteica, ka māja Medņu ielā 51, Jūrmalā ir Kaspara atsevišķā manta."

Atbildēt

?

20.01.2016. 06:34

»

nesapratis

Un kāpēc šai konkrētajai personai nav tiesiska pamata tur dzīvot? manuprāt, nav neviena tiesiska iemesla, lai viņa tur nedzīvotu


Par Civillikumu esi dzirdējis? Ja ir noslēgts līgums par laulāto mantas šķirtību, tad laulātais nevar otra laulātā mantu pārvaldīt, lietot vai citādā kārtā ar to rīkoties bez viņa piekrišanas. Dzīvošana mājā, kura ir otra laulātā īpašums ir šī īpašuma lietošana!

Atbildēt

nesapratis

20.01.2016. 00:47

»

vai kuce būdā?

http://www.pmlp.gov.lv/lv/sakums/pakalpojumi/citi-pakalpojumi/dzivesvietas-deklaresana/maldi.html...


Un kāpēc šai konkrētajai personai nav tiesiska pamata tur dzīvot? manuprāt, nav neviena tiesiska iemesla, lai viņa tur nedzīvotu.

Atbildēt

XYQ

19.01.2016. 23:02

Nosapņots stāsts. Reiz kādā Banānijas kūrortpilsētā dzīvoja laimīga banānu ģimenīte - vīrs, sieva un 3 banānēni. Mazliet neparastāku šo ģimenīti padarīja fakts, ka šīs ģimenītes materiālā labklājība bija augstākā līmenī, kā vairumam Banānijā mītošo ģimeņu. Un ne velti, jo vīrs daudz strādāja,lai necilu krūmu kantorīti izveidotu par vadošo nozares uzņēmumu Banānijā. Bet bija viena bēda - ģimenītes galvenais banāns pēc rakstura mēdza būt pagalam nešpetns, īpaši, ja kas nenotika pēc viņa labā prāta. Piedevām nauda Banānam tā sakāpa galvā, ka radās visatļautības sajūta gan darbā,gan ģimenes dzīvē. Banāniete, kaut arī dzemdējusi 3 banānēnus, joprojām bija oievilcīga sieviete, kas kāroja uzmanības un mīlestības, un viņai Banāna sānsoļi un agresijas lēkmes nepavisam sirdi nesildīja. Līdz ar to tikai likumsakarīgs iznākums bija tas, ka banānietes sirdij tuvs kļuva cits banāns, kurš viņai lika justies kā sievietei. Un tā banāniete dodas prom sava jauniegūtā sirdsāķīša skavās. Bet paiet gads lielā mīla arī ar banānu nr.2 izplēn. Pa to laiku arī galvenajam banānam irsākušās jaunas attiecības, un šis paziņo par vēlmi šķirties. Tad banāniete attapa, ka tā jau var palikt gan bez banāna, gan materiālā nodrošinājuma (jo ir noslēgts laulības līgums), bet ar melno bobiku braukt gribas. Tad nu banāniete, pakonsultējusies ar ko vajag, izplāno, ka viņa atgriezīsies un it kā mēģinās saglābt ģimeni... un tajā brīdī sapņa autors ar lielu kliedzienu un nosvīdis pamodās...

Atbildēt

vai kuce būdā?

19.01.2016. 22:29

http://www.pmlp.gov.lv/lv/sakums/pakalpojumi/citi-pakalpojumi/dzivesvietas-deklaresana/maldi.html

Persona var deklarēt tikai tādu dzīvesvietas adresi, kurā dzīvot tai ir tiesisks pamats.

Ja arī persona ir norādījusi nepatiesu informāciju dzīvesvietas deklarēšanas veidlapā,
deklarēšanas fakts pats par sevi nerada civiltiesiskas sekas

un līdz ar to personai nav tiesību dzīvot deklarētajā adresē.

Atbildēt

?

19.01.2016. 20:57

»

tur jau tā lieta

ka runa nav par bomzeni, bet par indivīda bērnu māti. un dzīvesvietas neaizskaramība attiecas pat uz daudz strīdīgākiem gadījumiem,kā šis...


Kādas vēl konstitucionālās tiesības uz dzīvesvietas neaizskaramību? Mājas īpašnieks izvāca no savas privātmājas cilvēkus kuri tur atradās pret viņa gribu.

Atbildēt

exJūrmalnieks

19.01.2016. 20:27

»

Niknais

Ja tāds diemžel ir likuma robs, ārzemēs šitādu štelli ir atkodusi skvoteri un izmanto to pēc pilnas progrmmas


Jūrmalas menti tie ir baigie frukti. I pašvaldības i šitie... Bezpreģels. Pats pavisam nesenā pagātnē vēl dzīvoju Jūrmalā, sanāca arī kādi nelieli mēsliņi... Kad bija razborkas ar Jūrmalas mentiem, tad juties kā pēdējais mēsls, a viņi pasaules naba. 2reiz paveicās tikt zem Rīgas darbiniekiem (nez kādā sakarā viņi ņēmās pa Jūrmalu), tad tie kā cilvēki- uzraksta protokolu.... Viss čotka, turpretī, ja par tiem "noziegumiem" būtu ticis zem Jūrmalniekiem...ujj, nez, diezvai tagad būtu ticis pie neta, sēdētu kaut kādā stingrajā režīmā...

P.S.- Smieklīgi! Vienreiz biju uz nopratināšanu kā liecinieks. Sēžam kabinetā, ments izvelk laukā kontrabandas cigaretes (ar kurām cītīgi cīnās) un mierīgi zelē :D

Tādi viņi tur. Gribās, protams, ticēt, ka ir kaut saujiņa ar "cilvēkiem" palikusi.

Atbildēt

Балтис

19.01.2016. 20:15

»

Мелнис

Простите меня


Захаха :D Понять и простить, не? :D Неее. Таких не прощают, таких надо наказывать.

Atbildēt

abc

19.01.2016. 20:02

»

Varbūt Jūrmalnieki var pstāstīt ?

Varbūt ka tā ir ierasta prakse, kad uz civilstrīdu ierodas Jūrmalas policijas priekšnieks un kriminālpolicijas priekšniece un no gultas aiz kājām velk laukā puspliku sievieti (kura ir tajā mājā piedeklerēta) un viss tas notiek maza bērniņa acu priekšā kuram jānoskatās kā moca un ķengājas par māti...


varu apliecināt. Jūrmalā TĀ NOTIEK REGULĀRI. Esmu cietusī no meļņa bandas. manu iesniegumu IUB noraidīja. man ir audio ieraksts,kas apliecina,par iespējams, meļņa patvaļu /koruptīvu saistību ar spalvēnu. Jūrmalā tā notiek...

Atbildēt

19.01.2016. 19:05

»

Niknais

Ja tāds diemžel ir likuma robs, ārzemēs šitādu štelli ir atkodusi skvoteri un izmanto to pēc pilnas progrmmas


Skvoteriem izdota brošūra UK - ko drīkst un ko nedrīkst. Par deklarēšanos nezinu, nekas tāds tur nebija, ja nu vienīgi , lai atvērtu kontu bankā, kur saņemt iknedēļas algu.

Svoteriem viena skaidrība – novēro nolūkoto īpašumu, ja neviens to namu ilgstoši neapmeklē, uzlauz, uzreiz iekšā neej, tad atkal vēro dienu, divas, tad ieej un uzaicini draugus, apgalvojot, ja slēdzene bija uzlauzta jau iepriekš. Vienmēr jānoliedz un jebkuros apstākļos, ka neesi pats uzlauzis slēdzeni. Viens no draugiem vienmēr ir mājās un nevienu svešu (arī reālo īpašnieku) neielaiž iekšā. Ja iziesi, tad uz īsu laiku, kad slēdzene nomainīta pret tavējo. Policija ir bezspēcīga. Tā tiek garantēta pajumte UK. LV var izlikt uz ielas bez garantijām, visprettiesiskākajā veidā. Nekur nav tik slikti ka Latvijā.. Izdzīvot var tikai spēcīgākie.

Atbildēt

Varbūt Jūrmalnieki var pstāstīt ?

19.01.2016. 18:52

Varbūt ka tā ir ierasta prakse, kad uz civilstrīdu ierodas Jūrmalas policijas priekšnieks un kriminālpolicijas priekšniece un no gultas aiz kājām velk laukā puspliku sievieti (kura ir tajā mājā piedeklerēta) un viss tas notiek maza bērniņa acu priekšā kuram jānoskatās kā moca un ķengājas par māti :))))))))
Bet ja nopietni:
Tad galvenais izturību sievietei un galvenais nenobīties no dažiem korumpantiem, kuri no varas un nesodāmības ir zaudējuši sajēgu. Ja Jums kā cietušai ir nepieciešama palīdzība sakiet un tauta Jūs atbalstīs, jo tādi kretīni nedrīkst strādāt valsts struktūrās, jo tas nozīmē, ka jebkurš no mums nākošreiz var atrasties šīs cietušās sievietes vietā un nekādu taisnību neatradīsi jo tur strādā korumpanti un visu tur izšķir nevis taisnība bet nauda. Briesmīgi apzināties ka tas notiek brīvā Latvijā.

Atbildēt

Мелнис

19.01.2016. 18:46

Простите меня.

Atbildēt

tur jau tā lieta

19.01.2016. 17:38

»

tātad

Ja kāda bomzene piedeklarēsies tavā mājā un kamēr tu būsi darbā ielauzīsies tajā, tad viss būs kārtībā. Tevis izsauktajiem policistiem viņa paziņos, ka ir te deklarēta un dzīvo un viņi mierīgi dosies prom


ka runa nav par bomzeni, bet par indivīda bērnu māti. un dzīvesvietas neaizskaramība attiecas pat uz daudz strīdīgākiem gadījumiem,kā šis.

tātad, ir aizskartas konstitucionālās tiesības uz dzīvesvietas neaizskaramību.

tikai mūsu banānu republikā jebkurš ments tās var nesodīti pārkāpt.

Atbildēt

Interesanti

19.01.2016. 17:38

Ko par šo saka Tiesībsargs?

Atbildēt

tātad

19.01.2016. 17:29

»

Niknais

Nu un ka piedeklarējās trīs nedeļas pirms ielauzsanās, tas neko nemaina. Policistiem bija tikai jākonstatē fakts ir deklarējusies vai nav, un ja ir tad dzīvo vai nedzīvo


Ja kāda bomzene piedeklarēsies tavā mājā un kamēr tu būsi darbā ielauzīsies tajā, tad viss būs kārtībā. Tevis izsauktajiem policistiem viņa paziņos, ka ir te deklarēta un dzīvo un viņi mierīgi dosies prom.

Atbildēt

cik saprotu

19.01.2016. 17:01

te ir aizskartas cilvēka konstitucionālās tiesības - dzīvesvietas neaizskaramība; bez tam, patvarīga aizturēšana, pilnvaru pārsniegšana, dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošana - kaut vai aizdomas par visiem šiem pārkāpumiem civilizētā valstī jau būtu pamats atstādināšanai no amata.

Cik saprotu, tas mentjara turpina pildīt pienākumus?

Ciks saprotu, Kozlovskis izteicis vēlmi turpināt darbu iekšlietu ministra krēsļā. Ja Kozlovski pēc šī gadījuma atkārtoti liks par ministru, tas būs tikai apstiprinājums tam, ka Latvijā par premjeriem un ministriem liek absolūtus bezmugurkauliniekus, tā reālajiem Latvijas saimniekiem vieglāk šeptēt.

Atbildēt

civilists

19.01.2016. 17:01

»

MZGD

absolūti neko nesaprotu. kā var aizturēt cilvēku mājās, kāds tad bija juridiskais pamatojums


Kas tur ko nesaprast ! Tur nebija nekāda juridiska pamatojuma, bet tā bija visparastākā patvaļa, kura balstīta uz dažu indivīdu koruptīvu vienošanos par konkrēta vajadzīgā lēmuma pieņemšanu vienas puses labā, kā rezultātā tika pārkāpta vesela virkne likumu. Piedevām tur ir redzams, ka ir notikusi vairāku amatpersonu koruptīva saikne ar vienošanos pārkāpt likumu utt.... kas ož pēc smagiem pantiem.

Atbildēt

Zenta

19.01.2016. 16:53

Es ļoti ceru, ka tā nabaga sieviete šo lietu novedīs līdz loģiskam galam - tiesai. Ja nav naudiņas tiesas izdevumiem esmu armieru kautko ziedot lai šādi mērgļi un kretīni pagonos vairs neterorizētu cilvēkus un BEIDZOT SĀKTU IEVĒROT LIKUMU.

Atbildēt

Izskatās

19.01.2016. 16:51

Izskatās ka daži policisti ir palikuši dzīvot 90 gados kad visu kārtoja ar spēku, korupciju un uz pazīšanās pamata. Viņi ir aizmirsuši vai nekad nav zinājuši, ka strādā tautas jeb parasto cilvēku labā. Vienkārši nožēlojams ir šis fakts un ļoti ceru, ka viņi visi, kuri atradās tajā dzīves vietā un KLAJI pārkāpa savas pilnvaras tiks atlaisti no darba.

Atbildēt

MZGD

19.01.2016. 16:40

absolūti neko nesaprotu. kā var aizturēt cilvēku mājās, kāds tad bija juridiskais pamatojums?

te jau ož pēc tā, ka var valsti sūdzēt tiesā...

Atbildēt

19.01.2016. 16:21

»

ddd

Gribu saderēt, ka neviens no policijas netiks atlaists no amata, jo lietu izskata pati policija, valts nekad neatzīs , ka likuma sargi ko darījuši prettiesiski. Lūk tāda policija mūs sargā, kokuļņēmēji un pērkami suņi. Latvieši, vai tagad jums gribas maksāt nodokļus, ja rīt jūs var atnākt poliči un ...


Loti cienijamais ministr R.Kozlovski, ja šie poliči paliks savā darbā, es 100% nesamaksāšu šai banānu valstelei nevienu nodokli vairs.
=============================================

Vai tad viņš ir cienījams (ja vien nav doma apvainot, jābūt rakstītam, godātais), ja tādas lietas notiek Ikšlietu sistēmā? Nesaprotu, kā var cienīt nozidzīgas grupas barvedi - L.Grantiņu viņa pakļautībā sakropļoja un spīdzināja, šeit cilvēktisību pārkāpumi - lietu novilcina pretēji ātrai izmaklēšanai un sodīšanai.

Atbildēt

ddd

19.01.2016. 16:06

Gribu saderēt, ka neviens no policijas netiks atlaists no amata, jo lietu izskata pati policija, valts nekad neatzīs , ka likuma sargi ko darījuši prettiesiski. Lūk tāda policija mūs sargā, kokuļņēmēji un pērkami suņi. Latvieši, vai tagad jums gribas maksāt nodokļus, ja rīt jūs var atnākt poliči un izmest no mājas un iemest būrī,uz 2 diennaktīm, vienkārši tāpat uz aizdomu pamata, kamēr noskaidros vai tu vari būt savā māja vai nē.....

Loti cienijamais ministr R.Kozlovski, ja šie poliči paliks savā darbā, es 100% nesamaksāšu šai banānu valstelei nevienu nodokli vairs.

Atbildēt

joske

19.01.2016. 15:58

Kaspars S. SIA ROLLING šefs......lūk tā ir attieksme pret sievu , kas dzemdējusi 3 meitas, tad tāda arī attieksme būs pret klientu, ja tam, kas nepatiks nopērkot kārtridžu pie ROLLING :)

Ķeizara sindroms rullē.

Atbildēt

Policist

19.01.2016. 15:44

Melni vajag atlaist. Un tiesāt.

Ministrs Koozlovskis uzvedas nožēlojami.

Atbildēt

OBLIGĀTI jāsūdz tiesā

19.01.2016. 15:29

Un tie poliči dabūs smagi trūkties, jo šādi pazemot sievieti nedrīkst. Viņa neko nav izdarījusi tādu lai neļautu viņai ģērbties un vēl pietam viņa tiek apzināti pazemota laužot laukā rokas un citu vīriešu klātbūtnē viņai jāstāv ar plikām krūtīm.
Un kas Policijai vispār ir devis tiesības vispār šo sievieti bez tiesas sprieduma aiztikt. VIENVĀRD sakot - ja sieviete griezīsies tiesā tad daudzi no tiem policistiem labākajā gadījumā zaudēs darbu, bet kāds var dabūt arī krimināllietu 100%

Atbildēt

de vashkevics

19.01.2016. 15:13

tad gan jau arī savs nodoklu inspektors.
- par sho tad ceram turpmaaku pietiek.com ineteresi

Atbildēt

Diāna

19.01.2016. 15:01

»

klucis

ne ko sev Rolling! Tiesiskais nihilsms! VID vajadzētui pārbaudīt vai visi nodokļi šim kantorim nomaksati! Un Ka var pret sievieti tā izturēties! Gribētu to "varoni"dzīvē redzēt


Ja jau Rolling šefam savs ments, tad gan jau arī savs nodoklu inspektors. Neredzēti ātrs veiksmes stāsts biznesā. Uz VID jau vismazākās cerības. Bandītu kantoris.

Atbildēt

ss

19.01.2016. 14:45


Ko Jūs visi esat ņematies. Policija nepamatoti iejaucās sadzīviskā ģimenes konfliktā. Un tas ir vienīgais par ko šeit var cepties.
Stāsts īsumā. Divi cilvēki, pēc n-to gadu kopdzīves reģistrēja attiecības oficiāli. Vīrs būdams tālredzīgs, jau savlaicīgi noslēdzis ar sievu laulības līgumu par mantas šķirtību. Pēc ģimenes konflikta sieva aiziet un uz vīra aicinājumiem atjaunot attiecības neatsaucas. Paiet laiks, vīram uzrodas cita un tiek uzsākts šķiršanās process. Šajā brīdī sieva saprot, ka tūlīt paliks tukšā, vīrs un manta tiks citai. Konsultējoties ar juristiem, sieva uzsāk aktīvu rīcību, lai it kā atjaunotu ģimeni. Bet vīrs negrib neko atjaunot, viņam ir labi, kā ir. Viņa deklarējas vīra īpašumā un dažas nedēļas vēlāk uzlaužot slēdzeni atgriežas. Uzkopj, gatavo ēst uzaicina savu mammu utt., izturas tā it, kā viņa būtu bijusi prom dažas stundas, nevis gadu. Vīrs loģiski nav sajūsmā un nespēdams pārliecināt sievu doties atpakaļ no kurienes nākusi, izsauc policiju.
Un šajā vietā sākas visa sāls. Policijai vīram bija jāizskaidro, ka sievai ir visas tiesības tā rīkoties, lai cik nepatīkami tas arī nebūtu. Vīram ir divi varianti, vai nu kaut kā pa labam ar sievu sarunāt, vai gaidīt līdz laulība tiks oficiāli šķirta.
Kāpēc sieva tā rīkojās? Zina tikai viņa pati!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...