Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Staicelietis

07.12.2011. 16:54

Tādu pašu līdzīgu atkritumu bedri var atrast arī aiz ūdenstorni. Ieteiktu VRPV aizbraukt uz turieni. Tad nebūs jābrīnās par slikto ūdens kvalitāti!

Atbildēt

tā visš i

01.12.2011. 21:26

Bet cilvēki viņu mīl, jo smuki izskatās, pasmaida tantiņām, iedod roku čigānam u.t.t.

Atbildēt

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 18:16


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

uzzināt

04.10.2011. 17:27

kā sauktu cilvēku, kuram raksturīgi paust vienīgi melus?
Ko Tu teiksi Ernest?

Atbildēt

nova

04.10.2011. 01:04

Vai tad nevarēja vienoties tā pat kā žagars cēsīs - tur jau ir viss uz atkritumiem sav buvēts parunāja, sazvanīja, nokārtoja te kaut kāds jauniņais pinas

Atbildēt

To Ernestam

28.09.2011. 10:37

Cik darba vietu radīts ir Staiceles desu cehā?

Kas ir tie Staicelieši, kam Bakmanis ir radījis darba vietas?

Skola ir saglabāta-tas apsveicami!

Izskaiti Staiceles simtlatniekus, mazgadīgos noziedzniekus, un salīdzini ar skaitu ko veido Bakmaņa draugi, bijušie kolhoza biedri-tagad domes darbinieki, un tad apskaties cik Staicelē ir darba vietu.
Tu būsi šokā. Ierēdņu un kultūras darbinieku tur ir vairāk, kā Alojā. Simtlatnieki pa desmit slauka vienu domes skvēru (kādreiz pietika ar vienu sētnieku), ja simtlatnieki tiešām ir Bakmaņa projekts-tad cepuri nost. Nezināju, ka viņš ir tik tuvu Briselei.
Atbrauc uz Staiceli un apskaties, kas patiesībā te notiek. Spuldzītes ir katrā trešajā stabā-ielas tumšas. Domei piederošās zemes aizaug, lai arī tur varēja celt jaunas daudzdzīvokļu mājas ģimenēm ar bērniem, tām ģimenēm, kas dzīvo iepriekšējā gadsimta sākumā, vārda vistiešākajā nozīmē. Kad dega Staiceles pirts, tad noveicās ar vēju, kas pūta papīrafabrikas virzienā, ja pūstu pretējā virzienā, tad nodegtu viss Staiceles centrs.
Kad būvēja Golfa klubu (tagad nojaukto) tur strādāja tik pāris Staicelieši, kad būvēja skolas internātu, tur strādāja trīs Staicelieši, un pārējie bija "Grods" celtnieki, tas pats ar dienas centru, kurā strādāja viens Staicelietis. Bibliotēkā strādāja divi Staicelieši, muzeju Lielā ielā ar Stārķu muzejam domātu ekspozīciju renovēja Bakmaņa dēli. Parēķini cik nodokļos iekasējamās naudas aizplūda uz Valmieras un Rīgas kasēm. Staiceliešiem kam vajadzīga prakse profenēm pat nebija iespēja par palīgstrādniekiem strādāt.
Nepūt pīlītes sausā dīķī. Jo vienīgais štats ko Bakmanis ir radījis Staicelei-ir: Futbola laukumu uzkopēji.
Treneri, jauni skolotāji, (skolotāji laikam tikai trīs) kultūras darbinieki, (kas no kultūras tālu stāv), tas viss ir uz jau sen veidotas bāzes un nav uzskatāms par Bakmaņa nopelnu, jo tad Bakmanim vajadzēja pašrocīgi ielikt vecās skolas pamatakmeni. Vienīgais ko viņšir izdarījis ir: avārijas stāvoklī esošas mājas norakstījis Latvijas kultūras mantojumam, neskatoties uz to, ka mājas vēl pirms Kārļa Ulmaņa tika celtas kā pagaidu kopmītnes Papīrafabrikas strādniekiem.

Tā, ka Ernest nevajag dirst par lietām par kurām neko nezini, jo gudri dirst nav malku cirst.

Atbildēt

vienaldzīgais

28.09.2011. 10:12

Vai tad nav vienalga ar ko Salacu "pietaisa"- ar zāģētavas atkritumiem vai būvgružiem?

Atbildēt

Skaidrais

28.09.2011. 09:27

Čekas,muitas un PSKP biedru kokteilis. Viens otru bīda un piesedz jau no 90.gadiem, kad pierobeža bija īstas zelta atradnes. Tagad gan laiki grūtāki, bet nekas - sava silta vietiņa katram savējam atradīsies. Tas nekas, ka liela daļa paši neko izdomāt nespēj, galvenais, ka paklausīgi un iztapīgi barvedim.

Atbildēt

Ernests

28.09.2011. 09:24

Bakmaņ` Janka Staicelē pats dzīvo un visu, ko līdz šim ir paveicis ir darījis savā un staiceliešu labā, pirmajā vietā liekot cilvēku un saprotot, cik sāpīgi ir redzēt mūsu senču līdumus aizaugot, bet cilvēkus pametot dzimtās mājas, jo nav darba. Katrs Jāņa projekts ir radījis darba vietas.

Atbildēt

cirvis

27.09.2011. 15:51

Nesaprotu, kā var Salacas upes krastā lieguma zonā bērt atkritumus (kalnus), braukāt buldozeri?
Vai pārvaldniece Plūme vispār spēj pildīt savus tiešos pienākumus? Vai viņu vēl joprojām vada vecais afērists- Bakmanis?
Bet ticiet man, Bakmanis jums tos "papīrīšus" sagādās, un pie tam ar atpakaļejošu datumu un PIETIEK vēl dabūs tiesā atbildēt par Kunga goda&cieņas aizskaršanu!!!

Atbildēt

Gatis

27.09.2011. 15:10

To...>Uldis


Tirliņ domā ko runā! Žagarkalns nav mākslīgi uzbērts, tas tāds ir jau milijons gadus, tur ir nozāģēts mežš, kas krievu laikā bija pazīstams, kā Cīrulīšu sanatorijas pastaigu vieta.
Pasaki vēl, ka Žagars to kalnu berot uzbūvēja veco "Cīrulīšu" kompleksu.
Esmu mazotnē bijis taij sanatorijā, to mežu no galvas zinu, un kad likām elektrības stabus sniega pūtējam un apgaismojumam, tad vienīgā dusma bija par to, ka mežš ir izvarots līdz nepazīšanai, ka avots vairs nav atrodams, bet par to, ka amatieri gūs traumas...sory, ar to vienmēr ir jārēķinājās.
Aizbrauc uz Žagarkalnu un ievērtē vienu no labākajām Latvijas trasēm, un tici man, būvgružus tur neatrast.ja tur būtu būvgružī, tad es tajā mālā neiraktu nevienu kabeli.
Idiots tu esi un nekas vairāk.

Atbildēt

ieteikums

27.09.2011. 13:19

apkopot visas J.Bakmaņa un viņa kundzes avantūras kopīgā listē - tas būtu to vērts, lai LR likumdošana, tiesu sistēma, ministri un ministrijas reiz SĀKTU STRĀDĀT VALSTS IEDZĪVOTĀJU LABĀ, nevis kārtējās hūtes iedvesmoti visu norakstītu no valsts budžeta vai citiem tautas resursiem... shēmas un meli un to rezultāti = iemesls faktam, ka konkrēts skaits iedzīvotāju ir vien UZ PAPĪRA...
Vai patiesi Latvijā būs kādreiz saprātīga varas un pilnvaru piešķiršana, izmantošana un atbildība par paveikto un nepaveikto?

Atbildēt

umka

27.09.2011. 12:27

Bakmanis, kā jau vienmēr savā elementā, vietējais Ostaps Beners!

Atbildēt

lh

27.09.2011. 12:06

Un kā tad no gružiem uzbērtā Lemberga hūte ? Tur viss likumīgi ? Tāds skats kā šai bildē, protams, tur nav, bet visādas armatūras no kalna ārā rēgojas.

Atbildēt

Uldis

27.09.2011. 11:49

Tad šeit Staicelē jau šis nebūs pirmais tāds kalns,kas būs savācis visus būvgružus viens tāds jau ir Cēsīs-Žagarkalns,kurā tika izgāzti būvgruži no celtniencības objekta,kad tapa jaunā skola.Rezultātā slēpojot cilvēki gūst traumas,kurām bieži vien nespēj rast izskaidrojumu.Taču neviens to negrib saprast,vai pieņemt,jo var patraucēt biznesam un po.....

Atbildēt

haralds

[R] 27.09.2011. 04:42

kaut kur Latvijā kaut kas notiek / top likumīgi?

Atbildēt

Kārlis no Staiceles

26.09.2011. 18:47

Bakmanis ir lielākais avantūrists, kādu nācies sastapt. Apturēt viņa visatļautību un sākt kriminālprocesu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...