Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sa-vickis

28.05.2021. 12:08

Vecīt, arī K.Lipmans var 1 dienu teikt smukai meičai, ka viņu mīl, bet pēc 2 gadiem teikt – atvaino, meitenīt, paiet laiks un paiet mīla. Tāpēc nekreņķējies, tāda ir normālā lietu kārtība.

Atbildēt

Kirov

20.05.2021. 22:07

Par kādu taisnību tu domā. Katram tā ir sava. Arī tiesnesim ir tikai pēdējais vārds.

Atbildēt

Uldis

20.05.2021. 20:24

»

ROFLMAO

Tāpēc, ka "Latvijas valsts" nav tas pats, kas "latviešu zeme


Latviešu valsts atrodas uz latviešu zemes

Atbildēt

šitā debilā seskulapsa

20.05.2021. 13:31

»

Šitais debilais mikropisans

vēl nav nolinčots


vēl nav būrī nolikta rāpus pie parašas?

Atbildēt

Šitais debilais mikropisans

20.05.2021. 06:07

»

pareizais jautājums

Kāpēc lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombijfaniem


vēl nav nolinčots?

Atbildēt

pareizais jautājums

19.05.2021. 23:28

Kāpēc lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombijfaniem?

Atbildēt

Śitais debilais Mikropisans

19.05.2021. 21:14

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


vēl nav nosprādzis?

Atbildēt

ROFLMAO

19.05.2021. 19:26

»

Uldis

Kā latviešu zeme to kriminālo kriev-žīdu fašistu mēslu vēl tur


Tāpēc, ka "Latvijas valsts" nav tas pats, kas "latviešu zeme".

Atbildēt

Kirov!

19.05.2021. 17:53

Jūs esat godīgs ebrejs! Bet cionistu valsts vara ar tiesu ienīst godīgus ebrejus!

Atbildēt

jaajaa

19.05.2021. 17:46

...:D..."Šādos apstākļos sprieduma pārsūdzēšana ir vienīgais iespējamais risinājums."...vai vajag ?...valsts nodevas atkal var nākties maksāt...tāpat kapeika...:)

Atbildēt

:)))

19.05.2021. 16:48

Īpaši neiedziļinos , priecē fakts , ka kāds peisahs atrāvies! :)))

Atbildēt

bāāc

19.05.2021. 16:32

Sajūta, ka rakstu sacerējis pilnīgs nejēga.
Pirmkārt, nav nekā dīvaina, ka tiesa skatot apelācijas instances atceltu spriedumu, lemj savādāk.
Otrkārt, nav nekā aizdomīga, ka šodien rakstveida procesā izskatas lietas spriedums ir pieejams jau šodien, jo saskaņā ar likumulietas skatīšanas datums ir datums kurā spriedums pieejams tiesas kancelejā.
Treškārt, tas, ka FKTK neuzskatīja Filipu Lipmanu par Kirova Lipmana ģimenes locekli nekādi nenozīmē, ka neiestājas akciju atpirkšanas pienākums gadījumā, kad viņš akcionāru sapulcēs balso sava tēva interesēs, peretēji citu akcionāru interesēm un par to saņem dāsnu atlīdzību.

Atbildēt

??

19.05.2021. 15:40

Es jau saprotu, ka Kirovam "sāp sirds". Būs no "ļamiem" jāšķirās. Bet tāpēc jau nevajag sludināt pilnīgas aplamības. Kurš tad tos tiesnešus no valsts puses "korumpēja"? Kāda amatpersona izņēma no kabatas personīgo naudu un iedeva tiesnesim? Kura? Kāpēc?

Atbildēt

kaža

19.05.2021. 14:31

AT senāts kā reiz bija orgāns , kas pilnībā atcēla iepreikšējo apgabaltiesas spriedumu. Kas iespējams bija tapis par "mazu , bet taisnīgu atlīdzību" Kā citādi izskaidrot tik lielu tiesnešu aklumu un pēkšnu nekompetenci.

Atbildēt

Uldis

19.05.2021. 14:28

Kā latviešu zeme to kriminālo kriev-žīdu fašistu mēslu vēl tur?

Atbildēt

kaža

19.05.2021. 14:20

Muldu jebko riņķī un apkārt , bet tikai ne par lietas būtību.

Bija pienākums izteikt Obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu? Bija. Izteici? Neizteici! Vai mazākumakcionāriem ir tiesības prasīt zaudējumu atlīidzību ja viens tāds "uzņēmējs" uzskata, ka tam likumi nav jāievēro? Ir! Par ko žēlabaas??

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Atkal par kristieti Aldi

FotoNav noslēpums, ka Aldis Gobzems sevi uzskata par ticīgu kristieti. Aldis par to savā Facebook lapā ir vairākkārt rakstījis kopā ar lūgšanām, kurās viņš lūdz Dievam daudz dažādu lietu. 
Lasīt visu...

12

To visu es ar saviem atbalstītājiem, bet šī partija nav “Gobzema partija”, šī partija ir mūsu

FotoUz šo ierakstu mani pamudināja periodiski komentāros lasāmā doma “Gobzems neko nedara”. Esmu par šo tēmu jau izteicies un ne reizi vien, bet, acīmredzami jautājums kādam, kurš nesaprot, ir aktuāls, kas arī ir saprotami.
Lasīt visu...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft