Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VB

11.05.2017. 09:09

»

skripņiks

Tipisks vateņu deģenerāts, turklāt vēl pidars. Citāts- Rēta uz šitā te, uz gurna. Uz labā


Ja tu būtu braucis kur karot (kas tolaik nebija aizliegts) arī nebūtu brīnums ieraudzīt tur tevi ar ieroci, vai nē? Cita lieta, ko ar to ieroci darīji: šāvi uz pretējās puses zaldātiem vai mierīgiem iedzīvotājiem, vai varbūt laupīji / slepkavoji vispār ko pagadās sava prieka pēc...
Jātiesā, tomēr, pēc konkrētiem pantiem, nevis pēc, teiksim, sociālistiskās / komunistiskās / kapitālistiskās sirdsapziņas vien!

Atbildēt

L.L.

10.05.2017. 15:51

»

Tad

Piedāvā LL citu iztikas avotu un viss beigsies


"Liecinieks: Par terorismu Austrumukrainā apsūdzētais Skripņiks figurē pasūtījuma slepkavības lietā"

Cerams, ka L.L. labi pa naktīm guļās.

Atbildēt

Nieva

08.05.2017. 17:06

Šitas "karotājs" visdrīzāk no Krievijas psihenēm ir izmests ārā un arī no impērijas. Strādāt negrib un tagad izdomā stāstiņus, lai varētu tikt nodokļu maksātāju maizē. Šitādi stāstiņi ir katram tuneļa bomzim.

Atbildēt

Liberālim - debīliķiim

08.05.2017. 13:20

»

Liberālis

Latvijā dzīvojošais Skripņiks nopratināšanā saka, ka jānogalina ukraiņus un visus viņu bērnus. Vai par šo naida runu un aicinājumu uz genocīdu nav jāsoda...


Pareizi saki, vajag mācīt kā nogalināt krievus un viņu bērnus.
Tevi vajag sodīt par naida kurināšanu, debil!

Atbildēt

nu

08.05.2017. 10:03

»

S

Nomierinies, Višņakov, gan jau pats arī pirmās ,,liecības'' izsiti


Un pareizi. Tādam mēslam vajadzētu zobus arī izsist, ne tikai liecības.

Atbildēt

..

08.05.2017. 09:30

Secinājumi vienkārši. Tie, kas apsūdz, uzskata, ka vairāk neko arī nevajag pie esošā "tiesu" profesionālā un morālā līmeņa. Tieši "tiesneši" ir noveduši pie tā, ka nekādi pierādījumi praktiski vairs nav vajadzīgi. APK lietās degradējušies indivīdi, kas ieņem tiesnešu amatus, jau raksta, ka policijai "a priori" ir lielāka ticamība. T.i., pierādījumi nav vajadzīgi.

Atbildēt

janis

08.05.2017. 09:01

Lapsa atmaskoja Viktora Montika un Rasinkova korupciju,Villas autoparku.
Kuza jubileju,ko Montiks rikoja.
Kalnmejera medibas ar Savicki,kur Kriminalprocesu paatrinat un bezssakarigu izgruzt lidz tiesai(nenoteikta laika,vieta)-Sklalbe.-140 000Eur paradsaistibas prokuroram.
Rinkevic dupsetajs-Venspils/Latvija nesanems 100miljoni par Trubu glabasanu jo Asv pudeli saredz briesmas Latvijas drosibai-no Dzelzs trubam.
Odesa kur 100 cilvekus dzivus sadedzinaja-ne Asv ne Eiropai Nacisti Ukraina NEINTERESE.Asv organizeja valsts apversumu Ukraina un to finanseja.
Libija nogalinot Kadafi,Iraka un 10 citas valstis.

Atbildēt

Liberālis

08.05.2017. 08:10

Latvijā dzīvojošais Skripņiks nopratināšanā saka, ka jānogalina ukraiņus un visus viņu bērnus. Vai par šo naida runu un aicinājumu uz genocīdu nav jāsoda???
Un fotogrāfijas ar ieročiem un uniformām - nav pierādījums, ka Skripņiks bija teroristu bandas sastāvā?
Un ievainojums galvā nav pierādījums, ka Skripņiks karoja pret Ukrainas armiju?

Atbildēt

Tad

08.05.2017. 06:15

»

tev

lapsa, nav apnicis visādus mēslus aizstāvēt


Piedāvā LL citu iztikas avotu un viss beigsies.

Atbildēt

hm

08.05.2017. 06:13

Palasīju. Pierādījumi?
Pirmais iespaids, ka skolnieks salasījies literatūru par Ukrainas pilsoņu karu, izdomājis un uzrakstījis reti neveiksmīgu, pilnu pretrunām, neloģiskiem izdomājumiem, sacerējumu.
Šo Tvaika ielas absurdu uzskatīt par pierādījumu?
Varbūt Tvaika ielā tas tā arī ir.

Atbildēt

Vienīgie pierādījumi

08.05.2017. 04:00

Ja Skripņiks tiek tiesāts, tad viņa liecība arī pēc sapuvušo rietumu tiesu sistēmas var tikt izmantota pret viņu lai ietupinātu:

https://www.youtube.com/watch?v=shhyeIrvJAE
(dotā saite ir krievu valodā, bet bija aktuāla neseno notikumu dēļ)


Man tā kā nav skaidrs pēc kādiem kritērijiem strādā PIETIEK, ka uzskata šo publikāciju par nopietnu, lai apšaubītu DP kompetenci. DP atzīšanos no šī ar intelektu neapdāvinātā indivīda ir dabūjusi - varētu piekasīties kādā veidā, bet ja pats devis liecību, tad galvenais kas ir gaidāms ir rīcība, tiesājot pēc visiem atbilstošajiem likumiem. Mani drīzāk interesē, kāpēc netiek notiesāti šādi radikālie purni, jo Latvijā tādu nav tikai 1 vai 2 bet noteikti, ka vairāk.

Atbildēt

tev

07.05.2017. 22:11

lapsa, nav apnicis visādus mēslus aizstāvēt?

Atbildēt

Pietiek pieradījumu

07.05.2017. 20:59

Pierādījumi šajā sakarā nav tikai liecības kā tādas , bet gan fakti, kas tajā izklāstīti un ir daudzviet pārbaudāmi, kas pārtop par pierādījumiem, kas iziet ārpus liecības. Tā ka jāzina pierādīšanas tehnoloģija.
Krievi arī saka - mūs tur, Ukrainā nav, tankus separātiski pērk Rimi vai Maksima veikalos laikam un sistēmu Grad un citas.

Tie nav pierādījumi Krievijas okupācijai?

Okupants paliek okupants, nekad neteiks ka viņš ir okupants.

Atbildēt

Miljoni DP kapacitātei

07.05.2017. 20:36

"Tas, ko mēs darām, darīsim un mums ir jādara, ir galvenās pretterorisma iestādes - DP kapacitātes, analītisko spēju stiprināšana. Protams, kopējā pretterorisma sistēma nesastāv tik vien no DP. DP regulāri rīko mācības, lai pārbaudītu visu dienestu gatavību, un šeit tiek iesaistīts arī privātais sektors. Ir izteikti draudi dažādiem tirdzniecības centriem, līdz ar to no DP un mūsu puses tiek darīts viss, lai personas, kas par drošību atbild privātajā sektorā, tiktu iesaistītas šajā kopējā pretterorisma sistēmā," stāstījis ministrs.

Atbildēt

Jānis

07.05.2017. 19:31

"Un pēc tam naktī sākās krusa no Krievijas puse". Grad jau nebija jātulko :)

Atbildēt

skripņiks

07.05.2017. 19:01

Tipisks vateņu deģenerāts, turklāt vēl pidars. Citāts- Rēta uz šitā te, uz gurna. Uz labā.
Un pierādījumu arī vairāk nekā Lapsa raksta, kā minimums vēl fotogrāfijas, kur tas deģenerāts pozē ar ieročiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

FotoValsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus, 2019. gadā bija pareizs un sen nepieciešams lēmums. Tas novērsa būtisku mūsu demokrātiskās valsts iekārtas nepilnību un ilgtermiņā noteikti uzlabos politiskās vides kvalitāti. Nedrīkst būt tā, ka politisko partiju darbība ir atkarīga no to spējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus. Tas rada partiju atkarību no ziedotāju labvēlības, kas parasti nav tīri nesavtīga.
Lasīt visu...

21

Mediķi varas kalpībā

Foto“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo arī pārējos gadalaikos (Levits neļaus samelot). Turklāt šie mediķi nebūt nav pārtraukuši aģitēt par potēšanos pret kroņa vīrusu.
Lasīt visu...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...