Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jūs tiešām

04.05.2020. 16:31

»

Jūs tiešām

esat slims


velti cenšaties sarunāties ar spoguli, patiešām, jo jūsu slimībai taml. aktivitātes nelīdzēs - jums ar savu slimību būtu jāvēršas pēc palīdzības pie atbilstoši kvalificētiem mentālās veselības vājinieku aprūpes speciālistiem.

Atbildēt

Jūs tiešām

04.05.2020. 13:55

»


esat slims.

Atbildēt

Pārmaiņas

04.05.2020. 05:29

Daudzi apzināti vai neapzināti izprovocē personu ar “kļičku Cenzēts”, kurš raksta visādus murgus zem Fēlis un līdzīgi, savu neveksminieka žulti novadot literāri ļoti līdzīgi A. Priedītim no Daugavpils. Kas nezin, tiem šķiet, ka tā ir viena un tā pati persona. Ieteiktu nekomentēt un ignorēt viņa tekstus, ko daru pats. Pietiek dod tikai spoguli, lai komentētāji redz patieso intelekta kopējo līmeni. Tas cilvēks, ja viņu aizkaitina, kļūst pilnīgi nenormāls un par viņa slimību nav jāsmejas un viņa teksti nav jālasa, jo saturs tajos ir cilvēcīgi atbaidošs.

Atbildēt

Pietuka Kustiņš

03.05.2020. 20:37

»

biogrāfija

Kā ir at to Levita tēva - sarkanā komisāra biogrāfiju? Kur var palasīties? Kā pats iefiltrējās starp Minsteres letiņiem


Vācijā pastudēja ķīmiju, apnika, iestājās juristos, knapi novilka pirmo līmeni, apnika, iestājās maģistrantūrā politologos, kaut kā nomocīja. Darba nekāda lāga nebija, pateicoties krievu valodas zināšanām, iekārtojās par tiesas tulku. Iztika ar sievas - jaunas mediķes ienākumiem. Kad Latvija atguva neatkarību, atcerējās par to, atjājās uz LV, sievai par šausmām, kura ar bērniem palika Vācijā. Gadu un mēnesi nostrādāja par tieslietu ministru Birkava valdībā, bet tas nu nav nekāds sasniegums, tur bija kaut kādi 30 ministri un labklājības ministrs bija vecais ķēms Ritenis no Austrālijas. Tolaik vienkārši nezināja, kā no tiem ārletiņiem atkratīties, viņi zīdās visur klāt kā dēles. Kad valdība krita, aizprasījās atpakaļ uz Vāciju pie frau un kinderiem par vēstnieku. Kad vajadzēja Latvija izvirzīt savu tiesnesi Strasbūras tiesā, ātrumā un apjukumā nevienu starp vecajiem padomju reliktiem tiesās un prokuratūrā, kas spētu kaut vai angliski puslīdz ko saprast, neatrada, pa burzmu izvirzīja Levitu, aizmirsa diplomus paprasīt uzrādīt. Tālāk, kad iestājās ES un vajadzēja 2 tiesnešus ES Tiesā, atkal bija tā pati problēma, no visa juristu bara kaut cik sakarīgus atrast neatrada, atcerējās par levitu, atkal diplomus neviens nepārbaudīja. Tālāk jau džekam piemirsās, ka viņa karjera balstās uz nejaušību, sāka savā ārprātā lūkot pēc prezidenta krēsla. Izdevās piecūkot Satversmi ar savu eseju. Un ar trešo piejājienu izdevās arī iejāt Rīgas Pilī. Nu, un tagad vispār visas skrūves izļodzījušās, pat noticējis, ka ir Nācijas Tēvs un Glābējs, murgo nesakarīgus neoloģismus un štuko, kā pārveidot valsts iekārtu.

Atbildēt

Pietuka Krustiņš

03.05.2020. 20:26

Pašizolēšanās bez brīvtelpas turpinātības neveicina likteņkopību, toties arī neatceļ valstsgribas vienvērtības tālkopšanu.

Atbildēt

Tev - “Sputņikam” no Mossada

03.05.2020. 20:01

»

paldies!

ieguglēju '"Levita dubultpilsonība".tagad skaidrs,kas jūs esat un kurā "telpā"dzīvojat vai pats esat no visādiem sputņikiem.Cik nožēlojami


E. Levits ir Mossada aģents un saistīts ar tā vadītāju, kurš arī ir no Latvijas.

Pirmais Izraēlas premjerministrs, Dāvids Ben Gurions, kurš bija Mossad izveides iniciators, izteicās, ka: "Mūsu valsts kopš pašas dibināšanas bijusi ienaidnieku ielenkumā. Izlūkošana ir mūsu pirmā aizsardzības līnija". Jau vēlāk Mossad sāka darboties arī aiz Izraēlas robežām.[3] Tā centrālais ofiss atrodas Telavivas centrā, bet operatīvās nodaļas Telavivas piepilsētā. Mossadā strādā ap 1200 darbinieku un tā budžets tiek lēsts ap 350 miljoniem ASV dolāru.[3]

Darbības virzieni ir saistīti ar informācijas vākšanu, apstrādi un analīzi, ka arī slepeniem, speciāliem uzdevumiem Izraēlā un aiz tās robežām. Tāpat Mossad uzdevumos ietilpst arī pretdarbība teroristiskiem aktiem pret ebrejiem Izraēlā un aiz tās robežām, palīdzība izbraukt ebrejiem uz Izraēlu no valstīm, kurās to nav iespējams izdarīt, un daudzi citi. Mossad vadītājs no 1952. līdz 1963. gadam bija Isers Harels, kurš savus jaunības gadus bija pavadījis Latvijā.

Atbildēt

antons mikosss

03.05.2020. 19:53

»

Jūs "voblas"

Pilna mūsu zemīte ar "voblām", tiek piemeslota politiski, kas ir smagas okupācijas sekas. Valsts prezidents, kas pirmo reizi ievēlēts godīgi un normāls Latvijas patriots, godīgs, neatkarīgs no politiskās pandēmijas, tiek apmelots, piesmiets un laistas ņirgas par viņu, apsaukāts...


Tu anonīmais stukač!
Līdz šim komentāros nav pateikts galvenais.
Kremļa kurmis E. Levits tiešām jānodod tiesāšanai par 300 000 okupantu piesaisti Latvijai un padarot to par Slāvlatviju.

Atbildēt

Pārmaiņas no LRTT trakuča

03.05.2020. 19:27

»

Durik Durka no Dikļiem!

Beic pīpēt kaproona zeķi


Esmu ievērojis, kad notiek normāla diskusija, ierodas Dikļu trakais un visu nojauc.

Atbildēt

Durik Durka no Dikļiem!

03.05.2020. 19:17

»


Beic pīpēt kaproona zeķi!

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora grēk-sūd-dze

03.05.2020. 18:33

Pac sevi publiski raksturoju kā "tipisku latviešu idiotu" jo esu planpŗŗaatiņs pieqirs-komas izdrātēc debiloiidczs Egmaŗzs Kakuedajzs.


Šodienas 4. maija vara mani lauza un galîgi salauza, "apgaismoja" kamer savervēja par ietekmes agentu un provakatoru ,bet es vairs neprotestēju un nesūdzos tiesā. Jo saprotu, ka gan tad, gan tagad viņu nodomi ir iznīcināt mani, lai es nevarētu iznīcināt latviešu tautu un iznīcināt latviešu valsti. Visus padarot par paklausīgiem bioŗobotiem. Viņu rīcībā ir milzu resursi, bet tauta ir lētticīgs aitu bars. Izdzīvošana pēc salaušanas un izdŗāzšanaszc ir mana paša tūpļalieta.


Es kad dzîvoju padlaikos tad mani VDK un iekàrta lauza un dŗāza visos caurumos, bet nesalauza pilnībā, izņemot tikai analo nevainibu. Rakstîju viskauko slavinošu iekàrtai un stučiiju. Bet vienalga man visi attîstîbas cełi bija slègti.


Tagat šitajà valstē mani vajà tà pate iekàrta, kas sakràsojusies kopà ar ASV CIP židcionistiem, ja es kàdreis senàk biški vèl protestēju.

Atbildēt

Induli Durka no Dikļiem!

03.05.2020. 17:15

»


Ko pīpē?

Atbildēt

Hahaha

03.05.2020. 15:26

»


Cenzētā pamuļķa vietā jau raksta citi.. 😀

Atbildēt

Katram savs liktens 4. maija korporācijā

03.05.2020. 13:37

»

Paija

Kāda likteņkopība var būt Latvijas miljonāriem, grezni apmaksātiem ierēdņiem un strādājošiem nabagiem , Covid-19 radīto seku bezdarbniekiem


Vieni rada materiālus un garīgus labumus, citi parazitē un patērē tos. Divas kastas.

Atbildēt

Paija

03.05.2020. 13:32

Kāda likteņkopība var būt Latvijas miljonāriem, grezni apmaksātiem ierēdņiem un strādājošiem nabagiem , Covid-19 radīto seku bezdarbniekiem?

Atbildēt

Teds

03.05.2020. 13:04

Latvieši nav nekāda nācija, bet gan tauta un nekāda likteņkopība ar sarkanajiem iebrucējiem mums nav un nevar būt. Kas attiecas uz terminu - pašnoteicās, tad tas vispiemērotāk piestāv komunistu čekistu kliķei, kura pēc neatkarības atjaunošanas, no tik ierastās parazitēšanas ķērās pie valsts izlaupīšanas, tiesa gan sakārtojot sev vēlamu likumdošanu.

Atbildēt

ta nu, krievijas murgus pārnes uz Latviju

03.05.2020. 11:26

»

latviešu tautā

nekāda naida pret Levitu nav.Naids nāk no kremlīša ebrejiņiem,bet jūs to cenšaties piedēvēt latviešu tautai un iespaidot lētticīgus latviešus


kāds vainīgs, ka stulbi vecāki un uz skolu gāja paēst un sportot

Atbildēt

pat nezini, kas ir masoni

03.05.2020. 11:24

»

ko te piebilst...

kāpēc masoni pļerkst par kaut kādu mistisku demokrātiju, kuras nav un nevar būt...


masoni zolitūdes necēla.........................

Atbildēt

tu apraksti komunistu

03.05.2020. 11:23

»

ko te piebilst...

kāpēc masoni pļerkst par kaut kādu mistisku demokrātiju, kuras nav un nevar būt...


organizēto noziedzību, dziļi iepotēta, jau tas vien, ka vari komentēt, bet krievijā nevar, tevi iznīcina

Atbildēt

ko te piebilst...

03.05.2020. 05:14

kāpēc masoni pļerkst par kaut kādu mistisku demokrātiju, kuras nav un nevar būt !!!
Ir kungu kasta (tāpēc arī uzrunās tie jāgodina) un pārējā tauta, kura ir kalpu kasta.
Kungus mūsdienās sauc par biznesmeņiem un kalpi šiem biznesmeņiem (par simbolisku samaksu) kalpo !!!
Ekonomikas formula ir mākslīgi izveidota tāda, lai šie biznesmeņi varētu nepārtraukti "slaukt".

Atbildēt

Labi teikts!

03.05.2020. 03:38

»

cilveks444

Klau, 4.maija republikas pārstāvi, kliķes ielikteni, koalīcijas pakalpiņ, kaitniek, jaunvārdu "ekspert" un prezidenta vietas izpildītāj! Atbrīvo latviešu tautu no savas klātbūtnes, ne tu zini, kas ir tautas rūpes, ne tu proti klausīties cilvēkos, ne tu māki runāt, kā cilvēks ar cilvēkiem, ne tu esi ...


Bet viņam tas ir kā pīlei ūdens. Viņš, kā jau “izgājis ET tiesneša skolu”, mals savu maļamo un lūkosies pēc jaunām sinagogā kaltām rebēm.

ES valstīm uzspiestā jaunā tendence ir “tiesu izveide ekonomikas jautājumos” - tas viss sakrīt ar “ebreju impērijas trīs standartu ebreju tiesām saimnieciskos jautājumos”. Starp J. Bordānu un E. Levitu šai jautājumā domstarpību nav. Nevar nepamanīt, ka “psiholoģiskā kara pandēmija“ vērsta uz ekonomikas sašaurināšanu, naudas izņemšanu no apgrozības un kreditēto īpašumu atsavināšanu banku interesēs, kam tiek gatavotas “ebreju tiesas saimnieciskos jautājumos”. Pēc globālās “pandēmijas” izsludināšanas faktiski iestājusies “nepārvarama vara” saistību tiesībās starp banku un kredītņēmējiem.

Krievija ar Krimu tiek gatavota jaunās Izraēlas (bij. Krievijas) impērijas veidošanai ar ASV atbalstu. Pasaulē iestājies dīvains klusums. Krievijas valdības vad. Mišustins ir Vatikāna goda konsuls Krievijā. Starp Natanjahu un Putinu ir parakstīts līguma projekts Krievijas vietā izveidot Izraēlas impēriju, Krievijas iedzīvotāji ar viltus pandēmijas statistiku izvietoti nometinājumā - pašizolācijā savās dzīves vietās. Kad aizliegums pārvietoties beigsies, viņu darbavietas būs likvidētas un 60 procenti paliks bez iztikas līdzekļiem, jo šiem 60 procentiem, tostarp ar maziem bērniem ģimenēs, uzkrājumu nav. Kaut kas līdzīgs notiek Latvijā.

Atbildēt

cilveks444

03.05.2020. 02:23

Klau, 4.maija republikas pārstāvi, kliķes ielikteni, koalīcijas pakalpiņ, kaitniek, jaunvārdu "ekspert" un prezidenta vietas izpildītāj! Atbrīvo latviešu tautu no savas klātbūtnes, ne tu zini, kas ir tautas rūpes, ne tu proti klausīties cilvēkos, ne tu māki runāt, kā cilvēks ar cilvēkiem, ne tu esi gatavs pildīt likumus (mediķu algas). Ej prom, un neaizmirsti paņem līdzi savu "āža kāju",citādi tevi nelaidīs atpakaļ "mājās".

Atbildēt

Levits

02.05.2020. 21:35

»

latviešu tautā

nekāda naida pret Levitu nav.Naids nāk no kremlīša ebrejiņiem,bet jūs to cenšaties piedēvēt latviešu tautai un iespaidot lētticīgus latviešus


ne ar ko neatšķiras no Kremļa cionistiem. Cionismam ir daudz seju - Latvijā tas izliekas par NA ideoloģijas caurvītu. Izlasi “trīs ebreju impērijas standartus”!

Atbildēt

latviešu tautā

02.05.2020. 21:21

»

Draudziņ!

Man Levits vienmēr būs prasts dzīvnieks, kurš neredz tālāk par ebreju impērijas “kibuca sili”, kurā ērti iekārtojies. Man ir kauns par Latvijas zemi. Visa viņs valoda “piesmērēta ar latviskumu”, bet rīcība rada naidu latviešu tautā


nekāda naida pret Levitu nav.Naids nāk no kremlīša ebrejiņiem,bet jūs to cenšaties piedēvēt latviešu tautai un iespaidot lētticīgus latviešus

Atbildēt

paldies!

02.05.2020. 20:58

»

Tieši mani teksti ir no Levita intervijas

Par Levita meliem utt. Nejauciet visu žīdu garā. Katrs var internetā izlasīt, ieguglējiet “Levita dubultpilsonība...


ieguglēju '"Levita dubultpilsonība".tagad skaidrs,kas jūs esat un kurā "telpā"dzīvojat vai pats esat no visādiem sputņikiem.Cik nožēlojami...

Atbildēt

o.k

02.05.2020. 20:30

»

Tieši mani teksti ir no Levita intervijas

Par Levita meliem utt. Nejauciet visu žīdu garā. Katrs var internetā izlasīt, ieguglējiet “Levita dubultpilsonība...


Bet jūs izlasiet Levita intervijas ar Avotiņu,Puriņu,Domburu,kurās viņš pats stāsta par savām pilsonībām.Varbūt tad jums pieleks tas pilsonības jautājums un nebūs jāmelo jeb jātēlo nezinītis.jūs pats te pūlaties īsti žīdu garā.No žīdiem vajag mācīties labas lietas nevis rebes un jaukšanos.

Atbildēt

Tas ir cits jautājums

02.05.2020. 20:03

»

simts gadi

tie, kas dibināja latvijas valsti bija tās patrioti, izglītoti ļaudis, kuri lika pamatus šodienai. varbūt cienīsim viņu ieguldījumu un to ņemsism par piemēru, nevis gaudīsimies par esošajā realitātēm, kuras nav salīdzināmas ar vēsturiskajām


Tā bija nācijvalsts, šodien ir komunistu, čekistu, cionistu 4. maija korporācija, kas valstsnācijas formā uzdodas par nācijvalsti - atjaunoto 18. novembra Latviju žīdu cionistu garā. Un tā ir cūcība. Viņi brutāli piesmej latvieša patriotismu!

Atbildēt

Tieši mani teksti ir no Levita intervijas

02.05.2020. 19:59

»

nepūlieties veltīgi!

ikviens var izlasīt interviju,kurā viņš sīki un smalki atbild Viktoram Avotiņam no nra par pilsonības jautājumu.Viņš to ir stāstījis neskaitāmas reizes.jūs vienkārši melojat.Ja jums tik ļoti riebjas Levits,tā ir jūsu problēma,bet nevajag melot,jo katrs,kam nav slinkums,var par to tūdaļ pārliecināties...


Par Levita meliem utt. Nejauciet visu žīdu garā. Katrs var internetā izlasīt, ieguglējiet “Levita dubultpilsonība”.

Vai man riebjas Levits? Riebties var tikai persona, pret kuru ir bijusi cieņa, mazākais. Levits ir tipisks ebrejs ar saviem meliem un dubultajiem pret latviešu tautu “trīs ebreju impērijas standartiem”. Viņš tiesneša manierē domā, ka visi ir muļķi un visiem jāsamierinās ar viņa “spriedumu, kas nav pārsūdzams”. Rebes ir viņa daba, žīda rebes, bet izliekas par latvieti. Viņam visi pasaules salašņas būtu latvieši, ja vien tie tikuši pie pilsonības. Un, izskatās, ka tas vairs nav aiz kalniem.

Atbildēt

simts gadi

02.05.2020. 19:45

tie, kas dibināja latvijas valsti bija tās patrioti, izglītoti ļaudis, kuri lika pamatus šodienai. varbūt cienīsim viņu ieguldījumu un to ņemsism par piemēru, nevis gaudīsimies par esošajā realitātēm, kuras nav salīdzināmas ar vēsturiskajām.

Atbildēt

nepūlieties veltīgi!

02.05.2020. 19:44

»

Runa ir par to, ka Levits publiski meloja

Levits apgalvo, ka nekad nav bijis Vācijas pilsonis, neskatoties uz gandrīz divdesmit Vācijā nodzīvotiem gadiem. Nesenajā intervijā Neatkarīgajai Rīta Avīzei uz žurnālista jautājumu viņš atbildēja visnotaļ noteikti: "Nē, es neesmu bijis Vācijas pilsonis...


ikviens var izlasīt interviju,kurā viņš sīki un smalki atbild Viktoram Avotiņam no nra par pilsonības jautājumu.Viņš to ir stāstījis neskaitāmas reizes.jūs vienkārši melojat.Ja jums tik ļoti riebjas Levits,tā ir jūsu problēma,bet nevajag melot,jo katrs,kam nav slinkums,var par to tūdaļ pārliecināties.Un nav svarīgi,kas tagad notiek Telavivā ar ieceļojušiem žīdiem.Pag.gadsimta 70 tajos gados bija tā,kā bija.Levitam ar visu to nav nekāda sakara.

Atbildēt

biogrāfija

02.05.2020. 19:27

Kā ir at to Levita tēva - sarkanā komisāra biogrāfiju? Kur var palasīties? Kā pats iefiltrējās starp Minsteres letiņiem?

Atbildēt

Draudziņ!

02.05.2020. 19:26

»

cik jums gadu?

Izraēlas pilsonību tolaik nemaz tā nedāļāja "automātiski".Bija jāapgūst ivrits vai idišs,vajadzēja strādāt algotu darbu un neatceros,cik gadu bija jānodzīvo tajā valstī.Tāpēc lielākā daļa jūdu,kuriem izdevās pamest psrs,laidās uz ASV vai Vācijas federatīvo republiku taisnā ceļā.Levita mātei bija radi...


Man Levits vienmēr būs prasts dzīvnieks, kurš neredz tālāk par ebreju impērijas “kibuca sili”, kurā ērti iekārtojies. Man ir kauns par Latvijas zemi. Visa viņs valoda “piesmērēta ar latviskumu”, bet rīcība rada naidu latviešu tautā.

Atbildēt

Levits ir melis un noziedznieks,

02.05.2020. 19:20

»

kur viņš sameloja?

Viņš tv intervijā stāstīja ,ka un kāpēc bija jāpieņem Vācijas pilsonība.Tagad viņam ir tikai Latvijas pavalstniecība.Nav jēgas izplatīt melus,jo daudzi skatās tv un dzird,ko viņš stāsta.Par tādām lietām neviens normāls cilvēks nemelos,pretendējot uz tādu posteni.Ar izraēlu nav nekāda sakara...


kā bijušajam ET tiesnesim un joprojām tur Latvijas pārstāvim viņam nebija tiesību ignorēt spēkā esošu likumu par algu palielināšanu mediķiem, graujot Latvijas ekonomiku. Dzīvnieks E. Levits zin pats, kad jāmelo.

Atbildēt

Runa ir par to, ka Levits publiski meloja

02.05.2020. 19:16

»

cik jums gadu?

Izraēlas pilsonību tolaik nemaz tā nedāļāja "automātiski".Bija jāapgūst ivrits vai idišs,vajadzēja strādāt algotu darbu un neatceros,cik gadu bija jānodzīvo tajā valstī.Tāpēc lielākā daļa jūdu,kuriem izdevās pamest psrs,laidās uz ASV vai Vācijas federatīvo republiku taisnā ceļā.Levita mātei bija radi...


Levits apgalvo, ka nekad nav bijis Vācijas pilsonis, neskatoties uz gandrīz divdesmit Vācijā nodzīvotiem gadiem. Nesenajā intervijā Neatkarīgajai Rīta Avīzei uz žurnālista jautājumu viņš atbildēja visnotaļ noteikti: "Nē, es neesmu bijis Vācijas pilsonis."

Otrkārt. Tie, kuri joprojām ierodas Telavivā, viegli saņem Izraēlas pilsonību. Ebreji, pusebreji, ar ebreju saknēm ir gaidīti atplestām rokām Izraēlā, kur visu vajadzīgo apgūst ar valsts apmaksātu programmu, jau sagaidot lidostā no lidmašīnas. Padzīvojuši, vai nepadzīvojuši Izraēlā, lai kur viņi pasaulē neatrastos pēc tam, viņi saņem ebreju Kongresa atbalstu visur, kur atrodas. E. Levits publiski distancējas no visa šī aprakstītā, tas arī ir saprotams, jo formāli LV prezidentam nedrīkst būt dubultpilsonība. Ja Levits sameloja, sacīdams, ka viņam NEKAD nav bijusi Vācijas pilsonība, kāpēc man viņam jātic, ka viņš nemelo par Izraēlas pilsonību globālā cionisma ebreju impērijas interesēs. Visas tās iniciatīvas ar Bordānu par “ekonomikas jautājumu tiesas izveidi” tiešā ceļā ved uz “ebreju impērijas trīs standartu ebreju tiesu saimnieciskajos jautājumos”.

Atbildēt

cik jums gadu?

02.05.2020. 18:58

»

Hmm

Tātad sausais atlikums ir lakonisks: citas valsts pilsonība, ne Vācijas. Un visticamāk, ka šī "cita valsts" ir Izraēla. Levita ģimene varēja ierasties no PSRS Izraēlā, iegūt "automātiski" Izraēlas pilsonību, un jau pēc tam pārcelties uz Vāciju


Izraēlas pilsonību tolaik nemaz tā nedāļāja "automātiski".Bija jāapgūst ivrits vai idišs,vajadzēja strādāt algotu darbu un neatceros,cik gadu bija jānodzīvo tajā valstī.Tāpēc lielākā daļa jūdu,kuriem izdevās pamest psrs,laidās uz ASV vai Vācijas federatīvo republiku taisnā ceļā.Levita mātei bija radi VFR,tāpēc viņi aizbrauca un palika tur.

Atbildēt

kur viņš sameloja?

02.05.2020. 18:51

»

Ar kuru valsti Levitam ir dubultpilsonība, ko viņš slēpj?

“ Viss nezināmais atklājas. 9.septembrī tika publiskota kārtējā dokumentu porcija no "VDK maisiem". Aģenti "Karmena", "Artists" un "Heino" nodod informāciju par PSRS naidīgas ārvalstu organizācijas pārstāvi Egilu Levitu. Turpat pievienota arhīva izziņas kopija, kurā norādīta Egila Levita pilsonība – ...


Viņš tv intervijā stāstīja ,ka un kāpēc bija jāpieņem Vācijas pilsonība.Tagad viņam ir tikai Latvijas pavalstniecība.Nav jēgas izplatīt melus,jo daudzi skatās tv un dzird,ko viņš stāsta.Par tādām lietām neviens normāls cilvēks nemelos,pretendējot uz tādu posteni.Ar izraēlu nav nekāda sakara.

Atbildēt

Hmm

02.05.2020. 18:34

»

Ar kuru valsti Levitam ir dubultpilsonība, ko viņš slēpj?

“ Viss nezināmais atklājas. 9.septembrī tika publiskota kārtējā dokumentu porcija no "VDK maisiem". Aģenti "Karmena", "Artists" un "Heino" nodod informāciju par PSRS naidīgas ārvalstu organizācijas pārstāvi Egilu Levitu. Turpat pievienota arhīva izziņas kopija, kurā norādīta Egila Levita pilsonība – ...


Tātad sausais atlikums ir lakonisks: citas valsts pilsonība, ne Vācijas. Un visticamāk, ka šī "cita valsts" ir Izraēla. Levita ģimene varēja ierasties no PSRS Izraēlā, iegūt "automātiski" Izraēlas pilsonību, un jau pēc tam pārcelties uz Vāciju.

Atbildēt

Ar kuru valsti Levitam ir dubultpilsonība, ko viņš slēpj?

02.05.2020. 18:32

“ Viss nezināmais atklājas. 9.septembrī tika publiskota kārtējā dokumentu porcija no "VDK maisiem". Aģenti "Karmena", "Artists" un "Heino" nodod informāciju par PSRS naidīgas ārvalstu organizācijas pārstāvi Egilu Levitu. Turpat pievienota arhīva izziņas kopija, kurā norādīta Egila Levita pilsonība – VFR.

Kāpēc prezidents sameloja?

Tātad, Latvijas prezidents ievērojamu dzīves periodu bija Vācijas pilsonis. Rodas jautājums: kāpēc viņš sameloja, atbildot uz jautājumu par pilsonību? Ko viņš slēpj? Kādēļ gan nepastāsta visu skaidri un saprotami, lai izvairītos no nepareiziem izskaidrojumiem?”

Atbildēt

beidziet murgot

02.05.2020. 18:10

Viņam jau sen nav Vācijas pilsonības.Vai jums maksā par dezinformācijas izplatīšanu?

Atbildēt

Cionists Levits ir noziedznieks, kurš, visticamāk,

02.05.2020. 17:30

»

atliek

tikai pašu Levitu pasludināt par vīrusa radītāju,izplatītāju.Latvijas un Eiropas iznīcinātāju un antikristu.Brīnums,kā tiem debīlo komentāru driķētājiem,Levita nīdējiem un gānītājiem vēl Tas nav ienācis naida pārņemtajos prātos.DP jau sen vajadzēja papurināt rupjo komentāru autorus gan šeit,gan nra...


zināja par covid-19 izplatīšanas termiņiem, jo noziedzīgi valsts amatā (VP) neievēroja spēkā esošu likumu par algu palielināšanu mediķiem. Iestājoties covid-19 pandēmijai Levits ātri piekrita valsts parāda palielināšanai par 4 miljardiem €, turpinot ignorēt mediķu algu palielināšanu. Kā Vācijas pilsonis E. Levits Latvijā realizē Vācijas intereses visos jautājumos.

Atbildēt

atliek

02.05.2020. 17:14

tikai pašu Levitu pasludināt par vīrusa radītāju,izplatītāju.Latvijas un Eiropas iznīcinātāju un antikristu.Brīnums,kā tiem debīlo komentāru driķētājiem,Levita nīdējiem un gānītājiem vēl Tas nav ienācis naida pārņemtajos prātos.DP jau sen vajadzēja papurināt rupjo komentāru autorus gan šeit,gan nra.

Atbildēt

Cionists E. Levits jaunā gaismā

02.05.2020. 16:04

var visai drīz sākt aktīvas runas par sadarbību ar Krieviju. 2019. g. septembrī likvidējās starptautiski reģistrētā komercsabiedrība Krievijas Federācija, kuru izveidoja pēc PSRS sabrukuma ar starptautiskā cionisma gādību. Komercsabiedrības KF izpilddirektors bija ebrejs Medvedevs. Nododot atskaites un KF pašlikvidējoties, uz īsu brīdi KF ar prezidentu Putinu, kura statuss nebija noteikts ar likumu, “karājās gaisā”. Pēc Merkeles vizītes Kremlī sekoja Natanjahu no Izraēlas vizīte Kremlī, kur tika parakstīts projekta Izreāla Krievija projekts lielas Izraēlas impērijas izveidošanai. Pašlikvidējoties KF, visas KF militārās vadības un kareivju dotie zvēresti ar Medvedeva lēmumu zaudēja spēku.

Pēc koronvīrusa izplatības tā izplatībā Ķīna uzreiz vainoja Izraēlu, kas izklausījās neticami. Ķīnas apgalvojumi bija kategoriski. Pašlaik ASV un Vācija vaino pašu Ķīnu, lai , visticamāk, novērstu savus parādus Ķīnai ar prasību pret Ķīnu koronvīrusa zaudējumu segšanai.

Ja izskata versiju “ebreju impērijas trīs standartu” gaismā, izskatās, ka Izraēla ar ASV plāno sagraut un caur līgumu starp
Putinu un Natanjahu atbrīvot Krieviju no pamatiedzīvotājiem, kuri novietoti nometinājumā savās mājās ar nezināmu perspektīvu ekonomikā un Izraēlai pārņemt Krievijas telpu.

Ņemot vērā, ka kredītņēmēji neieskatās līgumos ar bankām, kur minēta “nepārvarama vara”, uz kuru pamata (pandēmija) varētu lauzt līgumus, prasības paliek spēkā, nobīdot pamatsummas atmaksu. Atvieglojumiem beidzoties, sāksies lielais ebreju impērijas ekonomikas solītais uzrāviens, atsavinot ieķīlātos īpašumus un iznomājot tām pat personām. Ne velti arī Latvijā Levits ar Bordānu šiem mērķiem gatavo “ebreju tiesu saimnieciskos jautājumos” - tā saucamo tiesu ekonomikā.Levits, visticamāk, AT devis norādes pandēmijas sākumā - tiesai netaisīt nevienu precendeta spriedumu, pandēmiju atzīstot par “nepārvaramu varu”.

Atbildēt

padoms

02.05.2020. 14:52

»


Piedāvā Levitam,būs O.k.

Atbildēt

Puscūcis Levits turpina genocīdu

02.05.2020. 12:48

»

Jūs "voblas"

Pilna mūsu zemīte ar "voblām", tiek piemeslota politiski, kas ir smagas okupācijas sekas. Valsts prezidents, kas pirmo reizi ievēlēts godīgi un normāls Latvijas patriots, godīgs, neatkarīgs no politiskās pandēmijas, tiek apmelots, piesmiets un laistas ņirgas par viņu, apsaukāts...


Kā bijušais ECT tiesnesis ignorēja likumu par mediķu algu palielināšanu. Viņš ir tiesājams noziedznieks, jo viņa lēmums - neatdeva 2020. gada budžetu 13. Saeimai pārskatīšanai, radījis sagas sekas visai sabiedrībai.

Atbildēt

formula

02.05.2020. 12:03

Vai tiešām nav neviens,kas šīm večukam pasaka ,lai izbeidz būt par jampampiņu un labāk tur muti ,nekā bikšupriekšas griboškopība kā locekļpašnoteikšanās tiesībrunas nacionalvaišļošanās kūtsaugšas vuškulaimbrēcienā.

Atbildēt

Jūs "voblas"

02.05.2020. 11:49

Pilna mūsu zemīte ar "voblām", tiek piemeslota politiski, kas ir smagas okupācijas sekas. Valsts prezidents, kas pirmo reizi ievēlēts godīgi un normāls Latvijas patriots, godīgs, neatkarīgs no politiskās pandēmijas, tiek apmelots, piesmiets un laistas ņirgas par viņu, apsaukāts.

Te būtu darbs VDD vai SAABam, bet pagaidām klusums.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...