Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

06.06.2019. 20:53

(8)(cash)Pārlasīt ""Cionas gudro protokolus"" Internetā atradīsim 1-ā minūtē,tagad noderēs, labāk jau izdrukāt un regulāri tos pārlasīt... PRET Visām tautām un tautībām ir VIENS DEGRADĒJOŠAIS SPĒKS-KĀ VIENS IENAIDNIEKS-BIOROBOTI JŪDI ar VERGU APMĀCĪBU -PROGRAMMU-t.s. JAUNO DERĪBU-un VERGTURU MĀCĪBU-VECO DERĪBU-var šad tad pārlasīt šo biorobotu MĀKSLĪGO CILVĒKU ZOMBĒŠANAS, PAKĻAUŠANAS UN NICINĀŠANAS PROGRAMMU...F-2+
p.s. Ieraugot jau žurnāla ""Privātā dzīve""NR23-virslapu-Sociologi nomarķē-burtiski KĀ CITPLANĒTIEŠUS-zinātniski-ĀDAMIEŠUS..(electricity)..
Ļoti interesanta un pamācoša Intervija Ltv24 pl.9.39 Veltas Puriņas Raidījumā ""Dienas personība""- ar Pasaulsslaveno latviešu horeogrāfi VIJU VĒTRU.
Kas , balstoties uz savu 96-gadīgo pasaules mēroga milzīgo pieredzi-par LATVIJAI... tagad ievēlēto prezidentu - pēc tautības vēsturisko jūdu, jeb zinātniski-ĀDAMIETI. Viņa Domā KA un KĀ..ĀDAMIETIS iestāsies par SAVAS-tātad jūdu tautas vajadzībām.
To pats ĀDAMIETIS teicis, ka būšot Latvijas un savas/ protams, jūdu/ tautas prezidents, kas tādā gadījumā absolūti ietekmēšot savukārt LATVIEŠU TAUTAS labklājību...,jo katrai tautai,dabiski ir atšķirīga Pasaules izpratne,-KAS NAV NONIVELĒJAMAS,
Bet mēs , šeit dzīvojošā pamattauta- Latvieši, Līvi un Cittautieši -SEKOJOT Latvijas Prezidentam IK UZ SOĻA UN UZ VĀRDA-UN TO... OBLIGĀTI FIKSĒJOT RAKSTOS, VIDEO UN AUDIO IERAKSTOS+ VIENLAICĪGI SALĪDZINOT TO AR ""CIONAS GUDRO...PROTOKOLOS "" UZRAKSTĪTO un IZDAROT SECINĀJUMUS PAR TO ATKLĀTI ! DISKUTĒSIM SABIEDRĪBĀ VISOS LĪMEŅOS...UN SVSTARPĒJI REGULĀRI ATKLĀTĪBĀ DALĪSIMIES AR ŠO INFORMĀCJU...LAI IR !
! UN ĀDAMIETIS GALU GALĀ NAV ! TAUTAS IEVĒLĒTS...F-2

Atbildēt

JTM

02.06.2019. 14:08

Troļļi plosās. Raksta zem latviešu patriotu vārdiem, speciāli saliekot gramatikas kļūdas un visādas muļķības sajaucot kopā ar patiesiem faktiem - lai patiesos degradētu.

Atbildēt

JTM...

02.06.2019. 14:00

»

Pupa

Kalnietes kundze sadedzināja kleitu un iekšā bija, bet tikai bez kleitas


Jaunā "kolorado" kleita konkrēti atbilst saturam !

Atbildēt

Jenots

02.06.2019. 09:44

»

Jenots pūkainais

Protams, ka ļoti precīzi avoti, ieskaitot paša Barkovska twitterīšus, šmitterīšus, kur šis vēl rudenī slavas dziesmas Vienotībai rakstīja. Tikšanās un sarakstes ar Vienotības īstajai vadībai pietuvinātiem cilvēkiem, stāstot, cik šis būšot noderīgs. Tie tik pavīpsnāja, Otucītis jau ar lielu laika nobīdi...


Viņš mēdz tikties ar daudziem politiķiem. Daži iedomājās, ka viņi ir tie ekskluzīvie. Bet šķiet, ka te atkal būs vēlmju domāšana - konkrēti raksti un ieraksti par liecina, ka viņš reāli atbalstīja pavisam citus politiķus. Piedevām bez slēpšanās un paskaidrojot iemeslus.
Tā kā - atkal vēlmju domāšana un sīka melošana.

Atbildēt

Jenots pūkainais

02.06.2019. 08:13

»

RRR

Pirmo reizi tāda informācija. Vai ir kādi precīzi avoti vai vienkārši apzināti palaista tīša, netīra baumiņa. Zināms, ka viņš vienmēr ir turējies ļoti distancēti no Vienotības, jo pārāk daudz zina par viņu šausmīgi netīrajiem darījumiem. Prātīgi cilvēki sen uzskata Vienotību par toksisku un reti pretīgu...


Protams, ka ļoti precīzi avoti, ieskaitot paša Barkovska twitterīšus, šmitterīšus, kur šis vēl rudenī slavas dziesmas Vienotībai rakstīja. Tikšanās un sarakstes ar Vienotības īstajai vadībai pietuvinātiem cilvēkiem, stāstot, cik šis būšot noderīgs. Tie tik pavīpsnāja, Otucītis jau ar lielu laika nobīdi saprata, ka piķīti nedabūs un apmeta kažociņu uz otru pusi. Mazā odzīte :)

Atbildēt

pucis kucis

01.06.2019. 23:44

»

Neesam vis tik slikti

Mans kaimiņš dzīvo labi...


Cik ilgi skaldīs un valdīs. Kas mūs gaida? Levitācija cēlā vienotībā! Kā gāju putniem - te prom, te atkal atpakaļ. Bet varbūt, kā vecais Harons pār Stiksu ceļ - tikai turp un ne atpakaļ?

Atbildēt

Neesam vis tik slikti

01.06.2019. 22:19

»

pucis kucis

Ko nu āksties. Tev līdz Lunim ir vēl tālāk ka līdz mēnesim. Labāk pastāsti, ka mēs nekad neesam tik labi dzīvojuši kā tagad


Mans kaimiņš dzīvo labi.

Vakar pie mana kaimiņa bija korespondentcs. Kaimiņš jau sen izdomājis jaunu malkas cirvi. Tagad tas korespondenta darbs ir pie galvenā redaktora un cirvis. Tur viss aprakstīcs.


Žik, Žik malku tagad skalda, mājās nes un liek uz krāsns galda, žik, žik siltums mājā ziemā valda, žik, un labākajam lasītājam cirvis balva...

Atbildēt

pucis kucis

01.06.2019. 20:41

»

E. Lunis, Vislatvijas glābšanas komiteja

Pilnībā atbalstu V. Freimentāla un Grantiņa H86 teikto...


Ko nu āksties. Tev līdz Lunim ir vēl tālāk ka līdz mēnesim. Labāk pastāsti, ka mēs nekad neesam tik labi dzīvojuši kā tagad.

Atbildēt

E. Lunis, Vislatvijas glābšanas komiteja

01.06.2019. 16:59

»

V. Freimentāls (cilveks444)

Atbalstu J. Bordāna "cīņu" pret Kalnmejeru...


Pilnībā atbalstu V. Freimentāla un Grantiņa H86 teikto!
Arī es, esmu iesniedzis Bordānam sūdzi’bu par Kalnmeijeru un Bičkoviču un ar saskaņā ar APL tiesību normatīvajiem aktiem prasību mani pieņemt personīgi darba laikā, jo man ir daudz dokumentāli fakti par noziegumiem tiesās ! Es neizslēdzu, ka saskaņā ar APL pirmais, ko teikšu, būs - šis ir mutvārdu iesniegums! Lai mani nevarētu saliekt. Arī esmu personiski iesniedzis J. Bordānam īstu dokumentu par partiju varas uzurpāciju, kas neatbilst Satversmei.


Arī Drošības policijai (VDD filiālei) esmu iesniedzis šādu prasiību kompensēt saskaņā ar APL likumiskajām normām "Vislatvijas glābšanas vārdā" man nodarītos morālos un materijālos zaudējumus "ebreju tauras vārdā", kad viņi bija ieradušies pie manis mājās…un "nejauši" pārsteiguši mani iereibušā stāvoklī, nozogot mobilo un maku ....par ko esmu jau ar savu parakstu ziņojis policijai un tiesai.

Atbildēt

V. Freimentāls (cilveks444)

01.06.2019. 16:39

»

Zelta medaļnieki

Spriežot pēc Korupcijas un Valsts izzagšanas OLimpiādes rezultātiem, absolūti un nepārspēti līderi tomēr ir Vienotība. OIK, Liepājas Metalurgs, Citadele, Krājbanka, par visādiem sīkumiem kā Pasažieru vilciens vai senaizmirstā fotoradaru afēra, nerunājot. Protams arī kolhoznieki turpat uz goda pjedestāla...


Atbalstu J. Bordāna "cīņu" pret Kalnmejeru!


Kā var ģenerālprokurors atpilst savam amatam, ja ingnorē oficiālus juridiskus iesniegumus uz ģenerālprokurora vārda ? Proti, ar likumu nedrīgst ignorēt nevienu ģenerālprokurora iesniegumu, ja tajā minēts personas kods, adrese kā deklarētā dzīvesvieta. Es nezinu, kur dzīvo Ēriks Kalnmeijers! Un neprasiet man to! Es nevaru atbildēt pat to, ko nezinu!


Rīgas Latviešu Biedrības ieņemšana 1993. gada 18. februāra asiņainajā "gleznu" naktī,
naktī, kas iezīmēja pavērsienu Latvijas vēsturē, likumīgo 1938. gada statūtu aizliekšana, atjaunotajā Rīgas Latviešu Biedrībā un, (pēc vairākiem mēnešiem) "viltotas biedrības" izveidošana ar tādu pat nosaukumu ir viens no lielākajiem sasniegumiem "4. maija Latvijas" pastāvēšanas laikā ! Bet šoreiz es ne par to!


Helsinki 86 izsaka pateicību Bordāna iniciatīvai !


Latviešiem ir NEATŅEMAMAS tiesības sabiedroties savā, likumīgi atjaunotajā Rīgas Latviešu Biedrībā, atbilstoši biedrības likumīgajiem 1938. gada statūtiem!
-Kalnmeijers neatbilst ieņemajam amatam, kauču J. Bordāns neatbild uz manu iesniegumu Rīgas Latviešu biedrības ieņemšanas sakarā asiņainajā naktī, kam sekoja abortācija, ari tādēļ, ka apkaro Latvijas cilvēktiesību aizstāvības Helsinki 86 svētos principus un noziedzīgi vēršas pret Latvijas neatkarības atjaunošanas celmlauzi un Helsinki 86 dibinātāju Linardu Grantiņu, kas ir prātam naptverama cūcība!


-Kalnmeijers neatbilst savam amatam, jo Latvijā pastāv genocīcs pret latviešu daucbērnu ķimenēm kopš 1993. gada 18. februāra asiņainās Rīgas Latviešu biedrības ieņamšanas nakc, nakc akta un vēlāk atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības prettiesiskās, BRUTĀLĀS abortēšanas! (Un visu RLB dokumentu slepenās iznīcināšanas, lietu "noraujot podā!")


-Kalnmeijers neatbilst amatam, jo latviešiem pieprasa maksāt nekustamā īpašuma nodokļus viņa naudas kontā, kurus pac vēlāk pārved - ieskaita savā ārzonas kontā no sava konta, kaut viņa ienākumi nesasniedz pat iztikas minimuma pārtikas daļu !


Vissmagākā nasta tautai ir nepiemērotās, pretlatviskās tiesībsargājošo institūciju amatpersonas ! Tās pieņemot amatpersonas darbā, nav ar iekšējiem administrativajiem iestāžu noteikumiem noteiktc limic amatpersonas svaram un svara kategorijai pēc valsts standarta. Pac Mazīc un Kalmeijers tam ir vistreknākais pierādījums!


Laiks parādījis viņu neatbilstību – latviešu ģimenes masveidā un maisveidos - ar čemodāniem ņem kājas pār pleciem un atmet Latvijai ar roku uz neatgriešanos !


Prokuratūras darbs ir zem jebkādas kritikas, jo 26 gadu laikā netiek saukti pie atbildības pretlatviskie prokuratūras prokurori- kriminālnoziedznieki, kuri izplānoja un īstenoja likumīgi atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības asiņaino un ZVĒRĪGO ieņemšanu ar vēlāko abortizāciju - likvidāciju 1993. gada 18. februāra naktī !


Kategoriski pieprasu atjaunot likumību visā Latvijā un pārtraukt genocīdu pret latviešu ģimenēm !
Savu 10 bērnu un 15 mazbērnu, kā ari visu latviešu ģimeņu vārdā !Valdis Freimantāls, Helsinki 86 cilvēktiesību ebreju aizstāvības grupas cīnītājs.
p/s
Kalnmeijeram nekavējoši jāpārtrauc krimināllieta pret Linardu Grantiņu, jo Helsinku 86 pacs pirmais un tiešais uzdevums ir vērsties pret komunistu un čekistu nelikumībām Latvijā !
01.06.19

Atbildēt

Atceries!

01.06.2019. 16:09

»

melim

Saiti uz oficiālo izdevumu vai atzīsti, ka esi kremloīdu melis


Kriminālatbildība draud tikai par to, ko var pierādīt ! Kriminālatbildība draud policijas darbiniekam un prokuroram, izmeklēšanas tiesnesim, ja tie grupā mēģina pierādīt kriminālatbildību, bet tas neizdodas. Ja tiesa nekompensē morālos un materiālis zaudējumus saprātīgā termiņā, policijas darbinieks, prokurors un izmeklēšanas tiesnesis pazūd un tiek iekļauti meklējamo personu sarakstā! Atceries to, idiot!

Atbildēt

Hm

01.06.2019. 15:37

tas ir nenoliedzami - JV apguvusi ideāli tādu principu:
1. valstī notiek kaut kas labs-protams, ka tas ir mūsu nopelns, mēs taču esam pie varas un ietekmējam lēmumus!
2. valstī notiek kaut kas slikta - protams, ka tas nav mūsu nopelns, mēs esam pie varas koalīcijā un nevaram ietekmēt lēmumus!

Atbildēt

Muļki!

01.06.2019. 15:07

»

elementāri

Tādēļ, ka Ždanoka pielīdzināma treknai pinnei uz sejas. Redzamā vietā, pretīgi izskatās, bet organismam nekaitīga. Toties Vienotība ir kā vēzis. Kaut kur iekšā, acij neredzami, bet nāvīgi bīstami. Kam būtu jāsatrauc vairāk? Pinnei vai vēzim


EP cionisti virza visus - no visu partiju derīgos idiotus, kuriem nav savu domu - katrs maļ savu neitrālo maļamo kā bij. tiesnese Sandra Briķe- Driķe VDD operatīvā darbiniece, kura nepātraukti grib iepazīties ar anonīmajiem komentētājiem un kuras meita strādā Valsts policijā. Esiet uzmanīgi, ja negribat būt atklāti.

Atbildēt

FKK

01.06.2019. 14:24

»

Haaa

Lietuva un Igaunija startēja vienā laikā, un arī no viņiem mēs sākam pamatīgi atpalikt


Mēs jau esam atpalikuši par vismaz 10 gadiem. Tas ir oficiāli apstiprināts, publicēts oficiālos izdevumos. Un tik un tā "Vienotības" vēlētājs to izvēlas ignorēt, jo domāt un atzīt, ka sekojuši lētai propagandai ir grūti. Viņiem ir parāk maz gribasspēka, drosmes vai prāta saprast, ka pārvērtušies par karsējmeitenēm Reira, Kampara, Ašeradena un Rinkēviča kliķei. Vai arī vienkārši barojas no šo kungu galda pabirām. Bet, saprotams, ēsti jau gribas visiem. Un ja kungi, kā sunim mīļi paglauda galvu, tad jau var tupēt zem galda un iztikt no tā, ko atmet.

Atbildēt

Vienotība

01.06.2019. 14:07

Nevar nesatraukt...Šis presi kontrolējošais kretīnu bars atkal salien ka prusaki uz cukuru..15 gadu šie personāži grauj valsti, audzē valsts parādu un sapņo par brīdi, kad varēs saviem saimniekiem uz paplātes sapakot valsts uzņēmumus, jo vairāk šeit nekā vairs nav..Vienotības biedru fiziskā eksistence šeit Latvijā nav garantēta jebkuru lielu pārmaiņu un kolīziju gadījumā..Baidos, ka atšķirībā no ebrejiem savulaik, neviens viņus neslēps..

Atbildēt

Haaa

01.06.2019. 13:36

»

fakts

Ja tu stundu pēc maratoma sākuma esi uz starta līnijas, tad vari skriet kā pasaules rekordists, bet tik un tā nebūsi pirmajā desmitniekā


Lietuva un Igaunija startēja vienā laikā, un arī no viņiem mēs sākam pamatīgi atpalikt.

Atbildēt

Zelta medaļnieki

01.06.2019. 12:45

»

bet

tas lielākais brīnums, ka O O sapinās ar vienu no viskorumpētākajiem ekonomiskajiem grupējumiem, kāds vien latvju zemē ir - kolhoznieku komunistisko partiju. Tas daudziem ir brīnums. Kā tik redzīgais publicists tā varēja iekrist tādā līmē


Spriežot pēc Korupcijas un Valsts izzagšanas OLimpiādes rezultātiem, absolūti un nepārspēti līderi tomēr ir Vienotība. OIK, Liepājas Metalurgs, Citadele, Krājbanka, par visādiem sīkumiem kā Pasažieru vilciens vai senaizmirstā fotoradaru afēra, nerunājot. Protams arī kolhoznieki turpat uz goda pjedestāla zemākajiem pakāpieniem atrodas, bet ja salīdzinām ar nesen aktuālo hokeju, tad Vienotība korupcijā ir kā Kanāda hokejā, kamēr ZZS kaut kur Vācijas līmenī.Turklāt Vienotībai pieder dažādi individuālie rekordi speciālajās korupcijas disciplīnās, jo ir tādi līderi kā Dombrovskis, Kampars, Āboltiņa un jaunā zvaigzne Kariņš, kam ir lieliski panākumi kinoteātru prihvatizācijas un krievu ofšoru disciplīnās.

Atbildēt

Rūdolfs M

01.06.2019. 11:40

Oi, oi, Otto...!!! Tu labāk painteresējies kāpēc es lauku stadionā Ozolniekos Ventspils naftu par lielu naudu reklamēju...!!!!

Atbildēt

elementāri

01.06.2019. 11:20

»

Juliāns

Patiešām nesaprotu, kāpēc autoru tik ļoti satrauc Vienotība, bet nevis tas ka uz Briseli dosies Latvijas 21. gadsimta lielākie blēži un izlaupītāji no Rīgas domes, un Latvijas nīdēja Ždanoka. Lūk to es nevaru saprast un nekad nesapratīšu


Tādēļ, ka Ždanoka pielīdzināma treknai pinnei uz sejas. Redzamā vietā, pretīgi izskatās, bet organismam nekaitīga. Toties Vienotība ir kā vēzis. Kaut kur iekšā, acij neredzami, bet nāvīgi bīstami. Kam būtu jāsatrauc vairāk? Pinnei vai vēzim?

Atbildēt

bet

01.06.2019. 11:17

»

fds

Oooooo, Otto žultainie teksti un rūgtums par to, ka cilvēki par viņu negribēja balsot, arī līdz pietiek.com nonācis. :D :D :D...


tas lielākais brīnums, ka O O sapinās ar vienu no viskorumpētākajiem ekonomiskajiem grupējumiem, kāds vien latvju zemē ir - kolhoznieku komunistisko partiju. Tas daudziem ir brīnums. Kā tik redzīgais publicists tā varēja iekrist tādā līmē?

Atbildēt

interesanti

01.06.2019. 11:02

Interesanti, Kalnietei šis kosplejs par Georgija lenteni ir sanācis nejauši vai tomēr padomiskā natūra neapzināti izlīda virspusē?

Atbildēt

Q

01.06.2019. 08:22

Bilde laba, mani pārņem šausmas, šitie āksti un nespējnieki ir mūsu saulveži?

Atbildēt

bargais

01.06.2019. 07:24

Nu reti riebīgi mūļi!

Atbildēt

Taisnis

31.05.2019. 23:27

Tas, ka Vienotība ir toksiska Sātana apsēsta partija, tas sen ir zināms, tas nav jāpierāda. Un kam tik ļoti gribas pierādījumi tam, ka Vienotība ir veicinājusi Latvijas bojāeju, tie nav vajadzīgi: kā Bībelē teikts, pat ja Mozus celtos no miroņiem, viņi neticētu acīmredzamajam

Atbildēt

bezkompromisa tiesiskums

31.05.2019. 23:08

No IUB 31/05/2019
FM VID 2018/035
Informācijas sistēmu drošības un veiktspējas auditu atbalsta pakalpojumi (72810000-1) Valsts ieņēmumu dienests
Piegādātājs (-ji): SIA “AA Projekts” (40003572522), SIA "Corporate Consulting" (40103167628), "KPMG Baltics SIA" (40003235171), SIA "PricewaterhouseCoopers" (40003142793)
Līgumcena: 1 000 000,00 EUR

PS. Šī pati kompānija pirms kāda laika šie paši par pusmiljonu uzrakstija atzinumu e-veselibai, ka viss kārtībā...
PPS. Jāpako čemodāni!

Atbildēt

Joske

31.05.2019. 22:07

»

Es

Levita kungs, visticamāk, šo paradigmu uzturēs, ciktāl viņu tas skar


Tu vel neko neesi sapratis,sis spalvainais levitens nav tautas prezidents, bet koalicijas velets prezidents, kurs pasniegts ka tautas prezidents, turpiniet vien iet uz seaimas velesanam, bus jums demokratija un briviba.

Atbildēt

RRR

31.05.2019. 21:54

»

Jenots pūkainais

Mārtiņ, kā tad tā? Uz Saeimas vēlēšanām taču iztapīgi ap Vienotību slamstījies, bet viņi, kretīni tādi, ne tikai pulciņā nepaņēma, bet pat kapeiciņu neatvēlēja? Vai vai


Pirmo reizi tāda informācija. Vai ir kādi precīzi avoti vai vienkārši apzināti palaista tīša, netīra baumiņa. Zināms, ka viņš vienmēr ir turējies ļoti distancēti no Vienotības, jo pārāk daudz zina par viņu šausmīgi netīrajiem darījumiem. Prātīgi cilvēki sen uzskata Vienotību par toksisku un reti pretīgu.

Atbildēt

Jenots pūkainais

31.05.2019. 20:55

Mārtiņ, kā tad tā? Uz Saeimas vēlēšanām taču iztapīgi ap Vienotību slamstījies, bet viņi, kretīni tādi, ne tikai pulciņā nepaņēma, bet pat kapeiciņu neatvēlēja? Vai vai.

Atbildēt

Rob

31.05.2019. 20:34

»

Es

Par Dubinu nebalsojot, jautājums par Vienotību vienalga paliek


Tas ir vislabākais, ka tieši par Vienotību nevienam īsti labu nav ko pateikt. Vienīgie argumenti - tas autors muļķis, zaudētājs. Izskatās, ka Vienotības faniem ar to arī argumenti beidzas. Ko arī vajadzēja pierādīt.

Atbildēt

Es

31.05.2019. 20:17

Levita kungs, visticamāk, šo paradigmu uzturēs, ciktāl viņu tas skar.

Atbildēt

No Pampāļiem

31.05.2019. 17:26

»

no Jūrmalas

Šim Ozolam nemaz nav pašlepnuma. Neprot cilvēks, kas pielīmējies Jaunupam un Pūcem, zaudēt


Vai tad viņi vienā partijā? Šķiet, ka tieši Ozols visvairāk kritizēja Expupa azarstspēļu biznesa kabatas partiju.

Atbildēt

dfs

31.05.2019. 17:25

»

fds

Oooooo, Otto žultainie teksti un rūgtums par to, ka cilvēki par viņu negribēja balsot, arī līdz pietiek.com nonācis. :D :D :D...


Vai tad Ozols bija pie Dombura uz DELFI diskusijām? Vai arī Domburs un DELFI izvēlējās eksponēt Ždanoku? Kā tur īsti bija?

Atbildēt

tomēr

31.05.2019. 15:56

Par spīti mediju propagandai tautas vairākums bija pret visām partijām, jo neaizgāja uz vēlēšanām. Tur pat nebija lielas nozīmes tam, ka nesaņēma uzaicinājumus. Katrs tāpat zin savu iecirkni, ja gribētu, aizietu.
Bet labi atalgotie ierēdņi negrib kkādas pārmaiņas.

Atbildēt

fds

31.05.2019. 14:32

Oooooo, Otto žultainie teksti un rūgtums par to, ka cilvēki par viņu negribēja balsot, arī līdz pietiek.com nonācis. :D :D :D

Āksts... Šis taču svētdienas rītā, kad parādījās pirmie neoficiālie rezultāti, jau uzreiz bļāva, ka pie visa vainīgs ir delfi un kremļa propogandas izplatītājs Domburs!!! Rēcīgi.

Sajūta, ka viņam reāli bija sakāpis galvā un tagad likās, ka nu tauta nezin kādām masām velsies par viņu balsot!

Atbildēt

ko piesienies

31.05.2019. 12:42

»

Hahaha

Kalnietei kleita no krievu georga lentītēm! Īsta žīdiete


kalniete kleitu jau publiski sadedzinājusi un ceļos lūgusi pastalniekiem piedošanu!

Atbildēt

no Jūrmalas

31.05.2019. 12:20

Šim Ozolam nemaz nav pašlepnuma. Neprot cilvēks, kas pielīmējies Jaunupam un Pūcem, zaudēt.

Atbildēt

Hahaha

31.05.2019. 12:00

Kalnietei kleita no krievu georga lentītēm! Īsta žīdiete!

Atbildēt

Hameleons

31.05.2019. 08:01

Kauns Kalnietei- īsta kolorādo vabole.

Atbildēt

viesis

31.05.2019. 06:05

Kāpēc tik daudzi balsoja par Vienotību?:) Nu, pirmkārt, tāpēc, ka daudzas tantes vēl joprojām tic, ka "Lācēns" izglāba Latviju, lai gan Dombrovskis Latviju glāba ar tādām pašām metodēm, kā Žukovs Krieviju..... otrkārt, publiskajā telpā tiek veikta masīva propaganda par Latviju kā "veiksmes stāstu". Piemēram, par to pašu vidējo algu. Vēl joprojām katru dienu tiek piesaukts, ka vidējā alga jau pārsniedzot tūkstoti, lai gan pat galma ekonomisti atzīst, ka realitātē tā ir tikai 800 !!!!!!!!!!!! eiro. (un te abos gadījumos ir runa par bruto, nevis bruto un neto). Bet cilvēkam, kā zināms, ja katru dienu stāstīs, ka viņš ir cūka, pēc nedēļas viņš sāks rukšķēt. Tāpat ir arī ar "veiksmes stāstu". Pēc tā propagandas spiediena daudzi tam arī tic, tas nekas, ka realitātē kā bijām starp nabadzīgākajām ES valstīm, tā arī nekur tālāk neesam tikuši. Tāds lūk "veiksmes stāsts", bet cilvēki jau pasakām tic...… Un trešais iemesls, nav īstas konkurences. Diemžēl, arī Reģionu apvienība realitātē izskatās samērā blāvi, nerunājot jau par to, ka Saeimā ievēlētie jaunie spēki zināmā mērā sevi jau diskreditējuši. Vai viņiem to kāds palīdzēja izdarīt, tas ir cits jautājums, bet fakts paliek fakts.

Atbildēt

...

31.05.2019. 05:55

»

pareizais

Sen esmu teicis , ka šī ir kropļu partija


Vai tad citās partijās nav tādi paši kropļi?

Atbildēt

pareizais

31.05.2019. 03:12

Sen esmu teicis , ka šī ir kropļu partija!

Atbildēt

Valsts korporāciju

31.05.2019. 00:03

»

Kad beidzot visādi "gudrinieki"

kā O O sāks domāt? Gadiem maļ savu maļamo...


Valsts korporāciju nepiemin neviens! Noskaidrojiet, kas ir šis jaunlaiku fenomens!

Atbildēt

Kad beidzot visādi "gudrinieki"

31.05.2019. 00:02

kā O O sāks domāt? Gadiem maļ savu maļamo.

Kāpēc neviens nerunā un nepiemin atpalicības faktiskos iemeslus - valsts koroprāciju, korporokrātiju, oligarhiju, valsts nozagšanu? Tie ir tie patiesie cēloņi kopumā. Nerunājot par šīm lietām, klusējam un veicinam atpalicību un stagnāciju.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Viedoklis un fakti par mūsu labklājību

FotoJautājums: kas notiktu, ja šodien beigtos Eiropas Savienības (ES) fondu nauda? Atbilde: Latvijas ekonomika sabruktu pilnībā, un 2008. gada krīzi mēs atcerētos kā "treknos gadus".
Lasīt visu...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela......

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

Brīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana...

Foto

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

Kā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē...

Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...