Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Naivais

13.02.2024. 07:38

»

Gvido

Jūs, Tiesu eksperts un vēl noteikti daudzi citi cilvēki jau ir pamanījuši sistēmas problēmas par ko es arī aprakstīšu kādā no nākamajiem rakstiem detalizētāk. Mums jau daudz nekas nav mainījies no 2000 gadus vecas sistēmas. Problēma ir tajā, ka Satversmes 76. pants aizliedz politisku atbildību. Nav ...


calm down... sabiedrības attīstībā arī darbojas likumi, kuri nav izmaināmi mākslīgi... galvenais ir neņemt pie sirds, bet skatīties uz procesiem plašāk... vismaz planētas mērogā, atmetot bailes... bet tā: lai Latvijā būtu traktoru parāde, tāda/ne tāda vispirms parādījās eiropā....:)

Atbildēt

Gvido

13.02.2024. 07:10

»

Kļudi labojums, kā skolā

Autors Gvido smagi kļūdās sakot, ka: „Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas. Neviens nesaka, ka visi orgāni ir slimi. Tur droši vien ir arī godīgi cilvēki, kas var kļūt gangrēnas pārņemti, ja ignorēs infekcijas izplatību. Mums vienmēr ir...


Jūs, Tiesu eksperts un vēl noteikti daudzi citi cilvēki jau ir pamanījuši sistēmas problēmas par ko es arī aprakstīšu kādā no nākamajiem rakstiem detalizētāk. Mums jau daudz nekas nav mainījies no 2000 gadus vecas sistēmas. Problēma ir tajā, ka Satversmes 76. pants aizliedz politisku atbildību. Nav likumu, kas kontrolētu korupciju. KNAB ir nespējīgs korupts mēsls un vēl ļoti daudz citu lietu par ko Jūs noteikti jau zinat vai sajūtat. Ir ļoti daudz elementāras lietas, ko ar politisku gribu var atrisināt, tomēr sivēniem, kas pie siles nav nemazākās vēlmes neko mainīt. Kādā no nākamajiem rakstiem ieskicēšu arī dažas idejas, kā to mainīt. Politisko korupciju būtībā var izskaust ar 1 likumu. Arī Mūsu Saeima neatpaliek no 2000 gadu veca senāta - korupts, nespējīgs utml. Arī par to būs raksti. Bet paldies par viedokliem. Interesantus faktus arī var uzzināt :)

Atbildēt

!

13.02.2024. 04:08

gangrenas strutainais serdenis ir asv pilsonis karins.

Atbildēt

Kļudi labojums, kā skolā

13.02.2024. 02:45

»

Tiesu eksperts

Autors Gvido smagi kļūdās sakot, ka: „Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas. Neviens nesaka, ka visi orgāni ir slimi. Tur droši vien ir arī godīgi cilvēki, kas var kļūt gangrēnas pārņemti, ja ignorēs infekcijas izplatību. Mums vienmēr ir...


Autors Gvido smagi kļūdās sakot, ka: „Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas. Neviens nesaka, ka visi orgāni ir slimi. Tur droši vien ir arī godīgi cilvēki, kas var kļūt gangrēnas pārņemti, ja ignorēs infekcijas izplatību. Mums vienmēr ir izvēle - alternatīva. Mums nav jāsamierinās ar stabili degradējošu katastrofu. Varbūt dodam iespēju citiem?"

Gvido, nesanāks, citas varas partijas un pat opozīcija, neļaus ienākt jauniem spēkiem, jaunām personībām, ja nemainīsim vēlēšanu politisko sistēmu, neieviesīsim "grozāmos sarakstus un nesodīsim "vecos blēžus". Nākamajā rītā pēc vēlēšnām atkal gaudojam, pēc katrā vēlēšanām - atkal ievēlēi tie paši "blēži". Tie nav blēži, bet politiskie korumpanti, kuri dzīvo un sēž uz naudas turētāju ādereds,uz pasūtītāju naudas maisa, kuri pasūta sev likumus un ietekmi.

Ja gribi kaut ko mainīt uz "labo" pusi, partijām ārpus Saeimas jāsasparojas pārvarēt neoiespejamo - panākt referendumu un mainīt vēlēšanu likumu. Likums ir, 1922. gada Vēlēšanu likums. Var arī to "pielabot", bet uzmanīgi, lai neiekrīt, jo "piepalīgi" labot likumu saskries ar savviem padomiem kā sivēni pie siles, kuriem nepietiek cūkas piena no pupa.

Gvido, "jāamputē, jāatdala no ķermeņa" nevis Vienotība". bet no tās partija "Jaunais Laiks", kuri sevī iekļāva Pilsonisko Savienību (PS) un Sabiedsrību Citai politikai (SCP) un iznīcināja tās potenciālu. Padzina tās vadītājus Valdi Kristovski un Aigaru Štokembergu un citas galvenās personas, nodibināja Jaunā laika vai Tautas partijas diktatūru un atjaunoja savu politisko ārlatviešu sitēmu un varu. Proti, tagad Latvijā pārstāda orgānus (valsts sirdi un dvēseli) no Latvijas svešķermeņa donoriem.

Partiju apvienošana - paņēmiens kā likvidēt populāras partijas vai apvienības. Tas pats notika arī ar Nacionālo apvienību (NA) - tā iekļāva sevī TB/ LNNK vai Tēvzemiešus un LNNK un izpostīja visu viņu imidžu, sagrāva vadītāju politiskās nostādnes, nodibināja tipa čekistisko partijau NA, kura attīra no sevis latviski patiesās vērtības un parijas, kuras cenšas veidot latvisku Latviju, tās padzen no partijas, izstumj no poitiskas darbības, saliek visur latviskas Latvijas virzības bremzes, izliekoties un klaigājot, ka kaut ko dara pēc principa - "ķeriet zagļi". Par mērķi izvirza svētu kategoriju - "demogrāfijas" kāpināšanau, pat savu pārstāvi iefiltrējot Ministru kabinetā, lai tajā iestādē bremzētu dzimstību Latvijā. Nē, nē, tā nenotiek, izvirza daudz jautājumu un priekšlikumu, bet ar aplamu, nepareizu novirzi vai nederīgas, neizpildāmas idejas, lai piesegtos kā to dara čekisti, ka "ļoti smagi" strādā savu solījumu izpildei, virzibai valdībā. Čiks vien sanāk, ārā birst tika pelavas, latviešu "demogrāfijas" programmu pildot Īrijā, Anglijā, Vācija un citur pasaulē. Tas teiktais varbūt irpārāk šauri teikts, neoprecīzi, ja teiktu, ka šis veidojums pilda Kremļa pasūtījumus. Varbūt kļūdos, viņi, NA ir tikai savas politiskās domāšanas bērnudārza līmenī, tas ir, vadība tik politiski analfabēta kā atrodas piektās klases skolnieku domšāsnas stadij. Bet tauta viņiem notic un balso, kā pēc Hitlera teiktā, ka tauta lieliem meliem tic, ja lielus melus sistemātiski publisko un atgādina. Tāpat kā tauta tic reitigu reklāmām, kuras pasūtu poliiskie oponemti, kas ir visnetaisnīgakā reklāma, kuras autori lielās: re cik pareizas mūsu prognozes aptaujās, tāds arī ir vēlēšanu rezultāts. Meli un milzīgi meli, jo tauta notic reitingiem un visai propogandai, lai nebalsotu par nepopulārām, reitigu galā esošām partijām, lai "nepazaudētu balsi". Šausmas, to nu gan nevar pieļaut, jābalso par partijām, kuras reitingu pirmajās vietās.

Vēl nedrtaugi mūs "māca", boikotēsi vēlēēsnas, lai uzskatītu, ka tās nav notikušas. Uzmanies, tā ir nodevība, bīstama, likums neparedz vēlētāju minimmu, pie kura uzskata, ka notikušas vai nav notikušas vēlēšanas./ Teorētiski pietiktu pat ar piecām vēlētāju balsīm un vēlēšnas būs notikušas, ja katrā vēlēsanu apgabalā atnāk un nobalso viens vēlētājs vai kopā pa visiem apgabaliem 5 vēlētāji, pa vienam katrā apgabalā un būs ievēlēti 100 deputāti. Ja liekas, kas tas absurds, izlasi tagad';ejo vēlēšanu likumu un atrodi, kā var baikotēt vēlkēšanas. Nav tāda pozīcijas.
Vienīgais kas var mainīt politisko sistēmu - jauns Vēlēšanu likums ar "drozāmiem sarakstiem", kur vēlētājs savā listē var ierakstīt un nobalsot par deputāta kandidātu no citas partijas deputātu kandidātu saraksta.
Likums neparedz nobalsot "pret" kādu partiju vai izbalsot deputātu kandidātu, ka tikai pavirzīt uz augšu vai sarakstā uz leju. Ja arī kāds netiks 1. kārtyā ievēlēts, paliks uz rezerves solina vai tiks iecelts labā amatā.
Ja gribi ko mainīt, vajag domāt un darīt.

Atbildēt

Tiesu eksperts

13.02.2024. 02:12

Autors Gvido smagi kļūdās sakot, ka: „Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas. Neviens nesaka, ka visi orgāni ir slimi. Tur droši vien ir arī godīgi cilvēki, kas var kļūt gangrēnas pārņemti, ja ignorēs infekcijas izplatību. Mums vienmēr ir izvēle - alternatīva. Mums nav jāsamierinās ar stabili degradējošu katastrofu. Varbūt dodam iespēju citiem?"

Gvido, nesnāks, citiem varas partijas un pat opozīcija, neļaus ienākt jauniem spēkiem, jaunām personībām, ja nemainīsim vēlēšanau politisko sistēmu, neieviesīsim "grizāmos sarakstus un nesodīsim "vecos blēšus". Nāmā rīt a atkal gaudojam, pēc katrā vēlēšnām - atkal ievēlēyi tie paši "blēži". Tie nav blēži, bet politiskie korumpanti, kuri dzīvo un sēž uz naudas turētāju, pasūtītāju naudas maisa, kuri pasūta sev likumus un ietekmi.

Ja gribi ko mainīt, partijām ārpus Saeimas jāsaparojas pārvarēt neoiespejamo - panākt referendumu un mainīt vēlēšanu likumu. Likums ir , 1922. gada Vēlēšanu likums. Var arī to "pielabot", bne uzmanīgi, lai neiekrīt, jo "piepalīgi"labot likumu saskries kā ar savviem padomiem kā sivēni pie siles, kuriem nepietiek cūkas piena no pupa.

Gvido, "jāamputē, jāatdala no ķermeņa" nevis Vienotība". bet no tās partija "Jaunais Laiks", kuri sevī iekļāva Pilsonisko Savienību (PS) un Sabiedsrību Citai politikai (SCP) un iznīcināja tās potenciālu. Padzina tās vadītājus un galvenās personas, nodibināja Jaunā laika vai Tautas partijas diktatūru un atjaunoja savu politisko ārlatviešu sitēmu un varu.

Partiju apvienošana - paņēmiens kā likvidēt populāras partijas vai apvienības. Tas pats notika arī ar Nacionālo apvienību (NA) - tā iekļāva sevī TB/ LNNK vai Tēvzemiešus un LNNK un izpostīja visu viņu imidžu, sagrāva vadītāju politiskās nostādnes, nodibināja čekistiskās partijas NA, kura attīra no sevis latviski patiesās darbības parijas un veidojumus, padzen no partijas, izstumj no poitiskas darbības, saliek visur latviskas Latvijas virzības bremzēs, izliekoties un klaigājot, ka kaut ko dara pēc principa - "ķeriet zagļi". izvirza par mērķi "demogrāfijas"celšana, pat savu pārstāvi iefiltrē Minikstru kabinetā, lai tajā iestādē bremzētu dzimstību Latvijā,m izvirzot nepareizas vai nederīgas, neizpildāmas idejas, lai piesegtos kā to dara čekisti, ka "ļoti smagi" strādā savu solījumu izpildei, virzibai valdībā. Čiks vien sanāk, ārā birst tika pelavas, latviešu "demogrāfijas"programmu pildot Īrijā, Anglijā, Vācija un citur pasaulē. Tā neoprecīzi, nenoteikti izsakoties, nejauši pilda Kremļa pasūtījumus. Varbūit es kļūdos, viņi, NA ir tikai sava politiskās domāšanas bērnudārza līmenī, tas ir, vadība analfabēti, piekt;ās klases skolnieku domšāsnas stadijā? Bet tauta viņiem notic un balso, kā pēc Hitlera teiktā, ka tauta lieliem meliem notic, ja lielus melus sistemātiski publisko un atgādina. Tāpat kā tauta tic reitigu reklāmām, kiuru pasūtu poliiskie oponemti, kas ir visnetaisnīgakā reklāma, kuras autori lielās: re cik pareiza s mūsu prognozes aptaujās, tāds arī ir vēlēšanu rezultāts. Meli un milzīgi meli, jo tauta notic reitingiem un visai propogandai, lai nebalsotu par nepopulārām, reitigu galā esošām partijām, jo pazaudēšot balsi"". Šausmas, to nu gan nevar pieļaut, jābalso par reitinga pirmājās vietās esošajām partijām.

Atbildēt

ne tikai tas

12.02.2024. 23:48

»

Tālavas taurētājs

Neveiktā dekolonizācija un nenotikusī lustrācija, bija beztiesiskuma pamatu ielikšana. Tālāk uz šiem noziedzīgajiem pamatiem, varēja būvēt ko vien vēlas un tajā vainot krievus, latviešus, nacistus, fašistus, okupantus, komunistus, čekistus un lietainu vasaru, jo tāds jēdziens kā amatpersonu atbildība...


Pēc Atmodas ieslēdzās pseidoliberalizācijas programma - medijos sāka slavēt izvirtību, abortus, kosmopolītismu, tādai programmai sekojot tāpat paātrinātos latviešu tautas izmiršana, pat ja būtu veikta dekolonizācija.

Atbildēt

nelej udeni

12.02.2024. 23:45

»

Pirātu partija

NewVemjotība ir puķina partijas Jedinstvo analogs, tādi paši zagļi un mahinātori, pat likums ar rašku izdod vienādus...


asv zurnalists Takers Karlsons Dubaja oficiali pazinoja ,ka Maskava ir labaka dzives limena zina par jebkuru asv pilsetu !

Atbildēt

Tālavas taurētājs

12.02.2024. 23:35

»

vienkārši cilvēks

Man nav saprotams 1: kāpēc Latvija pēc 1991. gada negāja šveices ceļu? Es saprotu situāciju 2.pasaules kara laikā, kad bija okupācija, bet 1991. gadā taču situācija bija citāda, bet sanāca, kā sanāca. Liekas, ka daļa bija ļoti naiva, bet kāda daļa saskatīja iespēju izpausties, sekojot naudai. Liekas...


1991.gadā,latviešu tauta bija informatīvā čekistu burbulī, jo citu informācijas avotu gandrīz nebija, bet ja uzradās, tad tie tika bez žēlastības iznīcināti. Tukšumus starp informāciju aizpildīja ar sportu, izklaidi un tautiskiem tingeltangeļiem, kas bija 100% čekas darba instruments, lai radītu ilūziju par neatkarīgu Latviju. Kaut ar sīkām problēmiņām, kuras tūlīt izskatīsim, aplūkosim, labosim, pētīsim, optimizēsim utt.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

12.02.2024. 23:22

Neveiktā dekolonizācija un nenotikusī lustrācija, bija beztiesiskuma pamatu ielikšana. Tālāk uz šiem noziedzīgajiem pamatiem, varēja būvēt ko vien vēlas un tajā vainot krievus, latviešus, nacistus, fašistus, okupantus, komunistus, čekistus un lietainu vasaru, jo tāds jēdziens kā amatpersonu atbildība bija izslēgts ar daudz lielāku noziegumu - tiesiski neizbeigtu okupāciju un okupantu pielīdzināšanu, okupācijā cietušajiem. Par to mēs noteikti varēsim reiz izteikt "smagu pateicību" nelustrētajiem komunistiem, čekas stukačiem un čekas virsniekiem, kuri joprojām uztur Latvijas atkarību no kremļa un organizētās noziedzības.
Tākā stāsts nav tikai par Vienotību, bet gan par valdošo politmafiju un viņu sponsoriem, kur visu pērk un pārdod, neatkarīgi no Satversmē noteiktās AUGSTĀKĀS VARAS gribas un vēlmēm.
Domāju ka šo viņi ir sapratuši, tādēļ cenšas noliegt Satversmi, pat tādu kā paši izkropļojuši ar prettiesiskiem labojumiem.

Atbildēt

vienkārši cilvēks

12.02.2024. 22:52

Man nav saprotams 1: kāpēc Latvija pēc 1991. gada negāja šveices ceļu? Es saprotu situāciju 2.pasaules kara laikā, kad bija okupācija, bet 1991. gadā taču situācija bija citāda, bet sanāca, kā sanāca. Liekas, ka daļa bija ļoti naiva, bet kāda daļa saskatīja iespēju izpausties, sekojot naudai. Liekas, ka tagad jau VISI kopā tuvojamiem sinusoīdas apakšējam (.). Jādomā, kā būs, kad virzīsimies pa nākošo apli ( sinusoīdu citā plaknē).

Atbildēt

valdošā koalīcijā

12.02.2024. 22:51

izplatījies Woke vīruss. Tas ir bīstami, jo veicina strauju civilizācijas bojā eju.

Atbildēt

Pirātu partija

12.02.2024. 22:51

NewVemjotība ir puķina partijas Jedinstvo analogs, tādi paši zagļi un mahinātori, pat likums ar rašku izdod vienādus.
Raškā drīz nomainīsies režīms, transformācijas nebūs, viņš vienkārši nomainīsies bez vēlēšanām. Puķina jau nav, valsti slepus vada čekists, vatņikiem rāda dzīvu apmācītu lelli no Baltkrievijas. Vēlēšanas raškā būs fars, ja vispār notiks, pēc kurām vatņikiem konfiscēs īpašumus un noguldījumus.
Krievijai trūkst naudas karam, ienākumi no izejvielu tirdzniecības krīt. Pēdējā iespēja dabūt naudu ir atņemt to vatņikiem. Krievija lieliem soļiem tuvojas cccp 2 modelim.
Notiek uzbrukumi puķina laika neaizskaramām govīm, es domāju sobčaku. Kamēr puķins bija dzīvs tā varēja darīt visu ko grib, tagad vairs nevar. Čekisti stingri bābai noteica, vai nu tu aģīte par mums, vai mirsi. Dumjā sobčaka izdomāja patiesāties ar čekistiem, nu ...nu...
Newvemjotības beigas tuvojas lieliem soļiem, tie kas agrāk bija viss, drīz paliks nekas, bet vispirms tas būs raškā.
Drīz raškā divas slepkavības. puķina nerunājošais zirgs jau nomira, drīz nomirs arī runājošais un preses sekretutka peskovs kā teica puķins močit v WC.
Gatavojiet joda tabletes un resperātorus, pie putleriešiem pavasarī būs dižķibele. Uz kuru pusi pūtīs vējš neviens nezin. 72 h somu nevajadzēs, bet vienam otram jenotam nervu zāles noteikti!
P.S. Šogad būs pārmaiņās arī ES un globālistu organizācijās. ANO transformēs, NATO likvidēs, VEF, EZA, PVO likvidēs. Šogad vēl divi kari ir daži lokāli konflikti. Žīdiem par naudas izšmaukšanu no Latvijas būs polārlapsa.

Atbildēt

he, heee

12.02.2024. 22:33

»

jautājums

Tu,protams, neesi tas pūlis. Kuri tad Tavuprāt būtu tur jāvēlē


Ko gan viņs zina-kuri jāvēlē? Viņam te galvenais-ne ko zināt, bet ienākt un pasmirdināt.

Atbildēt

Naivais

12.02.2024. 22:27

»

Saulvedis

Ļoti pareiza instrukcija ! Pietrūka viens punkts.Latvieši-beidziet dzert degvīnu un pīpēt


vai ar to pietiks? un tik smuki izskatās tie ļaudis ar glāzēm tais bildēs no reportāžām no pirmizrādēm, ka pilnīgi gribas ķerties pie šnabja... pat nav brīdinājums pielikts, ka
alkohols kaitē veselībai... :)

Atbildēt

jautājums

12.02.2024. 22:22

»

šūpa

tas pats jau ar nacionāļiem. Bet tas pūlis taču tos pašus izcilākos saulē bRiseles šūpūļkrēslos ievelēs


Tu,protams, neesi tas pūlis. Kuri tad Tavuprāt būtu tur jāvēlē?

Atbildēt

piekrītu

12.02.2024. 22:21

»

Saulvedis

Ļoti pareiza instrukcija ! Pietrūka viens punkts.Latvieši-beidziet dzert degvīnu un pīpēt


jāsāk pīpēt krievu mahorku: Tā ir labākā pasaulē!

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

12.02.2024. 22:20

Kad Latvijā notiks sacerējumu konkurss - kurš daiļāk apdirsīs Vienotību - es noteiktu tajā piedalīšos..
Uzvaras laurus plūkt nebūs vienkārši..šī raksta autors ir spēcīgs konkurents.
Drīz būs EP vēlēšanas..un ielās parādīsies Vienotības aģitatori - čukstētāji, kas pa sētām un vārtu rūmēm izplatīs šīs organizācijas galveno naratīvu - DAVAI, IZSVĪTROSIM KARIŅU !
Ieliksim kloķi šim augstprātīgajam rietumu noderīgajam idiotam!
Vienotības vēlētājs beidzot, pēc 20+ šīs partijas sūdu taisīšanas gadiem, bija savācis savā galviņā pēdējās saprāta paliekas un nolēmis vairs nebalsot par šo sūdu... jau taisījās balsot par citu, maķenīt mazāku..
Bet te pēkšņi, uz atvadām tāda izdevība ieriebt Kariņam..Uh..davai ka es iešu un viņu izsvītrošu !
Lai tas kariņš redz, ka tauta viņu ienīst.
Un šis triks strādā..kariņa nīdējs tik tālu neaizdomājās, ka tas Vienotībai izdevīgi..
Nora Ikstena..visu laiku klusēju, jo viņai bija veselības problēmas. Nu ir labāk, tāpēc izteikšos.
Noteikti labs un pozitīvs cilvēks...bet to dāmu loģiku grūti izprast.
"..Iestājos Vienotībā, jo gribēju valstī kaut ko izmainīt uz labo pusi..." - apmērām tā viņa skaidroja savu izvēli..
Nu mēģināsim paķidād un saprast nesaprotamo - viņas domu gājienu..
Tātad, pirmkārt -
Cilvēks ir sapratis, ka valstī viss ir slikti..un tas jau ir ļoti labi! Pie mums, ziniet..ir daudz tādu, kas domā, ka valstī viss ir "zajebis" !
Otrkārt..dāma grib kaut kā palīdzēt valstij..grib izmainīt, jo saprot, ka nav "zajebis"..nu būsim atklāti, lai piedod dāmas - VALSTĪ VISS IR SADIRSTS!
To arī Noras tante saprot..un liksim atkal šai dāmai plusiņu par novērošanas spējām.
Un tas arī viss..tālāk sākās nesaprotamais - KĀ VAR AR DOMU "LAI VALSTĪ KAUT KO MAINĪTU UZ LABO PUSI"..KĀ VAR AR TĀDU DOMU STĀTIES PARTIJĀ, KAS VALSTĪ VISU IR SADIRSUSI?
Kā var kaut ko izmainīt Latvijā ietājoties Vienotībā, kura pēdējos 20+ gadus ir valdījusi valstī un sačakarējusi visas nozares, kam pieskārusies?
Pilnīga bezatbildība, visatļautība un neprofesionālisms..lūk vārdi, kas raksturo Vienotību.. Aizmirsu vēl lecību, augstprātību un nekaunību.
Vienotības ierēdņi ir valstij nodarījuši simtiem miljonu zaudējumus..un kur viņi ir ..cietumā?
Nē ..Briselē...visaugstākajos amatos.
Kalniete, mākslas zinātniece..nolēma Briselē pirms entajiem gadiem aizstāvēt zemnieku intereses. Skraidīja ar putainu pakaļu pa Latvijas laukiem..aģitēja ar kartona traktoru padusē...
UN ATVEDA ZEMNIEKIEM PIGU - VISMAZĀKOS TIEŠMAKSĀJUMUS.
Vai viņa dabūja sodu, vai viņu atbrīvoja no amata..? Saprotiet, jautājums tīri retorisks.
LĀCĪTIS..šis sūds uz kociņa..!
Idomājieties..Latvijas augstākais ierēdnis, kad jāmeklē labi pelnošai valsts bankai Citadelei pircējs, noved situāciju līdz tādam stāvoklim, kad beigās viņa vainas dēļ paliek divi pircēji - SŪDĪGS UN VĒL SŪDĪGĀKS !
Kā rezultātā valsts, izrādās.. ne tikai neizdevīgi pārdeva, bet gan vēl piemaksāja.
Simtiem miljonu zaudējumus valstij nodarīja šis lops...Vai viņš ir cietumā..un izcieš sodu - par nolaidību, kas nesusi milzīgus zaudējumus valstij?
Neviens Putina diversants nevarētu nodarīt tik daudz ļaunuma, kā Vienotība.
Un atcerēsimies, ko teica Vienotības Rubesa, kad bija jāuzdāvina Citadele - JA NEVEIKSIM ŠO DARĪJUMU, BŪSIM BANĀNU VALSTS.
Un atcerēsimies beigās vēl vienu Vienotības saukli - AUGAM GUDRI !
Un kur mēs tagad esam ar šo - AUGAM GUDRI?

Atbildēt

šūpa

12.02.2024. 22:00

»

Saulvedis

Ļoti pareiza instrukcija ! Pietrūka viens punkts.Latvieši-beidziet dzert degvīnu un pīpēt


tas pats jau ar nacionāļiem. Bet tas pūlis taču tos pašus izcilākos saulē bRiseles šūpūļkrēslos ievelēs

Atbildēt

Saulvedis

12.02.2024. 21:36

»

Quo vadis?

Kāda mums ir iespēja...


Ļoti pareiza instrukcija ! Pietrūka viens punkts.Latvieši-beidziet dzert degvīnu un pīpēt!

Atbildēt

nunu

12.02.2024. 21:11

»

nu

NATO uz karu vēl nav ieradusies


:)))))))))))))

Atbildēt

nu

12.02.2024. 21:06

»

patiesiba

patiesiba ir ta ,ka nato zaude Krievijai karu ukraina


NATO uz karu vēl nav ieradusies.

Atbildēt

Quo vadis?

12.02.2024. 20:50

»

redz

tieši to ar daru:) Bet Jūs skatieties, ja patīk


Es skatos maksimāli daudz, jo īpaši par mākslu.
Jo vairāk skatos, jo vairāk viedokļu, no kura izkristalizējas savējais. Bet ko nu mēs par ābečnieku gudrībām. ;)

Atbildēt

lauķis

12.02.2024. 20:49

»

redz

tieši to ar daru:) Bet Jūs skatieties, ja patīk


Reliģioziem idiotiem nekas arī nav jāskatās tāpēc ka pietiek ar ticību zinātnei,reliģijai,partijai,da jebkam.

Atbildēt

12.02.2024. 20:45

»

Quo vadis?

Pirms dažām stundām par šo tēmu iznāca neliels video


Kaut kādīgi nekas jēdzīgs neatrodas.Vai domāts kanāls Satori?Vispār Pironezi un Bairons ir apsūkāti gana daudz,Diemžēl konkrētu pierādījumu nav,ir tikai pastarpināti pierādījumi toties gana ticami.Jebkura gadījumā to ko saka oficialie vēstur/nieki un zinātnieki ir 100% meli un izvirzītas versijas ir daudz ticamākas par oficiālajām jo oficiāļi pamatā balstās uz nepierādītām teorijām.

Atbildēt

redz

12.02.2024. 20:40

»

Quo vadis?

Redz, tad Jums labāk neskatīties


tieši to ar daru:) Bet Jūs skatieties, ja patīk...

Atbildēt

Quo vadis?

12.02.2024. 20:36

»

redz

youtube-tāda vieta, kur katrs slimais var ievietot ko pats vēlās


Redz, tad Jums labāk neskatīties. :)

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

12.02.2024. 20:33

»

he, he

Vienotība ir nevis gangrēna, bet vēzis


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes.”

Un, arī: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenzombiju "titulnācijas" izstrādājumi) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni stŗebjošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

Savukārt, kā zināms: "Politikai un šajā "LUMPE.Nbiznesā" iesaistītajiem "politiķiem" (kā arī šo SILES "vienlīdzīgĀKo" cūk.lopu "īpašo vajadzību" apkalpotājiem u.c. taml. "pie SILES pietuvinātajiem" sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT "traumējošāks" un arī reāli bīstamāks par "godam" nopelnītu izsmieklu". ;)

-----------

Mediju ziņa (2010. gads): Sestdien, 2010. gada 6.martā, esot “sākusi darboties” politekonomisko interešu grupējumu “jaunais laiks” (JL), “pilsoniskā savienība” (PS) un “sabiedrība citai politikai” (SCP) izveidotās priekšvēlēšanu politapvienības «vienotība» (dēvētas arī par “trīsgraudu pankūku” un “jenotību” ) mājas lapa – wēwēwē.vienotiba.elvē. Šajā kārtējā šīs valsts “politiski orientētajā” w-lapā “ikviens interesents arī varēja tiešsaistes režīmā sekot līdzi arī politapvienības dibināšanas kongresam”, esot paziņojuši “jaunā politspēka vadošie locekļi”…
-------

“Jauns” ‘SILES prodžekts’ “valstī” radīts!…”
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” – 29.07.2008., Nr.6. )

Top ‘kampaņveida mājaslapa’:
Ne ‘fīčās krutākā’, ne ‘knapa’ ~
Tāds ‘piedūriens uz standart-šniti’,
Kā šajā "valstī" – daudzi citi…

Ir tikai atšķirība maza ~
Tur ‘sastampāta polit-draza’,
Ar vārgu dizainu un bildēm,
Ar pārstāvjiem no ‘polit-ģildēm’,
Ar video un tekstiem ‘gludiem’,
Ar ‘cukursaldu frāžu pudiem’ ~
No šabloniskiem “uzsaukumiem”,
Līdz “pūļa” ‘fiškas masējumiem’:

“Mēs ZOMBĒJAM – jūs ticēt varat!
Mēs ‘shēmosim’ – a' jūs tik’ darāt!
Mēs nosvilpsimies – jūs tik’ skrieniet!
Mēs “lepni” soļosim – jūs lieniet!
Mēs ‘ņemsim vadību’ – jūs klausiet!
Mēs izprovocēsim – jūs kausiet!
Mēs “dominēsim” – jūs priekš fōna!
Mēs – “avangards”, jūs – ‘ķēķa’ zōna!

Mēs “deklarēsim” – jums mūs balstīt!
Mums biezumi – jums (‘šķidro’) smalstīt!
Mums “mandāti” – jums “balsošana”!
Mums lemšana – jums pildīšana!
Mēs – tŗeknās SILES “jaunā” maiņa,
Jums – ATKAL ‘drabiņas’ no spaiņa!
Mums – “tautas kalpu” “goda” beņķi,
Jums – ATKAL “pūļa vaukšķu” kreņķi!

Kas mainīsies, jūs gribat zināt?…
Nu… konkrētāk to ‘saceikināt’,
Mēs piesolām, kad ‘SILĒ rīsim’…
(Ja ‘rukšķus, možka, nobadīsim’…)
Bet – SISTĒMU gan neaiztiksim:
Tur CITUS “zobratiņus” liksim,
Ar CITĀM “skrūvēm” ‘jūgsim kopā’ ~
‘Pa lielam’ NEDRĪKST ‘salaist lopā’!…”

'Fei(k)s' "polit-pisnes-prodžekts" radīts ~
Tiek “pūlis glups” ‘aiz šnābļa va(dīts)’,
Uz mērķi: “SILI – rīmām “jauniem”!…”
(Vai… rukšķus aizstājot ar [kl]auniem?…)

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

redz

12.02.2024. 20:32

»

Quo vadis?

Pirms dažām stundām par šo tēmu iznāca neliels video


youtube-tāda vieta, kur katrs slimais var ievietot ko pats vēlās...

Atbildēt

12.02.2024. 20:29

»

Quo vadis?

Nu šis jau ir klasisks dzīves cikls (Circle of Life, kā teiktu Eltons Džons Karalī Lauva


Tikai šoreiz viss nebūs tik vienkārši,grūtniecība pati no sevis neuzsūksies.Viss necilvēciskais un pretcilvēciskais tiks noslaucīts un jaunu dzīvību kā datorspēlē nebūs.

Atbildēt

Nezinu

12.02.2024. 20:25

vai man vienam tikai tā izskatās, ka LL regulāri publicē visādus iespējamos un neiespējamos suuudus par vienotību un Kariņu, un tajā pat laikā neko nepublicē tādu par ZZS....Lembergu, Savicki, Krievijas mafiju kas izpērk LV, utt..

Atbildēt

Gustavs

12.02.2024. 20:22

»

Tiesiskums

kāpēc či nav roka uz sirdes ar LATVJU UZŅĒMĒJIEM


Nav tik vienkārši: Katrs pilda uz šīs zemes savu noteiktu funkciju: Uzņēmēju funkcija ir pelnīt naudu (lai gan no savas puses varu papildināt, ka naudas pelnīšana bet jeb kādas morāles ir neētiska un kaitīga valstij un sabiedrībai kopumā).
Savukārt politiķu funkcija, ir darīt savu darbu savu vēlētāju labā...Tas tā-pavisam īsi.

Atbildēt

Quo vadis?

12.02.2024. 20:21

»

Всё будет так же после нас...


Nu šis jau ir klasisks dzīves cikls (Circle of Life, kā teiktu Eltons Džons Karalī Lauva). :)

Atbildēt

Fredis>autoram

12.02.2024. 20:20

Mums, latviešu nācijai, vajag augstākajā vadībā nevis jaukas dāmas un kungus, bet izlēmīgus, drosmīgus Latvijas valsts pārstāvjus, patriotus, cīnītājus - priekšstāvjus! Mums vajag mugurkaulus, kas ir spējīgi noliekties līdz ar tautu un tad celties kopā, lai vai kāda nasta, nevis sklerozes pārņemtu „Vienotības” mugurkaulu, kas lokās visiem, tikai ne tautai, ne latviešiem.
________________________________
Jums varbūt ka arī to vajag, bet toties patriotus ļoti nevajag biedriem-osvoboditeliem,bet viņu te ir milzu skaits. Ko nu darīt?

Atbildēt

Tiesiskums

12.02.2024. 20:16

kāpēc či nav roka uz sirdes ar LATVJU UZŅĒMĒJIEM,
bučojās ar čukaniem mironiem un sorosiem,nav nemaz
zēl SAULES MŪZA TĒVZEMĪTES un pastalnieku(bet šie
tik died laimē)?

Atbildēt

patiesiba

12.02.2024. 20:16

»

Un?

Tāpēc tā nav patiesība par pederāciju? Protams,ka ir


patiesiba ir ta ,ka nato zaude Krievijai karu ukraina.

Atbildēt

he, he

12.02.2024. 20:12

Vienotība ir nevis gangrēna, bet vēzis.

Atbildēt

12.02.2024. 20:12

»

Pagātne mēdz atkārtoties.Bairons.

Я видел сон… Не все в нем было сном...


Всё будет так же после нас.
А нас не будет.
Когда нам жизнь сполна воздаст,
У мира не убудет.
По небу скатится звезда
Слезой горючей.
И не останется следа.
Обычный случай.
Я вроде смерти не боюсь,
Хотя нелепо
Порвать загадочный союз
Земли и неба.
Пусть даже ниточкой одной,
Едва заметной,
Став одинокой тишиной
Над рощей летней.
Негромкой песней у огня,
Слезою поздней…
Но так же было до меня.
И будет после.
И всё ж расстаться нелегко
Со всем, что было.
И с тем,
Что радостно влекло
И что постыло.
Но кто-то выйдет в первый раз
Вновь на дорогу.
И листья сбросит старый вяз
У наших окон.
Всё будет так же после нас.
И слава Богу.
Андрей Дементьев

Atbildēt

12.02.2024. 20:11

»

Quo vadis?

Ar to jau literatūra ir izcila, ka katrā laikā tekstam var būt savs pielietojums


Nevēlos iegrimt "sazvērestības teorijās' bet ir versija ka Tumsa sākotnēji tapa krievu valodā un tad tulkota angliski.Tāpat ir versija ka Pironezi gravīras ir fotogrāfijas jo lai radītu vairāk kā 200 gravīras būtu jāstrādā vismaz 100 gadi bez atpūtas un salīdzinot ar banknotēm tās ir daudz sarežģītākas.

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...