Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:29


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Ezis

01.06.2011. 01:01

Man tā reizēm, kad dziļāk padomāju, rodas doma, ka Pabriks laikam tomēr ir idiots.

Atbildēt

smarty

31.05.2011. 21:56

Jaunais laiks nemaz citādi neprot- kā tikai ar koķetēšanu.

Atbildēt

karavāna (un sunis)

30.05.2011. 12:47

SCP ar Pbriku un Štokiju saprot, ka vieni paši ārkārtas vēlēšanas aizies pa skuju TAKU.
tāpēc ķer kreņķi un ir ar mieru likties SC gultā. Tāpat kā savulaik Vienotības gultā.
Izskatās nesmuki.

Atbildēt

Jana

30.05.2011. 12:42

Zatlers un SCP tātad piedāvā lembergu "nomainīt" ar Stepenovu, Skoku, Berķi...?

Atbildēt

Iks

30.05.2011. 10:57

Izšķirošais lēmums par Saeimas atlaišanu un "cīņu ar oligarhiem" Zatleram radās tad, kad izgāzās viņa iepriekšējais plāns par pielīšanu oligarhiem un atbalstu viņa kandidatūrai. Atkārtotas pusdienas ar Lembergu "labvēlīgā gaisotnē", viedokļa maiņa par geju partnerattiecībām pēc pirmā Šlesera brīdinājuma utt. Kad kļuva skaidrs, ka šī Saeima Zatleru neatbalstīs, tad tā pēkšņi bija jāatlaiž un jāsāk "cīņu ar oligarhiem". Tik vienkārši...

Atbildēt

..

30.05.2011. 10:50

„Ja PS uzliks veto SC aicināšanai valdības koalīcijā, tad būs ļoti rūpīgi jāapsver situācija, kur tālāk Vienotības ceļu iet tikai divas partijas,”
+++
Ne jau nu CP to izlems. Tā vispār nav partija, bet dažu domu biedru grupiņa. Viņiem nekas cits neatliek kā pieslieties kādam citam.

Atbildēt

:o)

30.05.2011. 09:51

"„Ja PS uzliks veto SC aicināšanai valdības koalīcijā, tad būs ļoti rūpīgi jāapsver situācija, kur tālāk Vienotības ceļu iet tikai divas partijas,” ... paziņoja viens SCP līderiem, aizsardzības ministrs Artis Pabriks." - jau tad, kad SCP uzlika veto nacionālās apvienības ņemšanai koalīcijā, visus pabrikus un štokenbergus vajadzēja izsviest no Vienotības.

Atbildēt

ZZ (Ex-seržants)

30.05.2011. 07:44

Vienotībai pirmkārt ir jāatbrīvojas no kompromisa par katru cenu piekritējiem un bankrotējušiem politiskiem impotentiem, publiski jānožēlo grēki un jāizvirza jaunas sejas ar rīcības programmu Zatlera uzskaitīto probēmu risināšanā.
Runājot par ZZS tad,pēc loģikas tur būtu jānoteik šķelšanās procesam, kas būtu jāizmanto.
Tas tā, slima suņa murgi.

Atbildēt

Andrītis

30.05.2011. 06:55

Neviens oligarhs nav nozadzis tik, cik divu gadu laikā ir notrallinājusi "vienotība" ar Dombrovski priekšgalā un ierēdņiem pakaļgalā - četrus miljardus aizņemtas naudas...

Atbildēt

haralds

[R] 30.05.2011. 03:36

par ko tā Vienotība nevar diskonektēties (atvienoties - angļu val. = red. piez.)?

Atbildēt

Uldis

30.05.2011. 02:26

Nu Lemberga sakarā...tam visam ir jāpieliek punkts.Mafija te kaut ko noteiks ? Nē,Lemberg,te noteiks MG 42,tas būs tas,kuurš izšķirs tavu smerdeļa likteni,zagli !

Atbildēt

Berta

30.05.2011. 01:30

fakts29.05.2011. 20:55
Vienotība sevi ir parādījusi ļoti nepatīkamā gaismā, nepildot priekšvēlēšanu solījumus
*
Vai Tev nešķiet, ka "Vienotība" koalīcijā nav viena? Jau no pirmās valdības sēdes bija uzkrītoši, ka ZZS burtiski bloķēja valdības darbu. Starp citu, - tieši tāpat, kā to 9. saeimā darīja TP.
Līdz ar to - Vienotībai vienai pašai nemaz nav iespējams pildīt savus solījumus, jo par tiem būtu jābalso arī ZZS. Mazliet jāpaseko valdības darba niansēm, tad būs skaidrs, no kurienes aug kājas. Vainot Vienotību ir muļķīgi.

Atbildēt

raimis

29.05.2011. 23:10

vai kādsnedomā, ka Vienotība uzsākot sadarbību ar ZZS un pakļaujoties Lemberga ietekmei ir konkrēti pierādījuši, ka jenotība ir viņu īstenais nosaukums? visi pretoligarhu principi, kristālskaidrie lēmumi tautas interesēs, savējo ne?virzīšana amatos, kamparveidīgi kumēdiņi, kas visiem liekas labi esam... Jā un var jau sludināt ka mēs cīnāmies, konsolidējam un galvenais ir izvest valsti no krīzes, tikai ar ko gan vienotība vai jenotība šajā brīdī atšķiras no kampējpartijām? ko lai vēlētājs izvēlas? SC vai Visu Latvijai, kas tālāk par līmeni latvieši/krievi un viņu intereses tā arī nav tikuši. da nu viņus. vienotība, zzs un pll ir jau norietējis brends. paliek ? tukšums, ko cerams var aizpildīut principiāli jauni politiskie spēki, kaut vai tā paša zatlera, sudrabas u.t.t. vadībā. jā un vēl bija daži, kas no prezidentālas republikas u.c. jaunveidotām partijām šo to pirms 10.saeimas vēlēšanām arī prātīgu piedāvāja...

Atbildēt

mja

29.05.2011. 22:40

tas SC ir tikpat zaglīgs kā Jenoti un tikpat izsalkuši, Vienotību no siles jadabū prom, tās īstenoto genocīdu latvji ilgi neizyurēs. Ar ko Domrovskis labaks par Lembergu? par sievas biznesu nu neko lāčux nezin.

Atbildēt

kantoris

29.05.2011. 22:28

arti padomā par sevi pašu, kurp dosies ja piecirtīsi kājiņu?....atbalsts sabiedrībā scp ir visai zems, nekādu atsevišķu kampaņu nepavilksiet, ja mēģināsiet kaut kam pieslieties - nav vairs tie laiki, kad varēja staigāt pa labi un kreisi, vēlētāji izsvītros....un ja pa lielam, sc neko nav darījis no savas puses, lai skaidri parādītu, ka ir gatavi sadarboties ar latviešu vēlētāju lielāko daļu...ir bijusi tikai augstprātība un kopēja intrigu vīšana ar oligarhu šestjorkām....pagaidīsim mēnesi, divus - sāksies kampaņa un mēs vēl varēsim zilus brīnumus no sc sagaidīt...vēl jau lindermans nav cvk iesniedzis savus parakstus par krievu valodu un sc patiesības stunda vel ir priekšā - vai nu ieturēt noraidošu pozīciju un zaudēt krietnu daļu vēlētāju, vai nu atbalstīt un pārvilkt svītru darbam latvijas valdībā....būs jāizšķiras, tāpēc nesasteigsim.....

Atbildēt

........

29.05.2011. 22:06

Un vel viena lieta - sada gadijuma, ja ar SC neiet kopa nacionalu iemeslu del (jo ZZS un SC vienadi neatbalstija Slesera izdosanu), tad butu godigi Elertei atkapties no amata, jo ka ministre atbild par integracijas lietam.

Kas attiecas uz SC kopuma - tur gan ari varetu mazliet paanalizet tadu nesmukumu, ka tiek baumots, ka ari Urbanovicam lidzigi Berzinam ir "viesu nams".

Atbildēt

.......

29.05.2011. 21:57

Skairs ir tas, ka, paliekot ar ZZS, Vienotiba tikai zaudes, jo ZZS tiek uzskatita un vienmer tada bijusi - par Lemberga kabatas partiju.

Atbildēt

Pasaka

29.05.2011. 21:48

V.Zatlers sapratis ka ZZS izvirzot savu prezidenta kandidātu A.Bērziņu nebalsos par labu viņam, skrien pie Saskaņas Centra pēc palīdzības glābt situāciju sakarā ar savu pārvēlēšanu uz otru termiņu. SC publiski izvirza konkrētu prasību - nodrošināt SC vietu valdošā koalīcijā. Zatlers sapratis savu uzdevumu situācijas glābšanai izsauc pie sevis S.Āboltiņu un V.Dombrovski, bet skaistumam un stāsta ticamībai generālprokuroru. Kad Vienotības līderi nesola Zatleram SC iekļaušanu valdībā, tiek sperts radikāls un V.V.Freibergas vārdiem valstiski bezatbildīgs solis, Zatlers uzrunā tautu piesaucot un lamājot oligarhus, rezultātā izsludina tautas referendumu Saeimas atlaišanai. Iespējams ieinteresēto valstu specdienesti ir pareizi salikuši uzsvarus, piespēlējuši nepieciešano informāciju pareizēm cilvēkiem izraisot politisko nestabilitāti valstī. Kādēļ? Ir skaidrs, ka kādām ieinteresētām valstīm nav vēlama stipra un netkarīga Latvija, neprognozējama savās darbībās un izspausmēs valdība. Pārējais ir tikai taktikas un naudas jautājums, lai panāktu kādiem vēlamo rezultātu izmantojot vietējos politiķus, to intrigas un citus būtiskus faktorus.

Atbildēt

tu > es

29.05.2011. 21:46

...teica oligargu roklaiža.

Atbildēt

es

29.05.2011. 21:27

ideāli būtu bez neviena no šiem,bet jāsaprot,ka lielākais ļaunums saucas 1 vādrdā-VIENOTīBA.

Atbildēt

pieviltais-no-JL

29.05.2011. 21:00

Solvita! Izdari izvēli. Parādi, ka Lembergs ir tavs favorīts.

Atbildēt

Uldis

29.05.2011. 20:55

Nolādēts,šitas kroplis vēl elpo(es domāju lEMBERGS)Lai viņš droši pavada savas pedējās dienas MG 42 ir iegādāts un noilgojies pēc tevis zagli.Un es arī ilgojos tevi sastapt...būs vien jāiepazīstas ,kropli !

Atbildēt

fakts

29.05.2011. 20:55

Vienotība sevi ir parādījusi ļoti nepatīkamā gaismā, nepildot priekšvēlēšanu solījumus.

Atbildēt

raimis

29.05.2011. 20:29

vienotība drīz izšķirsies pati, jo rādās, ka štokijs ar ģirtu ilgi vienā laivā vairs nepeldēs...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

FotoRažotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana un jāpadara neizdevīga atkritumu apglabāšana. Šķiet pašsaprotami, vai ne? Diemžēl pašlaik valdība nesaprotamu iemeslu dēļ bremzē jau ar visām iesaistītajām pusēm apspriestu likumprojektu un dod priekšroku no iedzīvotāju kabatām katru gadu maksāt ES 15 miljonus par nepārstrādātu plastmasas iepakojumu.
Lasīt visu...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....