Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

juris

20.08.2017. 19:56

Žurkas bailēs pazaudēt pieeju silei grauž viena otrai pušu rīkles-kā man tas patīk.

Atbildēt

Temida

19.08.2017. 17:00

»

Tev ir gods šo lasīt

Liec mierā Zatleru! Labas lietas darījaZaglers savilka super muļķus, Paullutus ,Sprudus,Slavikus,Kukullus,kaitiigo miesassargu Kozlovski kurš ir atpalicis+alkoholikkis un ministriju vada pamuļķe Evika ar vīru!

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

16.08.2017. 10:12

»

temida

...


Liec mierā Zatleru! Labas lietas darīja.

Atbildēt

PIETIEK

16.08.2017. 06:17

»

Pietiek!

Kādēļ es nevaru vairs vērtēt rasktus, nu jau kādu nedēļu, vai to ietekmē dzīves vieta, kā delfos


Droši vien kāda tehniska kļūda. Atvainojiet, noskaidrosim.

Atbildēt

stalins

16.08.2017. 05:11

Lemberga kungam visai 'erti politika-visu ko piesedz no arzemeem un neparko Latvijaa nav jaatbild.Par nodevibu ir jaamaksa.

Atbildēt

A.P. deģenerē

15.08.2017. 22:53

A.P. ir iesatājies tajā paša organizācijā, kur par katru cenu cenšas iznīcināt visus, kas nesadarbojas ar naidīgiem spēkiem, ar Latvijas izzadzējiem, ar oligarhiju, ar Saskaņu, ar Latvijas lkaitniekiem. Tā laikam ir gara slimība, viņma, A.P. nodarīts pāri, izmests no "teātra" un nevar piedot, gatavs uz varoņdarbiem, bet citāda rakstura, kā Hitlers, kad vi;nu nepieņēma mācīties mākslās sektorā, jo atzina par nederīgu. Sākās sistēmiska atriebība, šizofrēniska slimība, kas izskatījās kā milzu gara spēkas un gudrība, ko pierādīja fakts, kokā viņš atriebās par to un tam gatavojās garus gadus.

Šie spēki turpina iznīcināt Latviju. Pareizi teica Vaira Vīķe, ka Vienotības nomelnošana ir kaitniecība Latvijai. Vai kāds to vēl nesaprot? Vienotība ir partija bez korupcijas skandāliem, bez oligarhijas pazīmēm - tādēļ tā ir vistrāpīgākais objekts, kuru jāiznīcina.

Vai kāds vēl to nesaprot?

Atbildēt

Te nu ir

15.08.2017. 22:17

»

temida

...


No e- pasta sarakstes par citātu, kas nokopēts, kur Lembergs dod rīkojumu, ka ZZS uz vēlēšānām jāizrauga tādi deputātu kandidāti, kuriem nav ideoloģisku ieneslu, kas liegtu veidot koalīciju ar Saskaņu. Un pa šo citātu adresāts raksta: “Mans viedoklis: Šajā citātā ir ietverta precīza notiekošā esence. Proti, vairākus gadus valstī pastāv slepena vienošanās starp Lembergu un Krievijas valdošā režīma ietekmes aģentu organizāciju Latvijā – Saskaņu. Tas nozīmē, ka ZZS faktiski ir kļuvusi par Krievijas ietekmes aģentu sabiedroto. Ja tas nebūtu tā, tad ZZS veiktu neatliekamas darbības, lai visos iespējamos veidos norobežotos no A. Lemberga. Šis Lemberga – Urbanoviča pakts ir slepens, jo ZZS vēlētāji savā absolūtajā vairākumā nekad nepiekristu sadarbībai ar Saskaņu, kurai ir līgums ar Krievijas valdošo partiju “Jedinaja Rossija”. Latvijā pastāv viena pagrīdes valdība ar Lembergu un Urbanoviču vadībā un otra formālā – ar Kučinski, Vienotību un Nacionālo apvienību. Jau pašlaik Lembergs diktē savu gribu Kučinska valdībai par visiem svarīgākajiem valsts lēmumiem! Kura no šīm divām Lemberga valdībām ir ar lielāku ietekmi, Latvijas pilsoņi var tikai minēt. Ja pilsoņi neko nedarīs, tad drīz šī slepenā pagrīdes valdība var kļūt par oficiālo un tas tad nozīmēs, ka politisko varu arī oficiāli būs sagrābuši Krievijas ietekmes aģenti. Tas nozīmēs arī to, ka Latvija mainīs savu ģeopolitisko kursu un neslēpti kļūs par Krievijas ietekmē esošu vasaļvalsti. Skaidrs, ka Lemberga – Urbanoviča – Putina slepenā pakta dalībnieki izmantos visu savā rīcībā esošo atklāto un slēpto propagandas resursu, lai pārliecinātu par pretējo, bet katram cilvēkam, kurš pats ir spējīgs paskatīties patiesībai acīs ir skaidrs, kurš ir kurš.
Latvijas pilsoņi, organizējaties un pretojaties. Ir pēdējais laiks. Novērtējat to, ka Jums vēl ir iespēja nepakļauties un pretoties”.- no ārzemju latviešu biedrības.

"Sponsori"strādā tāpat kā ASV, Francijā un kādēl nepielikt pūles , lai grautu visstiprāko partiju? Informācxiju neviens nav nopludinājis, tā ir nozagta, hakeri strādā hibrīkara apstākļos.

Kuru latvisku un stipru partiju, kura iestājas par tiesiskumu, nenomelno Latvijā? Okupācija turpinās.

Atbildēt

temida

15.08.2017. 22:08


lasot šo ierindas biedru suņu murgu nav brīnums kakārtējo reiz latviešu intriganti nesaprot ko izēd vai izbalso. Kamēr tādas Marias domās ka partiju var izveidot un uzturēt ar viņu dažiem tūkstošiem un murgos par ētikas komisijām , nevis domās kādēc Vienotības ministri ir kaitīgi LV ! Tikmēr dažas lokomotīvēs ieguldīs veselību un zināšanas un taisīs kārtējo Jauno laiku vai Vienotību ,Zaglera partiju utt. Un kamēr šie berna prātā esošie ētikas komisiju radītāji neapjēgs ka ir tukši cilvēki LV nekas nemainīsies !!! Visas šīs partijas ir finansējuši 3-5 cilvēki un vilkuši ,un kamēr Latvijas politikā katram pamuļķim liksies ka nauda aug kokos un viņam pienākas postens jo viņš ir x-men ,šī Valsts ir nolemta !!! nevar nabags,muļķis vai slimais palīdzēt citiem jo pats ar sevi nav ticks galā !!!!!!Āmen, muļku zeme nogrābsties

Atbildēt

Marija

15.08.2017. 21:43

»

Dobeļu Juris

Esmu gatavs


Visā partijās biedri sponsorē partiju un arī dāvinātāji, cerot uz pareizu politiku un te nav ko melst mēnēsības.

Atbildēt

Blondīne

15.08.2017. 20:39

Ak tad sponsori un naudas devēji nosaka situāciju vienotībā.
Lūdzu izmeklēšanas komisiju!

Atbildēt

J. Junkurs

15.08.2017. 20:35

Vienotības līderes ansamblis "Aizsaule".

Populārākie gabali - Zārkā vientuļi, Tārpi kutina pēdas, Mazdēls nodzēra pensiju, Nomainiet lampiņu!

Atbildēt

xx

15.08.2017. 20:06

»

Nīgrais

Uzdūros uz interesantu sarakstē minētās A.Samītes aktivitāti internetā - proti - lapā mammamuntetiem.lv...


Vizuāli tik tiešām ir interesanta Alīna , es pat teiktu - šarmanta .

Atbildēt

TT

15.08.2017. 20:03

cik šī diskusija ir stulbi garlaicīga, "par procesuālajām lietām" un formu, nevis par būtību - kādu programmu V vēlas realizēt utt.
vēmiens nāk

Atbildēt

jibiorio

15.08.2017. 19:50

Jenotu cīņas?

Atbildēt

?

15.08.2017. 19:48

»

Neiedziļinoties detaļās

Pretīgie kangari


Komentāru aizmirsi ierakstīt, tikai parakstījies.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

15.08.2017. 19:22

Pretīgie kangari

Atbildēt

Nīgrais

15.08.2017. 19:02

Uzdūros uz interesantu sarakstē minētās A.Samītes aktivitāti internetā - proti - lapā mammamuntetiem.lv:

"Aktivitāte

Autors: Alīna Samīte
Aktivitāte: Pievienoju komentāru: Pamela Andersone izģērbjas. Viņa nu gan ir tieva!"

Savukārt citā resursā šī vizuāli interesantā dāma deklarē, ka studējot LU Sociālo zinātņu fakultātes maģistrantūrā Politikas zinātņu nodaļā.

Tādi nu mums ir tie Vienotības biedri. Tfu!

Atbildēt

švamme

15.08.2017. 18:54

Vispār ļoti operatīvi nopludināta sarakste, sākusies 14. aug., turpinājums 15., un arī uzreiz nopludināta !!!!
Manā uztverē visu izsaka frāze "zīmola maiņa".
Tas ir raskturojums visai šai partiju sistēmai, kuru biedriem nav ne mazākās vēlēšanās kaut ko mainīt un visa darbība orientēta tikai uz savu un pietuvināto kabatu. Viņiem nav nemazākās nojausmas, kas ir demokrātija, bet ar ūdeni noskalojamā ķemertiņa esamība viņiem nozīmē civilizāciju.

Atbildēt

Pietiek!

15.08.2017. 18:46

Kādēļ es nevaru vairs vērtēt rasktus, nu jau kādu nedēļu, vai to ietekmē dzīves vieta, kā delfos?

Atbildēt

Dračī Ānnīīī!!!!

15.08.2017. 18:33

Dračīī latves poliānīī!!!!

geju dročīīīīī, nūūū!

Aumen!

Atbildēt

meh

15.08.2017. 16:29

garlaicīgi

Atbildēt

A.P.

15.08.2017. 16:28

Tas ir pareizi izpūsts no salmiem pilnās galvas: "Visdrīzāk, ka situāciju partijā nosaka naudas devēji, sponsori, ministri un valdes locekli, citi deputāti Saeimā un Rīgas domē, nevis viena pati Āboltiņa, kura it kā vienīgā uz saviem pleciem "notur planētu" Vienotība." Pirmajā vietā naudas devēji, sponsori...Tas ir pareizi! "Politiķi" ir tikai sulaiņi! "Vienotības" mēsli ir lieli mēsli tāpēc, ka no paša sākuma tēloja neatkarību no "oligarhiem". "Tautu" ar to, protams, varēja apmuļķot, un attiecīgie oligarhi iebīdīja atkal savējos, kur vajadzēja. Principā nekas nemainījās. Šī publikācija ir labs materiāls latviešu varas inteligences deģenerācijai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...