Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

juris

20.08.2017. 19:56

Žurkas bailēs pazaudēt pieeju silei grauž viena otrai pušu rīkles-kā man tas patīk.

Atbildēt

Temida

19.08.2017. 17:00

»

Tev ir gods šo lasīt

Liec mierā Zatleru! Labas lietas darījaZaglers savilka super muļķus, Paullutus ,Sprudus,Slavikus,Kukullus,kaitiigo miesassargu Kozlovski kurš ir atpalicis+alkoholikkis un ministriju vada pamuļķe Evika ar vīru!

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

16.08.2017. 10:12

»

temida

...


Liec mierā Zatleru! Labas lietas darīja.

Atbildēt

PIETIEK

16.08.2017. 06:17

»

Pietiek!

Kādēļ es nevaru vairs vērtēt rasktus, nu jau kādu nedēļu, vai to ietekmē dzīves vieta, kā delfos


Droši vien kāda tehniska kļūda. Atvainojiet, noskaidrosim.

Atbildēt

stalins

16.08.2017. 05:11

Lemberga kungam visai 'erti politika-visu ko piesedz no arzemeem un neparko Latvijaa nav jaatbild.Par nodevibu ir jaamaksa.

Atbildēt

A.P. deģenerē

15.08.2017. 22:53

A.P. ir iesatājies tajā paša organizācijā, kur par katru cenu cenšas iznīcināt visus, kas nesadarbojas ar naidīgiem spēkiem, ar Latvijas izzadzējiem, ar oligarhiju, ar Saskaņu, ar Latvijas lkaitniekiem. Tā laikam ir gara slimība, viņma, A.P. nodarīts pāri, izmests no "teātra" un nevar piedot, gatavs uz varoņdarbiem, bet citāda rakstura, kā Hitlers, kad vi;nu nepieņēma mācīties mākslās sektorā, jo atzina par nederīgu. Sākās sistēmiska atriebība, šizofrēniska slimība, kas izskatījās kā milzu gara spēkas un gudrība, ko pierādīja fakts, kokā viņš atriebās par to un tam gatavojās garus gadus.

Šie spēki turpina iznīcināt Latviju. Pareizi teica Vaira Vīķe, ka Vienotības nomelnošana ir kaitniecība Latvijai. Vai kāds to vēl nesaprot? Vienotība ir partija bez korupcijas skandāliem, bez oligarhijas pazīmēm - tādēļ tā ir vistrāpīgākais objekts, kuru jāiznīcina.

Vai kāds vēl to nesaprot?

Atbildēt

Te nu ir

15.08.2017. 22:17

»

temida

...


No e- pasta sarakstes par citātu, kas nokopēts, kur Lembergs dod rīkojumu, ka ZZS uz vēlēšānām jāizrauga tādi deputātu kandidāti, kuriem nav ideoloģisku ieneslu, kas liegtu veidot koalīciju ar Saskaņu. Un pa šo citātu adresāts raksta: “Mans viedoklis: Šajā citātā ir ietverta precīza notiekošā esence. Proti, vairākus gadus valstī pastāv slepena vienošanās starp Lembergu un Krievijas valdošā režīma ietekmes aģentu organizāciju Latvijā – Saskaņu. Tas nozīmē, ka ZZS faktiski ir kļuvusi par Krievijas ietekmes aģentu sabiedroto. Ja tas nebūtu tā, tad ZZS veiktu neatliekamas darbības, lai visos iespējamos veidos norobežotos no A. Lemberga. Šis Lemberga – Urbanoviča pakts ir slepens, jo ZZS vēlētāji savā absolūtajā vairākumā nekad nepiekristu sadarbībai ar Saskaņu, kurai ir līgums ar Krievijas valdošo partiju “Jedinaja Rossija”. Latvijā pastāv viena pagrīdes valdība ar Lembergu un Urbanoviču vadībā un otra formālā – ar Kučinski, Vienotību un Nacionālo apvienību. Jau pašlaik Lembergs diktē savu gribu Kučinska valdībai par visiem svarīgākajiem valsts lēmumiem! Kura no šīm divām Lemberga valdībām ir ar lielāku ietekmi, Latvijas pilsoņi var tikai minēt. Ja pilsoņi neko nedarīs, tad drīz šī slepenā pagrīdes valdība var kļūt par oficiālo un tas tad nozīmēs, ka politisko varu arī oficiāli būs sagrābuši Krievijas ietekmes aģenti. Tas nozīmēs arī to, ka Latvija mainīs savu ģeopolitisko kursu un neslēpti kļūs par Krievijas ietekmē esošu vasaļvalsti. Skaidrs, ka Lemberga – Urbanoviča – Putina slepenā pakta dalībnieki izmantos visu savā rīcībā esošo atklāto un slēpto propagandas resursu, lai pārliecinātu par pretējo, bet katram cilvēkam, kurš pats ir spējīgs paskatīties patiesībai acīs ir skaidrs, kurš ir kurš.
Latvijas pilsoņi, organizējaties un pretojaties. Ir pēdējais laiks. Novērtējat to, ka Jums vēl ir iespēja nepakļauties un pretoties”.- no ārzemju latviešu biedrības.

"Sponsori"strādā tāpat kā ASV, Francijā un kādēl nepielikt pūles , lai grautu visstiprāko partiju? Informācxiju neviens nav nopludinājis, tā ir nozagta, hakeri strādā hibrīkara apstākļos.

Kuru latvisku un stipru partiju, kura iestājas par tiesiskumu, nenomelno Latvijā? Okupācija turpinās.

Atbildēt

temida

15.08.2017. 22:08


lasot šo ierindas biedru suņu murgu nav brīnums kakārtējo reiz latviešu intriganti nesaprot ko izēd vai izbalso. Kamēr tādas Marias domās ka partiju var izveidot un uzturēt ar viņu dažiem tūkstošiem un murgos par ētikas komisijām , nevis domās kādēc Vienotības ministri ir kaitīgi LV ! Tikmēr dažas lokomotīvēs ieguldīs veselību un zināšanas un taisīs kārtējo Jauno laiku vai Vienotību ,Zaglera partiju utt. Un kamēr šie berna prātā esošie ētikas komisiju radītāji neapjēgs ka ir tukši cilvēki LV nekas nemainīsies !!! Visas šīs partijas ir finansējuši 3-5 cilvēki un vilkuši ,un kamēr Latvijas politikā katram pamuļķim liksies ka nauda aug kokos un viņam pienākas postens jo viņš ir x-men ,šī Valsts ir nolemta !!! nevar nabags,muļķis vai slimais palīdzēt citiem jo pats ar sevi nav ticks galā !!!!!!Āmen, muļku zeme nogrābsties

Atbildēt

Marija

15.08.2017. 21:43

»

Dobeļu Juris

Esmu gatavs


Visā partijās biedri sponsorē partiju un arī dāvinātāji, cerot uz pareizu politiku un te nav ko melst mēnēsības.

Atbildēt

Blondīne

15.08.2017. 20:39

Ak tad sponsori un naudas devēji nosaka situāciju vienotībā.
Lūdzu izmeklēšanas komisiju!

Atbildēt

J. Junkurs

15.08.2017. 20:35

Vienotības līderes ansamblis "Aizsaule".

Populārākie gabali - Zārkā vientuļi, Tārpi kutina pēdas, Mazdēls nodzēra pensiju, Nomainiet lampiņu!

Atbildēt

xx

15.08.2017. 20:06

»

Nīgrais

Uzdūros uz interesantu sarakstē minētās A.Samītes aktivitāti internetā - proti - lapā mammamuntetiem.lv...


Vizuāli tik tiešām ir interesanta Alīna , es pat teiktu - šarmanta .

Atbildēt

TT

15.08.2017. 20:03

cik šī diskusija ir stulbi garlaicīga, "par procesuālajām lietām" un formu, nevis par būtību - kādu programmu V vēlas realizēt utt.
vēmiens nāk

Atbildēt

jibiorio

15.08.2017. 19:50

Jenotu cīņas?

Atbildēt

?

15.08.2017. 19:48

»

Neiedziļinoties detaļās

Pretīgie kangari


Komentāru aizmirsi ierakstīt, tikai parakstījies.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

15.08.2017. 19:22

Pretīgie kangari

Atbildēt

Nīgrais

15.08.2017. 19:02

Uzdūros uz interesantu sarakstē minētās A.Samītes aktivitāti internetā - proti - lapā mammamuntetiem.lv:

"Aktivitāte

Autors: Alīna Samīte
Aktivitāte: Pievienoju komentāru: Pamela Andersone izģērbjas. Viņa nu gan ir tieva!"

Savukārt citā resursā šī vizuāli interesantā dāma deklarē, ka studējot LU Sociālo zinātņu fakultātes maģistrantūrā Politikas zinātņu nodaļā.

Tādi nu mums ir tie Vienotības biedri. Tfu!

Atbildēt

švamme

15.08.2017. 18:54

Vispār ļoti operatīvi nopludināta sarakste, sākusies 14. aug., turpinājums 15., un arī uzreiz nopludināta !!!!
Manā uztverē visu izsaka frāze "zīmola maiņa".
Tas ir raskturojums visai šai partiju sistēmai, kuru biedriem nav ne mazākās vēlēšanās kaut ko mainīt un visa darbība orientēta tikai uz savu un pietuvināto kabatu. Viņiem nav nemazākās nojausmas, kas ir demokrātija, bet ar ūdeni noskalojamā ķemertiņa esamība viņiem nozīmē civilizāciju.

Atbildēt

Pietiek!

15.08.2017. 18:46

Kādēļ es nevaru vairs vērtēt rasktus, nu jau kādu nedēļu, vai to ietekmē dzīves vieta, kā delfos?

Atbildēt

Dračī Ānnīīī!!!!

15.08.2017. 18:33

Dračīī latves poliānīī!!!!

geju dročīīīīī, nūūū!

Aumen!

Atbildēt

meh

15.08.2017. 16:29

garlaicīgi

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Politkorektums, jeb kur palicis mans "revolveris"?

FotoVisticamāk, to izgudroja mūsu senči laikos, kad visi vēl dzīvojām ciltīs. Ar vienu mērķi - lai mēs viens otru nenogalinātu tikai tāpēc, ka neprotam savaldīt savu muti un/vai savas emocijas. Ziedu laikus politkorektums (jeb, vienkārši sakot, labas manieres) piedzīvoja mežonīgajos Rietumos, kur katram pie sāniem bija revolveris, ar kuru aizstāvēt savu pašcieņu, tiesības un citas būtiskas vērtības. No kurienes radusies pārspīlētā amerikāņu pieklājība, viss šis "labdien, ser; ko vēlaties, ser; vai viss kārtībā, ser?" un smaids līdz ausīm? Varbūt liela daļa atbildes ir tajā, ka par nevērību, nemaz nerunājot par tīšu rupjību, pret nepazīstamu džentlmeni varēja mierīgi dabūt lodi starp acīm?
Lasīt visu...

12

Bet Levits lai paliek savā vietā

FotoMan gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.
Lasīt visu...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...