Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nedirs nu

20.11.2020. 12:08

»

Tev ir gods šo lasīt

Melno kasi taču kūrē arī Gerhards un NA!. Nekas jau nav mainījies


Būtu NA melnā kase, SAB un DP čekisti un IeM Solncevas pakalpiņi jau sen to būtu atraduši.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

20.11.2020. 09:06

Te vēl rodas jautajums, vai arī Vienotības spice daļu no "ziedojumiem" iebāž kabatā, kā to dara Jaunups par sponsoriem sniegtajiem "pakalpojumiem"?

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

20.11.2020. 09:03

Melno kasi taču kūrē arī Gerhards un NA!. Nekas jau nav mainījies.

Atbildēt

Vientiesis

19.11.2020. 22:12

Kā Bondars, ar savu "finansista talantu" ir noderīgs budžeta komisijā, pierāda komisijas lēmumi par algas celšanu valdības syruktūrām! Citādi sen jau par seviem "varoņdarbiem" būtu ne tikai no komisijas, bet arī no saeimas izlidojis! Zēni ar "skeletiem" skapī, tak ir vis uzticamākie.

Atbildēt

Solcīte

19.11.2020. 15:34

Nu gan izbrīns, ka cilvēki ziedo Vienotībai. Visu mūžu strādā ar miskastēm, gribas reizēm ko gaišu un smaržīgu atbalstīt. Protams, ka Vienotību.

Atbildēt

:):):):):):)

19.11.2020. 13:42

»

Perfekti

Mjā, ko teikt īsti vairs nav, nu, pretīga un liekulīga ir Vienotība, gan jaunā, gan vecā


Visa politika ir viena vienīga liekulība un intrigošana, kas saucas "kompromisu meklēšana". Līdz ar to varam secināt, ka visas partijas ir "pretīgas un liekulīgas"!

Atbildēt

lasītājam

19.11.2020. 13:32

»

pietiek lasītājs

Visu partiju saņemtie ziedojumi ir vismaz tikpat aizdomīgi kā “Latvijas Attīstībai”,"Vienotībai


Vai centies attaisnot vislielākos neliešus: JV un tās kroplo atvasi A/Par?

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

19.11.2020. 13:00

Ja kādam būtu laiks un vēlēšanās paskatīties Saeimas dokumentus un sēžu stenogrammas un sastādīt to deputātu/partiju sarakstu, kuri sagatavoja, iesniedza un aizstāvēja priekšlikumus par Iedzīvotāju ienākuma nodokļa atlaidēm summām, kuras ziedotas politiskajām partijām.

Atbildēt

eksperts

19.11.2020. 09:32

Pie M.Simanoviča EBV strādā D.Pauļuta bijušī darbiniece! Caur to arī ir sakars ar D.Pavļutu.
Un mūsu valsts nākamais "perspektīvais"prezidents ir ļoti apguvis kukuļošanas mākslu.Ka tik šī brīža notikumos ar VARAM arī ir iesaistīts intrigu ""Arhitekts" M.Simanovičs!

Atbildēt

Vājprāts

19.11.2020. 08:57

Re&Re taisa nu jau visu, neraugoties uz Maxima. Pat ķemeros jau avotiņa apkārtni labiekārto

Atbildēt

...

19.11.2020. 07:00

»

tas

Tas laimīgs , ziedojumu saņēmis


Vazelīnu saņēmis...

Atbildēt

tas

19.11.2020. 06:36

Tas laimīgs , ziedojumu saņēmis......

Atbildēt

kalašnikovs

19.11.2020. 05:48

Šī ir blēžu un korupmantu zeme!

Atbildēt

Olaines sargs

19.11.2020. 04:15

Nordik PLAST ražotnē ventilācijas nav vispār.Variet iedomāties atkritumu pārstrādes uzņēmumu bez ventilācijas sistēmas?Olainē viss notiek.Viss uz papīra.Nakts maiņās regulāri kodīgu dūmi.

Atbildēt

Olaines sargs

19.11.2020. 02:33

Kāpēc viņus nevar "paņemt ciet" un aizlikt aiz restēm?

Atbildēt

Janis

19.11.2020. 02:25

»

es

Mani tikai interesē viena lieta. Cik ilgi politiķi zags un cik ilgi tauta to cietīs ? Un kas notiks tad kad BEIDZOT tautas mērs būs pilns


Mets ir pilns.
Gaidi vel ipasum nodokla pieaugumu un Pirmas nakts tiesibas ar tavu delu Rimkevicam.
Vacieti Levitu un asv karinu

Atbildēt

LIecieties mierā, mēs neko nedarīsim

18.11.2020. 22:55

Saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 386.panta 6.punktu Birojs savas kompetences ietvaros veic pirmstiesas izmeklēšanu. Atbilstoši Kriminālprocesa likuma 387.panta sestajā daļā noteiktajam, Biroja pilnvarotas amatpersonas izmeklē noziedzīgus nodarījumus, kuri saistīti ar politisko organizāciju (partiju) un to apvienību finansēšanas noteikumu pārkāpumiem, kā arī noziedzīgus nodarījumus valsts institūciju dienestā, ja tie ir saistīti ar korupciju.

Savukārt, saskaņā ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja likuma 1.panta pirmo daļu korupcija ir kukuļošana vai jebkura cita valsts amatpersonas rīcība, kas vērsta uz to, lai, izmantojot dienesta stāvokli, savas pilnvaras vai pārsniedzot tās, iegūtu nepelnītu labumu sev vai citām personām.

Saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 370.panta pirmo daļu kriminālprocesu var uzsākt, ja pastāv reāla iespēja, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Savukārt saskaņā ar šā panta otro daļu kriminālprocesu var uzsākt arī tad, ja ziņas satur informāciju par iespējamu notikušu noziedzīgu nodarījumu un tas iespējams pārbaudīt tikai ar kriminālprocesā līdzekļiem un metodēm.

Tādējādi, lai uz anonīma komentāra interneta vietnē pietiek.com pamata uzsāktu kriminālprocesu, tajā ir jābūt minētiem faktiem, kuri liecina par izdarītu noziedzīgu nodarījumu. Turklāt Kriminālprocesa likuma 370.pantā lietotie jēdzieni „pastāv reāla iespēja” un „iespējami noticis noziedzīgs nodarījums” norāda uz to, ka iesniegumā minētiem faktiem ir jābauda zināma ticamības pakāpe. Personas pieņēmumi, minējumi, kas nav balstīti uz konkrētiem faktiem, nav pietiekoši kriminālprocesa uzsākšanai. Fakti, kas liecinātu par iespējamu korupciju iesniegumā nav norādīti.

Ņemot vērā iepriekš minēto, Birojs nekonstatē informāciju, kas būtu par pamatu resoriskās pārbaudes vai kriminālprocesa uzsākšanai.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

18.11.2020. 22:36

»

pietiek lasītājs

Visu partiju saņemtie ziedojumi ir vismaz tikpat aizdomīgi kā “Latvijas Attīstībai”,"Vienotībai


Jaunupa tumbočka no Kampara tumbočkas ne ar ko īpaši neatšķiras. Pat daļa "patieso ziedotāju" tā pati, kas vienam, tas arī otram. Tik vien, ka pēdējā laikā Jaunupa tumbočka bija krietni pilnāka nekā Kamparam. Ja KNAB'am būtu motivācija, tad varētu apstrādāt esošo informāciju un tad ar operatīvām metodēm procesuāli iegūtu un nostiprinātu pierādījumus. Taču es labi apzinos, ka tā ir vēlmju domāšana.

Atbildēt

pietiek lasītājs

18.11.2020. 21:39

Visu partiju saņemtie ziedojumi ir vismaz tikpat aizdomīgi kā “Latvijas Attīstībai”,"Vienotībai",...

Atbildēt

māris

18.11.2020. 20:48

To kārtību zin visi, kuri kautcik ir saistīti ar reālo dzīvi Latvijā. KNAB ir tikai marionete un laba iespaida radītājs. Šobrīd smagi un negaidot iekrituši ir ilggadējais zaglis Jaunups un Pūce. Vai sabiedriskais skandāls būs pietiekami liels, lai Knābim neaizbāstu muti? Un, kur guļ Prezidents? Vai Knābi nevajadzētu izformēt, jo tur viss ir sen zināms. Arī Ameriks20% zaga ar gadiem un pats pa tiešo nekādi pieķerts nebija. Par Burovs kādu laiku cietumā pasēdēja. Visi sen ir aizmirsuši un par mēru ielika. Jaunupa gribēja, lai ņem koalīcijā! Vai par skaisto feisu!?

Atbildēt

čakenes veloceļi

18.11.2020. 20:30

»

nesapratu

Kas tur aizdomīgs, ja viena uzņēmuma augstas amatpersonas ar atbilstošiem ienākumiem pilnīgi likumīgi ziedo politiskai partijai? Turklāt, ja "pietiek lasītājam" jāvelk ārā kaut kādi 3 gadus seni fakti, tas daudz par ko liecina


Skauž.Ka pats nav nozadzis ziedojuma naudas.Tagad cenšas nopelnīt kādu grasi,atstrādājot prastu pakaļdarinājuma pasūtījumu.Tā teikt,ja citi arī blēdās,tas es pats mazāks blēdis.

Atbildēt

Atkal pieķēzījusi visas vietas

18.11.2020. 19:39

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar murgu palgu


ar saviem PMS žultsmurgu tamponiem.

Atbildēt

Atbilde

18.11.2020. 19:22

»

jautaajums

Vai kāds var minēt kaut vienu būtisku iemeslu kāpēc partijas vispār vajadzīgas


Lai kriminālie grupējumi vismaz karotu paši savā starpā un nespētu tad tautu iznīcināt vispār.

Atbildēt

nesapratu

18.11.2020. 19:12

Kas tur aizdomīgs, ja viena uzņēmuma augstas amatpersonas ar atbilstošiem ienākumiem pilnīgi likumīgi ziedo politiskai partijai? Turklāt, ja "pietiek lasītājam" jāvelk ārā kaut kādi 3 gadus seni fakti, tas daudz par ko liecina.

Atbildēt

komisijas Mārtiņš Bondars lēma

18.11.2020. 19:11

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija šodien piekrita nākamajā gadā palielināt finansējumu Valsts kancelejai, kas tostarp paredz lielākus līdzekļus Valsts prezidenta atalgojumam un reprezentācijas izdevumiem.

Nākamā gada valsts budžeta likuma projektā sākotnēji tika paredzēts, ka izdevumi Valsts prezidenta atalgojumam mēnesī nepārsniegs 5960 eiro, bet reprezentācijas izdevumi mēnesī nepārsniegs 1192 eiro.

Savukārt komisija lēma par minēto summu palielināšanu, Valsts prezidenta mēnešalgai ļaujot nepārsniegt 6260 eiro, bet reprezentācijas izdevumiem - 1252 eiro.

Atbildēt

Vilis

18.11.2020. 19:06

»

jautaajums

Vai kāds var minēt kaut vienu būtisku iemeslu kāpēc partijas vispār vajadzīgas


Mūsdienu digitālajā laikmetā Latvijas kabatas partijas ir arhaiski parazīti jeb saujiņa cilvēku, kas darbojas uz pašu sacerētu likumu pamata, bet nekādas plašas tautas masas nepārstāv.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

18.11.2020. 19:05

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


ar murgu palgu.

Atbildēt

Vienotība- noziedznieku midzenis

18.11.2020. 19:04

Vai gan kādam jelkad ir bijušas šaubas par Vienotības blēžiem...Ko vērti ir vien Reirs un šnukstošais,"uzmestais" Ašerādens, kas kā Fēnikss atkal izpletis spārnus. Un tad vēl tumbočku speciālists un pārējie kriminālnoziedznieki.Briesmīgi, ka šie kriminālnoziedznieki ir noimaskējušies un sasēdušies vēl tagad arī citās partijās. Latvijas ceļs, Zemnieku savienība, tēvzemieši, Vienotība un tās kroplīgie bērni pavļuti - visi ir katorgas kandidāti, kad tauta reāli beidzot tiks pie varas. Neviens netiks aimirsts no šīs noziedznieku bandas! Un nekādas tiesas neglābs no taisnīga soda.

Atbildēt

Kaatad

18.11.2020. 18:59

Leknais grābiens no Valsts budžeta politmenedžeriem bija domāts vien kopētājiem, puķupodiem, utml. sīkumiem. Līdztekus, lemjošā naudiņu plūsma aizvien tek to pašu veco, plato gultni, un iesaistītie ļaudis tikpat omulīgi smeļ savos spainīšos. Kamēr, naivais sociums laimē noliec ausis "no biznesa neatkarīgās politikas" makaronu karināšanai. Drīzumā arī sabmediji tiks atbrīvoti no ļaunās biznesa naudas ietekmes, jeb, kļūs pilnībā atkarīgi no dažiem pupsikiem varas gaiteņos, un nāksies locīt muguriņu par katru žēlīgi atvēlēto grasi. Lai dzīvo neatkarība! :)

Atbildēt

jautaajums

18.11.2020. 18:50

Vai kāds var minēt kaut vienu būtisku iemeslu kāpēc partijas vispār vajadzīgas?

Atbildēt

ESMAIJA

18.11.2020. 18:47

man tikai ir viens jautājums - kāda iemesla dēļ, šie acīmredzamie ziedojumu mērķi un īstais ziedotājs, nav nonācis KNAB uzmanības lokā. Vai arī tur jau savlaicīgi ir piepildīta papildus silīte, lai Jēkaba acis ieaugtu tiktāl taukos, ka vairs neko nespētu redzēt...

Atbildēt

jaunups jau ir vecā Vienotība

18.11.2020. 18:21

nu gan

Atbildēt

Un tirsā

18.11.2020. 18:07

»

to

Simonovičs esot 800t piedāvājis Pauļutam


istrast ar!

Atbildēt

Ko tad bildē redzam?

18.11.2020. 18:06

Jauno pionieri, zīļu lasītāju avangardistu! Tādi noderīgie idioti cionistiem Saeimā kā laikā. Šuplinskai un Reiram nomaiņai!

Atbildēt

FFF

18.11.2020. 17:45

Problēma nav ne Vientība, ne citas partijas, bet Simanovičšs. KNAB operatīvie dienesti neprot salikt pareizos akcentus.

Atbildēt

to

18.11.2020. 17:44

»

veca ziņa


Simonovičs esot 800t piedāvājis Pauļutam

Atbildēt

Kropļus maizīšus, kolaborantus un mūrnieces, kreituses

18.11.2020. 17:35

»

es

Mani tikai interesē viena lieta. Cik ilgi politiķi zags un cik ilgi tauta to cietīs ? Un kas notiks tad kad BEIDZOT tautas mērs būs pilns


sen bija jāgulda kapos.

Bet tie izdzimteņi tiek celti godā un sumināti 4. maija valsts korporācijas svētkos!

Vai tad vajag revolūciju ar patšautenēm, vai tad nepietiek asu mietu ik rimčikā, kur ros izdzimteņus sastopam?

Atbildēt

Tas nebeigsies nekad,

18.11.2020. 17:32

»

es

Mani tikai interesē viena lieta. Cik ilgi politiķi zags un cik ilgi tauta to cietīs ? Un kas notiks tad kad BEIDZOT tautas mērs būs pilns


kamēr tauta uz asiem mietiem neuzdurs visus, kuri sen uzdurami jau no 1990. gada. Tie, kuriem tie izdzimteņi jāuzdur uz asiem mietiem, tie tos izdzimteņus līķu vairas un zatlerreformistus apsargā no tautas un tas ir viņu maizes darbs.

Atbildēt

es

18.11.2020. 17:28

Mani tikai interesē viena lieta. Cik ilgi politiķi zags un cik ilgi tauta to cietīs ? Un kas notiks tad kad BEIDZOT tautas mērs būs pilns

Atbildēt

Tad kāda jēga tirst

18.11.2020. 17:28

»

kas tur aizdomīgs ?

Nekā aizdomīga - parasta shēmošana un zagšana. Tā jau politmafijai šajā banānijā ierasta lieta


katru dienu par to, ka 4. maija valsts korporācija nodrošina valsts izzagšanu?

Atbildēt

kas tur aizdomīgs ?

18.11.2020. 17:26

Nekā aizdomīga - parasta shēmošana un zagšana. Tā jau politmafijai šajā banānijā ierasta lieta

Atbildēt

You have no choises, I. Mūrnieces ekselence!

18.11.2020. 17:25

»

Mūrnieces (NA) dirsiens ir cionistisks

Skolnieciņš no svētbirzs, trakais skaudībnieks un kārumnieks...


“Veselības pase”


“Veselības pase nodrošina ātros antivielu asins testus un ātros antigēnu uztriepes testus, kas nodrošina ļoti precīzu diagnozi mazāk nekā 15 minūtēs. Testēšanas risinājumi ir izstrādāti, ražoti un klīniski apstiprināti Eiropā.”

No “Veselības pases” prasības izriet, ka testētas tiek tikai un vienīgi antivielas, antigēni, to esamība pret Covid-19 infekciju cilvēka organismā. Nevis neinficēšanās ar Covid-19 !!! Jaunajai “Veselības pasei” neder un nav prasības pēc vesela, ar Covid-19 nekad un nekad neinficēta cilvēka! Tādēļ ir pilnīgi pamatotas aizdomas, ka ar masveida testēšanu iedzīvotāji tiek masveidā inficēti ar Covid-19.

Ir tikai divi veidi, kā var rasties šīs “Veselības pases” pieprasītās antivielas. Loģiski, ka antivielas var rasties tikai pēc infekcijas dabiskas izslimošanas, vai nedabiskā ceļā pēc vakcinēšanas ar cilvēka genomu rediģējošu vakcīnu pret Covid-19, ko iedāvā Eiropas Komisija, ko iegūst, vakcīnai inficējot cilvēku un vienlaikus liekot cilvēka šūnām pašām saglabāt refleksu izstrādāt antivielas, ikreiz, kad sastopas ar jaunu Covid-19 mutācijas variantu.

Vakcinēta cilvēka sagrautajai dabiskajai imunitātei nebūs vairs spēju ikreiz, sastopoties ar kārtējo mutējošo Covid-19 vīrusu, izstrādāt antivielas, bet antivielu izstrādi pēc vakcinēšanas būšot jānodrošina cilvēka paša šūnām.

“You have no choises!”

Tā apgalvo Bils Geits, ka cilvēcei nav izvēles nevakcinēties pret Covid-19, “aizmirstot” vien piebilst, ka pret Covid-19 mutējošo vīrusu antivielu izstrādē der tikai tādas vakcīnas, kas izmaina cilvēka genomu un vienlaikus sakropļo dabisko imunitāti.

ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīna tiek izmēģināta un ražota dažādās pasaules valstīs zem dažādiem nosaukumiem, vienlaikus ceļot to cenu, lai gan būtu jābūt cenas samazināšanai konkurences apstākļos. Cilvēka genomu rediģējošās, dabisko imunitāti izkropļojošās, vakcīnas uzdevums ir inficēt vakcinēto un likt organisma šūnām izstrādāt antivielas, antigēnus pret Covid-19, saglabājot šādu refleksu ikreiz, kad cilvēks nonāk kontaktā ar mutējošo Covid-19 vīrusu un tas nonāk cilvēka organismā.

Juridiski Astrogen kompānija jau ir nodrošinājusies pret morālo un materiālo atbildību, kāda var pret to celties negatīvu seku vakcinētā cilvēka veselībai problēmu rašanās rezultātā. Vakcīnas ražošanas un pārdošanas galvenais uzdevums esot palīdzēt valstīm tikt galā ar paniku, kas radusies masveida testēšanas rezultātā.

Eiropas Komisijas pasūtītā 800 000 vakcīnu “nāves krava” sabiedrības dabiskās un kolektīvās imunitātes sakropļošanai (rediģēšanai) Latvijā ir ceļā uz Latviju. Pirmās 100 000 Astrogen vakcīnas sola nākošgad janvārī. Tās ar Latvijas vadošo virusologu, profesoru, rekomendācijām jau obligāti precizētas un paredzētas sabiedrības “riska grupām”, starp kurām obligātajai vakcinācijai ar MK lēmumu steidzamības kārtā ir pielemti, piemkārt, visi mediķi un pensionāri, tie, kuri par spīti genocīdam sasnieguši 65 gadu robežu, tiem, vistiicamāk, sekos pedagogi un policisti, digitālajā telpā - e- veselībā vakcinētajām personām piešķirot “Veselības pases”.

Latvijas likumdošana jau šodien paredz, ka policistam uzrādīta ārsta izziņa par antivielām atbrīvo no obligātas masku lietošanas sabiedriskās vietā, no karantizācijas un attālinātiem darba apstākļiem!

Atbildēt

Skolnieciņš no svētezera

18.11.2020. 17:17

Ilgi gaidītie Valsts svētki ir jau pienākuši. Šodien, 18.novembrī, mūsu tautai ir īpaša diena. Pirms 102. gadiem mūsu tauta atguva savu dzimto zemi, mūsu tauta atkal kļuva brīva. Dibinot Latvijas Republiku, latvieši atguva savu senču zemi, kuru iebrucēji (sākot ar krustnešu un kristīgo misionāru laikiem) bija nozaguši. Mēs atguvām to, kas pieder mums. Mēs esam saimnieki savā zemē. Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Novērtēsim savu senču pūliņus latvietības saglabāšanā un latvju zemes nosargāšanā. Cienīsim un mīlēsim Latviju. Būsim draudzīgi un vienoti ne tikai svētku reizēs, bet arī ikdienā. Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautas labklājību, kā arī par valsts attīstību. Iekursim ugunskuru savas viensētas pagalmā par godu Latvju Dieviem! Ziedosim sauju graudu, sauju monētu un paciņu sviesta ugunskurā. Kvēpināsim kadiķu zariņus un vērmeļu buntes. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds! Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons aizsargā mūsu valsts robežas! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte sniedz mūsu tautai labu veselību! Lūgsim Laimu, lai Laima sniedz mums bagātību un veiksmi! Lūgsim Veļu Mātei, lai Veļu Māte sniedz mūsu tautai Saules mūžu! Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Godināsim savus senčus kapiņos. Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos! Lai slavēta Latvija mūžīgi mūžos!
Ar sentēvu gudrību, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Tēvzeme #LatvijasRepublika #Latvija #18.11.1918. #18.novembris #latvieši #latvietība #LatvjuTauta #sentēvi #drosme #patriotisms #pagāni #svētezers

Atbildēt

Mūrnieces (NA) dirsiens ir cionistisks

18.11.2020. 17:08

»

Jauns Latvijas uzrāviens

Vakar, otrdienā, Latvijā reģistrēti 442 jauni Covid-19 gadījumi; pieci pacienti miruši 14...


Skolnieciņš no svētbirzs, trakais skaudībnieks un kārumnieks
Visvarenais Pērkon – Debesu Tēv – es lūdzu Tevi! Pasargā tautu, kam piederu, no bada, masturbācijas un izputēšanas kovid-19 sērgas laikā! Lai izput Viņķele un riebeklis, kas dzīvo kaimiņos pāri ceļam, kam zilā krāsā žogs un pastkastīte! Sargā, cik tev spēka un tos, kas Tevi lūdz un cienā! Visuvarenais Pērkon, lai mūžīgi godāta tiek Tava griba un Tavi darbi! Palīdzi man un manai tautai veiksmīgi pārvarēt kovid-19 sērgu bez onanēšanas. Es lūdzu Tevi, Zibeņmetēj, ar visu savu miesu un garu, lai man viss labi noiet! Es lūdzu Tevi, Pērkon – Debesu Tēv, svētī manu Tēvzemi – Latviju! Atbrīvo manu tautu no mantukārības važām un stulbuma un slinkuma ! Apturi manas tautas pašiznīcības tieksmes, traucoties pa šosejām pēc alkohola uz veikaliem! Dāvā tautai darba tikumu un skaidru saprātu! Dod mums visiem labu veselību un stiprumu un halvu svētkos! Lai ugunszīme katram pierē un sargā Latviju! Lai Austras koks zeļ un plaukst, bet tik ne uz Līķu Vairas kapa! Lai godāti Latvju Dievi mūžīgi mūžos! Harā rāma harē harē rāma rāma harē harē!
Ar Pērkona viedumu, Tavs Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#Pērkons #Zibeņmetējs #LatvjuDievi #ugunszīme #Pērkoņkrusts #PērkonRūna #LatvjuDievi #pagāni #koronavīruss #kroņvīruss #kovid-19 #covid-19 #svētbirzs# baļķis ienaidnieka acī#

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...