Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nedirs nu

20.11.2020. 12:08

»

Tev ir gods šo lasīt

Melno kasi taču kūrē arī Gerhards un NA!. Nekas jau nav mainījies


Būtu NA melnā kase, SAB un DP čekisti un IeM Solncevas pakalpiņi jau sen to būtu atraduši.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

20.11.2020. 09:06

Te vēl rodas jautajums, vai arī Vienotības spice daļu no "ziedojumiem" iebāž kabatā, kā to dara Jaunups par sponsoriem sniegtajiem "pakalpojumiem"?

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

20.11.2020. 09:03

Melno kasi taču kūrē arī Gerhards un NA!. Nekas jau nav mainījies.

Atbildēt

Vientiesis

19.11.2020. 22:12

Kā Bondars, ar savu "finansista talantu" ir noderīgs budžeta komisijā, pierāda komisijas lēmumi par algas celšanu valdības syruktūrām! Citādi sen jau par seviem "varoņdarbiem" būtu ne tikai no komisijas, bet arī no saeimas izlidojis! Zēni ar "skeletiem" skapī, tak ir vis uzticamākie.

Atbildēt

Solcīte

19.11.2020. 15:34

Nu gan izbrīns, ka cilvēki ziedo Vienotībai. Visu mūžu strādā ar miskastēm, gribas reizēm ko gaišu un smaržīgu atbalstīt. Protams, ka Vienotību.

Atbildēt

:):):):):):)

19.11.2020. 13:42

»

Perfekti

Mjā, ko teikt īsti vairs nav, nu, pretīga un liekulīga ir Vienotība, gan jaunā, gan vecā


Visa politika ir viena vienīga liekulība un intrigošana, kas saucas "kompromisu meklēšana". Līdz ar to varam secināt, ka visas partijas ir "pretīgas un liekulīgas"!

Atbildēt

lasītājam

19.11.2020. 13:32

»

pietiek lasītājs

Visu partiju saņemtie ziedojumi ir vismaz tikpat aizdomīgi kā “Latvijas Attīstībai”,"Vienotībai


Vai centies attaisnot vislielākos neliešus: JV un tās kroplo atvasi A/Par?

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

19.11.2020. 13:00

Ja kādam būtu laiks un vēlēšanās paskatīties Saeimas dokumentus un sēžu stenogrammas un sastādīt to deputātu/partiju sarakstu, kuri sagatavoja, iesniedza un aizstāvēja priekšlikumus par Iedzīvotāju ienākuma nodokļa atlaidēm summām, kuras ziedotas politiskajām partijām.

Atbildēt

eksperts

19.11.2020. 09:32

Pie M.Simanoviča EBV strādā D.Pauļuta bijušī darbiniece! Caur to arī ir sakars ar D.Pavļutu.
Un mūsu valsts nākamais "perspektīvais"prezidents ir ļoti apguvis kukuļošanas mākslu.Ka tik šī brīža notikumos ar VARAM arī ir iesaistīts intrigu ""Arhitekts" M.Simanovičs!

Atbildēt

Vājprāts

19.11.2020. 08:57

Re&Re taisa nu jau visu, neraugoties uz Maxima. Pat ķemeros jau avotiņa apkārtni labiekārto

Atbildēt

...

19.11.2020. 07:00

»

tas

Tas laimīgs , ziedojumu saņēmis


Vazelīnu saņēmis...

Atbildēt

tas

19.11.2020. 06:36

Tas laimīgs , ziedojumu saņēmis......

Atbildēt

kalašnikovs

19.11.2020. 05:48

Šī ir blēžu un korupmantu zeme!

Atbildēt

Olaines sargs

19.11.2020. 04:15

Nordik PLAST ražotnē ventilācijas nav vispār.Variet iedomāties atkritumu pārstrādes uzņēmumu bez ventilācijas sistēmas?Olainē viss notiek.Viss uz papīra.Nakts maiņās regulāri kodīgu dūmi.

Atbildēt

Olaines sargs

19.11.2020. 02:33

Kāpēc viņus nevar "paņemt ciet" un aizlikt aiz restēm?

Atbildēt

Janis

19.11.2020. 02:25

»

es

Mani tikai interesē viena lieta. Cik ilgi politiķi zags un cik ilgi tauta to cietīs ? Un kas notiks tad kad BEIDZOT tautas mērs būs pilns


Mets ir pilns.
Gaidi vel ipasum nodokla pieaugumu un Pirmas nakts tiesibas ar tavu delu Rimkevicam.
Vacieti Levitu un asv karinu

Atbildēt

LIecieties mierā, mēs neko nedarīsim

18.11.2020. 22:55

Saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 386.panta 6.punktu Birojs savas kompetences ietvaros veic pirmstiesas izmeklēšanu. Atbilstoši Kriminālprocesa likuma 387.panta sestajā daļā noteiktajam, Biroja pilnvarotas amatpersonas izmeklē noziedzīgus nodarījumus, kuri saistīti ar politisko organizāciju (partiju) un to apvienību finansēšanas noteikumu pārkāpumiem, kā arī noziedzīgus nodarījumus valsts institūciju dienestā, ja tie ir saistīti ar korupciju.

Savukārt, saskaņā ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja likuma 1.panta pirmo daļu korupcija ir kukuļošana vai jebkura cita valsts amatpersonas rīcība, kas vērsta uz to, lai, izmantojot dienesta stāvokli, savas pilnvaras vai pārsniedzot tās, iegūtu nepelnītu labumu sev vai citām personām.

Saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 370.panta pirmo daļu kriminālprocesu var uzsākt, ja pastāv reāla iespēja, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Savukārt saskaņā ar šā panta otro daļu kriminālprocesu var uzsākt arī tad, ja ziņas satur informāciju par iespējamu notikušu noziedzīgu nodarījumu un tas iespējams pārbaudīt tikai ar kriminālprocesā līdzekļiem un metodēm.

Tādējādi, lai uz anonīma komentāra interneta vietnē pietiek.com pamata uzsāktu kriminālprocesu, tajā ir jābūt minētiem faktiem, kuri liecina par izdarītu noziedzīgu nodarījumu. Turklāt Kriminālprocesa likuma 370.pantā lietotie jēdzieni „pastāv reāla iespēja” un „iespējami noticis noziedzīgs nodarījums” norāda uz to, ka iesniegumā minētiem faktiem ir jābauda zināma ticamības pakāpe. Personas pieņēmumi, minējumi, kas nav balstīti uz konkrētiem faktiem, nav pietiekoši kriminālprocesa uzsākšanai. Fakti, kas liecinātu par iespējamu korupciju iesniegumā nav norādīti.

Ņemot vērā iepriekš minēto, Birojs nekonstatē informāciju, kas būtu par pamatu resoriskās pārbaudes vai kriminālprocesa uzsākšanai.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

18.11.2020. 22:36

»

pietiek lasītājs

Visu partiju saņemtie ziedojumi ir vismaz tikpat aizdomīgi kā “Latvijas Attīstībai”,"Vienotībai


Jaunupa tumbočka no Kampara tumbočkas ne ar ko īpaši neatšķiras. Pat daļa "patieso ziedotāju" tā pati, kas vienam, tas arī otram. Tik vien, ka pēdējā laikā Jaunupa tumbočka bija krietni pilnāka nekā Kamparam. Ja KNAB'am būtu motivācija, tad varētu apstrādāt esošo informāciju un tad ar operatīvām metodēm procesuāli iegūtu un nostiprinātu pierādījumus. Taču es labi apzinos, ka tā ir vēlmju domāšana.

Atbildēt

pietiek lasītājs

18.11.2020. 21:39

Visu partiju saņemtie ziedojumi ir vismaz tikpat aizdomīgi kā “Latvijas Attīstībai”,"Vienotībai",...

Atbildēt

māris

18.11.2020. 20:48

To kārtību zin visi, kuri kautcik ir saistīti ar reālo dzīvi Latvijā. KNAB ir tikai marionete un laba iespaida radītājs. Šobrīd smagi un negaidot iekrituši ir ilggadējais zaglis Jaunups un Pūce. Vai sabiedriskais skandāls būs pietiekami liels, lai Knābim neaizbāstu muti? Un, kur guļ Prezidents? Vai Knābi nevajadzētu izformēt, jo tur viss ir sen zināms. Arī Ameriks20% zaga ar gadiem un pats pa tiešo nekādi pieķerts nebija. Par Burovs kādu laiku cietumā pasēdēja. Visi sen ir aizmirsuši un par mēru ielika. Jaunupa gribēja, lai ņem koalīcijā! Vai par skaisto feisu!?

Atbildēt

čakenes veloceļi

18.11.2020. 20:30

»

nesapratu

Kas tur aizdomīgs, ja viena uzņēmuma augstas amatpersonas ar atbilstošiem ienākumiem pilnīgi likumīgi ziedo politiskai partijai? Turklāt, ja "pietiek lasītājam" jāvelk ārā kaut kādi 3 gadus seni fakti, tas daudz par ko liecina


Skauž.Ka pats nav nozadzis ziedojuma naudas.Tagad cenšas nopelnīt kādu grasi,atstrādājot prastu pakaļdarinājuma pasūtījumu.Tā teikt,ja citi arī blēdās,tas es pats mazāks blēdis.

Atbildēt

Atkal pieķēzījusi visas vietas

18.11.2020. 19:39

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar murgu palgu


ar saviem PMS žultsmurgu tamponiem.

Atbildēt

Atbilde

18.11.2020. 19:22

»

jautaajums

Vai kāds var minēt kaut vienu būtisku iemeslu kāpēc partijas vispār vajadzīgas


Lai kriminālie grupējumi vismaz karotu paši savā starpā un nespētu tad tautu iznīcināt vispār.

Atbildēt

nesapratu

18.11.2020. 19:12

Kas tur aizdomīgs, ja viena uzņēmuma augstas amatpersonas ar atbilstošiem ienākumiem pilnīgi likumīgi ziedo politiskai partijai? Turklāt, ja "pietiek lasītājam" jāvelk ārā kaut kādi 3 gadus seni fakti, tas daudz par ko liecina.

Atbildēt

komisijas Mārtiņš Bondars lēma

18.11.2020. 19:11

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija šodien piekrita nākamajā gadā palielināt finansējumu Valsts kancelejai, kas tostarp paredz lielākus līdzekļus Valsts prezidenta atalgojumam un reprezentācijas izdevumiem.

Nākamā gada valsts budžeta likuma projektā sākotnēji tika paredzēts, ka izdevumi Valsts prezidenta atalgojumam mēnesī nepārsniegs 5960 eiro, bet reprezentācijas izdevumi mēnesī nepārsniegs 1192 eiro.

Savukārt komisija lēma par minēto summu palielināšanu, Valsts prezidenta mēnešalgai ļaujot nepārsniegt 6260 eiro, bet reprezentācijas izdevumiem - 1252 eiro.

Atbildēt

Vilis

18.11.2020. 19:06

»

jautaajums

Vai kāds var minēt kaut vienu būtisku iemeslu kāpēc partijas vispār vajadzīgas


Mūsdienu digitālajā laikmetā Latvijas kabatas partijas ir arhaiski parazīti jeb saujiņa cilvēku, kas darbojas uz pašu sacerētu likumu pamata, bet nekādas plašas tautas masas nepārstāv.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

18.11.2020. 19:05

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


ar murgu palgu.

Atbildēt

Vienotība- noziedznieku midzenis

18.11.2020. 19:04

Vai gan kādam jelkad ir bijušas šaubas par Vienotības blēžiem...Ko vērti ir vien Reirs un šnukstošais,"uzmestais" Ašerādens, kas kā Fēnikss atkal izpletis spārnus. Un tad vēl tumbočku speciālists un pārējie kriminālnoziedznieki.Briesmīgi, ka šie kriminālnoziedznieki ir noimaskējušies un sasēdušies vēl tagad arī citās partijās. Latvijas ceļs, Zemnieku savienība, tēvzemieši, Vienotība un tās kroplīgie bērni pavļuti - visi ir katorgas kandidāti, kad tauta reāli beidzot tiks pie varas. Neviens netiks aimirsts no šīs noziedznieku bandas! Un nekādas tiesas neglābs no taisnīga soda.

Atbildēt

Kaatad

18.11.2020. 18:59

Leknais grābiens no Valsts budžeta politmenedžeriem bija domāts vien kopētājiem, puķupodiem, utml. sīkumiem. Līdztekus, lemjošā naudiņu plūsma aizvien tek to pašu veco, plato gultni, un iesaistītie ļaudis tikpat omulīgi smeļ savos spainīšos. Kamēr, naivais sociums laimē noliec ausis "no biznesa neatkarīgās politikas" makaronu karināšanai. Drīzumā arī sabmediji tiks atbrīvoti no ļaunās biznesa naudas ietekmes, jeb, kļūs pilnībā atkarīgi no dažiem pupsikiem varas gaiteņos, un nāksies locīt muguriņu par katru žēlīgi atvēlēto grasi. Lai dzīvo neatkarība! :)

Atbildēt

jautaajums

18.11.2020. 18:50

Vai kāds var minēt kaut vienu būtisku iemeslu kāpēc partijas vispār vajadzīgas?

Atbildēt

ESMAIJA

18.11.2020. 18:47

man tikai ir viens jautājums - kāda iemesla dēļ, šie acīmredzamie ziedojumu mērķi un īstais ziedotājs, nav nonācis KNAB uzmanības lokā. Vai arī tur jau savlaicīgi ir piepildīta papildus silīte, lai Jēkaba acis ieaugtu tiktāl taukos, ka vairs neko nespētu redzēt...

Atbildēt

jaunups jau ir vecā Vienotība

18.11.2020. 18:21

nu gan

Atbildēt

Un tirsā

18.11.2020. 18:07

»

to

Simonovičs esot 800t piedāvājis Pauļutam


istrast ar!

Atbildēt

Ko tad bildē redzam?

18.11.2020. 18:06

Jauno pionieri, zīļu lasītāju avangardistu! Tādi noderīgie idioti cionistiem Saeimā kā laikā. Šuplinskai un Reiram nomaiņai!

Atbildēt

FFF

18.11.2020. 17:45

Problēma nav ne Vientība, ne citas partijas, bet Simanovičšs. KNAB operatīvie dienesti neprot salikt pareizos akcentus.

Atbildēt

to

18.11.2020. 17:44

»

veca ziņa


Simonovičs esot 800t piedāvājis Pauļutam

Atbildēt

Kropļus maizīšus, kolaborantus un mūrnieces, kreituses

18.11.2020. 17:35

»

es

Mani tikai interesē viena lieta. Cik ilgi politiķi zags un cik ilgi tauta to cietīs ? Un kas notiks tad kad BEIDZOT tautas mērs būs pilns


sen bija jāgulda kapos.

Bet tie izdzimteņi tiek celti godā un sumināti 4. maija valsts korporācijas svētkos!

Vai tad vajag revolūciju ar patšautenēm, vai tad nepietiek asu mietu ik rimčikā, kur ros izdzimteņus sastopam?

Atbildēt

Tas nebeigsies nekad,

18.11.2020. 17:32

»

es

Mani tikai interesē viena lieta. Cik ilgi politiķi zags un cik ilgi tauta to cietīs ? Un kas notiks tad kad BEIDZOT tautas mērs būs pilns


kamēr tauta uz asiem mietiem neuzdurs visus, kuri sen uzdurami jau no 1990. gada. Tie, kuriem tie izdzimteņi jāuzdur uz asiem mietiem, tie tos izdzimteņus līķu vairas un zatlerreformistus apsargā no tautas un tas ir viņu maizes darbs.

Atbildēt

es

18.11.2020. 17:28

Mani tikai interesē viena lieta. Cik ilgi politiķi zags un cik ilgi tauta to cietīs ? Un kas notiks tad kad BEIDZOT tautas mērs būs pilns

Atbildēt

Tad kāda jēga tirst

18.11.2020. 17:28

»

kas tur aizdomīgs ?

Nekā aizdomīga - parasta shēmošana un zagšana. Tā jau politmafijai šajā banānijā ierasta lieta


katru dienu par to, ka 4. maija valsts korporācija nodrošina valsts izzagšanu?

Atbildēt

kas tur aizdomīgs ?

18.11.2020. 17:26

Nekā aizdomīga - parasta shēmošana un zagšana. Tā jau politmafijai šajā banānijā ierasta lieta

Atbildēt

You have no choises, I. Mūrnieces ekselence!

18.11.2020. 17:25

»

Mūrnieces (NA) dirsiens ir cionistisks

Skolnieciņš no svētbirzs, trakais skaudībnieks un kārumnieks...


“Veselības pase”


“Veselības pase nodrošina ātros antivielu asins testus un ātros antigēnu uztriepes testus, kas nodrošina ļoti precīzu diagnozi mazāk nekā 15 minūtēs. Testēšanas risinājumi ir izstrādāti, ražoti un klīniski apstiprināti Eiropā.”

No “Veselības pases” prasības izriet, ka testētas tiek tikai un vienīgi antivielas, antigēni, to esamība pret Covid-19 infekciju cilvēka organismā. Nevis neinficēšanās ar Covid-19 !!! Jaunajai “Veselības pasei” neder un nav prasības pēc vesela, ar Covid-19 nekad un nekad neinficēta cilvēka! Tādēļ ir pilnīgi pamatotas aizdomas, ka ar masveida testēšanu iedzīvotāji tiek masveidā inficēti ar Covid-19.

Ir tikai divi veidi, kā var rasties šīs “Veselības pases” pieprasītās antivielas. Loģiski, ka antivielas var rasties tikai pēc infekcijas dabiskas izslimošanas, vai nedabiskā ceļā pēc vakcinēšanas ar cilvēka genomu rediģējošu vakcīnu pret Covid-19, ko iedāvā Eiropas Komisija, ko iegūst, vakcīnai inficējot cilvēku un vienlaikus liekot cilvēka šūnām pašām saglabāt refleksu izstrādāt antivielas, ikreiz, kad sastopas ar jaunu Covid-19 mutācijas variantu.

Vakcinēta cilvēka sagrautajai dabiskajai imunitātei nebūs vairs spēju ikreiz, sastopoties ar kārtējo mutējošo Covid-19 vīrusu, izstrādāt antivielas, bet antivielu izstrādi pēc vakcinēšanas būšot jānodrošina cilvēka paša šūnām.

“You have no choises!”

Tā apgalvo Bils Geits, ka cilvēcei nav izvēles nevakcinēties pret Covid-19, “aizmirstot” vien piebilst, ka pret Covid-19 mutējošo vīrusu antivielu izstrādē der tikai tādas vakcīnas, kas izmaina cilvēka genomu un vienlaikus sakropļo dabisko imunitāti.

ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīna tiek izmēģināta un ražota dažādās pasaules valstīs zem dažādiem nosaukumiem, vienlaikus ceļot to cenu, lai gan būtu jābūt cenas samazināšanai konkurences apstākļos. Cilvēka genomu rediģējošās, dabisko imunitāti izkropļojošās, vakcīnas uzdevums ir inficēt vakcinēto un likt organisma šūnām izstrādāt antivielas, antigēnus pret Covid-19, saglabājot šādu refleksu ikreiz, kad cilvēks nonāk kontaktā ar mutējošo Covid-19 vīrusu un tas nonāk cilvēka organismā.

Juridiski Astrogen kompānija jau ir nodrošinājusies pret morālo un materiālo atbildību, kāda var pret to celties negatīvu seku vakcinētā cilvēka veselībai problēmu rašanās rezultātā. Vakcīnas ražošanas un pārdošanas galvenais uzdevums esot palīdzēt valstīm tikt galā ar paniku, kas radusies masveida testēšanas rezultātā.

Eiropas Komisijas pasūtītā 800 000 vakcīnu “nāves krava” sabiedrības dabiskās un kolektīvās imunitātes sakropļošanai (rediģēšanai) Latvijā ir ceļā uz Latviju. Pirmās 100 000 Astrogen vakcīnas sola nākošgad janvārī. Tās ar Latvijas vadošo virusologu, profesoru, rekomendācijām jau obligāti precizētas un paredzētas sabiedrības “riska grupām”, starp kurām obligātajai vakcinācijai ar MK lēmumu steidzamības kārtā ir pielemti, piemkārt, visi mediķi un pensionāri, tie, kuri par spīti genocīdam sasnieguši 65 gadu robežu, tiem, vistiicamāk, sekos pedagogi un policisti, digitālajā telpā - e- veselībā vakcinētajām personām piešķirot “Veselības pases”.

Latvijas likumdošana jau šodien paredz, ka policistam uzrādīta ārsta izziņa par antivielām atbrīvo no obligātas masku lietošanas sabiedriskās vietā, no karantizācijas un attālinātiem darba apstākļiem!

Atbildēt

Skolnieciņš no svētezera

18.11.2020. 17:17

Ilgi gaidītie Valsts svētki ir jau pienākuši. Šodien, 18.novembrī, mūsu tautai ir īpaša diena. Pirms 102. gadiem mūsu tauta atguva savu dzimto zemi, mūsu tauta atkal kļuva brīva. Dibinot Latvijas Republiku, latvieši atguva savu senču zemi, kuru iebrucēji (sākot ar krustnešu un kristīgo misionāru laikiem) bija nozaguši. Mēs atguvām to, kas pieder mums. Mēs esam saimnieki savā zemē. Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Novērtēsim savu senču pūliņus latvietības saglabāšanā un latvju zemes nosargāšanā. Cienīsim un mīlēsim Latviju. Būsim draudzīgi un vienoti ne tikai svētku reizēs, bet arī ikdienā. Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautas labklājību, kā arī par valsts attīstību. Iekursim ugunskuru savas viensētas pagalmā par godu Latvju Dieviem! Ziedosim sauju graudu, sauju monētu un paciņu sviesta ugunskurā. Kvēpināsim kadiķu zariņus un vērmeļu buntes. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds! Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons aizsargā mūsu valsts robežas! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte sniedz mūsu tautai labu veselību! Lūgsim Laimu, lai Laima sniedz mums bagātību un veiksmi! Lūgsim Veļu Mātei, lai Veļu Māte sniedz mūsu tautai Saules mūžu! Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Godināsim savus senčus kapiņos. Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos! Lai slavēta Latvija mūžīgi mūžos!
Ar sentēvu gudrību, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Tēvzeme #LatvijasRepublika #Latvija #18.11.1918. #18.novembris #latvieši #latvietība #LatvjuTauta #sentēvi #drosme #patriotisms #pagāni #svētezers

Atbildēt

Mūrnieces (NA) dirsiens ir cionistisks

18.11.2020. 17:08

»

Jauns Latvijas uzrāviens

Vakar, otrdienā, Latvijā reģistrēti 442 jauni Covid-19 gadījumi; pieci pacienti miruši 14...


Skolnieciņš no svētbirzs, trakais skaudībnieks un kārumnieks
Visvarenais Pērkon – Debesu Tēv – es lūdzu Tevi! Pasargā tautu, kam piederu, no bada, masturbācijas un izputēšanas kovid-19 sērgas laikā! Lai izput Viņķele un riebeklis, kas dzīvo kaimiņos pāri ceļam, kam zilā krāsā žogs un pastkastīte! Sargā, cik tev spēka un tos, kas Tevi lūdz un cienā! Visuvarenais Pērkon, lai mūžīgi godāta tiek Tava griba un Tavi darbi! Palīdzi man un manai tautai veiksmīgi pārvarēt kovid-19 sērgu bez onanēšanas. Es lūdzu Tevi, Zibeņmetēj, ar visu savu miesu un garu, lai man viss labi noiet! Es lūdzu Tevi, Pērkon – Debesu Tēv, svētī manu Tēvzemi – Latviju! Atbrīvo manu tautu no mantukārības važām un stulbuma un slinkuma ! Apturi manas tautas pašiznīcības tieksmes, traucoties pa šosejām pēc alkohola uz veikaliem! Dāvā tautai darba tikumu un skaidru saprātu! Dod mums visiem labu veselību un stiprumu un halvu svētkos! Lai ugunszīme katram pierē un sargā Latviju! Lai Austras koks zeļ un plaukst, bet tik ne uz Līķu Vairas kapa! Lai godāti Latvju Dievi mūžīgi mūžos! Harā rāma harē harē rāma rāma harē harē!
Ar Pērkona viedumu, Tavs Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#Pērkons #Zibeņmetējs #LatvjuDievi #ugunszīme #Pērkoņkrusts #PērkonRūna #LatvjuDievi #pagāni #koronavīruss #kroņvīruss #kovid-19 #covid-19 #svētbirzs# baļķis ienaidnieka acī#

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

21

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

FotoVispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to, ka šajā gadā, neskatoties uz pandēmiju, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, forums tomēr turpina savu darbu, kas priecē. Lai gan online formātā, bet tomēr strādā. Un tas piedāvā saviem dalībniekiem atvērtā un brīvā diskusijā apmainīties ar saviem vērtējumiem un prognozēm, kas daļēji kompensē to klātienes sarunu deficītu starp valstu, biznesa un sabiedrības līderiem, kurš ir uzkrājies šajos pagājušajos mēnešos.
Lasīt visu...

12

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

FotoLatvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl aizmirstam, ka citu nāciju cerības toreiz "palika aiz borta". 
Lasīt visu...

18

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

FotoDažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa Latvijas mediju publicēja rakstus par šo tēmu. Pilnīgi katrs no šiem rakstiem sniedz ziņas labvēlīgā notiesātām sievietēm gaismā, vienlaikus pilnīgi nejauši aizmirstot precizēt daudzas ļoti svarīgas šīs krimināllietas detaļas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...