Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nedirs nu

20.11.2020. 12:08

»

Tev ir gods šo lasīt

Melno kasi taču kūrē arī Gerhards un NA!. Nekas jau nav mainījies


Būtu NA melnā kase, SAB un DP čekisti un IeM Solncevas pakalpiņi jau sen to būtu atraduši.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

20.11.2020. 09:06

Te vēl rodas jautajums, vai arī Vienotības spice daļu no "ziedojumiem" iebāž kabatā, kā to dara Jaunups par sponsoriem sniegtajiem "pakalpojumiem"?

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

20.11.2020. 09:03

Melno kasi taču kūrē arī Gerhards un NA!. Nekas jau nav mainījies.

Atbildēt

Vientiesis

19.11.2020. 22:12

Kā Bondars, ar savu "finansista talantu" ir noderīgs budžeta komisijā, pierāda komisijas lēmumi par algas celšanu valdības syruktūrām! Citādi sen jau par seviem "varoņdarbiem" būtu ne tikai no komisijas, bet arī no saeimas izlidojis! Zēni ar "skeletiem" skapī, tak ir vis uzticamākie.

Atbildēt

Solcīte

19.11.2020. 15:34

Nu gan izbrīns, ka cilvēki ziedo Vienotībai. Visu mūžu strādā ar miskastēm, gribas reizēm ko gaišu un smaržīgu atbalstīt. Protams, ka Vienotību.

Atbildēt

:):):):):):)

19.11.2020. 13:42

»

Perfekti

Mjā, ko teikt īsti vairs nav, nu, pretīga un liekulīga ir Vienotība, gan jaunā, gan vecā


Visa politika ir viena vienīga liekulība un intrigošana, kas saucas "kompromisu meklēšana". Līdz ar to varam secināt, ka visas partijas ir "pretīgas un liekulīgas"!

Atbildēt

lasītājam

19.11.2020. 13:32

»

pietiek lasītājs

Visu partiju saņemtie ziedojumi ir vismaz tikpat aizdomīgi kā “Latvijas Attīstībai”,"Vienotībai


Vai centies attaisnot vislielākos neliešus: JV un tās kroplo atvasi A/Par?

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

19.11.2020. 13:00

Ja kādam būtu laiks un vēlēšanās paskatīties Saeimas dokumentus un sēžu stenogrammas un sastādīt to deputātu/partiju sarakstu, kuri sagatavoja, iesniedza un aizstāvēja priekšlikumus par Iedzīvotāju ienākuma nodokļa atlaidēm summām, kuras ziedotas politiskajām partijām.

Atbildēt

eksperts

19.11.2020. 09:32

Pie M.Simanoviča EBV strādā D.Pauļuta bijušī darbiniece! Caur to arī ir sakars ar D.Pavļutu.
Un mūsu valsts nākamais "perspektīvais"prezidents ir ļoti apguvis kukuļošanas mākslu.Ka tik šī brīža notikumos ar VARAM arī ir iesaistīts intrigu ""Arhitekts" M.Simanovičs!

Atbildēt

Vājprāts

19.11.2020. 08:57

Re&Re taisa nu jau visu, neraugoties uz Maxima. Pat ķemeros jau avotiņa apkārtni labiekārto

Atbildēt

...

19.11.2020. 07:00

»

tas

Tas laimīgs , ziedojumu saņēmis


Vazelīnu saņēmis...

Atbildēt

tas

19.11.2020. 06:36

Tas laimīgs , ziedojumu saņēmis......

Atbildēt

kalašnikovs

19.11.2020. 05:48

Šī ir blēžu un korupmantu zeme!

Atbildēt

Olaines sargs

19.11.2020. 04:15

Nordik PLAST ražotnē ventilācijas nav vispār.Variet iedomāties atkritumu pārstrādes uzņēmumu bez ventilācijas sistēmas?Olainē viss notiek.Viss uz papīra.Nakts maiņās regulāri kodīgu dūmi.

Atbildēt

Olaines sargs

19.11.2020. 02:33

Kāpēc viņus nevar "paņemt ciet" un aizlikt aiz restēm?

Atbildēt

Janis

19.11.2020. 02:25

»

es

Mani tikai interesē viena lieta. Cik ilgi politiķi zags un cik ilgi tauta to cietīs ? Un kas notiks tad kad BEIDZOT tautas mērs būs pilns


Mets ir pilns.
Gaidi vel ipasum nodokla pieaugumu un Pirmas nakts tiesibas ar tavu delu Rimkevicam.
Vacieti Levitu un asv karinu

Atbildēt

LIecieties mierā, mēs neko nedarīsim

18.11.2020. 22:55

Saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 386.panta 6.punktu Birojs savas kompetences ietvaros veic pirmstiesas izmeklēšanu. Atbilstoši Kriminālprocesa likuma 387.panta sestajā daļā noteiktajam, Biroja pilnvarotas amatpersonas izmeklē noziedzīgus nodarījumus, kuri saistīti ar politisko organizāciju (partiju) un to apvienību finansēšanas noteikumu pārkāpumiem, kā arī noziedzīgus nodarījumus valsts institūciju dienestā, ja tie ir saistīti ar korupciju.

Savukārt, saskaņā ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja likuma 1.panta pirmo daļu korupcija ir kukuļošana vai jebkura cita valsts amatpersonas rīcība, kas vērsta uz to, lai, izmantojot dienesta stāvokli, savas pilnvaras vai pārsniedzot tās, iegūtu nepelnītu labumu sev vai citām personām.

Saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 370.panta pirmo daļu kriminālprocesu var uzsākt, ja pastāv reāla iespēja, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Savukārt saskaņā ar šā panta otro daļu kriminālprocesu var uzsākt arī tad, ja ziņas satur informāciju par iespējamu notikušu noziedzīgu nodarījumu un tas iespējams pārbaudīt tikai ar kriminālprocesā līdzekļiem un metodēm.

Tādējādi, lai uz anonīma komentāra interneta vietnē pietiek.com pamata uzsāktu kriminālprocesu, tajā ir jābūt minētiem faktiem, kuri liecina par izdarītu noziedzīgu nodarījumu. Turklāt Kriminālprocesa likuma 370.pantā lietotie jēdzieni „pastāv reāla iespēja” un „iespējami noticis noziedzīgs nodarījums” norāda uz to, ka iesniegumā minētiem faktiem ir jābauda zināma ticamības pakāpe. Personas pieņēmumi, minējumi, kas nav balstīti uz konkrētiem faktiem, nav pietiekoši kriminālprocesa uzsākšanai. Fakti, kas liecinātu par iespējamu korupciju iesniegumā nav norādīti.

Ņemot vērā iepriekš minēto, Birojs nekonstatē informāciju, kas būtu par pamatu resoriskās pārbaudes vai kriminālprocesa uzsākšanai.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

18.11.2020. 22:36

»

pietiek lasītājs

Visu partiju saņemtie ziedojumi ir vismaz tikpat aizdomīgi kā “Latvijas Attīstībai”,"Vienotībai


Jaunupa tumbočka no Kampara tumbočkas ne ar ko īpaši neatšķiras. Pat daļa "patieso ziedotāju" tā pati, kas vienam, tas arī otram. Tik vien, ka pēdējā laikā Jaunupa tumbočka bija krietni pilnāka nekā Kamparam. Ja KNAB'am būtu motivācija, tad varētu apstrādāt esošo informāciju un tad ar operatīvām metodēm procesuāli iegūtu un nostiprinātu pierādījumus. Taču es labi apzinos, ka tā ir vēlmju domāšana.

Atbildēt

pietiek lasītājs

18.11.2020. 21:39

Visu partiju saņemtie ziedojumi ir vismaz tikpat aizdomīgi kā “Latvijas Attīstībai”,"Vienotībai",...

Atbildēt

māris

18.11.2020. 20:48

To kārtību zin visi, kuri kautcik ir saistīti ar reālo dzīvi Latvijā. KNAB ir tikai marionete un laba iespaida radītājs. Šobrīd smagi un negaidot iekrituši ir ilggadējais zaglis Jaunups un Pūce. Vai sabiedriskais skandāls būs pietiekami liels, lai Knābim neaizbāstu muti? Un, kur guļ Prezidents? Vai Knābi nevajadzētu izformēt, jo tur viss ir sen zināms. Arī Ameriks20% zaga ar gadiem un pats pa tiešo nekādi pieķerts nebija. Par Burovs kādu laiku cietumā pasēdēja. Visi sen ir aizmirsuši un par mēru ielika. Jaunupa gribēja, lai ņem koalīcijā! Vai par skaisto feisu!?

Atbildēt

čakenes veloceļi

18.11.2020. 20:30

»

nesapratu

Kas tur aizdomīgs, ja viena uzņēmuma augstas amatpersonas ar atbilstošiem ienākumiem pilnīgi likumīgi ziedo politiskai partijai? Turklāt, ja "pietiek lasītājam" jāvelk ārā kaut kādi 3 gadus seni fakti, tas daudz par ko liecina


Skauž.Ka pats nav nozadzis ziedojuma naudas.Tagad cenšas nopelnīt kādu grasi,atstrādājot prastu pakaļdarinājuma pasūtījumu.Tā teikt,ja citi arī blēdās,tas es pats mazāks blēdis.

Atbildēt

Atkal pieķēzījusi visas vietas

18.11.2020. 19:39

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar murgu palgu


ar saviem PMS žultsmurgu tamponiem.

Atbildēt

Atbilde

18.11.2020. 19:22

»

jautaajums

Vai kāds var minēt kaut vienu būtisku iemeslu kāpēc partijas vispār vajadzīgas


Lai kriminālie grupējumi vismaz karotu paši savā starpā un nespētu tad tautu iznīcināt vispār.

Atbildēt

nesapratu

18.11.2020. 19:12

Kas tur aizdomīgs, ja viena uzņēmuma augstas amatpersonas ar atbilstošiem ienākumiem pilnīgi likumīgi ziedo politiskai partijai? Turklāt, ja "pietiek lasītājam" jāvelk ārā kaut kādi 3 gadus seni fakti, tas daudz par ko liecina.

Atbildēt

komisijas Mārtiņš Bondars lēma

18.11.2020. 19:11

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija šodien piekrita nākamajā gadā palielināt finansējumu Valsts kancelejai, kas tostarp paredz lielākus līdzekļus Valsts prezidenta atalgojumam un reprezentācijas izdevumiem.

Nākamā gada valsts budžeta likuma projektā sākotnēji tika paredzēts, ka izdevumi Valsts prezidenta atalgojumam mēnesī nepārsniegs 5960 eiro, bet reprezentācijas izdevumi mēnesī nepārsniegs 1192 eiro.

Savukārt komisija lēma par minēto summu palielināšanu, Valsts prezidenta mēnešalgai ļaujot nepārsniegt 6260 eiro, bet reprezentācijas izdevumiem - 1252 eiro.

Atbildēt

Vilis

18.11.2020. 19:06

»

jautaajums

Vai kāds var minēt kaut vienu būtisku iemeslu kāpēc partijas vispār vajadzīgas


Mūsdienu digitālajā laikmetā Latvijas kabatas partijas ir arhaiski parazīti jeb saujiņa cilvēku, kas darbojas uz pašu sacerētu likumu pamata, bet nekādas plašas tautas masas nepārstāv.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

18.11.2020. 19:05

»


ar murgu palgu.

Atbildēt

Vienotība- noziedznieku midzenis

18.11.2020. 19:04

Vai gan kādam jelkad ir bijušas šaubas par Vienotības blēžiem...Ko vērti ir vien Reirs un šnukstošais,"uzmestais" Ašerādens, kas kā Fēnikss atkal izpletis spārnus. Un tad vēl tumbočku speciālists un pārējie kriminālnoziedznieki.Briesmīgi, ka šie kriminālnoziedznieki ir noimaskējušies un sasēdušies vēl tagad arī citās partijās. Latvijas ceļs, Zemnieku savienība, tēvzemieši, Vienotība un tās kroplīgie bērni pavļuti - visi ir katorgas kandidāti, kad tauta reāli beidzot tiks pie varas. Neviens netiks aimirsts no šīs noziedznieku bandas! Un nekādas tiesas neglābs no taisnīga soda.

Atbildēt

Kaatad

18.11.2020. 18:59

Leknais grābiens no Valsts budžeta politmenedžeriem bija domāts vien kopētājiem, puķupodiem, utml. sīkumiem. Līdztekus, lemjošā naudiņu plūsma aizvien tek to pašu veco, plato gultni, un iesaistītie ļaudis tikpat omulīgi smeļ savos spainīšos. Kamēr, naivais sociums laimē noliec ausis "no biznesa neatkarīgās politikas" makaronu karināšanai. Drīzumā arī sabmediji tiks atbrīvoti no ļaunās biznesa naudas ietekmes, jeb, kļūs pilnībā atkarīgi no dažiem pupsikiem varas gaiteņos, un nāksies locīt muguriņu par katru žēlīgi atvēlēto grasi. Lai dzīvo neatkarība! :)

Atbildēt

jautaajums

18.11.2020. 18:50

Vai kāds var minēt kaut vienu būtisku iemeslu kāpēc partijas vispār vajadzīgas?

Atbildēt

ESMAIJA

18.11.2020. 18:47

man tikai ir viens jautājums - kāda iemesla dēļ, šie acīmredzamie ziedojumu mērķi un īstais ziedotājs, nav nonācis KNAB uzmanības lokā. Vai arī tur jau savlaicīgi ir piepildīta papildus silīte, lai Jēkaba acis ieaugtu tiktāl taukos, ka vairs neko nespētu redzēt...

Atbildēt

jaunups jau ir vecā Vienotība

18.11.2020. 18:21

nu gan

Atbildēt

Un tirsā

18.11.2020. 18:07

»

to

Simonovičs esot 800t piedāvājis Pauļutam


istrast ar!

Atbildēt

Ko tad bildē redzam?

18.11.2020. 18:06

Jauno pionieri, zīļu lasītāju avangardistu! Tādi noderīgie idioti cionistiem Saeimā kā laikā. Šuplinskai un Reiram nomaiņai!

Atbildēt

FFF

18.11.2020. 17:45

Problēma nav ne Vientība, ne citas partijas, bet Simanovičšs. KNAB operatīvie dienesti neprot salikt pareizos akcentus.

Atbildēt

to

18.11.2020. 17:44

»

veca ziņa


Simonovičs esot 800t piedāvājis Pauļutam

Atbildēt

Kropļus maizīšus, kolaborantus un mūrnieces, kreituses

18.11.2020. 17:35

»

es

Mani tikai interesē viena lieta. Cik ilgi politiķi zags un cik ilgi tauta to cietīs ? Un kas notiks tad kad BEIDZOT tautas mērs būs pilns


sen bija jāgulda kapos.

Bet tie izdzimteņi tiek celti godā un sumināti 4. maija valsts korporācijas svētkos!

Vai tad vajag revolūciju ar patšautenēm, vai tad nepietiek asu mietu ik rimčikā, kur ros izdzimteņus sastopam?

Atbildēt

Tas nebeigsies nekad,

18.11.2020. 17:32

»

es

Mani tikai interesē viena lieta. Cik ilgi politiķi zags un cik ilgi tauta to cietīs ? Un kas notiks tad kad BEIDZOT tautas mērs būs pilns


kamēr tauta uz asiem mietiem neuzdurs visus, kuri sen uzdurami jau no 1990. gada. Tie, kuriem tie izdzimteņi jāuzdur uz asiem mietiem, tie tos izdzimteņus līķu vairas un zatlerreformistus apsargā no tautas un tas ir viņu maizes darbs.

Atbildēt

es

18.11.2020. 17:28

Mani tikai interesē viena lieta. Cik ilgi politiķi zags un cik ilgi tauta to cietīs ? Un kas notiks tad kad BEIDZOT tautas mērs būs pilns

Atbildēt

Tad kāda jēga tirst

18.11.2020. 17:28

»

kas tur aizdomīgs ?

Nekā aizdomīga - parasta shēmošana un zagšana. Tā jau politmafijai šajā banānijā ierasta lieta


katru dienu par to, ka 4. maija valsts korporācija nodrošina valsts izzagšanu?

Atbildēt

kas tur aizdomīgs ?

18.11.2020. 17:26

Nekā aizdomīga - parasta shēmošana un zagšana. Tā jau politmafijai šajā banānijā ierasta lieta

Atbildēt

You have no choises, I. Mūrnieces ekselence!

18.11.2020. 17:25

»

Mūrnieces (NA) dirsiens ir cionistisks

Skolnieciņš no svētbirzs, trakais skaudībnieks un kārumnieks...


“Veselības pase”


“Veselības pase nodrošina ātros antivielu asins testus un ātros antigēnu uztriepes testus, kas nodrošina ļoti precīzu diagnozi mazāk nekā 15 minūtēs. Testēšanas risinājumi ir izstrādāti, ražoti un klīniski apstiprināti Eiropā.”

No “Veselības pases” prasības izriet, ka testētas tiek tikai un vienīgi antivielas, antigēni, to esamība pret Covid-19 infekciju cilvēka organismā. Nevis neinficēšanās ar Covid-19 !!! Jaunajai “Veselības pasei” neder un nav prasības pēc vesela, ar Covid-19 nekad un nekad neinficēta cilvēka! Tādēļ ir pilnīgi pamatotas aizdomas, ka ar masveida testēšanu iedzīvotāji tiek masveidā inficēti ar Covid-19.

Ir tikai divi veidi, kā var rasties šīs “Veselības pases” pieprasītās antivielas. Loģiski, ka antivielas var rasties tikai pēc infekcijas dabiskas izslimošanas, vai nedabiskā ceļā pēc vakcinēšanas ar cilvēka genomu rediģējošu vakcīnu pret Covid-19, ko iedāvā Eiropas Komisija, ko iegūst, vakcīnai inficējot cilvēku un vienlaikus liekot cilvēka šūnām pašām saglabāt refleksu izstrādāt antivielas, ikreiz, kad sastopas ar jaunu Covid-19 mutācijas variantu.

Vakcinēta cilvēka sagrautajai dabiskajai imunitātei nebūs vairs spēju ikreiz, sastopoties ar kārtējo mutējošo Covid-19 vīrusu, izstrādāt antivielas, bet antivielu izstrādi pēc vakcinēšanas būšot jānodrošina cilvēka paša šūnām.

“You have no choises!”

Tā apgalvo Bils Geits, ka cilvēcei nav izvēles nevakcinēties pret Covid-19, “aizmirstot” vien piebilst, ka pret Covid-19 mutējošo vīrusu antivielu izstrādē der tikai tādas vakcīnas, kas izmaina cilvēka genomu un vienlaikus sakropļo dabisko imunitāti.

ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīna tiek izmēģināta un ražota dažādās pasaules valstīs zem dažādiem nosaukumiem, vienlaikus ceļot to cenu, lai gan būtu jābūt cenas samazināšanai konkurences apstākļos. Cilvēka genomu rediģējošās, dabisko imunitāti izkropļojošās, vakcīnas uzdevums ir inficēt vakcinēto un likt organisma šūnām izstrādāt antivielas, antigēnus pret Covid-19, saglabājot šādu refleksu ikreiz, kad cilvēks nonāk kontaktā ar mutējošo Covid-19 vīrusu un tas nonāk cilvēka organismā.

Juridiski Astrogen kompānija jau ir nodrošinājusies pret morālo un materiālo atbildību, kāda var pret to celties negatīvu seku vakcinētā cilvēka veselībai problēmu rašanās rezultātā. Vakcīnas ražošanas un pārdošanas galvenais uzdevums esot palīdzēt valstīm tikt galā ar paniku, kas radusies masveida testēšanas rezultātā.

Eiropas Komisijas pasūtītā 800 000 vakcīnu “nāves krava” sabiedrības dabiskās un kolektīvās imunitātes sakropļošanai (rediģēšanai) Latvijā ir ceļā uz Latviju. Pirmās 100 000 Astrogen vakcīnas sola nākošgad janvārī. Tās ar Latvijas vadošo virusologu, profesoru, rekomendācijām jau obligāti precizētas un paredzētas sabiedrības “riska grupām”, starp kurām obligātajai vakcinācijai ar MK lēmumu steidzamības kārtā ir pielemti, piemkārt, visi mediķi un pensionāri, tie, kuri par spīti genocīdam sasnieguši 65 gadu robežu, tiem, vistiicamāk, sekos pedagogi un policisti, digitālajā telpā - e- veselībā vakcinētajām personām piešķirot “Veselības pases”.

Latvijas likumdošana jau šodien paredz, ka policistam uzrādīta ārsta izziņa par antivielām atbrīvo no obligātas masku lietošanas sabiedriskās vietā, no karantizācijas un attālinātiem darba apstākļiem!

Atbildēt

Skolnieciņš no svētezera

18.11.2020. 17:17

Ilgi gaidītie Valsts svētki ir jau pienākuši. Šodien, 18.novembrī, mūsu tautai ir īpaša diena. Pirms 102. gadiem mūsu tauta atguva savu dzimto zemi, mūsu tauta atkal kļuva brīva. Dibinot Latvijas Republiku, latvieši atguva savu senču zemi, kuru iebrucēji (sākot ar krustnešu un kristīgo misionāru laikiem) bija nozaguši. Mēs atguvām to, kas pieder mums. Mēs esam saimnieki savā zemē. Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Novērtēsim savu senču pūliņus latvietības saglabāšanā un latvju zemes nosargāšanā. Cienīsim un mīlēsim Latviju. Būsim draudzīgi un vienoti ne tikai svētku reizēs, bet arī ikdienā. Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautas labklājību, kā arī par valsts attīstību. Iekursim ugunskuru savas viensētas pagalmā par godu Latvju Dieviem! Ziedosim sauju graudu, sauju monētu un paciņu sviesta ugunskurā. Kvēpināsim kadiķu zariņus un vērmeļu buntes. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds! Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons aizsargā mūsu valsts robežas! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte sniedz mūsu tautai labu veselību! Lūgsim Laimu, lai Laima sniedz mums bagātību un veiksmi! Lūgsim Veļu Mātei, lai Veļu Māte sniedz mūsu tautai Saules mūžu! Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Godināsim savus senčus kapiņos. Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos! Lai slavēta Latvija mūžīgi mūžos!
Ar sentēvu gudrību, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Tēvzeme #LatvijasRepublika #Latvija #18.11.1918. #18.novembris #latvieši #latvietība #LatvjuTauta #sentēvi #drosme #patriotisms #pagāni #svētezers

Atbildēt

Mūrnieces (NA) dirsiens ir cionistisks

18.11.2020. 17:08

»

Jauns Latvijas uzrāviens

Vakar, otrdienā, Latvijā reģistrēti 442 jauni Covid-19 gadījumi; pieci pacienti miruši 14...


Skolnieciņš no svētbirzs, trakais skaudībnieks un kārumnieks
Visvarenais Pērkon – Debesu Tēv – es lūdzu Tevi! Pasargā tautu, kam piederu, no bada, masturbācijas un izputēšanas kovid-19 sērgas laikā! Lai izput Viņķele un riebeklis, kas dzīvo kaimiņos pāri ceļam, kam zilā krāsā žogs un pastkastīte! Sargā, cik tev spēka un tos, kas Tevi lūdz un cienā! Visuvarenais Pērkon, lai mūžīgi godāta tiek Tava griba un Tavi darbi! Palīdzi man un manai tautai veiksmīgi pārvarēt kovid-19 sērgu bez onanēšanas. Es lūdzu Tevi, Zibeņmetēj, ar visu savu miesu un garu, lai man viss labi noiet! Es lūdzu Tevi, Pērkon – Debesu Tēv, svētī manu Tēvzemi – Latviju! Atbrīvo manu tautu no mantukārības važām un stulbuma un slinkuma ! Apturi manas tautas pašiznīcības tieksmes, traucoties pa šosejām pēc alkohola uz veikaliem! Dāvā tautai darba tikumu un skaidru saprātu! Dod mums visiem labu veselību un stiprumu un halvu svētkos! Lai ugunszīme katram pierē un sargā Latviju! Lai Austras koks zeļ un plaukst, bet tik ne uz Līķu Vairas kapa! Lai godāti Latvju Dievi mūžīgi mūžos! Harā rāma harē harē rāma rāma harē harē!
Ar Pērkona viedumu, Tavs Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#Pērkons #Zibeņmetējs #LatvjuDievi #ugunszīme #Pērkoņkrusts #PērkonRūna #LatvjuDievi #pagāni #koronavīruss #kroņvīruss #kovid-19 #covid-19 #svētbirzs# baļķis ienaidnieka acī#

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...