Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aradhana

08.02.2018. 14:56

Protams, ka valsts attieksme pret blēdi, kas ņirgājas par likumdošanu ar vienīgo mērķi personiski dzīvot paaugstināta komforta apstākļos ir atšķirīga un tai ir jābūt atšķirīgai no attieksmes situācijā, kad sabiedriska labuma intereses plašākā mērogā saduras ar lokālākām attiecīgā apvidus iedzīvotāju interesēm un neviens no iespējamajiem risinājumiem nebūs viennozīmīgi pareizs.

Atbildēt

Kaspich

03.02.2018. 19:58

Dzīvoju Rīgas centrā, vibrācija mājai no sliktā ielas seguma un troksnis no transporta salīdzinājumā ar brīvdienām pie kartinga trases ir ikdienišķs. Lūdzu turpiniet diskusiju, var būt man izdosies slēgt Matīsa ielu.

Atbildēt

AAs

02.02.2018. 09:29

Esmu Kandavnieks kurš no minētās trases netālu dzīvoju jau no 1984 gada. Nu ko tas tantuks (esot bijusi juriste) tur cepas. Pati iegādājās 90-tajos gados īpašumu, kas atrodas pie trases, un starp citu viņa pati tur nemaz nedzīvo mitinās Rīgā. Labi tajos laikos visur bija pagrimums un sacensības tur nenotika (Braukājām paši ar auto un visi kas vēlējās, tai laikā trase piederēja laikam tehnikumam un nebija slēgta).
Saprotu ka ir tur pieļautas kļudas, bet tantuks arī uzvedās kā reketieris. Ta viņai pa skaļu, bet kad cels skaņas sienu - tad uzrei skatu bojāšot utt. Ja jau viņai telpās ir par skaļu nu piedodiet - nomainiet tai savai koka būdai mūsdienīgākus logus, durvis. Esmu tai mājā savulaik bijis - nu koka būda vien ir. Ko tad cilvēki saka kas dzīvo blakus dzelzceļam.

Atbildēt

īpaši stulbs

31.01.2018. 08:30

Man jau arī liekas, ka tai Pāvilostas būdai jāliek miers. Tā labi iekļaujas peizāžā un man personīgi absolūti netraucē. Labi, ka ir kāds cilvēks tajā tuksnesīgajā vietā!

Atbildēt

aga

30.01.2018. 08:46

Kandavieši jau īpaši varētu paklusēt. Katrās kartinga sacensībās viesnīcas ir pilnas. Pārtiku dalībnieki pērk vietējā veikalā. Degvielu drīkst pirkt tikai vietējā tankā. Un katrs ptoyams apmeklē vietējo kafeni pie baseina. Tā kā Dieva pamestajā pilsētā pa 2 dienām ieripo mēneša naudas norma.
Blakus māju iedzīvotāji , var šīs divas dienas atpūsties, doties ceļojumā, vai skatīties sacensības.

Atbildēt

LV pilsonis

29.01.2018. 23:34

Tās ir tikai un vienīgi sekas. Godīgi un domājoši politiķi likvidētu cēloņus šai bandītiskajai beztiesiskajai valstij, turpretī ieinteresētie imitē nepārtrauktu cīņu, turklāt tikai un vienīgi ar sekām.

Atbildēt

Cilvēks

29.01.2018. 21:33

»

aga

Par trasēm. Ja cilvēki ir tik stulbi, ka nopērk dzīvokli pie sporta trases, tad tas nav ārstējams, jeb viņi ir autosporta fanāti


Pirms Jūs kaut ko tādu rakstiet, iepazīstaties ar situāciju. Kandavā - mājas bija pirms kartingtrases, arī Rīgā daudzi paši labprātīgi neizvēlējās tur dzīvot....

Atbildēt

Nikolajs Buivids

29.01.2018. 21:33

Министерство юстиции вместе с депутатами Сейма создали предпосылку для создания в Латвии террористических организаций. За свои слова готов ответитить перед любым судом.

Atbildēt

aga

29.01.2018. 20:17

Par trasēm. Ja cilvēki ir tik stulbi, ka nopērk dzīvokli pie sporta trases, tad tas nav ārstējams, jeb viņi ir autosporta fanāti!

Atbildēt

aga

29.01.2018. 20:14

Tas kuģis nax nevienam netraucē. Pie tam , ja tas patiešām ir spējīgs peldēt, tad tā pašvaldība var pakārties paši savas varaskāres cilpā!

Atbildēt

jurists

29.01.2018. 14:29

Vienkārši smieklīgi kā lemj tiesa, ir tiesību normu interpretācija, ar kuru var noskaidrot kuģa mājas uzstādīšanas mērķi un vai tā tiek izmantota kā kuģis kuģošanai, un otrs tiesai ir iespēja izbraukuma tiesas sēdē visu nokonstatēt uz vietas. Kas tie par tiesnešiem, kas šādi ākstās, vai palīdz apiet likumu ?

Atbildēt

Nikolajs Buivids

29.01.2018. 13:53

(4) Austrijas Republikas ieskatā iesniedzējtiesas viedoklim ir jāpiekrīt. Proti, arī tādām valsts amatpersonām kā formās tērptiem policijas ierēdņiem viņu dienesta laikā ir atzīstams zināms privātās dzīves mērs. Piemēram, šeit ir iedomājama ēšana pārtraukumos vai sanitāro telpu apmeklēšana. Izņemot šādas īpašas situācijas, ierēdņi, pildot valsts varas uzdevumus, vienmēr rīkojas kā valsts orgāni, un šajā ziņā viņi nav aizsardzības subjekti saistībā ar tiesībām uz privātās dzīves neaizskaramību vai datu aizsardzību. Līdz ar to ierēdņiem, kā tas ir šajā gadījumā, ir jāpieņem, ka, publiski uztveramā veidā pildot amata pienākumus, viņus novēro it īpaši iedzīvotāji vai žurnālisti, un šīs darbības var tikt dokumentētas un publiskotas. Tiktāl fotogrāfijām vai videomateriāliem, kuros policijas ierēdņi ir redzami viņu darbībā publiskā telpā, nav vajadzīgs tiesisks datu aizsardzības regulējuma pamats.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

29.01.2018. 13:25

Par likumu saskaņošanu ar tautu Tieslietu ministrija var norādīt, ka Latvijas Republikas Satversmes 5., 64. un 70. pants nepārprotami norāda, ka Saeima ar simts deputātiem pārstāv tautu, likumdošanas tiesības pieder Saeimai, un likumus Saeima pieņem tautas vārdā. Ievērojot minēto, atsevišķi saskaņojumi likumiem Latvijas Republikas Saeimai nav nepieciešami.
Valsts sekretāra vietniece
tiesību politikas jautājumos
L. Medina

Atbildēt

Prioritāte

29.01.2018. 11:05

kučinskim prioritāte ir apčakarēto valsts iestāžu un tiesu mundiera goda glābšana

Atbildēt

Nominācija "Vara"

29.01.2018. 10:11

Par šito smirdīgo likumdošanas pārkāpumu ir vainīga tieši Laimdota Straujuma, kas tolaik bija premjerministre un pie viņas "parunāties" bija aizgājis Jānis Naglis !
Tagad ZM apkalpojošā kundzīte vada Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisiju. Un tādā pašā vīzē kopā ar savu uzpirkto komisijas varzu bija apmeklējusi Kandavu, lai bīdītu cauri slavenos caurkritušos Min.kabineta noteikumus par koku ciršanu ! Varzas politgrupējuma ietekmes demonstrēšanai uz šo sapulci līdzi bija atvilkts Rodžers Grigulis, ZZS iebāzsnis "Pasažieru vilciens" valdē !

Atbildēt

tas ir uzskatāms piemērs, kā praksē tiek realizēta "valsts sagrābšana"!

29.01.2018. 09:33

šo ienesīgo saimniecisko darbību gan veic citi komersanti, nevis īpašnieki, un tā trašu īpašnieki rada mānīgu priekšstatu, ka viņu saimnieciskā darbība nav peļņu nesoša.

Kamēr šajās ”kaucošo motoru” trasēs notiekošā uzņēmējdarbība tiks veikta ar saukli ”sportam”, (valstī ietekmīgi cilvēki tā ir atraduši veidu, kā apmierināt savas personīgās intereses: gods, vara, nauda, izklaide, utt., izmantojot savu ietekmi), tikmēr Satversmē noteiktās cilvēktiesības netiks ievērotas.

Ir grūti iedomāties kaut ko vēl nedemokrātiskāku.

Atbildēt

joske

29.01.2018. 09:15

»

opā

Interesants novērojums un ļoti trāpīgs. Vienā gadījumā tauta sacepas par lietu, kas vispār nevienu neskar, ierēdņi piepūš vaigu un bargi sola šos nekauņas nolikt pie vietas (lai gan nekauņas nevienam reāli netraucē). Otrā ir reāls cilvēka tiesību un interešu ierobežojums, bet ierēdņi gadiem liek mīksto...


Bezkaunīga ietekmes izmantošana protams ir jāatstāj bez ievērības?Kungs publiski ir atzinis ka viņš regulāri nerēķinas ar valsts likumiem.Valsts gandrīz vai publiska nozagšana pēc dažu partiju līderu un žurnālistu pārliecības ir asprātība,kura pat veicinot valsts attīstību.Un tas uz Rīdzenes sarunu fona!

Atbildēt

opā

28.01.2018. 21:42

Interesants novērojums un ļoti trāpīgs. Vienā gadījumā tauta sacepas par lietu, kas vispār nevienu neskar, ierēdņi piepūš vaigu un bargi sola šos nekauņas nolikt pie vietas (lai gan nekauņas nevienam reāli netraucē). Otrā ir reāls cilvēka tiesību un interešu ierobežojums, bet ierēdņi gadiem liek mīksto un neko nemaz nemēģina risināt. Jautājums, kas ir svarīgāks, kaut kāda māja uz pontona nekurienē, vai cilvēku ikdienas dzīves vide? Ko vajadzētu atrisināt vispirms.

Atbildēt

švamme

28.01.2018. 19:56

Ja māju var piereģistrēt kā kuģi, tad automašīnu drīz varēs reģistrēt kā mājlopu, bet kartinga trases skaņas tiks nosauktas par baznīcas ērģeļu skaņām.

Atbildēt

lauķis

28.01.2018. 19:31

Runa nav par ”baltiem krekliem”, ”māju-kuģi” un ”kaucošo motoru trasēm”, bet gan par Saeimas deputātu, Valsts prezidenta, Ministru prezidenta, Ministru, pašvaldības vadītāju un šādu būvju īpašnieku sirdsapziņām.

A kas tā tāda sirdsapziņa ir un ko viņa ziemā ēd?
Naudas pasaulē atļauts viss kas nav aizliegts un par lielu naudu atļauts viss kas aizliegts.

Atbildēt

Tukumniece

28.01.2018. 18:43

Jautājums vietā! PĀRĀK RETI MĒS TO UZDODAM MŪSU LIKUMDEVĒJIEM !

Atbildēt

angel

28.01.2018. 17:22

»

Joske

Kundzīte, iespējams, ir profesionāla izspiedēja,- ievācas Latvijai "netradicionālās vietās", kurās par spīti visam arī šādām elzām , tomēr notiek darbība, un iespējams, izspiež naudu, draudot ar darbības pārtraukšanu...


Joske icikevič , nevajag piedēvēt savas īpašības un īpatnības :D citiem !
Kandavas kartinga trase tik tiešām atrodas blakus privātmājām , tikai iela ir starpā .

Atbildēt

emm

28.01.2018. 16:59

»

Joske

Kundzīte, iespējams, ir profesionāla izspiedēja,- ievācas Latvijai "netradicionālās vietās", kurās par spīti visam arī šādām elzām , tomēr notiek darbība, un iespējams, izspiež naudu, draudot ar darbības pārtraukšanu...


Tas ka nedzīvo nav arguments. Varbūt Elzai šo trašu tvumā dzīvo radi, draugi, paziņas. Diezgan nesmuki izmantot šādus pretargumentu no kartinga puses... jo tyas nozīmē, ka šiem pie d!rsas, ka blakus dzīvo cilvēki. Ja vēl šie apmaksātu šo trašu tuvumā dzīvojoši veselības rēķinus, tad varētu kaukt par netaisnību.

Visur ir iespēja vidusceļam - vai kartingisti taisās mainīties līdzi laikam un pāriet uz elektriskajiem kartingiem... troksnim vajadzētu būt daudz mazākam ;)

Atbildēt

Nav gan runas par sirdsapziņām,

28.01.2018. 16:10

bet par noziedzīgu bezdarbību un bezatbildību.

Atbildēt

Joske

28.01.2018. 15:29

Kundzīte, iespējams, ir profesionāla izspiedēja,- ievācas Latvijai "netradicionālās vietās", kurās par spīti visam arī šādām elzām , tomēr notiek darbība, un iespējams, izspiež naudu, draudot ar darbības pārtraukšanu

https://www.facebook.com/kartodroms/posts/1850772758484112

Atbildēt

Atslēgas vārdi:

28.01.2018. 14:58

"steidzami grozīt likumus, ministru kabineta noteikumus" - tas arī ir valsts pagrimuma pamatā - n-tās reizes mainīti, grozīti, papildināti, svītroti likumi un noteikumi, kā rezultātā Latvijā vispār vairs nav normālas likumdošanas - absolūta juridiskā idiotija, kur viens likums ir pretrunā ar citu, vieni noteikumi atļauj to, ko citi aizliedz, bet rezultātā treknās taukpakaļas un naudasmaisi nopērk sev vajadzīgo juridisko versiju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...