Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Minsteres Viktors

22.11.2019. 00:19

»

Viktors

Kretīnisks portāls un kretīniski komentētāji


Un tu pats neesi kretins ?

Atbildēt

Belamorkanal TV

21.11.2019. 20:26

»

Viktors

Kretīnisks portāls un kretīniski komentētāji


Labrīt visiem! Arī Jubilejas ziņojums. Ja negribat atzīt patiesību un dzirdat vārdu hu js, pizda vai mauka, uzreiz ujobivai ķe, vai aizpisisties! Tauta zajeb anov ski nopriecājoties par "Bondara ordeni"! Bet nepriecājas par valdības lēmumiem, kā vēsta SKĀDES aptaujas. Neskatoties uz to, ka klīniskie Ziemas pils deputādi ahuje ļi, aiz loga Jē- kapu ielā rindā uz diviem zārkiem ieraugot ohujen nuju pūli. Ja no rīta spogulī ieraugāt ķīnieti, pisiet ies prom uz fabriku, bet, ja pidar asu , tad uz Ārlietu ministriju. Ziņas par citiem sūdiem un pišan os būs vēl un naha ļavu. Belamorkanal TV.

Atbildēt

Viktors

21.11.2019. 17:51

Kretīnisks portāls un kretīniski komentētāji!

Atbildēt

Viktors

21.11.2019. 17:37

»

Vàcu Palaistuve

Dzïvé prieka nav nekàda


Patiešām palaistuve!

Atbildēt

Viktors

21.11.2019. 17:35

»

Ferma

Levita mūlis ir līdzīgs manu cūku ādai


Tu varbūt esi līdzīgs cūkai, nevis ādai!

Atbildēt

Ferma

21.11.2019. 16:37

Levita mūlis ir līdzīgs manu cūku ādai.

Atbildēt

Vàcu Palaistuve

21.11.2019. 12:59

Dzïvé prieka nav nekàda,
Pimpols karàjàs kà àda

Atbildēt

motorhead

21.11.2019. 10:54

Es jau tik par terminiem....Redz, ja shitam taa riktiigi iespertu pa ziemeljpolu, vaards Levitaacija ieguutu, jaunu, jeegpilnu un vienveertiigu noziimi...Atvainojos par transkripciju, nesaprotu, kur te garie burti. Nav mans dators.

Atbildēt

no arhīva

20.11.2019. 23:42

Pēc Latvijas okupācijas 1940. gadā Kadeļu ģimene bija spiesta doties bēgļu gaitās uz Vāciju. Maz zināms ir Kadeļu jaunākā dēla Jūlija ieguldījums vēlākajā Latvijas neatkarības atgūšanā. Kad vecāki pameta Latviju, viņam bija seši gadi. Pēc ģimnāzijas beigšanas Jūlijs aktīvi darbojās baltiešu trimdas organizācijās – vadīja Eiropas Latviešu jaunatnes apvienību un Pasaules brīvo latviešu apvienības (PBLA) informācijas biroju. 1979. gadā Jūlijs pameta prestižu darbu firmā Bosch un kļuva par PBLA informācijas biroja vadītāju. Piecu gadu darba laikā tieši viņš panāca, ka gan Rietumu prese, gan politiskās aprindas pievērš uzmanību okupētās Latvijas stāstam.
Kadelis ir idejas autors 1985. gadā Kopenhāgenā notikušajam Baltiešu tribunālam, kurā tika izvirzīta apsūdzība Padomju Savienībai par Baltijas valstu okupāciju un represijām pret to iedzīvotājiem. Drīz pēc tam 1986. gadā Jūlijs Kadelis Minsterē mira mīklainā nāvē.
Laikraksts “Frankfurter Allgemeine” viņu nodēvēja par apņēmīgāko Baltijas neatkarības cīnītāju.
Rezultāts: izcilais latvietis Kadelis nogalināts; starptautisks projekts izgāzts; Egils Levits netraucēti kļūst par Eiropas latviešu līderi un par šo darbu iegūst atbalstu no PSRS puses. Šī iemesla dēļ, vēlāk tieši Levits ir vidutājs jeb tilts starp trimdu un LPSR funkcionāriem, „atjaunojot“ Latvijas Republiku un sapludinot LPSR noziedzniekus kopā ar trimdas pretkomunistisko noskaņojumu.
Lai to izdarītu, Levits izmantoja no Kadeļa pārņemto autoritāti un ieguva trimdas uzticību. Lūk iemesls kāpēc PSRS nav starptautiski tiesāta un kāpēc līdz galam netika veikta pilnvērtīga 1918.gada 18.novembra valsts turpināšanas nodrošināšana.

Atbildēt

švamme

20.11.2019. 23:25

Dažas no Šizofrēnijas pazīmēm:
neoloģismu (jaunu vārdu) veidošana
personīgās higiēnas neievērošana, nevērīgums pret apģērbu

No Wikipēdijas
Šizofrēnijai raksturīgi t.s. pozitīvie un negatīvie simptomi. Pozitīvie simptomi parādās pirmie un tie parasti nav sastopami normālā populācijā.

Pozitīvie simptomi
Halucinācijas - neesošu lietu uztveršana apkārtnē, kas apstiprina maldīgas idejas slimnieka prātā (tās bieži pavada murgi vai paranoja). Visbiežāk slimnieks pārklausās citu teikto vai pārprot to rīcību, bet ir pilnīgi pārliecināts par uztvertā pareizību. Smagākos gadījumos dzird un saskata pilnīgi neesošas lietas, piemēram, balsis gan sevī, gan no ārienes, kas var būt glaimojošas un draudošas.
Dīvaina uzvedība. Pastāvīgas bezmērķīgas darbības un plāni, kam trūkst praktiska satura realitātē.
Nesakarīga runāšana. ((((Sarunu temati var būt abstrakti, citiem maz saprotami. Smagos gadījumos runā nestrukturētos teikumos, tiek lietoti neoloģismi.))))
Negatīvie simptomi
Anhedonija - nespēja gūt prieku.
Alogija - nespēja izteikties vai nabadzīga valoda.
Uzmanības traucējumi.
Afektīvie traucējumi - neizrāda emocijas par apkārt notiekošo, nereti samazināta empātija pret apkārtējiem cilvēkiem.

Atbildēt

Agents no Minsteres

20.11.2019. 22:41

»

kaķa smiekli

Šorīta


To Latvies ir ieks vien baur taut

Atbildēt

Margarēta

20.11.2019. 14:38

Viņam varbūt vajadzētu papūlēties tā kārtīgāk iemācīties latviešu valodu. Tas, ko viņš tagad lieto, nav īsti latviešu valoda, tā ir vācu valoda ar latviešu vārdiem.

Atbildēt

kaķa smiekli

20.11.2019. 14:36

»

Margarēta

Vienvērtīgs ir termins, ko lieto ķīmijā. Valstgriba būs atcerējies krutu vārdu no saviem laboranta laikiem jaunībā (einwertig), pārcēlis uz latviešu valodu labākajās pietukukrustiņu tradīcijās un tagad lieto šo vārdu nozīmē, kura zināma vien pašam. Tas pats jau ir arī ar valstgribu. Un gan jau vārddarināšana...


Šorīta
intervijā LTV1 viņam pajautāja par šo vārdu. Viņš atbildēja, ka no jaunvārdiem neesot jābaidās, tos vajagot, jo tie bagātinot valodu. Tas izklausījās diezgan uzpūtīgi. Teica, ka attīstoties domai, jāattīsta valoda, kkā tā :)

Atbildēt

Margarēta

20.11.2019. 14:16

Vienvērtīgs ir elements, kas spēj saistīt vienu ūdeņraža atomu. Mums visiem ir tiesības vārdus uztvert tajās nozīmē, kuras atrodamas vārdnīcā. Tātad Levita ieskatā katrs Latvijas iedzīvotājs spēj saistīt vienu ūdeņraža atomu. Jāteic, paliek drusku neomulīgi, kas tai pinkainajā galvā darās.

Atbildēt

Margarēta

20.11.2019. 14:11

Vienvērtīgs ir termins, ko lieto ķīmijā. Valstgriba būs atcerējies krutu vārdu no saviem laboranta laikiem jaunībā (einwertig), pārcēlis uz latviešu valodu labākajās pietukukrustiņu tradīcijās un tagad lieto šo vārdu nozīmē, kura zināma vien pašam. Tas pats jau ir arī ar valstgribu. Un gan jau vārddarināšana un tīksmināšanās ap tiem ar šo nebeigsies. Nākamos, cerams, 3,5, bet baidos, ka 7,5 gadus klausīsiemies šitādus burtiskus kalkus no vācu valodas lietotus vien pašam Valstgribulim nojaušamā nozīmē.

Atbildēt

Slàtavas Kencis

20.11.2019. 00:43

»

janis

Lielais vienvērtīgais melis.Bende


Vienvértigs ir tikai eunuks .Man ir divas olas.

Atbildēt

cilveks444

19.11.2019. 20:50


Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”– valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, Latvijas valsts ceļš.

Tulkojums:

1) valstsgriba (valsts gribulis) – skaidrojums: grib visu sev, valsts labumus, “kucinas” (nejaukt ar VVF “kūciņām”).
2) turpinātība – skaidrojums: grib turpināt un turpina LC iesāktās neģēlības, to, kas sarausts, paturēt un raust arvien vairāk.
3) likteņkopība – skaidrojums: viens liktenis, viena naudas ādere visiem kliķes barokļiem, jeb tautas nauda, ko tērēt.
4) vienvērtīgs – skaidrojums: vērtība ir tikai viena, tikai un vienīgi Levits pats, viņa EGO, pārējais ir pakārtots šai “vienvērtībai”.
5) atjaunotne – skaidrojums: tiek atjaunotas “LC” laikā iedibinātās “vērtības”, jo nabadzīga, slima un neizglītota tauta ir viegli manipulējama.
6) Latvijas valsts ceļš – skaidrojums: Mīkla – uzmini, kurš vārds lieks!? Atbilde – valsts.


Atbildēt

Leivicss

19.11.2019. 20:03

Šitais nelietis ir arī vēl izsmiekls. Par kādu Skandināviju tas plebejs murgo? Vai atceras, kā zviedri izdeva krieviem latviešu bēgļus 2 Pasaules karā? Vai zin, kā skandināvijā attiecas pret ģimeni, bērniem, vecākiem? Vai ir informēts, kādu valstu augļotāji saimnieko Latvijā? utt.

Atbildēt

Spoks

19.11.2019. 19:00

Levita runas man sāk atgādināt manus jaunības gadus, kad mazpilsētas centrā uz krustojuma augstos stabos bija pakārti trīs vareni rupori, kas no agra rīta līdz vakaram skaļi stāstīja , ka mūsu paaudze dzīvos komunismā. Rezultātu mēs labi zinām.Vai politiķi uzņemsies atbildību par tāda tukšrunātāja ievēlēšanu par Latvijas Valsts prezidentu, prezidentu visstraujāk izmirstošas pasaulē nācijai mūsdienās.

Atbildēt

Paraksties par Saeimas atlaišanu!

19.11.2019. 18:01

Tu arī vari parakstīties par Saeimas atlaišanu! Atriebies I. Mūrniecei un Saeimas cūkām! Atlaid viņas pie tautas! Jo viņi neievēroja likumu, par algu palielināšanu mediķiem! Viņi grib novilkt četrus gadus un tad saņems pensijas, kas ir 75 procenti no deputāta algas! Liedz viņiem šīs privilēģijas! Paraksties

Latvija. lv/pv

Tas ir tik vienkārši, kā samaksājot rēķinu! Norēķinies ar viņiem! Un atlaid!

Atbildēt

valstsgriba

19.11.2019. 16:01

»

Ja bez ākstīšanās, tad

vienvērtīgs -ais; s. -a, -ā


Visi joki, tai skaitā, jaunvārdu darināšana, ir smieklīgi tikai pirmajā reizē.

Atbildēt

Ja bez ākstīšanās, tad

19.11.2019. 15:56

vienvērtīgs -ais; s. -a, -ā;
1. Tāds, kura vērtība ir tāda pati kā (kam) citam; līdzvērtīgs.
2. ķīm. Tāds (ķīmiskais elements), kura valence ir viens.
P.S. Ja visi vienvērtīgi, visi vienādi. Ir nu gan stulbums, ko neārstē arī padomnieku bars.

Atbildēt

Prezidents?

19.11.2019. 15:47

Vienvērtīgs levitgribošs tautčakeris...

Atbildēt

JolantaS

19.11.2019. 15:42

Skaidrs,kāpēc vajadzīgi tik daudz padomnieku.PREZIDENTS IR VIENVĒRTĪGS,

Atbildēt

arbe

19.11.2019. 15:42

Tekstu rakstījis ķīmiķis, jo tas zin, kas ir vien-

vērtigs. Tas ir elements, kas var veidot tikai vienu

saiti.

Atbildēt

Kuzja

19.11.2019. 15:37

Nu šī zākāšanās gan ir par traku!

Atbildēt

Jancis

19.11.2019. 14:56

Lūdzu kāds pasakiet prezidentam, ka visi joki, tai skaitā, jaunvārdu darināšana, ir smieklīgi tikai pirmajā reizē.
Varbūt pietiks tēlot nācijas tēvu, sveštautieti?

Atbildēt

VAU

19.11.2019. 13:31

»

Vai

Žīds 16.martā arī nāks pie pieminekļa


bez mazākām šaubām,naziku priesterim liekās jau ordenu iedeva?Nav dzirdēts,ka kādam IT darbiniekam,rūpnīcas strādniekam,cūkkopim zviedru permā,vistu barotājām pasniegtu Godarakstu vai pat medālu?!Pie latvjiem godā inteļgences un bochēmas pārstāvji.

Atbildēt

érgla knàbis

19.11.2019. 12:33

Pa Latviju klïst Laurentija Berijas régs melnà platmalé ?
Vai es bütu pàrsktijies 18.novembri?

Atbildēt

kreila uzruna

19.11.2019. 11:01

»

Aiz auss

Tukšrunības paraugs! Prezident, tu atbalsti partijnieku iegrābienu mūsu makā, un ar to vien pietiek, lai saprastu, kas esi


par savas kancelejas budzeta palielinasanu ne varda,par nodoklu celsanu ari ne varda !visparigas,neko neizsakosas frazes.

Atbildēt

Nuknais

19.11.2019. 10:55

»

Morāle

"Valstsgriba". Jāsaprot kā tas, ko grib valsts? Kāpec ne "tautasgriba


Apgraizītais nesen lasījis Orvela 1984

Atbildēt

Vai

19.11.2019. 10:42

Žīds 16.martā arī nāks pie pieminekļa?

Atbildēt

Aiz auss

19.11.2019. 08:59

Tukšrunības paraugs! Prezident, tu atbalsti partijnieku iegrābienu mūsu makā, un ar to vien pietiek, lai saprastu, kas esi!

Atbildēt

Ak tā?

19.11.2019. 08:56

Vienvērtīgs, lai arī ko tas nozīmētu? Tas nozīmē vienu - ANALFABĒTISMU!

Atbildēt

lauķis

19.11.2019. 06:22

Nesaprotu to meiteni kura deva roku Levitam,nesaprotu tos cilvēkus kuri apmeklēja šo pasākumu,kuri gāja un balsoja par šo režīmu.Vai tiešām pastāv verdzības karma,vai arī prāts izskalots pilnībā?

Atbildēt

Badakàsis & Laimes Màte

19.11.2019. 05:51

Tur aiz màkoniem ir saule ,
Teica Levits vïnu lejot.
Tur aiz màkoniem ir viss.
Tur aiz màkoniem ir laime,
Lüdzu panem mani lïdz...

Atbildēt

janis

19.11.2019. 00:50

Lielais vienvērtīgais melis.Bende.

Atbildēt

Màte Minstere

19.11.2019. 00:37

Vins tacu runà mélés

Atbildēt

Santa no 2001 km

19.11.2019. 00:37

"Valsts ir visu tās pilsoņu kopējā lieta. Demokrātiskā iekārtā mēs katrs nesam savu daļu atbildības par Latvijas valsti. Ikviens no mums var un ir aicināts Latvijas valsti uzlabot un pilnveidot "- es gadiem ilgi zagu no valsts un tautas, nu jau pārtraucu to darīt, jo prezidenti aicina ka "katrs nesam savu daļu atbildības ... ikviens no mums .... valsti uzlabot" - bet nekas nemainās no manas rīcības.

Prezidenta k-gs! Viss teiktais ir skaisti pateikts (nekasīsimies pie atsevišķiem vārdiem), bet ko var darīt "katrs atsevišķi"? Neko, tukša runa. "Sāksim katrs no sevīm" - tā, atceros, aicināja vai katrs prezidents un vēl Saeimas spīķre Solvita. Un kas no tā?

Prezidenta kugs, nebarojiet mūs ar tukšām runām! Vajag ķerties vērsim pie ragiem, jums kā juistam un zinošam, kas tika satrādāts atmodas sākumā un turpmāk. Valsti izzog, kā raksta Kaspars Dimiters un Līga Dimitere un citi, ka to mes vai katrs redzam. "Naves ēna" klīst pāri Latvijai - lauki paliek tukši, skolas lividē,bērni nedzimst, taua bēg no valsts, kaut jau palicis maz kas var atstāts savu vecos un slimos senčus, kutriem nav medicīnas aprūpes, pie ārsta speciālista jāgaida mēnešiem ilghi, pat ģimenes ārsts pilsētās jau uz;nem rinda 2-3 nedēlas uz priekšu. Izmeklējumi - mēnešiem ilgi. Visās jomās uzdarbojas organizētās noziedzības fīreri, kuru tiesu namos durvis ver ar kāju, part Senāts pieņem aplamus spriedumus. Jūs neko nerdzat. Izsakiet Kalnmeijeram neuticību, kurš neorganizē normālu tiesu darba uzraudzību. Prokuratūra nenodrošina cilvēku aizstāvību, uzraudzību krimināllietās, uz sūdzībā atrakstās. valsts īpašumu izlaupišanas gadījumus neizmekl''e, pasakot, ka tas civiltiesiskais strīds utt.

Atbildēt

Pleskavas Urka

19.11.2019. 00:35

Es sapnoju man gredzens pirkstà,
Bet pamodos man pirksts bij dirsà

Atbildēt

racionālists

19.11.2019. 00:06

»

ja kas

skolēniem


Skaldot matus aizmirsās saskaldīt malku. Ziemā būs aukscc!

Atbildēt

Rq

18.11.2019. 23:20

5.Personu kopums kā nācija kurai nosaukumu vēl meklē šo runu sacerèjušiepolittehologi

Atbildēt

Rq

18.11.2019. 23:09

Pietiek ar simboliem ,izjūtām ,piederību ,viss pārējai Pierre pagātnei un gaišajā nākotnē būs nevajadzīgs

Atbildēt

Rq

18.11.2019. 22:57

3. Tekstā Latvijas Pilsońi nav minēti nereizi! Bezpersonisks vēstījums par Subjektu ko sauc latvija

Atbildēt

hmm

18.11.2019. 22:56

Kamēr skolniekiem un studentiem jāmācās izteikties korektā latviešu valodā, viens neizglītots prezītis var atļauties izgudrot pats savējo ...

Atbildēt

Morāle

18.11.2019. 22:51

"Valstsgriba". Jāsaprot kā tas, ko grib valsts? Kāpec ne "tautasgriba"?
" Vienvērtīgs". Kas tas? Cilvēks, kuram tikai viena vērtība? Kāpēc ne "daudzvērtīgs" ? Forši jaunvārdi! Gaidīsim vēl...

Atbildēt

Rq

18.11.2019. 22:51

Pilsońiem zūd priekšrocība ir tikai pienākumi , solidaritāte ar šeit dzīvojošiem iebaucējiem un tiemkas vēl iebrauks pēc skandināvijas modeła ,jābūt gataviem finansēt. Priekšroka būs darbīgiem blēziem ar minimālu godaprātu kuri spēs pelnīt uz līdzcilvëku rēkina [kā tas notiek ar īpašuma atsavināšanām caur tiesu]

Atbildēt

Rq

18.11.2019. 22:36

1. Mums jaakceptē valsts attieksme pret indivīdiem unjo viss tiek pakārtots sabiedrības labumam. Uz Valsts atbalstu neceriet un jebkurā bezjēgā paši mēginiet atrast jēgu

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

FotoNesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas saistīti ar Covid19. Citiem vārdiem sakot, Toms uzsāka nodarboties ar ļoti ienesīgu un šodien ļoti populāru darbību - baznīcas vajāšanu.
Lasīt visu...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...