Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ko saka kalkulators ?

05.10.2021. 09:57

Ja nauda kas Latvijā tika gan izzagta, gan bezjēdzīgi izgāzta bagātinot pasaules žīdu mafijas kontrolēto "lielo farmu" (pie reizes nogalinot tūkstošus Latvijas iedzīvotāju - gan ar gripu inficētos, gan pārējos kas nesaņēma vajadzīgo palīdzību), būtu godprātīgi un gudri izlietota Latvijas veselības aizsardzības sistēmas uzlabošanai, Latvijā patreiz jau būtu vislabākā veselības aizsardzības sistēma pasaulē. Vēl atliktu pāri zinātnei, izglītībai un kultūrai. Kā sen atpakaļ tika teikts vienā krievu kara filmā - vajadzētu mazliet šaut un drusku kārt.

Atbildēt

Ska

01.10.2021. 09:27

»

!

dabiskā ceļā iegūta imunitāte pret vīrusu, lielākajai daļai izslimojot to, ir visnoturīgākā, nevis vakcinācijas ceļā iegūta, kā mums to apgalvo interešu pārstāvji baltos halātiņos un pelēkos vadmalas svārkos LV


Es parslimoju viegli 2020g. oktobri. Antivielas ir lidz šim. Virs izslimoja 2021 g. septembri smagak, ar temperaturam palielam, klepoja man virsuu 3 nedelas, kad ari ka gribeju oficiali dabut to kovidu, neizdevas😀.

Atbildēt

Ska

01.10.2021. 09:17

»

Ļoti lats

Tikai nedris, parēķini labāk. Lietuvā mirstība augstāka


Mirstiba bus tiesi tada, kada vina bus vajadziga

Atbildēt

Ivars

30.09.2021. 21:57

2020.gada aprīlis ... ja nemaldos... līdzīga informācija izskanēja no USA, no vienas militāro karjeru beigušas medmāsa, kura bija palīdzēt Ņujorkas hospitālim... tieši tāda pati informācija kā no Marinas... pārdozētas zāles, kuras ieved mākslīgā komā, elpošanas aparāti.. etc... atšķirība tikai viena - tur pārsvarā strādāja - lasi - trenējās interni tikai dažu ārstu vadībā... nevienam nebija daļas par pacientiem... ieveda komā un pieslēdza jau samērā atlabušus pacientus un rezultātā - vienvirziena ceļojums...

Atbildēt

Vilnis

29.09.2021. 23:30

»

Nu gan

Tieši runāju ar vienu viņas kolēģi, teica, ka meitene esot ar putniem un labi vien bija, ka viņu atlaida. Kā viņa var teikt, ka pcienti ir ar zemu skābekļa saturāciju, bet ir enereģijas pilni -muļķības pēdējās -visi guļ un cīnās, lai izdzīvotu. Es arī gulēju Covid nodaļā. Personāls darīja visu, lai ...


Personāls no sirds ticēja, ka rīkojoties pēc ārstēšanas protokola, dara visu, lai cīnītos par pacientu dzīvībām!
Un tā tas arī ir, izņemot gadījumu, ja protokols ir kļūdains.
Un Marina cēla trauksmi par to, ka protokols ir kļūdains.

Atbildēt

him

29.09.2021. 12:20

No malas skatoties uz so situaciju ir redzama šada lieta.
Feldšere\medmasa jau toreiz zinaja ka ārstēt jaunu nezinamu vīrusu un visa pasaule nezinaja?????????
Bija nedaudz savadāk.
Latvijas informatīvaja telpa ,it sevisķi krievvalodīgo iedzīvotaju vidū pašā vīrusa sakumā figurēja viedoklis -nav tada vīrusa,feiks,utt.Kaut vai atceramies Lukašenko.
Kāpēc viņi to darija?Viņi izmanto-jebko!!!!!!!!!!!Pilnīgi jebko,kas mūsu valstī un ne tikai mūsu valstī bet visa eiropā.
Jebko kas šķeļ tautu,ievies haosu,neticību valdībai,tiesu,medicīnas istēmai..da jebkam.
Un nav nevienam noslepums kādu informaciju mīl izmest Jeremejevs.
Nu iedeva medmāsai(snaudošai aģentei) ar krievisku uzvardu "rubli".........nu viņa arī pūta ārā visadu sviestu.
No tagadējā skatupunkta,dažas situacijas bija šaubīgas,bet vēlreiz atkartošos,brīdī kad vīruss sāka sāka savu uzvaras gajienu,pasaules medicīnas gaišākās galvas nezināja ko darīt,un tika eksperimentālā kārtā mēģinats cīnīties ar vīrusu....bija kļūdas utt.Bet vai tāpēc tadām marinām bija taisnība?Nē!!!!!!!Viņa jau nepiedāvāja risinajumu.Viņa cēla haosu.
Jo "marinas' stāsta jebko kas ievies neticību,haosu utt.
Staļins arī pec kara teica ka esot uzbrucis somijai lai aizsargātu savas robežas no nacistiem,kaut gan šis apgalvojums no paša sākuma ir apgazts.
Somija nebūtu pievienojusies Vācijai karā,ja PSRS nebūtu uzbrukusi Somijai.
Ar to es gribu pateikt,ka tagad stāstīt....es zinaju.....tas ir sviests.Vēl tagad īsti nezin ka ārstēt.

Atbildēt

ooo

29.09.2021. 09:29

Jums te patiešām lielai daļai liekas ka kaut kāda feldšere Marina ir vienīgā "gaismas nesēja", "patiesības teicēja" un "taisnības cīnītāja"? ok, me off, visu labu!

Atbildēt

mjā

29.09.2021. 08:44

Lai ar pirms nepilna gada varēja uzskatīt un es ar tā domāju , ko tā feldšere zin un sprēgā. Bet ar šodienas pieredzi un zināšanām (ne manām) Izrādās , ka viņai taisnība. Vairs taču tik intensīvi neventilē , miorelaksantus negāž iekšā.
Ar viņu iznāk kā ar to ķīniešu ārstu , kurš cēla trauksmi par dīvainu slimību par ko tika apcietināts.
Retrogrādi redzams laikam un acīmredzot ārstēšana bijusi pārāk agresīva. To jātzīst. Lai ar tā bija tā brīža taktika, algoritmi.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

29.09.2021. 07:27

»

varbūt tiem idiotiem tomēr

pamācīties to 10 gadus un dabūt ārsta diplomu??? spriedelētāji


Ārsta grāda iegūšanai - 6 gadi.
Rakstā minētas vairākas vietas par mākslīgo elpināšanu kā vienviziena ceļu.

Bīstamu infekciju vismaz viena piektdaļa populācijas nevarētu viegli vai nemanāmi pārslimot mājās. Un ko ar pārējām 4/5? Riska grupa ir apt. 1% no iedzīvotājiem. No šīs riska grupas nomirst 5%.

Afēru neredziet?

Atbildēt

Dažreiz nomirst no tā ko ārsti ārstē

28.09.2021. 22:32

Šis raksts parādīja pavisam citā gaismā šos medmāsas rīcību. Bet var pilnīgi pamatoti pateikties kremļa botiem un neizglītotiem pārsvarā krievu cilvēkiem, kas tiražēja šo ziņu par to, ka Latvijā fašisti nogalina cilvēkus utt.

Bet, pavisam cits jautājums, ka šīs medmāsas priekšniecības rīcība ir reāli jāizmeklē par to vai viņu darbība nav krimināla. Man gan ir tādas pašas domas, ka valsts amatpersonu rīcība ir tikpat krimināla, radot nepamatotu covid histēriju un izplatot melīgus apgalvojumus, kas ir novedusi pie nekam nevajadzīgas un nepamatotas vakcinācijas tā vietā lai nodrošinātu medicīnas pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem.

Atbildēt

Dažreiz nomirst no tā ko ārsti ārstē

28.09.2021. 22:26

»

ooo

Pirmajā mirklī izlasot raksta viedokli tas liekas loģisks un neapstrīdams. Tikai mazs jautājums - a kapēc tad cilvēki mirst Krievijā un Ķīnā? A? Nedomāju ka tur pilda "ASV pavēles" un par PVO rekomedācijām arī Ķīnai nospļauties. Tātad, gribētos teikt ka Marinai varētu būt taisnība, bet tomēr ne, nedomāju...


Uz Latvijas medicīnu raugos ar dalītām jūtām. Daži mani radinieki nemaz nebūtu dzīvi, ja uzticētos tikai tam ko bija teikuši ārsti par izdzīvošanas izredzēm un nebūtu komā esošu personu(ne covid sakarā) aizveduši uz citu slimnīcu. Ne visi dakteri ir tik slikti, bet raugoties uz to vājprātu kas notiek Latvijā patlaban, dakteriem, kas pilda tikai birokrāta funkcijas ticēt nevar nekad.

Atbildēt

Dažreiz nomirst no tā ko ārsti ārstē

28.09.2021. 22:21

»

ooo

Pirmajā mirklī izlasot raksta viedokli tas liekas loģisks un neapstrīdams. Tikai mazs jautājums - a kapēc tad cilvēki mirst Krievijā un Ķīnā? A? Nedomāju ka tur pilda "ASV pavēles" un par PVO rekomedācijām arī Ķīnai nospļauties. Tātad, gribētos teikt ka Marinai varētu būt taisnība, bet tomēr ne, nedomāju...


Latvijā mirst tāpēc, ka pilda instrukcijas kuras nesaprot, tāpēc ka medicīna ir aizgājusi uz leju un vairs nav domājošu mediķu.
Krievijā mirst tāpēc, ka medicīna ir stipri aizgājusi uz leju un attiecīgi cilvēku veselības stāvoklis ir pasliktinājies.
ASV kā reiz Floridā kur bija pieejama medicīniskie pakalpojumi mira daudz mazāk bez jebkādiem ierobežojumiem covid sakarā, atšķirībā no ne mazāk saulainās Kalifornijas, kur tika ieviesti covid ierobežojumi. Kalifornijā medicīnas sistēma arī ir nolaista līdz kliņķim, jo tā nav pieejama tiem bezpajumtniekiem, kas dzīvo kādas nu jau slēgtas slimnīcas pagalmā.
Es pieņemu, ka Floridā ir mazāk stresaini veci cilvēki, bet Kalifornijā jau 40gadnieks var nojūgties ar nerviem un attiecīgi covid apdraudēti.

Ķīnā gan jau ka tāpat sākumā centās ārstēt pneimoniju nevis trombus. Ķīna gan šeit nav nekāds piemērs, jo no viņas nākošās ziņas bija pretrunīgas jau no paša sākuma - gan apgalvojumā, ka covid nav lipīgs, gan ka nav bīstams utt.

No covid var nomirt ļoti retos gadījumos jauni cilvēki un iemesli ir dažādi, bet tomēr ir jāatdala tie gadījumi, kuri varēja palikt dzīvi, ja nebūtu piebeigti ar instrukcijām.

PS Pārslimoju covid pirms 1,5 gada. Bail pat iedomāties, ka man ar pamatīgi sāpošām plaušām un pastiprinātu sirdsdarbību palīdzētu šo slimošanu nepārdzīvot, ievietojot komā. Vienīgais ko lietoju - aspirīnu un karstu tēju sajauktu ar alkoholu. Kādu laiku pēc tam bija visas ilgā covid "pazīmes", bet uzskatīt to, ka tas bija bīstams tagad vairs nevaru. Manas aizdomas, ka liela daļa no cilvēkiem mira tāpēc, ka viņiem bija slikta nervu sistēma, kas nepalīdzēja pārdzīvot vīrusa izraisītu slimības šoku, un īpaši ja viņi nonāca komas stāvoklī.

Atbildēt

ooo

28.09.2021. 15:42

Pirmajā mirklī izlasot raksta viedokli tas liekas loģisks un neapstrīdams. Tikai mazs jautājums - a kapēc tad cilvēki mirst Krievijā un Ķīnā? A? Nedomāju ka tur pilda "ASV pavēles" un par PVO rekomedācijām arī Ķīnai nospļauties. Tātad, gribētos teikt ka Marinai varētu būt taisnība, bet tomēr ne, nedomāju. Neba jau nu Marina vienīgā "taisnības cīnītāja" visās slimnīcās unpārējie ir vai nu "akli ASV klausoši" vai iebiedēti. Nu beidziet

Atbildēt

!

28.09.2021. 14:00

dabiskā ceļā iegūta imunitāte pret vīrusu, lielākajai daļai izslimojot to, ir visnoturīgākā, nevis vakcinācijas ceļā iegūta, kā mums to apgalvo interešu pārstāvji baltos halātiņos un pelēkos vadmalas svārkos LV

Atbildēt

>Ella

28.09.2021. 13:18

»

Ella

Marina ir lētas popularitātes rotaļlieta, tikpat aprobežotu indivīdu, neveiksminieku rokās, to neveiksminieku, kuri tagad u, cilvē es nelaimes- covid rēķina, var kļūt populāri. NOŽĒLOJAMIE


neizplatiet melus! klausieties, ko argumentēti un ļoti saprotami sabiedrībai skaidro starptautiski atzīti virusologi (Šveices, Lielbritānijas, arī Ukrainas), kurus LV meinstrīma mediji neatskaņo

Atbildēt

Gunta

28.09.2021. 09:57

»

paga paga

Es arī lasīju ASV presē vairāku ārstu novērojumus, ka cilvēki mirst tieši ventilācijas aparātu dēļ, bet šos ārstus apklusināja. Jādod tikai skābekļa maska un tas zāļu kokteilis, ko deva Trampam. Ventilātori ar varu pumpējot skābekli plaušās, tās pilnībā saārda. Jo ne jau plaušās vaina, kad cilvēkam ...


Pilnìgi ,piekrìtu,Jùsu, teiktajam, turies, mìĺo, meitiñ, zinu, kas ir ja nokĺùst slimnìcà, sevißķi manà gadìjumà onkoloģijà Nupat nomira, mans dèls, nekàdi Zaĺie koridori neekstitè, arì pèc ķìmijas nepatur nevienu dienu, lai novèrotu kà ķìmija iedarbosies, rezultàts atbraucot màjàs dèliñß, jauns,spećigs, gudrs cilvèks, nomira! NETICU MÙSU MEDICìNAI UN ZiNÀßANÀM!Arì ßajà gadìjumà uzreiz pielika algas, par klusèßanu! !!Turies turies MÌĹÀ, lai tu uzvari, mès ar tevi, tu, neèsi viena! Bèdu sagrausta màte!

Atbildēt

Ella

28.09.2021. 08:23

»

ezis

Kas citiem bedri rok ,tas iekrīt pats. Redzu ,ka te dirsā līdēju ir pār pārēm , kuriem smadzenes ir otrā galā ,vai galīgi nopīpētas . Hallo, kā jums ar veselo saprātu ! Ja nekas tāds nebūtu pieredzēts ,tad Marina neko neteiktu, un neiebilstu .Te jau pat mazam bērnam ir skaidrs ,ka visam pāri plūst nauda...


Marina ir lētas popularitātes rotaļlieta, tikpat aprobežotu indivīdu, neveiksminieku rokās, to neveiksminieku, kuri tagad u, cilvē es nelaimes- covid rēķina, var kļūt populāri. NOŽĒLOJAMIE

Atbildēt

Protams

28.09.2021. 05:41

»

fakts

Raksts ir tikpat vērts kā pusgadu veci Latloto laimējušie skaitļi. Tad, kad tā aita sāka blēt, tādas metodes jau sen nelietoja


Ka nelietoja.PVO instrukcijas LV tiek svēti ievērotas. Un intubāciju lieto vēl tagad. Tikai atceries, ka visa āratniecības ordinācija ir dokumentēta. Pierādījumu daudz. Un process būs neuzbēgams.

Atbildēt

tu

28.09.2021. 05:06

»

ezis

Kas citiem bedri rok ,tas iekrīt pats. Redzu ,ka te dirsā līdēju ir pār pārēm , kuriem smadzenes ir otrā galā ,vai galīgi nopīpētas . Hallo, kā jums ar veselo saprātu ! Ja nekas tāds nebūtu pieredzēts ,tad Marina neko neteiktu, un neiebilstu .Te jau pat mazam bērnam ir skaidrs ,ka visam pāri plūst nauda...


Labāk pārliecinies kur atrodas tavas smadzenes. Tā maita, jau stāstīja ne tikai to, bet arī, ka nekāda kovida neesot, slimnīcas neesot pārslogotas un arī par nepareizo ārstēšanu bija ietverts histēriskā formā jau tad, kad tādas metodes jau sen nelietoja.

Atbildēt

ezis

28.09.2021. 01:47

»

A

Piekrītu, ar tiem muļķiem tā arī būs- dabīgā atlase


Kas citiem bedri rok ,tas iekrīt pats. Redzu ,ka te dirsā līdēju ir pār pārēm , kuriem smadzenes ir otrā galā ,vai galīgi nopīpētas . Hallo, kā jums ar veselo saprātu ! Ja nekas tāds nebūtu pieredzēts ,tad Marina neko neteiktu, un neiebilstu .Te jau pat mazam bērnam ir skaidrs ,ka visam pāri plūst nauda ,lai aizbāztu mutes . Ne par velti saka, ka pats nelabais dēļ naudas danco. Tās slimnīcas ,kurās tā mirstība notiek ,tad tur tiek realizēti netīri darījumi. Tāpat ,kā visi mēdiji TV, žurnālisti(lielāko tiess). Paldies Dievam ,ka vēl ir tādi cilvēki ,kā Marina . Ja šie Marinas noliedzēji būtu cilvēcīgi ,tad uz zemes būtu ,,BRĪNUMZEME,, Tikai vienu teikšu :,,DIEVS nav mazais bērns ,visu redz, katrs saņems pēc nopelniem ,agri vai vēlu. ĀMEN ! Marinai veselību, izturību, veiksmi,lai izdodas atmaskot NEĢĒĻUS

Atbildēt

Ļoti lats

27.09.2021. 22:42

»

Nu

citās valstīs varbūt to vairs nedara


Tikai nedris, parēķini labāk. Lietuvā mirstība augstāka...

Atbildēt

Ejtakur

27.09.2021. 22:37

»

A

Piekrītu, ar tiem muļķiem tā arī būs- dabīgā atlase


Laiks jums parādīs kā kļūdījāmies. Kurš? Tikai samaksa būs mūžīgā klusēšana, bet ar tādu muti tas arī nav daudz.

Atbildēt

pilnigi bez bailem !

27.09.2021. 22:33

latviesu draugs baidens publiski sanem treso poti pret covid-19 !https://www.vesti.ru/article/2619021

Atbildēt

varbūt tiem idiotiem tomēr

27.09.2021. 21:04

pamācīties to 10 gadus un dabūt ārsta diplomu??? spriedelētāji
kas notiek pie O2 zem normas zināt???

Atbildēt

fakts

27.09.2021. 19:56

»

Ritma

Pirms apgalvot, ka nemaksā, lūdzu pierādījumus. Es personīgi zinu, ka ir medmāsas, kurām maksā


Kādus pierādījumus, ka nemaksā? Pierādīt var tikai to ka maksā, tāpēc lūdzu pierādījumus, ka medmāsa saņem 3000 eiro algu uz papīra. Un ne jau slimnīcas galvenā māsa, kas papildus ieņem vēl trīs amatus.

Atbildēt

Mediķu nāves bizness

27.09.2021. 19:00

»

fakts

Raksts ir tikpat vērts kā pusgadu veci Latloto laimējušie skaitļi. Tad, kad tā aita sāka blēt, tādas metodes jau sen nelietoja


Tukšs ieraksts, kas neko nepierāda un pat neko tuvāk nepaskaidro. Netērē laiku tukšmuldēšanai.
Žurnālistiem ir obligāti jāuztaisa raksts ar un par Marinu.

Atbildēt

Ritma

27.09.2021. 17:35

»

fakts

Fakti runā, ka tas ir pilnīgs fufelis...


Pirms apgalvot, ka nemaksā, lūdzu pierādījumus. Es personīgi zinu, ka ir medmāsas, kurām maksā.

Atbildēt

Maija

27.09.2021. 17:13

Intervijā izdevumam FOCUS Online pulmonologs Tomass Vošars, Mēras Betanjenas slimnīcas plaušu klīnikas galvenais ārsts, kritizē, ka tieši šis pasākums daudzos gadījumos pat nav vajadzīgs un ir pat neproduktīvs. Intubācija strauji palielina mirstību. "Fakts ir tāds, ka Vācijā mēs vēdinām Covid-19 pacientus pārāk agri," saka Voshaar. Mākslīgā ventilācija ir svarīgs, dzīvību glābjošs pasākums smagi slimiem un ievainotiem, kuri vairs nevar patstāvīgi elpot, taču daudziem Covid 19 pacientiem tā nav norādīta. "Plaušu audus, kurus slimība jau ir iekaisusi, var ātri papildus sabojāt spiediens un bīdes spēki, kā arī augsta skābekļa koncentrācija," skaidro ārsts. Tā kā plaušām nepatīk spiediens vai pārāk daudz skābekļa. Bet, jo sliktāk tas darbojas, jo lielāks spiediens un lielāka skābekļa koncentrācija ir nepieciešama, lai turpinātu apgādāt ķermeni ar pietiekamu skābekļa daudzumu. "Tas ir apburtais loks - jau pēc trim dienām komplikāciju risks palielinās eksponenciāli," saka ārsts. Agrīna intubācija ir viena no lielākajām kļūdām pandēmijas kontrolē.
"Šī ir viena no lielākajām kļūdām, ko mēs pieļāvām cīņā pret pandēmiju, jo tam nebija zinātnisku pierādījumu." Tas kopā ar slimnieku masu slimnīcās izraisīja augstu mirstību Itālijā, Francijā un Spānijā , kritizē Voshaar, atskatoties pagātnē.
Avots: https://www.focus.de/gesundheit/news/bis-zu-50-prozent-sterben-daran-lungenarzt-fruehe-kuenstliche-beatmung-ist-groesster-fehler-im-kampf-gegen-corona_id_12787476.html
Atbildēt

vispār

27.09.2021. 16:42

»

Nu

citās valstīs varbūt to vairs nedara


Gan Lietuvā, gan Igaunijā ir krietni vairāk saslimušo un Lietuvā arī mirušo par cerurtdaļu vairāk.

Atbildēt

fakts

27.09.2021. 16:24

»

Mediķu nāves bizness

Raksts ir pietiekami nopietns, lai to nevarētu noairēt un aizfutbolēt kā parasti pat kovidmaniaki...


Raksts ir tikpat vērts kā pusgadu veci Latloto laimējušie skaitļi. Tad, kad tā aita sāka blēt, tādas metodes jau sen nelietoja.

Atbildēt

Nu

27.09.2021. 16:16

»

idiotam

Un kura tad ir tā "normālā valsts"? Visur sākumā kovidu ārstēja ar vienām un tām pašām metodēm


citās valstīs varbūt to vairs nedara.
Jautājums- kā ir ar mums?

paskaties ciparus- mums ir daudz vairāk mirušo kā Igaunijā un Lietuvā. Kaut Lietuvā ir vairāk saslimušo.
Kāpēc?

Atbildēt

ar trauksmes celšanu

27.09.2021. 16:14

Trauksmi var celt arī ar publikāciju, ja citādi aktivitātes var tikt slāpētas.
Būtībā pēc šī raksta valsts kancelejai, kas ir trauksmes celšanas komandpunkts, vajadzētu sākti izmeklēšanu, vai trauksme celta pamatoti.

Nu, ja es saprotu Trauksmes celšanas pasākumus

Atbildēt

pavlut un suka kariņ, ieēd

27.09.2021. 15:18

Ieēd NIMBEXu, defektīvais!

Atbildēt

Nu

27.09.2021. 14:44

Mati slienas stāvus!!! Ja tas ir tā, kā rakstā teikts!

Atbildēt

nu nu

27.09.2021. 12:21

»

Antivakseris

Medicīnas māsas ar stāžu reizēm par ārstniecību zina vairāk, nekā ārsti. Par jaunajiem ārstiem jau nu noteikti


saimniecības māsa par slimnīcas vadīšanu zin vairāk, kā slimnīcas galvenais ārsts...tas no padomju laikiem tā iegājies

Atbildēt

Rolands

27.09.2021. 12:02

Jāāāā,bendē slimnīcās?Ne tikai,uzpumpēja gāzes cenas,elektrības cenas,līdz ar to aug cenas visam pārējam.Cilvēki ne par ko nevarēs samaksāt/neskaitot dažus simtus/,kas gaidāms?Plaši nemieri,līdz pat graušanai,ko darīs kankariņš,lielākais Latvijas žīds un lielākā daļa biezo?Nu protams,Amerika,Albions.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

27.09.2021. 11:33

»

Tā tam būs būt!

Starp citu, bīstami nav tie, kuru kartītes atrodas "čekas maisos", bet gan tie, kuru kartiņas no tiem maisiem ir izņemtas. Šos draņķus var atpazīt tikai pēc viņu darbiem. Piemēram, pēc tā, kā viņi stūrgalvīgi ar apšaubāmām, neizpētītām injekcijām, cenšas nopotēt tautu, lai atbrīvotu izredzētajiem plašāku...


Tavi "speciālisti" līdz šim noliedza pašu COVID esamību, bet tagad pārmetušies uz tā nepareizo ārstēšanu.Šie divi garie murgojumi(Beinerte/Dāboliņa) kalpo nenobriedušu prātu dezorganizācijai,haosa iesēšanu nenobriedušo smadzenēs, kas arī ir Latvijas valstiskuma ienaidnieku mērķis. Šīs divas "čekas klukstes" ir uzmetušās par zinātnes prometijiem ! Abi "palagi" rakstīti ar vienu rokrakstu... .

Atbildēt

Nu gan

27.09.2021. 10:46

Tieši runāju ar vienu viņas kolēģi, teica, ka meitene esot ar putniem un labi vien bija, ka viņu atlaida. Kā viņa var teikt, ka pcienti ir ar zemu skābekļa saturāciju, bet ir enereģijas pilni -muļķības pēdējās -visi guļ un cīnās, lai izdzīvotu. Es arī gulēju Covid nodaļā. Personāls darīja visu, lai cilvēki dzīvotu, nevis mirtu.

Atbildēt

Tā tam būs būt!

27.09.2021. 10:39

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Atkal viena med-zinātniece- “speciāliste” uzradusies. No tās pašas brandžas, no kuras nāk “čekas klukste” Vija Beinerte. Tas kuriozākais šajā rakstā ir tas, ka beidzot atklāti tiek atzīts, ka COVID eksistē, ko līdz šim noliedza ANTIVAKSERI, uzskatot, ka tā visa esot afēra. LRTT vietnē par šo viltus ...


Starp citu, bīstami nav tie, kuru kartītes atrodas "čekas maisos", bet gan tie, kuru kartiņas no tiem maisiem ir izņemtas. Šos draņķus var atpazīt tikai pēc viņu darbiem. Piemēram, pēc tā, kā viņi stūrgalvīgi ar apšaubāmām, neizpētītām injekcijām, cenšas nopotēt tautu, lai atbrīvotu izredzētajiem plašāku vietu, kur dzīvot. Arī tu esi šo darboņu vidū. Bet tas lai paliek uz tavu sirdsapziņu. Es, tāpat kā daudzi citi, nepētu kas un kāds ir rakstītājs, bet gan vērtēju to, ko viņš ir uzrakstījis. Un, piemēram, to, ko kovid sakarā ir uzrakstījusi Beinerte, pa lielam vēl neviens nav apstrīdējis.

Atbildēt

Apinis

27.09.2021. 10:32

Es taisīšu murāli, tēma - Hipokrāta zvērests.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...