Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tā bildē

19.07.2019. 06:52

»

jurisx

Kas tas par briesmoni bildē? Vai tad nav neērti biedēt cilvēkus ar tādu ,,mūli


ir Fanija Golda, līdzīga Ilgai Kreitusei- čekistei un komunistei.

Atbildēt

jurisx

28.03.2019. 23:51

Kas tas par briesmoni bildē? Vai tad nav neērti biedēt cilvēkus ar tādu ,,mūli,,?

Atbildēt

Blondīne

14.03.2019. 23:27

Rubesa ir pelnījusi ar kāju pa mīkstumu.

Atbildēt

furkuss

07.03.2019. 15:31

Baiba ir izgāzusies..RB projektam ES naudu vairs nedos Brexita dēļ..Arī eiropieši ir aptvēruši, ka šis ir totālo minusu projekts, ko bāleliņi radījuši ES fondu izlaupišanai..Tāpēc grib sarūpēt sev siltu vietu, jo Kanādā būs jāstrādā..Muļķi laist var tikai šeit..Kādam jābūt neizglītotam īblim, lai balsotu par urīnvīriņiem un Baibu?

Atbildēt

andris a

05.03.2019. 19:33

:)):))Sociologi-4.marta LTv-3 Ziņās semīta Levita krusttdēls semīts Ušakovs ,vēl pagaidām kolonistu ieliktenis- kā Rīgas ""mēris""- izteicās, ka bez viņa- Rīga būšot ""IZVAROTA""-""AUGSTA IZRUNAS DEBILIZĀCIJAS KLASE"" .Te atkal parādās semītu mākslīgi izveidotās Judokristietības princips- PATS ZAGLIS SAUC-ĶERIET ZAGLI !

Atbildēt

Lelle

04.03.2019. 00:03

Man meita nupet beidza maģistrus, kuru diploms atzīts visā Eiropā un pošas no šīs smirdīgās vircas bedres projām. Grūti vecākiem savu otro bērnu(dēls jau 10 gadus kā Šveicē) atlaist un pašiem palikt vecumdienās vieniem, bet tomēr to darīšu meitas nākotnes vārdā. Šitā smirdīgā vircas bedre pamazām izžus pavisam, te jau vairs palikuši tikai pamuļķi, penši un vājnieki, visi gudrākie sen projām.
Lai tik vēl kāčā vien augšā nodokļus un sāk apkarot nabagus, kuriem ienākumi bišķīt virs 15 tūkstošiem!! Kas ir 15 tūkst., ja Rimša alga vienā mēnesī ir vairāk kā 15 tūkst???!!! Muļķu valsts.

Atbildēt

Lelle

03.03.2019. 23:45

Ir jābūt smagi prātu izkūkojušam, lai balsotu par pļerkstekli Ijābu, nekaunīgu pašlabuma meklētāju un duru Rubeseni un vēl jo mazāk par neko neizsakošo, apaļo nullīti Ilveseni. Tie Paristi ir pilnīgi un galīgi nojūgušies....

Atbildēt

gunča

28.02.2019. 20:07

Šitai dāmītei (bildē) pirkstu gan mutē neliec. Nokodīs vienā rāvienā! Nu gan ir plēsoņa! Tādu uz Briseli? Zooparkā vieta viņai.

Atbildēt

Harr

28.02.2019. 15:06

»

lauķis

Beidz manipulēt


Kapēc neatslēdz internetu? Tā tomēr arī ir augļotāju un partijnieku sistēma/rupors/kontroles mehānisms un nez kas vēl?

Atbildēt

...

28.02.2019. 07:20

»

lauķis

Beidz manipulēt


Izmet skaidro naudu.

Atbildēt

lauķis

28.02.2019. 06:09

»

Harr

Jautājums bija burtiski Tev, ja reiz neapmierina, tad kā kaut kā ignorēšana to maina


Beidz manipulēt.
Ja cilvēki nebalsos tad partijnieku augļotāju sistēma sabruks kā kāršu namiņš.
Neej , nebalso , atturi draugu no tā.
Likvidē bankas kontu.
Tie būtu pirmie katra godīga cilvēka darbi.

Atbildēt

TYT

27.02.2019. 19:36

»

Leiškalns

Ja Rubese dabūs daudzus mīnusus, tad tas viņai liegs ceļu uz Latvijas valsts prezidentes amatu. Un Rubese dabūs mīnusus. Vecene ir iedomīga un ar krampi, grūti šo pastumt malā, bet tauta par to parūpēsies


Beidz te manipulēt, vecais āzis. Rubesa nevienu mirkli reāli nepretendē uz prezidenta amatu un tādēļ nevienam nav vajadzīgs balsot par "A/Par" listi, lai viņu izsvītrotu. Patiesībā tā tik un tā tiks nobalsots par A/Par. Cik gan zemu jānolaižas, lai izdomātu tik stulbu manipulāciju. Piesaistīt cilvēkus A/Par listei, lai ieriebtu Rubesai ...
Vienkārši vispār nevajag uz šo sarakstu raudzīties un pat nepieskarties tam. Rubesa tāpat netiks iekšā, tāpēc svītrošanai nav ne mazākās jēgas. Izgriežiet viņas bildi no žurnāla, piezīmējiet ūsas, tam būs lielāka jēga.

Atbildēt

pļurkt-bļurc

27.02.2019. 19:35

Tā tiek gatavota N.Ušakova ievēlēšana.Ar dažādu komediantu publiskošanu.Bet!Lai tik N.U. ir prom!

Atbildēt

Harr

27.02.2019. 19:19

»

lauķis

Acīmredzami dažus apmierina partijnieku/augļotāju diktatūra,novēlu izbaudīt nepopulāros lēmumus


Jautājums bija burtiski Tev, ja reiz neapmierina, tad kā kaut kā ignorēšana to maina?

Un ja rodas vēlme padomāt, tad iesaku palasīt "Saeimas vēlēšanas likumu" un iepazīties ar to, ka vēlēšanu ignorēšana nekādas sekas nerada, nevis rupji vāvuļot un dzīt tukšu demagoģiju ..

Atbildēt

lauķis

27.02.2019. 18:44

»

Harr

Ja reiz viss ir pie vienas vietas (un kā te daži grib atteikties no pilsonības), tad kapēc par to vispār ir vērts cepties un izteikt/rakstīt kaut kādus komentārus...


Acīmredzami dažus apmierina partijnieku/augļotāju diktatūra,novēlu izbaudīt nepopulāros lēmumus.
Ja nu tomēr rodas vēlme domāt tad iesaku iepazīties ar cēloņu seku likumsakarību.

Atbildēt

Harr

27.02.2019. 18:38

Ja reiz viss ir pie vienas vietas (un kā te daži grib atteikties no pilsonības), tad kapēc par to vispār ir vērts cepties un izteikt/rakstīt kaut kādus komentārus?

Vai nav vienalga, ko tie pārējie (garā apdalītie) dara un kapēc iet uz vēlēšanām?

Un jēga klāstīt savus uzskatus, ka visi balso tikai kaut kādās lozungu iluzijās par kaut kādām pārmaiņām (īpaši jau tādām, kas notiks tūlīt/rīt)?

Atbildēt

lauķis

27.02.2019. 18:21

»

Harr

Jā, balsoju un...


Balsojot tu saņēmi slimības nespējas lapu (biļetenu) , atdevi SAVAS tiesības partijniekiem,un iemeti to URNĀ.
No pilsonības es labprāt atteiktos , bet tas nav iespējams.Jā , pilsonību var nomainīt , tā ir ka prece , drīzāk jau ka verga važas.Smiltīs galvu bāz tu , bet dibens ta gaisā,gaidi , gan jau kāds piemērīsies.

Atbildēt

Žulis

27.02.2019. 18:17

Pilnīgi uzjautrinoši ir vērot, kā te valdības troļļi satraukušies par to, ka kāds ir pieminējis šī vēlēšanu farsa boikotu. Ko tas došot, tas vēl vairāk veicināšot nejēdzības, ievēlēšot Ždanoku, Ušakovu un Co.... Un atkal atkārtojas vecu vecā dziesma: "Nav gan par ko vēlēt, bet vēlēt ir jāiet". Cik ilgi jūs tos cilvēkus tā cerat apmuļķot? Vai jūs varat nosaukt kaut vienu Latvijas un latviešu patriotu, kas šādā vēlēšanu farsā būtu uz Eiropu aizbalsots? Un ko tad tagad pie tām urnām skriedami jūs cerat tur ievēlēt? Tikko bija Saeimas vēlēšanas. Visi tika aicināti skriet un balsot, jo citādi bla, bla, bla. Nu skrēja cilvēciņi, balsoja. Viens otru uzmundrināja sakot, ka jābalso par pārmaiņām. Nu,vai dabūjāt pārmaiņas? Trīs pirkstu kombināciju jūs dabūjāt, nevis pārmaiņas! Saprotiet taču vienreiz, ka ne jau no jūsu balsošanas kas ir atkarīgs, bet gan no tiem, kuri izvirza kandidātus. Un kandidātus izvirza partijas, jeb pareizāk sakot, tie, kuri stāv aiz šīm partijām. Tāpēc izvirzītie nav jūsu, bet gan VIŅU cilvēki.Šobrīd viņi vienkārši meklē jaunus ģīmjus, ko jums iesmērēt. Lai jūs čaklāk rikšotu pie urnām, tiek radīta intriga tos ģīmjus izvirzot no dažādām partijām, zem dažādiem lozungiem. Ar vieniem jūs baida, bet otrus slavē. Taču visi viņi ir viena brandža. Un to nespēj saprast tikai tie, kuri to negrib saprast. Ir tiešām jābūt prātā vājam, lai tajā visā piedalītos.

Atbildēt

Harr

27.02.2019. 18:12

»

lauķis

Balsoji?Tad tagad klusē un baudi sava ,,darba,, augļus , un nav svarīgi par ko balsoji


Jā, balsoju un?
Kā var rakstīt tik bezjēdzīgas lietas, jebšu tikpat labi:

"Nebalsoji? Tad tagad klusē un baudi sava ,,bezdarba,, augļus , un nav svarīgi par ko nebalsoji."

..

Ja skolā nav padevusies matemātika un/vai līdzšinējā dzīve nav likusi pamatus kaut kādai loģiskai domāšanai, tad ir nekorekti aicināt citus tāpat bāzt galvu smiltīs, kas pie mums novērojams arī citās jomās).

Jebšu Tev škiet, ka ar pliku "nobalsošanu" visi pilsoņa pienākumi ir izpildīti un tad tik var gaidīt un "baudīt", ka tulīt viss gāzīsies no pārpilnības raga?

Atbildēt

Amatnieks

27.02.2019. 17:57

»

lauķis

Balsoji?Tad tagad klusē un baudi sava ,,darba,, augļus , un nav svarīgi par ko balsoji


Vēlēšanas skaitās notikušas, ja ierodas kaut viens vēletājs un tas pats par sevi nobalso. Ņeboisa, čekisti pārtaisot Satversmi ir visu paredzējuši, tikai ne to, ka tā pārtaisīta nelikumīgi bez referenduma.

Atbildēt

lauķis

27.02.2019. 17:51

»

Harr

"Ja vēlētāju skaits būs zem 50% tad to nu nekādīgi nevarēs saukt par visas tautas valdību...


Balsoji?Tad tagad klusē un baudi sava ,,darba,, augļus , un nav svarīgi par ko balsoji.

Atbildēt

Harr

27.02.2019. 17:46

»

lauķis

Es biedru partijnieku ,,lohatronu,,boikotēju kopš 2003.gada , un priecē tas ka saprātīgu cilvēku skaits palielinās.Ja vēlētāju skaits būs zem 50% tad to nu nekādīgi nevarēs saukt par visas tautas valdību


"Ja vēlētāju skaits būs zem 50% tad to nu nekādīgi nevarēs saukt par visas tautas valdību."

Un? Tas ko maina?
Pie mums nav noteikts cik % no vēlētājiem ir jānobalso (jau tagad ir tikai ap ~30-40%), bet vietas rēķina tikai no tiem, kas to izdara (ja pieņemtu ka 5% ir jāpārvar no visiem balstiesīgajiem, tad varbūt būtu kaut kas jēdzīgāks).

Tā kā ar to "boikotēšanu" cilvēki tikai vēl vairāk veicina šīs nejēdzības (vai arī piepalīdz tiem biedēšanas objektiem, jo tur daļa elektorāta (par nelielu, tulītēji taustāmu atlīdzību) vienmēr ir aktīva).

Atbildēt

Pašpietiekamais

27.02.2019. 17:26

Ja uzņēmējs negrib maksāt cilvēcīgu algu, tad lai izput, bet ja neslēgs robežas ārvalstu dotētajai produkcijai un ar vergu darbaspēku ražotām precēm, tad tādai valstij nav nākotnes. Dotācijas vispār ir ekonomikas sagraušanas instruments un savējo čomaku stimulēšanai radīta. Nākotnē paliksim tāpat kā Detroita palika tukša ar piegānītu dabu, bet polimafijas investori jau šiverēs citās zemēs.

Atbildēt

lauķis

27.02.2019. 16:16

»

Tu koloborants, nodevējs

Vēlēšanas boikotēšu - nemeklē muļķus, tu neesi vajadzīgs, jo vēlēšnas notikušās, kaut uz tām atnāks viens vēlētājs + paši kanddāti...


Es biedru partijnieku ,,lohatronu,,boikotēju kopš 2003.gada , un priecē tas ka saprātīgu cilvēku skaits palielinās.Ja vēlētāju skaits būs zem 50% tad to nu nekādīgi nevarēs saukt par visas tautas valdību.
Biedēšana ar Usakovu un Ždanoku vairs neiet cauri.

Atbildēt

nacionālsociālists

27.02.2019. 16:02

»

Raivis Dzintars smird un norok partiju ar pūpoliem

Es EP vēlēšanas boikotēšu


Tu neesi vienīgais! Boikots!

Atbildēt

FKK

27.02.2019. 15:54

»

Leiškalns

Ja Rubese dabūs daudzus mīnusus, tad tas viņai liegs ceļu uz Latvijas valsts prezidentes amatu. Un Rubese dabūs mīnusus. Vecene ir iedomīga un ar krampi, grūti šo pastumt malā, bet tauta par to parūpēsies


Rubesa ar savu absolūti cinisko, šausmīgas alkatības vadīto brāļošanos ar oik afēristiem, valstu uzņēmumu iztīrītājiem caur basketbola klubiem un "mākslas" biedrībām, ir kārtējo reizi ar dubļiem zemē iegāzusi visu trimdas letiņu sabiedrību kopumā.
Būtībā aplējusi ar jaunupiešu, ščipčinskas-rukšānes, pavļutiešu, krājbankas antonova-bonadariešu pēc korupcijas sīvi smirdošajiem mēsliem, agrāk tik ļoti respektablo vecās trimdas pilsonīgo sabiedrību, kuri gadu desmitiem ticēja cienījamas, demokrātskas Latvijas atkal atjaunošanai. Rubesa to visu ir ļauni diskreditējusi ar savu augstprātīgo skriešu pakaļ naudai brāļojoties ar tik ļoti apšaubāmu afēristu, politikāņu grupējumu.

Atbildēt

Leiškalns

27.02.2019. 15:26

»

Modris

Jaunpups ar bagātu izdomu nekad nav lepojies! Tagad parāda arī kautkādu aprobežotību, jo negatīvāk vērtētu personu par Rubesu ir grūti atrast! Kur tik viņa ar savu sorosīdu atbalstu nav līdusi, un visur parādījusi neatbilstību ieņemajam amatam, jo ir vienkārši iedomīga zoss. Tas, ka viņai saliks visvairāk...


Ja Rubese dabūs daudzus mīnusus, tad tas viņai liegs ceļu uz Latvijas valsts prezidentes amatu. Un Rubese dabūs mīnusus. Vecene ir iedomīga un ar krampi, grūti šo pastumt malā, bet tauta par to parūpēsies.

Atbildēt

Raivis Dzintars smird un norok partiju ar pūpoliem

27.02.2019. 15:23

»

Tu koloborants, nodevējs

Vēlēšanas boikotēšu - nemeklē muļķus, tu neesi vajadzīgs, jo vēlēšnas notikušās, kaut uz tām atnāks viens vēlētājs + paši kanddāti...


Kas mainīsies, ja EP ievēlēs 8 krievjebreju nacistus vai 8 latviešu nacionālistus? 500 deputātu lielajā parlamentā šīs balsis izšķīst kā okeānā.
Saeimas vēlēšanās šaubījos vai balsot par NA, vai par JKP. Nobalsoju par NA.

Atbildēt

Tu koloborants, nodevējs

27.02.2019. 15:05

»

Raivis Dzintars smird un norok partiju ar pūpoliem

Es EP vēlēšanas boikotēšu


Vēlēšanas boikotēšu - nemeklē muļķus, tu neesi vajadzīgs, jo vēlēšnas notikušās, kaut uz tām atnāks viens vēlētājs + paši kanddāti.

Tagad saproti, uz ko tu aicini vēlētājus - uz to, lai ievēlētu Ždanoku, Ušakovu un Co.
Tas ir 3.klases palīgskolas skolnieka izvirdums, kad viņam mamma nedod konfekti pirms zupas.

Atbildēt

Modris

27.02.2019. 14:54

»

FKK

Vispār A/Par "viesstrādniekus" jeb zvaigznēnus pirka jau pirms iepriekšējām Saeimas vēlēšanām. Patiesībā tā Jaunupa stratēģija jau sen. Tā viņš pirms kāda laika izmēģināja roku ar nu jau mirušo Andreju Žagaru, tad Bondaru, tad Pabriku, Voiku-Moiku, Rukšāni, utt. Tas ir tāds vulgārs baskteblolu algotņu...


Jaunpups ar bagātu izdomu nekad nav lepojies! Tagad parāda arī kautkādu aprobežotību, jo negatīvāk vērtētu personu par Rubesu ir grūti atrast! Kur tik viņa ar savu sorosīdu atbalstu nav līdusi, un visur parādījusi neatbilstību ieņemajam amatam, jo ir vienkārši iedomīga zoss. Tas, ka viņai saliks visvairāk mīnusus, ir skaidrs jau tagad.

Atbildēt

Raivis Dzintars smird un norok partiju ar pūpoliem

27.02.2019. 14:54

»

GGG

Vispār jautājums, ko tieši Pūpols apkalpo


Kāda starpība. Pūpola virzīšana pirmajās rindās ir necieņa pret partijas ilggadējiem biedriem. Ziedo naudu, izvirzi idejas, brauc uz kongresiem,piedalies pasākumos un beigās Pūpols, kurš, atzīšu, ir populārs un ar kuru var nozvejot balsis. Gudrība un intelekts, ilggadēja darbība un lojalitāte nav svarīga, ka tik ir popularitāte - šis princips partijas darbībā gan riebjas un nepatīk!

Atbildēt

GGG

27.02.2019. 14:46

»

Raivis Dzintars smird un norok partiju ar pūpoliem

Es EP vēlēšanas boikotēšu


Vispār jautājums, ko tieši Pūpols apkalpo.

Atbildēt

Raivis Dzintars smird un norok partiju ar pūpoliem

27.02.2019. 14:38

Es EP vēlēšanas boikotēšu.

Atbildēt

FKK

27.02.2019. 14:18

Vispār A/Par "viesstrādniekus" jeb zvaigznēnus pirka jau pirms iepriekšējām Saeimas vēlēšanām. Patiesībā tā Jaunupa stratēģija jau sen. Tā viņš pirms kāda laika izmēģināja roku ar nu jau mirušo Andreju Žagaru, tad Bondaru, tad Pabriku, Voiku-Moiku, Rukšāni, utt. Tas ir tāds vulgārs baskteblolu algotņu domāšanas princips, kuru izdomas nabagais Jaunups pārcēlis uz politiku.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

FotoSakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu personīgo ieguldījumu Latvijas Republikas finanšu sistēmas attīstībā” (tas nekas, ka no viņa vēl nav piedzīti 15 miljoni par naudas aizpludināšanu no šīs pašas Latvijas finanšu sistēmas), tā vien šķiet, ka citi līdzīgi darboņi arī būs nopelnījuši savus apbalvojumus!
Lasīt visu...

6

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

FotoZinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz uzrakstu savu nostāju. Tātad, uzskatu, ka mediķi ir malači, ka izgāja ielās. Sen jau vajadzēja un vajag vēl. Ne tikai viņiem, arī skolotājiem, policistiem, visiem, kam solīts gadiem. Mēs paši Re:Baltica esam neskaitāmi daudz rakstījuši par mazām algām, katastrofālo medmāsu trūkumu, budžeta ačgārnībām. Radot spiedienu, ir iespējams radīt arī pārmaiņas.
Lasīt visu...

21

Atlajst sajmu?

FotoEs ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas, kurš apzinās, ko dara, un ir informēts par visiem notikuma aspektiem, nevis ļaujas histērijai. Es zinu, ka ir forši spēlēties priekšniekos, bet te būs pāris fakti domas rosināšanai:
Lasīt visu...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...