Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tā bildē

19.07.2019. 06:52

»

jurisx

Kas tas par briesmoni bildē? Vai tad nav neērti biedēt cilvēkus ar tādu ,,mūli


ir Fanija Golda, līdzīga Ilgai Kreitusei- čekistei un komunistei.

Atbildēt

jurisx

28.03.2019. 23:51

Kas tas par briesmoni bildē? Vai tad nav neērti biedēt cilvēkus ar tādu ,,mūli,,?

Atbildēt

Blondīne

14.03.2019. 23:27

Rubesa ir pelnījusi ar kāju pa mīkstumu.

Atbildēt

furkuss

07.03.2019. 15:31

Baiba ir izgāzusies..RB projektam ES naudu vairs nedos Brexita dēļ..Arī eiropieši ir aptvēruši, ka šis ir totālo minusu projekts, ko bāleliņi radījuši ES fondu izlaupišanai..Tāpēc grib sarūpēt sev siltu vietu, jo Kanādā būs jāstrādā..Muļķi laist var tikai šeit..Kādam jābūt neizglītotam īblim, lai balsotu par urīnvīriņiem un Baibu?

Atbildēt

andris a

05.03.2019. 19:33

:)):))Sociologi-4.marta LTv-3 Ziņās semīta Levita krusttdēls semīts Ušakovs ,vēl pagaidām kolonistu ieliktenis- kā Rīgas ""mēris""- izteicās, ka bez viņa- Rīga būšot ""IZVAROTA""-""AUGSTA IZRUNAS DEBILIZĀCIJAS KLASE"" .Te atkal parādās semītu mākslīgi izveidotās Judokristietības princips- PATS ZAGLIS SAUC-ĶERIET ZAGLI !

Atbildēt

Lelle

04.03.2019. 00:03

Man meita nupet beidza maģistrus, kuru diploms atzīts visā Eiropā un pošas no šīs smirdīgās vircas bedres projām. Grūti vecākiem savu otro bērnu(dēls jau 10 gadus kā Šveicē) atlaist un pašiem palikt vecumdienās vieniem, bet tomēr to darīšu meitas nākotnes vārdā. Šitā smirdīgā vircas bedre pamazām izžus pavisam, te jau vairs palikuši tikai pamuļķi, penši un vājnieki, visi gudrākie sen projām.
Lai tik vēl kāčā vien augšā nodokļus un sāk apkarot nabagus, kuriem ienākumi bišķīt virs 15 tūkstošiem!! Kas ir 15 tūkst., ja Rimša alga vienā mēnesī ir vairāk kā 15 tūkst???!!! Muļķu valsts.

Atbildēt

Lelle

03.03.2019. 23:45

Ir jābūt smagi prātu izkūkojušam, lai balsotu par pļerkstekli Ijābu, nekaunīgu pašlabuma meklētāju un duru Rubeseni un vēl jo mazāk par neko neizsakošo, apaļo nullīti Ilveseni. Tie Paristi ir pilnīgi un galīgi nojūgušies....

Atbildēt

gunča

28.02.2019. 20:07

Šitai dāmītei (bildē) pirkstu gan mutē neliec. Nokodīs vienā rāvienā! Nu gan ir plēsoņa! Tādu uz Briseli? Zooparkā vieta viņai.

Atbildēt

Harr

28.02.2019. 15:06

»

lauķis

Beidz manipulēt


Kapēc neatslēdz internetu? Tā tomēr arī ir augļotāju un partijnieku sistēma/rupors/kontroles mehānisms un nez kas vēl?

Atbildēt

...

28.02.2019. 07:20

»

lauķis

Beidz manipulēt


Izmet skaidro naudu.

Atbildēt

lauķis

28.02.2019. 06:09

»

Harr

Jautājums bija burtiski Tev, ja reiz neapmierina, tad kā kaut kā ignorēšana to maina


Beidz manipulēt.
Ja cilvēki nebalsos tad partijnieku augļotāju sistēma sabruks kā kāršu namiņš.
Neej , nebalso , atturi draugu no tā.
Likvidē bankas kontu.
Tie būtu pirmie katra godīga cilvēka darbi.

Atbildēt

TYT

27.02.2019. 19:36

»

Leiškalns

Ja Rubese dabūs daudzus mīnusus, tad tas viņai liegs ceļu uz Latvijas valsts prezidentes amatu. Un Rubese dabūs mīnusus. Vecene ir iedomīga un ar krampi, grūti šo pastumt malā, bet tauta par to parūpēsies


Beidz te manipulēt, vecais āzis. Rubesa nevienu mirkli reāli nepretendē uz prezidenta amatu un tādēļ nevienam nav vajadzīgs balsot par "A/Par" listi, lai viņu izsvītrotu. Patiesībā tā tik un tā tiks nobalsots par A/Par. Cik gan zemu jānolaižas, lai izdomātu tik stulbu manipulāciju. Piesaistīt cilvēkus A/Par listei, lai ieriebtu Rubesai ...
Vienkārši vispār nevajag uz šo sarakstu raudzīties un pat nepieskarties tam. Rubesa tāpat netiks iekšā, tāpēc svītrošanai nav ne mazākās jēgas. Izgriežiet viņas bildi no žurnāla, piezīmējiet ūsas, tam būs lielāka jēga.

Atbildēt

pļurkt-bļurc

27.02.2019. 19:35

Tā tiek gatavota N.Ušakova ievēlēšana.Ar dažādu komediantu publiskošanu.Bet!Lai tik N.U. ir prom!

Atbildēt

Harr

27.02.2019. 19:19

»

lauķis

Acīmredzami dažus apmierina partijnieku/augļotāju diktatūra,novēlu izbaudīt nepopulāros lēmumus


Jautājums bija burtiski Tev, ja reiz neapmierina, tad kā kaut kā ignorēšana to maina?

Un ja rodas vēlme padomāt, tad iesaku palasīt "Saeimas vēlēšanas likumu" un iepazīties ar to, ka vēlēšanu ignorēšana nekādas sekas nerada, nevis rupji vāvuļot un dzīt tukšu demagoģiju ..

Atbildēt

lauķis

27.02.2019. 18:44

»

Harr

Ja reiz viss ir pie vienas vietas (un kā te daži grib atteikties no pilsonības), tad kapēc par to vispār ir vērts cepties un izteikt/rakstīt kaut kādus komentārus...


Acīmredzami dažus apmierina partijnieku/augļotāju diktatūra,novēlu izbaudīt nepopulāros lēmumus.
Ja nu tomēr rodas vēlme domāt tad iesaku iepazīties ar cēloņu seku likumsakarību.

Atbildēt

Harr

27.02.2019. 18:38

Ja reiz viss ir pie vienas vietas (un kā te daži grib atteikties no pilsonības), tad kapēc par to vispār ir vērts cepties un izteikt/rakstīt kaut kādus komentārus?

Vai nav vienalga, ko tie pārējie (garā apdalītie) dara un kapēc iet uz vēlēšanām?

Un jēga klāstīt savus uzskatus, ka visi balso tikai kaut kādās lozungu iluzijās par kaut kādām pārmaiņām (īpaši jau tādām, kas notiks tūlīt/rīt)?

Atbildēt

lauķis

27.02.2019. 18:21

»

Harr

Jā, balsoju un...


Balsojot tu saņēmi slimības nespējas lapu (biļetenu) , atdevi SAVAS tiesības partijniekiem,un iemeti to URNĀ.
No pilsonības es labprāt atteiktos , bet tas nav iespējams.Jā , pilsonību var nomainīt , tā ir ka prece , drīzāk jau ka verga važas.Smiltīs galvu bāz tu , bet dibens ta gaisā,gaidi , gan jau kāds piemērīsies.

Atbildēt

Žulis

27.02.2019. 18:17

Pilnīgi uzjautrinoši ir vērot, kā te valdības troļļi satraukušies par to, ka kāds ir pieminējis šī vēlēšanu farsa boikotu. Ko tas došot, tas vēl vairāk veicināšot nejēdzības, ievēlēšot Ždanoku, Ušakovu un Co.... Un atkal atkārtojas vecu vecā dziesma: "Nav gan par ko vēlēt, bet vēlēt ir jāiet". Cik ilgi jūs tos cilvēkus tā cerat apmuļķot? Vai jūs varat nosaukt kaut vienu Latvijas un latviešu patriotu, kas šādā vēlēšanu farsā būtu uz Eiropu aizbalsots? Un ko tad tagad pie tām urnām skriedami jūs cerat tur ievēlēt? Tikko bija Saeimas vēlēšanas. Visi tika aicināti skriet un balsot, jo citādi bla, bla, bla. Nu skrēja cilvēciņi, balsoja. Viens otru uzmundrināja sakot, ka jābalso par pārmaiņām. Nu,vai dabūjāt pārmaiņas? Trīs pirkstu kombināciju jūs dabūjāt, nevis pārmaiņas! Saprotiet taču vienreiz, ka ne jau no jūsu balsošanas kas ir atkarīgs, bet gan no tiem, kuri izvirza kandidātus. Un kandidātus izvirza partijas, jeb pareizāk sakot, tie, kuri stāv aiz šīm partijām. Tāpēc izvirzītie nav jūsu, bet gan VIŅU cilvēki.Šobrīd viņi vienkārši meklē jaunus ģīmjus, ko jums iesmērēt. Lai jūs čaklāk rikšotu pie urnām, tiek radīta intriga tos ģīmjus izvirzot no dažādām partijām, zem dažādiem lozungiem. Ar vieniem jūs baida, bet otrus slavē. Taču visi viņi ir viena brandža. Un to nespēj saprast tikai tie, kuri to negrib saprast. Ir tiešām jābūt prātā vājam, lai tajā visā piedalītos.

Atbildēt

Harr

27.02.2019. 18:12

»

lauķis

Balsoji?Tad tagad klusē un baudi sava ,,darba,, augļus , un nav svarīgi par ko balsoji


Jā, balsoju un?
Kā var rakstīt tik bezjēdzīgas lietas, jebšu tikpat labi:

"Nebalsoji? Tad tagad klusē un baudi sava ,,bezdarba,, augļus , un nav svarīgi par ko nebalsoji."

..

Ja skolā nav padevusies matemātika un/vai līdzšinējā dzīve nav likusi pamatus kaut kādai loģiskai domāšanai, tad ir nekorekti aicināt citus tāpat bāzt galvu smiltīs, kas pie mums novērojams arī citās jomās).

Jebšu Tev škiet, ka ar pliku "nobalsošanu" visi pilsoņa pienākumi ir izpildīti un tad tik var gaidīt un "baudīt", ka tulīt viss gāzīsies no pārpilnības raga?

Atbildēt

Amatnieks

27.02.2019. 17:57

»

lauķis

Balsoji?Tad tagad klusē un baudi sava ,,darba,, augļus , un nav svarīgi par ko balsoji


Vēlēšanas skaitās notikušas, ja ierodas kaut viens vēletājs un tas pats par sevi nobalso. Ņeboisa, čekisti pārtaisot Satversmi ir visu paredzējuši, tikai ne to, ka tā pārtaisīta nelikumīgi bez referenduma.

Atbildēt

lauķis

27.02.2019. 17:51

»

Harr

"Ja vēlētāju skaits būs zem 50% tad to nu nekādīgi nevarēs saukt par visas tautas valdību...


Balsoji?Tad tagad klusē un baudi sava ,,darba,, augļus , un nav svarīgi par ko balsoji.

Atbildēt

Harr

27.02.2019. 17:46

»

lauķis

Es biedru partijnieku ,,lohatronu,,boikotēju kopš 2003.gada , un priecē tas ka saprātīgu cilvēku skaits palielinās.Ja vēlētāju skaits būs zem 50% tad to nu nekādīgi nevarēs saukt par visas tautas valdību


"Ja vēlētāju skaits būs zem 50% tad to nu nekādīgi nevarēs saukt par visas tautas valdību."

Un? Tas ko maina?
Pie mums nav noteikts cik % no vēlētājiem ir jānobalso (jau tagad ir tikai ap ~30-40%), bet vietas rēķina tikai no tiem, kas to izdara (ja pieņemtu ka 5% ir jāpārvar no visiem balstiesīgajiem, tad varbūt būtu kaut kas jēdzīgāks).

Tā kā ar to "boikotēšanu" cilvēki tikai vēl vairāk veicina šīs nejēdzības (vai arī piepalīdz tiem biedēšanas objektiem, jo tur daļa elektorāta (par nelielu, tulītēji taustāmu atlīdzību) vienmēr ir aktīva).

Atbildēt

Pašpietiekamais

27.02.2019. 17:26

Ja uzņēmējs negrib maksāt cilvēcīgu algu, tad lai izput, bet ja neslēgs robežas ārvalstu dotētajai produkcijai un ar vergu darbaspēku ražotām precēm, tad tādai valstij nav nākotnes. Dotācijas vispār ir ekonomikas sagraušanas instruments un savējo čomaku stimulēšanai radīta. Nākotnē paliksim tāpat kā Detroita palika tukša ar piegānītu dabu, bet polimafijas investori jau šiverēs citās zemēs.

Atbildēt

lauķis

27.02.2019. 16:16

»

Tu koloborants, nodevējs

Vēlēšanas boikotēšu - nemeklē muļķus, tu neesi vajadzīgs, jo vēlēšnas notikušās, kaut uz tām atnāks viens vēlētājs + paši kanddāti...


Es biedru partijnieku ,,lohatronu,,boikotēju kopš 2003.gada , un priecē tas ka saprātīgu cilvēku skaits palielinās.Ja vēlētāju skaits būs zem 50% tad to nu nekādīgi nevarēs saukt par visas tautas valdību.
Biedēšana ar Usakovu un Ždanoku vairs neiet cauri.

Atbildēt

nacionālsociālists

27.02.2019. 16:02

»

Raivis Dzintars smird un norok partiju ar pūpoliem

Es EP vēlēšanas boikotēšu


Tu neesi vienīgais! Boikots!

Atbildēt

FKK

27.02.2019. 15:54

»

Leiškalns

Ja Rubese dabūs daudzus mīnusus, tad tas viņai liegs ceļu uz Latvijas valsts prezidentes amatu. Un Rubese dabūs mīnusus. Vecene ir iedomīga un ar krampi, grūti šo pastumt malā, bet tauta par to parūpēsies


Rubesa ar savu absolūti cinisko, šausmīgas alkatības vadīto brāļošanos ar oik afēristiem, valstu uzņēmumu iztīrītājiem caur basketbola klubiem un "mākslas" biedrībām, ir kārtējo reizi ar dubļiem zemē iegāzusi visu trimdas letiņu sabiedrību kopumā.
Būtībā aplējusi ar jaunupiešu, ščipčinskas-rukšānes, pavļutiešu, krājbankas antonova-bonadariešu pēc korupcijas sīvi smirdošajiem mēsliem, agrāk tik ļoti respektablo vecās trimdas pilsonīgo sabiedrību, kuri gadu desmitiem ticēja cienījamas, demokrātskas Latvijas atkal atjaunošanai. Rubesa to visu ir ļauni diskreditējusi ar savu augstprātīgo skriešu pakaļ naudai brāļojoties ar tik ļoti apšaubāmu afēristu, politikāņu grupējumu.

Atbildēt

Leiškalns

27.02.2019. 15:26

»

Modris

Jaunpups ar bagātu izdomu nekad nav lepojies! Tagad parāda arī kautkādu aprobežotību, jo negatīvāk vērtētu personu par Rubesu ir grūti atrast! Kur tik viņa ar savu sorosīdu atbalstu nav līdusi, un visur parādījusi neatbilstību ieņemajam amatam, jo ir vienkārši iedomīga zoss. Tas, ka viņai saliks visvairāk...


Ja Rubese dabūs daudzus mīnusus, tad tas viņai liegs ceļu uz Latvijas valsts prezidentes amatu. Un Rubese dabūs mīnusus. Vecene ir iedomīga un ar krampi, grūti šo pastumt malā, bet tauta par to parūpēsies.

Atbildēt

Raivis Dzintars smird un norok partiju ar pūpoliem

27.02.2019. 15:23

»

Tu koloborants, nodevējs

Vēlēšanas boikotēšu - nemeklē muļķus, tu neesi vajadzīgs, jo vēlēšnas notikušās, kaut uz tām atnāks viens vēlētājs + paši kanddāti...


Kas mainīsies, ja EP ievēlēs 8 krievjebreju nacistus vai 8 latviešu nacionālistus? 500 deputātu lielajā parlamentā šīs balsis izšķīst kā okeānā.
Saeimas vēlēšanās šaubījos vai balsot par NA, vai par JKP. Nobalsoju par NA.

Atbildēt

Tu koloborants, nodevējs

27.02.2019. 15:05

»

Raivis Dzintars smird un norok partiju ar pūpoliem

Es EP vēlēšanas boikotēšu


Vēlēšanas boikotēšu - nemeklē muļķus, tu neesi vajadzīgs, jo vēlēšnas notikušās, kaut uz tām atnāks viens vēlētājs + paši kanddāti.

Tagad saproti, uz ko tu aicini vēlētājus - uz to, lai ievēlētu Ždanoku, Ušakovu un Co.
Tas ir 3.klases palīgskolas skolnieka izvirdums, kad viņam mamma nedod konfekti pirms zupas.

Atbildēt

Modris

27.02.2019. 14:54

»

FKK

Vispār A/Par "viesstrādniekus" jeb zvaigznēnus pirka jau pirms iepriekšējām Saeimas vēlēšanām. Patiesībā tā Jaunupa stratēģija jau sen. Tā viņš pirms kāda laika izmēģināja roku ar nu jau mirušo Andreju Žagaru, tad Bondaru, tad Pabriku, Voiku-Moiku, Rukšāni, utt. Tas ir tāds vulgārs baskteblolu algotņu...


Jaunpups ar bagātu izdomu nekad nav lepojies! Tagad parāda arī kautkādu aprobežotību, jo negatīvāk vērtētu personu par Rubesu ir grūti atrast! Kur tik viņa ar savu sorosīdu atbalstu nav līdusi, un visur parādījusi neatbilstību ieņemajam amatam, jo ir vienkārši iedomīga zoss. Tas, ka viņai saliks visvairāk mīnusus, ir skaidrs jau tagad.

Atbildēt

Raivis Dzintars smird un norok partiju ar pūpoliem

27.02.2019. 14:54

»

GGG

Vispār jautājums, ko tieši Pūpols apkalpo


Kāda starpība. Pūpola virzīšana pirmajās rindās ir necieņa pret partijas ilggadējiem biedriem. Ziedo naudu, izvirzi idejas, brauc uz kongresiem,piedalies pasākumos un beigās Pūpols, kurš, atzīšu, ir populārs un ar kuru var nozvejot balsis. Gudrība un intelekts, ilggadēja darbība un lojalitāte nav svarīga, ka tik ir popularitāte - šis princips partijas darbībā gan riebjas un nepatīk!

Atbildēt

GGG

27.02.2019. 14:46

»

Raivis Dzintars smird un norok partiju ar pūpoliem

Es EP vēlēšanas boikotēšu


Vispār jautājums, ko tieši Pūpols apkalpo.

Atbildēt

Raivis Dzintars smird un norok partiju ar pūpoliem

27.02.2019. 14:38

Es EP vēlēšanas boikotēšu.

Atbildēt

FKK

27.02.2019. 14:18

Vispār A/Par "viesstrādniekus" jeb zvaigznēnus pirka jau pirms iepriekšējām Saeimas vēlēšanām. Patiesībā tā Jaunupa stratēģija jau sen. Tā viņš pirms kāda laika izmēģināja roku ar nu jau mirušo Andreju Žagaru, tad Bondaru, tad Pabriku, Voiku-Moiku, Rukšāni, utt. Tas ir tāds vulgārs baskteblolu algotņu domāšanas princips, kuru izdomas nabagais Jaunups pārcēlis uz politiku.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft