Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tā bildē

19.07.2019. 07:52

»

jurisx

Kas tas par briesmoni bildē? Vai tad nav neērti biedēt cilvēkus ar tādu ,,mūli


ir Fanija Golda, līdzīga Ilgai Kreitusei- čekistei un komunistei.

Atbildēt

jurisx

29.03.2019. 00:51

Kas tas par briesmoni bildē? Vai tad nav neērti biedēt cilvēkus ar tādu ,,mūli,,?

Atbildēt

Blondīne

15.03.2019. 00:27

Rubesa ir pelnījusi ar kāju pa mīkstumu.

Atbildēt

furkuss

07.03.2019. 16:31

Baiba ir izgāzusies..RB projektam ES naudu vairs nedos Brexita dēļ..Arī eiropieši ir aptvēruši, ka šis ir totālo minusu projekts, ko bāleliņi radījuši ES fondu izlaupišanai..Tāpēc grib sarūpēt sev siltu vietu, jo Kanādā būs jāstrādā..Muļķi laist var tikai šeit..Kādam jābūt neizglītotam īblim, lai balsotu par urīnvīriņiem un Baibu?

Atbildēt

andris a

05.03.2019. 20:33

:)):))Sociologi-4.marta LTv-3 Ziņās semīta Levita krusttdēls semīts Ušakovs ,vēl pagaidām kolonistu ieliktenis- kā Rīgas ""mēris""- izteicās, ka bez viņa- Rīga būšot ""IZVAROTA""-""AUGSTA IZRUNAS DEBILIZĀCIJAS KLASE"" .Te atkal parādās semītu mākslīgi izveidotās Judokristietības princips- PATS ZAGLIS SAUC-ĶERIET ZAGLI !

Atbildēt

Lelle

04.03.2019. 01:03

Man meita nupet beidza maģistrus, kuru diploms atzīts visā Eiropā un pošas no šīs smirdīgās vircas bedres projām. Grūti vecākiem savu otro bērnu(dēls jau 10 gadus kā Šveicē) atlaist un pašiem palikt vecumdienās vieniem, bet tomēr to darīšu meitas nākotnes vārdā. Šitā smirdīgā vircas bedre pamazām izžus pavisam, te jau vairs palikuši tikai pamuļķi, penši un vājnieki, visi gudrākie sen projām.
Lai tik vēl kāčā vien augšā nodokļus un sāk apkarot nabagus, kuriem ienākumi bišķīt virs 15 tūkstošiem!! Kas ir 15 tūkst., ja Rimša alga vienā mēnesī ir vairāk kā 15 tūkst???!!! Muļķu valsts.

Atbildēt

Lelle

04.03.2019. 00:45

Ir jābūt smagi prātu izkūkojušam, lai balsotu par pļerkstekli Ijābu, nekaunīgu pašlabuma meklētāju un duru Rubeseni un vēl jo mazāk par neko neizsakošo, apaļo nullīti Ilveseni. Tie Paristi ir pilnīgi un galīgi nojūgušies....

Atbildēt

gunča

28.02.2019. 21:07

Šitai dāmītei (bildē) pirkstu gan mutē neliec. Nokodīs vienā rāvienā! Nu gan ir plēsoņa! Tādu uz Briseli? Zooparkā vieta viņai.

Atbildēt

Harr

28.02.2019. 16:06

»

lauķis

Beidz manipulēt


Kapēc neatslēdz internetu? Tā tomēr arī ir augļotāju un partijnieku sistēma/rupors/kontroles mehānisms un nez kas vēl?

Atbildēt

...

28.02.2019. 08:20

»

lauķis

Beidz manipulēt


Izmet skaidro naudu.

Atbildēt

lauķis

28.02.2019. 07:09

»

Harr

Jautājums bija burtiski Tev, ja reiz neapmierina, tad kā kaut kā ignorēšana to maina


Beidz manipulēt.
Ja cilvēki nebalsos tad partijnieku augļotāju sistēma sabruks kā kāršu namiņš.
Neej , nebalso , atturi draugu no tā.
Likvidē bankas kontu.
Tie būtu pirmie katra godīga cilvēka darbi.

Atbildēt

TYT

27.02.2019. 20:36

»

Leiškalns

Ja Rubese dabūs daudzus mīnusus, tad tas viņai liegs ceļu uz Latvijas valsts prezidentes amatu. Un Rubese dabūs mīnusus. Vecene ir iedomīga un ar krampi, grūti šo pastumt malā, bet tauta par to parūpēsies


Beidz te manipulēt, vecais āzis. Rubesa nevienu mirkli reāli nepretendē uz prezidenta amatu un tādēļ nevienam nav vajadzīgs balsot par "A/Par" listi, lai viņu izsvītrotu. Patiesībā tā tik un tā tiks nobalsots par A/Par. Cik gan zemu jānolaižas, lai izdomātu tik stulbu manipulāciju. Piesaistīt cilvēkus A/Par listei, lai ieriebtu Rubesai ...
Vienkārši vispār nevajag uz šo sarakstu raudzīties un pat nepieskarties tam. Rubesa tāpat netiks iekšā, tāpēc svītrošanai nav ne mazākās jēgas. Izgriežiet viņas bildi no žurnāla, piezīmējiet ūsas, tam būs lielāka jēga.

Atbildēt

pļurkt-bļurc

27.02.2019. 20:35

Tā tiek gatavota N.Ušakova ievēlēšana.Ar dažādu komediantu publiskošanu.Bet!Lai tik N.U. ir prom!

Atbildēt

Harr

27.02.2019. 20:19

»

lauķis

Acīmredzami dažus apmierina partijnieku/augļotāju diktatūra,novēlu izbaudīt nepopulāros lēmumus


Jautājums bija burtiski Tev, ja reiz neapmierina, tad kā kaut kā ignorēšana to maina?

Un ja rodas vēlme padomāt, tad iesaku palasīt "Saeimas vēlēšanas likumu" un iepazīties ar to, ka vēlēšanu ignorēšana nekādas sekas nerada, nevis rupji vāvuļot un dzīt tukšu demagoģiju ..

Atbildēt

lauķis

27.02.2019. 19:44

»

Harr

Ja reiz viss ir pie vienas vietas (un kā te daži grib atteikties no pilsonības), tad kapēc par to vispār ir vērts cepties un izteikt/rakstīt kaut kādus komentārus...


Acīmredzami dažus apmierina partijnieku/augļotāju diktatūra,novēlu izbaudīt nepopulāros lēmumus.
Ja nu tomēr rodas vēlme domāt tad iesaku iepazīties ar cēloņu seku likumsakarību.

Atbildēt

Harr

27.02.2019. 19:38

Ja reiz viss ir pie vienas vietas (un kā te daži grib atteikties no pilsonības), tad kapēc par to vispār ir vērts cepties un izteikt/rakstīt kaut kādus komentārus?

Vai nav vienalga, ko tie pārējie (garā apdalītie) dara un kapēc iet uz vēlēšanām?

Un jēga klāstīt savus uzskatus, ka visi balso tikai kaut kādās lozungu iluzijās par kaut kādām pārmaiņām (īpaši jau tādām, kas notiks tūlīt/rīt)?

Atbildēt

lauķis

27.02.2019. 19:21

»

Harr

Jā, balsoju un...


Balsojot tu saņēmi slimības nespējas lapu (biļetenu) , atdevi SAVAS tiesības partijniekiem,un iemeti to URNĀ.
No pilsonības es labprāt atteiktos , bet tas nav iespējams.Jā , pilsonību var nomainīt , tā ir ka prece , drīzāk jau ka verga važas.Smiltīs galvu bāz tu , bet dibens ta gaisā,gaidi , gan jau kāds piemērīsies.

Atbildēt

Žulis

27.02.2019. 19:17

Pilnīgi uzjautrinoši ir vērot, kā te valdības troļļi satraukušies par to, ka kāds ir pieminējis šī vēlēšanu farsa boikotu. Ko tas došot, tas vēl vairāk veicināšot nejēdzības, ievēlēšot Ždanoku, Ušakovu un Co.... Un atkal atkārtojas vecu vecā dziesma: "Nav gan par ko vēlēt, bet vēlēt ir jāiet". Cik ilgi jūs tos cilvēkus tā cerat apmuļķot? Vai jūs varat nosaukt kaut vienu Latvijas un latviešu patriotu, kas šādā vēlēšanu farsā būtu uz Eiropu aizbalsots? Un ko tad tagad pie tām urnām skriedami jūs cerat tur ievēlēt? Tikko bija Saeimas vēlēšanas. Visi tika aicināti skriet un balsot, jo citādi bla, bla, bla. Nu skrēja cilvēciņi, balsoja. Viens otru uzmundrināja sakot, ka jābalso par pārmaiņām. Nu,vai dabūjāt pārmaiņas? Trīs pirkstu kombināciju jūs dabūjāt, nevis pārmaiņas! Saprotiet taču vienreiz, ka ne jau no jūsu balsošanas kas ir atkarīgs, bet gan no tiem, kuri izvirza kandidātus. Un kandidātus izvirza partijas, jeb pareizāk sakot, tie, kuri stāv aiz šīm partijām. Tāpēc izvirzītie nav jūsu, bet gan VIŅU cilvēki.Šobrīd viņi vienkārši meklē jaunus ģīmjus, ko jums iesmērēt. Lai jūs čaklāk rikšotu pie urnām, tiek radīta intriga tos ģīmjus izvirzot no dažādām partijām, zem dažādiem lozungiem. Ar vieniem jūs baida, bet otrus slavē. Taču visi viņi ir viena brandža. Un to nespēj saprast tikai tie, kuri to negrib saprast. Ir tiešām jābūt prātā vājam, lai tajā visā piedalītos.

Atbildēt

Harr

27.02.2019. 19:12

»

lauķis

Balsoji?Tad tagad klusē un baudi sava ,,darba,, augļus , un nav svarīgi par ko balsoji


Jā, balsoju un?
Kā var rakstīt tik bezjēdzīgas lietas, jebšu tikpat labi:

"Nebalsoji? Tad tagad klusē un baudi sava ,,bezdarba,, augļus , un nav svarīgi par ko nebalsoji."

..

Ja skolā nav padevusies matemātika un/vai līdzšinējā dzīve nav likusi pamatus kaut kādai loģiskai domāšanai, tad ir nekorekti aicināt citus tāpat bāzt galvu smiltīs, kas pie mums novērojams arī citās jomās).

Jebšu Tev škiet, ka ar pliku "nobalsošanu" visi pilsoņa pienākumi ir izpildīti un tad tik var gaidīt un "baudīt", ka tulīt viss gāzīsies no pārpilnības raga?

Atbildēt

Amatnieks

27.02.2019. 18:57

»

lauķis

Balsoji?Tad tagad klusē un baudi sava ,,darba,, augļus , un nav svarīgi par ko balsoji


Vēlēšanas skaitās notikušas, ja ierodas kaut viens vēletājs un tas pats par sevi nobalso. Ņeboisa, čekisti pārtaisot Satversmi ir visu paredzējuši, tikai ne to, ka tā pārtaisīta nelikumīgi bez referenduma.

Atbildēt

lauķis

27.02.2019. 18:51

»

Harr

"Ja vēlētāju skaits būs zem 50% tad to nu nekādīgi nevarēs saukt par visas tautas valdību...


Balsoji?Tad tagad klusē un baudi sava ,,darba,, augļus , un nav svarīgi par ko balsoji.

Atbildēt

Harr

27.02.2019. 18:46

»

lauķis

Es biedru partijnieku ,,lohatronu,,boikotēju kopš 2003.gada , un priecē tas ka saprātīgu cilvēku skaits palielinās.Ja vēlētāju skaits būs zem 50% tad to nu nekādīgi nevarēs saukt par visas tautas valdību


"Ja vēlētāju skaits būs zem 50% tad to nu nekādīgi nevarēs saukt par visas tautas valdību."

Un? Tas ko maina?
Pie mums nav noteikts cik % no vēlētājiem ir jānobalso (jau tagad ir tikai ap ~30-40%), bet vietas rēķina tikai no tiem, kas to izdara (ja pieņemtu ka 5% ir jāpārvar no visiem balstiesīgajiem, tad varbūt būtu kaut kas jēdzīgāks).

Tā kā ar to "boikotēšanu" cilvēki tikai vēl vairāk veicina šīs nejēdzības (vai arī piepalīdz tiem biedēšanas objektiem, jo tur daļa elektorāta (par nelielu, tulītēji taustāmu atlīdzību) vienmēr ir aktīva).

Atbildēt

Pašpietiekamais

27.02.2019. 18:26

Ja uzņēmējs negrib maksāt cilvēcīgu algu, tad lai izput, bet ja neslēgs robežas ārvalstu dotētajai produkcijai un ar vergu darbaspēku ražotām precēm, tad tādai valstij nav nākotnes. Dotācijas vispār ir ekonomikas sagraušanas instruments un savējo čomaku stimulēšanai radīta. Nākotnē paliksim tāpat kā Detroita palika tukša ar piegānītu dabu, bet polimafijas investori jau šiverēs citās zemēs.

Atbildēt

lauķis

27.02.2019. 17:16

»

Tu koloborants, nodevējs

Vēlēšanas boikotēšu - nemeklē muļķus, tu neesi vajadzīgs, jo vēlēšnas notikušās, kaut uz tām atnāks viens vēlētājs + paši kanddāti...


Es biedru partijnieku ,,lohatronu,,boikotēju kopš 2003.gada , un priecē tas ka saprātīgu cilvēku skaits palielinās.Ja vēlētāju skaits būs zem 50% tad to nu nekādīgi nevarēs saukt par visas tautas valdību.
Biedēšana ar Usakovu un Ždanoku vairs neiet cauri.

Atbildēt

nacionālsociālists

27.02.2019. 17:02

»

Raivis Dzintars smird un norok partiju ar pūpoliem

Es EP vēlēšanas boikotēšu


Tu neesi vienīgais! Boikots!

Atbildēt

FKK

27.02.2019. 16:54

»

Leiškalns

Ja Rubese dabūs daudzus mīnusus, tad tas viņai liegs ceļu uz Latvijas valsts prezidentes amatu. Un Rubese dabūs mīnusus. Vecene ir iedomīga un ar krampi, grūti šo pastumt malā, bet tauta par to parūpēsies


Rubesa ar savu absolūti cinisko, šausmīgas alkatības vadīto brāļošanos ar oik afēristiem, valstu uzņēmumu iztīrītājiem caur basketbola klubiem un "mākslas" biedrībām, ir kārtējo reizi ar dubļiem zemē iegāzusi visu trimdas letiņu sabiedrību kopumā.
Būtībā aplējusi ar jaunupiešu, ščipčinskas-rukšānes, pavļutiešu, krājbankas antonova-bonadariešu pēc korupcijas sīvi smirdošajiem mēsliem, agrāk tik ļoti respektablo vecās trimdas pilsonīgo sabiedrību, kuri gadu desmitiem ticēja cienījamas, demokrātskas Latvijas atkal atjaunošanai. Rubesa to visu ir ļauni diskreditējusi ar savu augstprātīgo skriešu pakaļ naudai brāļojoties ar tik ļoti apšaubāmu afēristu, politikāņu grupējumu.

Atbildēt

Leiškalns

27.02.2019. 16:26

»

Modris

Jaunpups ar bagātu izdomu nekad nav lepojies! Tagad parāda arī kautkādu aprobežotību, jo negatīvāk vērtētu personu par Rubesu ir grūti atrast! Kur tik viņa ar savu sorosīdu atbalstu nav līdusi, un visur parādījusi neatbilstību ieņemajam amatam, jo ir vienkārši iedomīga zoss. Tas, ka viņai saliks visvairāk...


Ja Rubese dabūs daudzus mīnusus, tad tas viņai liegs ceļu uz Latvijas valsts prezidentes amatu. Un Rubese dabūs mīnusus. Vecene ir iedomīga un ar krampi, grūti šo pastumt malā, bet tauta par to parūpēsies.

Atbildēt

Raivis Dzintars smird un norok partiju ar pūpoliem

27.02.2019. 16:23

»

Tu koloborants, nodevējs

Vēlēšanas boikotēšu - nemeklē muļķus, tu neesi vajadzīgs, jo vēlēšnas notikušās, kaut uz tām atnāks viens vēlētājs + paši kanddāti...


Kas mainīsies, ja EP ievēlēs 8 krievjebreju nacistus vai 8 latviešu nacionālistus? 500 deputātu lielajā parlamentā šīs balsis izšķīst kā okeānā.
Saeimas vēlēšanās šaubījos vai balsot par NA, vai par JKP. Nobalsoju par NA.

Atbildēt

Tu koloborants, nodevējs

27.02.2019. 16:05

»

Raivis Dzintars smird un norok partiju ar pūpoliem

Es EP vēlēšanas boikotēšu


Vēlēšanas boikotēšu - nemeklē muļķus, tu neesi vajadzīgs, jo vēlēšnas notikušās, kaut uz tām atnāks viens vēlētājs + paši kanddāti.

Tagad saproti, uz ko tu aicini vēlētājus - uz to, lai ievēlētu Ždanoku, Ušakovu un Co.
Tas ir 3.klases palīgskolas skolnieka izvirdums, kad viņam mamma nedod konfekti pirms zupas.

Atbildēt

Modris

27.02.2019. 15:54

»

FKK

Vispār A/Par "viesstrādniekus" jeb zvaigznēnus pirka jau pirms iepriekšējām Saeimas vēlēšanām. Patiesībā tā Jaunupa stratēģija jau sen. Tā viņš pirms kāda laika izmēģināja roku ar nu jau mirušo Andreju Žagaru, tad Bondaru, tad Pabriku, Voiku-Moiku, Rukšāni, utt. Tas ir tāds vulgārs baskteblolu algotņu...


Jaunpups ar bagātu izdomu nekad nav lepojies! Tagad parāda arī kautkādu aprobežotību, jo negatīvāk vērtētu personu par Rubesu ir grūti atrast! Kur tik viņa ar savu sorosīdu atbalstu nav līdusi, un visur parādījusi neatbilstību ieņemajam amatam, jo ir vienkārši iedomīga zoss. Tas, ka viņai saliks visvairāk mīnusus, ir skaidrs jau tagad.

Atbildēt

Raivis Dzintars smird un norok partiju ar pūpoliem

27.02.2019. 15:54

»

GGG

Vispār jautājums, ko tieši Pūpols apkalpo


Kāda starpība. Pūpola virzīšana pirmajās rindās ir necieņa pret partijas ilggadējiem biedriem. Ziedo naudu, izvirzi idejas, brauc uz kongresiem,piedalies pasākumos un beigās Pūpols, kurš, atzīšu, ir populārs un ar kuru var nozvejot balsis. Gudrība un intelekts, ilggadēja darbība un lojalitāte nav svarīga, ka tik ir popularitāte - šis princips partijas darbībā gan riebjas un nepatīk!

Atbildēt

GGG

27.02.2019. 15:46

»

Raivis Dzintars smird un norok partiju ar pūpoliem

Es EP vēlēšanas boikotēšu


Vispār jautājums, ko tieši Pūpols apkalpo.

Atbildēt

Raivis Dzintars smird un norok partiju ar pūpoliem

27.02.2019. 15:38

Es EP vēlēšanas boikotēšu.

Atbildēt

FKK

27.02.2019. 15:18

Vispār A/Par "viesstrādniekus" jeb zvaigznēnus pirka jau pirms iepriekšējām Saeimas vēlēšanām. Patiesībā tā Jaunupa stratēģija jau sen. Tā viņš pirms kāda laika izmēģināja roku ar nu jau mirušo Andreju Žagaru, tad Bondaru, tad Pabriku, Voiku-Moiku, Rukšāni, utt. Tas ir tāds vulgārs baskteblolu algotņu domāšanas princips, kuru izdomas nabagais Jaunups pārcēlis uz politiku.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

FotoPašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu, ka Putinam viss, kas saistās ar PSRS, ir svēts un godā turams. Viens no PSRS laika jājamzirdziņiem – Otrais pasaules karš it īpaši. Tomēr šogad 9.maija ieplānotās izrādīšanās izpalika, bet izrādīties vajag, īpaši, ja tuvojas vēlēšanas, kuru rezultāts izšķirs, vai Krievija tiks faktiski pie cara, kuram svēts PSRS mantojums, vai nē. Visticamāk, ka tiks, un šī tikšana vismazākā mērā būs saistīta ar Krievijas iedzīvotāju patieso gribu, bet tas jau cits stāsts.
Lasīt visu...

12

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

Foto1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas tēvam, minimums, ir jāatkāpjas. Interesanti, kāpēc tik ļoti ir bail atklāt izglītības vai pilsonības dokumentus? Un tad ir jāuzdod daži tieši jautājumi par mūsu drošības dienestiem. Savukārt, ja tā nav taisnība, tad ir jābūt notiesājošam spriedumam par apmelošanu. Viens no diviem. Taču mana sajūta saka, ka būs kā ierasts, nebūs nekas.
Lasīt visu...

21

Ko apliecina pieminekļa zīme

FotoMantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc publiskā telpa ir svarīga. To saprot ne tikai profesionāļi, bet arī cilvēki, kuru vēstījumu var saukt par “tautas balsi”. Šajā vārdu salikumā nav ironijas, tautas balsī bez negantuma ir arī saprāts.
Lasīt visu...

15

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

FotoMinistru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras reformu". Līdz ar to ir uzsākta manis kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra (AP!) vadītā valsts digitalizācijas reforma, kas attīstīs un nostiprinās valsts pārvaldes rīcībā esošos IKT resursus un pārvaldības kompetences, pilnveidos datu un pakalpojumu pārvaldību, kā arī, radīs jaunas iespējas komersantiem attīstīt savus digitālos risinājumus, pilnveidot esošos pakalpojumus un radīt jaunus.
Lasīt visu...

15

Manas pārdomas par Latvijas himnu

FotoMūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme – toreiz vēl ne valsts. Ne vairs Kurzeme, ne vairs Vidzeme, ne vairs Latgale, bet gan Latvija. Latvija kā viena noteikta daļa no pasaules. Latvija, kas atrodama pasaules kartē.
Lasīt visu...

21

Muļķība vai pasūtījums?

FotoSliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai tādēļ, ka to kādreiz ir izmantojuši kompartijas birokrāti, mūsu vadošo partiju koalīcijai nebija viegli atrast. Negribas idejas autorus un deputātus saukt par muļķiem, jo muļķībai var būt arī pasūtītājs – labi paslēpts lobijs ar saviem finansiāliem vai politiskiem mērķiem un līdzekļiem.
Lasīt visu...

21

Prezidents un Drāma

FotoKatra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet industriālais laikmets prasīja darba rokas. Otrajā vairums armiju braši iejāja zirgu mugurā, lepni zobenus vicinot (kaujā pie Mokras vācieši zaudēja 50 tankus, bet poļi 300 zirgus), bet kara noslēgumā cilvēce pieredzēja Hirosimu un Nagasaki.
Lasīt visu...

6

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

FotoŠī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com kontā @bembijs publicēja tagad izdzēstu ierakstu, kurā ievietoja ekrānšāviņu no politiskās partijas Nacionālā savienība “Taisnīgums” profila, tam pievienojot komentāru: “Gribētu, lai Rīgas valsts 2. ģimnāzija pastāsta, ko viņu mūzikas skolotājs darīja šajā “akcijā”.”
Lasīt visu...

6

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

FotoKultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) ēkas būvniecību, līdz 2016.gada 31.decembrim pārskaitot būvniekiem pēdējo maksājumu 104 904 eiro apmērā. Kopumā par ēkas būvniecību 8 gadu laikā valsts samaksājusi 195 565 638 eiro, un tai pret būvnieku nav parādsaistību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...