Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Visiem jābūt vienlīdzīgiem

22.07.2018. 18:34

Ja Vīķe izbāztu to savu galvu no vienas vietas kur viņa to ir iebāzusi un paskatītos cik patiešām nabadzīgi dzīvo lielākā daļa, varbūt viņai kaut kāda apskaidrība arī atnāktu par savu izdarīto un neizdarīto Latvijas labā.

Atbildēt

nekā nebija

12.07.2018. 13:45

»

uuuuuuu

plekste lai publiski atdod pulksteniiti.......................kappa vietu...............un iet uz visām 4 pusēm


Nekādas iešanas nebūs, ne uz četrām, ne divām, pat ne uz vienu pusi. Viņa tiks tiesāta gluži tāpat, kā pārējie siles lopi, genocīda īstenotāji. Karāsies vienā rindā ar citiem.

Atbildēt

redzi

10.07.2018. 07:47

Mēs labi saskatām pasaules netaisnību. Bet ziniet, kur slēpjas taisnīgums? Tajā, ka neviens nevar palikt varens mūžiigi - kad pienāks tā stunda, visa bagātība neko nedos, bagātais kļūs vienlīdzīgs ar nabago. Un kas to zin, vai kā būs viņā saulē (vai nākamajā dziivē).

Atbildēt

he

10.07.2018. 07:05

Lai nu kam,bet šim pasākumam pietiks zemes visiem, jandāliņš pilnīgi lieks. Bet kam patīk jandāliņi - uz priekšu,parādiet ko spējiet.:DDDD

Atbildēt

redzi

09.07.2018. 20:03

»

Alias

Normāls cilvēks nerītu ar 5 rīklēm. Turklāt jau tā par brīvu dzīvojot uz savas tautas kakla. Bet "tautumeita" ir pārliecināta,ka viņai vienkārši PIENĀKAS, tanī pat laikā aizmirstot,ka alkatība ir nāves grēks. Manis dēļ viņa var aizrīties ar tām kapuvietām un visiem pārējiem mēsliem,ko viņa jau ir dabūjusi...


Man savos 65 ir vienalga, kur mani "iekasīs" , varbūt pat labāk jaukā mežā. Bet par paaudzi vecākiem cilvēkiem tas ir svarīgi, kā manai mātei, vīramātei, tantēm, viņas grib, lai viss būtu smuki, jau iepriekš pasūta pieminekļus ar uzrakstiem. Tā nu tas ir.

Atbildēt

Alias

09.07.2018. 17:56

»

Totāls murgs

99% totāli slimu komentētăju un komentāru. Laiks ārstēties! Jūs tak neesat ne kripatiņas labāki ja vispār varat ko tik briesmīgu domāt un rakstīt par cilvēku. Normāls cilvēks neko tik pretīgu par citu nedarītu


Normāls cilvēks nerītu ar 5 rīklēm. Turklāt jau tā par brīvu dzīvojot uz savas tautas kakla. Bet "tautumeita" ir pārliecināta,ka viņai vienkārši PIENĀKAS, tanī pat laikā aizmirstot,ka alkatība ir nāves grēks. Manis dēļ viņa var aizrīties ar tām kapuvietām un visiem pārējiem mēsliem,ko viņa jau ir dabūjusi un uz ko turpina pretendēt. Lai viņai kaut 70 kapuvietas,ja reiz ir tik nozīmīgi,kur viņu iekasīs. Bet idiotiski tas ir gan.

Atbildēt

Murovejs

09.07.2018. 03:53

Izskatās, ka šī prastā bāba ir no tām, kuras jaunībā ar attieksmi "es taču esmu māte", stumjot savu atvasi bērnu ratos, ar tiem ratiem ir gatavas visus pa malām aizgrūst, jo ... viņa taču Vaira un vēēēēēēēēl Freiberga, - viņai PIENĀĀĀĀĀĀĀKAS!!!!!!

Atbildēt

grōšai

08.07.2018. 22:36

»

wera

VVF pretīga, kamptgriboša liekule. Pretīga būtne


no Canada's vismaz nebija Pu†lerlandes vals†s valoda vienīgā inosrāņu valoda!

Atbildēt

Mēs esam diženi!

08.07.2018. 19:45

»

Liktenīgie Simtgades komu dziesmu

un deju svētki būs izskanējuši kopīgojot latvju morālas vērtības!!Ave sol


Mēs esam vareni! Kāds idiotisms genocīda apstākļos!

Atbildēt

Ko nu!

08.07.2018. 19:22

»

jautaajums

Kas kopīgs Reizniecei, kura pēc idiotiem: Dombrovska, Slaktera un Reira, vismaz ar aritmētiku nav naidā, ar čekas maitu


Kliniskās psiholoģijas doktores VVF pašas kliniskās psigoloģiskās diagnozes noteikšanai ir tikai viens variants, eksperiments. Tā kā Reizniece arī guvusi SVF/PB žīdu atzinību, nav zināma Reiznieces tautība, un turpina VVF brīvmūrniecības līniju, nekas cits neatliek - abas kailas saslēgt rokdzelžos kopā un palaist svētdienā Vecrīgā. Hipotētiski VVF psihes klīniskā izpēte, kādēļ kļuva par žīdmasonu brīvmūrnieci, varēs hipotētiski noteikt, sekojot abām dāmām bez bikšelēm. Gājiena noslēguma kulmināsijā par godu Latvijas simtgades dziesmu un deju svētkiem L,Grantiņš H86 ar Hāgas mandātu kabatā varēs cionistei VVF noteikt savu izvēli. Vai vilkt uz karātavām, vai citādi saskaņā ar Konvenciju. Liktenīgie koku dziesmu un deju būs beigušies kopigojot mūsu simbolus.

Atbildēt

Cūku, žīdmasonu brīvmūrnieci apsargā stingri

08.07.2018. 19:12

»

yuhhuu

tizleni,ne mēs zagām pulksteņus,zagām kappa vietas,rādījām pirkstiņu pensionāriem pie deniņiem


bet viņu tomēr sadedzinās un pelnus izkaisīs melleņu purvā. Tā žīdu čekiste, cioniste iedomājas, ja viņu guldīs tautas svētvietā, viņa pat mirusi nozags tautas svētumu. Saprotiet, klīniskās psiholoģijas doktore VVF ir vnk slima maita, kas parazitē uz tautas rēķina un žīdu uzdevumā kā Zatlers, brīvmūrnieks, tautu vēl pamāca!

Atbildēt

uuuuuuu

08.07.2018. 18:48

plekste lai publiski atdod pulksteniiti.......................kappa vietu...............un iet uz visām 4 pusēm

Atbildēt

Čupakabra

08.07.2018. 18:06

Lapsam atkal nav miera? Tagad esat apmierināts, lasot šos pārsvarā idiotiskos komentārus? Vai katrā ziņā bija jāizspļauj tāds raksts, parādot Jūsu un komentētāju (ja viena tas nav viens un tas pats kretīns) kā latviešu sliktākās iezīmes, Jūs, Saskaņas tāšu taure! Kas, Dziesmusvētki uzkāpa uz nerva vai saņēmāt kārtējo pasūtījumu?

Atbildēt

jautaajums

08.07.2018. 16:08

»

Kāda masone, slimais,

masoni pie sevis čekistus neaicina. Kas kopīgs Reizniecei, kura pēc idiotiem: Dombrovska, Slaktera un Reira, vismaz ar aritmētiku nav naidā, ar čekas maitu, kura atdāvināja ienaidniekam Abreni


Kas kopīgs Reizniecei, kura pēc idiotiem: Dombrovska, Slaktera un Reira, vismaz ar aritmētiku nav naidā, ar čekas maitu?
Varaskāre un lojalitāte sistēmai.

Atbildēt

Tagad ir tieši tāpat.

08.07.2018. 14:35

»

Tu esi idiots?

Pirms kļūt par komunistu- cionistu caur VDK un čeku filtrēja un pārbaudīja lojalitāti VARAI. Labākos, lojālākos tautas nodevējus ievilka kounistu rindās. Tikai šodien zināms, ka žīdmasoni- cionisti- utt. ir viena organizācija. Nacionālie komunisti nezināja, ka viņi ir cionisti un izpilda cionistu mērķus...


Cionisti- komunisti- brīvmūrnieki valda Latvijā joprojām ar čekistiem un komunistiem, kas turpina cionistu politiku. Reāli sistēmu, kā VDK pārbaudīja sev lojālos un tikai tad virzīja politikā. Jurašs, Potapova, Bordāns - visi nāk no cionistiem lojālās pārbaudes. Cionists Bordāns tāds ir no Lceļa laikiem, Jurašu un Potapovu pārbaudīja Drošības policij(VDK - čeka) un tagad virza politikā. Pats Jurašs TV 24 izteicās, ka viņu virza politikā. Uz jautājumu, kas virza., neatbildēja.

Atbildēt

Tu esi idiots?

08.07.2018. 14:03

»

Kāda masone, slimais,

masoni pie sevis čekistus neaicina. Kas kopīgs Reizniecei, kura pēc idiotiem: Dombrovska, Slaktera un Reira, vismaz ar aritmētiku nav naidā, ar čekas maitu, kura atdāvināja ienaidniekam Abreni


Pirms kļūt par komunistu- cionistu caur VDK un čeku filtrēja un pārbaudīja lojalitāti VARAI. Labākos, lojālākos tautas nodevējus ievilka kounistu rindās. Tikai šodien zināms, ka žīdmasoni- cionisti- utt. ir viena organizācija. Nacionālie komunisti nezināja, ka viņi ir cionisti un izpilda cionistu mērķus.Ar komentāriem idiotus izmainīt nevar.

Atbildēt

Totāls murgs

08.07.2018. 13:55

99% totāli slimu komentētăju un komentāru. Laiks ārstēties! Jūs tak neesat ne kripatiņas labāki ja vispār varat ko tik briesmīgu domāt un rakstīt par cilvēku. Normāls cilvēks neko tik pretīgu par citu nedarītu.

Atbildēt

Nebūsim naivi

08.07.2018. 12:53

Pie kā regulāri ciemojās brīvi no PSRS izbraucošais čekistu "country" ansamblis "Urna-ments" padumjo laikā ? Pareizi - pie fraibergiem :D ! Starp tā saucamajiem klaida latviešiem čekistu % daudz neatšķīrās no vidējā padumjo latviešu %. Bet daži bija īpaši sagatavoti liela mēroga iefiltrēšanās operācijām. Šis te ir spilgts piemērs.

Atbildēt

nu redz

08.07.2018. 11:58

»

to atkal

Apbižoja tevi krievu oficieri: alkaši, sadisti un pederasti, kad tava māte tevi mazu vazāja līdzi uz krievu garnizoniem, tāpēc tāds defektīvs, kam nav nekas neatrodas par tēmu, esi izaudzis


tiešām no trako palātas,nava vairs SAULES MŪŽA LATVIJĀ vērtigu profesijā psihiatrterapevtu,kā visā medicīnā profesionālu dochtoru---neārstējamo laiks?!

Atbildēt

to atkal

08.07.2018. 11:53

»

atkal

Tvaika ielas palātas kārtējais "apbižotais


Apbižoja tevi krievu oficieri: alkaši, sadisti un pederasti, kad tava māte tevi mazu vazāja līdzi uz krievu garnizoniem, tāpēc tāds defektīvs, kam nav nekas neatrodas par tēmu, esi izaudzis.

Atbildēt

to nesaslave par traku !

08.07.2018. 10:50

»

nesaslave par traku !

masone vvf ir atbildiga par kudisanu uz karu un iebrukumu Iraka.masone vvf uzsaka ari Latvijas iedzivotaju deportaciju no Latvijas


Pie viena vajadzēja likvidēt arī vājprātīgā kremļa draudziņa, Asada, fašistisko režīmu un Sīrijas un Irākas vietā izveidot normālu sunnītu valsti, kas pumpētu naftu, neapdraudētu kaimiņus un kur krieviem nebūtu teroristu gatavošanas nometņu, bet Afganistānā nekādā ziņā nevajadzēja iebrukt. Tad Krievija sākumā no Afganistānas, bet vēlāk arī no visas Centrālāzijas būtu ešaloniem vedus savusi Gruz 200 žmurikus.

Atbildēt

Kāda masone, slimais,

08.07.2018. 10:40

»

100 procentu patiesība

Reiznieci un VVF saslēgt kopā rokudzelžos un, saprotiet, klīniskās psiholoģijas izpētes nozīmības dēļ plikas pa Vecrīgu palaist


masoni pie sevis čekistus neaicina. Kas kopīgs Reizniecei, kura pēc idiotiem: Dombrovska, Slaktera un Reira, vismaz ar aritmētiku nav naidā, ar čekas maitu, kura atdāvināja ienaidniekam Abreni?

Atbildēt

100 procentu patiesība

08.07.2018. 06:19

»

nesaslave par traku !

masone vvf ir atbildiga par kudisanu uz karu un iebrukumu Iraka.masone vvf uzsaka ari Latvijas iedzivotaju deportaciju no Latvijas


Reiznieci un VVF saslēgt kopā rokudzelžos un, saprotiet, klīniskās psiholoģijas izpētes nozīmības dēļ plikas pa Vecrīgu palaist.

Atbildēt

!

08.07.2018. 06:02

»

Jautrais...

Kas to imigranti uz


cekists bojars !

Atbildēt

muahaha

07.07.2018. 22:01

pilnmēness pagājis, bet mikropirdāns ārdās un ārdās... saudzē sirdi, karsts tomēr!

Atbildēt

TĀLAVAS TAURĒTĀJS

07.07.2018. 21:22

Zagle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pulksteņu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

NACIKI

07.07.2018. 20:44

...pēdējais laiks,"norakt"...:)

Atbildēt

Anāls

07.07.2018. 18:43

»

west

"Anāls" esi, iespējams, tu pats...


komentārs.

Atbildēt

west

07.07.2018. 16:34

»

Kaut kā neveicas A. P. ar asprātību,

kaut kāds anāls komentārs


"Anāls" esi, iespējams, tu pats...
A.P. komentārs ir pat "maigs". Ir tiešām smagi apzināties, ka Latvijas valsti vada pretīga mafija, kura izvirza šādas kapu vecenes, rumpīšus, zoodakterus un latviešu valodu kropļojošus "pleskavniekus", piedošan, malēniešus!
Kur nu vēl viņķeles, čigānes, pede-ministri, korumpanti u.c. muļķi un maitas...

Atbildēt

Par ko tādas uzslavas,

07.07.2018. 12:41

»

Latvietis

Vaira Vīķe Freiberga bija, ir un būs izcilākā Latvijas prezidente! Prezidente par kuru ir patiess lepnums! Viņa ir pelnījusi cienījamu atdusas vietu! Ir zemiski no rējēju puses rakstīt tik pretīgus, cieņu un godu aizskarošus komentārus! Nožēlojami! Kauns par jums samazgu lējējiem, kauns ka Latvijā ir...


vai par 9. maija svinēšanu kopā ar latviešu tautas sadistiskām bendēm, jeb par čekas ģenerāļa, Ridigera, uzaicināšanu un rokas bučošanu tam, jeb par Abrenes dāvināšanu ienaidniekam un naida izgāšanu uz latviešu varoņu - leģionāru piemiņu, varbūt par Prezidentes žestu represētām sirmgalvēm 25. martā, jeb par "balto lapu" un valodas likuma sačakarēšanu? Par katru no uzskaitītā tā čekas maita ir nopelnījuši miljardu gadu degt ellē un elli vēl šai saulē.
Varbūt pieteiksies viņas vietā un nevalkā, nelieti, latvieša vārdu!

Atbildēt

Latvietis

07.07.2018. 12:20

Vaira Vīķe Freiberga bija, ir un būs izcilākā Latvijas prezidente! Prezidente par kuru ir patiess lepnums! Viņa ir pelnījusi cienījamu atdusas vietu! Ir zemiski no rējēju puses rakstīt tik pretīgus, cieņu un godu aizskarošus komentārus! Nožēlojami! Kauns par jums samazgu lējējiem, kauns ka Latvijā ir tik ļauni cilvēki!

Atbildēt

to Imants

07.07.2018. 11:33

»

Imants

suudi buus ar to vairas liiķi


Ar līķi nekas nebūs, bet kapa vietu gan čekai un tās pakalpiņiem nāksies sargāt dienunnakt. Prātīgāk būtu to pārvest uz Maskavu un apglabāt apsargātos NKVDešņiku kapos, jo pa 8 gadiem, ienaidnieka aizmugurē noteikti čekas ģenerāļa pagonus būs nopelnījusi.

Atbildēt

pulkstenis arī

07.07.2018. 06:54

kas darīts darīts............

Atbildēt

š

07.07.2018. 03:45

sorry nelieku linku - https://lietuvens.com

Lietuvēns

Atbildēt

švamme

07.07.2018. 03:41

Par visiem iesaistītajiem korumpantiem, un saldo atmaksu, kaut kas līdzīgs "Bailēm" tikai angļu valodā. Autoram latviešu saknes, pats dzīvojis Latvijā 2012.V-2014.VI. Varbūt, ka jau ziniet, es tikai šodien atklāju, vienreizējs materiāls, tulkotāji varētu pie autora painteresēties par iespēju izlaist Latvijā - Kristofers Džons Akenfelds - austrālietis.

Atbildēt

Imants

06.07.2018. 23:16

suudi buus ar to vairas liiķi..

Atbildēt

wera

06.07.2018. 19:34

VVF pretīga, kamptgriboša liekule. Pretīga būtne.

Atbildēt

interesanti

06.07.2018. 18:48

»

Indulis Duka

dobropožaķ pomilovaķ maķ tvoju! Muļķu zeme, kas jāpierāda bija/ un/ vai ir sacīts : domā! Interesanti! Bļe XXI kaksimts


tev ir tik ļoti kauns par savu vārdu un uzvārdu, ka pat atļaujies plānprātīgi parazitēt uz normālu cilvēku vārdu u.c. identitātes rēķina? Visticamāk, tu pamatoti kaunies pats no sevis.

Bet vairāk par kaunu tev ir paniskas bailes publiski izpildīties ar savu vārdu, klusais mīzēj.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

21

Pūce un meža kapitālvērtība

FotoKoku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu parādīt, ko nozīmē koncentrēšanās tikai uz meža kapitālvērtību, nedomājot par citām meža vērtībām. Uzreiz gan teikšu, ka mans stāsts, lai būtu saprotamāks, ir vienkāršots, taču noteikumu grozījumu būtību tas atspoguļo adekvāti.
Lasīt visu...

21

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

FotoIepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka diezgan nepilnīga un dažādi interpretēta, iespējams, informācijas trūkuma dēļ. Tādēļ vēlos uzrunāt Latvijas sabiedrību, lai kliedētu neskaidrības un sniegtu informāciju par notiekošo. 
Lasīt visu...

21

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

FotoPienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs jāuzņemas valsts vadība. Būs jānovērš esošie traucējumi sabiedrības darbībā un jāveic pārkārtojumi, lai izveidotu normālu, cilvēcisku sabiedrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...