Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Visiem jābūt vienlīdzīgiem

22.07.2018. 19:34

Ja Vīķe izbāztu to savu galvu no vienas vietas kur viņa to ir iebāzusi un paskatītos cik patiešām nabadzīgi dzīvo lielākā daļa, varbūt viņai kaut kāda apskaidrība arī atnāktu par savu izdarīto un neizdarīto Latvijas labā.

Atbildēt

nekā nebija

12.07.2018. 14:45

»

uuuuuuu

plekste lai publiski atdod pulksteniiti.......................kappa vietu...............un iet uz visām 4 pusēm


Nekādas iešanas nebūs, ne uz četrām, ne divām, pat ne uz vienu pusi. Viņa tiks tiesāta gluži tāpat, kā pārējie siles lopi, genocīda īstenotāji. Karāsies vienā rindā ar citiem.

Atbildēt

redzi

10.07.2018. 08:47

Mēs labi saskatām pasaules netaisnību. Bet ziniet, kur slēpjas taisnīgums? Tajā, ka neviens nevar palikt varens mūžiigi - kad pienāks tā stunda, visa bagātība neko nedos, bagātais kļūs vienlīdzīgs ar nabago. Un kas to zin, vai kā būs viņā saulē (vai nākamajā dziivē).

Atbildēt

he

10.07.2018. 08:05

Lai nu kam,bet šim pasākumam pietiks zemes visiem, jandāliņš pilnīgi lieks. Bet kam patīk jandāliņi - uz priekšu,parādiet ko spējiet.:DDDD

Atbildēt

redzi

09.07.2018. 21:03

»

Alias

Normāls cilvēks nerītu ar 5 rīklēm. Turklāt jau tā par brīvu dzīvojot uz savas tautas kakla. Bet "tautumeita" ir pārliecināta,ka viņai vienkārši PIENĀKAS, tanī pat laikā aizmirstot,ka alkatība ir nāves grēks. Manis dēļ viņa var aizrīties ar tām kapuvietām un visiem pārējiem mēsliem,ko viņa jau ir dabūjusi...


Man savos 65 ir vienalga, kur mani "iekasīs" , varbūt pat labāk jaukā mežā. Bet par paaudzi vecākiem cilvēkiem tas ir svarīgi, kā manai mātei, vīramātei, tantēm, viņas grib, lai viss būtu smuki, jau iepriekš pasūta pieminekļus ar uzrakstiem. Tā nu tas ir.

Atbildēt

Alias

09.07.2018. 18:56

»

Totāls murgs

99% totāli slimu komentētăju un komentāru. Laiks ārstēties! Jūs tak neesat ne kripatiņas labāki ja vispār varat ko tik briesmīgu domāt un rakstīt par cilvēku. Normāls cilvēks neko tik pretīgu par citu nedarītu


Normāls cilvēks nerītu ar 5 rīklēm. Turklāt jau tā par brīvu dzīvojot uz savas tautas kakla. Bet "tautumeita" ir pārliecināta,ka viņai vienkārši PIENĀKAS, tanī pat laikā aizmirstot,ka alkatība ir nāves grēks. Manis dēļ viņa var aizrīties ar tām kapuvietām un visiem pārējiem mēsliem,ko viņa jau ir dabūjusi un uz ko turpina pretendēt. Lai viņai kaut 70 kapuvietas,ja reiz ir tik nozīmīgi,kur viņu iekasīs. Bet idiotiski tas ir gan.

Atbildēt

Murovejs

09.07.2018. 04:53

Izskatās, ka šī prastā bāba ir no tām, kuras jaunībā ar attieksmi "es taču esmu māte", stumjot savu atvasi bērnu ratos, ar tiem ratiem ir gatavas visus pa malām aizgrūst, jo ... viņa taču Vaira un vēēēēēēēēl Freiberga, - viņai PIENĀĀĀĀĀĀĀKAS!!!!!!

Atbildēt

grōšai

08.07.2018. 23:36

»

wera

VVF pretīga, kamptgriboša liekule. Pretīga būtne


no Canada's vismaz nebija Pu†lerlandes vals†s valoda vienīgā inosrāņu valoda!

Atbildēt

Mēs esam diženi!

08.07.2018. 20:45

»

Liktenīgie Simtgades komu dziesmu

un deju svētki būs izskanējuši kopīgojot latvju morālas vērtības!!Ave sol


Mēs esam vareni! Kāds idiotisms genocīda apstākļos!

Atbildēt

Ko nu!

08.07.2018. 20:22

»

jautaajums

Kas kopīgs Reizniecei, kura pēc idiotiem: Dombrovska, Slaktera un Reira, vismaz ar aritmētiku nav naidā, ar čekas maitu


Kliniskās psiholoģijas doktores VVF pašas kliniskās psigoloģiskās diagnozes noteikšanai ir tikai viens variants, eksperiments. Tā kā Reizniece arī guvusi SVF/PB žīdu atzinību, nav zināma Reiznieces tautība, un turpina VVF brīvmūrniecības līniju, nekas cits neatliek - abas kailas saslēgt rokdzelžos kopā un palaist svētdienā Vecrīgā. Hipotētiski VVF psihes klīniskā izpēte, kādēļ kļuva par žīdmasonu brīvmūrnieci, varēs hipotētiski noteikt, sekojot abām dāmām bez bikšelēm. Gājiena noslēguma kulmināsijā par godu Latvijas simtgades dziesmu un deju svētkiem L,Grantiņš H86 ar Hāgas mandātu kabatā varēs cionistei VVF noteikt savu izvēli. Vai vilkt uz karātavām, vai citādi saskaņā ar Konvenciju. Liktenīgie koku dziesmu un deju būs beigušies kopigojot mūsu simbolus.

Atbildēt

Cūku, žīdmasonu brīvmūrnieci apsargā stingri

08.07.2018. 20:12

»

yuhhuu

tizleni,ne mēs zagām pulksteņus,zagām kappa vietas,rādījām pirkstiņu pensionāriem pie deniņiem


bet viņu tomēr sadedzinās un pelnus izkaisīs melleņu purvā. Tā žīdu čekiste, cioniste iedomājas, ja viņu guldīs tautas svētvietā, viņa pat mirusi nozags tautas svētumu. Saprotiet, klīniskās psiholoģijas doktore VVF ir vnk slima maita, kas parazitē uz tautas rēķina un žīdu uzdevumā kā Zatlers, brīvmūrnieks, tautu vēl pamāca!

Atbildēt

uuuuuuu

08.07.2018. 19:48

plekste lai publiski atdod pulksteniiti.......................kappa vietu...............un iet uz visām 4 pusēm

Atbildēt

Čupakabra

08.07.2018. 19:06

Lapsam atkal nav miera? Tagad esat apmierināts, lasot šos pārsvarā idiotiskos komentārus? Vai katrā ziņā bija jāizspļauj tāds raksts, parādot Jūsu un komentētāju (ja viena tas nav viens un tas pats kretīns) kā latviešu sliktākās iezīmes, Jūs, Saskaņas tāšu taure! Kas, Dziesmusvētki uzkāpa uz nerva vai saņēmāt kārtējo pasūtījumu?

Atbildēt

jautaajums

08.07.2018. 17:08

»

Kāda masone, slimais,

masoni pie sevis čekistus neaicina. Kas kopīgs Reizniecei, kura pēc idiotiem: Dombrovska, Slaktera un Reira, vismaz ar aritmētiku nav naidā, ar čekas maitu, kura atdāvināja ienaidniekam Abreni


Kas kopīgs Reizniecei, kura pēc idiotiem: Dombrovska, Slaktera un Reira, vismaz ar aritmētiku nav naidā, ar čekas maitu?
Varaskāre un lojalitāte sistēmai.

Atbildēt

Tagad ir tieši tāpat.

08.07.2018. 15:35

»

Tu esi idiots?

Pirms kļūt par komunistu- cionistu caur VDK un čeku filtrēja un pārbaudīja lojalitāti VARAI. Labākos, lojālākos tautas nodevējus ievilka kounistu rindās. Tikai šodien zināms, ka žīdmasoni- cionisti- utt. ir viena organizācija. Nacionālie komunisti nezināja, ka viņi ir cionisti un izpilda cionistu mērķus...


Cionisti- komunisti- brīvmūrnieki valda Latvijā joprojām ar čekistiem un komunistiem, kas turpina cionistu politiku. Reāli sistēmu, kā VDK pārbaudīja sev lojālos un tikai tad virzīja politikā. Jurašs, Potapova, Bordāns - visi nāk no cionistiem lojālās pārbaudes. Cionists Bordāns tāds ir no Lceļa laikiem, Jurašu un Potapovu pārbaudīja Drošības policij(VDK - čeka) un tagad virza politikā. Pats Jurašs TV 24 izteicās, ka viņu virza politikā. Uz jautājumu, kas virza., neatbildēja.

Atbildēt

Tu esi idiots?

08.07.2018. 15:03

»

Kāda masone, slimais,

masoni pie sevis čekistus neaicina. Kas kopīgs Reizniecei, kura pēc idiotiem: Dombrovska, Slaktera un Reira, vismaz ar aritmētiku nav naidā, ar čekas maitu, kura atdāvināja ienaidniekam Abreni


Pirms kļūt par komunistu- cionistu caur VDK un čeku filtrēja un pārbaudīja lojalitāti VARAI. Labākos, lojālākos tautas nodevējus ievilka kounistu rindās. Tikai šodien zināms, ka žīdmasoni- cionisti- utt. ir viena organizācija. Nacionālie komunisti nezināja, ka viņi ir cionisti un izpilda cionistu mērķus.Ar komentāriem idiotus izmainīt nevar.

Atbildēt

Totāls murgs

08.07.2018. 14:55

99% totāli slimu komentētăju un komentāru. Laiks ārstēties! Jūs tak neesat ne kripatiņas labāki ja vispār varat ko tik briesmīgu domāt un rakstīt par cilvēku. Normāls cilvēks neko tik pretīgu par citu nedarītu.

Atbildēt

Nebūsim naivi

08.07.2018. 13:53

Pie kā regulāri ciemojās brīvi no PSRS izbraucošais čekistu "country" ansamblis "Urna-ments" padumjo laikā ? Pareizi - pie fraibergiem :D ! Starp tā saucamajiem klaida latviešiem čekistu % daudz neatšķīrās no vidējā padumjo latviešu %. Bet daži bija īpaši sagatavoti liela mēroga iefiltrēšanās operācijām. Šis te ir spilgts piemērs.

Atbildēt

nu redz

08.07.2018. 12:58

»

to atkal

Apbižoja tevi krievu oficieri: alkaši, sadisti un pederasti, kad tava māte tevi mazu vazāja līdzi uz krievu garnizoniem, tāpēc tāds defektīvs, kam nav nekas neatrodas par tēmu, esi izaudzis


tiešām no trako palātas,nava vairs SAULES MŪŽA LATVIJĀ vērtigu profesijā psihiatrterapevtu,kā visā medicīnā profesionālu dochtoru---neārstējamo laiks?!

Atbildēt

to atkal

08.07.2018. 12:53

»

atkal

Tvaika ielas palātas kārtējais "apbižotais


Apbižoja tevi krievu oficieri: alkaši, sadisti un pederasti, kad tava māte tevi mazu vazāja līdzi uz krievu garnizoniem, tāpēc tāds defektīvs, kam nav nekas neatrodas par tēmu, esi izaudzis.

Atbildēt

to nesaslave par traku !

08.07.2018. 11:50

»

nesaslave par traku !

masone vvf ir atbildiga par kudisanu uz karu un iebrukumu Iraka.masone vvf uzsaka ari Latvijas iedzivotaju deportaciju no Latvijas


Pie viena vajadzēja likvidēt arī vājprātīgā kremļa draudziņa, Asada, fašistisko režīmu un Sīrijas un Irākas vietā izveidot normālu sunnītu valsti, kas pumpētu naftu, neapdraudētu kaimiņus un kur krieviem nebūtu teroristu gatavošanas nometņu, bet Afganistānā nekādā ziņā nevajadzēja iebrukt. Tad Krievija sākumā no Afganistānas, bet vēlāk arī no visas Centrālāzijas būtu ešaloniem vedus savusi Gruz 200 žmurikus.

Atbildēt

Kāda masone, slimais,

08.07.2018. 11:40

»

100 procentu patiesība

Reiznieci un VVF saslēgt kopā rokudzelžos un, saprotiet, klīniskās psiholoģijas izpētes nozīmības dēļ plikas pa Vecrīgu palaist


masoni pie sevis čekistus neaicina. Kas kopīgs Reizniecei, kura pēc idiotiem: Dombrovska, Slaktera un Reira, vismaz ar aritmētiku nav naidā, ar čekas maitu, kura atdāvināja ienaidniekam Abreni?

Atbildēt

100 procentu patiesība

08.07.2018. 07:19

»

nesaslave par traku !

masone vvf ir atbildiga par kudisanu uz karu un iebrukumu Iraka.masone vvf uzsaka ari Latvijas iedzivotaju deportaciju no Latvijas


Reiznieci un VVF saslēgt kopā rokudzelžos un, saprotiet, klīniskās psiholoģijas izpētes nozīmības dēļ plikas pa Vecrīgu palaist.

Atbildēt

!

08.07.2018. 07:02

»

Jautrais...

Kas to imigranti uz


cekists bojars !

Atbildēt

muahaha

07.07.2018. 23:01

pilnmēness pagājis, bet mikropirdāns ārdās un ārdās... saudzē sirdi, karsts tomēr!

Atbildēt

TĀLAVAS TAURĒTĀJS

07.07.2018. 22:22

Zagle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pulksteņu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

NACIKI

07.07.2018. 21:44

...pēdējais laiks,"norakt"...:)

Atbildēt

Anāls

07.07.2018. 19:43

»

west

"Anāls" esi, iespējams, tu pats...


komentārs.

Atbildēt

west

07.07.2018. 17:34

»

Kaut kā neveicas A. P. ar asprātību,

kaut kāds anāls komentārs


"Anāls" esi, iespējams, tu pats...
A.P. komentārs ir pat "maigs". Ir tiešām smagi apzināties, ka Latvijas valsti vada pretīga mafija, kura izvirza šādas kapu vecenes, rumpīšus, zoodakterus un latviešu valodu kropļojošus "pleskavniekus", piedošan, malēniešus!
Kur nu vēl viņķeles, čigānes, pede-ministri, korumpanti u.c. muļķi un maitas...

Atbildēt

Par ko tādas uzslavas,

07.07.2018. 13:41

»

Latvietis

Vaira Vīķe Freiberga bija, ir un būs izcilākā Latvijas prezidente! Prezidente par kuru ir patiess lepnums! Viņa ir pelnījusi cienījamu atdusas vietu! Ir zemiski no rējēju puses rakstīt tik pretīgus, cieņu un godu aizskarošus komentārus! Nožēlojami! Kauns par jums samazgu lējējiem, kauns ka Latvijā ir...


vai par 9. maija svinēšanu kopā ar latviešu tautas sadistiskām bendēm, jeb par čekas ģenerāļa, Ridigera, uzaicināšanu un rokas bučošanu tam, jeb par Abrenes dāvināšanu ienaidniekam un naida izgāšanu uz latviešu varoņu - leģionāru piemiņu, varbūt par Prezidentes žestu represētām sirmgalvēm 25. martā, jeb par "balto lapu" un valodas likuma sačakarēšanu? Par katru no uzskaitītā tā čekas maita ir nopelnījuši miljardu gadu degt ellē un elli vēl šai saulē.
Varbūt pieteiksies viņas vietā un nevalkā, nelieti, latvieša vārdu!

Atbildēt

Latvietis

07.07.2018. 13:20

Vaira Vīķe Freiberga bija, ir un būs izcilākā Latvijas prezidente! Prezidente par kuru ir patiess lepnums! Viņa ir pelnījusi cienījamu atdusas vietu! Ir zemiski no rējēju puses rakstīt tik pretīgus, cieņu un godu aizskarošus komentārus! Nožēlojami! Kauns par jums samazgu lējējiem, kauns ka Latvijā ir tik ļauni cilvēki!

Atbildēt

to Imants

07.07.2018. 12:33

»

Imants

suudi buus ar to vairas liiķi


Ar līķi nekas nebūs, bet kapa vietu gan čekai un tās pakalpiņiem nāksies sargāt dienunnakt. Prātīgāk būtu to pārvest uz Maskavu un apglabāt apsargātos NKVDešņiku kapos, jo pa 8 gadiem, ienaidnieka aizmugurē noteikti čekas ģenerāļa pagonus būs nopelnījusi.

Atbildēt

pulkstenis arī

07.07.2018. 07:54

kas darīts darīts............

Atbildēt

š

07.07.2018. 04:45

sorry nelieku linku - https://lietuvens.com

Lietuvēns

Atbildēt

švamme

07.07.2018. 04:41

Par visiem iesaistītajiem korumpantiem, un saldo atmaksu, kaut kas līdzīgs "Bailēm" tikai angļu valodā. Autoram latviešu saknes, pats dzīvojis Latvijā 2012.V-2014.VI. Varbūt, ka jau ziniet, es tikai šodien atklāju, vienreizējs materiāls, tulkotāji varētu pie autora painteresēties par iespēju izlaist Latvijā - Kristofers Džons Akenfelds - austrālietis.

Atbildēt

Imants

07.07.2018. 00:16

suudi buus ar to vairas liiķi..

Atbildēt

wera

06.07.2018. 20:34

VVF pretīga, kamptgriboša liekule. Pretīga būtne.

Atbildēt

interesanti

06.07.2018. 19:48

»

Indulis Duka

dobropožaķ pomilovaķ maķ tvoju! Muļķu zeme, kas jāpierāda bija/ un/ vai ir sacīts : domā! Interesanti! Bļe XXI kaksimts


tev ir tik ļoti kauns par savu vārdu un uzvārdu, ka pat atļaujies plānprātīgi parazitēt uz normālu cilvēku vārdu u.c. identitātes rēķina? Visticamāk, tu pamatoti kaunies pats no sevis.

Bet vairāk par kaunu tev ir paniskas bailes publiski izpildīties ar savu vārdu, klusais mīzēj.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...