Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

???

24.02.2017. 16:41

Lato Lapsa izskatās, ka ir uzēdies Vairai Vīķei-Freibergai.

Ceru, ka tagad sekos līdzvērtīgi izsmeļoši stāsti par Nila Ušakuva vecāku kapavietas iegūšanas niansēm Meža kapos.

Atbildēt

to grūtups,šļura utt

23.02.2017. 23:10

»

gūtups, šļura un nošņurkusī kampēju blozga

Kapu malā baložiem pāri lidojot vieglāk uzdirst


Ar savu "literāro"komentu pats sev esi ne tikai uzd.....s,bet arī savu kroplo morāli un sovjietisko domāšanu,no "mātes"vārdiem atvasināto ideoloģiju pat ar tik īsu "uzrunu"pilnībā atsedzis. Tā tik turpini!Nopelnīsi no RD ,kur baloži ne tikai uzd....s,bet ierīkos publisku tualeti.

Atbildēt

;

23.02.2017. 21:57

»

?????

Vai tad viņa jau beigta, ka bija jau jāsāk meklēt, kur aprakt


Vēl jau laikam īsti nav, bet...

Atbildēt

savos 80 gados

23.02.2017. 20:24

»

zoss

Vaira Līķe Freiberga


ir vērts atklāt jaunus horizontus, pamainot ierasto un aizstājot to ar kaut ko nebijušu, bet tikpat vai pat vēl labāku.

Atbildēt

ar trekniem pimpiem ispiš mātes!

23.02.2017. 18:10
ar trekniem pimpiem izpiš mātes!!!!!!!!!

Atbildēt

Lapsa

23.02.2017. 17:03

ar pirdīgiem sūdiem,

tais kapu pieminekli

barības ķēdes augšgalā vaira

barojas ar rītiņa sūdiem

pA vidu lapsa
izostī tos sūdus

izbezdē
ar p īzdas un bezdes pātadziņu

un tad sūdi
nonāk dibengalā
cietumā

kur tos laiza
un kāri trin

jop tvaju maķ

Atbildēt

Poh.Jānis

23.02.2017. 16:39

Mūža mājas daļēji slēgtajos Meža kapos iegūtas arī Ušakova vecākiem
-------------
http://www.la.lv/muza-majas-daleji-slegtajos-meza-kapos-iegutas-ari-usakova-vecakiem/

------------------
Lato, uz priekšu moahahahahah. Šis ir daudz smirdīgāks gadījums, kad pa tiešo tiek ļaunprātīgi izmantots dienest stāvokli.

Atbildēt

eiro lato dolārs rublis

23.02.2017. 13:51

»

kante

gaidam nākošo rakstu sēriju no lapsas par ušakova senču kapiem. Bet izskatās, ka velti gaidam, jo tādu vienkārši nebūs. Kāpēc? Varat 3x minēt


Citos portālos šodien raksta par gņiluškinu kapiņiem, bildes ar saliktas. No čekpakaļas izkritusī lapsa grauž nagus, sacerot, kā pamatot okupācijas palieku norakšanu meža kapos.
Vispār, galvenais, ka okupācijas atkritumi zem zemes, vienalga, kurā vietā. Paies laiks, feikais marmors sabirzīs un nepaliks pat smaka. Cerams, ka nesabirzīs atmiņas par okupantiem un viņu nopirktajiem pseido žjurnālistiem-kolaborantiem.

Atbildēt

FVV

23.02.2017. 13:41

Lato, liecies takš beidzot mierā! Kurš tev apmaksā šo "kampaņu"? Lembis? Bārda?

Tu trako kā pidriķis pa pelniem...
Būtu labāk pameditējis un vismaz nedaudz attīrijis savu pārdoto dvēseli.

Atbildēt

Kuzja

23.02.2017. 13:26

»

kante

gaidam nākošo rakstu sēriju no lapsas par ušakova senču kapiem. Bet izskatās, ka velti gaidam, jo tādu vienkārši nebūs. Kāpēc? Varat 3x minēt


Kur nu! Nesen dzirdēju, ka kādreiz manis tik cienītais Lapsas k-gs savu portālu uztur no RD naudas!Vai tā taisnība, nezinu. Agrāk baumoja, ka no Hūtes. Tiešām neesmu dzirdējis (lasījis), ka nepilsoņu dēls būtu aprakstīts šai portālā...

Atbildēt

kante

23.02.2017. 12:33

gaidam nākošo rakstu sēriju no lapsas par ušakova senču kapiem. Bet izskatās, ka velti gaidam, jo tādu vienkārši nebūs. Kāpēc? Varat 3x minēt.

Atbildēt

VVF pienākas

23.02.2017. 12:20

bet oranžajām lentītēm?????????gribas jau latviešu sievu, latviešu kapos...bet čekistu nauda nesmird

Atbildēt

tam-pietiek ķēzīties

23.02.2017. 12:15

Pats beidz ķēzīties!Kas valstij bija jādara,ja dāma ir dzīva un vesela?Tev laikam galva ir tikai,lai frizieriem būtu darbs.Vai valsts kādu amatpersonu pēc nāves ir virs zemes atstājusi?Bet,zinot,ka slēgtie kapi ir pilni ar kolonistu un okupantu mirstīgajām atliekām,tai skaitā Ušakova senčiem,nudien negribas par vairas kaprīzi ne runāt,ne domāt.Ko tādā gadījumā šīs lietas fīrētājiem var pārmest?Patiešām jāaizver mutes.

Atbildēt

nags

23.02.2017. 11:50

http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/648753-muza_majas_meza_kapos_ari_usakova_vecakiemnepilsoniem

Atbildēt

sociāli atstumtais

23.02.2017. 11:40

... jo godu pazaudēt = visu pazaudēt ; tad jau neko , tad jau nekā , tad tikai uz priekšu - pāri līķiem ! pat atvadīties no I.Ziedoņa Doma baznīcā , V V F ar visu piekabi metās bez rindas / visiem garām ! pašai naudas kā ķēpas , bet redz kamps vēl no trūcīgiem , no visiem , lai tur vai kas , ka tik uz citu rēķina !
Lūk , tauta , pamācies kā vajag dzīvot ! VVF ir vēl lielāks komunists kā mēs šeit Latvijā ! Pilns komplekts + ,,klukste,, arī !

Atbildēt

Neue Lettische Craft

23.02.2017. 11:14

Demence.

Atbildēt

tev...

23.02.2017. 11:04

»

zoss

Vaira Līķe Freiberga


viss atmaksāsies. varbūt tavi mazbērni par tevi šitā publiski ņirgāsies. un par daudziem tev līdzīgiem

Atbildēt

zuments

23.02.2017. 11:02

Mērkaķim lato lapsam, savas tautas nīdējam: http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/648753-muza_majas_meza_kapos_ari_usakova_vecakiemnepilsoniem

Atbildēt

kaktuss

23.02.2017. 10:22

NOŽĒLOJAMI.PREZIDENTE IR PELNĪJUSI CIENĪJA MU ATDUSAS VIETU!!!!PROTAMS IZPILDĪJUMS NAV PAREIZS.DOMĀJU KA LAIKS PADOMĀT PAR ŠO PROBLĒMU KOPUMĀ.

Atbildēt

Mūža mājas Brāļu kapos arī Ušakova vecākiem-nepilsoņiem

23.02.2017. 10:14

Nesen diskusijas raisīja vēsts, ka eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga, izmantojot starpniekus, tikusi pie kapavietas Rīgas I Meža kapos, netālu no Latvijas pirmā Valsts prezidenta Jāņa Čakstes atdusas vietas. Relatīvi netālu no Vīķes-Freibergas nolūkotās vietas apglabāti Rīgas mēra Nila Ušakova vecāki – Valērijs un Ludmila. Bijušais kapu pārzinis Vilnis Bisenieks pieļauj, ka vieta varētu būt iegūta «dodot rīkojumus», vai iegādājoties no citiem cilvēkiem, bet Rīgas domē tiek skaidrots, ka mērs vietu vienkārši ir nopircis.

«Ušakova piederīgo apglabāšanai kapavieta tika piešķirta atbilstoši Rīgas domes 09.12. 2008. saistošajiem noteikumiem Nr. 149. Par to tika veikta samaksa atbilstoši Kapsētu pārvaldes noteiktajiem izcenojumiem,» uz jautājumiem, kā mērs tika pie vietas piederīgo apglabāšanai kapos, kur «cilvēkiem no malas» to esot teju neiespējami iegūt, atbildēja Rīgas domes pārstāve Laila Ivāna.

Savukārt Bisenieks, komentējot to, vai «sarunājot» var tikt pie vietas Rīgas 1.Meža kapos, bija kategorisks – noteikumos paredzēts, ka šajos kapos var vietu piešķirt par sevišķiem nopelniem valsts labā.

Te, protams, var jautāt - kādi tieši nopelni ir cilvēkiem, kuri nav gribējuši iegūt pilsonību valstī, kurā pavadījuši visu mūžu, tā vietā izvēloties nepilsoņa statusu Latvijā?

Publiski pieejamā informācija liecina, ka abi Ušakova vecāki bija nepilsoņi.

Vienlaikus viņš neizslēdza to, ka Ušakovs varētu būt izmantojis savu amatu, lai vietu šajos kapos vecākiem atrastu, dodot rīkojumu padotajiem. Tāpat pastāv iespēja, ka mērs vietu ir iegādājies no kāda cita cilvēka. «Pēc esošajiem noteikumiem, ja vieta pieder man, tad ar to es varu darīt, ko gribu,» uz jautājumu par to, vai pastāv iespēja, ka mērs vietu iegādājies no citiem cilvēkiem, teica Bisenieks.

TVNET jau vēstīja, ka eksprezidente, kuras nopelni Latvijas labā nevienam nav noslēpums, izmantojot starpniekus, tika pie kapavietas Rīgas I Meža kapos, netālu no Latvijas pirmā Valsts prezidenta Jāņa Čakstes atdusas vietas.

No vairākām amatpersonām Rīgas pašvaldības iestādēs noskaidrots, ka I un II Meža kapos dabūt kapavietu «no malas» nav iespējams. Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta Tiesiskā nodrošinājuma pārvaldes galvenais speciālists Krišs Noris sacījis, ka I Meža kapi ir daļēji slēgta kapsēta, kur vietas var iegūt tikai tie, kuriem uzturēšanā jau ir kapavietas un kuriem tās ir «pilnas», turklāt «tagad jau ir tik tālu nonācis, ka pat tiem vairs nepietiek, nav teritorijas».

Atbildēt

trrr

23.02.2017. 10:11

»

Pietiek

Nu pietiek ķēzīties! Tas, ka exprezidentei bija jāorganizē tas, ko pašai valstij vajadzētu pēc noklusējuma jau paredzēt nav viņai negods, bet gan valstij


http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/648753-muza_majas_bralu_kapos_ari_usakova_vecakiemnepilsoniem

nu davai, Lapsa, pameklē arī par Ušakovu info! Vai varbūt par viņu neļauj maizes devējs!?

Atbildēt

MS

23.02.2017. 09:57

lato lapsa ir mēsls!

Atbildēt

pfff

23.02.2017. 09:46

Aizver žaunas ar savām zvirbuļa acīm

Atbildēt

ha

23.02.2017. 08:33

Ekskluzīvās vietās apglabāti Rīgas mēra Nila Ušakova vecāki – Valērijs un Ludmila. Bijušais kapu pārzinis Vilnis Bisenieks pieļauj, ka vieta varētu būt iegūta «dodot rīkojumus»...
========================
Vai Lapsai nevajadzētu uzlikt citu plati?

Atbildēt

Čangalis

23.02.2017. 00:46

»

Vairas radinieks

Klau Vaira. Vacies un nospraksti kur dzivoji (anerika). Tu esi tikai sliktu un postu nesusi. Un mums tevi tapat ir jauztur ja noziedzniekus no nodoklu majsataja naudas


Tikai tādā portālā un tādi kropļi var ko tādu atļauties rakstīt un komentēt!!!
Par tādu komentāru var sanākt arī sūdi vai nu pa rīkli dabūt!!!

Atbildēt

Čangalis

23.02.2017. 00:39

Nu un tad ,kāda starpība septiņas vai četras vietas? Labāk lai eksprezidentei tiek nevis lapsai&co! Skaudīga tauta Latvijā palikusi,priekšgalā ar pietiek! Vienu dienu medniekus zākā ,otru Freibergas k-dzi.
Jūs ko, tie daži,galīgi bez smadzenēm palikuši?!
Piāru jums neuztaisīt,tauta jau nav tik stulba,kā jums liekas.

Atbildēt

to "radiniekam"Putina

23.02.2017. 00:31

Pilsonību tu nedrīksti dabūt ar tādu kroplu valodu.Bet tava valoda ir noprotama,jo tik pretīgi,rupji var gānīties tikai slāvs!
Es viņai maksātu arī lielāku pensiju par to,ka viņa līdzēja tikt ES,NATO lai tādi kā tu še nelīstu ar saviem puņķainiem deguniem un netīrām mutēm.Tapēc jau jūs te ārdaties,ka tagad,kad esam NATO jums nav iespējams izspēlēt Krimas variantu.Tapēc aizveries!

Atbildēt

pamela

23.02.2017. 00:22

Cik pretīgi to visu lasīt.Kapēc neviens neuztraucas par Grūtupa panteonu?,par Ušaka vecāku uzkalniņu utt.Cik jābūt cilvēkam morālam kroplim lai kaut ko tādu rakstītu kā te komentāros.Pašam rakstelim pat nav autora!Zina suns ko ēdis.Ja VVF tagad iestātos ZZS vai SC ,neviens suns / L.L. vai kāds cits KF pilsonis/ par to nerietu.Cik nožēlojami,ka Pietiek.com nav vairāk nekā nopietna par ko rakstīt.Rīgā jauns KF vēstnieks,krieviem ANO vēstnieks darbā nomira/ Čurkins/,Maskavā hrusčovkas jauc nost,Dadinu atbrīvo ,Putins pačibējis kaut kur utt.CIK vaR TO VVF cilāt?Dzīvie blēži partijās turpina valsti izlaupīt,Vaškevičs,Lembis drāž valsti uz velna paraušanu utt.Tur jums rokas par īsām?

Atbildēt

radniecība laba lieta

23.02.2017. 00:22

»

kremļa cūkai

Iemācies vispirms rakstīt latviski


Kuš, kuš... ja nu tiešām radinieks?! Sanāks tik ziepes un tiesāšanās.

Atbildēt

Vairas radinieks

22.02.2017. 23:05

Klau Vaira. Vacies un nospraksti kur dzivoji (anerika). Tu esi tikai sliktu un postu nesusi. Un mums tevi tapat ir jauztur ja noziedzniekus no nodoklu majsataja naudas

Atbildēt

vau vau vau

22.02.2017. 23:02

redz kā sāk jau gatavoties. Kāpēc , mums latviešiem, tiem īstenajiem, nevis aizjūras, ir teiciens - Suns zina ko ēdis.

Atbildēt

Imants

22.02.2017. 23:02

»

zoss

Vaira Līķe Freiberga


zoss-labā: vaira līķe freiburga
kino biļete tava
Varam beigt šo tematu

Atbildēt

tad

22.02.2017. 22:48

»

Getliņš

Pie manis Getliņos ir viena nogāzīte


Tevi tur arī apraks!

Atbildēt

nu tak

22.02.2017. 22:37

»

Blondīne

Neviens jau nav teicis, ka prezidentei pēc nāves tur nepienākas kapa vieta


vina tacu stavoklii.....ar lieluma maaniju...

Atbildēt

starp itu

22.02.2017. 22:37

»

Blondīne

Neviens jau nav teicis, ka prezidentei pēc nāves tur nepienākas kapa vieta


Cik vietīga pēc tādiem aprēķiniem ir Jāņa Čakstes kapavieta? Divdesmitvietīga vai trīsdesmitvietīga?

Atbildēt

Blondīne

22.02.2017. 22:20

Neviens jau nav teicis, ka prezidentei pēc nāves tur nepienākas kapa vieta.
Bet prezidente ir dzīva un kapa vieta viņai tut SEPTIŅVIETĪGA.

Atbildēt

Vilis S

22.02.2017. 21:51

VVF to kapu varēja dabūt bez skandāla, bet iet un samaksāt! Diemžēl, viņai visu un trīskāršās devās vajag PAR BRĪVU!!!
Žēl, ka netaisa vaļā tos čekas maisus, tad varētu palasīt atskaites par tantes Latvijas PSR apciemojumiem un savus izklāstus par emigrācijas sapuvušajiem letiņiem.

Atbildēt

oi

22.02.2017. 21:35

»

zoss

Vaira Līķe Freiberga


tas gan bija skarbi...
Mirtante ar nav slikti

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

12

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

FotoNesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas saistīti ar Covid19. Citiem vārdiem sakot, Toms uzsāka nodarboties ar ļoti ienesīgu un šodien ļoti populāru darbību - baznīcas vajāšanu.
Lasīt visu...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...