Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

???

24.02.2017. 16:41

Lato Lapsa izskatās, ka ir uzēdies Vairai Vīķei-Freibergai.

Ceru, ka tagad sekos līdzvērtīgi izsmeļoši stāsti par Nila Ušakuva vecāku kapavietas iegūšanas niansēm Meža kapos.

Atbildēt

to grūtups,šļura utt

23.02.2017. 23:10

»

gūtups, šļura un nošņurkusī kampēju blozga

Kapu malā baložiem pāri lidojot vieglāk uzdirst


Ar savu "literāro"komentu pats sev esi ne tikai uzd.....s,bet arī savu kroplo morāli un sovjietisko domāšanu,no "mātes"vārdiem atvasināto ideoloģiju pat ar tik īsu "uzrunu"pilnībā atsedzis. Tā tik turpini!Nopelnīsi no RD ,kur baloži ne tikai uzd....s,bet ierīkos publisku tualeti.

Atbildēt

;

23.02.2017. 21:57

»

?????

Vai tad viņa jau beigta, ka bija jau jāsāk meklēt, kur aprakt


Vēl jau laikam īsti nav, bet...

Atbildēt

savos 80 gados

23.02.2017. 20:24

»

zoss

Vaira Līķe Freiberga


ir vērts atklāt jaunus horizontus, pamainot ierasto un aizstājot to ar kaut ko nebijušu, bet tikpat vai pat vēl labāku.

Atbildēt

ar trekniem pimpiem ispiš mātes!

23.02.2017. 18:10
ar trekniem pimpiem izpiš mātes!!!!!!!!!

Atbildēt

Lapsa

23.02.2017. 17:03

ar pirdīgiem sūdiem,

tais kapu pieminekli

barības ķēdes augšgalā vaira

barojas ar rītiņa sūdiem

pA vidu lapsa
izostī tos sūdus

izbezdē
ar p īzdas un bezdes pātadziņu

un tad sūdi
nonāk dibengalā
cietumā

kur tos laiza
un kāri trin

jop tvaju maķ

Atbildēt

Poh.Jānis

23.02.2017. 16:39

Mūža mājas daļēji slēgtajos Meža kapos iegūtas arī Ušakova vecākiem
-------------
http://www.la.lv/muza-majas-daleji-slegtajos-meza-kapos-iegutas-ari-usakova-vecakiem/

------------------
Lato, uz priekšu moahahahahah. Šis ir daudz smirdīgāks gadījums, kad pa tiešo tiek ļaunprātīgi izmantots dienest stāvokli.

Atbildēt

eiro lato dolārs rublis

23.02.2017. 13:51

»

kante

gaidam nākošo rakstu sēriju no lapsas par ušakova senču kapiem. Bet izskatās, ka velti gaidam, jo tādu vienkārši nebūs. Kāpēc? Varat 3x minēt


Citos portālos šodien raksta par gņiluškinu kapiņiem, bildes ar saliktas. No čekpakaļas izkritusī lapsa grauž nagus, sacerot, kā pamatot okupācijas palieku norakšanu meža kapos.
Vispār, galvenais, ka okupācijas atkritumi zem zemes, vienalga, kurā vietā. Paies laiks, feikais marmors sabirzīs un nepaliks pat smaka. Cerams, ka nesabirzīs atmiņas par okupantiem un viņu nopirktajiem pseido žjurnālistiem-kolaborantiem.

Atbildēt

FVV

23.02.2017. 13:41

Lato, liecies takš beidzot mierā! Kurš tev apmaksā šo "kampaņu"? Lembis? Bārda?

Tu trako kā pidriķis pa pelniem...
Būtu labāk pameditējis un vismaz nedaudz attīrijis savu pārdoto dvēseli.

Atbildēt

Kuzja

23.02.2017. 13:26

»

kante

gaidam nākošo rakstu sēriju no lapsas par ušakova senču kapiem. Bet izskatās, ka velti gaidam, jo tādu vienkārši nebūs. Kāpēc? Varat 3x minēt


Kur nu! Nesen dzirdēju, ka kādreiz manis tik cienītais Lapsas k-gs savu portālu uztur no RD naudas!Vai tā taisnība, nezinu. Agrāk baumoja, ka no Hūtes. Tiešām neesmu dzirdējis (lasījis), ka nepilsoņu dēls būtu aprakstīts šai portālā...

Atbildēt

kante

23.02.2017. 12:33

gaidam nākošo rakstu sēriju no lapsas par ušakova senču kapiem. Bet izskatās, ka velti gaidam, jo tādu vienkārši nebūs. Kāpēc? Varat 3x minēt.

Atbildēt

VVF pienākas

23.02.2017. 12:20

bet oranžajām lentītēm?????????gribas jau latviešu sievu, latviešu kapos...bet čekistu nauda nesmird

Atbildēt

tam-pietiek ķēzīties

23.02.2017. 12:15

Pats beidz ķēzīties!Kas valstij bija jādara,ja dāma ir dzīva un vesela?Tev laikam galva ir tikai,lai frizieriem būtu darbs.Vai valsts kādu amatpersonu pēc nāves ir virs zemes atstājusi?Bet,zinot,ka slēgtie kapi ir pilni ar kolonistu un okupantu mirstīgajām atliekām,tai skaitā Ušakova senčiem,nudien negribas par vairas kaprīzi ne runāt,ne domāt.Ko tādā gadījumā šīs lietas fīrētājiem var pārmest?Patiešām jāaizver mutes.

Atbildēt

nags

23.02.2017. 11:50

http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/648753-muza_majas_meza_kapos_ari_usakova_vecakiemnepilsoniem

Atbildēt

sociāli atstumtais

23.02.2017. 11:40

... jo godu pazaudēt = visu pazaudēt ; tad jau neko , tad jau nekā , tad tikai uz priekšu - pāri līķiem ! pat atvadīties no I.Ziedoņa Doma baznīcā , V V F ar visu piekabi metās bez rindas / visiem garām ! pašai naudas kā ķēpas , bet redz kamps vēl no trūcīgiem , no visiem , lai tur vai kas , ka tik uz citu rēķina !
Lūk , tauta , pamācies kā vajag dzīvot ! VVF ir vēl lielāks komunists kā mēs šeit Latvijā ! Pilns komplekts + ,,klukste,, arī !

Atbildēt

Neue Lettische Craft

23.02.2017. 11:14

Demence.

Atbildēt

tev...

23.02.2017. 11:04

»

zoss

Vaira Līķe Freiberga


viss atmaksāsies. varbūt tavi mazbērni par tevi šitā publiski ņirgāsies. un par daudziem tev līdzīgiem

Atbildēt

zuments

23.02.2017. 11:02

Mērkaķim lato lapsam, savas tautas nīdējam: http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/648753-muza_majas_meza_kapos_ari_usakova_vecakiemnepilsoniem

Atbildēt

kaktuss

23.02.2017. 10:22

NOŽĒLOJAMI.PREZIDENTE IR PELNĪJUSI CIENĪJA MU ATDUSAS VIETU!!!!PROTAMS IZPILDĪJUMS NAV PAREIZS.DOMĀJU KA LAIKS PADOMĀT PAR ŠO PROBLĒMU KOPUMĀ.

Atbildēt

Mūža mājas Brāļu kapos arī Ušakova vecākiem-nepilsoņiem

23.02.2017. 10:14

Nesen diskusijas raisīja vēsts, ka eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga, izmantojot starpniekus, tikusi pie kapavietas Rīgas I Meža kapos, netālu no Latvijas pirmā Valsts prezidenta Jāņa Čakstes atdusas vietas. Relatīvi netālu no Vīķes-Freibergas nolūkotās vietas apglabāti Rīgas mēra Nila Ušakova vecāki – Valērijs un Ludmila. Bijušais kapu pārzinis Vilnis Bisenieks pieļauj, ka vieta varētu būt iegūta «dodot rīkojumus», vai iegādājoties no citiem cilvēkiem, bet Rīgas domē tiek skaidrots, ka mērs vietu vienkārši ir nopircis.

«Ušakova piederīgo apglabāšanai kapavieta tika piešķirta atbilstoši Rīgas domes 09.12. 2008. saistošajiem noteikumiem Nr. 149. Par to tika veikta samaksa atbilstoši Kapsētu pārvaldes noteiktajiem izcenojumiem,» uz jautājumiem, kā mērs tika pie vietas piederīgo apglabāšanai kapos, kur «cilvēkiem no malas» to esot teju neiespējami iegūt, atbildēja Rīgas domes pārstāve Laila Ivāna.

Savukārt Bisenieks, komentējot to, vai «sarunājot» var tikt pie vietas Rīgas 1.Meža kapos, bija kategorisks – noteikumos paredzēts, ka šajos kapos var vietu piešķirt par sevišķiem nopelniem valsts labā.

Te, protams, var jautāt - kādi tieši nopelni ir cilvēkiem, kuri nav gribējuši iegūt pilsonību valstī, kurā pavadījuši visu mūžu, tā vietā izvēloties nepilsoņa statusu Latvijā?

Publiski pieejamā informācija liecina, ka abi Ušakova vecāki bija nepilsoņi.

Vienlaikus viņš neizslēdza to, ka Ušakovs varētu būt izmantojis savu amatu, lai vietu šajos kapos vecākiem atrastu, dodot rīkojumu padotajiem. Tāpat pastāv iespēja, ka mērs vietu ir iegādājies no kāda cita cilvēka. «Pēc esošajiem noteikumiem, ja vieta pieder man, tad ar to es varu darīt, ko gribu,» uz jautājumu par to, vai pastāv iespēja, ka mērs vietu iegādājies no citiem cilvēkiem, teica Bisenieks.

TVNET jau vēstīja, ka eksprezidente, kuras nopelni Latvijas labā nevienam nav noslēpums, izmantojot starpniekus, tika pie kapavietas Rīgas I Meža kapos, netālu no Latvijas pirmā Valsts prezidenta Jāņa Čakstes atdusas vietas.

No vairākām amatpersonām Rīgas pašvaldības iestādēs noskaidrots, ka I un II Meža kapos dabūt kapavietu «no malas» nav iespējams. Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta Tiesiskā nodrošinājuma pārvaldes galvenais speciālists Krišs Noris sacījis, ka I Meža kapi ir daļēji slēgta kapsēta, kur vietas var iegūt tikai tie, kuriem uzturēšanā jau ir kapavietas un kuriem tās ir «pilnas», turklāt «tagad jau ir tik tālu nonācis, ka pat tiem vairs nepietiek, nav teritorijas».

Atbildēt

trrr

23.02.2017. 10:11

»

Pietiek

Nu pietiek ķēzīties! Tas, ka exprezidentei bija jāorganizē tas, ko pašai valstij vajadzētu pēc noklusējuma jau paredzēt nav viņai negods, bet gan valstij


http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/648753-muza_majas_bralu_kapos_ari_usakova_vecakiemnepilsoniem

nu davai, Lapsa, pameklē arī par Ušakovu info! Vai varbūt par viņu neļauj maizes devējs!?

Atbildēt

MS

23.02.2017. 09:57

lato lapsa ir mēsls!

Atbildēt

pfff

23.02.2017. 09:46

Aizver žaunas ar savām zvirbuļa acīm

Atbildēt

ha

23.02.2017. 08:33

Ekskluzīvās vietās apglabāti Rīgas mēra Nila Ušakova vecāki – Valērijs un Ludmila. Bijušais kapu pārzinis Vilnis Bisenieks pieļauj, ka vieta varētu būt iegūta «dodot rīkojumus»...
========================
Vai Lapsai nevajadzētu uzlikt citu plati?

Atbildēt

Čangalis

23.02.2017. 00:46

»

Vairas radinieks

Klau Vaira. Vacies un nospraksti kur dzivoji (anerika). Tu esi tikai sliktu un postu nesusi. Un mums tevi tapat ir jauztur ja noziedzniekus no nodoklu majsataja naudas


Tikai tādā portālā un tādi kropļi var ko tādu atļauties rakstīt un komentēt!!!
Par tādu komentāru var sanākt arī sūdi vai nu pa rīkli dabūt!!!

Atbildēt

Čangalis

23.02.2017. 00:39

Nu un tad ,kāda starpība septiņas vai četras vietas? Labāk lai eksprezidentei tiek nevis lapsai&co! Skaudīga tauta Latvijā palikusi,priekšgalā ar pietiek! Vienu dienu medniekus zākā ,otru Freibergas k-dzi.
Jūs ko, tie daži,galīgi bez smadzenēm palikuši?!
Piāru jums neuztaisīt,tauta jau nav tik stulba,kā jums liekas.

Atbildēt

to "radiniekam"Putina

23.02.2017. 00:31

Pilsonību tu nedrīksti dabūt ar tādu kroplu valodu.Bet tava valoda ir noprotama,jo tik pretīgi,rupji var gānīties tikai slāvs!
Es viņai maksātu arī lielāku pensiju par to,ka viņa līdzēja tikt ES,NATO lai tādi kā tu še nelīstu ar saviem puņķainiem deguniem un netīrām mutēm.Tapēc jau jūs te ārdaties,ka tagad,kad esam NATO jums nav iespējams izspēlēt Krimas variantu.Tapēc aizveries!

Atbildēt

pamela

23.02.2017. 00:22

Cik pretīgi to visu lasīt.Kapēc neviens neuztraucas par Grūtupa panteonu?,par Ušaka vecāku uzkalniņu utt.Cik jābūt cilvēkam morālam kroplim lai kaut ko tādu rakstītu kā te komentāros.Pašam rakstelim pat nav autora!Zina suns ko ēdis.Ja VVF tagad iestātos ZZS vai SC ,neviens suns / L.L. vai kāds cits KF pilsonis/ par to nerietu.Cik nožēlojami,ka Pietiek.com nav vairāk nekā nopietna par ko rakstīt.Rīgā jauns KF vēstnieks,krieviem ANO vēstnieks darbā nomira/ Čurkins/,Maskavā hrusčovkas jauc nost,Dadinu atbrīvo ,Putins pačibējis kaut kur utt.CIK vaR TO VVF cilāt?Dzīvie blēži partijās turpina valsti izlaupīt,Vaškevičs,Lembis drāž valsti uz velna paraušanu utt.Tur jums rokas par īsām?

Atbildēt

radniecība laba lieta

23.02.2017. 00:22

»

kremļa cūkai

Iemācies vispirms rakstīt latviski


Kuš, kuš... ja nu tiešām radinieks?! Sanāks tik ziepes un tiesāšanās.

Atbildēt

Vairas radinieks

22.02.2017. 23:05

Klau Vaira. Vacies un nospraksti kur dzivoji (anerika). Tu esi tikai sliktu un postu nesusi. Un mums tevi tapat ir jauztur ja noziedzniekus no nodoklu majsataja naudas

Atbildēt

vau vau vau

22.02.2017. 23:02

redz kā sāk jau gatavoties. Kāpēc , mums latviešiem, tiem īstenajiem, nevis aizjūras, ir teiciens - Suns zina ko ēdis.

Atbildēt

Imants

22.02.2017. 23:02

»

zoss

Vaira Līķe Freiberga


zoss-labā: vaira līķe freiburga
kino biļete tava
Varam beigt šo tematu

Atbildēt

tad

22.02.2017. 22:48

»

Getliņš

Pie manis Getliņos ir viena nogāzīte


Tevi tur arī apraks!

Atbildēt

nu tak

22.02.2017. 22:37

»

Blondīne

Neviens jau nav teicis, ka prezidentei pēc nāves tur nepienākas kapa vieta


vina tacu stavoklii.....ar lieluma maaniju...

Atbildēt

starp itu

22.02.2017. 22:37

»

Blondīne

Neviens jau nav teicis, ka prezidentei pēc nāves tur nepienākas kapa vieta


Cik vietīga pēc tādiem aprēķiniem ir Jāņa Čakstes kapavieta? Divdesmitvietīga vai trīsdesmitvietīga?

Atbildēt

Blondīne

22.02.2017. 22:20

Neviens jau nav teicis, ka prezidentei pēc nāves tur nepienākas kapa vieta.
Bet prezidente ir dzīva un kapa vieta viņai tut SEPTIŅVIETĪGA.

Atbildēt

Vilis S

22.02.2017. 21:51

VVF to kapu varēja dabūt bez skandāla, bet iet un samaksāt! Diemžēl, viņai visu un trīskāršās devās vajag PAR BRĪVU!!!
Žēl, ka netaisa vaļā tos čekas maisus, tad varētu palasīt atskaites par tantes Latvijas PSR apciemojumiem un savus izklāstus par emigrācijas sapuvušajiem letiņiem.

Atbildēt

oi

22.02.2017. 21:35

»

zoss

Vaira Līķe Freiberga


tas gan bija skarbi...
Mirtante ar nav slikti

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...