Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

???

24.02.2017. 16:41

Lato Lapsa izskatās, ka ir uzēdies Vairai Vīķei-Freibergai.

Ceru, ka tagad sekos līdzvērtīgi izsmeļoši stāsti par Nila Ušakuva vecāku kapavietas iegūšanas niansēm Meža kapos.

Atbildēt

to grūtups,šļura utt

23.02.2017. 23:10

»

gūtups, šļura un nošņurkusī kampēju blozga

Kapu malā baložiem pāri lidojot vieglāk uzdirst


Ar savu "literāro"komentu pats sev esi ne tikai uzd.....s,bet arī savu kroplo morāli un sovjietisko domāšanu,no "mātes"vārdiem atvasināto ideoloģiju pat ar tik īsu "uzrunu"pilnībā atsedzis. Tā tik turpini!Nopelnīsi no RD ,kur baloži ne tikai uzd....s,bet ierīkos publisku tualeti.

Atbildēt

;

23.02.2017. 21:57

»

?????

Vai tad viņa jau beigta, ka bija jau jāsāk meklēt, kur aprakt


Vēl jau laikam īsti nav, bet...

Atbildēt

savos 80 gados

23.02.2017. 20:24

»

zoss

Vaira Līķe Freiberga


ir vērts atklāt jaunus horizontus, pamainot ierasto un aizstājot to ar kaut ko nebijušu, bet tikpat vai pat vēl labāku.

Atbildēt

ar trekniem pimpiem ispiš mātes!

23.02.2017. 18:10
ar trekniem pimpiem izpiš mātes!!!!!!!!!

Atbildēt

Lapsa

23.02.2017. 17:03

ar pirdīgiem sūdiem,

tais kapu pieminekli

barības ķēdes augšgalā vaira

barojas ar rītiņa sūdiem

pA vidu lapsa
izostī tos sūdus

izbezdē
ar p īzdas un bezdes pātadziņu

un tad sūdi
nonāk dibengalā
cietumā

kur tos laiza
un kāri trin

jop tvaju maķ

Atbildēt

Poh.Jānis

23.02.2017. 16:39

Mūža mājas daļēji slēgtajos Meža kapos iegūtas arī Ušakova vecākiem
-------------
http://www.la.lv/muza-majas-daleji-slegtajos-meza-kapos-iegutas-ari-usakova-vecakiem/

------------------
Lato, uz priekšu moahahahahah. Šis ir daudz smirdīgāks gadījums, kad pa tiešo tiek ļaunprātīgi izmantots dienest stāvokli.

Atbildēt

eiro lato dolārs rublis

23.02.2017. 13:51

»

kante

gaidam nākošo rakstu sēriju no lapsas par ušakova senču kapiem. Bet izskatās, ka velti gaidam, jo tādu vienkārši nebūs. Kāpēc? Varat 3x minēt


Citos portālos šodien raksta par gņiluškinu kapiņiem, bildes ar saliktas. No čekpakaļas izkritusī lapsa grauž nagus, sacerot, kā pamatot okupācijas palieku norakšanu meža kapos.
Vispār, galvenais, ka okupācijas atkritumi zem zemes, vienalga, kurā vietā. Paies laiks, feikais marmors sabirzīs un nepaliks pat smaka. Cerams, ka nesabirzīs atmiņas par okupantiem un viņu nopirktajiem pseido žjurnālistiem-kolaborantiem.

Atbildēt

FVV

23.02.2017. 13:41

Lato, liecies takš beidzot mierā! Kurš tev apmaksā šo "kampaņu"? Lembis? Bārda?

Tu trako kā pidriķis pa pelniem...
Būtu labāk pameditējis un vismaz nedaudz attīrijis savu pārdoto dvēseli.

Atbildēt

Kuzja

23.02.2017. 13:26

»

kante

gaidam nākošo rakstu sēriju no lapsas par ušakova senču kapiem. Bet izskatās, ka velti gaidam, jo tādu vienkārši nebūs. Kāpēc? Varat 3x minēt


Kur nu! Nesen dzirdēju, ka kādreiz manis tik cienītais Lapsas k-gs savu portālu uztur no RD naudas!Vai tā taisnība, nezinu. Agrāk baumoja, ka no Hūtes. Tiešām neesmu dzirdējis (lasījis), ka nepilsoņu dēls būtu aprakstīts šai portālā...

Atbildēt

kante

23.02.2017. 12:33

gaidam nākošo rakstu sēriju no lapsas par ušakova senču kapiem. Bet izskatās, ka velti gaidam, jo tādu vienkārši nebūs. Kāpēc? Varat 3x minēt.

Atbildēt

VVF pienākas

23.02.2017. 12:20

bet oranžajām lentītēm?????????gribas jau latviešu sievu, latviešu kapos...bet čekistu nauda nesmird

Atbildēt

tam-pietiek ķēzīties

23.02.2017. 12:15

Pats beidz ķēzīties!Kas valstij bija jādara,ja dāma ir dzīva un vesela?Tev laikam galva ir tikai,lai frizieriem būtu darbs.Vai valsts kādu amatpersonu pēc nāves ir virs zemes atstājusi?Bet,zinot,ka slēgtie kapi ir pilni ar kolonistu un okupantu mirstīgajām atliekām,tai skaitā Ušakova senčiem,nudien negribas par vairas kaprīzi ne runāt,ne domāt.Ko tādā gadījumā šīs lietas fīrētājiem var pārmest?Patiešām jāaizver mutes.

Atbildēt

nags

23.02.2017. 11:50

http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/648753-muza_majas_meza_kapos_ari_usakova_vecakiemnepilsoniem

Atbildēt

sociāli atstumtais

23.02.2017. 11:40

... jo godu pazaudēt = visu pazaudēt ; tad jau neko , tad jau nekā , tad tikai uz priekšu - pāri līķiem ! pat atvadīties no I.Ziedoņa Doma baznīcā , V V F ar visu piekabi metās bez rindas / visiem garām ! pašai naudas kā ķēpas , bet redz kamps vēl no trūcīgiem , no visiem , lai tur vai kas , ka tik uz citu rēķina !
Lūk , tauta , pamācies kā vajag dzīvot ! VVF ir vēl lielāks komunists kā mēs šeit Latvijā ! Pilns komplekts + ,,klukste,, arī !

Atbildēt

Neue Lettische Craft

23.02.2017. 11:14

Demence.

Atbildēt

tev...

23.02.2017. 11:04

»

zoss

Vaira Līķe Freiberga


viss atmaksāsies. varbūt tavi mazbērni par tevi šitā publiski ņirgāsies. un par daudziem tev līdzīgiem

Atbildēt

zuments

23.02.2017. 11:02

Mērkaķim lato lapsam, savas tautas nīdējam: http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/648753-muza_majas_meza_kapos_ari_usakova_vecakiemnepilsoniem

Atbildēt

kaktuss

23.02.2017. 10:22

NOŽĒLOJAMI.PREZIDENTE IR PELNĪJUSI CIENĪJA MU ATDUSAS VIETU!!!!PROTAMS IZPILDĪJUMS NAV PAREIZS.DOMĀJU KA LAIKS PADOMĀT PAR ŠO PROBLĒMU KOPUMĀ.

Atbildēt

Mūža mājas Brāļu kapos arī Ušakova vecākiem-nepilsoņiem

23.02.2017. 10:14

Nesen diskusijas raisīja vēsts, ka eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga, izmantojot starpniekus, tikusi pie kapavietas Rīgas I Meža kapos, netālu no Latvijas pirmā Valsts prezidenta Jāņa Čakstes atdusas vietas. Relatīvi netālu no Vīķes-Freibergas nolūkotās vietas apglabāti Rīgas mēra Nila Ušakova vecāki – Valērijs un Ludmila. Bijušais kapu pārzinis Vilnis Bisenieks pieļauj, ka vieta varētu būt iegūta «dodot rīkojumus», vai iegādājoties no citiem cilvēkiem, bet Rīgas domē tiek skaidrots, ka mērs vietu vienkārši ir nopircis.

«Ušakova piederīgo apglabāšanai kapavieta tika piešķirta atbilstoši Rīgas domes 09.12. 2008. saistošajiem noteikumiem Nr. 149. Par to tika veikta samaksa atbilstoši Kapsētu pārvaldes noteiktajiem izcenojumiem,» uz jautājumiem, kā mērs tika pie vietas piederīgo apglabāšanai kapos, kur «cilvēkiem no malas» to esot teju neiespējami iegūt, atbildēja Rīgas domes pārstāve Laila Ivāna.

Savukārt Bisenieks, komentējot to, vai «sarunājot» var tikt pie vietas Rīgas 1.Meža kapos, bija kategorisks – noteikumos paredzēts, ka šajos kapos var vietu piešķirt par sevišķiem nopelniem valsts labā.

Te, protams, var jautāt - kādi tieši nopelni ir cilvēkiem, kuri nav gribējuši iegūt pilsonību valstī, kurā pavadījuši visu mūžu, tā vietā izvēloties nepilsoņa statusu Latvijā?

Publiski pieejamā informācija liecina, ka abi Ušakova vecāki bija nepilsoņi.

Vienlaikus viņš neizslēdza to, ka Ušakovs varētu būt izmantojis savu amatu, lai vietu šajos kapos vecākiem atrastu, dodot rīkojumu padotajiem. Tāpat pastāv iespēja, ka mērs vietu ir iegādājies no kāda cita cilvēka. «Pēc esošajiem noteikumiem, ja vieta pieder man, tad ar to es varu darīt, ko gribu,» uz jautājumu par to, vai pastāv iespēja, ka mērs vietu iegādājies no citiem cilvēkiem, teica Bisenieks.

TVNET jau vēstīja, ka eksprezidente, kuras nopelni Latvijas labā nevienam nav noslēpums, izmantojot starpniekus, tika pie kapavietas Rīgas I Meža kapos, netālu no Latvijas pirmā Valsts prezidenta Jāņa Čakstes atdusas vietas.

No vairākām amatpersonām Rīgas pašvaldības iestādēs noskaidrots, ka I un II Meža kapos dabūt kapavietu «no malas» nav iespējams. Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta Tiesiskā nodrošinājuma pārvaldes galvenais speciālists Krišs Noris sacījis, ka I Meža kapi ir daļēji slēgta kapsēta, kur vietas var iegūt tikai tie, kuriem uzturēšanā jau ir kapavietas un kuriem tās ir «pilnas», turklāt «tagad jau ir tik tālu nonācis, ka pat tiem vairs nepietiek, nav teritorijas».

Atbildēt

trrr

23.02.2017. 10:11

»

Pietiek

Nu pietiek ķēzīties! Tas, ka exprezidentei bija jāorganizē tas, ko pašai valstij vajadzētu pēc noklusējuma jau paredzēt nav viņai negods, bet gan valstij


http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/648753-muza_majas_bralu_kapos_ari_usakova_vecakiemnepilsoniem

nu davai, Lapsa, pameklē arī par Ušakovu info! Vai varbūt par viņu neļauj maizes devējs!?

Atbildēt

MS

23.02.2017. 09:57

lato lapsa ir mēsls!

Atbildēt

pfff

23.02.2017. 09:46

Aizver žaunas ar savām zvirbuļa acīm

Atbildēt

ha

23.02.2017. 08:33

Ekskluzīvās vietās apglabāti Rīgas mēra Nila Ušakova vecāki – Valērijs un Ludmila. Bijušais kapu pārzinis Vilnis Bisenieks pieļauj, ka vieta varētu būt iegūta «dodot rīkojumus»...
========================
Vai Lapsai nevajadzētu uzlikt citu plati?

Atbildēt

Čangalis

23.02.2017. 00:46

»

Vairas radinieks

Klau Vaira. Vacies un nospraksti kur dzivoji (anerika). Tu esi tikai sliktu un postu nesusi. Un mums tevi tapat ir jauztur ja noziedzniekus no nodoklu majsataja naudas


Tikai tādā portālā un tādi kropļi var ko tādu atļauties rakstīt un komentēt!!!
Par tādu komentāru var sanākt arī sūdi vai nu pa rīkli dabūt!!!

Atbildēt

Čangalis

23.02.2017. 00:39

Nu un tad ,kāda starpība septiņas vai četras vietas? Labāk lai eksprezidentei tiek nevis lapsai&co! Skaudīga tauta Latvijā palikusi,priekšgalā ar pietiek! Vienu dienu medniekus zākā ,otru Freibergas k-dzi.
Jūs ko, tie daži,galīgi bez smadzenēm palikuši?!
Piāru jums neuztaisīt,tauta jau nav tik stulba,kā jums liekas.

Atbildēt

to "radiniekam"Putina

23.02.2017. 00:31

Pilsonību tu nedrīksti dabūt ar tādu kroplu valodu.Bet tava valoda ir noprotama,jo tik pretīgi,rupji var gānīties tikai slāvs!
Es viņai maksātu arī lielāku pensiju par to,ka viņa līdzēja tikt ES,NATO lai tādi kā tu še nelīstu ar saviem puņķainiem deguniem un netīrām mutēm.Tapēc jau jūs te ārdaties,ka tagad,kad esam NATO jums nav iespējams izspēlēt Krimas variantu.Tapēc aizveries!

Atbildēt

pamela

23.02.2017. 00:22

Cik pretīgi to visu lasīt.Kapēc neviens neuztraucas par Grūtupa panteonu?,par Ušaka vecāku uzkalniņu utt.Cik jābūt cilvēkam morālam kroplim lai kaut ko tādu rakstītu kā te komentāros.Pašam rakstelim pat nav autora!Zina suns ko ēdis.Ja VVF tagad iestātos ZZS vai SC ,neviens suns / L.L. vai kāds cits KF pilsonis/ par to nerietu.Cik nožēlojami,ka Pietiek.com nav vairāk nekā nopietna par ko rakstīt.Rīgā jauns KF vēstnieks,krieviem ANO vēstnieks darbā nomira/ Čurkins/,Maskavā hrusčovkas jauc nost,Dadinu atbrīvo ,Putins pačibējis kaut kur utt.CIK vaR TO VVF cilāt?Dzīvie blēži partijās turpina valsti izlaupīt,Vaškevičs,Lembis drāž valsti uz velna paraušanu utt.Tur jums rokas par īsām?

Atbildēt

radniecība laba lieta

23.02.2017. 00:22

»

kremļa cūkai

Iemācies vispirms rakstīt latviski


Kuš, kuš... ja nu tiešām radinieks?! Sanāks tik ziepes un tiesāšanās.

Atbildēt

Vairas radinieks

22.02.2017. 23:05

Klau Vaira. Vacies un nospraksti kur dzivoji (anerika). Tu esi tikai sliktu un postu nesusi. Un mums tevi tapat ir jauztur ja noziedzniekus no nodoklu majsataja naudas

Atbildēt

vau vau vau

22.02.2017. 23:02

redz kā sāk jau gatavoties. Kāpēc , mums latviešiem, tiem īstenajiem, nevis aizjūras, ir teiciens - Suns zina ko ēdis.

Atbildēt

Imants

22.02.2017. 23:02

»

zoss

Vaira Līķe Freiberga


zoss-labā: vaira līķe freiburga
kino biļete tava
Varam beigt šo tematu

Atbildēt

tad

22.02.2017. 22:48

»

Getliņš

Pie manis Getliņos ir viena nogāzīte


Tevi tur arī apraks!

Atbildēt

nu tak

22.02.2017. 22:37

»

Blondīne

Neviens jau nav teicis, ka prezidentei pēc nāves tur nepienākas kapa vieta


vina tacu stavoklii.....ar lieluma maaniju...

Atbildēt

starp itu

22.02.2017. 22:37

»

Blondīne

Neviens jau nav teicis, ka prezidentei pēc nāves tur nepienākas kapa vieta


Cik vietīga pēc tādiem aprēķiniem ir Jāņa Čakstes kapavieta? Divdesmitvietīga vai trīsdesmitvietīga?

Atbildēt

Blondīne

22.02.2017. 22:20

Neviens jau nav teicis, ka prezidentei pēc nāves tur nepienākas kapa vieta.
Bet prezidente ir dzīva un kapa vieta viņai tut SEPTIŅVIETĪGA.

Atbildēt

Vilis S

22.02.2017. 21:51

VVF to kapu varēja dabūt bez skandāla, bet iet un samaksāt! Diemžēl, viņai visu un trīskāršās devās vajag PAR BRĪVU!!!
Žēl, ka netaisa vaļā tos čekas maisus, tad varētu palasīt atskaites par tantes Latvijas PSR apciemojumiem un savus izklāstus par emigrācijas sapuvušajiem letiņiem.

Atbildēt

oi

22.02.2017. 21:35

»

zoss

Vaira Līķe Freiberga


tas gan bija skarbi...
Mirtante ar nav slikti

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...