Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Infa

11.02.2024. 15:09

te ir tikai viena VVF vēlme, tāpēc bija jātiekas steidzami un par katru cenu - ANO amats. Otru prezidentūras laiku viņa faktiski uz to vien strādāja, lai dabūtu kāroto amatu. Tas bija gan brauciena iemesls uz 9.maiju, gan šī tikšanās Alpos.
VVP prot paņemt (pakampt) savu kumosu, savukārt VVF ieradās, ka pareizi minēts, bez pietiekošām dāvanām.
Tieši viņa ielika pamatu tam, ka tika zaudēts valsts valodas likums, bet pēc tam pret beigta ēzeļa ausīm uzdāvināta Abrene.
Bez jelkādas pašcieņas.

Atbildēt

Namejs

08.10.2021. 14:16

kamillentee 24.02.2014. 18:15
ja ko saka Jurkāns,tad tas vispār ir ""fufels""

Vecs pūpēdis, kremļa pakalpiņš un arī tomēr privātajā dzīvē lūzeris, tāds ir šis kangarelis jurkans! Dziļi nicināms nodevēja tips!

Atbildēt

dfg

10.03.2014. 10:12

»

Slucis

Talis Briedis: The Onion reportāža ir uzticamāka nekā putina puisīša (pietiek.com) portāls


pietiek.com tik tiešām pauž pastāvīgu naidu pret jebkuru [politiķi.. attiecīgi tiek šķelta tauta.

Putinam būtu izdevīgi uzturēt šādu portālu, jo vairāk latviešu niknosies uz savu valsti, jo mazāk būs protestu, ja Krievija pēkšņi "palīdzēs ar atbrīvošanu"

Atbildēt

tnt

10.03.2014. 10:10

Freiberga ir vienīgā, kas Latviju ne tikai pacēla, bet izrādīja ļoti konstruktīvu pretsparu Krievijai.

Skaidrs, ka prokrieviskie spēki ir ļoti neapmierināti, ka freiberga izlēma neziņojot doties pie Putina. Prokrieviskajiem spēkiem nebija iespējas ietekmēt kas un kā tiek pateikts.

Atbildēt

Runcis

28.02.2014. 23:12

»

paija

Ko tad dižais Putins tādu vilka arā par krievvalodīgajiem , ko Vaira vai jebkurš latvietis jau nebūtu dzirdējis un kur izpaudās ta izgāsanas, neviens premjers tur laīkam klāt nebija. Kam tad nepatika Vairas izteikumi, ka jāvelk ārā vecas baumas. Labak būtu pakomentejuši, vai viņai nav taisnība, jo...


Putins, visticamāk, runāja ar cipariem rokās - cik nepilsoņu, kad un kādi likumi pieņemti, %, tranzīts tonnās un cenās - no kā Vaira neko nerubīja, jo nebija līdzvērtīgi sagatavojusies, cerēja izbraukt ar tukšu ļurināšanu. Tā arī tā drāšana izpaudās.

Atbildēt

Slucis

25.02.2014. 18:47

Talis Briedis: The Onion reportāža ir uzticamāka nekā putina puisīša (pietiek.com) portāls.
Ну собственно вот что думают о Лато настоящие латыши.

Atbildēt

versija

25.02.2014. 15:28

»

cz

RAKSTS NE PAR KO


Tēma būs vienmēr būs aktuāla :tā ir par sabiedrībai neredzamiem spēkiem,kuri kā tādi parazīti pielīp valsts augstām amatpersonām un konstruē savām parazītiskām vajadzībām apstākļus,amatpersonas izmantojot kā lelles.

Atbildēt

cz

25.02.2014. 10:24

RAKSTS NE PAR KO.....

SKAIDRS KA PUTINS MEEGINAAJU UZSSPIEST ...

saprata ka nesanaak ....

ar to `sarunas` beidzaas

Atbildēt

Aivars2

25.02.2014. 09:06

»

Vecais

Izdrāza. Protams, izdrāza. Pašreiz vienīgā jūsu paustā alternatīva - nevajadzēja braukt uz tikšanos, tad neizdrāztu. Bet Putins un & jau turpina izdrāzt mūs arī, mājās sēdošus. Viņi drāž Latviju TV raidījumos, drāž diplomātu tikšanās reizēs. Drāza, palūdzot palīgā Van der Stūlu, lai tas pietur zeltenei...


Ļoti precīzi teikts! Tieši tā! Bēdīgākais ir tas, ka mēs paši pat vēlamies, lai mūs drāž, jo tad ir iemesls radikāļiem nest ložmetējus uz bērnudārziem un saukt:"Krievi nāk!"
Tā paša iemesla dēļ bilingvālajās skolās vēsture tiek mācīta no krievu mācību grāmatām!
Vai ir piedodams fakts, ka 23gadu laikā neesam uzskatījuši par vajadzīgu nelatviešu bērniem mācīties vēsturi bez komunistiskās ideoloģijas uzslāņojuma?
Tagad nu nebeidzam brīnīties par faktu, cik greizi ir daudzu cittautiešu uzskati!

Atbildēt

N.Māstrihts

25.02.2014. 09:02

»

Paši pūta, paši dega!

Ir, ir haotisks raksts! Bet par to skriešanu un zemošanos - tur nu nenoslēpsies! Darbi vai nedarbi runā paši par sevi...


Haosu ir vieglāk radīt, nekā kārtību - no Pētera 1 laikiem teiciens; Cik liela Krievija, tik liela nekārtība, gandrīz kā ES.

ASV ar savu haosa radīšanu panāk lielāku efektu iekarošanā, laipni sarunājoties ar Putinu. Tā ir stratēģija - Latvija ir izcils piemērs, kā iznīcināt nacionālu (LV) valsti SVF, PB, Vācijas, ASV interesēs, vadības marionetēm liekot stāstīt par veiksmes stāstiem pie katras sagrāves, ar mērķi tālaķai ekspansijai uz Austrumiem. Ukraina būs nākošā, jo no tā nevar izvairīties. Ja Ukraina bloķēsies kopā ar Krieviju un Baltkrieviju, tad ir cerības stāties pret šo agresīvo ES un ASV ekspansiju.

ES Latvijai nav iespēju saglabāt sevi kā nacionālu valsti, bet nekas nav mūžīgs.

Atbildēt

Mesija

25.02.2014. 07:59

Klukstes visas zinasanas psihologija ir aprakstitas KUBARK rokasgramata

Atbildēt

Paši pūta, paši dega!

25.02.2014. 07:54

»

apjuku

Vienā atbildē minēts, ka tikšanos organizējis Šabtajs fon Kalmanovičs, citā jau, ka tādu nepazīst, bet vēl tālāk, ka atkal šis cilvēks ir iesaistīts - Ja tika intervēti vairaki cilvēkim, tad, lūdzu, pierakstīt, kurā brīdī, kuru intervē


Ir, ir haotisks raksts! Bet par to skriešanu un zemošanos - tur nu nenoslēpsies! Darbi vai nedarbi runā paši par sevi.
Ukrainu negrib Puķins atdot, tā ir viņa ietekmes sfēra, tāpat kā Baltijas valstis, kuras ir nopirktas, vismaz Latvija. Ukraina ir stipri lielāks kumoss, kur pretestība ir stiprāka. Bet karam ar Ukrainu Krievija nav gatava, vienīgi ekonomiskās sankcijas piemērot un blefs!

Atbildēt

PAši pūta, paši dega!

25.02.2014. 07:31

Tas,ka V.V.F. ir stulba kā govs, nešaubījos tad,kad viņu ievēlēja un nešaubos arī tagad. Amerikāņu marionete - politiskā padauza, kurai pašai nebija ne savs viedoklis, ne stāja, ne arī saprata, kādā valstī un komunistiskajā sistēmā būs jāstrāda, nedz mērķi, metodes kā izmainīt Latviju. Uzsiet prievīti un vergu tusiņā padziedāt, pabļaut -Mēs esam lieli un vareni! - tas arī viss,ko viņamācēja. Pat nezināja, cik maize maksāja... Piedevām paspēja arī Puķinam ādas flautu paspēlēt!
Atgādināšu anekdoti, kura klīda :
Lidmašīna. Lido Dž. Buš un VVF. Buš dīdas, dīdas līdz neiztur un jautā -
Dž.B. : "V kundze, variet minetu uztaisīt ?!"
V kundze:"Ko Jūs..es jau neesmu TĀDA!"
Dž. B.: "Ai, liecies mierā, mēs jau zinam,ka tu visiem pūt ādas flautā!"
V kundze :"Nu labi, bet tikai atnesiet beņķīti"
Dž. kungs izbrīnā nospiež pogu, liek stjuartei atnest beņķīti. Beņķītis tiek atnests. V kundze liek Bušam uzkāpt un nolaist bikses pusmastā. V kundze rāda ko māk, ādas flauta tiek dragāta uz velna paraušanu. Salūts. Finišs.
Dž. B velkot bikses atpakaļ jautā :"V kundze, kam jums to beņķi vajadzēja, varēja jau tāpat laist!"
V kundze slaukot muti atbildēja: "Mēs, latvieši, lepna tauta, nevienam uz ceļiem nekritīsim!"
____________________________
Kur ir morāle? Paši zināsiet! Tie, kuri kliedz,ka sazvērestība no SC un Illuminati utt. liekaties mierā, domājiet plašāk. Vai tad tiešām galva nestrādā? Pašī pūta, paši dega !

Atbildēt

bingo

24.02.2014. 23:45

raxts tikpat stulbs kā Ontūna mazpisāna dzejolīši. varbūt lapsēnu vajadzētu norīkot par personu kurš izplāno Latv. prezidentu tikšanos ar kremļa punduri.

raxtā tikai nav izskaidrots kurš nogalināja šabtaju baronu kalmanoviču maskavā, varbūt Latvijas slepenais dienests

Atbildēt

Völkischer Beobachter

24.02.2014. 22:34

Tipiskā latvju beibe.

Atbildēt

Vecais

24.02.2014. 22:07

Izdrāza. Protams, izdrāza. Pašreiz vienīgā jūsu paustā alternatīva - nevajadzēja braukt uz tikšanos, tad neizdrāztu. Bet Putins un & jau turpina izdrāzt mūs arī, mājās sēdošus. Viņi drāž Latviju TV raidījumos, drāž diplomātu tikšanās reizēs. Drāza, palūdzot palīgā Van der Stūlu, lai tas pietur zeltenei Latvijai kājas. Pasakiet, gudreļi, ko Vairai vajadzēja darīt, lai viņa izdrāztu Putinu? Pastāstiet savu vīziju: "kā es izdrāztu Putinu"?

Atbildēt

Purple rain

24.02.2014. 21:03

Mana attieksme pret Vairu bija izteikti neitrala...bet nu atskatoties uz vinas "tusina"laiku,jasecina,ka vina ir sbsaluts narciss(sievietem neraksturigi),kam svarigak par morali bija jauni skatuves terpi...vispar neka laba nav ko teikt...

Atbildēt

versija

24.02.2014. 20:19

Mūsu VVF pati nemaz īsti neapzinājās,visu mūžu omulīgā demokrātijā pavadīdama,kādā zoodārzā iekļuvusi,un tāpēc pārdroši iesoļoja pie lauvas krātiņā pazīmēties popularitātei.Prezidentei tāds darbs un viņa rīkojās pareizi.
Nosodāma ir to slikto no dzimšanas cilvēku rīcība,kuri apzināti ļaunprātīgi izmantoja Prezidentes uzticēšanos kā rezultātā lauva izdarīja to,ko izdarīja .

Atbildēt

Rozenkreiciete

24.02.2014. 20:17

varu vienīgi apbrīnot šīs šausmīgi ārišķīgās dāmas domu gājienu - ieceļojusi latvijā ar apšaubāmas kvalitātes zinātni, tantuks VDK eksdarbiniekam pie rokas droši rāpās pie siles..... jā, ļoti ļoti bēdīgi,
Vera, lūdzu, lūdzu nerādies uz masmēdiju skatuves, sēdi savā dzīvoklī un vadi dienas pārtīcībā un priekos, jo tikko tu atver muti, tā ir ziepes:)))

Atbildēt

videjais pirksts pie deniniem !

24.02.2014. 20:02

interesanti kas slepjams no pula?

Atbildēt

tu

24.02.2014. 19:59

»

Papa

Varētu būt stulbākais pietiek.lv raksts šogad


tu esi masones vvf friziere,soferis,kalpone vai tikai martina ritina kuku edajs par Latvijas latviesu nodoklos samaksato naudu ?

Atbildēt

paija

24.02.2014. 19:56

Diez vai tas lasītājs,kas prasīja publicēt, nebija Vešnakovs? Kaut kā dikti sinhroni abi tie raksti -Vešnakovs un Lapsa , abi dikti dusmīgi uz Vairu

Atbildēt

paija

24.02.2014. 19:03

Лидер ЛДПР Владимир Жириновский заявил в понедельник, что Россия в соответствии с международным правом может ввести свои войска на Украину на законных основаниях.

По словам Жириновского, по просьбе действующего украинского президента Россия может ввести войска для охраны Черноморского флота, передает РИА Новости.
Dižais Purins gan atsaukunu nav devis ,Vešņakovs un Lavrovs klusē , bet Vešanakovs un Lapsa gānī Vairu, cik tā nepareizi izteikusies un jau pirms 13 gadiem arī

Atbildēt

maija

24.02.2014. 18:40

Cik ļoti viens ebrejs Žirinovskis neierauga krievus,ja krievi atgrieztos savā tēvzemē,tad viņš jau būtu pārsprādzis un izgaistu kā pīļu s.....

Atbildēt

paija

24.02.2014. 18:27

Ko tad dižais Putins tādu vilka arā par krievvalodīgajiem , ko Vaira vai jebkurš latvietis jau nebūtu dzirdējis un kur izpaudās ta izgāsanas, neviens premjers tur laīkam klāt nebija. Kam tad nepatika Vairas izteikumi, ka jāvelk ārā vecas baumas. Labak būtu pakomentejuši, vai viņai nav taisnība, jo ŽIrinovskis jau aicinaja ievest Ukrainā karaspeku un Krievijas portāli pilni ar rakstiem tadiem aicinajumiem un kūdīsanu šaut uz maidaniesiem . Krievijas sabiedriskā doma uz to ir sagatavota

Atbildēt

ha

24.02.2014. 18:24

Kādēļ joprojām kadam vēl liekas ka VVF ir diža politiķe? Ar kādiem reāli padarītiem darbiem viņa sevi parādījusi? Viņai nekad nav interesējis kā dzīvo Latviešu tauta.Tas ka viņa runāja vairākās valodās nenozīmē ka viņa ir laba politiķe.Viņa bija gatava uz visu ,lai iepatiktos lielvaru politiķiem un iegūtu sev kādu prestižu amatu.Kas varētu būt tik slepens no viņas sarunas ar Putinu,bet zinam ka viss ar laiku vienalga uzpeldēs, arī par viņās darbību psrs laikos.

Atbildēt

kamillentee

24.02.2014. 18:15

ja ko saka Jurkāns,tad tas vispār ir ""fufels""

Atbildēt

apjuku

24.02.2014. 16:17

Vienā atbildē minēts, ka tikšanos organizējis Šabtajs fon Kalmanovičs, citā jau, ka tādu nepazīst, bet vēl tālāk, ka atkal šis cilvēks ir iesaistīts - Ja tika intervēti vairaki cilvēkim, tad, lūdzu, pierakstīt, kurā brīdī, kuru intervē

Atbildēt

akmeni azotē neturēšu

24.02.2014. 16:15

»

Papa

Varētu būt stulbākais pietiek.lv raksts šogad


VVF ir dižena, varena un stipri lokana!!!!!!

Atbildēt

Paldies Pietiek.com par rakstu

24.02.2014. 15:02

»

!

vai tik vvf nav cekas maisa


Mani interesē ne tas, vai Freiberga ir tanī pustukšā maisā, bet cik asi noreaģējis Krievijas ārlietu resors Latvijā ar Vešņakovu priekšgalā.

Redzēsim, vai Freibergas pareģojums piepildīsies un Ukrainu sagaidīs Gruzijas sadalīšanas divās daļās scenārijs ar Krievijas armijas karaspēka ievešanu (aizstāvēja Gruzijā dzīvojošus krievvalodīgos Krievijas pierobežas reģionos), vai bez tā.

Atbildēt

kas vainigs, tas bailigs

24.02.2014. 15:01

»

!

vai tik vvf nav cekas maisa


Protams, ka ir. Vai citadi vina varetu braukat surpu turpu no ASV uz Latviju 80 gados. Un bija pret maisu atversanu. Jo pasai bail.

Atbildēt

?

24.02.2014. 14:34

ir ceriba ka masone vvf lidz 2029 gadam nomirs ?

Atbildēt

Papa

24.02.2014. 13:51

Varētu būt stulbākais pietiek.lv raksts šogad.
Visu cieņu VVF! Spēj runāt ar visiem.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 24.02.2014. 13:46

;)

Mediju ziņa (2008. gads): Eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga esot "atzinusi, ka pēdējā laikā daudz cilvēku jautā, vai viņa neiesaistīsies šīs valsts politikā". "Acīmredzot ir tāda doma, ka es varētu kļūt par jauno Šķēli, Repši vai Zīgeristu, tomēr neesmu pārliecināta, ka mans aicinājums būtu kļūt par jauno Mesiju *šajā* valstī", esot paudusi Vīķe-Freiberga...
-----

"Gaidīs ('penšos') "īsto" laiku?..."
( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 21.10.2008., Nr.6. )

'Masmēdekļi' plecus rausta:
"Būtu Ōme "jāiztausta" ~
Varbūt fakti interesanti,
'Uzpeldēs' par šito tanti?..."
...
Intervijās Ōme 'laužas' ~
Nav šai "profīcijas" gaužas,
Sākt (kā "sensācijas" tēmas),
'Klārēt' stratēģiskas "shēmas":

"Ļautiņ' pras' un neliek mier' ~
Vai tik' nau iekš Manēj' pier',
Kau'kād politikorekt' dom':
"Kad SEV partij' taisīs Ōm'?!?..."

Es nau štruntīg' populist' ~
Tād', kā Repš' vai Zīgerist'!
Kaut i' riktīg' lunkan' mēl' ~
Līdzīb' nau (diezkād') ar Šķēl'!

Nau Man Hūt' iekš garderob',
Tād', kā Trub' krāniņ' uz ķob',
Bokseršort' vai trennušk' veš',
A'la "Buldōzer" - i' sveš'!

Kont' Man - pill' ar godīg' piķ':
(Ne - kā Muļķ' Zem' "politiķ'" ~
Sasmalstīt' pa budžet' SIL'...)
Gelt' Es nopelnīj' iekš Pil'!

Bet - pašreiz pa fiks' i' (vēl),
Man pie Muļķ' Zem' publik', cēl',
Jāt uz zirg' (iekš ceriņkrās' ) ~
Taisīt "politkorekt'" špās'!..."
...
Plašsaziņa "valstij" vēsta:
"Nav (diez) Ōme 'neaptēsta' ~
VĒL "caur svilpi nepūš tvaiku":
Gaidīs ('penšos') "īsto" laiku?..."

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=9318

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Paldies Pietiek.com par rakstu

24.02.2014. 12:27

Skaidrs ir viens. Ja politiskā sistēma pieļauj neatbilstošu valsts prezidenta kandidāta izvirzīšanu un apstiprināšanu, tad sistēma ir "slima" un ar steigu "ārstējama".

Varu iedomāties V.V.Freibergu, labticīgu un kulturālu sievieti sarunājamies ar KGB virsnieku vasts prezidenta statusā. Bez nopietnas sagatavošanās tas ir bija prognozējams zaudējums. Jautājums, kādeļ to neapzinājās un pieļāva tādu kļūdu mūsu valsts ārlietu resors un prezidenta birojs?!

Atbildēt

Paldies Pietiek.com par rakstu

24.02.2014. 12:20

Reprezentēt savu valsti lielvarai, tas nav tas pats, kas aiziet uz kafūzi un papļāpāt ar draudzeni, vai draugu. Tā ir ārpolitikas augstākā pilotāža. Acīmredzot V.V.Freiberga pati nožēlo ka tā ir sanācis un tā viņai bijusi laba mācība uz priekšdienām valts prezidenta amatā.

Neskatoties ne uz ko, tieši ĀM un padomniekiem ar pieredzi vajadzēja prezidentei dodot savlaicīgi noderīgus padomus un parrunāt iespējamos tikšanās scenārijus - draudzīgu un nedraudzīgu Latvijai.

Atbildēt

SS

24.02.2014. 11:23

Aprunājās ar urlu čekistu...

Atbildēt

N.Māstrihts

24.02.2014. 11:09

Raksta mērķis slavēt Putinu, lai arī "klibā pīle"VVF lemberga raksturojums, ir un paliek kliba pīle līdz šodienai. Kliba tāpēc, ka Zatlers, operējis celi VVF un kļuvis par prezidentu.. fakti..

Atbildēt

vēl

24.02.2014. 10:35

Ieteiktu autoram palasīt Ilmāra Lešinska "Kalpības gadi". Tur atrastu atslēgu šim gadījumam.

Atbildēt

DD1

24.02.2014. 09:36

»

QW

Kas tur slikts,ja VVF tiekas ar Putinu


Es arī te nesaskatu nekādu "kompromatu".

Atbildēt

Osis

24.02.2014. 09:29

Sols...Bet varbūt Sauls???

Atbildēt

***

24.02.2014. 09:24

sviests kaut kāds

Atbildēt

QW

24.02.2014. 09:19

Kas tur slikts,ja VVF tiekas ar Putinu?
Mums būtu jākaro ar RUS,tā vietā lai apsriestu lietas?

Atbildēt

nu ja...

24.02.2014. 08:44

Nu ja, mūžu dzīvo, mūžu mācies. Biju augstākās domās. Tāpēc jau ir acīmredzams personīgs nicinājums (absolūti aplams) arī pa Ukrainas tēmu citos mēdijos. Tas par ex. pr.

Atbildēt

Pēteris

24.02.2014. 08:03

Viss loģiski. Putins, kā Bojāra kolēģis, izsauca padoto un sadeva piparus. Tūlīt parādījās Damokla zobeni un citi psiholoģiski atstrādāti epiteti. Un šitā vēl virina muti.

Atbildēt

Jukums

24.02.2014. 07:58

Nebrīnītos, ja tā būtu noticis.
Sen jau esmu sapratis, ka VVF neizceļas ne ar īpašu gudrību, ne inteliģenci. Viņa vienkārši "brauc" ar savām iezubrītajām psihologa zināšanām un, uzskatu, arī ar masonu atbalstu - tas daudzas lietas padara skaidrāk saprotamas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...