Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Namejs

08.10.2021. 14:16

kamillentee 24.02.2014. 18:15
ja ko saka Jurkāns,tad tas vispār ir ""fufels""

Vecs pūpēdis, kremļa pakalpiņš un arī tomēr privātajā dzīvē lūzeris, tāds ir šis kangarelis jurkans! Dziļi nicināms nodevēja tips!

Atbildēt

dfg

10.03.2014. 10:12

»

Slucis

Talis Briedis: The Onion reportāža ir uzticamāka nekā putina puisīša (pietiek.com) portāls


pietiek.com tik tiešām pauž pastāvīgu naidu pret jebkuru [politiķi.. attiecīgi tiek šķelta tauta.

Putinam būtu izdevīgi uzturēt šādu portālu, jo vairāk latviešu niknosies uz savu valsti, jo mazāk būs protestu, ja Krievija pēkšņi "palīdzēs ar atbrīvošanu"

Atbildēt

tnt

10.03.2014. 10:10

Freiberga ir vienīgā, kas Latviju ne tikai pacēla, bet izrādīja ļoti konstruktīvu pretsparu Krievijai.

Skaidrs, ka prokrieviskie spēki ir ļoti neapmierināti, ka freiberga izlēma neziņojot doties pie Putina. Prokrieviskajiem spēkiem nebija iespējas ietekmēt kas un kā tiek pateikts.

Atbildēt

Runcis

28.02.2014. 23:12

»

paija

Ko tad dižais Putins tādu vilka arā par krievvalodīgajiem , ko Vaira vai jebkurš latvietis jau nebūtu dzirdējis un kur izpaudās ta izgāsanas, neviens premjers tur laīkam klāt nebija. Kam tad nepatika Vairas izteikumi, ka jāvelk ārā vecas baumas. Labak būtu pakomentejuši, vai viņai nav taisnība, jo...


Putins, visticamāk, runāja ar cipariem rokās - cik nepilsoņu, kad un kādi likumi pieņemti, %, tranzīts tonnās un cenās - no kā Vaira neko nerubīja, jo nebija līdzvērtīgi sagatavojusies, cerēja izbraukt ar tukšu ļurināšanu. Tā arī tā drāšana izpaudās.

Atbildēt

Slucis

25.02.2014. 18:47

Talis Briedis: The Onion reportāža ir uzticamāka nekā putina puisīša (pietiek.com) portāls.
Ну собственно вот что думают о Лато настоящие латыши.

Atbildēt

versija

25.02.2014. 15:28

»

cz

RAKSTS NE PAR KO


Tēma būs vienmēr būs aktuāla :tā ir par sabiedrībai neredzamiem spēkiem,kuri kā tādi parazīti pielīp valsts augstām amatpersonām un konstruē savām parazītiskām vajadzībām apstākļus,amatpersonas izmantojot kā lelles.

Atbildēt

cz

25.02.2014. 10:24

RAKSTS NE PAR KO.....

SKAIDRS KA PUTINS MEEGINAAJU UZSSPIEST ...

saprata ka nesanaak ....

ar to `sarunas` beidzaas

Atbildēt

Aivars2

25.02.2014. 09:06

»

Vecais

Izdrāza. Protams, izdrāza. Pašreiz vienīgā jūsu paustā alternatīva - nevajadzēja braukt uz tikšanos, tad neizdrāztu. Bet Putins un & jau turpina izdrāzt mūs arī, mājās sēdošus. Viņi drāž Latviju TV raidījumos, drāž diplomātu tikšanās reizēs. Drāza, palūdzot palīgā Van der Stūlu, lai tas pietur zeltenei...


Ļoti precīzi teikts! Tieši tā! Bēdīgākais ir tas, ka mēs paši pat vēlamies, lai mūs drāž, jo tad ir iemesls radikāļiem nest ložmetējus uz bērnudārziem un saukt:"Krievi nāk!"
Tā paša iemesla dēļ bilingvālajās skolās vēsture tiek mācīta no krievu mācību grāmatām!
Vai ir piedodams fakts, ka 23gadu laikā neesam uzskatījuši par vajadzīgu nelatviešu bērniem mācīties vēsturi bez komunistiskās ideoloģijas uzslāņojuma?
Tagad nu nebeidzam brīnīties par faktu, cik greizi ir daudzu cittautiešu uzskati!

Atbildēt

N.Māstrihts

25.02.2014. 09:02

»

Paši pūta, paši dega!

Ir, ir haotisks raksts! Bet par to skriešanu un zemošanos - tur nu nenoslēpsies! Darbi vai nedarbi runā paši par sevi...


Haosu ir vieglāk radīt, nekā kārtību - no Pētera 1 laikiem teiciens; Cik liela Krievija, tik liela nekārtība, gandrīz kā ES.

ASV ar savu haosa radīšanu panāk lielāku efektu iekarošanā, laipni sarunājoties ar Putinu. Tā ir stratēģija - Latvija ir izcils piemērs, kā iznīcināt nacionālu (LV) valsti SVF, PB, Vācijas, ASV interesēs, vadības marionetēm liekot stāstīt par veiksmes stāstiem pie katras sagrāves, ar mērķi tālaķai ekspansijai uz Austrumiem. Ukraina būs nākošā, jo no tā nevar izvairīties. Ja Ukraina bloķēsies kopā ar Krieviju un Baltkrieviju, tad ir cerības stāties pret šo agresīvo ES un ASV ekspansiju.

ES Latvijai nav iespēju saglabāt sevi kā nacionālu valsti, bet nekas nav mūžīgs.

Atbildēt

Mesija

25.02.2014. 07:59

Klukstes visas zinasanas psihologija ir aprakstitas KUBARK rokasgramata

Atbildēt

Paši pūta, paši dega!

25.02.2014. 07:54

»

apjuku

Vienā atbildē minēts, ka tikšanos organizējis Šabtajs fon Kalmanovičs, citā jau, ka tādu nepazīst, bet vēl tālāk, ka atkal šis cilvēks ir iesaistīts - Ja tika intervēti vairaki cilvēkim, tad, lūdzu, pierakstīt, kurā brīdī, kuru intervē


Ir, ir haotisks raksts! Bet par to skriešanu un zemošanos - tur nu nenoslēpsies! Darbi vai nedarbi runā paši par sevi.
Ukrainu negrib Puķins atdot, tā ir viņa ietekmes sfēra, tāpat kā Baltijas valstis, kuras ir nopirktas, vismaz Latvija. Ukraina ir stipri lielāks kumoss, kur pretestība ir stiprāka. Bet karam ar Ukrainu Krievija nav gatava, vienīgi ekonomiskās sankcijas piemērot un blefs!

Atbildēt

PAši pūta, paši dega!

25.02.2014. 07:31

Tas,ka V.V.F. ir stulba kā govs, nešaubījos tad,kad viņu ievēlēja un nešaubos arī tagad. Amerikāņu marionete - politiskā padauza, kurai pašai nebija ne savs viedoklis, ne stāja, ne arī saprata, kādā valstī un komunistiskajā sistēmā būs jāstrāda, nedz mērķi, metodes kā izmainīt Latviju. Uzsiet prievīti un vergu tusiņā padziedāt, pabļaut -Mēs esam lieli un vareni! - tas arī viss,ko viņamācēja. Pat nezināja, cik maize maksāja... Piedevām paspēja arī Puķinam ādas flautu paspēlēt!
Atgādināšu anekdoti, kura klīda :
Lidmašīna. Lido Dž. Buš un VVF. Buš dīdas, dīdas līdz neiztur un jautā -
Dž.B. : "V kundze, variet minetu uztaisīt ?!"
V kundze:"Ko Jūs..es jau neesmu TĀDA!"
Dž. B.: "Ai, liecies mierā, mēs jau zinam,ka tu visiem pūt ādas flautā!"
V kundze :"Nu labi, bet tikai atnesiet beņķīti"
Dž. kungs izbrīnā nospiež pogu, liek stjuartei atnest beņķīti. Beņķītis tiek atnests. V kundze liek Bušam uzkāpt un nolaist bikses pusmastā. V kundze rāda ko māk, ādas flauta tiek dragāta uz velna paraušanu. Salūts. Finišs.
Dž. B velkot bikses atpakaļ jautā :"V kundze, kam jums to beņķi vajadzēja, varēja jau tāpat laist!"
V kundze slaukot muti atbildēja: "Mēs, latvieši, lepna tauta, nevienam uz ceļiem nekritīsim!"
____________________________
Kur ir morāle? Paši zināsiet! Tie, kuri kliedz,ka sazvērestība no SC un Illuminati utt. liekaties mierā, domājiet plašāk. Vai tad tiešām galva nestrādā? Pašī pūta, paši dega !

Atbildēt

Janis

24.02.2014. 23:51

A kur ta virsraksta minetaa izgashanas? Lasiju, gaidiju ka bus pasprucis purkshkis pie galda, bet nekaaaa... Lapsa atkal murgo virsrakstos. Ja SC maksa, tad raksta.

Atbildēt

bingo

24.02.2014. 23:45

raxts tikpat stulbs kā Ontūna mazpisāna dzejolīši. varbūt lapsēnu vajadzētu norīkot par personu kurš izplāno Latv. prezidentu tikšanos ar kremļa punduri.

raxtā tikai nav izskaidrots kurš nogalināja šabtaju baronu kalmanoviču maskavā, varbūt Latvijas slepenais dienests

Atbildēt

Völkischer Beobachter

24.02.2014. 22:34

Tipiskā latvju beibe.

Atbildēt

Vecais

24.02.2014. 22:07

Izdrāza. Protams, izdrāza. Pašreiz vienīgā jūsu paustā alternatīva - nevajadzēja braukt uz tikšanos, tad neizdrāztu. Bet Putins un & jau turpina izdrāzt mūs arī, mājās sēdošus. Viņi drāž Latviju TV raidījumos, drāž diplomātu tikšanās reizēs. Drāza, palūdzot palīgā Van der Stūlu, lai tas pietur zeltenei Latvijai kājas. Pasakiet, gudreļi, ko Vairai vajadzēja darīt, lai viņa izdrāztu Putinu? Pastāstiet savu vīziju: "kā es izdrāztu Putinu"?

Atbildēt

Purple rain

24.02.2014. 21:03

Mana attieksme pret Vairu bija izteikti neitrala...bet nu atskatoties uz vinas "tusina"laiku,jasecina,ka vina ir sbsaluts narciss(sievietem neraksturigi),kam svarigak par morali bija jauni skatuves terpi...vispar neka laba nav ko teikt...

Atbildēt

versija

24.02.2014. 20:19

Mūsu VVF pati nemaz īsti neapzinājās,visu mūžu omulīgā demokrātijā pavadīdama,kādā zoodārzā iekļuvusi,un tāpēc pārdroši iesoļoja pie lauvas krātiņā pazīmēties popularitātei.Prezidentei tāds darbs un viņa rīkojās pareizi.
Nosodāma ir to slikto no dzimšanas cilvēku rīcība,kuri apzināti ļaunprātīgi izmantoja Prezidentes uzticēšanos kā rezultātā lauva izdarīja to,ko izdarīja .

Atbildēt

Rozenkreiciete

24.02.2014. 20:17

varu vienīgi apbrīnot šīs šausmīgi ārišķīgās dāmas domu gājienu - ieceļojusi latvijā ar apšaubāmas kvalitātes zinātni, tantuks VDK eksdarbiniekam pie rokas droši rāpās pie siles..... jā, ļoti ļoti bēdīgi,
Vera, lūdzu, lūdzu nerādies uz masmēdiju skatuves, sēdi savā dzīvoklī un vadi dienas pārtīcībā un priekos, jo tikko tu atver muti, tā ir ziepes:)))

Atbildēt

videjais pirksts pie deniniem !

24.02.2014. 20:02

interesanti kas slepjams no pula?

Atbildēt

tu

24.02.2014. 19:59

»

Papa

Varētu būt stulbākais pietiek.lv raksts šogad


tu esi masones vvf friziere,soferis,kalpone vai tikai martina ritina kuku edajs par Latvijas latviesu nodoklos samaksato naudu ?

Atbildēt

paija

24.02.2014. 19:56

Diez vai tas lasītājs,kas prasīja publicēt, nebija Vešnakovs? Kaut kā dikti sinhroni abi tie raksti -Vešnakovs un Lapsa , abi dikti dusmīgi uz Vairu

Atbildēt

paija

24.02.2014. 19:03

Лидер ЛДПР Владимир Жириновский заявил в понедельник, что Россия в соответствии с международным правом может ввести свои войска на Украину на законных основаниях.

По словам Жириновского, по просьбе действующего украинского президента Россия может ввести войска для охраны Черноморского флота, передает РИА Новости.
Dižais Purins gan atsaukunu nav devis ,Vešņakovs un Lavrovs klusē , bet Vešanakovs un Lapsa gānī Vairu, cik tā nepareizi izteikusies un jau pirms 13 gadiem arī

Atbildēt

maija

24.02.2014. 18:40

Cik ļoti viens ebrejs Žirinovskis neierauga krievus,ja krievi atgrieztos savā tēvzemē,tad viņš jau būtu pārsprādzis un izgaistu kā pīļu s.....

Atbildēt

paija

24.02.2014. 18:27

Ko tad dižais Putins tādu vilka arā par krievvalodīgajiem , ko Vaira vai jebkurš latvietis jau nebūtu dzirdējis un kur izpaudās ta izgāsanas, neviens premjers tur laīkam klāt nebija. Kam tad nepatika Vairas izteikumi, ka jāvelk ārā vecas baumas. Labak būtu pakomentejuši, vai viņai nav taisnība, jo ŽIrinovskis jau aicinaja ievest Ukrainā karaspeku un Krievijas portāli pilni ar rakstiem tadiem aicinajumiem un kūdīsanu šaut uz maidaniesiem . Krievijas sabiedriskā doma uz to ir sagatavota

Atbildēt

ha

24.02.2014. 18:24

Kādēļ joprojām kadam vēl liekas ka VVF ir diža politiķe? Ar kādiem reāli padarītiem darbiem viņa sevi parādījusi? Viņai nekad nav interesējis kā dzīvo Latviešu tauta.Tas ka viņa runāja vairākās valodās nenozīmē ka viņa ir laba politiķe.Viņa bija gatava uz visu ,lai iepatiktos lielvaru politiķiem un iegūtu sev kādu prestižu amatu.Kas varētu būt tik slepens no viņas sarunas ar Putinu,bet zinam ka viss ar laiku vienalga uzpeldēs, arī par viņās darbību psrs laikos.

Atbildēt

kamillentee

24.02.2014. 18:15

ja ko saka Jurkāns,tad tas vispār ir ""fufels""

Atbildēt

apjuku

24.02.2014. 16:17

Vienā atbildē minēts, ka tikšanos organizējis Šabtajs fon Kalmanovičs, citā jau, ka tādu nepazīst, bet vēl tālāk, ka atkal šis cilvēks ir iesaistīts - Ja tika intervēti vairaki cilvēkim, tad, lūdzu, pierakstīt, kurā brīdī, kuru intervē

Atbildēt

akmeni azotē neturēšu

24.02.2014. 16:15

»

Papa

Varētu būt stulbākais pietiek.lv raksts šogad


VVF ir dižena, varena un stipri lokana!!!!!!

Atbildēt

Paldies Pietiek.com par rakstu

24.02.2014. 15:02

»

!

vai tik vvf nav cekas maisa


Mani interesē ne tas, vai Freiberga ir tanī pustukšā maisā, bet cik asi noreaģējis Krievijas ārlietu resors Latvijā ar Vešņakovu priekšgalā.

Redzēsim, vai Freibergas pareģojums piepildīsies un Ukrainu sagaidīs Gruzijas sadalīšanas divās daļās scenārijs ar Krievijas armijas karaspēka ievešanu (aizstāvēja Gruzijā dzīvojošus krievvalodīgos Krievijas pierobežas reģionos), vai bez tā.

Atbildēt

kas vainigs, tas bailigs

24.02.2014. 15:01

»

!

vai tik vvf nav cekas maisa


Protams, ka ir. Vai citadi vina varetu braukat surpu turpu no ASV uz Latviju 80 gados. Un bija pret maisu atversanu. Jo pasai bail.

Atbildēt

?

24.02.2014. 14:34

ir ceriba ka masone vvf lidz 2029 gadam nomirs ?

Atbildēt

Papa

24.02.2014. 13:51

Varētu būt stulbākais pietiek.lv raksts šogad.
Visu cieņu VVF! Spēj runāt ar visiem.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 24.02.2014. 13:46

;)

Mediju ziņa (2008. gads): Eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga esot "atzinusi, ka pēdējā laikā daudz cilvēku jautā, vai viņa neiesaistīsies šīs valsts politikā". "Acīmredzot ir tāda doma, ka es varētu kļūt par jauno Šķēli, Repši vai Zīgeristu, tomēr neesmu pārliecināta, ka mans aicinājums būtu kļūt par jauno Mesiju *šajā* valstī", esot paudusi Vīķe-Freiberga...
-----

"Gaidīs ('penšos') "īsto" laiku?..."
( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 21.10.2008., Nr.6. )

'Masmēdekļi' plecus rausta:
"Būtu Ōme "jāiztausta" ~
Varbūt fakti interesanti,
'Uzpeldēs' par šito tanti?..."
...
Intervijās Ōme 'laužas' ~
Nav šai "profīcijas" gaužas,
Sākt (kā "sensācijas" tēmas),
'Klārēt' stratēģiskas "shēmas":

"Ļautiņ' pras' un neliek mier' ~
Vai tik' nau iekš Manēj' pier',
Kau'kād politikorekt' dom':
"Kad SEV partij' taisīs Ōm'?!?..."

Es nau štruntīg' populist' ~
Tād', kā Repš' vai Zīgerist'!
Kaut i' riktīg' lunkan' mēl' ~
Līdzīb' nau (diezkād') ar Šķēl'!

Nau Man Hūt' iekš garderob',
Tād', kā Trub' krāniņ' uz ķob',
Bokseršort' vai trennušk' veš',
A'la "Buldōzer" - i' sveš'!

Kont' Man - pill' ar godīg' piķ':
(Ne - kā Muļķ' Zem' "politiķ'" ~
Sasmalstīt' pa budžet' SIL'...)
Gelt' Es nopelnīj' iekš Pil'!

Bet - pašreiz pa fiks' i' (vēl),
Man pie Muļķ' Zem' publik', cēl',
Jāt uz zirg' (iekš ceriņkrās' ) ~
Taisīt "politkorekt'" špās'!..."
...
Plašsaziņa "valstij" vēsta:
"Nav (diez) Ōme 'neaptēsta' ~
VĒL "caur svilpi nepūš tvaiku":
Gaidīs ('penšos') "īsto" laiku?..."

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=9318

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Paldies Pietiek.com par rakstu

24.02.2014. 12:27

Skaidrs ir viens. Ja politiskā sistēma pieļauj neatbilstošu valsts prezidenta kandidāta izvirzīšanu un apstiprināšanu, tad sistēma ir "slima" un ar steigu "ārstējama".

Varu iedomāties V.V.Freibergu, labticīgu un kulturālu sievieti sarunājamies ar KGB virsnieku vasts prezidenta statusā. Bez nopietnas sagatavošanās tas ir bija prognozējams zaudējums. Jautājums, kādeļ to neapzinājās un pieļāva tādu kļūdu mūsu valsts ārlietu resors un prezidenta birojs?!

Atbildēt

Paldies Pietiek.com par rakstu

24.02.2014. 12:20

Reprezentēt savu valsti lielvarai, tas nav tas pats, kas aiziet uz kafūzi un papļāpāt ar draudzeni, vai draugu. Tā ir ārpolitikas augstākā pilotāža. Acīmredzot V.V.Freiberga pati nožēlo ka tā ir sanācis un tā viņai bijusi laba mācība uz priekšdienām valts prezidenta amatā.

Neskatoties ne uz ko, tieši ĀM un padomniekiem ar pieredzi vajadzēja prezidentei dodot savlaicīgi noderīgus padomus un parrunāt iespējamos tikšanās scenārijus - draudzīgu un nedraudzīgu Latvijai.

Atbildēt

SS

24.02.2014. 11:23

Aprunājās ar urlu čekistu...

Atbildēt

N.Māstrihts

24.02.2014. 11:09

Raksta mērķis slavēt Putinu, lai arī "klibā pīle"VVF lemberga raksturojums, ir un paliek kliba pīle līdz šodienai. Kliba tāpēc, ka Zatlers, operējis celi VVF un kļuvis par prezidentu.. fakti..

Atbildēt

vēl

24.02.2014. 10:35

Ieteiktu autoram palasīt Ilmāra Lešinska "Kalpības gadi". Tur atrastu atslēgu šim gadījumam.

Atbildēt

DD1

24.02.2014. 09:36

»

QW

Kas tur slikts,ja VVF tiekas ar Putinu


Es arī te nesaskatu nekādu "kompromatu".

Atbildēt

Osis

24.02.2014. 09:29

Sols...Bet varbūt Sauls???

Atbildēt

***

24.02.2014. 09:24

sviests kaut kāds

Atbildēt

QW

24.02.2014. 09:19

Kas tur slikts,ja VVF tiekas ar Putinu?
Mums būtu jākaro ar RUS,tā vietā lai apsriestu lietas?

Atbildēt

nu ja...

24.02.2014. 08:44

Nu ja, mūžu dzīvo, mūžu mācies. Biju augstākās domās. Tāpēc jau ir acīmredzams personīgs nicinājums (absolūti aplams) arī pa Ukrainas tēmu citos mēdijos. Tas par ex. pr.

Atbildēt

Pēteris

24.02.2014. 08:03

Viss loģiski. Putins, kā Bojāra kolēģis, izsauca padoto un sadeva piparus. Tūlīt parādījās Damokla zobeni un citi psiholoģiski atstrādāti epiteti. Un šitā vēl virina muti.

Atbildēt

Jukums

24.02.2014. 07:58

Nebrīnītos, ja tā būtu noticis.
Sen jau esmu sapratis, ka VVF neizceļas ne ar īpašu gudrību, ne inteliģenci. Viņa vienkārši "brauc" ar savām iezubrītajām psihologa zināšanām un, uzskatu, arī ar masonu atbalstu - tas daudzas lietas padara skaidrāk saprotamas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...