Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

28.01.2023. 21:58

💩😵🇷🇺💀💩☦️💩☦️💩💀🇷🇺😵💩
Tas ir skaidrs, ka pēc Krievijas sakāves karā Ukrainā, civilizētās pasaules valstīm vismaz 10 gadus būs jāpārvalda Krievija un jāievieš tur civilizētas valsts pārvalde, izglītības sistēma, jāaizliedz nacistiskā “russkij mir” ideoloģija un, protams, jāveic Krievijas demilitarizācija. Jo pilnīgi skaidrs, ka krievu mežoņi paši nav spējīgi organizēt civilizētas sabiedrības pārvaldes formas. Līdzīgi kā pēc 2. pasaules kara beigām Japānu vēl gadiem ilgi pārvaldīja Sabiedroto izveidota administrācija, kas deva lieliskus rezultātus, un Japāna tagad ir civilizēta un attīstīta valsts. Vel jāpiemin, ka Krievijai nāksies atteikties no visām tās okupētajām un anektētajām teritorijām. Piemēram, Karēlija atkal piederēs Somijai + Krievija maksās reparācijas Somijai. Lai Dieviete Temīda tiesā Krieviju!
Bez cieņas, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
💩🇷🇺☦️👹☦️🇷🇺💩

Atbildēt

...klau. Mamzelīt !

28.01.2023. 12:51

varbūt beidzot iemācies krustdūrienā izšūt, ..latvju meitas labu VĪRU dabū, ja kārtīgs pūrs pielocīts !!! Ar cieņu -vecmāmiņa.

Atbildēt

tas nav nekāds čiki briki

27.01.2023. 13:21

Skaistulei taisnība - vilcināšanās ar ātro kredītu dienesta ieviešanu nopietni apdraud Latvijas drošību

Atbildēt

>Es

27.01.2023. 11:21

»

Es

Neesmu Veidemanes fans, drīzāk otrādi, bet par to ka esi prātu izkūkojis vecis, viņai būs taisnība


Tavā vietā tā neizteiktos par cilvēku kuru nezini.. Tā Tikai latviijci izsakās..

Atbildēt

Балаган

27.01.2023. 11:06

bļednieci uz fronti...

Atbildēt

Protams

26.01.2023. 18:39

»

He

Ātros kredītu speciālistes teiktajā jāieklausās nopietni


Lielākā daļa to arī darīja un tā sagrābās ātros kredītus, ka vēl tagad parādā. Tā nav Bļodnieces vaina, ja kāds ir stulbs un ņem kredītus. Bija tak baigi superīgi, kā vakarā dzerot aptrūkās nauda un varēja pāris minūšu laikā tikt pie kredīta. Tagad Bļodniece vainīga...

Atbildēt

Huļi Bļodaniece Netīra

26.01.2023. 16:58

Baibai Mārupes savrupmājai vajag naudu, kamēr bija pie AM siles nepaspēja sazagties.

Atbildēt

He

26.01.2023. 16:23

Ātros kredītu speciālistes teiktajā jāieklausās nopietni:)

Atbildēt

bet

26.01.2023. 16:18

»

Bļodniece

Latvijas ļaunums,tāpat kā latvijā dzīvojošo krievu vairums


Manuprāt Latvijas drošību visvairāk apdraud sekojoši faktori:
1. Varas zaglīgums, bezatbildība, komformisms, un mazspēja;
2. Milzu osvoboditelu skaits LV...

Atbildēt

paskaidroju

26.01.2023. 16:15

»

Mario

Tē jāapstiprina, ne tikai poētiski, bet praktiski - ja nelojālie vēlas dzīvot šeit, tad atbildēs likuma priekšā. Ko darīt nelojālajiem? Loģiski izvērtēt savas "zināšanas" un sākt saskatīt realitāti...


Manuprāt tas nav iespējams, un lūk kādu iemeslu dēl:
1. Latviijci šeit jūtas kā noteicēji okupācijs laikā. Tas prieksrocības tagad ir zudušas, un tas viņus tracina.
2. Dzīves limenis nav tik augsts ka vini gribēja u cereja.
3.Bez Krievijas šie cilvēki jutas nekomfortabli: Vini paaudzem dzivojuši ruskii mir..Tas ta tik vienkarši nevar uzreiz pazust no viņu galvam.
4. Milzu egoisms-uzvaretaju egoisms, kas ir vinu dzives aapziņas pamats.

Atbildēt

Mario

26.01.2023. 15:27

»

Tālavas taurētājs

Drīz sapratīsi, kad ASV runcis ar jūras kājniekiem sāks kratīšanu pelīšu krājumos un sarkano žurku midzeņos


Tē jāapstiprina, ne tikai poētiski, bet praktiski - ja nelojālie vēlas dzīvot šeit, tad atbildēs likuma priekšā. Ko darīt nelojālajiem? Loģiski izvērtēt savas "zināšanas" un sākt saskatīt realitāti.
Nelojālie - jums nepieciešama loģika un patiesās informācijas telpa, nevis zomboilūzija, kurā dzīvojat un atbalstāt agresoru.

Atbildēt

Bļodniece

26.01.2023. 15:23

»

pag, pag

es nezinu kā ar tiem rēķiniem: Ja kāds ko nespēj nomaksāt, tad jāmeklē lētaka dzīves vieta..ko spēj nomaksāt...


Latvijas ļaunums,tāpat kā latvijā dzīvojošo krievu vairums!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

26.01.2023. 15:04

»

pelīte

Tā ar nesapratu-kas te pie vainas no jūsu rakstītā: Lembergs, ZZS,KGB,komunisti vai krimināli elementi


Drīz sapratīsi, kad ASV runcis ar jūras kājniekiem sāks kratīšanu pelīšu krājumos un sarkano žurku midzeņos.

Atbildēt

Zaļmens

26.01.2023. 14:32

VAD braukās ar elektromobiļiem, ēdīs sienāžu un tarakānu miltu plācenīšus (ļoti veselīgi) un būs bruņoti ar peintbola ieročiem.
Tā var saprast jauno desmitgades politiku, šobrīd vienīgi pietrūkst nodokļu maksātāju, kas traucē sasniegt fanrastiskos plānus.

Atbildēt

nesaprotami ?

26.01.2023. 14:22

»

TH

Bļodniece pareizi visu raksta, bet valsts iedzīvotāji ir sašķeltās grupās, naidīhi pret varas huntu un negrib huntas aizsardzības dienestu...


kurs tad mulku zeme aizsargas makdonaldus ?tv panoramas resnas melu babas vai ?

Atbildēt

vina sanem smuku menesnaudu

26.01.2023. 14:12

»

Fū…

Bļodniece ir viena lēti pērkama padauza


ka pilnigi nevajadziga amata ,,parlamentarais sekretars,,mulku zeme sanem loti lielu algu no karinlevita rezima.

Atbildēt

Atis Priedītis

26.01.2023. 12:36

»

jautājums

Kas tad ir E.Veidemane,ka kaut ko var aizliegt vain atļaut


Divi gadi pēc kārtas top 10 lasītāko dzejas grāmatu sarakstā ir liecība tam, ka tas, ko es rakstu cilvēkiem vajag un “čekas līmeņa cenzoru ņirgāšanās” tikai pastiprina manu vēlmi rakstīt. Es pats ceļos jau sešos no rīta un steidzis driķēt skala gaismā, lai dzeja kļūst dzīvelīga, ja reiz “čekistu naida lēkmes” ir nepārvaramas. Dzejā rakstu par to, par ko visi citi rakstošie cilvēki bailīgi klusē lupatiņā.

Atbildēt

leopards

26.01.2023. 12:24

Par cik Latvijā parvalda kgb,komunisti in kriminalie elementi,viņi ir ieintreti neveidot aizsardzības spēkus,tādas partijas kā ZZS arLebergu priekšgalā,Tad Saskaņa,no 90.g. abas partijas paredzēto naudu ko atvēlēja aisardzībai,izmantija citām vajadzībām.Tagad ir pienācis pedējais laiks aatmaskot krievijas āgentus kur nav mazums atrodās katras partijas rinās,viņi ir iespējams saskatit,bez apbruņotas acs.Vini atrodas tiesīsargājošās iestādēsēs,tai skaitā drošības iestādēs. Bruņeniece ir vienmēr cīnijusies par bruņoto spēku stiprināsanā.

Atbildēt

jautājums

26.01.2023. 11:16

»

!

Jā,ork


Bet, vai tad tā nav?

Atbildēt

Tālavas taurētājs

26.01.2023. 10:46

»

Te “orks”, “okupekļis” un “vate”

Turēt žaunas pastaldauņi: visu Ukrainai! Latvija var


Par to, ka orki, vates un komuņagi metīsies palīdzēt Ukrainai, šaubu nav, divkosība un meli ir sarkanā mēra panākumu atslēga. Par laimi pasaule ir apjēgusi, ka orku un viņu viņu sabiedroto trumpji ir meli un korupcija it visā.
https://youtu.be/fwbbyPso0z4

Atbildēt

Atis Priedītis

26.01.2023. 10:15

»

vlads

Valsts vara pieder TAUTAI, bet ne huntas režīmam


Par mani lielajiem masu medijiem rakstīt ir aizliegts. Par to parūpējās Elita Veidemane pirms vairākiem gadiem masu medijiem nosūtot vēstuli, kurā es tiku raksturots kā prātu izkūkojis bomzis, kurš jau no paša rīta katru dienu esot pilnā. Kaut grādīgo pie lūpām sev nelieku. Tāds es esmu.

Par šādas vēstules esamību mani slepeni informēja kāds žurnālists, tikai diemžēl, atsakoties man atsūtīt šīs vēstules kopiju. Bet es ticu visam, ko man saka. Skaidrs, ka publiskojot šo vēstuli saceltos milzu skandāls pa visu Rīgu un Latviju. To minētu visi mediji un par to pat runātu Rīgas pilī. Jo cenzūra ir aizliegta. Sanāk, ka esmu bijis cenzēts un politiski represēc! 

Līdz ar to vienīgā iespēja par sevi kaut ko darīt zināmu ir sociālo portālu aktīva izmantošana. No turienes tāds naids pret mani.

Atbildu - savulaik čekisti vairākas reizes centās mani pat novākt, bet es mistiskā kārtā parasti izdzīvoju.

Visbriesmīgākais variants bija 1991.gada rudenī, kad pēc pēdējās VDK pratināšanas es nonācu slimnīcā un naktī nomiru. Jā, jā, esmu upuris, bet Izdzīvoju tāpēc, ka manī atdzīvojās “Jēzus arhetips” un no rīta es atmostoties savā gultā dzirdēju skaļu sakāmo - "Kāpēc tas līķis vēl nav aiznests uz morgu?"

Par šo notikumu esmu detalizēti sarakstījis savā detektīvromānā "Kristaps - slepenie protokoli". Skaidrs, ka piedot kaut ko tādu čekisti man nespēs nekad un es zinu, ka viņi mani izseko, jo ir dzīvi.

Visi citi vajātie parasti izdarīja pašnāvību vai uz mūžu nonāca psihenē. Zinu vienu, kas sajucis prātā un raksta par pasaules galu un citplanētiešiem, kas glābs pasauli no Apokalipses. Nu tas ir desmitniekā. Man no tā izdevās izvairīties un visu mūžu esmu dzīvojis “normāla cilvēka dzīvi” un strādājis par “Svētbirzes skolotāju”. Šobrīd esmu pensionārs un nodarbojos ar amatniecību - rakstniecību.Bet daudz ko no sava sacerētā izaugsmes interesēs izsviežu makalatūrā. Bet ne visu!

Atbildēt

Rūsas faktors

26.01.2023. 09:57

»

vlads

Valsts vara pieder TAUTAI, bet ne huntas režīmam


Par kuru valsti un kuru tautu runājiet?

Atbildēt

Fū…

26.01.2023. 09:42

Bļodniece ir viena lēti pērkama padauza.

Atbildēt

Te “orks”, “okupekļis” un “vate”

26.01.2023. 09:33

Turēt žaunas pastaldauņi: visu Ukrainai! Latvija var!

Atbildēt

!

26.01.2023. 09:19

»

Pfe

Varētu padomāt,ka Bļodniece nav no tās pašas huntas


Sistēmas produkta izstrādājums.

Atbildēt

TH

26.01.2023. 07:03

»

kaut kā tā

Krievija ieročus neražo jau gadus 30,novobranciem pat izsniedz vecās trjohlinjeikas no muzejiem.Pašlaik ieročus ražo tikai Ķīna,Koreja un Irāna.Neticami,bet fakts


Ko jūs! Kindžali, poseidoni.. un līdzīgie virsskaņas, tad pārveidotie, uzlabotie X-101, kas nokira Polijā un esen pa daudzstāvu namu 30 bojāgājušie.. lido ar 800 km/h virs kokugalotēm, augstu precizitāti, ugunīgi balta bumba izskatās, cik tur to tonnu ap desmit, palaiž no lidmašīnas. Noteiekt naviespējams. Ja arī trāpa, atkarībā urā vietā tai teāpavienalga turpina lidot untad visas tās atlūzas arsprādzienu un no notriecišās raķetes tonnām sīku atlūzu un neviens nezin kur nokritīs ja vēl pilsētā… Tāpēc Krieviju novājina vienā vietā

Pretēji rīkojas Ķīna - uzvar nemilitāriem līdzekļiem. Dzeltenais mērkaķis Sji no koka novēro divu tīģeru asiņaino iznākumu, cionisti berzē rokas.

Atbildēt

kaut kā tā

26.01.2023. 06:03

»

TH

Krivijai ir raķetes, kas var sasniegt Rīgu, bet notriekt tās nav iespējams. Bet Krievija nevar karot vairākās frontēs vienlaikus. Tāpēc karadarbību pastiprina Ukrainā


Krievija ieročus neražo jau gadus 30,novobranciem pat izsniedz vecās trjohlinjeikas no muzejiem.Pašlaik ieročus ražo tikai Ķīna,Koreja un Irāna.Neticami,bet fakts.

Atbildēt

TH

26.01.2023. 04:56

Bļodniece pareizi visu raksta, bet valsts iedzīvotāji ir sašķeltās grupās, naidīhi pret varas huntu un negrib huntas aizsardzības dienestu.

Huntas barveži x stundā var pamest Latviju - tie ir Levits un Kariņš. Un visi tic, ka tā arī notiktu.

Otrkārt, Krievijai nav resursu, lai karotu plašā frontē. Ja nepanājs miera sarunas līdz februāra brigām, tuvāko mēnešu laikā var notikt uzbrukums Maskavai un Pēterburgai.

Dienu iepriekš aptuveni 12 smagie bumbvedēji B52 ir ceļā no ASV uz Vidusjūru. Ja nu Krievija raugās uz sarkano pogu.

Ukrainai izsniedz raķetes, kas var sasniegt Maskavu.

Atbildēt

kok

26.01.2023. 03:57

bodlaižai tikai bļodas, katlus tīrīt neko vairāk, uzticēt nevar.

Atbildēt

real

26.01.2023. 02:59

»

Kā ta!

Par abām var komandierēt vienu tačanku


vinas varetu veiksmigi stradat par trauku mazgatajam zaldatu ednicas virtuve,bet ne vairak.

Atbildēt

asv vestnieciba ir neizpratne

26.01.2023. 02:53

»

karavīrs

neceriet ka es nolikšu galvu par zviedru un esošas kliķes īpašumiem!!!! Mukšu prom neatskatīdamies


kurs aizstaves makdonaldus un vai praidisti lgbt izradis velmi dienet,,nbs,, ?

Atbildēt

vlads

26.01.2023. 01:20

Valsts vara pieder TAUTAI, bet ne huntas režīmam,
ne pučistiem- deputātiem - valsts nodevējiem.
TAUTAI pieder VARA. Tā lemj par- visu, bet ne
nodevēji.

Atbildēt

ghj

26.01.2023. 01:04

Man jāpiekrīt rakstītam,ka budžeta naudas izzzadzēja, tukšmuldona židdiet pučiste mūurniec nedrīkst par ministri būut. toksisk, smirdoša veccene

Atbildēt

Nu

25.01.2023. 23:22

»

Skatoties reāli

Manu uzņēmumu, kuru izveidoju no nulles un attīstīju divpadsmit gadu garumā, zem valsts policijas un prokuratūras jumta noreiderēja zvērināts advokāts un tā partneris...


Šis cirks ar obligāto dienestu ir domāts jeņķu prasību izpildei un acu aizmālēšanai, saprotot ka reālās kaujas darbībās kontingents netiks iesaistīts. Tur ar garantiju tie, kuri neaizmuktu, stobrus pavērstu pretējā virzienā. Jo tāpat skaidrs, kā tā ir pašnāvnieciska misija - pretoties. Un ja tā ir tāda, tad nevienam nebūs motivācijas tādā piedalīties. Turklāt, nevienu nekas nesaista pie šīs varas, kura tiks gāzta, un to sargāt neviens negribēs. Īpašumus nost neņems, bet augstākajiem ierēdņiem un politiķiem, nerunājot par VDD darboņiem, pienāks grūti laiki. Vai kādu tas satrauc?

Atbildēt

An

25.01.2023. 23:22

»

¯\_(ツ)_/¯

Jums Puutins draudeeja atnjemt nekustaamo iipashumu?Bet var jau dziivot mezjaa teltii


To vemjotības režīms darīs, pastāvīgi palielinot nīn.

Atbildēt

karavīrs

25.01.2023. 23:14

neceriet ka es nolikšu galvu par zviedru un esošas kliķes īpašumiem!!!! Mukšu prom neatskatīdamies!!!

Atbildēt

Skatoties reāli

25.01.2023. 22:59

Manu uzņēmumu, kuru izveidoju no nulles un attīstīju divpadsmit gadu garumā, zem valsts policijas un prokuratūras jumta noreiderēja zvērināts advokāts un tā partneris.

Pieņemsim man atsūtīs pavēsti.

Kariņa-Levita režīma ieskatā man vēl ir jāmirst karā? Par ko? Par kādām vērtībām?

Vai advokātiem, prokuroriem, valsts policijas amatpersonām, kas gadiem ilgi reiderē Latvijas uzņēmumus, pavēstes tiks sūtītas?

Ja dienēšu kopā ar tiem, kas noreiderēja manu uzņēmumu, jautājums, vai atturēšos no kārdinājuma notēmēt advokātam, mentam vai prokuroram mugurā vai galvā atriebības motīvu vadīts?

Cik cilvēku Latvijā gaida iespēju izrēķināties ar vilkačiem uzplečos, kas iepriekš īstenoja amata noziegumus pret Latvijas tautu?

Būs interesanti.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

25.01.2023. 22:29

»

Pirātu partija

Vai kāds grib aizsargāt šo izveidoto kleptokrātisko valsti? Es vairs nē...


primātu paranoja atkal nav lietojusi daktera izrakstītās stiprās zāles, no ikdienišķās 3 litru klizmas arī aizmuka... atkal aizvilcies uz pietiek.palātu un laiž šķidro kā vienmēr. ja pacients tā turpinās, būs atkal jāpiesprādzē pie gultas un trakomājā jāatslēdz internets.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

3

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

FotoDāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures skolotāju konferenci. Tas, manuprāt, Latvijas valstij ir ļoti būtisks temats.
Lasīt visu...

21

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

FotoValstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”, “visu ģimeņu” (vienalga, kā tagad sauc mēģinājumus panākt viendzimuma laulību atzīšanu) tēma nav tā, kurai es gribētu veltīt sevišķi daudz uzmanības. Bet troksnis ir liels, un tāpēc ir vērts atkārtot dažas lietas, kas ir aksiomas.
Lasīt visu...

21

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

FotoNav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas farmācijas nozarei ir daudz, ko piedāvāt – izcila zinātniskā bāze, vērtīgas tradīcijas, patiešām kvalitatīvi un konkurētspējīgi produkti, tomēr 95% zāļu tirgus veido importa produkti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...