Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jauniesi begs no iesaukuma

25.01.2023. 17:06

»

Lasītājs

Kāda vēl saeimas atbildīgā komisija! Tālāk nelasīju! Kad, kurš, par ko saeimā ir atbildējis? Cik deputātu, ministru, ministriju ierēdņu ir notiesāti un sēž cietumos par valsts ekonomikas bendēšanu


bagatie atpirksies,uznemigakie aizbegs,nabadzigus mulkisus izdosies iesaukt armija karot par asv ielikteniem karinu un levitu.

Atbildēt

ROFLMAO

25.01.2023. 17:04

Ar obligāto iesaukumu vienīgi var palielināt jauniešu masveida emigrāciju (kura jau notiek tāpat). Neviens netaisās aizstāvēt šo kleptokrātisko, korumpēto valsti.

Atbildēt

PagaPaga

25.01.2023. 17:03

Par ko satraukums?
Vajadzēja no sākuma padomāt, pirms iesaistīties riešanas kampaņā.
Tagad ir tā - toiterjers izaicina uz dueli vilku, bet nu ir sašutis, ka pūdeļi tomēr nesteigsies adjutēt.
Optimisma vairs nav. Ja būtu droša, ka ar gurķu burku kādu krievu dronu varētu notriekt, būtu labi, bet tādas pārliecības nav. Nav arī daudz samarinēts.

Atbildēt

Lasītājs

25.01.2023. 17:02

Kāda vēl saeimas atbildīgā komisija! Tālāk nelasīju! Kad, kurš, par ko saeimā ir atbildējis? Cik deputātu, ministru, ministriju ierēdņu ir notiesāti un sēž cietumos par valsts ekonomikas bendēšanu?

Atbildēt

Pirātu partija

25.01.2023. 16:57

Vai kāds grib aizsargāt šo izveidoto kleptokrātisko valsti? Es vairs nē.
Domāju muļķu nav, zinot bardaku armijā un ZS visi gribēs izvairīties no jebkura dienesta.
Vispār, kamēr nenomainīsies režīms Latvijā, vajag ignorēt, jebkurus valsts pasākumus un visu, kas saistīts ar valsti. Cilvēku durstītajam knariņam ar visu savu siles partiju, NewVemjotība, jāaiziet pa skuju taku.
Valstī vajadzīga lustrācija. Krievijā tas notiks jūnijā, kad atlaidīs gosduru, un likvidēs analoģisku partiju vienotībai - Единая Россия» — партия жуликов и воров.
Valsts jāierobežo, lai to izdarītu, jattceļ 80% pieņemto normatīvo aktu un jaatlaiž 80 % ierēdņu, kas to ievērošanu kontrolē. Vajadzīgs ekonomisks uzrāviens, bet lai to paveiktu, jāmaina nodokļu politika.
VID jāsamazina par 80%, bet tie kas paliks, kontrolēs tikai firmas ar miļjona un vairak apgrozību.
Gribat dienēt par lielgabalu gaļu, tad uz priekšu. Latvijas aizsardzības koncepcija ir debīla, armijā valda bardaks un tā daudz neatšķiras no raškas okupācijas armijas.
Arī Krievijā bļauj, ka vajadzīgs obligātais dienests.
Zitot kā attīstīsies notikumi tālāk pasaulē, varu droši pateikt, obligātais dienests Latvijai nav vajadzīgs.
Jau maijā Krievija tiks sagrauta, tie zaudēs karu Ukrainai, tajā likvedēs caru un sāksies centrabēdzes procesi. Raška sabruks sastāvdaļās.
Armija būs vajadzīga pēc 2027.gada, kad no rietumeiropas, caur mums, būs bēgļu plūsmas uz austrumiem. Daudz bēgļu no Izraēlas, tādas valsts vairs nebūs.
Mainās ēra, tāpēc režīmi nomainīsies visur, arī Latvija nebūs izņēmums. Sabruks impērijas, ASV arī ir impērija, tāpat kā raška. ES sašķelsies trīz daļas. ASV, pavasarī baidens, bet jau rudenī, pirmās sadursmes un pilsoņu karš, kas turpināsies visu nākošo gadu.

Atbildēt

...

25.01.2023. 16:55

»

Latvija - neizdevusies valsts

Es vispār neredzu nekā, ko man šeit gribētos aizsargāt


Levitu,Kariņu,Saeimu,ierēdņus...par viņiem nedrīkst aizmirst.

Atbildēt

slava varonei

25.01.2023. 16:52

Bļodnieci uz Leoparda un uz Maskavu! Un Puķin kaput! Puķin -huilo!

Atbildēt

Santošs

25.01.2023. 16:49

Sūti savu mīksto Bļodnieku karot uz Ukrainu. Atradusies te pārgudrā! Visām pudelēm par korķi. Tikko vēl mācija ātros kredītus ņemt. 🤢

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

25.01.2023. 16:47

Es vispār neredzu nekā, ko man šeit gribētos aizsargāt.

Atbildēt

vv

25.01.2023. 16:45

Čehs malacis, ar skaidru saprātu, nav ko bakstīt lāci, un nevajadzēs ne no viena sargāties, varētu domāt, ka ja nokaitinās krievu tik tālu, ka viņš nolems uzbrukt, tad te dienas laikā nekas no LV pāri nepaliks, un neviens te neskries un nevhienu neaizstāvēs, par vienu lohu valsteli paliks mazāk uz kartes.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

25.01.2023. 16:38

Piemēram, frakcijas "Progresīvie" piedāvātais risinājums, ka "dienestam pakļauto pilsoņu saraksts top nejaušas izlases kārtībā pēc teritoriālā principa un to pārrauga neatkarīgu ekspertu komisija", būtu atbalstāms, ņemot vērā, ka ļoti nozīmīgi ir nodrošināt pārliecību, ka visiem jauniešiem nodrošināti vienādi noteikumi taisnīgā un caurskatāmā procesā.

Taisnīgi? Caurskatāmi? Neatkarīga komisija?
Tas noteikti nav stāsts par LV.

Atbildēt

Naidnieku passuttijums

25.01.2023. 16:05

Jūtu ka kartejais pasutiijums no valsts ienaidniekiem Tikko bija atvalinata karaviira iesniegums tagad atkal kaarteejaas negaacijas par drossibu. Mums viss tak ir pilniigaa kartiiba. Jau izskan 3 versija, kad varees iedarbinnat VAD. Bet ko tur pidrikoss runāja par 1 janvaari, pēc tam 1 juulijs un tikai brivprattigajiem Ticu peec paaris gadiem buus gaidiet. Ja papuasu nebuutu Nato samitaa uzvilkusi palmā tad par Vad neviens tā arī nerunātu. Kalnings tak ar visaam ccetramm bija pret kaut ko tamliidzigu mums ar ZS tak pietiek IDIOTI to protams es par sevi dsk

Atbildēt

Хм

25.01.2023. 15:54

Во-первых, Бабиш потом поправил свое высказывание. Не упоминать это в статье от 25.01 ничем иным как манипуляцией, не назовешь.
Во-вторых, Kamēr tādas valstis kā, piemēram, Čehija domātu par papildspēku nosūtīšanu, mums kopā ar mūsu teritorijā esošajiem NATO spēkiem uzbrukums būtu jāatvaira.
Зачем спекулировать и делать акценты именно на Чехии, если так и сказано в 5 пункте: после нападения страны думают, как именно реагировать. Там нигде четко и не сказано, что через час после нападения уже автоматически приказ выдвигаться. Был же скандал, что оказалось, что там срок обсуждения может быть несколько недель, за которые уже уже могут захватить и отвоевывать будет сложно

В целом, похоже на пиар на популярной теме

Atbildēt

Purva bridējs

25.01.2023. 15:54

»

Nu

Kā neesam? Mēs atjaunojam purvus PSRS laikā meliorētajās teritorijās! Par ES naudu


Un purvos var audzēt dzērvenes vai ierīkot dabas takas!

Atbildēt

Nat

25.01.2023. 15:46

Ko ši damīte var "uzskatīt"? Jebkuras jomas parzinēja zem dažādiem uzvārdiem? Kopš darbošanas par Repšes sekretāri ceļo pa vādošajiem amatiem, pat nesen bijusi dedzīga tautas aplaupitāju ātro kredītu darboņu apvienības runājoša, reklāmējoša "galva". Kas tadus bida? Šadi "profi" šajā valstī vāda da jebko, tāpēc esam tadā pakaļā

Atbildēt

Tas pats Minhauzens

25.01.2023. 15:42

Baiba Bļodniece jāpārsauc par Baibu Plintnieci un jāuztic viņai komandēt visu šito padarīšanu.Var redzēt,ka sievišķim galva pilna ar gudrām teorijām,varbūt ,ka tur beigās kas iznāk…Katrā ziņā tas būtu labāk nekā uzticēt komandēšanu kapelmeistaram vai izbijušam skroderim.

Atbildēt

Nu

25.01.2023. 15:39

»

tikai tā

Latvijā ir ļoti turīgi oligarhi, kuru kopēji finanšu aktīvi ir lielāki par Latvijas valsts budžetu. Un tieši šo cilvēku pienākums, būtu dibināt Latvijā privātu armiju ar lielām kaujas spējām un labi atalgotiem un motivētiem karavīriem. To ko piedāvā valsts vara, tā nav mūsdienīga armija, tā ir ielāpu...


Viņiem nevajag. Nevienam nevajag. Priekš kam? Lai cīnītos par "tēvu zemi"? Mūsdienās to var izdarīt tikai diplomātiskā veidā. Vismaz tāda govs pļekas izmēra valsts kā Dievzemīte. Pašnāvību var izdarīt arī vienkāršāk - šaujot sirdī, kā tas te pieņemts. Ja nesanāk ar pirmo reizi, tad jāšauj kamēr sanāk, tikai jāparūpējas par, vismaz, 5 patronām aptverē. Prieks, ka Dievzemītes iemītnieki ir imūni pret hidraulisko šoku, tas viņus var padarīt par superkareivjiem!

Atbildēt

tikai tā

25.01.2023. 15:21

Latvijā ir ļoti turīgi oligarhi, kuru kopēji finanšu aktīvi ir lielāki par Latvijas valsts budžetu. Un tieši šo cilvēku pienākums, būtu dibināt Latvijā privātu armiju ar lielām kaujas spējām un labi atalgotiem un motivētiem karavīriem. To ko piedāvā valsts vara, tā nav mūsdienīga armija, tā ir ielāpu aizlāpīšana iekšlietu struktūrās, kuras finanšu stāvoklis ir kraha līmenī, un ar lielām zagšanas iespējām. To pierāda šo dienu notikumi abās kara konflikta pusēs.

Atbildēt

Nu

25.01.2023. 15:15

»

Bongo

Vai ir atceltas slepenās pavēles par eksperimentālo vakcīnu injicēšanu


Bāleliņi saprātu sāka zaudēt jau pirms 20 gadiem, tā ka diez vai vakcīnas pie vainas. No personīgās pieredzes - ar vakcīnu, pēc tā draņķa noķeršanas, bija draņķīga sajūta 1,5 dienas ar zobu klabēšanu un kaulu sāpēm. Paziņām bez vakcīnas tas bija pilnīgs pipec. Viens pat neizdzīvoja. Kaut gan, otrs nomira pēc vakcīnas (autokatastrofā), tā ka nevar saprast.

Atbildēt

Bongo

25.01.2023. 15:04

Vai ir atceltas slepenās pavēles par eksperimentālo vakcīnu injicēšanu?

Atbildēt

Nu

25.01.2023. 15:01

»

Sapņotāji

Mēs 30gadus neko jēdzīgu neesam izdarījuši. Kad pienāks brīdis, ka kādam par to būs jāatbild


Kā neesam? Mēs atjaunojam purvus PSRS laikā meliorētajās teritorijās! Par ES naudu!

Atbildēt

Sapņotāji

25.01.2023. 14:32

Mēs 30gadus neko jēdzīgu neesam izdarījuši. Kad pienāks brīdis, ka kādam par to būs jāatbild!!!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Nacionālā apvienība aicina parakstīties referenduma ierosināšanai par partnerības jautājumu

FotoNo 7. decembra līdz 5. janvārim var parakstīties par to, lai tiktu rīkots referendums, kurā lemt par partnerattiecību regulējumu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...