Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to Kreisais

29.09.2020. 10:13

»

Kreisais

Ja tu nebūtu tik primitīvs savā naida izpausmēs, ko maskē ar uzspēlētu nacionālismu, tad ar tevi vēl varētu diskutēt. Pagaidām mēs varam apmainīties ar uzjautrinošām dzēlībām, kur tu visai nesakarīgā valodā un acīmredzami nespējot saprotami noformulēt savu domu, centies mani nosaukt par krievu bidlomasu...


Par kādiem līdzekļiem, Rinkēviča zilais draudziņ, Parādnieka kungs varēja veicināt dzimstību, ja tavējo Vienotības krievmīlošo pederastu valdīšana ir nesusi valstij vairākus desmitus miljardu zaudējumus? Vienīgais ko viņš reāli varēja izdarīt, bija izdrāzt tavu sievu un māsu.

Atbildēt

Kreisais

28.09.2020. 22:46

»

to Kreisais

Tavu zvērisko naidu pret latvisko NA es varu izskaidrot tikai ar tavu bērnībā gūto seksuāla rakstura traumu un kāpēc gan sevi un krievu bidlomasu iedomājies par "visiem apkārtējiem...


Ja tu nebūtu tik primitīvs savā naida izpausmēs, ko maskē ar uzspēlētu nacionālismu, tad ar tevi vēl varētu diskutēt. Pagaidām mēs varam apmainīties ar uzjautrinošām dzēlībām, kur tu visai nesakarīgā valodā un acīmredzami nespējot saprotami noformulēt savu domu, centies mani nosaukt par krievu bidlomasu un ko tik vēl nē..

Par demogrāfiju, acīmredzot, nesaprati.. centīšos savu slimās galvas domu paskaidrot tavai veselai galvai. No 2011.gada Parādnieks vadīja Saeimas Demogrāfijas politikas apakškomisiju, tālāk, 2016. gadā, kad neizdevās rast priekš Parādnieka brīvu vai jaunu ministra portfeli, ar Kučinska rīkojumu tika izveidota pilnīgi jauna struktūra - Demogrāfisko lietu centrs, kura vadību uzticēja Parādniekam, 2019.g. ar Kariņa rīkojumu Parādnieks atkārtoti tika iecelts par DLC vadītāju.

Pirmajos septiņos šā gada mēnešos reģistrēti 10 471 dzimušie, un tiek prognozēts, ka visā 2020.gadā dzimušo skaits nepārsniegs 18 000, kas būs absolūti zemākais rādītājs pēc 1998.gada “rekorda” kad bija 18 410 dzimušie.

Netaisos aizstāvēt LPP, ZRP vai jebkuru citu partiju, taču cik atceros, tad NA, vai to veidojošās partijas VL, TB un LNNK vienmēr ir bijušas pārstāvētas valdībā un tāpat vienmēr ir pratušas lieliski sashēmoties ar visiem oranžajiem, zaļajiem un citiem.

Ar ko tad NA būtu labāki uz citu partiju fona? Vairāk paveikuši? Tur godīgāki politiķi? Varbūt mūžsenais shēmotājs Gerhards, vai Brokas kundze, kas bučoja Burovu kad viņš tika ievēlēts par Rīgas mēru? Viņa vairākus gadus ir bijusi RD iepirkumu komisijas sastāvā. Varbūt Cilinskis, kas ir vadījis Ušakova laikā izveidoto RD Pretkorupcijas komisiju? Ko īsti viņi savos amatos ir paveikuši izņemot kā saņēmuši treknas algas un dāsnas piemaksas domes struktūrās? Ir ziņojuši par pārkāpumiem, vai korupcijas pazīmēm, atklājuši sarunātus iepirkumus?

Atbildēt

youtube

28.09.2020. 14:54

Белорусский Пирог

Atbildēt

to Kreisais

28.09.2020. 13:25

»

Kreisais

Bet tev taču katrā komentārā apkārt ir "organismi", "krievi", "pederasti", "padibeņi" un "putinososi". Tikai ar viņu, visur esošo latviešu nīdēju klātbūtni savā dzīvē, tu mēģini attaisnot savu dzīvniecisko naidu. Un zini, naids ir tikai tavu baiļu izpausme, tu pats esi naida nesējs un retranslators. ...


Tavu zvērisko naidu pret latvisko NA es varu izskaidrot tikai ar tavu bērnībā gūto seksuāla rakstura traumu un kāpēc gan sevi un krievu bidlomasu iedomājies par "visiem apkārtējiem"?
Par demogrāfiju, nu tas bija no "slimās galvas uz veselo", jo kā jau rakstīju, Parādnieka kungs ir papūlējies demogrāfijas veicināšanā.
Latviešu iznīcināšanā vislielākais ieguldījums ir "Latvijas ceļa", lai viņi pirms visbaisākā veidā tiek izbeigti tribunālā, noskatās, kā no to dzīvo tuvinieku mutēm un nāsīm lien laukā BSFL, par pilsonības likuma "0" variantu un nelegālo imigrantu, WWII noziegumu mantinieku, apdāvināšanu ar dzīvokļiem, latviešus, kuri dzīvoja denacionalizētos namos, atstājot uz ielas un valsts mantas desmitiem miljardu apmērā izdalīšanu komunistiem, čekistiem un bandītiem. Daudz latviešu iznīcināšanā ir darījuši to ideoloģiskie un tikumiskie pēcteči: LPP, ZRP un Vienotība.

Atbildēt

Kreisais

28.09.2020. 11:47

»

to Kreisais

Nevajag dirst par "visiem citiem". Esmu tikai pret nelielu sabiedrības padibeņu saujiņu, latviešus nīstošiem putinososiem


Bet tev taču katrā komentārā apkārt ir "organismi", "krievi", "pederasti", "padibeņi" un "putinososi". Tikai ar viņu, visur esošo latviešu nīdēju klātbūtni savā dzīvē, tu mēģini attaisnot savu dzīvniecisko naidu. Un zini, naids ir tikai tavu baiļu izpausme, tu pats esi naida nesējs un retranslators. Ar to, tu pats visos apkārtējos nepatiku pret sevi arī izraisi.

Labāk atgādini, kāpēc tu vispār man atbildēji un kam no teiktā nepiekrīti. Vai par demogrāfiju kaut ko aplami pateicu?

Atbildēt

to Kreisais

28.09.2020. 09:35

»

to Kreisais

Mani nesāpina ne rusofīla organisma, ne oda dzēliens. Pēc manas pieredzes, NA visvairāk nīst krievi, to debilie draudziņi un pederasti


Nevajag dirst par "visiem citiem". Esmu tikai pret nelielu sabiedrības padibeņu saujiņu, latviešus nīstošiem putinososiem.

Atbildēt

Kreisais

27.09.2020. 23:00

»

to Kreisais

Mani nesāpina ne rusofīla organisma, ne oda dzēliens. Pēc manas pieredzes, NA visvairāk nīst krievi, to debilie draudziņi un pederasti


Tu ar katru savu naida un žults piepildīto komentāru tikai vēlreiz apstiprini manis iepriekš teikto:

Tipiski NA stilā, jebkuru lietu un tēmu nolaidīs līdz pakaļai un pārvērtīs par kaku stumšanu starp partijas biedru vaigiem.

Visi citi tev, klaunam, ir tikai "organismi", "krievi" un "pederasti".

Atbildēt

Kreisais

27.09.2020. 20:49

»

to Kreisais

Ja tev vai tavas sugas un saprāta brālim ir bērns, pilnīgi iespējams, ka tur piestrādājis mīlošs, mīlēts, gribošs un varošs Parādnieka kungs, jo visas sievietes instinktīvi, vēlas kvalitatīvus pēcnācējus...


Redzi, klauns, nekas no tevis uzrakstītā mani neaizskar un neaizvaino, jo tas ir tikai tava ļaunā prātiņa izdomājums, kam ar realitāti nav nekāda sakara. Bet tava reakcija uz manis teikto, gan skaidri apliecina, ka mani vārdi ir trāpījuši un sāpinājuši tevi. Padomā, kāpēc tā?

Atbildēt

to Kreisais

27.09.2020. 19:14

»

Kreisais

Tipiski NA stilā, jebkuru lietu un tēmu nolaidīs līdz pakaļai un pārvērtīs par kaku stumšanu starp partijas biedru vaigiem...


Ja tev vai tavas sugas un saprāta brālim ir bērns, pilnīgi iespējams, ka tur piestrādājis mīlošs, mīlēts, gribošs un varošs Parādnieka kungs, jo visas sievietes instinktīvi, vēlas kvalitatīvus pēcnācējus.
Tev pašam tas tikai nāktu par labu, ja nevajadzētu gadiem mocīties ar slimu idiotu, kas tevi beigās nogalinātu, lai ar draugiem nodzertu tavu pensiju. Labāk būtu intelektuāli un fiziski attīstīts dēls no kura vecumdienās vienmēr varēsi izlūgties smēķiem un krutkai.

Atbildēt

krievam neizprotama loģika

27.09.2020. 18:59

1. Maziņš pincītis, tas ir iemesls mazvērtības kompleksam ar ko sirgst krievu galvenais pederasts Putins, turklāt par izmēru liecina arī tā kāre pēc Suvorova un Nahimova kara skolu pusaudžiem, kuru anāli atbilst "alfatēviņa" izmēram.
2. Dzīvojot tādās nāves bailēs, ka no visiem jāslēpjas bunkurā, par erekciju tur nav ko domāt pat.

Atbildēt

Kreisais

27.09.2020. 18:37

»

tas tiesa

Pēc krievu iemīļotā Putina mazā, turklāt jau sen nestāvošā daikta, nēģerim ir o-ho-ho


Tipiski NA stilā, jebkuru lietu un tēmu nolaidīs līdz pakaļai un pārvērtīs par kaku stumšanu starp partijas biedru vaigiem.

Starp citu, kā Parādnieka kungam sokas ar demogrāfijas jautājumu risināšanu? Šogad tiekot prognozēti zemākie dzimstības rādītāji visā statistikas vēsturē, kas var nepārsniegt 18 000 jaundzimušos. Tas ir Parādnieka un NA realizētas politikas likumsakarīgs darba rezultāts?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

27.09.2020. 16:57

»

tas tiesa

Pēc krievu iemīļotā Putina mazā, turklāt jau sen nestāvošā daikta, nēģerim ir o-ho-ho


Ar savu personīgo pieredzi dalies, vai tikai nostāstus esi dzirdējis?

Atbildēt

viniem kasiklis ir ka izklaides veids un dzives stils

27.09.2020. 14:16

»

labējais

Visu kasīkļa rakstu mērķauditorija ir vietējie rusofobi un Adolfa Hitlera pielūdzēji. Normāli cilvēki tādus nacionālo naidu kurinošus rakstus nelasa


tranzita nav,darba nav,bankas slegtas,bezdarbs,covid-19,vieniga izklaide kasiklis un meli ,,latvijas tv,,!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

27.09.2020. 11:51

»

cālis-pālis

Labāk lai mani drāž amerikānis un sauc to par mīlestību,nekā mani varo krievs un pēc tam nogalina


Tikai tāpēc, ka tu no rīta mosties un sapņo, ka tevi rakom drāž melns muskuļots nēģeris, tikai tāpēc nav Latvijā jāieved ASV tanki. Vai arī tas tagad tāds praida paveids?

Atbildēt

nekrievs

27.09.2020. 11:34

»

krievsam

"Normālā" krievu bidlomasa, viskrieviskā izdzimteņa cilvēces vēsturē, Staļina, pielūdzēji uz Kasīkļa rakstiem salidojiet kā mušas uz sūdiem


uz kasīķļa rakstiem kā mušas uz sūdiem salido nekrofīli hitlera pīšļu pielūdzēji. latviešu biomasa tā nav, tikai latviešu tautas atkritumi.

Atbildēt

gailītim

27.09.2020. 10:42

»

cālis-pālis

Labāk lai mani drāž amerikānis un sauc to par mīlestību,nekā mani varo krievs un pēc tam nogalina


Ja anāls nedod mieru, stājies krievu armijā. Apvienosi patīkamo ar lietderīgo, varbūt vēl karjeru uztaisīsi.

Atbildēt

to Black lazy monkeys

27.09.2020. 10:34

»

BLM

pindosu izdupsesana ir loti laba lieta,bet negerus ievest eiropa par sorosa naudu gan nevajag


Ne nēģerus, ne čigānus ne krievus.

Atbildēt

krievsam

27.09.2020. 10:30

»

labējais

Visu kasīkļa rakstu mērķauditorija ir vietējie rusofobi un Adolfa Hitlera pielūdzēji. Normāli cilvēki tādus nacionālo naidu kurinošus rakstus nelasa


"Normālā" krievu bidlomasa, viskrieviskā izdzimteņa cilvēces vēsturē, Staļina, pielūdzēji uz Kasīkļa rakstiem salidojiet kā mušas uz sūdiem.

Atbildēt

to ...

27.09.2020. 10:26

»

...

Aitas un kāmīši ir vairāk kā 90%.Viņi savā būtībā ir jauki radījumi,tikai prāts izskalots


Bezsmadzeņu nozombētās krievu bidlas nemaz nav jauki radījumi. Tie ir tumsonīgi, asinskāri melīgi, zaglīgi smirdīgi zemākie primāti, kam 1000 negatīvās selekcijas gados gēniem izveidojusies lieka hromosoma, kas tos padara pilnīgi atšķirīgus no mums, cilvēkiem.
Мединский: у народа России имеется одна лишняя хромосома /BBC NEWS/

Atbildēt

cālis-pālis

27.09.2020. 10:11

Labāk lai mani drāž amerikānis un sauc to par mīlestību,nekā mani varo krievs un pēc tam nogalina.

Atbildēt

labējais

27.09.2020. 09:57

»

Kreisais

Neteiktu ka patīkami, bet liek pasmaidīt, kā šeit radikālie izkārnījumi izplūcas komentāros. Visi gatavi otram rīkli pārgrauzt, tikai tāpēc, ka tas ieņemts ar citas tautības locekli. Totiet viss sračs valsts valodā. Tautu dēli nedataisītie


Visu kasīkļa rakstu mērķauditorija ir vietējie rusofobi un Adolfa Hitlera pielūdzēji. Normāli cilvēki tādus nacionālo naidu kurinošus rakstus nelasa.

Atbildēt

Kreisais

27.09.2020. 09:19

Neteiktu ka patīkami, bet liek pasmaidīt, kā šeit radikālie izkārnījumi izplūcas komentāros. Visi gatavi otram rīkli pārgrauzt, tikai tāpēc, ka tas ieņemts ar citas tautības locekli. Totiet viss sračs valsts valodā. Tautu dēli nedataisītie...

Atbildēt

piedevam

27.09.2020. 09:10

»

paardomas

Nezinu kas tur pa trakomāju vazājas,Latviju bradā starptautiskā rabināta okupācijas karaspēks,saucas NATO


papildus okupantu statusam,vietejo aborigenu sisanai savas esanas kulturas templos makdonaldos vini masveida piekopj homosexsualismu un sexsu ar dzivniekiem asv armija.

Atbildēt

rusofobam

27.09.2020. 08:49

»

krievu smerdelim

Jūs neko nevariet aizstāt, jo deriet vienīgi kompostam


Tu pats deri tikai klozetpodam. Vienīgais, kas no tevis nāk, ir smirdoņa.

Atbildēt

deģenerātam

26.09.2020. 22:11

»

nāc ēst

Ko pats meklē vikipēdiju krievu valodā? Atrodi vikipēdiju hoholu valodā? Vai arī tur tikai par ukraiņu speķi un šņabi rakstīts? Un to, kā krievs hoholus drātēja no pētera pirmā laikiem


Nav tādas hoholu valodas, jo hoholi, tie ir degradēti ukraiņi. Ir ukraiņu, kā viena no slāvu valodu saimes.

Atbildēt

Ivo

26.09.2020. 22:01

»

sa

oj šis ir ir nozombēts. Pakļaujas tikai komandieriem, savam kapelānam un pavēlošajiem. Tik truls cilvēciņš


Tādi atkritumi kā tu, vienmēr domā ka visa pasaule nozīmēta,jo neciena dzīvnieku pasauli un huilo

Atbildēt

nāc ēst

26.09.2020. 21:02

»

nedirs nu

Izmet no Lielās krievu grāmatas visus baltu, ukraiņu un tatāru vārdus un paliks tikai tīras lapas. Jūsu valoda ir tik pat nožēlojama, kā jūs, civilizācijas pabiras...


Ko pats meklē vikipēdiju krievu valodā? Atrodi vikipēdiju hoholu valodā? Vai arī tur tikai par ukraiņu speķi un šņabi rakstīts? Un to, kā krievs hoholus drātēja no pētera pirmā laikiem?

Atbildēt

Sūdam

26.09.2020. 20:53

»

mēslam

Okupanti uz Cilvēku planētas esiet jūs, zemākie primāti - homo russicus, negatīvā selekcija. Jums nebija jābūt ne pēc taisnības ne pēc loģikas un tas tiks izlabots


Nekādi okupanti nevar aizstāt ASV dirslaižus un koloboracionistus kā tu ar tavām nodzertajām neattīstītām smadzenēm, kuriem kā tev visur rādās kakas. Primātiem attīstītākas smadzenes par tevi. Primāti vismaz tārpus spēj sameklēt kokos, bet tādiem rusofomiem un hitlera pielūdzējiem kā tu ēst nevajag, ka tikai var kādas rupjības par krieviem pateikt un sava elka hitlera idejas pabīdīt.

Atbildēt

mēslam

26.09.2020. 20:44

»

ASV protektorāts Latvija

Tu, ASV dirslaizis, latviešu tautas koloboracionists! ASV armija ir okupanti. Brauc pie savējiem uz ASV un ļauj latviešiem dzīvot brīvā valstī bez svešiem tankiem mūsu zemē! ASV pašreiz tieši nēģeri dumpojas. Viņiem vajag baltos, ko izdupsēt


Okupanti uz Cilvēku planētas esiet jūs, zemākie primāti - homo russicus, negatīvā selekcija. Jums nebija jābūt ne pēc taisnības ne pēc loģikas un tas tiks izlabots.

Atbildēt

nedirs nu

26.09.2020. 20:41

»

ASV protektorāts Latvija

Nedirs pats. Ukraiņu valoda ir krievu valodas dialekts, kuru lietoja tikai laukos cilvēki, kas nebija mācījušies skolā. Arī Gogolis bija ukrainis, bet savus darbus viņš rakstīja krievu valodā, jo toreiz tādu pāķu valodu izglītoti cilvēki nelietoja. Napoleonam uz ukraiņiem un uz ukraiņu valodu bija maigi...


Izmet no Lielās krievu grāmatas visus baltu, ukraiņu un tatāru vārdus un paliks tikai tīras lapas. Jūsu valoda ir tik pat nožēlojama, kā jūs, civilizācijas pabiras.
Atkārtoju vēlreiz: "Список искусственных языков — Википедия"
Ukrainis var ātri nopūt līdz visu nicināmam smirdīgam krievam, kā piemēram Vaļka Stakan (Matvijenko), vai fašists Maksiks Ševčenko, bet krievs nevar evolucionēt līdz ukrainim. Melnie ikri ātri pārtop sūdos, bet pretējais process vēl nekad nav manīts.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.09.2020. 20:12

»

Ivo

Jā tu nebūtu iekāpis krievijas cūku sūdā, tad kā visi normāli cilvēki zinātu kā Latvija ir NATO spēku dalībvalsts un NATO armija ir mūsu armija..un kā mums ir tikai viens ienaidnieks..izdzimteņu un necilvēku valsts huilostana


Tu, ASV dirslaizis, latviešu tautas koloboracionists! ASV armija ir okupanti. Brauc pie savējiem uz ASV un ļauj latviešiem dzīvot brīvā valstī bez svešiem tankiem mūsu zemē! ASV pašreiz tieši nēģeri dumpojas. Viņiem vajag baltos, ko izdupsēt.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.09.2020. 20:04

»

nedirs nu

Ukraiņi ir tauta, līdzīga pārējiem slāviem: poļiem, čehiem, slovākiem, horvātiem, bosniešiem, slovēņiem, melnkalniešiem un maķedoniešiem, bet jūs esiet mongoloizēti bezsugas organismi, kam sava, mākslīgā valoda - feņa, tika uztaisīta tikai pirms 250 gadiem...


Nedirs pats. Ukraiņu valoda ir krievu valodas dialekts, kuru lietoja tikai laukos cilvēki, kas nebija mācījušies skolā. Arī Gogolis bija ukrainis, bet savus darbus viņš rakstīja krievu valodā, jo toreiz tādu pāķu valodu izglītoti cilvēki nelietoja. Napoleonam uz ukraiņiem un uz ukraiņu valodu bija maigi izsakoties uzdirst. Nevienu Eiropā tāda valoda nekad nav interesējusi. Golodomoru sarīkoja nevis krievi, bet pašu ukraiņu komunisti uz vietas ar Hruščovu priekšgalā. Krieviem mērdēt atpalikušos degradētos hoholus nebija nekādas vajadzības.

Atbildēt

to sliktās sievietes dēls

26.09.2020. 19:40

»

Pludona poema,, Atraiknes dels,, !

Pirms 2 gadsimtiem latviesi uzskatija par goda lietu iegut izglitibu Krievija.Tad pindosi vel nebija ar trocka,sorosa,tihanovskas postulatiem izcakarejusi latviesiem smadzenes


Krievu negatīvā selekcija sasniedza savu apogeju laikā no 1917. - 1990. gadiem, bet pēc 2000. kad sāka valdīt paranoidālais sadistiskais pederasts pedofīls, līkne atkal strauji aizgāja uz augšu un tagad ir sākušies neatgriezeniski procesi. Ne tu, mēsls, ne tavi pēcnācēji, nekad par cilvēkiem nekļūsiet.

Atbildēt

vēl jo vairāk

26.09.2020. 19:28

»

tev vardu suverenitate lietot ir aizliegts !

tev vajadzetu sekot lidzi jaunumiem,eiropas centrala banka 500 eiro banknotes iznem no apgrozibas


Cerība kādreiz paturēt rokā 500 eiro banknoti, tev mazinās reizē ar pagrimumu un banknošu apjomu apgrozībā.

Atbildēt

Ivo

26.09.2020. 19:14

»

Pludona poema,, Atraiknes dels,, !

Pirms 2 gadsimtiem latviesi uzskatija par goda lietu iegut izglitibu Krievija.Tad pindosi vel nebija ar trocka,sorosa,tihanovskas postulatiem izcakarejusi latviesiem smadzenes


Ko tagad var mācīties šarikovu valstī? Pēc būtības dzīvnieku valstī?valstī kur valda izdzimteņi un necilveki..slepkavas un laupītāji..un šarikovi draudzīgi viņus atbalsta..krievija ir morāli pagrimušu kropļu valsts..

Atbildēt

tev vardu suverenitate lietot ir aizliegts !

26.09.2020. 19:11

»

to !

Vienīgie zināmie, kam aizliegts uzturā lietot kvalitatīvus pārtikas produktus, ir krievu bidlomasa un tikai nesen krieviem atļāva mežā vākt kritušos zarus...


tev vajadzetu sekot lidzi jaunumiem,eiropas centrala banka 500 eiro banknotes iznem no apgrozibas !

Atbildēt

Pludona poema,, Atraiknes dels,, !

26.09.2020. 19:07

»

kāds 1917?

Pēc cilvēku asinīm izslāpušie krievu necilvēki iebruka Latvijā vairāk kā pirms 300 gadiem


Pirms 2 gadsimtiem latviesi uzskatija par goda lietu iegut izglitibu Krievija.Tad pindosi vel nebija ar trocka,sorosa,tihanovskas postulatiem izcakarejusi latviesiem smadzenes.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

26.09.2020. 18:04

»

kāds 1917?

Pēc cilvēku asinīm izslāpušie krievu necilvēki iebruka Latvijā vairāk kā pirms 300 gadiem


Pirms 300 gadiem te vēl nebija nekādas Latvijas. Tie paši krievu necilvēki šeit nodibināja pirmās universitātes un vēlāk ļāva latviešiem kļūt par līdztiesīgiem biedriem internacionālajā brālīgo PSRS tautu saimē. Latvieši paši referendumā nobalsoja par iestāšanos PSRS sastāvā un pirmais komisariāts (ministru kabinets) sastāvēja praktiski tikai no latviešiem. Latviešu sarkanie strēlnieki sargāja un glāba Ļeņinu, organizēja un būvēja pirmās Gulaga nometnes.

Atbildēt

nedirs nu

26.09.2020. 17:51

»

ASV protektorāts Latvija

vai hohols un jebaļņiks un maloruss ir sinonīmi? es jau to nojautu, jo starp latvieti un latgalieti jeb čangalu ir tāda pat atšķirība kā starp krievu un ukraini. ukrainis jeb hohols tas pats krievs vien ir, tikai no provinces un neattīstīts, tas ir, vēl stulbāks


Ukraiņi ir tauta, līdzīga pārējiem slāviem: poļiem, čehiem, slovākiem, horvātiem, bosniešiem, slovēņiem, melnkalniešiem un maķedoniešiem, bet jūs esiet mongoloizēti bezsugas organismi, kam sava, mākslīgā valoda - feņa, tika uztaisīta tikai pirms 250 gadiem.
Ieguglēsi: "Список искусственных языков — Википедия" un atradīsi arī savu, absolūtā ļaunuma atribūtu, vergu feņu, no kura vēl tikai 120 gadus atpakaļ pamatoti vairīgās izglītoti un augstdzimuši cilvēki un lietoja civilizētās: franču, vācu un poļu. Pirms Staļina sarīkotā "golodomora" visa Ukraina, tai skaitā Kubaņa un vēl tālu uz ziemeļiem no Kubaņas sarunājās praktiski tikai ukrainiski.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.09.2020. 15:31

»

.

Ne krievu virspi-daram, ne krievu bidlomasai septiņus gadus atpakaļ visļaunākos murgos nevarēja rādīties, ka NATO lidmašīnas šodien lidos virs Kijevas...


Bet hoholiem gan orgasms iestājas, kad viņi ierauga B52 virs Kijevas :)) Mūsējie švabriki, ja ieraudzītu tādus virs Rīgas, izskrietu uz balkona un mātu tiem ar karodziņiem, bet, ja ASV Abramsus ieraudzīs Rīgā uz Brīvības ielas, skries un metīs uz tiem ziedus. Kangaru mums nekad nav trūcis.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.09.2020. 15:25

»

ukrainis

Hohols vai "maloross" ir bijušais ukrainis, kurš degradējas līdz krievam līdzīgam organismam, bez savām saknēm, stājas un cilvēka cieņas, bez iespējām atgriezties cilvēku sabiedrībā no kuras tas kādreiz nācis...


vai hohols un jebaļņiks un maloruss ir sinonīmi? es jau to nojautu, jo starp latvieti un latgalieti jeb čangalu ir tāda pat atšķirība kā starp krievu un ukraini. ukrainis jeb hohols tas pats krievs vien ir, tikai no provinces un neattīstīts, tas ir, vēl stulbāks.

Atbildēt

ukrainis

26.09.2020. 14:26

»

ASV protektorāts Latvija

Dombasā ogļrači hoholus nomočīja ar lāpstām un kirkām. Hohols ir tas pats krievs, tikai vēl 100 reizes debīlāks


Hohols vai "maloross" ir bijušais ukrainis, kurš degradējas līdz krievam līdzīgam organismam, bez savām saknēm, stājas un cilvēka cieņas, bez iespējām atgriezties cilvēku sabiedrībā no kuras tas kādreiz nācis.
Nosauksi ukraini par hoholu, viņš no tava debilā krieva jebaļņika uztaisīs asiņainu kotleti.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....