Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tas bija un būs

09.12.2021. 20:15

»

Tam būs tā būt

Sajauci adreses, te būs Latvija


Kādreiz te bija Latvija un, visticamāk, kādreiz atkal būs Latvija, bet - pašreiz te ir muļķuzeme.

Atbildēt

Nils Ušakovs ir labākais mērs

09.12.2021. 15:33

Izlasot rakstā ietvertos aizbildinājumus, ir redzams, ka kungs, atskaitoties cilvēkam mūžīgajā ķirsī, ir piemirsis to, ka tūliņ pat neizvestais un kājām pieblietētais sniegs sāks kust. Daudzviet būs plūdi. Un ūdenī stāvošs ietves ledus būs ļoti bīstams vecākiem cilvēkiem, kritienu dēļ.

Vēl piebildīsim to, ka 21. gadsimtā pat vistizlākā pašvaldība spētu nopirkt kaut vai kvadraciklu ar sniega lāpstu, vai kādu mazo japāņu traktorīti. Ja vien nebūtu jāizzog nauda. 21. gadsimtā tikai Latvijā kā pārpasaulīgā nabagmājā var rakstīt rakstus par izzūdošām profesijām, kur cilvēku aizstāšot MI, vienlaikus atlaižot nevakcinētus sētniekus un liekot cilvēkam (parasti pusmūžā) ar rokām pārcilāt sniega tonnas.

Idiotija, nevis Veiksmes stāsts. :)

Atbildēt

nu nu

09.12.2021. 15:17

»

Nils atgriezīsies

Ķirša vietā nepaliks pat apsūkāts kauliņš


Nils un visi pārējie NKVDešņiku pēcteči, "pobedobesi", drīz atgriezīsies pie sava radītāja ellē uz koncvertu pie Kabzdona un to krievu fašistisko izdzimteņu līdzskrējēji tiem pievienosies.

Atbildēt

Es

09.12.2021. 00:05

»

redzi nu

Pastāv arī tāda lieta, kā principi. Piemēram ūsainais krievu tarakāns, Lukašesku, lai noturētos pie varas, bučojas ar krievu pederastu barvedi, Putinu, uz lūpām, tu, droši vien, būtu gatavs tam arī ats-ūkāt


Ekonomiski apsvērumi - energoresursu izmaksas ir plānojama lieta. Loģiski, ka atbildīgi un iesaistīti ļaudis vēlas prognozējību. Tikai naciķu padauzas pašvaldībās var ignorēt saimnieciskus aspektus, jo šīs padauzas ir piesūkušās budžetam.

Atbildēt

redzi nu

08.12.2021. 19:25

»

No future

Ar tādām energījas izmaksām mums ir beigas pavisam drīz. Kas vainīgs...


Pastāv arī tāda lieta, kā principi. Piemēram ūsainais krievu tarakāns, Lukašesku, lai noturētos pie varas, bučojas ar krievu pederastu barvedi, Putinu, uz lūpām, tu, droši vien, būtu gatavs tam arī ats-ūkāt.

Atbildēt

No future

08.12.2021. 18:38

Ar tādām energījas izmaksām mums ir beigas pavisam drīz. Kas vainīgs?
Mums mēģina iestāstīt, ka tras ir objektīvi.
https://jauns.lv/raksts/bizness/475879-kas-ietekme-elektribas-cenu-straujo-kapumu-un-ar-ko-jarekinas-tas-lietotajiem

Bet tas ir nozieguma rezultāts. Enerģiju no Baltkrievijas var iepirkt 3x (!) lētāk nekā Nordpool. Kurš sabojāja attiecības?

Atbildēt

nu nu

08.12.2021. 18:25

»

UN nu

Tak latviešiem šobrīd visas iespējas sevi pierādīt, bet izrādījās ka latviešiem nav laika sakopt Rīga, bet jāvicinās ar varavīkšņu karogiem. Zaudē latvieši Nilam, un pat ļoti


Krievu mērglis, NKVDešņiku pēctecis, WWII noziegumu mantinieks, Ušakovs, nedēļas nogalēs, kopā ar savu pieredzējušāko sugas brāli, Šleseru, nedēļas nogalēs inspicēja Vecrīgas gej-klubus.

Atbildēt

rīdzinieks

08.12.2021. 18:21

»

Rīdzinieki vēlas atpakaļ Nilu Ušakovu kā mēru

un punkts


Kur tu rāvi, ka rīdzinieki vēlas Latvijas krievu pederastu līderi, Ušakovu?

Atbildēt

Uldis

08.12.2021. 18:20

Par bijušo Ušakova koalīcijas partneri, Putina kuces, Zatlera, bandas locekļa izteikumiem "nav īsti korekti", tas ir pārāk maigi teikts.

Atbildēt

negribis

08.12.2021. 16:17

Ķirsis murgoja un murgoja par staķīšu milzu nozīmi dzīvību glābšanā, bet izrādījās, ka tiem ir milzu nozīme naudas dabūšanā par ielu tīrīšanu. Vairāki no RD teica, ka ar staķīšiem ir dārgāk un viņiem var ticēt.

Atbildēt

TIK TĀLU NU BŪTU

08.12.2021. 12:40

»

Rīdzinieki vēlas atpakaļ Nilu Ušakovu kā mēru

un punkts


KA NAV LATVIEŠU LATVIJĀ???? TIKAI KR Č????

Atbildēt

RĪGAV

08.12.2021. 12:40

»

Zaudē latvieši Nilam, un pat ļoti

Un nevar nezaudēt, jo ne jau strādāt šitie ir nākuši


PIEKRĪTU. Mūsējie ātri sazagsies un prom, Kā to jau izdarīja nacionāļi. BIRKS TAK MILJONĀRS.
NĀKS UTAINIE UN KĀRTĪBĀ. Varēšu mierīgi gulēt, jo LATVIETIS NEBŪS PIE SILES UN NEZAGS.
FORŠI.

Atbildēt

visi jūs tur vienādi

08.12.2021. 12:39

PUDENCIJAS...sarkanas pudencijas ,Latvijai nederīgi, bet kur liksi?? ŠITOS NEKUR NEGAIDA UN NEŅEM PRETIM, NEVARAM UTILIZĒT...KĀ JAU BĒRNI INVALĪDI

Atbildēt

Lai rāda priekšzīmi

08.12.2021. 12:33

Tak pats Ķirsis varēja ņemt lāpstu rokā un demonstrēt , kā tīrit apstabiņotās ielas zem ap metru biezas sniega segas ! Un nav ko kurnēt par netīrītām ietvēm , ja atlaisti nevakcinētie sētnieki . Vakcinēšanās tagad ir galvenais profesionalitātes kritērijs jebkurā profesijā !

Atbildēt

Zaudē latvieši Nilam, un pat ļoti

08.12.2021. 12:16

Un nevar nezaudēt, jo ne jau strādāt šitie ir nākuši.

Atbildēt

skaidrojums īsumā:

08.12.2021. 12:08

miskastnieku mafijas grupējumu kari

Atbildēt

UN nu

08.12.2021. 10:46

»

Tam būs tā būt

Sajauci adreses, te būs Latvija


Tak latviešiem šobrīd visas iespējas sevi pierādīt, bet izrādījās ka latviešiem nav laika sakopt Rīga, bet jāvicinās ar varavīkšņu karogiem. Zaudē latvieši Nilam, un pat ļoti.....

Atbildēt

RĪGAV

08.12.2021. 10:06

»

Jo vairāk lasot šādus varnešu murgojumus, par to ka Latvijā līdz šim šādas ziemas un sniega daudzuma nav bijis tiešām liekas ka atrodies trako mājā starp garīgi neveseliem cilvēkiem un pats sāc domāt, ka jā laikam tiešām taču dzīvojam siltajās zemēs, kur ziemas nekad nav un sniegs redzēts pirmo reizi...


Par sniega nenovākšanu un zāles nenopļaušanu miliči soda īpašuma īpašnieku- SAIMNIEKU., nevis sētnieku.
Kurš mums ir saimnieks RĪGĀ ? STAĶIS, ĢIRSIS, J. LANGE. LŪK MATERIĀIS, KURI SODĀMI.

Atbildēt

08.12.2021. 08:49

Jo vairāk lasot šādus varnešu murgojumus, par to ka Latvijā līdz šim šādas ziemas un sniega daudzuma nav bijis tiešām liekas ka atrodies trako mājā starp garīgi neveseliem cilvēkiem un pats sāc domāt, ka jā laikam tiešām taču dzīvojam siltajās zemēs, kur ziemas nekad nav un sniegs redzēts pirmo reizi mūžā - tā teikt dabas stihija. Saprotu ka varnešu galvenais uzdevums šobrīd visus padarīt par garīgi slimiem. Vienīgi ceru ka neizdosies!

Atbildēt

Gods kalpot Rīgai

07.12.2021. 22:54

Rīga būs nākotnē. Šobrīd tās nav.

Atbildēt

Tam būs tā būt

07.12.2021. 21:35

»

Rīdzinieki vēlas atpakaļ Nilu Ušakovu kā mēru

un punkts


Sajauci adreses, te būs Latvija

Atbildēt

Rīdzinieki vēlas atpakaļ Nilu Ušakovu kā mēru

07.12.2021. 19:02

un punkts.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...