Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nunu

28.12.2021. 13:27

Lemberga prostituutai tavaram jau nu gan nevajadzeet murkshkjeet par zaljumu. Latvijaa nav nekaadas zaljaas partijas vispaar, ir tikai naftas lemberdzeena prostituutas.

Atbildēt

Krāpšana

30.11.2021. 15:07

vien.

Atbildēt

jurisx

29.11.2021. 21:13

Kliķes pārstāvjiem nodot lietošanā zirgus un ķēves , lai varētu atšķirt-kas ir kas>>>

Atbildēt

antons mikosss

29.11.2021. 19:39

»

Lasītājs

Šitādiem zaļajiem vajadzētu izlasīt pirmās formulas vadītāja interviju par elektro-autiņiem. Gandrīz divreiz vairāk (58 pret 38) indīgo vielu izdalās batarejai izlādoties, uzlādoties, kā iekšdedzes dzinējam. Kur vēl dabas bendēšana izejvielām akumulatoriem un kā vecos utilizēt, neviens nezina. Atjaunot...


Sveiciens mazlasītājam!
Ja būtu lasījis vairāk, tad zinātu, ka akumulatori ir hermetiski un ka Zviedrija pabeidz rūpnīcu, kurā atjaunos aķīšus sakaitā,kas atbilst 1/3 no visas pasaules e-mobīļu skaitam. Uzzinātu arī par e-Formulas mačiem.
E-mobīļus pilsētām! Lauksaimniekus nevajag tracināt.
Citādi kartupeļus pirks pārgudrie par 2eiro/kg.
Saules paneļus necep oglēs, bet uzputina tās pārejas vakumā vai epitaksiāli uzaudzē argona vidē, piemēram...

Atbildēt

Kārlis Lībknehts

29.11.2021. 13:30

»

Roza Luksemburga

T.s. Klimata izmainas pastav, bet ne jau cilveku darbibas rezultats ir izskirosais faktors. Ta ir vispasaules fikcija, tapat ka savulaik ozona caurumi. Co2 atmosfera ir nepieciesamas augu un vegetacijas attistibai un klimata izmainam ar to nav sakara. Tik minimals pieaugums , kadu spej nodrosinat cilveks...


Pievienojos Rozas viedoklim . Ir jau sen veikti pētījumi par klimata svārstībām. Cikli ir dažādi, garākais, cik atceros bija plus mīnus 1860 gadi. Pie kam cilvēku darbības ietekme antīkajos laikos acīm redzami ir bijusi minimāla. Un klimats tāpat svārstījās. Kad atklāja Grenlandi, tur bija relatīvi silts. Tad nāca t.s. mazais ledus laikmets, kad ļoti daudzas apmetnes tika atstātas aukstuma dēļ. Tad Holandē ziemās aizsala kanāli ("Sudraba slidas" - var izlasīt). Ir bijuši periodi, kad Latvijā bija platlapju meži, kas liecina par siltu klimatu. Tagadējā brēka? Meklējam atbildi uz jautājumu : kam tas ir izdevīgi?

Atbildēt

Roza Luksemburga

29.11.2021. 10:09

T.s. Klimata izmainas pastav, bet ne jau cilveku darbibas rezultats ir izskirosais faktors. Ta ir vispasaules fikcija, tapat ka savulaik ozona caurumi. Co2 atmosfera ir nepieciesamas augu un vegetacijas attistibai un klimata izmainam ar to nav sakara. Tik minimals pieaugums , kadu spej nodrosinat cilveks neietekme globalos procesus. Nupat viens Palmas salas vulkans bus izmetis tikpat co2 ka visas eiropas masinas gada laika. Cita lieta ir gaisa piesarnojums pilsetas un atkritumu apsaimniekosana. Nezink kapec sis tris lietas tiek speciali sajauktas cilveku pratos un atkal visi tik baiditi ar pasaules galu.

Atbildēt

Es

29.11.2021. 09:33

»

dogma

izdalās un kā vēļ. vēl līdz šim 2021.gadam NAV NEVIENAS AKUMULATORU PĀRSTRĀDES RŪPNĪCAS, nav pat tehnoloģijas eauto akumulatoru opārstrādei, tikmēr krutie zaļie eauto mirkst pļavās bez izolācijas tūsktošiem, jo izrādās ilglaicība nav šo autiņu zaļums, autiņš ir derīgs tikai kādus 5 gadus... pēc tam ...


Neraksti palagus nevietā, atbildi par tiem vielu desmitiem, kas izdalās, iedalās un nodalās uzlādes laikā. Kas tev izdalās, lādējot portatīvo, un kāpēc esi vēl dzīvs, lai rakstītu tik daudz pa tukšo? Ja nevari noformulēt savas domas, tad pieej pie kāda, kas lādē savu autiņu kādā no punktiem un paskaties procesu. Nevajag te bērnudārzu spēlēt.

Lietotos akumulatorus savāc gan paši nedaudzie e-auto ražotāji, gan tos arī uzpērk citi lielu akumulatoru banku veidošanai. Retos metālus, protams, neiegūst ASV, taču arī tavi bērni (ja tādiem ir gadījies uzrasties kāpostos) uz sportu iet apģērbā un apavos, ko ir šuvuši mazatalgoti darbinieki sliktos darba apstākļos.

Runājot par Viltvārža pseidozaļumu, tas šim ar kurluma vilnu apaugušajam mērkaķim ir acu priekšā un saucas BMW.

Atbildēt

daudzkārtēji atkārtoti orgasmi

29.11.2021. 00:52

»

Art

Ļoti pareizi viss pateiks. Arī pat Latvijas politiķu divkosību


Kāda pašiznīcinoša paškritika!No Saeimas deputāta datora,balsojiet beidzot-pret!

Atbildēt

elektriskais ganiņš

29.11.2021. 00:48

Būtu Edžiņam privāta lidene,nevis Saeimas mersis,tad čīkstētu,ka nav kur nosēsties,neapzinīgie vēlētāji visus līdzenumus uzaruši un apsējuši,lai govis barotu.

Atbildēt

dogma

29.11.2021. 00:23

»

dogma

izdalās un kā vēļ. vēl līdz šim 2021.gadam NAV NEVIENAS AKUMULATORU PĀRSTRĀDES RŪPNĪCAS, nav pat tehnoloģijas eauto akumulatoru opārstrādei, tikmēr krutie zaļie eauto mirkst pļavās bez izolācijas tūsktošiem, jo izrādās ilglaicība nav šo autiņu zaļums, autiņš ir derīgs tikai kādus 5 gadus... pēc tam ...


.. nu ja atceramies ka dīzelītis nereti kalpo entajiem īpašniekiem un daži aizvelk līdz 1milj. km nobraukuma! tas nozīmē ietaupīts dabas resurss, un nepiecūkota daba un vide lai autiņu saražotu! tikmēr emēsls jau 5 reizes ir piemēslojis i dabu i izcirtis mezu i izsūcis naftu, un nu jau 5 emēsli stāv uz utilizaciju, kas starp citu arī piecūko vidi un dabu, patērē ūdeni utt. ... un ja vēl zin ka pārstrādāt var tikai 27% plastmasas kas pasaulē ir saražota... lai mele nokalst visiem meļiem un idiotiem!

Atbildēt

dogma

29.11.2021. 00:19

»

Es

Nea. Nekas neizdalās. Runa ir par elektrības iegūšanas avotu


izdalās un kā vēļ. vēl līdz šim 2021.gadam NAV NEVIENAS AKUMULATORU PĀRSTRĀDES RŪPNĪCAS, nav pat tehnoloģijas eauto akumulatoru opārstrādei, tikmēr krutie zaļie eauto mirkst pļavās bez izolācijas tūsktošiem, jo izrādās ilglaicība nav šo autiņu zaļums, autiņš ir derīgs tikai kādus 5 gadus... pēc tam to izmet... vienreizēja automašīna! jo otreizējai lietošanai šis sūds ir nederīgs. līdz 100tkst. nobraukumam dīželis ir ekologiskāks nekā eauto, eauto ekologiskums sākas pēc 100 tkst -līdz 200tkst. nobraukma km.. tik skāde! akumulatori nevelk :D tas nozīmē ka teorētiski eauto īpasnieks pie 200tkst būs spiests pirkt jaunu... atkal tiks tērēta nafta un meži kārtējā emēsla saražošanai, es nemaz nepieminēju akumulatora izejvielu netīro ieguvi, gan morāli - bērnu darbaspēks āfrikā, un vides degradācija par 100% so materiāļu ieguves vietās, ūdens piecūkošana, arī zemes dzīlēs! tas ir nonsenss kādos apmēros notiek melošana

Atbildēt

Lasītājs

28.11.2021. 22:15

Šitādiem zaļajiem vajadzētu izlasīt pirmās formulas vadītāja interviju par elektro-autiņiem. Gandrīz divreiz vairāk (58 pret 38) indīgo vielu izdalās batarejai izlādoties, uzlādoties, kā iekšdedzes dzinējam. Kur vēl dabas bendēšana izejvielām akumulatoriem un kā vecos utilizēt, neviens nezina. Atjaunot tos nav izdevīgi, jo 90 procenti no jaunas mašīnas vērtības ir akumulators. Tāpēc pirmās formulas sacīkstē tās netiek izmantotas, kā bezperspektīvas.
Tāda pat herņa ir ar saules paneļiem, kurus ražo oglēs dedzinot kvarca smiltis --- ļoti indīga padarīšanās.

Atbildēt

Feiks

28.11.2021. 21:25

ir šī parāde.

Atbildēt

Bidona Pirslis

28.11.2021. 21:00

»

nezālītis

“Lūdzu Levitu un Plešu ar smirdīgu dīzeli uz Jūrmalu nebraukt


Mumsim-demokrātiem nāk ekoloģiski zaļie pirdieni!Ta lūk!

Atbildēt

nezālītis

28.11.2021. 20:28

»

Jūrmalnieks

Lūdzu Levitu un Plešu ar smirdīgu dīzeli uz Jūrmalu nebraukt , ir vilciens


“Lūdzu Levitu un Plešu ar smirdīgu dīzeli uz Jūrmalu nebraukt…”
…………………….
Jā, un lai Bidons mazāk, pardon, pirž, tad atmosfērā tiks izsviests mazāk metāna gāzes!

Atbildēt

Fēlis

28.11.2021. 18:06

Nu, ar tiem ekofašistiem viss skaidrs-galvenais, lai lohi nepretojas un ļauj sevi apkāst pērkot gaisu. Ja viņiem rūpētu ekoloģija, tad jābeidz mežu izciršana, okeāna piesārņošana un citas draņķības, bet kā tu beigsi, ja pats no tā uzvāries un it nemaz negribas ieguldīties piedirstā attīrīšanā, kas prasa nemazus līdzekļus. Labāk iefīrēt lohiem CO2 un strupceļa akumulatortehnoloģijas, pa ceļam vēl tā nesūdīgi uzvāroties. Bet par tiem 20gadīgajiem dīzeļiem... Pašam aiz tāda ir nācies braukt? Pamēģini. Pēc 2 minūtēm gribēsi pa to iejāt no granātmetēja. Tos indētājus gan no trases jāņem nost. Nesaprotu kā viņi vispār tehnisko iziet.

Atbildēt

Tavars kaut ko īsti nav sapratis

28.11.2021. 18:04

Līdz 2030. gadam daudzi vakcinētie un revakcinētie būs atstājuši šo pasauli Iedzīvotāju skaita kritums būs iespaidīgs.

Atbildēt

vispār jau

28.11.2021. 17:24

1990.gads Latvijai ir ideālākais atskaites punkts bāzes piesārņojuma aprēķināšanai, jo tieši tad notika vislielākā un intensīvākā dabas pieķēzīšana. Cits jautājums ir, cik adekvāta vispār ir konkrēta gada ņemšana par atskaites punktu, nevis, piemēram, rēķināt to uz 1 iedzīvotāju.

Atbildēt

Varētu tos divus

28.11.2021. 14:43

rakstā pieminētos vietējos "zaļos" censoņus pašus nokrāsot zaļus - būs mums savs Fantomass un Šreks - lai reklamē zaļumu...

Atbildēt

Nuu ļoooti pareizi

28.11.2021. 14:33

»

Art

Ļoti pareizi viss pateiks. Arī pat Latvijas politiķu divkosību


Zaglis brēc ķeriet zagli. Arī baltkrievu žurka visiem stāsta, ka poļi viņiem metot iekšā bēgļus, bet citā reizē murgo, ka tūristus uz baltkrieviju organizējot rietumi.
Ceru ka tuvojas diena, kad ZZS un visiem pārējiem partijniekiem būs jāatbild par okupācijas turpināšanu un dalību hibrīdkarā pret Latvijas pamatiedzīvotājiem.

Atbildēt

Levitāns

28.11.2021. 14:12

Turpmāk Flīģeļnācijai nāksies atteikties no kultūrvēsturiskā mantojuma - pelēko zirņu ēšanas Ziemassvētkos un Jaunā gada vakarā, tādā veidā būtiski samazinot CO2 emisiju!

Atbildēt

Jūrmalnieks

28.11.2021. 13:58

Lūdzu Levitu un Plešu ar smirdīgu dīzeli uz Jūrmalu nebraukt , ir vilciens !

Atbildēt

Art

28.11.2021. 13:43

Ļoti pareizi viss pateiks. Arī pat Latvijas politiķu divkosību

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...