Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nunu

28.12.2021. 13:27

Lemberga prostituutai tavaram jau nu gan nevajadzeet murkshkjeet par zaljumu. Latvijaa nav nekaadas zaljaas partijas vispaar, ir tikai naftas lemberdzeena prostituutas.

Atbildēt

Krāpšana

30.11.2021. 15:07

vien.

Atbildēt

jurisx

29.11.2021. 21:13

Kliķes pārstāvjiem nodot lietošanā zirgus un ķēves , lai varētu atšķirt-kas ir kas>>>

Atbildēt

antons mikosss

29.11.2021. 19:39

»

Lasītājs

Šitādiem zaļajiem vajadzētu izlasīt pirmās formulas vadītāja interviju par elektro-autiņiem. Gandrīz divreiz vairāk (58 pret 38) indīgo vielu izdalās batarejai izlādoties, uzlādoties, kā iekšdedzes dzinējam. Kur vēl dabas bendēšana izejvielām akumulatoriem un kā vecos utilizēt, neviens nezina. Atjaunot...


Sveiciens mazlasītājam!
Ja būtu lasījis vairāk, tad zinātu, ka akumulatori ir hermetiski un ka Zviedrija pabeidz rūpnīcu, kurā atjaunos aķīšus sakaitā,kas atbilst 1/3 no visas pasaules e-mobīļu skaitam. Uzzinātu arī par e-Formulas mačiem.
E-mobīļus pilsētām! Lauksaimniekus nevajag tracināt.
Citādi kartupeļus pirks pārgudrie par 2eiro/kg.
Saules paneļus necep oglēs, bet uzputina tās pārejas vakumā vai epitaksiāli uzaudzē argona vidē, piemēram...

Atbildēt

Kārlis Lībknehts

29.11.2021. 13:30

»

Roza Luksemburga

T.s. Klimata izmainas pastav, bet ne jau cilveku darbibas rezultats ir izskirosais faktors. Ta ir vispasaules fikcija, tapat ka savulaik ozona caurumi. Co2 atmosfera ir nepieciesamas augu un vegetacijas attistibai un klimata izmainam ar to nav sakara. Tik minimals pieaugums , kadu spej nodrosinat cilveks...


Pievienojos Rozas viedoklim . Ir jau sen veikti pētījumi par klimata svārstībām. Cikli ir dažādi, garākais, cik atceros bija plus mīnus 1860 gadi. Pie kam cilvēku darbības ietekme antīkajos laikos acīm redzami ir bijusi minimāla. Un klimats tāpat svārstījās. Kad atklāja Grenlandi, tur bija relatīvi silts. Tad nāca t.s. mazais ledus laikmets, kad ļoti daudzas apmetnes tika atstātas aukstuma dēļ. Tad Holandē ziemās aizsala kanāli ("Sudraba slidas" - var izlasīt). Ir bijuši periodi, kad Latvijā bija platlapju meži, kas liecina par siltu klimatu. Tagadējā brēka? Meklējam atbildi uz jautājumu : kam tas ir izdevīgi?

Atbildēt

Roza Luksemburga

29.11.2021. 10:09

T.s. Klimata izmainas pastav, bet ne jau cilveku darbibas rezultats ir izskirosais faktors. Ta ir vispasaules fikcija, tapat ka savulaik ozona caurumi. Co2 atmosfera ir nepieciesamas augu un vegetacijas attistibai un klimata izmainam ar to nav sakara. Tik minimals pieaugums , kadu spej nodrosinat cilveks neietekme globalos procesus. Nupat viens Palmas salas vulkans bus izmetis tikpat co2 ka visas eiropas masinas gada laika. Cita lieta ir gaisa piesarnojums pilsetas un atkritumu apsaimniekosana. Nezink kapec sis tris lietas tiek speciali sajauktas cilveku pratos un atkal visi tik baiditi ar pasaules galu.

Atbildēt

Es

29.11.2021. 09:33

»

dogma

izdalās un kā vēļ. vēl līdz šim 2021.gadam NAV NEVIENAS AKUMULATORU PĀRSTRĀDES RŪPNĪCAS, nav pat tehnoloģijas eauto akumulatoru opārstrādei, tikmēr krutie zaļie eauto mirkst pļavās bez izolācijas tūsktošiem, jo izrādās ilglaicība nav šo autiņu zaļums, autiņš ir derīgs tikai kādus 5 gadus... pēc tam ...


Neraksti palagus nevietā, atbildi par tiem vielu desmitiem, kas izdalās, iedalās un nodalās uzlādes laikā. Kas tev izdalās, lādējot portatīvo, un kāpēc esi vēl dzīvs, lai rakstītu tik daudz pa tukšo? Ja nevari noformulēt savas domas, tad pieej pie kāda, kas lādē savu autiņu kādā no punktiem un paskaties procesu. Nevajag te bērnudārzu spēlēt.

Lietotos akumulatorus savāc gan paši nedaudzie e-auto ražotāji, gan tos arī uzpērk citi lielu akumulatoru banku veidošanai. Retos metālus, protams, neiegūst ASV, taču arī tavi bērni (ja tādiem ir gadījies uzrasties kāpostos) uz sportu iet apģērbā un apavos, ko ir šuvuši mazatalgoti darbinieki sliktos darba apstākļos.

Runājot par Viltvārža pseidozaļumu, tas šim ar kurluma vilnu apaugušajam mērkaķim ir acu priekšā un saucas BMW.

Atbildēt

daudzkārtēji atkārtoti orgasmi

29.11.2021. 00:52

»

Art

Ļoti pareizi viss pateiks. Arī pat Latvijas politiķu divkosību


Kāda pašiznīcinoša paškritika!No Saeimas deputāta datora,balsojiet beidzot-pret!

Atbildēt

elektriskais ganiņš

29.11.2021. 00:48

Būtu Edžiņam privāta lidene,nevis Saeimas mersis,tad čīkstētu,ka nav kur nosēsties,neapzinīgie vēlētāji visus līdzenumus uzaruši un apsējuši,lai govis barotu.

Atbildēt

dogma

29.11.2021. 00:23

»

dogma

izdalās un kā vēļ. vēl līdz šim 2021.gadam NAV NEVIENAS AKUMULATORU PĀRSTRĀDES RŪPNĪCAS, nav pat tehnoloģijas eauto akumulatoru opārstrādei, tikmēr krutie zaļie eauto mirkst pļavās bez izolācijas tūsktošiem, jo izrādās ilglaicība nav šo autiņu zaļums, autiņš ir derīgs tikai kādus 5 gadus... pēc tam ...


.. nu ja atceramies ka dīzelītis nereti kalpo entajiem īpašniekiem un daži aizvelk līdz 1milj. km nobraukuma! tas nozīmē ietaupīts dabas resurss, un nepiecūkota daba un vide lai autiņu saražotu! tikmēr emēsls jau 5 reizes ir piemēslojis i dabu i izcirtis mezu i izsūcis naftu, un nu jau 5 emēsli stāv uz utilizaciju, kas starp citu arī piecūko vidi un dabu, patērē ūdeni utt. ... un ja vēl zin ka pārstrādāt var tikai 27% plastmasas kas pasaulē ir saražota... lai mele nokalst visiem meļiem un idiotiem!

Atbildēt

dogma

29.11.2021. 00:19

»

Es

Nea. Nekas neizdalās. Runa ir par elektrības iegūšanas avotu


izdalās un kā vēļ. vēl līdz šim 2021.gadam NAV NEVIENAS AKUMULATORU PĀRSTRĀDES RŪPNĪCAS, nav pat tehnoloģijas eauto akumulatoru opārstrādei, tikmēr krutie zaļie eauto mirkst pļavās bez izolācijas tūsktošiem, jo izrādās ilglaicība nav šo autiņu zaļums, autiņš ir derīgs tikai kādus 5 gadus... pēc tam to izmet... vienreizēja automašīna! jo otreizējai lietošanai šis sūds ir nederīgs. līdz 100tkst. nobraukumam dīželis ir ekologiskāks nekā eauto, eauto ekologiskums sākas pēc 100 tkst -līdz 200tkst. nobraukma km.. tik skāde! akumulatori nevelk :D tas nozīmē ka teorētiski eauto īpasnieks pie 200tkst būs spiests pirkt jaunu... atkal tiks tērēta nafta un meži kārtējā emēsla saražošanai, es nemaz nepieminēju akumulatora izejvielu netīro ieguvi, gan morāli - bērnu darbaspēks āfrikā, un vides degradācija par 100% so materiāļu ieguves vietās, ūdens piecūkošana, arī zemes dzīlēs! tas ir nonsenss kādos apmēros notiek melošana

Atbildēt

Lasītājs

28.11.2021. 22:15

Šitādiem zaļajiem vajadzētu izlasīt pirmās formulas vadītāja interviju par elektro-autiņiem. Gandrīz divreiz vairāk (58 pret 38) indīgo vielu izdalās batarejai izlādoties, uzlādoties, kā iekšdedzes dzinējam. Kur vēl dabas bendēšana izejvielām akumulatoriem un kā vecos utilizēt, neviens nezina. Atjaunot tos nav izdevīgi, jo 90 procenti no jaunas mašīnas vērtības ir akumulators. Tāpēc pirmās formulas sacīkstē tās netiek izmantotas, kā bezperspektīvas.
Tāda pat herņa ir ar saules paneļiem, kurus ražo oglēs dedzinot kvarca smiltis --- ļoti indīga padarīšanās.

Atbildēt

Feiks

28.11.2021. 21:25

ir šī parāde.

Atbildēt

Bidona Pirslis

28.11.2021. 21:00

»

nezālītis

“Lūdzu Levitu un Plešu ar smirdīgu dīzeli uz Jūrmalu nebraukt


Mumsim-demokrātiem nāk ekoloģiski zaļie pirdieni!Ta lūk!

Atbildēt

nezālītis

28.11.2021. 20:28

»

Jūrmalnieks

Lūdzu Levitu un Plešu ar smirdīgu dīzeli uz Jūrmalu nebraukt , ir vilciens


“Lūdzu Levitu un Plešu ar smirdīgu dīzeli uz Jūrmalu nebraukt…”
…………………….
Jā, un lai Bidons mazāk, pardon, pirž, tad atmosfērā tiks izsviests mazāk metāna gāzes!

Atbildēt

Fēlis

28.11.2021. 18:06

Nu, ar tiem ekofašistiem viss skaidrs-galvenais, lai lohi nepretojas un ļauj sevi apkāst pērkot gaisu. Ja viņiem rūpētu ekoloģija, tad jābeidz mežu izciršana, okeāna piesārņošana un citas draņķības, bet kā tu beigsi, ja pats no tā uzvāries un it nemaz negribas ieguldīties piedirstā attīrīšanā, kas prasa nemazus līdzekļus. Labāk iefīrēt lohiem CO2 un strupceļa akumulatortehnoloģijas, pa ceļam vēl tā nesūdīgi uzvāroties. Bet par tiem 20gadīgajiem dīzeļiem... Pašam aiz tāda ir nācies braukt? Pamēģini. Pēc 2 minūtēm gribēsi pa to iejāt no granātmetēja. Tos indētājus gan no trases jāņem nost. Nesaprotu kā viņi vispār tehnisko iziet.

Atbildēt

Tavars kaut ko īsti nav sapratis

28.11.2021. 18:04

Līdz 2030. gadam daudzi vakcinētie un revakcinētie būs atstājuši šo pasauli Iedzīvotāju skaita kritums būs iespaidīgs.

Atbildēt

vispār jau

28.11.2021. 17:24

1990.gads Latvijai ir ideālākais atskaites punkts bāzes piesārņojuma aprēķināšanai, jo tieši tad notika vislielākā un intensīvākā dabas pieķēzīšana. Cits jautājums ir, cik adekvāta vispār ir konkrēta gada ņemšana par atskaites punktu, nevis, piemēram, rēķināt to uz 1 iedzīvotāju.

Atbildēt

Varētu tos divus

28.11.2021. 14:43

rakstā pieminētos vietējos "zaļos" censoņus pašus nokrāsot zaļus - būs mums savs Fantomass un Šreks - lai reklamē zaļumu...

Atbildēt

Nuu ļoooti pareizi

28.11.2021. 14:33

»

Art

Ļoti pareizi viss pateiks. Arī pat Latvijas politiķu divkosību


Zaglis brēc ķeriet zagli. Arī baltkrievu žurka visiem stāsta, ka poļi viņiem metot iekšā bēgļus, bet citā reizē murgo, ka tūristus uz baltkrieviju organizējot rietumi.
Ceru ka tuvojas diena, kad ZZS un visiem pārējiem partijniekiem būs jāatbild par okupācijas turpināšanu un dalību hibrīdkarā pret Latvijas pamatiedzīvotājiem.

Atbildēt

Levitāns

28.11.2021. 14:12

Turpmāk Flīģeļnācijai nāksies atteikties no kultūrvēsturiskā mantojuma - pelēko zirņu ēšanas Ziemassvētkos un Jaunā gada vakarā, tādā veidā būtiski samazinot CO2 emisiju!

Atbildēt

Jūrmalnieks

28.11.2021. 13:58

Lūdzu Levitu un Plešu ar smirdīgu dīzeli uz Jūrmalu nebraukt , ir vilciens !

Atbildēt

Art

28.11.2021. 13:43

Ļoti pareizi viss pateiks. Arī pat Latvijas politiķu divkosību

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....