Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nunu

28.12.2021. 13:27

Lemberga prostituutai tavaram jau nu gan nevajadzeet murkshkjeet par zaljumu. Latvijaa nav nekaadas zaljaas partijas vispaar, ir tikai naftas lemberdzeena prostituutas.

Atbildēt

Krāpšana

30.11.2021. 15:07

vien.

Atbildēt

jurisx

29.11.2021. 21:13

Kliķes pārstāvjiem nodot lietošanā zirgus un ķēves , lai varētu atšķirt-kas ir kas>>>

Atbildēt

antons mikosss

29.11.2021. 19:39

»

Lasītājs

Šitādiem zaļajiem vajadzētu izlasīt pirmās formulas vadītāja interviju par elektro-autiņiem. Gandrīz divreiz vairāk (58 pret 38) indīgo vielu izdalās batarejai izlādoties, uzlādoties, kā iekšdedzes dzinējam. Kur vēl dabas bendēšana izejvielām akumulatoriem un kā vecos utilizēt, neviens nezina. Atjaunot...


Sveiciens mazlasītājam!
Ja būtu lasījis vairāk, tad zinātu, ka akumulatori ir hermetiski un ka Zviedrija pabeidz rūpnīcu, kurā atjaunos aķīšus sakaitā,kas atbilst 1/3 no visas pasaules e-mobīļu skaitam. Uzzinātu arī par e-Formulas mačiem.
E-mobīļus pilsētām! Lauksaimniekus nevajag tracināt.
Citādi kartupeļus pirks pārgudrie par 2eiro/kg.
Saules paneļus necep oglēs, bet uzputina tās pārejas vakumā vai epitaksiāli uzaudzē argona vidē, piemēram...

Atbildēt

Kārlis Lībknehts

29.11.2021. 13:30

»

Roza Luksemburga

T.s. Klimata izmainas pastav, bet ne jau cilveku darbibas rezultats ir izskirosais faktors. Ta ir vispasaules fikcija, tapat ka savulaik ozona caurumi. Co2 atmosfera ir nepieciesamas augu un vegetacijas attistibai un klimata izmainam ar to nav sakara. Tik minimals pieaugums , kadu spej nodrosinat cilveks...


Pievienojos Rozas viedoklim . Ir jau sen veikti pētījumi par klimata svārstībām. Cikli ir dažādi, garākais, cik atceros bija plus mīnus 1860 gadi. Pie kam cilvēku darbības ietekme antīkajos laikos acīm redzami ir bijusi minimāla. Un klimats tāpat svārstījās. Kad atklāja Grenlandi, tur bija relatīvi silts. Tad nāca t.s. mazais ledus laikmets, kad ļoti daudzas apmetnes tika atstātas aukstuma dēļ. Tad Holandē ziemās aizsala kanāli ("Sudraba slidas" - var izlasīt). Ir bijuši periodi, kad Latvijā bija platlapju meži, kas liecina par siltu klimatu. Tagadējā brēka? Meklējam atbildi uz jautājumu : kam tas ir izdevīgi?

Atbildēt

Roza Luksemburga

29.11.2021. 10:09

T.s. Klimata izmainas pastav, bet ne jau cilveku darbibas rezultats ir izskirosais faktors. Ta ir vispasaules fikcija, tapat ka savulaik ozona caurumi. Co2 atmosfera ir nepieciesamas augu un vegetacijas attistibai un klimata izmainam ar to nav sakara. Tik minimals pieaugums , kadu spej nodrosinat cilveks neietekme globalos procesus. Nupat viens Palmas salas vulkans bus izmetis tikpat co2 ka visas eiropas masinas gada laika. Cita lieta ir gaisa piesarnojums pilsetas un atkritumu apsaimniekosana. Nezink kapec sis tris lietas tiek speciali sajauktas cilveku pratos un atkal visi tik baiditi ar pasaules galu.

Atbildēt

Es

29.11.2021. 09:33

»

dogma

izdalās un kā vēļ. vēl līdz šim 2021.gadam NAV NEVIENAS AKUMULATORU PĀRSTRĀDES RŪPNĪCAS, nav pat tehnoloģijas eauto akumulatoru opārstrādei, tikmēr krutie zaļie eauto mirkst pļavās bez izolācijas tūsktošiem, jo izrādās ilglaicība nav šo autiņu zaļums, autiņš ir derīgs tikai kādus 5 gadus... pēc tam ...


Neraksti palagus nevietā, atbildi par tiem vielu desmitiem, kas izdalās, iedalās un nodalās uzlādes laikā. Kas tev izdalās, lādējot portatīvo, un kāpēc esi vēl dzīvs, lai rakstītu tik daudz pa tukšo? Ja nevari noformulēt savas domas, tad pieej pie kāda, kas lādē savu autiņu kādā no punktiem un paskaties procesu. Nevajag te bērnudārzu spēlēt.

Lietotos akumulatorus savāc gan paši nedaudzie e-auto ražotāji, gan tos arī uzpērk citi lielu akumulatoru banku veidošanai. Retos metālus, protams, neiegūst ASV, taču arī tavi bērni (ja tādiem ir gadījies uzrasties kāpostos) uz sportu iet apģērbā un apavos, ko ir šuvuši mazatalgoti darbinieki sliktos darba apstākļos.

Runājot par Viltvārža pseidozaļumu, tas šim ar kurluma vilnu apaugušajam mērkaķim ir acu priekšā un saucas BMW.

Atbildēt

daudzkārtēji atkārtoti orgasmi

29.11.2021. 00:52

»

Art

Ļoti pareizi viss pateiks. Arī pat Latvijas politiķu divkosību


Kāda pašiznīcinoša paškritika!No Saeimas deputāta datora,balsojiet beidzot-pret!

Atbildēt

elektriskais ganiņš

29.11.2021. 00:48

Būtu Edžiņam privāta lidene,nevis Saeimas mersis,tad čīkstētu,ka nav kur nosēsties,neapzinīgie vēlētāji visus līdzenumus uzaruši un apsējuši,lai govis barotu.

Atbildēt

dogma

29.11.2021. 00:23

»

dogma

izdalās un kā vēļ. vēl līdz šim 2021.gadam NAV NEVIENAS AKUMULATORU PĀRSTRĀDES RŪPNĪCAS, nav pat tehnoloģijas eauto akumulatoru opārstrādei, tikmēr krutie zaļie eauto mirkst pļavās bez izolācijas tūsktošiem, jo izrādās ilglaicība nav šo autiņu zaļums, autiņš ir derīgs tikai kādus 5 gadus... pēc tam ...


.. nu ja atceramies ka dīzelītis nereti kalpo entajiem īpašniekiem un daži aizvelk līdz 1milj. km nobraukuma! tas nozīmē ietaupīts dabas resurss, un nepiecūkota daba un vide lai autiņu saražotu! tikmēr emēsls jau 5 reizes ir piemēslojis i dabu i izcirtis mezu i izsūcis naftu, un nu jau 5 emēsli stāv uz utilizaciju, kas starp citu arī piecūko vidi un dabu, patērē ūdeni utt. ... un ja vēl zin ka pārstrādāt var tikai 27% plastmasas kas pasaulē ir saražota... lai mele nokalst visiem meļiem un idiotiem!

Atbildēt

dogma

29.11.2021. 00:19

»

Es

Nea. Nekas neizdalās. Runa ir par elektrības iegūšanas avotu


izdalās un kā vēļ. vēl līdz šim 2021.gadam NAV NEVIENAS AKUMULATORU PĀRSTRĀDES RŪPNĪCAS, nav pat tehnoloģijas eauto akumulatoru opārstrādei, tikmēr krutie zaļie eauto mirkst pļavās bez izolācijas tūsktošiem, jo izrādās ilglaicība nav šo autiņu zaļums, autiņš ir derīgs tikai kādus 5 gadus... pēc tam to izmet... vienreizēja automašīna! jo otreizējai lietošanai šis sūds ir nederīgs. līdz 100tkst. nobraukumam dīželis ir ekologiskāks nekā eauto, eauto ekologiskums sākas pēc 100 tkst -līdz 200tkst. nobraukma km.. tik skāde! akumulatori nevelk :D tas nozīmē ka teorētiski eauto īpasnieks pie 200tkst būs spiests pirkt jaunu... atkal tiks tērēta nafta un meži kārtējā emēsla saražošanai, es nemaz nepieminēju akumulatora izejvielu netīro ieguvi, gan morāli - bērnu darbaspēks āfrikā, un vides degradācija par 100% so materiāļu ieguves vietās, ūdens piecūkošana, arī zemes dzīlēs! tas ir nonsenss kādos apmēros notiek melošana

Atbildēt

Lasītājs

28.11.2021. 22:15

Šitādiem zaļajiem vajadzētu izlasīt pirmās formulas vadītāja interviju par elektro-autiņiem. Gandrīz divreiz vairāk (58 pret 38) indīgo vielu izdalās batarejai izlādoties, uzlādoties, kā iekšdedzes dzinējam. Kur vēl dabas bendēšana izejvielām akumulatoriem un kā vecos utilizēt, neviens nezina. Atjaunot tos nav izdevīgi, jo 90 procenti no jaunas mašīnas vērtības ir akumulators. Tāpēc pirmās formulas sacīkstē tās netiek izmantotas, kā bezperspektīvas.
Tāda pat herņa ir ar saules paneļiem, kurus ražo oglēs dedzinot kvarca smiltis --- ļoti indīga padarīšanās.

Atbildēt

Feiks

28.11.2021. 21:25

ir šī parāde.

Atbildēt

Bidona Pirslis

28.11.2021. 21:00

»

nezālītis

“Lūdzu Levitu un Plešu ar smirdīgu dīzeli uz Jūrmalu nebraukt


Mumsim-demokrātiem nāk ekoloģiski zaļie pirdieni!Ta lūk!

Atbildēt

nezālītis

28.11.2021. 20:28

»

Jūrmalnieks

Lūdzu Levitu un Plešu ar smirdīgu dīzeli uz Jūrmalu nebraukt , ir vilciens


“Lūdzu Levitu un Plešu ar smirdīgu dīzeli uz Jūrmalu nebraukt…”
…………………….
Jā, un lai Bidons mazāk, pardon, pirž, tad atmosfērā tiks izsviests mazāk metāna gāzes!

Atbildēt

Fēlis

28.11.2021. 18:06

Nu, ar tiem ekofašistiem viss skaidrs-galvenais, lai lohi nepretojas un ļauj sevi apkāst pērkot gaisu. Ja viņiem rūpētu ekoloģija, tad jābeidz mežu izciršana, okeāna piesārņošana un citas draņķības, bet kā tu beigsi, ja pats no tā uzvāries un it nemaz negribas ieguldīties piedirstā attīrīšanā, kas prasa nemazus līdzekļus. Labāk iefīrēt lohiem CO2 un strupceļa akumulatortehnoloģijas, pa ceļam vēl tā nesūdīgi uzvāroties. Bet par tiem 20gadīgajiem dīzeļiem... Pašam aiz tāda ir nācies braukt? Pamēģini. Pēc 2 minūtēm gribēsi pa to iejāt no granātmetēja. Tos indētājus gan no trases jāņem nost. Nesaprotu kā viņi vispār tehnisko iziet.

Atbildēt

Tavars kaut ko īsti nav sapratis

28.11.2021. 18:04

Līdz 2030. gadam daudzi vakcinētie un revakcinētie būs atstājuši šo pasauli Iedzīvotāju skaita kritums būs iespaidīgs.

Atbildēt

vispār jau

28.11.2021. 17:24

1990.gads Latvijai ir ideālākais atskaites punkts bāzes piesārņojuma aprēķināšanai, jo tieši tad notika vislielākā un intensīvākā dabas pieķēzīšana. Cits jautājums ir, cik adekvāta vispār ir konkrēta gada ņemšana par atskaites punktu, nevis, piemēram, rēķināt to uz 1 iedzīvotāju.

Atbildēt

Varētu tos divus

28.11.2021. 14:43

rakstā pieminētos vietējos "zaļos" censoņus pašus nokrāsot zaļus - būs mums savs Fantomass un Šreks - lai reklamē zaļumu...

Atbildēt

Nuu ļoooti pareizi

28.11.2021. 14:33

»

Art

Ļoti pareizi viss pateiks. Arī pat Latvijas politiķu divkosību


Zaglis brēc ķeriet zagli. Arī baltkrievu žurka visiem stāsta, ka poļi viņiem metot iekšā bēgļus, bet citā reizē murgo, ka tūristus uz baltkrieviju organizējot rietumi.
Ceru ka tuvojas diena, kad ZZS un visiem pārējiem partijniekiem būs jāatbild par okupācijas turpināšanu un dalību hibrīdkarā pret Latvijas pamatiedzīvotājiem.

Atbildēt

Levitāns

28.11.2021. 14:12

Turpmāk Flīģeļnācijai nāksies atteikties no kultūrvēsturiskā mantojuma - pelēko zirņu ēšanas Ziemassvētkos un Jaunā gada vakarā, tādā veidā būtiski samazinot CO2 emisiju!

Atbildēt

Jūrmalnieks

28.11.2021. 13:58

Lūdzu Levitu un Plešu ar smirdīgu dīzeli uz Jūrmalu nebraukt , ir vilciens !

Atbildēt

Art

28.11.2021. 13:43

Ļoti pareizi viss pateiks. Arī pat Latvijas politiķu divkosību

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...