Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Viltvārži

Leonards Inkins
09.11.2020.
Komentāri (41)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

josifs

16.11.2020. 15:43

Abi bijāt vienādi,abus labi pazinu,abi bijāt vienas dzimtas pārstāvji.

Atbildēt

A. K.

15.11.2020. 14:12

»

Pidrilla Ivo

Lachplesis uz T-krekla,tas ir izdomaats personaazs,taapat kaa miki maus


Tāpat kā Jēzus kreklam muguras pusē - patiesais kristīgā latvieša Inkina elks.

Atbildēt

"Bērni", lasiet grāmatas

12.11.2020. 14:43

»

rīdzinieks

Var patikt Inkins, var nepatikt, tomēr viņa teiktajā der ieklausīties. Šodien tas ir ļoti svarīgi, jo visos saziņas avotos notiek apzināta cilvēku muļķošana, mānīšana, naidošana, un to dara maskējoties ar "rūpēm" par tautu! Varbūt nebūsim tik naivi, ka tam ticēsim


"Bērni" - nosacīti ir visi līdzcilvēki, arī deputāti, ministri, visi pieaugušie sabiedrības locekļi. Ne tikai mūsu laikos, bet visur un vienmēr grupu pretrunas un sanaidošana ir, bija un būs, bet zināšanas to attiecības mīkstina. Īapašniekus sanaido pret īrniekiem vai nomniekiem, tautu pret deputātiem un ierēdņiem, pensionārus pret strādājošiem vai otrādi, ministri ir neizpratnē ar nomenklatūru, kura taisa ministram savas shēmas un ministrs paraksta utt.

Tas viss nāk no nezināšanas, jo viena grupa neprot vai nezina otra cilvēka grupas dzīvi.

Te nav jautājums par noziedzīgiem gadījumiem.

Jālasa grāmatas, daudz grāmatu, lai izprastu citu cilvēku statusu, situāciju, lai prastu iejusties "citu cilvēku ādā". Tauta - deputāts, ministrs - nomenklatūra, advokāts - aizstāvamais, tiesnesis - tiesājamie, pensionāri- strādājošie, jaunieši, bērni - vecāki, vīrs - sieva (grāmata par seksuālām attiecībām, kur teikts, ka sieva nav vīra īpašums) utt.

Sevišķi agrā jaunība grāmatu lasīšana dara gudrākus, apzinīgākus, labvēlīgākus bērnus pret vecākiem un visiem citiem līdzcilvēkiem (plakanais telefons bojā cilvēkus bērnus). Dzīvi ir jāmācās ģimenē un no grāmatām, bet ne no ielas, "virtuves" sarunām, ne no Tiesāšanās kā ķēķis" sistēmas un tml.

Atbildēt

Bravo, Inkin

12.11.2020. 14:07

»

Žulis

Labs jautājums, tādēļ arī man gribas iesaistīties diskusijā.Tās, ko jūs sauciet par -ismiem ir ideoloģijas un starp tām ir būtiskas atšķirības. Mēģināšu paskaidrot. Katra ideoloģija ir kādu filosofisku, tikumisku, politisku, reliģisku (vai antireliģisku) un estētisku nostādņu apvienojums vienotā sistēmā...


Kurš vēl pareizāk var Uzrakstīt?! Ģeniāli, Inkin, paldies. Lasi: "... visi, kas runā Dieva vārdā, ir viltvārži. Cilvēks nespēj aptvert un izprast pilnībā Dieva prātu". Tieši tā - visas reliģijas, kad par reliģiju var saukt partijas arī - ir visu karu, naida un atriebības ierosinātājas un organizētājas, uzturetājas.

"Dievs" neraksta grāmatas, instrukcijas, neko nevienam nelūdz, nevienu netiesā, viss radīts laikmetīgā "mākslā" apkarot tos, kuri ir pret to, ko katra "partija" ir iedomājusies virzīt un attīstīt.

Pareizi ir teikts, ka "Dievus" sita krustā, jo radītājs radīja dzīvo dabu un cilvēku un pats radītājs gāja bojā vai to pirms miljoniem gadu iznīcināja cilvēks. Tā var notikt arī ar nākamo dimensiju, kad iznīcinās arī cilvēku , ja viņš paspēs radīt jaunu dimensiju, neaizies bojā pirms tam. Tas nekas, Ekspedīcija jau dodas uz zemi no kosmosa, lai radītu kaut ko jaunu cilvēka vietā. Kad tā būs klāt, neviens nezina. Tādēļ pareizi teikts - JAUNIEŠI, neizplatiet COVID 19 ar savu bravurību, tas var jums slikti beigties.

Atbildēt

Bete

10.11.2020. 23:18

Aktu napaka bēeeeerniņš- ar skabargu klucīšiem spēlējies! :))

Atbildēt

rīdzinieks

10.11.2020. 22:52

Var patikt Inkins, var nepatikt, tomēr viņa teiktajā der ieklausīties. Šodien tas ir ļoti svarīgi, jo visos saziņas avotos notiek apzināta cilvēku muļķošana, mānīšana, naidošana, un to dara maskējoties ar "rūpēm" par tautu! Varbūt nebūsim tik naivi, ka tam ticēsim?

Atbildēt

vēl viens komuņaga

10.11.2020. 21:35

»

lauķis

Var vienlaicīgi sodīt par noziegumiem un piedot.Ar naidu sirdī dzīvot nedrīkst,un nevajag visu tik burtiski saprast


integrējiet mēslus. Lai dzīvo, kas viņiem gar manu naidu nenaidu, lieki cilvēciņi

Atbildēt

lauķis

10.11.2020. 19:03

»

nu, nu...

Nevajag svētas un tautai nozīmīgas lietas izpušķot ar muļķībām...


Var vienlaicīgi sodīt par noziegumiem un piedot.Ar naidu sirdī dzīvot nedrīkst,un nevajag visu tik burtiski saprast.
Atcerēties,bet ne turēt naidu.
Kā teica viens žīds;ļaunatminīgs neesmu,bet man viss pierakstīts.

Atbildēt

nu, nu...

10.11.2020. 18:28

»

Skolnieciņš no svētbirzs

Tuvojas valsts svētki – Lāčplēša diena. Šajā laikā atcerēsimies mūsu tautas varoņa Lāčplēša varoņdarbus, kā Lāčplēsis varonīgi cīnījās pret iebrucējiem – krustnešiem un kristīgajiem misionāriem. Katrā no mums dzīvo Lāčplēsis (izņemot baznīcēnus, jo tie skeptiski raugās uz pagāniem). Lāčplēsis ir mūsu...


Nevajag svētas un tautai nozīmīgas lietas izpušķot ar muļķībām!
Lāčplēsis ir tēls latviešu varoņteikā (eposā), nevis reāla vēsturiska persona. Piedot valdošajai kliķei tās noziegumus pret tautu?! Vai viņi ir atzinuši savus noziegumus un lūguši piedošanu? Piedot tu vari cilvēkam, kurš nejauši uzkāpis tev uz kājas pārpildītā tamvajā vai trolejbusā. Piedot ļaunumam, nozīmē tam kalpot. Ar ļaunumu ir jācīnās, nevis tam jāpiedod. Un nedarīs to tavā vietā latvju dievi! Viņi nav tavi kalpi. Tev dievu priekšā ir jāpierāda, ka esi cienīgs lai tevi aisargātu un tev palīdzētu! Ar domāšanu par valsts labklājību un raudzīšanos nākotnē, nekādas attīstības un labklājības nebūs. Vispirms ir jāpadzen tie parazīti, kas uzsēdušies uz tavas tautas kakla un tikai tad tu varēsi lepoties ar brīvību un senču gudrību! Latvju dievi nav jāslavē. Dievi ir jāgodā! Slavē tikai nederīgu preci, ko kādam grib iesmērēt. Ja tu sevi dēvē par "skolnieciņu no svētbirzs", tad gan tev vajadzēja zināt, ka latvieši, atšķirībā no slāvu tautām, dievus nevis slavē, bet GODĀ, jeb "tur godā"!
Laikam jau tu nesaproti, ka ar savu muļķīgo vāvuļošanu te vairāk kaitē un diskreditē, nevis popularizē latviskumu.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

10.11.2020. 16:51

Tuvojas valsts svētki – Lāčplēša diena. Šajā laikā atcerēsimies mūsu tautas varoņa Lāčplēša varoņdarbus, kā Lāčplēsis varonīgi cīnījās pret iebrucējiem – krustnešiem un kristīgajiem misionāriem. Katrā no mums dzīvo Lāčplēsis (izņemot baznīcēnus, jo tie skeptiski raugās uz pagāniem). Lāčplēsis ir mūsu brīvības alku un latvietības iemiesojums. Lāčplēsis ir īstens Latvju Dievu dēls. Lāčplēsis ir visas latvju tautas aizsargs. Godinot mūsu senču spēku, iedegsim svecītes pie loga. Divas asins sarkanas un vienu baltu. Šajā laikā būsim pateicīgi katram tautietim, kurš ar saviem darbiem un vārdiem aizstāv latvietību un latviešu tautu. Noliksim mežā uz svētakmeņa rupjmaizes klaipu un alus kausu par godu mūsu aizgājušo karavīru dvēselītēm. Ziedosim sauju monētu ugunskurā par godu Lāčplēsim – mūsu tautas aizstāvim! Piedosim mūsu valdībai tās kļūdas un noziegumus pret tautu. Aizmirsīsim aizvainojumu pret savu valsti. Nedzīvosim pagātnē, raudzīsimies nākotnē. Domāsim par mūsu valsts attīstību un labklājību nākamajos gadu simteņos. Leposimies ar savu latvietību, brīvību un senču gudrību. Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Lūgsim Latvju Dievus par savu labklājību, valsti un cilvēkiem. Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu – lai Pērkons aizsargā mūsu mīļās zemītes cēlās robežas! Pateiksimies Latvju Dieviem par mūsu burvīgo valsti! Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
Ar mīlestību pret Latviju, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
[Latvju Skaudības Dievs]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
#saticība #mīlestība #LatvjuDievuSvētība #Latvija #brīvība #Lāčplēšis

Atbildēt

atbilde

10.11.2020. 13:22

»

jautaajums

Vai tad starp visiem -ismiem ir kāda būtiska atšķirība?Vai tos nav radījis viens autors


Milzīga atšķirība. Rusisms, jeb krievu staļinisko izdzimteņu šovinisms, ir visbīstamākais fašisma paveids.

Atbildēt

Žulis

10.11.2020. 12:14

»

jautaajums

Vai tad starp visiem -ismiem ir kāda būtiska atšķirība?Vai tos nav radījis viens autors


Labs jautājums, tādēļ arī man gribas iesaistīties diskusijā.Tās, ko jūs sauciet par -ismiem ir ideoloģijas un starp tām ir būtiskas atšķirības. Mēģināšu paskaidrot. Katra ideoloģija ir kādu filosofisku, tikumisku, politisku, reliģisku (vai antireliģisku) un estētisku nostādņu apvienojums vienotā sistēmā. Šāds apvienojums iemieso sevī noteiktus ideālus. Tas ir kā priekšraksts, jeb mācība, kas katram šīs ideoloģijas piekritējam dod orientierus dzīvē, norādot kas ir labs, kas ļauns, kas derīgs, godājams, atbalstāms, bet kas slikts, kaitīgs, apkarojams. Īstenībā jau gandrīz katrs no mums zināmā mērā ir kādas ideoloģijas piekritējs, tikai ne visi to apzinās. Būtiska ir ideoloģijas saistība ar realitāti. Jo atbilstošāka realitātei ir ideoloģija, jo labvēlīgāk tā iespaido gan atsevišķas cilvēku sabiedrības, gan visas cilvēces attīstību. Utopiskas, ar realitāti maz sasitītas ideoloģijas spēj radīt tikai postu, nelaimes un sabiedrības degradāciju.Tās savā lietošanā parasti pieņem kādas šauras sabiedrības aprindas, lai izmantotu savtīgu mērķu sasniegšanai. Parasti šo ideoloģiju izmantošanas mērķis ir uzkundzēšanās, citu cilvēku garīga pakļaušana un paverdzināšana kādas atsevišķas valsts vai pat visas pasaules mērogā. Saprotams, ka šie ideoloģijas izmantošanas īstie mērķi pašā ideoloģijā nav atspoguļoti. Ideoloģija šiem mērķiem kalpo gan kā aizsegs, gan kā instruments mērķu sasniegšanai. Tā, ka runājot par -ismiem, visu nevar “mest pār vienu kārti”. Bez ideoloģijas nevar pastāvēt un attīstīties ne atsevišķa tauta un valsts, ne civilizācija kopumā. Kādu ideoloģiju sev pieņem tautas masas, tādu nākotni tās sev izvēlas – progress, labklājība un attīstība vai posts, verdziba un degradācija. Es zinu tikai vienu ideoloģiju, kas sevī harmoniski apvieno visus tikumiskos, reliģiskos, politiskos, filosofiskos aspektus un balstās uz dabiskām cilvēku kopības saitēm, kas izveidojušās gadsimtu gaitā un ko mēdz apzīmēt par mīlestību uz savu tautu un Tēvzemi. Šī ideoloģija ir nacionālisms. Tikai nacionālisms spēj kopējam darbam, progresam un savu interešu aizsardzībai apvienot tautu valsts mērogā. Tieši tādēļ nacionālisma ideoloģiju nikni cenšas apkarot un diskreditēt gan komunistiskie, gan kapitalistiskie pasaules globalizatori, kuru mērķis ir tautu paverdzināšana un tautām piederošo resursu sagrābšana. (Nacionālisms tiek jaukts ar nacismu, rasismu, šovīnismu, piedēvējot nacionālismam šo ideoloģiju vārdā pastrādātās zvērības un naida kurināšanu starp tautām.) Taču es esmu pārliecināts, ka cilvēces nākotne ir nevis varmācīgā dažādu tautu sajaukšanā, kā to sludina visi pasaules globalizāciijas projekta ideoloģiskie novirzieni, bet gan suverēnu, nacionālu valstu godīgā, līdztiesīgā sadarbībā kā tas ierakstīts ANO statūtos un pagaidām, diemžēl atrodas tikai uz papīra. Pretējā gadījumā cilvēce piedzīvos postu un degradāciju jaunā, modernās verdzības laikmetā uz Zemes.

Atbildēt

100%

10.11.2020. 10:51

»

jautaajums

Vai tad starp visiem -ismiem ir kāda būtiska atšķirība?Vai tos nav radījis viens autors


glupie tur zombējas, bet gudrie tos kūda, skaldi un valdi

Atbildēt

te

10.11.2020. 06:13

Te viens raksta , ka dzeltenais inkins nemākot rakstīt un lasīt....

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

10.11.2020. 02:12

»

tautastribunals

To latviešu ļaužu zināšanai – kā tās lietas darītas top...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

nu, nu...

09.11.2020. 21:52

»

tautastribunals

To latviešu ļaužu zināšanai – kā tās lietas darītas top...


Nu ļoti jau esi pūlējies, lai ar savu komentāru radītu tāda milzīgi zinoša, erudīta cilvēka tēlu. Taču tavs vēstījums "ir baltiem diegiem šūts". Tu pat nejēdz (vai izliecies ka nejēdz) atšķirību starp nacismu un nacionālismu. Kādas tad ir tās "nacisma idejas", ko sludina Inkins vai kas tika sludinātas Laikrakstā "Latvietis Latvijā". Es nekā tāda tur neesmu atradis, kaut biju regulārs "LL" lasītājs un tagad regulāri lasu laikrakstu"DDD" Ja, kā tu pats saki, Maskavas propaganda mēģina aizsargus iztēlot par nacistiem, tad kam kalpo tu, ja centies šeit nomelnot nacionāli orientētos preses izdevumus dēvējot tos par nacismu sludinošiem?! Starp citu, latviskā vidē tā nacisma birkas piekāršana vairs ne visai veiksmīgi strādā. Tāpēc čekas aģentiem ir cita taktika. Tagad viņi visus redzamākos nacionālās izdejas pārstāvjus cenšas diskreditēt piekarot Maskavas aģentu birku. Tā viņi sasniedz divus mērķus: 1)sēj neuzticību latviešu starpā un panāk ka mēs viens otram neuzticamies un nespējam organizēties. 2) iztēlo sevi par tiem īstenajiem patriotiem, kas vienīgie zin visas ļauno ienaidnieku viltības.
Taču tikko šādi "patrioti" un "lielie zinātāji" tiek kādas nacionālas organizācijas vadībā, tā ši organizācija tālāk par raganu medībām netiek, līdz beigu beigās izjūk.

Atbildēt

baznīcai jādomā jādomā jādomā

09.11.2020. 20:56

un jāizdomā, ar ko viņi kopā

Atbildēt

lai Dievs tevi redzētu, reliģiju jau nevajag...

09.11.2020. 20:54

labāk būtu padomājis, kurs un kāpēc rīko provokācijas kas rada naidu pret musulmaņiem.
Var jau būt vienkārši pamuļķi, kā baideni, ļauj pazemot visu ASV godīgos, ļauj demolēt u.t.t. un tad aicina uz vienotību.
Protams, gudrie daudz spēj piedot, bet ne visu!!!!
Kāpēc tādas provokācijas vajadzēja ASV??? kam vajadzēja, kas kūdīja, kas vada muļķus??? Gribēja, lai sakarīgie sāk uz glupajiem šaut!!!!!!!!!!!!!!!!! NEŠĀVA, jo nav baideini. Kā Baltkrievijā, čeka meta molotova kokteiļus un gribēja karu...

Atbildēt

to netīrais dzīvnieks

09.11.2020. 20:28

»

Fakts

Nedod Dievs,piedzimt par taadu Cilveeku kaa inkins,kasiklis,augustinsh.Reaali vajag psihodispansera paliidziibu


Inkins, Kasīklis un Augustiņš gan nelasa tavus, visu nicināmās smirdīgās radības, gara darbus.

Atbildēt

tautastribunals

09.11.2020. 20:03

To latviešu ļaužu zināšanai – kā tās lietas darītas top!

Mēs varam tikai apbrīnot apziņas duļķošanu, jeb, kā mūsdienās to oficiāli dēvē, sabiedriskās domas veidošanas aparāta veiktos līkločus. Tā, atšķirot kādu laikrakstu “Latvietis Latvijā” numuru, ieraudzīsim fotogrāfijas, kurās redzami aizsargi. Nevis kaut kādi viltvārži, kuri pa reizei savāra kādu šmuci un ar pastieptu roku stāv veco komunistu varasvīru priekšā, lai izubagotu arī sev kādu kumosu no tā, kas atņemts latviešu tautai, bet gan īstie, 18. novembra Latvijai uzticīgie.
Dažs apstākļu pazinējs par to būs izbrīnīts. Laikraksta galvenais izdevējs Leonards Inkins taču jau Jāņa Rības laikā tika izslēgts no aizsargiem par pārāk ciešu draudzību ar Maskavas vīriem! Kāds gan viņam ar tiem vairs var būt sakars? Atbildi uz šo jautājumu atradīsim, ja sapratīsim, kā Maskavā pret latviešu tautu prot izmantot apstākļus, kas, kā šķiet, uz mums vispār nav attiecināmi.
Otrā pasaules kara pieredze dažādās pasaules tautās atstāja atšķirīgus tā laika notikumu vērtējumus. Rietumeiropas tautas nav izjutušas krievu (padomju) okupāciju, izvešanas uz Sibīriju, rusifikāciju, tās nestos ierobežojumus un pazemojumus. Tās krievus atceras kā sabiedrotos cīņā pret Hitleru. Rietumos vēl ir dzīva tā paaudze, kura Staļinu dēvēja par labo tēvoci Džo. Ebrejiem tagad Hitlera un nacionālsociālisma pieminēšana modina sašutumu. Paši vācieši vēl ir karā mantoto kompleksu varā.
Atsevišķas tautas vērtējums par spilgtākajiem vēstures notikumiem balstās vairāk uz emocijām nekā uz prāta apsvērumiem pat daudzus gadus pēc tam, kad ir izmirusi paaudze, kas šos notikumus pieredzējusi. Ne viens vien jau pēc kara dzimis indivīds glabā sevī atziņu, ka varbūt kaut kur pasaulē dzīvo kāds vectēvs, kurš kādreiz nodarījis pāri viņa paša vectēvam.
Šos apstākļus apzinādamies, Maskavas varasvīri jau tūlīt pēc 2.psaules kara daudzus, kas cīnījās par savas tautas atbrīvošanos no krievu (padomju) jūga, centās pasludināt par nacistiem. Diemžēl reizēm Maskavas pūles vainagojās panākumiem, sevišķi pēc tam, kad aukstajam karam beidzoties, rietumu politiskie līderi mainīja daudzus uz austrumiem vērstās stratēģiskās darbības principus. Liela loma ir apstāklim, ka izkārtņu nomaiņa Krievijā apslāpējusi rietumu sabiedrības modrību. Tāpēc bija iespējama, piemēram, pret aizsargiem vērstā melīgā publikācija lielākajā ASV žurnālā “Life”. Arī Krievijas dažām sarīkotajām latviešu apriešanas kampaņām pievienojas daudzi lielākie rietumu pasaules radio raidītāji.
Savulaik šeit, Latvijā, latviešu nacista tēla “mālēšanai” bija veidoti gan pērkonkrustieši, gan Māliņa nacionāldemokrāti.
Tomēr bija kaut kas, kas darīja nemierīgus Maskavas varasvīrus. Tā bija Latvijas aizsargu organizācija, kuru nebija izdevies iznīcināt vai iekļaut pēc 1990.gada 4.maija komunistu izveidotās struktūrās. Arī Jāņa Rības nogalināšana nebija devusi gaidītos tūlītējus rezultātus. Aizsargi ilgi palika uzticīgi Pilsoņu kongresa 1918. gada 18.novembrī pasludinātās Latvijas valsts atjaunošanas principiem.
Ko tādā gadījumā atlika darīt Maskavai? Neko citu, kā vien mēģināt aizsargus pasaules acīs padarīt par nacistiem. Kā gan lai citādi to varēja izdarīt, ja ne “reklamējot” tos laikrakstā, kas sludina nacionālsociālismu. Nav šaubu, ka vajadzīgā brīdī vajadzīgi cilvēki papūlēsies, lai šā laikraksta attiecīgi numuri nonāktu vajadzīgo cilvēku rokās rietumos. Krievijas aprēķins ir vienkāršs. Kārtīgam demokrātam, redzējušam šādu laikrakstu, jau nu nevajadzētu pīties ar tādiem iesīkstējušiem nacistiem.
Nevar noliegt šādu publikāciju negatīvo, maldinošo ietekmi uz daļu latviešu sabiedrības. “Piekarinātais” nacionālisms var aizbaidīt neinformētās sabiedrības inteliģentāko daļu. Nav izslēgts, ka nākotnē, kad tautā būs zudusi jebkāda ticība 4.maija valstij, dažiem kļūs pievilcīgas Inkina, Gedroica vai vēl kādā citā izdevumā (portālā) sludinātās nacisma idejas. Maskavai tad būs pilnīgs pamats pasaulei bļaut par latviešu nacistiem.
Atsevišķa sarunas tēma ir par Aivara Gardas laikraksta “DDD” un Jura Lapinska vadītā radioraidījuma “Gaismas pils” lomu.

Atbildēt

Vientiesis

09.11.2020. 19:45

Būtu jauki, ja komentētāji isteiktos par autora isteiktajiem jautājumiem, ja vispār ir spējīgi. Personīgi vērsti apvainojumi, ir netikai dumji, bet arī liecina, ka nespēj uztvert autora teikto! Varbūt gudrak paklusēt?

Atbildēt

Pidrilla Ivo

09.11.2020. 19:45

Lachplesis uz T-krekla,tas ir izdomaats personaazs,taapat kaa miki maus.

Atbildēt

Uldis

09.11.2020. 19:19

»

plānprātiņam

Maksā naudu un atradīsies daudzi, kam vienalga uz ko pelnīt


"žmuriki" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

Pidrilla Ivo

09.11.2020. 19:04

Puisiitis Malinis,par kuru skolaa nirgaajaas un pazemoja,veelaak saprata kaadi Cilveeki ir -pretiigi un ljauni.

Atbildēt

Ārstējies debilais

09.11.2020. 18:56

»

plānprātiņam

Maksā naudu un atradīsies daudzi, kam vienalga uz ko pelnīt


plānprātiņ, te visi ir docenti!

Atbildēt

Fakts

09.11.2020. 18:54

Nedod Dievs,piedzimt par taadu Cilveeku kaa inkins,kasiklis,augustinsh.Reaali vajag psihodispansera paliidziibu.

Atbildēt

Inkin!

09.11.2020. 18:54

Ar Dievu tā nav! Ir citādi. Mēs neko neizvēlamies, mūs izvēlas, bet mēs nezinām, kāpēc, vai neizvēlas.Pēc kada laika kaut ko attāli varam secināt, kādas patiesībā bijušas īstās cēloņu un seku sakarības. Vienam Viņš aizver, itam atver prātu un saprātu. Tev ir daudz liekvārdības, pašlepnuma, pašnozīmības. Ja tu paklusētu un gaidītu no Viņa.

Atbildēt

biezais

09.11.2020. 18:44

Lieta tāda,ka apvaino ne dievu,bet cilvēku,un lieta ir arī,ka tāda dieva nav.
Ir tikai cēloņu inkins,un seku inkins.

Atbildēt

kastrātam

09.11.2020. 18:43

»

plānprātiņam

Maksā naudu un atradīsies daudzi, kam vienalga uz ko pelnīt


tu tur biji klāt , maisos skatījies , skaitīji un morga med.slēdzienus pētīji ? Nē ! Nu ,tad aizver savu mutīti!

Atbildēt

to Q

09.11.2020. 18:24

Ar ko būtu aizņemti jūsu, sadistu un pederastu nācijas prāti, ja nebūtu tādu inkinu un kasīkļu?

Atbildēt

plānprātiņam

09.11.2020. 18:22

»

Inkēn,

kāpēc neraksti neko par covidafēru


Maksā naudu un atradīsies daudzi, kam vienalga uz ko pelnīt!
Domāju tiem bijušiem tavas sugas un saprāta brāļiem, krievu žmurikiem, kurus mazpilsētu slimnīcu koridoros krauj kaudzēs kā malku, smiekli par Covid 19 nemaz nenāktu.

Atbildēt

to lauķis

09.11.2020. 18:17

»

lauķis

Par kasīkli nezinu,bet Kants,Hēgelis un Inkins ir žīdi


Par Inkinu nezinu, bet tā kā hazāri bija viena no lielākām tagadējās Krievijas Pederastijas pamattautām, tad viņu asiņu nēsātājus, visus tavus smirdīgos draudziņus, krievu sub-human, var droši saukt par žīdiem.

Atbildēt

Inkēn,

09.11.2020. 18:04

kāpēc neraksti neko par covidafēru ? :)))

Atbildēt

millers

09.11.2020. 17:32

tu jau neraksti komentāru ,vienkārši nolamā inkinu,jo tavi uzskati nesakrīt ar viņa uzskatiem ,paskaties spogulī,-varbūt pēc kurpes izskaties pats

Atbildēt

Q!

09.11.2020. 17:23

Tik stulbu komentāru var uzrakstīt tikai stulbs kā zābaks.

Atbildēt

lauķis

09.11.2020. 16:41

»

Q

Katrai tautai savi filozofi, vāciešiem Kants un Hēgelis , Latviešiem Inkēns un Kasīklis, stulbi kā zābaki


Par kasīkli nezinu,bet Kants,Hēgelis un Inkins ir žīdi.

Atbildēt

Q

09.11.2020. 16:38

Katrai tautai savi filozofi, vāciešiem Kants un Hēgelis , Latviešiem Inkēns un Kasīklis, stulbi kā zābaki!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

15

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

FotoSkatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne tikai Gobzema “Likums un kārtība”, kamēr KPV LV lēmusi mainīt nosaukumu. Daudzi acīmredzamie partiju nosaukumi sen paņemti, tāpēc idejas jauniem partiju nosaukumiem var atrast kaimiņos — Ukrainā.
Lasīt visu...

15

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

FotoEsmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un manai komandai! Mēs esam tik spēcīgi, ka pretinieks aptur eparakstu, laiž melu kampaņas masveidā un trīc bailēs.
Lasīt visu...

21

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

FotoBrīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo dienestu dotos uzdevumus likvidēt tādas informācijas izplatīšanu, velkot paralēles ar „atmiņu ūdeņiem” un citiem brīnumiem, un pa vidam atrodas arī kāds, kas kaut mazliet sapratīs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...