Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Inuta

05.01.2018. 15:22

Vai tas ir tas pats Reformātu baznīcas aktīvists Rokpelnis?

Atbildēt

ja

05.01.2018. 15:03

»

CENZĒTS

Latvijas Republikas SATVERSME...


tevi izcenzē Pietiek, tu vēl vari aiziet uz LRTT

Atbildēt

Rokpelnis

05.01.2018. 13:28

stučīja noziedzīgās LPSR iekārtas labā, guva privilēgijas publicēties un slavu. Šodien Rokpelnis neatsakās no saviem darbiem, ar ko slavēja LPSR iekārtu, nostučī pats sevi publiskii un atkal ir slavens. Īsts mērglis!

Atbildēt

Rokpelnis

05.01.2018. 09:51

»

itkā represēts pamelas znots

Vērību Viņķeles dzīvesbiedra pensijas apmēram pievērsa pēc tam, kad ministre intervijā žurnālā „Playboy” pavēstīja, ka tie pensionāri, kuri smagi strādājuši padomju laikā, nevar cerēt uz adekvātu sava darba novērtējumu un lielām pensijām, jo strādājuši citas valsts – Padomju Savienības – labā un viņi...


ir atzinies, bet neko publiski nenožèlo. Tas apliecina Kangera viedokli, ka ćekisti likuśi Rokpelnim atzîties, bet neko nenožèlot. VDK noziedznieki kopà ar bij. komunistiem- Àboltiñu, Maizîti, Lembergu, Brigmani utt. joprojàm kopà ar Krievijas FSB pàrvalda śo valsti.

Atbildēt

itkā represēts pamelas znots

05.01.2018. 06:57

»

pamela

Jāsaka paldies Jānim Klauvētājam par "atklāsmi",jo es faktiski biju šokēta,ka TĀDI! kadriņi bija vajadzīgi VDK.Tad jau bez zinātniskiem pētījumiem var DROŠI raut vaļā tos "slepenos"maišeļus.Ko vēl mēs tur varētu ieraudzīt?Daugavpils Aivaru,kas zvana neatlaidīgi radio,kādu no žurnāla "Dadzis"utt.?Īstie...


Vērību Viņķeles dzīvesbiedra pensijas apmēram pievērsa pēc tam, kad ministre intervijā žurnālā „Playboy” pavēstīja, ka tie pensionāri, kuri smagi strādājuši padomju laikā, nevar cerēt uz adekvātu sava darba novērtējumu un lielām pensijām, jo strādājuši citas valsts – Padomju Savienības – labā un viņi tagad saņemot naudu, kuru paši nav nopelnījuši.

Jāteic, ka šajā „nenovērtēto pensionāru” skaitā vismaz daļēji ietilpst arī ministres vīrs, jo viņš vairāk nekā pusi sava darba mūža aizvadījis, strādādams PSRS labā. Tomēr viņam nez kāpēc pensija ir vairāk nekā piecas reizes lielāka nekā valstī vidējā pensija. Turklāt Juris Viņķelis pensijā devies ievērojami ātrāk par oficiālo pensionēšanās vecumu. Piecus gadus agrāk, nekā likumdošanā noteikts, Viņķelis varēja tādēļ, ka viņam piešķirts nacionālās pretošanās kustības dalībnieka statuss par politieslodzījuma laiku padomju režīma cietumā.

No LPSR VDK kuratora sagatavotās izziņas:

No 1981. līdz 1983. gadam Viņķelis atradās ieslodzījumā „par padomju varu apmelojošu materiālu izplatīšanu”.

Atbildēt

Idiots Mazpisāns

05.01.2018. 02:15

»

:D:D

man patīk šejienes komentēšanas absolūtā vārda brīvība


nedzer tabletes un uzskata, ka privātā portālā var lamāt tā turētāju.

Atbildēt

Mazpisānczs

05.01.2018. 02:13

»

CENZĒTS

"Ticu, ticu - melo tik tālāk..." :D:D...


no Dikļiem atkal nav tabletīti ieņēmis. Šis gan ir viens Pietiek portāla lāsts, ko arī vajadzēja pierādīt.. Ir sacīts Dikļos debess aiz jurtas klāra, untūns mikropisāns drātē nāras utt. .. Biež aiz viņa tukšās jurtas uz dzeltena ledus mētājas tukšas burkas, šis atkal ledu grauž un sūkā savu ģeniālo dziesmu cenzētais...

Atbildēt

pamela

04.01.2018. 22:13

Jāsaka paldies Jānim Klauvētājam par "atklāsmi",jo es faktiski biju šokēta,ka TĀDI! kadriņi bija vajadzīgi VDK.Tad jau bez zinātniskiem pētījumiem var DROŠI raut vaļā tos "slepenos"maišeļus.Ko vēl mēs tur varētu ieraudzīt?Daugavpils Aivaru,kas zvana neatlaidīgi radio,kādu no žurnāla "Dadzis"utt.?Īstie zubri no spices valstī noteikti ir Maskavas seifos zem septiņām atslēgām.Jānis laicīgi nobijās kamēr maisi vēl ciet.Kā viss mūsu valstī -- gatavais lauku cirks!Sudraba un Co ir izbraukuma lauku cirka prima,droši ka ļooti labi apmaksāta.To visa Latvija labi zina,redz natūrā,bet pat sertifikātu nelikvidē,bet norij to politprostitūciju kā neizbēgamu .VĀJPRĀTS!!

Atbildēt

švamme

04.01.2018. 20:30

Man nav ko baidīties par savu IP, jo ne uz mani kāds fokusēsies, ne tērēs tūkstošus, lai lokalizētu; ja dzīvotu eiropā, nebūtu tik droši, varbūt arī interesētos par šīs vietas tehnisko izpildījumu.
Bet man patīk šejienes komentēšanas absolūtā vārda brīvība un salīdzinoši inteliģenti dalībnieki, ja neskaita ik pa laikam iemaldošos dīvaiņus, kas tiek fiksi neitralizēti un izolēti, un rupekli no pied. priedītēm.
Vēl man patīk, ka PIETIEK pārskata komentārus un, ja vajag atbild vai kā citādi reaģē. Tādu īpašību pat slavenajos un lielajos medijos neatrast.

Atbildēt

EM grib iznīcināt denac. īrniekus

04.01.2018. 20:26

Izlasiet Ekonomikas ministrijas (EM) sagatavoto un uz MK nosūtīto likumprojektu "Dzīvojamo telpu īres likums" vai izlasiet par to publicētos rakstus šeit, Pietiek.com un sapratīsiet, ka ši likumrojekts atbilst minētajam 3.pantam par genocīdu: "3) nodoms pilnīgi vai daļēji iznīcināt grupu kā tādu. Lai atzītu, ka ir izdarīts genocīds, nepieciešams pierādīt visu trīs elementu esamību".

Mums gan ir tikai pēdējais elements.

Atbildēt

J\a, bija brīnumi

04.01.2018. 20:18

Es "CĪŅAI" nosūtīju rakstu ar kompartiju kritizējošiem jautājumiem. Brīnums, to publicēja, pie tam pirmajā lappusē un kreisajā pusē, kā galveno, kur tika ievietoti vienmēr tika Centrālkomitejas lēmumi, Ck locekļu raksti.

Vai tas nebija brīnums? Man bija šoks - kas tagad būs. Nekā nebija, nekādas negatīvas reakcijas.

Atbildēt

Priekšpēdējais uzbrukums

04.01.2018. 19:48

»

PIETIEK

Daugaviņa vai Dvina, bet viss ir ļoti vienkārši - kur, lūdzu, ir kāds, kurš varētu paziņot, ka viņš ir portālā ierakstījis kādu nejauku komentāru un pēc tam pie viņa šai sakarā ir atnākuši kaut kādi DPisti vai kas tamlīdzīgs


Pietiek serverim sekoja uzreiz, kad tajā nonsca informācija, ka L. Grantiņš aizturēts brutāli ... Viņi no DP gribēja zināt no kurienes tā infa.. Varbūt sakritības, bet uzbr. iemesls bijis cits.

Atbildēt

Ja kas

04.01.2018. 19:45

»

lol

es nebūtu tik drošs... gan jau ka šeit atradīsies tādi, pie kuriem ir viesojies gan DP gan arī citplanētieši


esmu jutis elpu pakausī, mani pētīja, kaut kādi dati no kaut kurienes.. neņemos apgalvot, ka no Pietiek servera, bet manu uzvārdu nopublicēja LRTT, turklāt apmelojot. Dažu tekstu sakritības komentāros liek tā domāt. To jau katrs pats jūt, intuitīvi.

Atbildēt

Bet kā tad beidzās ar Islandes servera

04.01.2018. 19:42

»

PIETIEK


katastrofu, servera turētājiem tā novertējot? Tur tad daudz datu par 2 dienām utt.

Atbildēt

Antons Mikoss

04.01.2018. 19:35

»

Andrievs

Antons Mikoss: "Laboratorijā, kurā es tai laikā strādāju, nodarbojās ar integrālo optiku, tai skaitā ar lāzeru izpēti. Mūsu uzdevums bija izskaidrot procesus atmosfērā saistībā ar lieljaudas lāzerstariem...


Čeka mani nenogulēja. Represēja, kratīja un aizliedza stažēšanos, kaut tā bija iekļauta Zinātņu Akadēmijas gada plānos.

Atbildēt

pastāv aizdomas

04.01.2018. 19:26

Vai tiešām satiksmes ministrijas ierēdņi vēlas Latvijā apturēt sistēmu, kas līdz šim veiksmīgi spējusi ja ne apturēt, tad būtiski ierobežot bīstamu slimību izplatīšanos?

Pastāv aizdomas, ka ierēdņu centības pamatā ir kādi citi slēpti mērķi. Lai iegūtu sertifikātu, pārvadātājam jāapmeklē 300 eiro vērti kursi. Latvijā ir 21 tūkstotis mednieku, kuri jebkurā brīdī var vest, piemēram nomedītu mežacūku. Tādējādi no kursantiem vien varētu iekasēt 6,3 miljonus eiro. Arī speciālie konteineri maksā dārgi. Tur vēl būtu „atrodami” vairāki miljoni…

Mednieki par saviem līdzekļiem dara visus iespējamo, lai slimības izplatību ierobežotu, taču viņi nav „cērpamas aitas”.

LATMA par esoši situāciju savu viedokli pauda 21. decembrī sēdē, kas notika Satiksmes ministrijā, prasot ieredņiem izskaidrot, kā praktiski turpmāk varētu tiks piemērotas ADR prasības, pārvadājot mežacūkas inficētajās teritorijās. Pašlaik tiek gaidīts sanāksmes protokols, lai spert tālākos soļus. Milzt konflikts, kura sākums meklējams pagājušā gada 19. jūlijā, kad Valsts ceļu policija apturēja kravu, kurā tika pārvadātas ar ĀCM inficētā novietnē nogalinātas mājas cūkas. Tika uzrakstīts administratīvais protokols par to, ka šī krava netiek pārvadāta atbilstoši ADR prasībām.

Atbildēt

PIETIEK

04.01.2018. 19:18

»

:D:D

"Stāsti manim, Daugaviņa


Daugaviņa vai Dvina, bet viss ir ļoti vienkārši - kur, lūdzu, ir kāds, kurš varētu paziņot, ka viņš ir portālā ierakstījis kādu nejauku komentāru un pēc tam pie viņa šai sakarā ir atnākuši kaut kādi DPisti vai kas tamlīdzīgs?

Atbildēt

!!

04.01.2018. 19:06

6.aprīlī Briselē, pateicoties Eiropas Medību un dabas aizsardzības asociāciju federācijai (FACE), sadarbībā ar Starptautisko medību un medījamo dzīvnieku aizsardzības komiteju (CIC) FACE biedriem tika rīkota tikšanās ar Eiropas Komisijas un Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestādes (EFSA) pārstāvjiem. Jāuzver arī, ka šo pasākumu atbalstīja arī Latvijas Pārtikas un veterinārais dienests Mārtiņa Seržanta personā, kurš sniedza ļoti vērtīgu prezentāciju klātesošajiem. Tāpat par situāciju Igaunijā stāstīja Igaunijas Mednieku savienības pārstāvis Tonis Korts. Diemžēl nevarēja ierasties Lietuvas un Polijas mednieku organizāciju pārstāvji, kas noteikti varētu sniegt savu pienesumu šī jautājuma risināšanai. Sanāksme sākās ar EFSA un Eiropas Komisijas pārstāvju prezentācijām. Kā vēlāk norādīja beļģijas pārstāvis un bijušais FACE ģenerālsekretārs Dr. Īvs Lekoks, šo iestažu sniegtā informācij ir ļoti pretrunīga. Pirmkārt, tiek uzsvērts, ka Eiropas Savienībā pēdējo četrdesmit gadu laikā pastāvīgi pieaudzis mežacūku skaits. Tāpat tiek norādīts, ka lielais mežacūku blīvums veicina ĀCM izplatību, tomēr pretrunīgs ir ieteikums – nepalielināt medību slodzi. Kā tad samazināt blīvumu, ja slodzi palielināt nevar? Jautājot EFSA pārstāvim par to, ko tad darīt – samazināt vai nesamazināt mežacūku skaitu, saņēmu pretjautājumu – ko tad mēs Latvijā pēdējos trīs gadus esam darījuši? Vai tas ir līdzējis? Tas vien norāda uz to, ka EFSA, uz kuras rekomendācijām balstās Eiropas Komisijas ieteikumi, patiesībā nemaz nezina, kas īsti darbotos, lai ĀCM apturētu. Šķiet, ka uzmanība tiek pievērsta it kā redzamākajām lietām, piemēram, piebarošanai. Tikai tad, kad norādīju, ka mežacūku migrācija saskan ar laiku, kad dzīvnieki pārvietojas uz laukiem, savu vasaras dzīvotni, ka vasara ir tieši tas laiks, kad arī tiek konststēts visvairāk slimo un mirušo mežacūku, tad EFSA pārstāvis mēģināja uzmanību novērst uz to, ka pēc viņu datiem tieši piebarošana esot tas, kas izplata mēri. Jāsaka gan, ka vēl pirms kāda laika tika runāts par totālu piebarošanas aizliegumu, turpretim tagad runā par mežacūku pievilināšanas pieļaušanu, lai atvieglotu to nomedīšanu. Tomēr savā ziņā sanāksmi var uzskatīt par sekmīgu, jo Eiropas Komisija, EFSA, CIC un FACE visi vienojās kopīgā dziesmā, ka šāda veida sanāksmei vajadzēja notikt daudz ātrāk..

Atbildēt

Edge

04.01.2018. 18:43

»

Imants Lešinskis

Kalpības gadi, Latvijā izņemta no apgrozības, bibliotekās nav pieejama. Kādēļ nesaki tieši, Edge...


Digitalizācijas laikmetā no e-bibliotēkām var ņemt, ņemt un ņemt - tas ir kā ūdeni ar cauru sietu nēsāt - tik un tā visu neizņemt.
Imants Lešinskis. Kalpības gadi tencinusarunas.wordpress.com

Atbildēt

Imants Lešinskis

04.01.2018. 18:35

»

Edgars

Ko 1988.g. stāstīja Kārlis Štāmers, to 2018.g. atkārto Antons Mikoss. Kā tādās reizēs izsakās - nav nekā jauna zem šīm debesīm...


Kalpības gadi, Latvijā izņemta no apgrozības, bibliotekās nav pieejama. Kādēļ nesaki tieši, Edge!

Peteru pazīstu no 80. gadiem, tad viņš aizgāja LTV utt. Es neticēju ne LTV, ne Pilsoņu komitejām, ko visur sajutu komunistus un čekistus. Tādēļ netērēju laiku. Nezinu, kā Peteru savervēja. Bet, kad es atteicu sadarbību, mani pārtrauca publicēt. Peteram bija paradums jaujiem dzejniekiem, kas salasījušies uz konsultāciju, teikt par citiem viņam zināmiem --tas no cekas, bet nekad neteica - tas no čekas... Es tam nepievērsu uzmanību.

Atbildēt

Apastulis Pēteris

04.01.2018. 18:34

Uz šo brīdi lielākas ĻAUNUMA IMPĒRIJAS par jankiju NAV,nebija lielākas arī uz aktiera reigana laiku!

Atbildēt

PIETIEK

04.01.2018. 18:33

»

Precīzi teikts.

Arī domāju, ka šī vietne ir ne tikai sabiedrības viedokļa izpētes centrs, bet vēl vairāk. Manipulācijau ar komentētāju noskaņojumu centrs. Tipisks trollis uzradies Edge no pag. gada novembra...


Žēl Jūs sarūgtināt, taču neviens no Latvijas t.s. "specdienestiem" pie mūsu komentētāju IP adresēm netiek: Islandē, kur atrodas mūsu serveri, ar šo pusbandītu "tiesiskās" palīdzības pieprasījumiem, atvainošanu, virtuāli atslaukās.

Atbildēt

Edgars

04.01.2018. 18:25

Ko 1988.g. stāstīja Kārlis Štāmers, to 2018.g. atkārto Antons Mikoss. Kā tādās reizēs izsakās - nav nekā jauna zem šīm debesīm.
"Gala slēdzienā − kuŗā pusē stāv komūnists Jānis Peters? Viņa uztverē Latvija nav brīva, no krieviem neatkarīga valsts; viņš visu redz sociālisma krāsās.
Bet − tā nav latviešu griba ne okupētajā Latvijā, ne šeit trimdā.
Var pieminēt, ka par J. Peteru kādreiz Imants Lešinskis teica, ka tas esot čekas darbinieks, tāpat kā I. Ziedonis.
Jānis Peters negrib neko citu kā neatkarīgu guberņu Latviju lielās cilvēku slepkavotājas PSRS ietvaros.
Šajā ziņā, vismaz pagaidām, mums ar viņu nav pa ceļam." Kārlis Štāmers, Brīvā Latvija, 12.9.88.

Atbildēt

Precīzi teikts.

04.01.2018. 18:17

»

solī

jau no astoņdesmito gadu beigām bija skaidri saredzams impērijas gals, un jebkurš daudzmaz domājoš, saprata kādi un ar kādiem paņēmieniem tiek virzīti vadībā, tāpat tikpat labi zināja, ka pašu saorganizēšanās tiks rupji apspiesta. Tamdēļ, atmodas sākumā, bija liela cerība uz tautiešiem ārzemēs. Loģiski...


Arī domāju, ka šī vietne ir ne tikai sabiedrības viedokļa izpētes centrs, bet vēl vairāk. Manipulācijau ar komentētāju noskaņojumu centrs. Tipisks trollis uzradies Edge no pag. gada novembra.

No visiem portāliem tie aktīvākie sadzīti Pietiek portālā, kas grib izteikties. Sabiedrības noskaņojumu, identificējot komentētājus ar IP adresēm te viennozīmīgi pēta SAB, DP utt. Paši kā jau specdienesti neiejaucas, lai viņus nepamana.

Te sabiedrība pati ar pēta noskaņojumus. Neticu, ka notiks tā, kā vēlas Borovkovs - VDK noziedznieks, ka komentāros tikai nolaidīs tvaiku caur ventili tautai.. Briest kat kas nikns..

Atbildēt

solī

04.01.2018. 18:10

jau no astoņdesmito gadu beigām bija skaidri saredzams impērijas gals, un jebkurš daudzmaz domājoš, saprata kādi un ar kādiem paņēmieniem tiek virzīti vadībā, tāpat tikpat labi zināja, ka pašu saorganizēšanās tiks rupji apspiesta. Tamdēļ, atmodas sākumā, bija liela cerība uz tautiešiem ārzemēs. Loģiski bija saprotama un pieņemama viņu sadarbība ar mītnes zemes specdienestiem. Atšķirība starp krievu un citu valstu dienestiem mērķu sasniegšanā diezin vai būs liela. Bet politiski pretējā gan. Tā arī šobrīd vieni velk atpakaļ uz matušku bet ar citiem ir iespēja saglabāt brīvību ar visām izrietošām sekām. Naivi cerēt, ka kāds darbosies nesautīgi.
Daudzajos rakstos un komentāros nav saskatāms ejamais ceļš. Arī ši vietne, vairāk izskatās pēc noskaņojuma izpētes vidi, un lai vai šā vai tā citas līdzīgas nav.

Atbildēt

Muļķības VDK stilā

04.01.2018. 18:07

»

Andrievs

Antons Mikoss: "Laboratorijā, kurā es tai laikā strādāju, nodarbojās ar integrālo optiku, tai skaitā ar lāzeru izpēti. Mūsu uzdevums bija izskaidrot procesus atmosfērā saistībā ar lieljaudas lāzerstariem...


Es biju arī nenovērtējams speciālists, visi mani, arī vadība, uzskatīja par skaitļošanas tehnikas otrā numura guru, pirmais bija Impulss vadītājs skaitļošanas tehnikas remontnozarē. Man pat domu nebij, ka ir tāds VDK un varētu savervēt, jo es pat komjaunietis nebiju. Viņiem vajadzēja, kas strādā.

Bet par tiem lāzeriem un zvaigžņu kariem tiešām tā runāja tajā laikā.

Atbildēt

Andrievs

04.01.2018. 17:43

Antons Mikoss: "Laboratorijā, kurā es tai laikā strādāju, nodarbojās ar integrālo optiku, tai skaitā ar lāzeru izpēti. Mūsu uzdevums bija izskaidrot procesus atmosfērā saistībā ar lieljaudas lāzerstariem."

Un kā VDK pieļāva tur piedalīties tik, tagadējā izpratnē, nevainojamam kadram?! Kā nogulēja, ka nesavervēja?!
Vai tomēr negulēja viss?!

Atbildēt

Vērtīgi fakti,

04.01.2018. 17:36

kas pierāda Godmaņa diversijas vēlāk pēc Godmaņa aicinājuma parakstīt jaunu PSRS līgumu. Šie fakti plašākai sabiedrībai tiek slēpti.

Grūtības sagādātu genocīda pierādīšana, jo genocīdu realizē visa 4. maija Krivijas FSB hibrīdvalsts ar bij, VDK darbiniekiem vadībā kā Borovkovs, Lembergs, Āboltiņa utt.

Bet Rokpelnis ir īsts stukačs - čekists, pasteidzās pirmais sevi nostučīt tautai, atvieglojot savu sirdsapziņu, bet nevienā vārdā nav paudis nožēlu, ka stučījis. Ja nav pausta nožēla, tas vedina domāt, ka viņa šodienas kuratori no čekistu vidus viņu pierunājuši vai devuši pavēli atklāties. Lai nolaistu tvaiku tautai uz Rokpelni, mazinot naidu pret citiem..

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....