Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

plebejs

06.11.2020. 14:28

tu kuce atkapies reiz

Atbildēt

hahahah

04.11.2020. 21:09

»

Paātrināta nāve ar paātrināti reģistrētām Covid-19 vakcīnām

Vakcīna pret Covid-19: Eiropas Zāļu aģentūrā iesniegti divi pieteikumi 5...


nu lai tqaču izmēģina Amerikā, diez cik vēl tur nomirs.....bet tas jau tālu .. līdz mums info var nenonākt. Ha,ha,ha

Atbildēt

hahahahaha

04.11.2020. 21:06

nu kāda mārrutka pēc ? ha, ha, ha. Teorētiski tā iznāk esi koncertā bijis un teorētiski esi aplipis, , bet covids jau var izpausties ar asimptomātiski (simpotomu ārēju naf...) , un esi jau aplipinājis pus pasaules........redzi tie dižrunātāji visi vadās peč instrukcijām, kuras novēloti uzdrukā....

Atbildēt

Kaža

02.11.2020. 13:40

Dīvainā veselības politika-cilvēkiem ar hroniskām sāpēm un sirds slimībām sāpju remdināšanai izraksta pretsāpju zāles,kuras veicina infarktu un un insultu.Uz izbrīnu atbilde-katrām zālēm ir kāds blakusefekts.Nākās pieciest sāpes un izvairīties no sāpju izraisošām kustībām,darbībām,ko dakteri kategoriski izvairās rekomendēt un fiksēt.

Atbildēt

konference covid

01.11.2020. 16:05

sakarā
https://youtu.be/oZbUxe-4_-s

Atbildēt

viss notiek ...

01.11.2020. 14:54

»

Vinkjelei ...

un pārējiem ar


https://youtu.be/8PZVrIGffP8

Atbildēt

Nopietni

01.11.2020. 14:41

Kāds ir tik naivs, ka te taisās kādu glābt, vai tad globālistiem nav citi mērķi, tad arī nonāksiet pie skaidrojumiem, loģiski puzle saliksies.

Atbildēt

Vinkjelei ...

01.11.2020. 13:49

un pārējiem ar ... :)
https://youtu.be/ZbIYIZ2wZVA

Atbildēt

nešņauc dubultdevu

01.11.2020. 13:01

»

Viss būs labi

Amīši pirmie iestājās rindā pēc krievu vakcīnas


mēs taču visi esam skaidrā

Atbildēt

Paātrināta nāve ar paātrināti reģistrētām Covid-19 vakcīnām

01.11.2020. 10:54

Vakcīna pret Covid-19: Eiropas Zāļu aģentūrā iesniegti divi pieteikumi 5
PASAULĒ Šodien, 2020. gada 1. novembrī, 08:26
  LETA

Eiropas Zāļu aģentūrā (EZA) patlaban ir iesniegti divi pieteikumi vakcīnas pret Covid-19 apstiprināšanai Eiropas Savienībā (ES), informēja Zāļu valsts aģentūras (ZVA) pārstāve Dita Okmane.

Paātrinātā nāve ar nedrošām vakcīnām mākslīgi radītas panikas un “pandēmijas” laikā ar bezjēdzīgi lieliem iedzīvotāju testēšanas izdevumiem, testējot nejēdzi lielas iedzīvotāju masas. Vakcīnas drošuma pārbaude tradicionāli bijusi divus līdz trīs gadus pirms ieviešanas. Ikviena vakcinēšana ir saistīta ar eksperimentu ar vakcinētā veselību.

Ķīnā šodien jau divās pilsētās notiek vakcinēšana pret Covid-19, bet labprātīgi un par saviem līdzekļiem, rekomendējot pirms vakcinācijas apdrošināt savu veselību.

Ir pamatotas aizdomas, ka zem dažādu nosaukumu vakcīnām pret C19 tiek slēpta ASV vakcīnu firmas Astrogen cilvēka genomu izmainošā vakcīna, kas liek cilvēka šūnām izstrādāt antivielas, sagraujot cilvēka imunsistēmu uz visiem laikiem.

ASV vakcīnu firma Astrogen jau juridiski ir nodrošinājusies pret atbildību par sekām, kura jāuzņemas valstīm, kas iegādājas šīs vakcīnas. Latvijas likumdošana nendrošina valsts amatpersonu atbildību bīstamu sabiedrības veselībai vakcīnu iegādē un izmantošanā, piemērojot piespiedu obligāto vakcinēju, kas atrunāta jau Latvijas likumdošanā.

Aptur un atjauno atļauju

Aptur un atļauj nāvējošās ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīnas izstrādi, kas iejaucas cilvēka genomā un imūnsistēmā. Sākas manipulācijas ar sabiedrisko globālo apziņu.


Aptur Covid-19 vakcīnas izmēģinājumu pēc brīvprātīgā saslimšanas 1
PASAULĒ 9. septembrī 07:34
  Jauns.lv / LETA

Farmācijas kompānija "AstraZeneca" otrdien paziņoja, ka ir "brīvprātīgi apturējusi" Covid-19 vakcīnas izlases veida klīnisku izmēģinājumu pēc tam, kad viens šī izmēģinājuma brīvprātīgajiem dalībniekiem saslimis ar neizskaidrotu slimību. Cits Brazīlijā nomiris.

Diviem farmācijas uzņēmumiem atļauts atsākt Covid-19 vakcīnu klīniskos izmēģinājumus ASV 1
PASAULĒ 24. oktobrī 09:58
  Jauns.lv / LETA

Farmācijas uzņēmumiem "AstraZeneca" un "Johnson & Johnson" piektdien tika atļauts atsākt eksperimentālu Covid-19 vakcīnu klīniskos izmēģinājumus ASV.


Vakcīna pret Covid-19: Eiropas Zāļu aģentūrā iesniegti divi pieteikumi - Jauns.lv

Atbildēt

Secinājums

01.11.2020. 07:36

»

Sniegbaltīte

100% piekrītu 2.punktam. Aizejiet uz kaut vienu politiskās partijas sēdi. Ieraudzīsiet b/d jeb totālu amoralitāti: man, mums, par savējiem, par mūsējiem


Nevis politiskās partijas bet kriminālnoziedznieku bandas.Tie vairs nav cilvēki,tie savas dvēseles ir pārdevuši.Kāpēc kriminālnoziedznieki?Tāpēc ka tie savu savtīgu interešu vārdā ir uzurpējuši varu.

Atbildēt

Sniegbaltīte

01.11.2020. 03:05

»

cilveks444

Sazvērestības teorija (PASAKA) no 13 punktiem, kurai ir loģisks pamatojums...


100% piekrītu 2.punktam. Aizejiet uz kaut vienu politiskās partijas sēdi. Ieraudzīsiet b/d jeb totālu amoralitāti: man, mums, par savējiem, par mūsējiem.

Atbildēt

aha

01.11.2020. 01:09

»

tu vispār

saprati , ka jāārstē plaušu tromboze nevis pneimonija


Kaut kādi urlāni pamodās, atrada pusgadu vecu informāciju un pasniedza to kā kaut ko ģeniālu, turklāt vēl papildināja ar saviem murgiem.

Atbildēt

Turku pupa

31.10.2020. 21:57

»

Globālā finansu korporokrātija sastāv no kā?

Fed.rez.sist., kas drukā naudu ASV armijas uzturēšanai. ASV armija ir NATO lielākais partneris. Lai iesaistītu un disciplinētu NATO dalībniekus, formāli prasa 2 proc. no IKP. Varētu neprasīt, bet tad loks nenoslēgtos - nebūtu vajadzīgs NATO valstis pakļaut ar parādiem PB/SVF utt. Globālā fin. korporokrātija...


Daļēji tev taisnība, bet tikai daļēji lai uzturētu mītu, ka savstarpēji naidīgas ir valstis. Tikai patiesība ir tāda, ka mankurti ir visās valstīs un tie šobrīd cīnās savā starpā. Neviens amerikānis nav ieinteresēts nogalināt krievus vai citas tautas citus, toties daudzi cionistu propogandas aptaurēti krievi gan būtu gatavi iznīdēt visu pasauli.lai tikai viņu saimnieki varētu darboties dimanta raktuvēs āfrikā,kontrolēt naftu venecuēlā un vizināt narkotikas. Tas tā pa vienkāršo, bet ir jau vēl daudzi spēlētāji kas katrs velk sev vēlamajā virzienā un tas nav par labu nevienai tautai un nevienai valstij, tikai iznīdē tās gan ekonomiski gan fiziski.

Atbildēt

!

31.10.2020. 21:29

»

deto

Nu galigs idiots


Jā! Helikopters bija idiots.

Atbildēt

feiko ziņu kulināri

31.10.2020. 19:02

»

un tulkots no šejienes

https://www.corona24news.com/c/2020/05/20/goodbye-corona-in-the-fight-against-covid-19-made-a-serious-mistake-6-photos.html


It is claimed that the author of this article is a scientist Jam Jamil Ahmed, but we could not find the original source.

Atbildēt

tiešām smieklīgi

31.10.2020. 18:52

»

tev loģika nestrādā

viss tur ir pareizi pēc būtības , bet ne pēc gramatikas , jo robota tulkojums


Protams, pareizi pēc būtības. Jebkurš ārsts taču vīrusu saslimšanas ārstē ar antibiotikām un ja nesanāk, tad sāk lietot arī pretvīrusu zāles.

Atbildēt

?

31.10.2020. 18:48

»

xxx

Kāda starpība, ja inficējās apmeklētāji koncerta laikā, jautājums- kāpēc tik vēlu ir informācija par kontaktpersonas statusu


No kurienes informācija, ka šie inficējās tieši koncerta laikā, nevis jau tādi ieradās uz koncertu?

Atbildēt

farss ir MILZĪGAIS

31.10.2020. 18:18

tupo bars Latvijā

Atbildēt

Globālā finansu korporokrātija sastāv no kā?

31.10.2020. 17:41

»

Turku pupa

Pentagons nav viennozīmīgs jēdziens, bet NATO ir karaspēks un pakļauts pavēlēm, tātad atkarīgs no komandiera pavēles un komandierim piegādātās informācijas. Ja komandierim iesmērē viltus informāciju, tad notiek nevainīgu cilvēku asinsizliešana. Kas piegādā viltus informāciju šķiet zina visa pasaule...


Fed.rez.sist., kas drukā naudu ASV armijas uzturēšanai. ASV armija ir NATO lielākais partneris. Lai iesaistītu un disciplinētu NATO dalībniekus, formāli prasa 2 proc. no IKP. Varētu neprasīt, bet tad loks nenoslēgtos - nebūtu vajadzīgs NATO valstis pakļaut ar parādiem PB/SVF utt. Globālā fin. korporokrātija kontrolē NATO valsts parādu un uzrauga, lai tiktu iemaksas no IKP. LV to redzam aktuāli, jo LV ir nabadzīga bij. PSRS republika.

Atbildēt

Skaudības Dievs

31.10.2020. 17:41

«Kovids nāk, kovids nāk,
gan ar vilņiem, gan ar čalām.
Kovids nāk no visām malām.
Ko tas Kovid's atnesīs?
Tas atnesa nabadzību simtu gadu garumā.»
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) (Skauģu Skauģis)
Ar ironiju par nopietno, Tavs Skaudības Dievs
P.S. Gaidām trešo kovid-19 vilnu uzreiz pēc otrā viļņa, kad jezga norims...

Atbildēt

Turku pupa

31.10.2020. 17:10

»

Nebūs pareizi

Bijušo PSRS zonu pilnībā kontrolē Pentagons un NATO. Lielākās Krievijas dabas bagātības atrodas ofšoru olgarhāta rokās. Kremļa ofšoru oligarhāts ir ķīlnieki ar naudas aktīviem ofšoros Pentagonam un NATO - spēkiem, ko pārvalda FRS - globālā finansu korporokrātija, kurā 4. maija valsts ir korporācija ...


Pentagons nav viennozīmīgs jēdziens, bet NATO ir karaspēks un pakļauts pavēlēm, tātad atkarīgs no komandiera pavēles un komandierim piegādātās informācijas. Ja komandierim iesmērē viltus informāciju, tad notiek nevainīgu cilvēku asinsizliešana. Kas piegādā viltus informāciju šķiet zina visa pasaule.

Atbildēt

Nebūs pareizi

31.10.2020. 16:14

»

Teds

Kamēr sarkanā (menševiku-boļševiku) impērija nebūs sagrauta un pametusi savas okupētās teritorijas, genocīds PSRS ietekmes zonās turpināsies un impērijas taustekļi turpinās izplatīties pa eiropu...


Bijušo PSRS zonu pilnībā kontrolē Pentagons un NATO. Lielākās Krievijas dabas bagātības atrodas ofšoru olgarhāta rokās. Kremļa ofšoru oligarhāts ir ķīlnieki ar naudas aktīviem ofšoros Pentagonam un NATO - spēkiem, ko pārvalda FRS - globālā finansu korporokrātija, kurā 4. maija valsts ir korporācija šajā korpirokrātijā. 4. maija valdošā kliķe - valsts korporācija ir pielīdzināma Kremļa Putina oligarhātam.

Problēma ir liekās iedzīvotāju masas Krievijā un visā bij. PSRS teritorijā - meņševiku- boļševiku pēcteči - nekam nederīgi cilvēki - liekie. Tāda ir attieksme pret latviešiem. Kā liekajiem.

Pentagons un NATO “podņal russkovo čelo eka s koļen”, izprovocējot iebrukumu Doņeckā un Krimas ieņemšanu, lai uzsāktu sankcijas pret KF ar mērķi samazināt iedz. skaitu.

Atbildēt

Teds

31.10.2020. 15:43

»

Tāda ir realitāte

Nedaudz pakomentēšu. Tas ir apvainojoši, ja uzskata, ka aizbraucēji ir laimes meklētāji. Esmu pusotru gadu dzīvojus starp viņiem, sākumā kā visi - uz grīdas, uz mateača, šauros apstākļos UK. Viņi tur ir tāpēc, ka LV izdzīvot nevarēja. Vai bija ģimenei jāsaūta nauda, lai tā izdzīvotu. Nevajag apvainot...


Kamēr sarkanā (menševiku-boļševiku) impērija nebūs sagrauta un pametusi savas okupētās teritorijas, genocīds PSRS ietekmes zonās turpināsies un impērijas taustekļi turpinās izplatīties pa eiropu.
Nav pieņemi ka tas notiek ar Latvijas pasēm kabatās, kas nekavējoties būtu jāaptur un jāanulē 4.maija kliķes izsniegtā pilsonība kolonistiem, kā arī visi pārējie līdz šim pieņemtie lēmumi.

Atbildēt

Grūti bija izlobīt to domu!

31.10.2020. 15:30

»

cilveks444

Lasiet vērīgāk, jo rakstīju: "Vai tiešām tas notiek pats no sevis, vai tiešām tam ir objektīvi iemesli? Daļēji jā, bet tas ir mazs procents. Tie ir tie, kas laimi meklējot ir pametuši Latviju. Pārējie visi ir ekonomiskā un ģeogrāfiskā genocīda upuri...


Kliķe ņirgājoties, aizbraucējus sauc par “labākas dzīves, laimes meklētājiem”. Es tur nevienu laimes meklētāju nesatiku. Cilvēki mēģina izdzīvot.

Mēģina atgriezties. Atgriežas un aizbrauc. Bez tam trešdaļa līdz pusei bija pārliecināti, ka tur ir gaidīti. Tā nav. Nespēja ne pielāgoties, ne valdu apgūt, neko nespēja. Un uzreiz divu nedēļu laikā atgriežas. Tur es redzēju, kā ierodas, apdedzinās un aizbrauc. Es tur ierados valodu apgūt un iziet kapitālisma skolu. Es izturēju. Tad man bija 58 g., kad aizbraucu. Pēc pusgada jau īrēju tīrā angļu rajonā. Mani pieņēma kā savējo, jo netaisījos tur palikt un dzīvot uz angļu rēķina.

Atbildēt

cilveks444

31.10.2020. 15:18

»

Tāda ir realitāte

Nedaudz pakomentēšu. Tas ir apvainojoši, ja uzskata, ka aizbraucēji ir laimes meklētāji. Esmu pusotru gadu dzīvojus starp viņiem, sākumā kā visi - uz grīdas, uz mateača, šauros apstākļos UK. Viņi tur ir tāpēc, ka LV izdzīvot nevarēja. Vai bija ģimenei jāsaūta nauda, lai tā izdzīvotu. Nevajag apvainot...


Lasiet vērīgāk, jo rakstīju: "Vai tiešām tas notiek pats no sevis, vai tiešām tam ir objektīvi iemesli? Daļēji jā, bet tas ir mazs procents. Tie ir tie, kas laimi meklējot ir pametuši Latviju. Pārējie visi ir ekonomiskā un ģeogrāfiskā genocīda upuri."

P.S. Tātad doma tāda, ka tikai maza daļa labprātīgi ir pametuši Latviju, tie ir laimes meklētāji. Pārējie, lielākā daļa ir vienkārši padzīti no Latvijas, genocīda ietvaros, kuru veic kliķe.

Atbildēt

redzesim ,kuram bus taisniba

31.10.2020. 15:09

»

Pareizi

Provokatori darbojas un jauc gaisu. Tā nav gan "autore", bet drīzāk "autors". tekstā pielieto "pati' un vīriešu dzimtes vārdu - re kā darbojas provokators, slēpjas


vakcina pret gripu nav dabunama ne pie gimenes arstiem,ne aptiekas,ne infektologijas centra,kad bus neviens nezin,Krievijas propogandas portals Sputniklv.com sola vakcinu novembra beigas vai decembri !

Atbildēt

Covid testos UK atrada pašu Covid19. UK

31.10.2020. 15:00

»

jautaajums

Kur patentēts covid tests


Bija laikrakstā UK ziņa. Nopietnā laikrakstā.

Latvijas likumdošanā neviena valsts amatpersona neatbild par vakcīnu tīrību.

Atbildēt

Tāda ir realitāte

31.10.2020. 14:56

»

cilveks444

Sazvērestības teorija (PASAKA) no 13 punktiem, kurai ir loģisks pamatojums...


Nedaudz pakomentēšu. Tas ir apvainojoši, ja uzskata, ka aizbraucēji ir laimes meklētāji. Esmu pusotru gadu dzīvojus starp viņiem, sākumā kā visi - uz grīdas, uz mateača, šauros apstākļos UK. Viņi tur ir tāpēc, ka LV izdzīvot nevarēja. Vai bija ģimenei jāsaūta nauda, lai tā izdzīvotu. Nevajag apvainot, vīkendos viņi sapņo par atgriešanos.

Jums iztrūkst zināšanu par Romas klubu, kurš jau atzīmējis piecdesmitgani. Romas klubs ir FRS smadzeņu centrs - uzdevumi graut ekonomikas, sasniedzot genocīda rezultātu. Globāli. C19 ir viens no līdzekļiem.

Tas, ko sarakstījāt, nav pasaka! Nebaidieties no patiesības un realitātes. Redzu, ka psiholoģiski esat metis kūleni. Pēdējā laikā.

Atbildēt

karinlevita klike nozaga 4 miljardus euro !

31.10.2020. 13:17

karinlevita klike nozaga 4 miljardus euro ,bet gripas potes vakcina ka nav ta nav mulku zeme dabunama !

Atbildēt

asv kolonijas realitate

31.10.2020. 13:07

nato algotnu vaimanas ! https://nra.lv/latvija/328676-armijas-riciba-nav-parvietojamo-lauka-hospitalu-covid-19-slimnieku-izvietosanai.htm

Atbildēt

jautaajums

31.10.2020. 12:41

»

Atbilde

Kur tavas smadzenes ir sertificētas kā darbot spējīgas


Pamuļķi,manas smadzenes ir tikai man,ar nesertificetu un nepatentētu testu testē visus.Covid testus saka iepirkt 2017.gadā,kad kovids vēl nebija zināms,pēc oficiālās versijas.

Atbildēt

Atbilde

31.10.2020. 12:37

»

jautaajums

Kur patentēts covid tests


Kur tavas smadzenes ir sertificētas kā darbot spējīgas?

Atbildēt

cilveks444

31.10.2020. 12:07

Sazvērestības teorija (PASAKA) no 13 punktiem, kurai ir loģisks pamatojums!

1. Pēc Latvijas uz īsu brīdi neatkarības atgūšanas ir pagājuši 30 gadu, un tauta izmirst. Latvija ir stabili pirmrindniece cilvēku izzušanas ziņā. Vai tiešām tas notiek pats no sevis, vai tiešām tam ir objektīvi iemesli? Daļēji jā, bet tas ir mazs procents. Tie ir tie, kas laimi meklējot ir pametuši Latviju. Pārējie visi ir ekonomiskā un ģeogrāfiskā genocīda upuri.
2. Genocīda, kuru veic varas kliķe, kas sastāv principā no viena politiska spēka. No politiska spēka ar daudziem atzariem. Tā sacīt, katra gaumei. Bet darbojas tie visi vienā virzienā, tautas bendēšanas virzienā. Nav būtiski, kā šie sevi dēvē par Vienotību, NA, JKP, A/P, Saskaņu vai ZZS.
3. Viņu darbības vektors ir viens – savs pašlabums, administratora statuss un pavēļu izpilde. Pēc tā, kas notiek ar tautu, kā tā izzūd kādas pilsētas iedzīvotāju skaita daudzumā ik gadu, varam spriest par kliķes uzdevumiem, par to, kam tā kalpo.
4. Visi viņi kalpo globālam kapitālam, katrs cer, ka viņam atmetīs kādu kaulu no dzīru galda. Tāpēc viņi nodod Satversmi, tautu un Latvijas valsti. Viņi ir kolaboranti, nelieši un sātana kalpi. Jo augstas morāles politiķi taču kalpotu savai tautai, rūpētos par savu valsti, par zemi, par dzimteni.
5. Kāds ir viņu plāns un uzdevums? Varam mēģināt izkalkulēt. Latvijas administrācija pakļaujas gan Briselei, gan Vašingtonai. Jādomā, arī Maskavas roka darbojas itin sparīgi. Tikai jāņem vērā, ka Krievija jau pati ir kolonija. Ja vēl ne pavisam, tad ļoti lielā mērā. Latvija jau pilnībā ir kolonija.
6. Kas tiek plānots? Zeme mums Latvijā laba, saldūdens resursi izcili, vietas, kur dzīvot, ka tik uziet. Jebkurš tuksneša iedzīvotājs, saspiestībā dzīvojošs, dabas stihiju nomākts labprāt pārvāktos uz dzīvi miera ostā – Latvijā.
7. Bet nedaudz traucē latvieši. Nu daži tomēr vēl uzdrošinās runāt par neatkarību, brīvību, taisnīgumu, Satversmi, savu naudu, mežu un zemes saudzēšanu. Spriež, ka esam arāju tauta, ka mums jāatgriežas pie savām saknēm, nevis jāģērbjas kā pāviem un jāiet praidos.
8. PSRS laikā tika uzsākta Latvijas pārkrievošana, taču, ja tagad salīdzinām, tad jāsaka, ka boļševikiem neizdevās to paveikt līdz galam. Tagadējie bendes ir manīgāki. Viltīgāki, ciniskāki, glumāki. Pirmie lika pie sienas, tagadējie – izdzīvo laukā no Latvijas. “Humāni”.
9. Nesenā pagātne visiem ir zināma, mūsu viens no dārgākiem resursiem, ja tā drīkst teikt par cilvēkiem, tika nodots turīgo Eiropas valstu rīcībā, to ekonomikas celšanai. Tas ir fakts, kas nav apstrīdams, jo tas ir skaitļos pierādāms lielums.
10. Latvija izmirst. Turklāt nekāds Parādnieks tur neko neglābs, bet galvenais pat negrasās glābt. Par liberāļiem pat nerunājot. Bet, kā jau minēts, tad nav dažādu ideoloģiju politisku spēku, ir viens vesels, mobilizēts neliešu bars, pūlis, kuru bendēt tautu ved vadoņi - kāds nu kuram priekšā nostutēts.
11. Kas notiek ar COVID-19? Kāds ir plāns? Iespējamais plāns. COVID-19 ir. To ārstēs, bet saglabās jaunos, vecos- “metīs pār bortu”. Jaunie vajadzīgi, lai kliķei būtu apkalpojošais personāls, un kā darbaspēka resurss.
12. Smagi slimie no citām slimībām, ņemot vērā, ka faktiski visi mediķi ņemsies ar COVID-19, piedodiet, bet nomirs. Vara tiks vaļā gan no vecajiem, gan hroniski slimajiem. Ar vienu šāvienu (COVID-19), vairāki zaķi nošauti.
13. Pensijas nebūs jāmaksā, invaliditātes pabalsti arī. Paliks darbaspējīgie, kas būs vergu lomā. Šī ir PASAKA, Spriņģe no “Patiesības ministrijas” teiktu sazvērestības teorija, bet loģiska PASAKA, loģiska teorija, ja sekojam līdzi tam, kas notiek.

Atbildēt

jautaajums

31.10.2020. 11:53

Kur patentēts covid tests?
kur un kā sertificēts covid tests?
Kurā gadā ES sāka iepirkt covid testus?

Atbildēt

un tulkots no šejienes

31.10.2020. 11:49

»

tev loģika nestrādā

viss tur ir pareizi pēc būtības , bet ne pēc gramatikas , jo robota tulkojums


https://www.corona24news.com/c/2020/05/20/goodbye-corona-in-the-fight-against-covid-19-made-a-serious-mistake-6-photos.html

Atbildēt

millers

31.10.2020. 11:47

ja kāds to kučeli būtu gribējis nokost,sen jau viņa barotu sliekas ,bet,tā,-glaimo sev,kam tu esi vajadzīga ,atrauga

Atbildēt

pāterijs

31.10.2020. 11:32

»

Aija

Kārtējā viltus ziņa! Vai tiešām ir grūti pārbaudīt to, ko publicējat...


Nju Aijiņ , un par plaušu trombozi arī feiks ?:)
Es to lasīju jau kādu laiku atpakaļ ,un starp citu, pat covid tests ir galīgi neuzticams , jo nav tāda testa ,kurš paredzēts covidam ,nav joprojām.Tu , blondīnīt , pati feiko ... :)))
Uztaisi involtāciju ... ;)

Atbildēt

tev loģika nestrādā

31.10.2020. 11:19

»

fakts

Pietiek izlasīt divus teikumus, lai saprastu, ka autors nav ārsts, bet feiko ziņu kulinārs


viss tur ir pareizi pēc būtības , bet ne pēc gramatikas , jo robota tulkojums .

Atbildēt

Dežurants Viktors

31.10.2020. 11:06

»

Jopcik! Vai tu arī gatavojies Viņķeli nošaut

ar atmaskojošu viņu informāciju


Mumsim ir dienesta pištoles GLOCK ar zilajām magazīnām, viņas nav paredzētas šaušanai, tikai fotosesijām dienesta vajadzībām. Tiec vien galā pats..

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

21

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

FotoĶemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras ar lielāku dzīvās dabas daudzveidību. Dažādiem dzīvniekiem un augiem te ir piemērotākas dzīvotnes lielā meža masīvā, purvos, ezeros un dabīgos zālājos.
Lasīt visu...

21

Mūsdienu feodālisms

FotoPie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem (kastām) šī vārda nu jau pat tiesiskajā nozīmē, jautājums - kas tad ir Demokrātija? Viens likums, viena taisnība visiem? Un kas tad no tā, kas de iure pieder tautai, ir tas ko tā de facto pārvalda?
Lasīt visu...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....