Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

plebejs

06.11.2020. 14:28

tu kuce atkapies reiz

Atbildēt

hahahah

04.11.2020. 21:09

»

Paātrināta nāve ar paātrināti reģistrētām Covid-19 vakcīnām

Vakcīna pret Covid-19: Eiropas Zāļu aģentūrā iesniegti divi pieteikumi 5...


nu lai tqaču izmēģina Amerikā, diez cik vēl tur nomirs.....bet tas jau tālu .. līdz mums info var nenonākt. Ha,ha,ha

Atbildēt

hahahahaha

04.11.2020. 21:06

nu kāda mārrutka pēc ? ha, ha, ha. Teorētiski tā iznāk esi koncertā bijis un teorētiski esi aplipis, , bet covids jau var izpausties ar asimptomātiski (simpotomu ārēju naf...) , un esi jau aplipinājis pus pasaules........redzi tie dižrunātāji visi vadās peč instrukcijām, kuras novēloti uzdrukā....

Atbildēt

Kaža

02.11.2020. 13:40

Dīvainā veselības politika-cilvēkiem ar hroniskām sāpēm un sirds slimībām sāpju remdināšanai izraksta pretsāpju zāles,kuras veicina infarktu un un insultu.Uz izbrīnu atbilde-katrām zālēm ir kāds blakusefekts.Nākās pieciest sāpes un izvairīties no sāpju izraisošām kustībām,darbībām,ko dakteri kategoriski izvairās rekomendēt un fiksēt.

Atbildēt

konference covid

01.11.2020. 16:05

sakarā
https://youtu.be/oZbUxe-4_-s

Atbildēt

viss notiek ...

01.11.2020. 14:54

»

Vinkjelei ...

un pārējiem ar


https://youtu.be/8PZVrIGffP8

Atbildēt

Nopietni

01.11.2020. 14:41

Kāds ir tik naivs, ka te taisās kādu glābt, vai tad globālistiem nav citi mērķi, tad arī nonāksiet pie skaidrojumiem, loģiski puzle saliksies.

Atbildēt

Vinkjelei ...

01.11.2020. 13:49

un pārējiem ar ... :)
https://youtu.be/ZbIYIZ2wZVA

Atbildēt

nešņauc dubultdevu

01.11.2020. 13:01

»

Viss būs labi

Amīši pirmie iestājās rindā pēc krievu vakcīnas


mēs taču visi esam skaidrā

Atbildēt

Paātrināta nāve ar paātrināti reģistrētām Covid-19 vakcīnām

01.11.2020. 10:54

Vakcīna pret Covid-19: Eiropas Zāļu aģentūrā iesniegti divi pieteikumi 5
PASAULĒ Šodien, 2020. gada 1. novembrī, 08:26
  LETA

Eiropas Zāļu aģentūrā (EZA) patlaban ir iesniegti divi pieteikumi vakcīnas pret Covid-19 apstiprināšanai Eiropas Savienībā (ES), informēja Zāļu valsts aģentūras (ZVA) pārstāve Dita Okmane.

Paātrinātā nāve ar nedrošām vakcīnām mākslīgi radītas panikas un “pandēmijas” laikā ar bezjēdzīgi lieliem iedzīvotāju testēšanas izdevumiem, testējot nejēdzi lielas iedzīvotāju masas. Vakcīnas drošuma pārbaude tradicionāli bijusi divus līdz trīs gadus pirms ieviešanas. Ikviena vakcinēšana ir saistīta ar eksperimentu ar vakcinētā veselību.

Ķīnā šodien jau divās pilsētās notiek vakcinēšana pret Covid-19, bet labprātīgi un par saviem līdzekļiem, rekomendējot pirms vakcinācijas apdrošināt savu veselību.

Ir pamatotas aizdomas, ka zem dažādu nosaukumu vakcīnām pret C19 tiek slēpta ASV vakcīnu firmas Astrogen cilvēka genomu izmainošā vakcīna, kas liek cilvēka šūnām izstrādāt antivielas, sagraujot cilvēka imunsistēmu uz visiem laikiem.

ASV vakcīnu firma Astrogen jau juridiski ir nodrošinājusies pret atbildību par sekām, kura jāuzņemas valstīm, kas iegādājas šīs vakcīnas. Latvijas likumdošana nendrošina valsts amatpersonu atbildību bīstamu sabiedrības veselībai vakcīnu iegādē un izmantošanā, piemērojot piespiedu obligāto vakcinēju, kas atrunāta jau Latvijas likumdošanā.

Aptur un atjauno atļauju

Aptur un atļauj nāvējošās ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīnas izstrādi, kas iejaucas cilvēka genomā un imūnsistēmā. Sākas manipulācijas ar sabiedrisko globālo apziņu.


Aptur Covid-19 vakcīnas izmēģinājumu pēc brīvprātīgā saslimšanas 1
PASAULĒ 9. septembrī 07:34
  Jauns.lv / LETA

Farmācijas kompānija "AstraZeneca" otrdien paziņoja, ka ir "brīvprātīgi apturējusi" Covid-19 vakcīnas izlases veida klīnisku izmēģinājumu pēc tam, kad viens šī izmēģinājuma brīvprātīgajiem dalībniekiem saslimis ar neizskaidrotu slimību. Cits Brazīlijā nomiris.

Diviem farmācijas uzņēmumiem atļauts atsākt Covid-19 vakcīnu klīniskos izmēģinājumus ASV 1
PASAULĒ 24. oktobrī 09:58
  Jauns.lv / LETA

Farmācijas uzņēmumiem "AstraZeneca" un "Johnson & Johnson" piektdien tika atļauts atsākt eksperimentālu Covid-19 vakcīnu klīniskos izmēģinājumus ASV.


Vakcīna pret Covid-19: Eiropas Zāļu aģentūrā iesniegti divi pieteikumi - Jauns.lv

Atbildēt

Secinājums

01.11.2020. 07:36

»

Sniegbaltīte

100% piekrītu 2.punktam. Aizejiet uz kaut vienu politiskās partijas sēdi. Ieraudzīsiet b/d jeb totālu amoralitāti: man, mums, par savējiem, par mūsējiem


Nevis politiskās partijas bet kriminālnoziedznieku bandas.Tie vairs nav cilvēki,tie savas dvēseles ir pārdevuši.Kāpēc kriminālnoziedznieki?Tāpēc ka tie savu savtīgu interešu vārdā ir uzurpējuši varu.

Atbildēt

Sniegbaltīte

01.11.2020. 03:05

»

cilveks444

Sazvērestības teorija (PASAKA) no 13 punktiem, kurai ir loģisks pamatojums...


100% piekrītu 2.punktam. Aizejiet uz kaut vienu politiskās partijas sēdi. Ieraudzīsiet b/d jeb totālu amoralitāti: man, mums, par savējiem, par mūsējiem.

Atbildēt

aha

01.11.2020. 01:09

»

tu vispār

saprati , ka jāārstē plaušu tromboze nevis pneimonija


Kaut kādi urlāni pamodās, atrada pusgadu vecu informāciju un pasniedza to kā kaut ko ģeniālu, turklāt vēl papildināja ar saviem murgiem.

Atbildēt

Turku pupa

31.10.2020. 21:57

»

Globālā finansu korporokrātija sastāv no kā?

Fed.rez.sist., kas drukā naudu ASV armijas uzturēšanai. ASV armija ir NATO lielākais partneris. Lai iesaistītu un disciplinētu NATO dalībniekus, formāli prasa 2 proc. no IKP. Varētu neprasīt, bet tad loks nenoslēgtos - nebūtu vajadzīgs NATO valstis pakļaut ar parādiem PB/SVF utt. Globālā fin. korporokrātija...


Daļēji tev taisnība, bet tikai daļēji lai uzturētu mītu, ka savstarpēji naidīgas ir valstis. Tikai patiesība ir tāda, ka mankurti ir visās valstīs un tie šobrīd cīnās savā starpā. Neviens amerikānis nav ieinteresēts nogalināt krievus vai citas tautas citus, toties daudzi cionistu propogandas aptaurēti krievi gan būtu gatavi iznīdēt visu pasauli.lai tikai viņu saimnieki varētu darboties dimanta raktuvēs āfrikā,kontrolēt naftu venecuēlā un vizināt narkotikas. Tas tā pa vienkāršo, bet ir jau vēl daudzi spēlētāji kas katrs velk sev vēlamajā virzienā un tas nav par labu nevienai tautai un nevienai valstij, tikai iznīdē tās gan ekonomiski gan fiziski.

Atbildēt

!

31.10.2020. 21:29

»

deto

Nu galigs idiots


Jā! Helikopters bija idiots.

Atbildēt

feiko ziņu kulināri

31.10.2020. 19:02

»

un tulkots no šejienes

https://www.corona24news.com/c/2020/05/20/goodbye-corona-in-the-fight-against-covid-19-made-a-serious-mistake-6-photos.html


It is claimed that the author of this article is a scientist Jam Jamil Ahmed, but we could not find the original source.

Atbildēt

tiešām smieklīgi

31.10.2020. 18:52

»

tev loģika nestrādā

viss tur ir pareizi pēc būtības , bet ne pēc gramatikas , jo robota tulkojums


Protams, pareizi pēc būtības. Jebkurš ārsts taču vīrusu saslimšanas ārstē ar antibiotikām un ja nesanāk, tad sāk lietot arī pretvīrusu zāles.

Atbildēt

?

31.10.2020. 18:48

»

xxx

Kāda starpība, ja inficējās apmeklētāji koncerta laikā, jautājums- kāpēc tik vēlu ir informācija par kontaktpersonas statusu


No kurienes informācija, ka šie inficējās tieši koncerta laikā, nevis jau tādi ieradās uz koncertu?

Atbildēt

farss ir MILZĪGAIS

31.10.2020. 18:18

tupo bars Latvijā

Atbildēt

Globālā finansu korporokrātija sastāv no kā?

31.10.2020. 17:41

»

Turku pupa

Pentagons nav viennozīmīgs jēdziens, bet NATO ir karaspēks un pakļauts pavēlēm, tātad atkarīgs no komandiera pavēles un komandierim piegādātās informācijas. Ja komandierim iesmērē viltus informāciju, tad notiek nevainīgu cilvēku asinsizliešana. Kas piegādā viltus informāciju šķiet zina visa pasaule...


Fed.rez.sist., kas drukā naudu ASV armijas uzturēšanai. ASV armija ir NATO lielākais partneris. Lai iesaistītu un disciplinētu NATO dalībniekus, formāli prasa 2 proc. no IKP. Varētu neprasīt, bet tad loks nenoslēgtos - nebūtu vajadzīgs NATO valstis pakļaut ar parādiem PB/SVF utt. Globālā fin. korporokrātija kontrolē NATO valsts parādu un uzrauga, lai tiktu iemaksas no IKP. LV to redzam aktuāli, jo LV ir nabadzīga bij. PSRS republika.

Atbildēt

Skaudības Dievs

31.10.2020. 17:41

«Kovids nāk, kovids nāk,
gan ar vilņiem, gan ar čalām.
Kovids nāk no visām malām.
Ko tas Kovid's atnesīs?
Tas atnesa nabadzību simtu gadu garumā.»
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) (Skauģu Skauģis)
Ar ironiju par nopietno, Tavs Skaudības Dievs
P.S. Gaidām trešo kovid-19 vilnu uzreiz pēc otrā viļņa, kad jezga norims...

Atbildēt

Turku pupa

31.10.2020. 17:10

»

Nebūs pareizi

Bijušo PSRS zonu pilnībā kontrolē Pentagons un NATO. Lielākās Krievijas dabas bagātības atrodas ofšoru olgarhāta rokās. Kremļa ofšoru oligarhāts ir ķīlnieki ar naudas aktīviem ofšoros Pentagonam un NATO - spēkiem, ko pārvalda FRS - globālā finansu korporokrātija, kurā 4. maija valsts ir korporācija ...


Pentagons nav viennozīmīgs jēdziens, bet NATO ir karaspēks un pakļauts pavēlēm, tātad atkarīgs no komandiera pavēles un komandierim piegādātās informācijas. Ja komandierim iesmērē viltus informāciju, tad notiek nevainīgu cilvēku asinsizliešana. Kas piegādā viltus informāciju šķiet zina visa pasaule.

Atbildēt

Nebūs pareizi

31.10.2020. 16:14

»

Teds

Kamēr sarkanā (menševiku-boļševiku) impērija nebūs sagrauta un pametusi savas okupētās teritorijas, genocīds PSRS ietekmes zonās turpināsies un impērijas taustekļi turpinās izplatīties pa eiropu...


Bijušo PSRS zonu pilnībā kontrolē Pentagons un NATO. Lielākās Krievijas dabas bagātības atrodas ofšoru olgarhāta rokās. Kremļa ofšoru oligarhāts ir ķīlnieki ar naudas aktīviem ofšoros Pentagonam un NATO - spēkiem, ko pārvalda FRS - globālā finansu korporokrātija, kurā 4. maija valsts ir korporācija šajā korpirokrātijā. 4. maija valdošā kliķe - valsts korporācija ir pielīdzināma Kremļa Putina oligarhātam.

Problēma ir liekās iedzīvotāju masas Krievijā un visā bij. PSRS teritorijā - meņševiku- boļševiku pēcteči - nekam nederīgi cilvēki - liekie. Tāda ir attieksme pret latviešiem. Kā liekajiem.

Pentagons un NATO “podņal russkovo čelo eka s koļen”, izprovocējot iebrukumu Doņeckā un Krimas ieņemšanu, lai uzsāktu sankcijas pret KF ar mērķi samazināt iedz. skaitu.

Atbildēt

Teds

31.10.2020. 15:43

»

Tāda ir realitāte

Nedaudz pakomentēšu. Tas ir apvainojoši, ja uzskata, ka aizbraucēji ir laimes meklētāji. Esmu pusotru gadu dzīvojus starp viņiem, sākumā kā visi - uz grīdas, uz mateača, šauros apstākļos UK. Viņi tur ir tāpēc, ka LV izdzīvot nevarēja. Vai bija ģimenei jāsaūta nauda, lai tā izdzīvotu. Nevajag apvainot...


Kamēr sarkanā (menševiku-boļševiku) impērija nebūs sagrauta un pametusi savas okupētās teritorijas, genocīds PSRS ietekmes zonās turpināsies un impērijas taustekļi turpinās izplatīties pa eiropu.
Nav pieņemi ka tas notiek ar Latvijas pasēm kabatās, kas nekavējoties būtu jāaptur un jāanulē 4.maija kliķes izsniegtā pilsonība kolonistiem, kā arī visi pārējie līdz šim pieņemtie lēmumi.

Atbildēt

Grūti bija izlobīt to domu!

31.10.2020. 15:30

»

cilveks444

Lasiet vērīgāk, jo rakstīju: "Vai tiešām tas notiek pats no sevis, vai tiešām tam ir objektīvi iemesli? Daļēji jā, bet tas ir mazs procents. Tie ir tie, kas laimi meklējot ir pametuši Latviju. Pārējie visi ir ekonomiskā un ģeogrāfiskā genocīda upuri...


Kliķe ņirgājoties, aizbraucējus sauc par “labākas dzīves, laimes meklētājiem”. Es tur nevienu laimes meklētāju nesatiku. Cilvēki mēģina izdzīvot.

Mēģina atgriezties. Atgriežas un aizbrauc. Bez tam trešdaļa līdz pusei bija pārliecināti, ka tur ir gaidīti. Tā nav. Nespēja ne pielāgoties, ne valdu apgūt, neko nespēja. Un uzreiz divu nedēļu laikā atgriežas. Tur es redzēju, kā ierodas, apdedzinās un aizbrauc. Es tur ierados valodu apgūt un iziet kapitālisma skolu. Es izturēju. Tad man bija 58 g., kad aizbraucu. Pēc pusgada jau īrēju tīrā angļu rajonā. Mani pieņēma kā savējo, jo netaisījos tur palikt un dzīvot uz angļu rēķina.

Atbildēt

cilveks444

31.10.2020. 15:18

»

Tāda ir realitāte

Nedaudz pakomentēšu. Tas ir apvainojoši, ja uzskata, ka aizbraucēji ir laimes meklētāji. Esmu pusotru gadu dzīvojus starp viņiem, sākumā kā visi - uz grīdas, uz mateača, šauros apstākļos UK. Viņi tur ir tāpēc, ka LV izdzīvot nevarēja. Vai bija ģimenei jāsaūta nauda, lai tā izdzīvotu. Nevajag apvainot...


Lasiet vērīgāk, jo rakstīju: "Vai tiešām tas notiek pats no sevis, vai tiešām tam ir objektīvi iemesli? Daļēji jā, bet tas ir mazs procents. Tie ir tie, kas laimi meklējot ir pametuši Latviju. Pārējie visi ir ekonomiskā un ģeogrāfiskā genocīda upuri."

P.S. Tātad doma tāda, ka tikai maza daļa labprātīgi ir pametuši Latviju, tie ir laimes meklētāji. Pārējie, lielākā daļa ir vienkārši padzīti no Latvijas, genocīda ietvaros, kuru veic kliķe.

Atbildēt

redzesim ,kuram bus taisniba

31.10.2020. 15:09

»

Pareizi

Provokatori darbojas un jauc gaisu. Tā nav gan "autore", bet drīzāk "autors". tekstā pielieto "pati' un vīriešu dzimtes vārdu - re kā darbojas provokators, slēpjas


vakcina pret gripu nav dabunama ne pie gimenes arstiem,ne aptiekas,ne infektologijas centra,kad bus neviens nezin,Krievijas propogandas portals Sputniklv.com sola vakcinu novembra beigas vai decembri !

Atbildēt

Covid testos UK atrada pašu Covid19. UK

31.10.2020. 15:00

»

jautaajums

Kur patentēts covid tests


Bija laikrakstā UK ziņa. Nopietnā laikrakstā.

Latvijas likumdošanā neviena valsts amatpersona neatbild par vakcīnu tīrību.

Atbildēt

Tāda ir realitāte

31.10.2020. 14:56

»

cilveks444

Sazvērestības teorija (PASAKA) no 13 punktiem, kurai ir loģisks pamatojums...


Nedaudz pakomentēšu. Tas ir apvainojoši, ja uzskata, ka aizbraucēji ir laimes meklētāji. Esmu pusotru gadu dzīvojus starp viņiem, sākumā kā visi - uz grīdas, uz mateača, šauros apstākļos UK. Viņi tur ir tāpēc, ka LV izdzīvot nevarēja. Vai bija ģimenei jāsaūta nauda, lai tā izdzīvotu. Nevajag apvainot, vīkendos viņi sapņo par atgriešanos.

Jums iztrūkst zināšanu par Romas klubu, kurš jau atzīmējis piecdesmitgani. Romas klubs ir FRS smadzeņu centrs - uzdevumi graut ekonomikas, sasniedzot genocīda rezultātu. Globāli. C19 ir viens no līdzekļiem.

Tas, ko sarakstījāt, nav pasaka! Nebaidieties no patiesības un realitātes. Redzu, ka psiholoģiski esat metis kūleni. Pēdējā laikā.

Atbildēt

karinlevita klike nozaga 4 miljardus euro !

31.10.2020. 13:17

karinlevita klike nozaga 4 miljardus euro ,bet gripas potes vakcina ka nav ta nav mulku zeme dabunama !

Atbildēt

asv kolonijas realitate

31.10.2020. 13:07

nato algotnu vaimanas ! https://nra.lv/latvija/328676-armijas-riciba-nav-parvietojamo-lauka-hospitalu-covid-19-slimnieku-izvietosanai.htm

Atbildēt

jautaajums

31.10.2020. 12:41

»

Atbilde

Kur tavas smadzenes ir sertificētas kā darbot spējīgas


Pamuļķi,manas smadzenes ir tikai man,ar nesertificetu un nepatentētu testu testē visus.Covid testus saka iepirkt 2017.gadā,kad kovids vēl nebija zināms,pēc oficiālās versijas.

Atbildēt

Atbilde

31.10.2020. 12:37

»

jautaajums

Kur patentēts covid tests


Kur tavas smadzenes ir sertificētas kā darbot spējīgas?

Atbildēt

cilveks444

31.10.2020. 12:07

Sazvērestības teorija (PASAKA) no 13 punktiem, kurai ir loģisks pamatojums!

1. Pēc Latvijas uz īsu brīdi neatkarības atgūšanas ir pagājuši 30 gadu, un tauta izmirst. Latvija ir stabili pirmrindniece cilvēku izzušanas ziņā. Vai tiešām tas notiek pats no sevis, vai tiešām tam ir objektīvi iemesli? Daļēji jā, bet tas ir mazs procents. Tie ir tie, kas laimi meklējot ir pametuši Latviju. Pārējie visi ir ekonomiskā un ģeogrāfiskā genocīda upuri.
2. Genocīda, kuru veic varas kliķe, kas sastāv principā no viena politiska spēka. No politiska spēka ar daudziem atzariem. Tā sacīt, katra gaumei. Bet darbojas tie visi vienā virzienā, tautas bendēšanas virzienā. Nav būtiski, kā šie sevi dēvē par Vienotību, NA, JKP, A/P, Saskaņu vai ZZS.
3. Viņu darbības vektors ir viens – savs pašlabums, administratora statuss un pavēļu izpilde. Pēc tā, kas notiek ar tautu, kā tā izzūd kādas pilsētas iedzīvotāju skaita daudzumā ik gadu, varam spriest par kliķes uzdevumiem, par to, kam tā kalpo.
4. Visi viņi kalpo globālam kapitālam, katrs cer, ka viņam atmetīs kādu kaulu no dzīru galda. Tāpēc viņi nodod Satversmi, tautu un Latvijas valsti. Viņi ir kolaboranti, nelieši un sātana kalpi. Jo augstas morāles politiķi taču kalpotu savai tautai, rūpētos par savu valsti, par zemi, par dzimteni.
5. Kāds ir viņu plāns un uzdevums? Varam mēģināt izkalkulēt. Latvijas administrācija pakļaujas gan Briselei, gan Vašingtonai. Jādomā, arī Maskavas roka darbojas itin sparīgi. Tikai jāņem vērā, ka Krievija jau pati ir kolonija. Ja vēl ne pavisam, tad ļoti lielā mērā. Latvija jau pilnībā ir kolonija.
6. Kas tiek plānots? Zeme mums Latvijā laba, saldūdens resursi izcili, vietas, kur dzīvot, ka tik uziet. Jebkurš tuksneša iedzīvotājs, saspiestībā dzīvojošs, dabas stihiju nomākts labprāt pārvāktos uz dzīvi miera ostā – Latvijā.
7. Bet nedaudz traucē latvieši. Nu daži tomēr vēl uzdrošinās runāt par neatkarību, brīvību, taisnīgumu, Satversmi, savu naudu, mežu un zemes saudzēšanu. Spriež, ka esam arāju tauta, ka mums jāatgriežas pie savām saknēm, nevis jāģērbjas kā pāviem un jāiet praidos.
8. PSRS laikā tika uzsākta Latvijas pārkrievošana, taču, ja tagad salīdzinām, tad jāsaka, ka boļševikiem neizdevās to paveikt līdz galam. Tagadējie bendes ir manīgāki. Viltīgāki, ciniskāki, glumāki. Pirmie lika pie sienas, tagadējie – izdzīvo laukā no Latvijas. “Humāni”.
9. Nesenā pagātne visiem ir zināma, mūsu viens no dārgākiem resursiem, ja tā drīkst teikt par cilvēkiem, tika nodots turīgo Eiropas valstu rīcībā, to ekonomikas celšanai. Tas ir fakts, kas nav apstrīdams, jo tas ir skaitļos pierādāms lielums.
10. Latvija izmirst. Turklāt nekāds Parādnieks tur neko neglābs, bet galvenais pat negrasās glābt. Par liberāļiem pat nerunājot. Bet, kā jau minēts, tad nav dažādu ideoloģiju politisku spēku, ir viens vesels, mobilizēts neliešu bars, pūlis, kuru bendēt tautu ved vadoņi - kāds nu kuram priekšā nostutēts.
11. Kas notiek ar COVID-19? Kāds ir plāns? Iespējamais plāns. COVID-19 ir. To ārstēs, bet saglabās jaunos, vecos- “metīs pār bortu”. Jaunie vajadzīgi, lai kliķei būtu apkalpojošais personāls, un kā darbaspēka resurss.
12. Smagi slimie no citām slimībām, ņemot vērā, ka faktiski visi mediķi ņemsies ar COVID-19, piedodiet, bet nomirs. Vara tiks vaļā gan no vecajiem, gan hroniski slimajiem. Ar vienu šāvienu (COVID-19), vairāki zaķi nošauti.
13. Pensijas nebūs jāmaksā, invaliditātes pabalsti arī. Paliks darbaspējīgie, kas būs vergu lomā. Šī ir PASAKA, Spriņģe no “Patiesības ministrijas” teiktu sazvērestības teorija, bet loģiska PASAKA, loģiska teorija, ja sekojam līdzi tam, kas notiek.

Atbildēt

jautaajums

31.10.2020. 11:53

Kur patentēts covid tests?
kur un kā sertificēts covid tests?
Kurā gadā ES sāka iepirkt covid testus?

Atbildēt

un tulkots no šejienes

31.10.2020. 11:49

»

tev loģika nestrādā

viss tur ir pareizi pēc būtības , bet ne pēc gramatikas , jo robota tulkojums


https://www.corona24news.com/c/2020/05/20/goodbye-corona-in-the-fight-against-covid-19-made-a-serious-mistake-6-photos.html

Atbildēt

millers

31.10.2020. 11:47

ja kāds to kučeli būtu gribējis nokost,sen jau viņa barotu sliekas ,bet,tā,-glaimo sev,kam tu esi vajadzīga ,atrauga

Atbildēt

pāterijs

31.10.2020. 11:32

»

Aija

Kārtējā viltus ziņa! Vai tiešām ir grūti pārbaudīt to, ko publicējat...


Nju Aijiņ , un par plaušu trombozi arī feiks ?:)
Es to lasīju jau kādu laiku atpakaļ ,un starp citu, pat covid tests ir galīgi neuzticams , jo nav tāda testa ,kurš paredzēts covidam ,nav joprojām.Tu , blondīnīt , pati feiko ... :)))
Uztaisi involtāciju ... ;)

Atbildēt

tev loģika nestrādā

31.10.2020. 11:19

»

fakts

Pietiek izlasīt divus teikumus, lai saprastu, ka autors nav ārsts, bet feiko ziņu kulinārs


viss tur ir pareizi pēc būtības , bet ne pēc gramatikas , jo robota tulkojums .

Atbildēt

Dežurants Viktors

31.10.2020. 11:06

»

Jopcik! Vai tu arī gatavojies Viņķeli nošaut

ar atmaskojošu viņu informāciju


Mumsim ir dienesta pištoles GLOCK ar zilajām magazīnām, viņas nav paredzētas šaušanai, tikai fotosesijām dienesta vajadzībām. Tiec vien galā pats..

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...