Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

TT

21.08.2020. 16:22

Kluba intervijā Maigurs tiešā tekstā nosauc Drosības Policijas darbiniekus par noziedziniekiem. Kur ir krimnāllieta? Kāpēc Maigurs klusēja visus šos gadus?
Cilvēks, kuram ir augstākās pielaides valsts noslēpumiem, taču saprot, ko runā.
Reiniks, Apelis un Mežviets ir noziedzinieki? Lūdzu skaidrību!

Atbildēt

Francija

16.08.2020. 15:15

Dzirdēju, ka Francijā laulātajam pārim pieder māja. Tas tad arī izskaidro šīs valsts apceļošanu.

Atbildēt

Arī tā var būt

16.08.2020. 10:12

Vai varam būt pārliecināti, ka Maigurs aizgāja izdeinas pensijā, varbūt viņu vienkārši izmeta?

Atbildēt

Viedais Manels

14.08.2020. 02:08

Man tas Maigurs nav nedz radinieks, nedz draugs, pat ne paziņa, varbūt ir baigos sūdus savārījis. Taču arguments - noprecēja Potapovu nestrādā. Čekas projekts vispār garām. Dodiet prufu un mēs teiksim fū.

Atbildēt

Janis

13.08.2020. 11:58

»

Janis

Kamaldins ar Jurasu atkal ieberzas ar Darznieku kravu kur Cigaretes 1000kastes


Kravas vertiba 70 000$ plus 10t $ cels un dokumentu mainja. Ta Jurasam un Kamaldinjam kabatas nauda. 150t maksaja Vid muitas parvaldei Baravik un Zirneklju timeklim bet Amsterdamas sindroms kad Arzemes iesaistas tad juk plani Shemotajiem Vienotibai

Atbildēt

Janis

13.08.2020. 11:54

»

aņka

Maigurs vecāku dienā 2019. gada 16. aprīlī darīja Suntažu vidusskolā (Facebook) kopā ar bēdīgi slaveno Saskaņas deputātu Jāni Ādamsonu (VDK robežapsardzības virsnieks...


Kamaldins ar Jurasu atkal ieberzas ar Darznieku kravu kur Cigaretes 1000kastes.
Tagad caur Gudermani un Sozinovu plano ka dalju aizvest uz Vaciju.

Atbildēt

Janis

13.08.2020. 11:50

»

Mx

Interesanti būtu palasīt to padomju okupantu pakalpiņu biogrāfijas, kuri savulaik beiguši PSRS GRU armijas tulku institūtu... Interesanti, ar ko tie smerdeļi tagad nodarbojas un kādiem kretīniem tagad ziņojumus raksta


Smitins un cecens Krumins Daugavpils spirta Rupnicas projektu atspieda Biznesu ka ari galas kombinatus.
Sab uzdevuma Cigaresu rupnica Locikos 3gadu vadija

Atbildēt

Vovan Bunkernij

13.08.2020. 11:46

»

ASV protektorāts Latvija

Nezin kāpēc neviens neko par dižajiem ASV Army sasniegumiem kaujās Sīrijā Deir ez zonā nezina. Vai tik tā nav kārtējā tādiem kā tu zombijiem domāta paralēlā virtuālā realitāte? Toties kā ķīnieši sakāva ASV Korejā visi zina un par to kā vjetnamieši ar Ķīnas un PSRS palīdzību sakāva ASV Vjetnamā arī visi...


Ja Krievijas Pederastijas MZL(masu zombēšanas) nebija ziņu par kārtējo krievu ķibeli, nenozīmē, ka tā nebija. Atkārtoju, 2018. gadā naktī no 7. uz 8. februāra vairāk kā 200 krievu pederastu un sadistu ASV bruņotie spēki aizsūtīja pie staļina, bet žmurikus vadība nogādāja dzimtenē tikai pēc tam, kad beztiesīgie bezsmadzeņu vergi 18. martā bija pārvēlējuši savu virspidaru Putinu uz nenoteiktu laiku.
Par kādām "uzvarām" tu murgo? Krievus sit it visur un visai nežēlīgi.
Par irbulīšiem nesapņo, ķīniešu šahtā ēdīsi ar alumīnija karoti, bet ja tu pretoties šahtas administrācijai, tev dzīvam izgriezīs visus iekšējos orgānus, bet gaļu atdos taviem ciltsbrāļiem barībai.

Atbildēt

Striķa kunka Lietas Saeimas izmeklešanas komisija

13.08.2020. 09:18

»

Viedais Manels

Teikšu godīgi, neko nezinu par Maiguru, varbūt pēdējais nelietis, varbūt goda vīrs. Taču izlasot vārdus "čekas projekts", saprotu, ka šis ir zemas kvalitātes pasūtījuma raksts. Nevajag algot šādus skribentus. Šobrīd šādi teksti drīzāk nostrādā pretēji. Nekā personīga nedz pret vienu no pusēm...


jūs uzaicinās uz sēdi “ar zelta miljarda” lodāmaru, lai Jums dotu vārdu nosaukt raksta autorus - apmelotājus. Seimas izmeklēšanas komisija pilnvarota izskatīt Striķa kunka lietu citas lietas ietvaros, Striķa kunks tiek vainocs sadarbībā ar slepndienestem, kuru uzdevums ir slepkavot Latvijas ekonomiku ikdienā.

Atbildēt

Striķa kunka lietas izmeklēšanai

13.08.2020. 08:16

vajg Seimas komisiju taisīt un izdalīt lodāmurus. Patiesības noskaidros ar karstiem lodāmariem pakaļās. Tādu necienību neviens nau uzrādījis, izpildoties valsc maizē kas mīkla.

Atbildēt

Viedais Manels

13.08.2020. 02:04

Teikšu godīgi, neko nezinu par Maiguru, varbūt pēdējais nelietis, varbūt goda vīrs. Taču izlasot vārdus "čekas projekts", saprotu, ka šis ir zemas kvalitātes pasūtījuma raksts. Nevajag algot šādus skribentus. Šobrīd šādi teksti drīzāk nostrādā pretēji. Nekā personīga nedz pret vienu no pusēm.

Atbildēt

Dadzis

12.08.2020. 22:07

Daudzu klusēšana PSPS laikos, ir vairāk zemiska un noziedzīga, nekā to kuri ir vismaz mēğinājuši !

Atbildēt

Kārlis Seržants

12.08.2020. 21:34

Viņš nav nekāds „godīgais ments” – drīzāk liekulis un zaķpastala vai varbūt čekas projekts - to, vai tas nekad vairs neatkārtotos, var noskaidrot tikai vienā ceļā - Saeimas izmeklēšanas komisijā ar ar karstu lodāmaru pakaļā.

Atbildēt

Mx

12.08.2020. 20:33

Interesanti būtu palasīt to padomju okupantu pakalpiņu biogrāfijas, kuri savulaik beiguši PSRS GRU armijas tulku institūtu... Interesanti, ar ko tie smerdeļi tagad nodarbojas un kādiem kretīniem tagad ziņojumus raksta.

Atbildēt

Hugo

12.08.2020. 17:06

Tas, ka Ankas pieguletajs bija zvejieks,zinoshiem cilvekiem ari par daudz ko liecina - PSRS laikos
visus jurniekus nosaciti iedalija tris shkiras:
1.shkira - talbrauceji tirdzniecibas flotes jurnieki.
2. shkira - karaflotes jurnieki.
3. shkira - zvejnieki - visas pabiras, kas nekadi neiederejas divas pirmajas kategorijas...

Atbildēt

aņka

12.08.2020. 15:50

Maigurs vecāku dienā 2019. gada 16. aprīlī darīja Suntažu vidusskolā (Facebook) kopā ar bēdīgi slaveno Saskaņas deputātu Jāni Ādamsonu (VDK robežapsardzības virsnieks)?
Viņi atcerējās laiku kad Janka pie rokas uz drošības policiju pie Reinika atveda perspektīvo kadru Juri Jurašu:) Un tas kļuva par DP priekšnieka palīgu:))

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

12.08.2020. 15:43

»

jums irbulīšus nevajadzēs

Par barbariem un intelektu iesaku atcerēties pēdējo ASV triecienu pret Krievijas algotņiem Sīrijas Deir ez Zoras provincē, kad amerikāņi aizsūtīja uz elli vairākus simtus interventu, paši nedabūjot ne skrambiņas. Lieliski protu apieties ar irbulīšiem un vienmēr tos lietoju, kad ēdu aziātu ēdienus, bet...


Nezin kāpēc neviens neko par dižajiem ASV Army sasniegumiem kaujās Sīrijā Deir ez zonā nezina. Vai tik tā nav kārtējā tādiem kā tu zombijiem domāta paralēlā virtuālā realitāte? Toties kā ķīnieši sakāva ASV Korejā visi zina un par to kā vjetnamieši ar Ķīnas un PSRS palīdzību sakāva ASV Vjetnamā arī visi zina. ASV vispār ar Ķīnu Dienvidķīnas jūrā pašreiz iet slikti. Ķīnieši ASV kara kuģus no turienes plānveidīgi padzen. Un par to, ka nevis ASV noteikusi Ķīnai kārtējās sankcijas, bet ka Ķīna noteikusi ASV sankcijas par ASV iejaušanos Honkongas iekšējās lietās mums te neko angažētie masmēdekļi nestāsta. Lumpeņiem nav jāzina, ka viņu startēģiskais sabiedrotais nav vairs visvarenais visas pasaules žandarms un pavēlnieks. Tādus lumpeņus kā tu baro ar speciāli jums atlasītu dezinformāciju. Turpini trenēties ēst ar irbulīšiem un sāc iegādāties ķīniešu sarunvalodas vārdnīcas.

Atbildēt

110%

12.08.2020. 15:32

taču Maigurs bija izvēlējies pasīvā zēna lomu

Atbildēt

jums irbulīšus nevajadzēs

12.08.2020. 15:09

»

ASV protektorāts Latvija

Ar intelektu barbaru barus neuzvarēs. Daudzi tā ir cerējuši. Gatavojies ārieti ēst ar irbulīšiem un sāc mācīties ķīniešu valodu! Krievu tu jau māki


Par barbariem un intelektu iesaku atcerēties pēdējo ASV triecienu pret Krievijas algotņiem Sīrijas Deir ez Zoras provincē, kad amerikāņi aizsūtīja uz elli vairākus simtus interventu, paši nedabūjot ne skrambiņas. Lieliski protu apieties ar irbulīšiem un vienmēr tos lietoju, kad ēdu aziātu ēdienus, bet priekš jums būs alumīnija karotes, kuras savāks iznīcinātās krievu kara bāzēs.

Atbildēt

Hugo

12.08.2020. 14:04

Autors raksta galigas mulkibas - PSRS laikos bija 7 gaisa desanta divizijas, kuras bija izvietotas PSRS teritorija... Ja kadu no LPSR iesauca dienet desantniekos, tad parasti bija divas opcijas: 76. Pleskavas divizija vai Kaunas macibu divizija.
Ungarija PSRS gaisa desanta vienibu nebija...
Visdrizak Ankas pieguletajs to ir sadzejojis, lai biografija izskatitos krutak, kad pieteicas
stradat par "vertuhaju" latvanijas ohranka...

Atbildēt

jums nevajadzēs ķīniešu valodu

12.08.2020. 13:16

»

ASV protektorāts Latvija

Vajag mācēt visos karos karot uzvarētāju pusē. Arī 1.pas karā, ja boļševiki nebūtu ar vāciešiem noslēguši seperātu mieru, Krievi būtu starp oficiālajiem kara uzvarētājiem. Tikai latvieši vienmēr pamanās ielīst pakaļā neīstajiem, nostājas zaudētāju pusē, kā 2.pas karā bija ar Vāciju. Varēja jau kad leģionu...


Nesapņojiet, dohoģjagas, par savienību ar Ķīnu, jo ķīnieši nemaz negrib kopā ar jums atgriezties viduslaikos un ar lapķjām strēbt skābo kāpostu zupu, bet gan izmantot NATO valstu radītās tehnoloģijas un to noieta tirgu. Ja pārstāsi zombēties no "šļivnoi bačok" Skobejeva un painterēsies, kas notiek pasaulē, uzzināsi, kā pāris simtu tūkstošu vērtie Turcijas droni Sīrijā un Lībijā masveidā iznīcina vairākus simtus miljonus dārgās krievu pretgaisa aizsardzības sistēmas. Saprotu, nepatīkami apzināties, ka zemākie primāti ar bozi ķepā nevar stāties pretī intelektam.
Kad ASV, Ķīna, Japāna, Turcija un ES būs taisnīgi sadalījušu jūsu, sadistu un pederastu, imperasķiju, Dienvidsibīrijas šahtās, kur ķīnieši jūs sadzīs rakt ogles, varēsiet savstarpēji sazināties savā vergu feņā. Ķīniešu valoda būs jāprot tikai kapo. Angļu valoda, kā visas cilvēcas saziņas valoda, vienmēr saglabās savu vadošo lomu, bet krievu gan, līdz ar pēdējo šahtā nosprāgušo krievu, pazudīs. Ieskaties biežāk "agonia ru", lai kad, pirms ķīnieši tevi nolaidīs šahtā un tu pēdējo reizi redzēsi sauli, nebūtu pārāk izbrīnīts par likumsakarībām.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

12.08.2020. 12:35

»

nemurgo

Kad krievi rīkoja abus WW, tiem bija vareni sabiedrotie: ASV un Lielbritānija, tagad tie var cerēt tikai uz čurkām abhāziem un mutāciju osetīniem un kāpēc tu viņiem esi atvēlējis vēl veselus 3 gadus. Pēdējie notikumi vedina domāt, ka tur viss var sabrukt jebkurā brīdī


Vajag mācēt visos karos karot uzvarētāju pusē. Arī 1.pas karā, ja boļševiki nebūtu ar vāciešiem noslēguši seperātu mieru, Krievi būtu starp oficiālajiem kara uzvarētājiem. Tikai latvieši vienmēr pamanās ielīst pakaļā neīstajiem, nostājas zaudētāju pusē, kā 2.pas karā bija ar Vāciju. Varēja jau kad leģionu veidoja saprast, ka karu Vācija drīz zaudēs, bet bāleliņi propagandas apdullināti bija gatavi karot par šizofrēniķi Hitleru un viņa murgainajām idejām. Ja runā par nākamo karu, tad naivi domāt, ka tas būs karš ar datoriem un pa radio vadāmiem droniem, bet paši tik sēdēs mājās pie datoriem. Būs atkal karš uz iznīcību ar milzīgiem zaudējumiem. ASV armijas štābā jau bija aprēķinājuši, ka karu vienlaikus ar Krieviju un Ķīnu ASV nepavilks, nepietiks resursu tāpat kā nepavilka tādu karu Hitlera Vācija. Tā kā var paredzēt, ka pēc kara beigām mums būs angļu valoda jāaizmirst un ķīniešu valoda steidzami jāmācās.

Atbildēt

A kāpēc?

12.08.2020. 11:05

vajadzēja zīmēties ar Bleķa fēliksa krekliņu? Un kā viš padirsa slepenos dokumentus? Koļis, fedja, koļis, citādi brauksi uz Belarusi revolūciju pietāsīt.

Atbildēt

Zāģis

12.08.2020. 10:36

Ko darīt? Tāds ir jautājums izlasot rakstu ar slapju murgu noskaņu. Varbūt raksta autors kādā citā rakstā uzrakstīs ko tagad darīt pensionāriem, gatera darbiniekiem, max apkopējai, u.c. proletāro profesiju pārstāvjiem?

Atbildēt

Lomejs Borto

12.08.2020. 10:31

JKP jau sen no Maigura vajadzēja novērsties tāpat kā no Juraša. Ja cilvēks savārījis ziepes, paldies, mums tādus cilvēkus nevajag. Cīnās par cēlu mērķi, bet partijas rindas iztīrīt neprot.

Atbildēt

agents

12.08.2020. 10:28

Rakstins ir JKP partijas nomelnosana pirms Rigas Domes velesanam .

Atbildēt

?

12.08.2020. 10:13

Ja godīgi, tā arī netop skaidrs kurš un kāpēc šo personāžu pasūtījis.Vai tad mazums dažādu pensionāru un 'bijušo'.

Atbildēt

Andrejs Drozdovs

12.08.2020. 09:58

Kārtējais sitiens par JKP sabiedrotajiem. Maiguram vairs nespīd vadīt LV apvienoto specdienestu. Kas par šo visu sakāms Bordānam vai Lidniņai?

Atbildēt

A

12.08.2020. 09:15

Ļoti nožēlojami, ka bijušais augsta līmeņa NATO specdienesta darbinieks aktīvi publicējas un komentē lietas par kurām varētu arī paklusēt.
Bet nav jau kam to izvērtēt..
Būtu labāk dālijas kopis.

Atbildēt

opā

12.08.2020. 08:03

Strīķis ar potapovu ir šaubīgi tipi (ja atbalsta Sparānu, tad protams vairs šaubu nav par viņa "patriotismu") un pēc daudzām pazīmēm izskatās pēc iesūtītiem "kurmjiem", bet par dienestu Ungārijā jau nu gan ir samuldēts. Pirmkārt, neviens neko neizvēlējās, bet iesauca armijā obligāti un sūtīja, kur gribēja, neviens nekādus radurakstus īpaši nepētīja, otrkārt, varēj nokļūt Ungārijā, varēja nokļūt Sibīrijā, varēja latvietis bez kādiem blatiem nokļūt pat Austrumvācijā.

Atbildēt

Aldis

12.08.2020. 06:40

»

dienējušais

Neesmu strīķa fans, bet tas, ka obligātais dienests Ungārijā ir kaut kas labs - pilnīga buļļa kaka


Visticamākais, autors nav dienējis nekur, jo vienkārši ir sieviete.

Atbildēt

dienējušais

12.08.2020. 02:11

Neesmu strīķa fans, bet tas, ka obligātais dienests Ungārijā ir kaut kas labs - pilnīga buļļa kaka.
Autors vai nu pats nav dienējis vai Vienkārši dirš. Viss tas raksts ir tāda nekonkrēta mētāšanās ar sūdiem.

Atbildēt

Niknais

12.08.2020. 00:38

Pēdējais mēsls, kurš savu darbinieku kabinetos lika kameras, lai vāktu kompromātu, ko pēc tam deva savai padauzai, lai uzsāk procesus

Atbildēt

Incis

11.08.2020. 21:57

Raksta saturs neatsedz virsrakstā pausto tēzi. Nemākulīgs savārstījums no anonīma skribenta. Prasītos augstāki standarti.

Atbildēt

loģiski

11.08.2020. 21:03

»

ASV protektorāts Latvija

Man viens cilvēks stāstīja, ka raksta autors padomju armijas laikā esot slēpies sandaļā, lai nebūtu jāiet uz kazarmu pie dienesta biedriem, kuri viņu esot apbižojuši


Visi jau nav gatavi kā krievi pēc komandiera pavēles nomesties srakom un vēl paplest savas bulciņas, jo tēvs tā darīja, vecaistēvs un citi senči.
Ierindnieks Šamsutdinovs nebija ar mieru, ka to drāž, tāpēc nošāva 8 krievu pederastus.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

11.08.2020. 20:46

»

desantnieks(bijušais)

vai raksta autors pats ir dienējis padomju armijā, nu kaut vai "strojbatā"? Droši vien nav, citādi neuzdotu tādus stulbus jautājumus par siltu iekārtošanos Gaisa desantā. Autors vispār zina, kādi bija fiziskie normatīvi desantā? ja interesē, varu pastāstīt


Man viens cilvēks stāstīja, ka raksta autors padomju armijas laikā esot slēpies sandaļā, lai nebūtu jāiet uz kazarmu pie dienesta biedriem, kuri viņu esot apbižojuši :))

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

11.08.2020. 20:41

Redzams, ka raksta autors nezina par ko raksts un pinas visādos minējumos un izdomājumos. 1. Es arī dienēju Ungārijā Gyor pilsētā Estergomas divīzijā 1983-1985 gados. Tikai nevajag apgalvot, ka, lai tur nokļūtu vajadzēja kādu protekciju vai blatu. No seržantu učebkas Desna, kas atradās tagadējā Ukrainā, visiem bija divi tālākie ceļi- uz Ungāriju vai uz Afganistānu. 2. Autors nezina, ka PSRS gaisa desanta karspēka Ungārijā vispār kā tāda nebija. Kā man toreiz skaidroja, ka tādu karspēku PSRS ārzemēs neturot, jo to aizliedzot starpvalstu vienošanās. 3. Militārais pretizlūkošanas dienests ir pilnīgā NATO kontrolē un tā darbinieki drīzāk ir saistīti ar ASV, bet ne ar Krieviju.

Atbildēt

43

11.08.2020. 20:38

Man riebjas mūsu `specdienestu` specialisti ....Visi ar zvejnieku un pavāru izglītībāmmm Līmenis IQ - profene

Atbildēt

desantnieks(bijušais)

11.08.2020. 20:14

vai raksta autors pats ir dienējis padomju armijā, nu kaut vai "strojbatā"? Droši vien nav, citādi neuzdotu tādus stulbus jautājumus par siltu iekārtošanos Gaisa desantā. Autors vispār zina, kādi bija fiziskie normatīvi desantā? ja interesē, varu pastāstīt..

Atbildēt

nemurgo

11.08.2020. 19:49

»

fasks

karš 2023 gada visu noliks pie vietas, paradīs kas kurš ir


Kad krievi rīkoja abus WW, tiem bija vareni sabiedrotie: ASV un Lielbritānija, tagad tie var cerēt tikai uz čurkām abhāziem un mutāciju osetīniem un kāpēc tu viņiem esi atvēlējis vēl veselus 3 gadus. Pēdējie notikumi vedina domāt, ka tur viss var sabrukt jebkurā brīdī.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...