Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Viņš pats sev bija varonis

Jānis Jurkāns
08.01.2019.
Komentāri (65)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Valodiņa

21.01.2019. 00:14

Starp citu - latviešu valodā arī ir tikai vārds ŽĪDS. Un nav tur nekā tāda kas būtu nepareizs vai aizvainojošs. Vārds ebrejs ir komunistu piespiedu kārtā ieviests svešvārds. Tas savukārt gan īstu žīdu tikai apvaino.

Atbildēt

hans

12.01.2019. 11:00

»

kopsavilkums:

tad jau PSRS sabrukuma izpildījums bija dižākā un veiksmīgākā sazvērestība pasaules vēsturē


Vai bez šī sabrukuma varētu rasties komunistu--miljonāru pulki?Vai bez šī sabrukuma būtu pavēries milzīgs preču noieta tirgs kapitāla pasaulei?Latvijā vien veco rietumu auto grabažu pārdošanas,apkalpošanas tirgs,kura dēļ tika likvidēta dzelzceļa konkurence utt.?

Atbildēt

Ivans Jurkans

10.01.2019. 15:15

kā īstens stukačs mēģina pārstāvēt Mavriku aizkapa dzīvē. Vai cirvim ir dotas tādas tiesības un kāpēc nevar paklusēt?

Atbildēt

neslavēsim par daudz, Jurkān

10.01.2019. 13:24

Es izkritu vēstures eksāmenā pie Vulfsona, jo 100 % nezināju melīgo vēsturi. Toreiz vēl Vulfsons slavēja PSRS. Pēc daudziem gadiem viņš atzina savu kļūdu, ka tiešām bija akli ticējis PSRS politikai un visādos veidos mēģināja izpirkt savu vainu atklājot patiesību par LTKaru un PSRS. Viņš bija šķiet,pats pirmais, kas atzinās, ka ir pilnībā kļūdījies. Tāpēc es viņu neidealizēju, kā to dara Jurkāns šeit.

Atbildēt

jons

10.01.2019. 12:50

»

varis brigades

uzskatu ka javac paraksti un jaizveido komisija kas atņemtu tos apbalvojumus kangariem utt


Viņi.jau ordeņus ir saņēmuši pateicībā par savu melno darbu kolaborantu varas stiprināšanā un noturēšanā.Tikai šī melnā pateicība ir iesaiņota neatkarības kastītē ar valsts zieģeļiem.

Atbildēt

Gatim

10.01.2019. 12:31

Paldies,ka atgādinājāt Lifšica kunga rakstīto patiesību!

Atbildēt

to kopsavilkums

10.01.2019. 06:55

»

kopsavilkums:

tad jau PSRS sabrukuma izpildījums bija dižākā un veiksmīgākā sazvērestība pasaules vēsturē


PSRS, kā smirdīgās Krievijas imperasķijas apogeja, sabrukums bija labākais, kas pagājušā gadsimtā noticis. Atlicis tikai atrisināt tās nožēlojamā "ogrizoka" problēmu

Atbildēt

Uldis

10.01.2019. 06:49

Ar Jurkāna rekomendācijām pa taisno uz elli!

Atbildēt

Gatis

10.01.2019. 00:13

Vulfsona reportāža

2000.g. 22.II Dienā bija publicēts Mavrika Vulfsona raksts Raudzīties uz priekšu, par antisemītismu bez smaida. Pats būdams ebrejs un Sibīrijas briesmu pārdzīvotājs, vēlos komentēt šo rakstu.

Ievēroju, ka Vulfsons katrā savā rakstā mēdz vienkārši pārlekt no Otrā pasaules kara sākuma, pilnīgi ignorējot boļševiku nežēlīgo Latvijas okupāciju, uz vācu karaspēka ierašanos Latvijā. Vulfsons raksta, ka ebreji nevarēja būt valsts ierēdņi. Tas neatbilst patiesībai. Latgalē, kur es tolaik dzīvoju, Krāslavas pilsētas galva bija ebrejs, kurš izveidoja pilsētas ģerboni. Rēzeknes pilsētas valdē strādāja ebrejs, pilsētas skolu ārsts bija ebrejs utt. Tāpat Latvijas Universitātē bija divas ebreju studentu cionistiskās korporācijas. Notika arī akadēmiskā konference; kurā piedalījās ebreju studenti no citām valstīm. Pašlaik Čikāgā ASV dzīvo poļu ebrejs, kurš pats šajā konferencē piedalijās un tagad ir Čikāgas Cionistu organizācijas prezidents. Ja Vulfsons raksta par Pērkonkrusta represijām pret viņa vadoņiem, tad viņam būtu jāpiemin ari otrā pretvalstiskā organizācija Komunistiskā partija, kurā viņš pats darbojās kā aktīvs biedrs. Pēc 1940. gada 17. jūnija Latvijas okupācijas kompartijas locekļi iekļāvās NKVD un sāka iznīcināt jūdaismu, cionismu, ebreju nacionālo kultūru un senebreju valodu. Ik dienas nevainīgi cilvēki tika apcietināti, iznīcināti vai izsūtīti uz Sibīrijas gulagiem un katorgu: Tas bija padomju holokausts, par kuru Vulfsons vispār nekad neko nesaka, kurā piedalījās visi komunisti, ieskaitot Vulfsonu pašu.

Kad sākās karš, NKVD iefiltrēja Arāja zonderkomando savus aģentus, kuri palīdzēja Arājam iznīcināt ebrejus. Pēc kara tie paši NKVD dalībnieki strādāja ēkā Stabu un Brīvības ielas stūri. Piemēram, viens no šādiem konspiratoriem bija Boriss Kinstlers, bijušais Arāja palīgs, kā arī Pavlova, kura saņēma augstas pakāpes balvu no NKVD par saviem «labajiem» darbiem. Arāja komandā Kinstlera pakļautībā darbojās arī J.Brencis, kurš nebija NKVD aģents, palika par gūstekni Berlinē un tika atvests atpakaļ uz Stabu ielas ēku, kur viņu pratināja viņa bijušais priekšnieks Kinstlers. šie notikumi ir ļoti labi pazīstami Vulfsonam pašam.

Vulfsonam nav nekādu tiesību runāt vai rakstīt par antisemītismu, jo Padomju Savienībā bija valsts oficiālais antisemītisms un piespiedu ebreju asimilācija. Vulfsons savos skolas gados cītīgi lasīja Marksa literatūru laivā Daugavas vidū, lai izvairītos no politiskās policijas. Pēc tam Vulfsons kļuva šis antisemītiskās partijas ļoti aktīvs biedrs, piedaloties pretvalstisko darbību veidošanā. Prokuratūrai Vulfsona lieta būtu cītīgi jāizmeklē un jāsauc viņš pie atbildības.

Naums Lifšics, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris, ekonomisko zinātņu kandidāts

Diena, 2000.g. 11. marts

Atbildēt

Yess

10.01.2019. 00:10

»

jaajaa

...vai nav par smagi teikts ?...par tām asinīm


Asinis bija tikai, kad priekšādu grieza

Atbildēt

Niknais

10.01.2019. 00:06

Divkosis, Itu Kozakēviču nez kāpēc piemirsa pieminēt, laikam jau tādèļ, ka viņa bija īstāka poliete par Janku

Atbildēt

Gatis

09.01.2019. 23:55

Var jau saprast radījumus, kuri dzied slavas dziesmas čekas ziņotājiem. Būt par padomju okupantu pakalpiņu, daudziem bija liels gods.

Atbildēt

Neofašistiskais liberālisms

09.01.2019. 20:17

»

kopsavilkums:

tad jau PSRS sabrukuma izpildījums bija dižākā un veiksmīgākā sazvērestība pasaules vēsturē


Tā varētu teikt. Ja vēl zinām un pievienojam tam procesus, kuri tajā pat laika posmā norisinājās pasaulē, tad bilde kļūst pavisam skaidra.
Vai tad pēc 90'tajiem daudz esat dzirdējuši par narko baronu un mafiju arestiem, taču nē. Tie pavisam vienkārši pazuda no dienas kārtības, jo bija notikusi pasaules mēroga vienošanās par sadarbību, kuras rezultātā banku vara saplūda ar organizēto noziedzību. Sak, kāda jēga mums vienam otru nogalināt, ja varam sadalīt sfēras un mierīgi līdzāspastāvot pelnīt uz vientiešu rēķina.

Atbildēt

west

09.01.2019. 10:39

»

A.P.

Jurkāns, protams, melos līdz kapa malai. Starp LKP/VDK morālo kastrātu pakalpiņiem ("labiem cilvēkiem", kā par pirmo ārlietu ministru 90.gada sākumā teica kāds VDK štata kadrs, liekot nepārprotami zināt par ministra sadarbību ar "orgāniem") noteikti bija un joprojām eksistē morāli un garīgi adekvāti...


Precīzi!
Piebildīšu vien, ka šie jurkāni, godmaņi, gaiļi u.c., ir īpaši nelieši, jo "darbojas" politikā, kas novedusi Latviju pilnīgā bankrotā un ved latviešus kā nāciju uz izmiršanu, pie tam katastrofālā ātrumā.

Atbildēt

Ja tas tā ir

09.01.2019. 10:13

»

L.Grantiņš LRTT

Slavināt to, kurš pašrocīgi šāva latviešu virsniekus, var tikai tāds, kurš pie izdevības šaus atkal


Katrs noziegums ir jāizmeklē un jānodod atklātībai, ar visām sekām, t.sk. tiesiskām sekām. Ja ir zināmi fakti vai aizdomas, tad tā ir atbildība pret cietušajiem - upuriem un viņu tuviniekiem. Tā ir arī morālā atbildība pret vēsturisko patiesību.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

09.01.2019. 09:12

Slavināt to, kurš pašrocīgi šāva latviešu virsniekus, var tikai tāds, kurš pie izdevības šaus atkal !

Atbildēt

garnele

09.01.2019. 06:34

»

AG

VIENS SMIRDĪGS MĒSLS UN LATVJU TAUTAS IENAIDNIEKS SLAVĒ OTRU TĀDU PAŠU...UN, PROTAMS, LAPSIŅŠ DOD IESPĒJU ŠIEM REKLAMĒTIES


isi , patiesi un patiesi smuki uzrakstits,, normala valsti maveriks un jurkans labāka gadijuma sedetu cietuma..

Atbildēt

jautaajums

09.01.2019. 06:26

»

jaajaa

...bet tieši to es arī saku !...sākumā, kad pirmo reizi V parādījās, arī par viņiem nobalsoju...par Zatleru toreiz...:D...aptina kā dēlu...:)...bet par ES nepiekrītu, par mazu mēs esam vieni, krievs pievienotu ar varu atpakaļ...un, ja kas, man patīk, ka Latvijai ES ir veto tiesības...tādas pat, kā visiem...


Vai veto tiesības pret migrantiem tika izmantotas?Vai veto tiesības pret nevienlīdzīgam subsīdijām tika izmantotas,vai veto tiesības pret bezjēdzīgām ES regulam tiek izmantotas?
Vai Latvija tiks atdota Krievijai ir atkarīgs no lielajiem onkuļiem.Vispār jau versijas par PSRS II klīst.Ja saimnieki tā izlems tad ES nebūs palīgs.

Atbildēt

Dr. Aiskule

09.01.2019. 00:08

Vai varētu, lūdzu, precizēt, kurš tieši Jānis Jurkāns ir šī apcerējuma autors: Jānis Jurkāns angļu valodas un sētu krāsošanas eksperts vai Jānis Jurkāns aktieris un dramaturgs?

Atbildēt

Kā vienmēr Jānis raksta topā

08.01.2019. 23:36

Jānis jurkāns - tev vienmēr ir gaišas, pareizas domas. Tādus cilvēkus tumšie spēki neieredz un aplej ar dubļiem. To saku nevis par dumjiem koment';ariem, bet citiem, it kā gudrākiem, bet kuri runā aplamības. Tu tepat tikpat precīzi rakstīji arī par Nilu Ušākovu, ka Saskaņa nav "šķistoša kafija".
Priecājo, ka latvijā ir gaiši prāti, kā Jānis Jurkāns un Co.

Atbildēt

Edge

08.01.2019. 23:27

»

jaajaa

...ASV nekad nedzēsīs savus parādus...:D...nav neviena, kas spētu viņus piespiest...un dolāra segums īstenībā ir armija...un tas ir stiprāks segums par zeltu


Armija stipra, taču ekonomikas u.c. objektīvi pastāvošos likumus bezgalīgi ignorēt nevarēs. PSRS sabrukums to spilgti apliecināja. Vērojam notiekošo - gaidām ziņas.
“The crisis is not going away,” the Secretary of Homeland Security, Kirstjen Nielsen, wrote on Twitter. “It is getting worse.”

Atbildēt

AG

08.01.2019. 23:24

VIENS SMIRDĪGS MĒSLS UN LATVJU TAUTAS IENAIDNIEKS SLAVĒ OTRU TĀDU PAŠU...UN, PROTAMS, LAPSIŅŠ DOD IESPĒJU ŠIEM REKLAMĒTIES !!!

Atbildēt

jaajaa

08.01.2019. 22:52

»

Edge

Kad Tramps sāks dzēst ASV parādu, kas ar '000 000 000 000 rakstāms, tad oi,oi,oi, kas kritīs...


...ASV nekad nedzēsīs savus parādus...:D...nav neviena, kas spētu viņus piespiest...un dolāra segums īstenībā ir armija...un tas ir stiprāks segums par zeltu...:)

Atbildēt

Edge

08.01.2019. 22:49

»

A.P.

“Melno maisu” melnā enerģija Latvijā ir izraisījusi jaunu neprognozētu procesu – piespiedusi PSKP/VDK morālos kastrātus (“melno maisu” autorus) un viņu centīgos izpalīgus sāk sava veida kontruzbrukumu – sākt aktīvi taisnoties un visā frontē izvērst pašslavināšanos. “Stukaču” kartotēkas publicēšana milzīgā...


Mērķis skaidrs, uzdevumi noteikti - pie darba A.P., pie pilsonīšu maldināšanas!
Tuvākajos gados ir sagaidāma jaunas "vienotās Eiropas arhitektūras" tapšana, un Latvijai būtu smagi jāstrādā, lai šo procesu laikā iekļūtu Eiropas Savienības (ES) kodolā, šādu viedokli LTV "Rīta panorāmā" pauda Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V). (NRA, 27.marts, 2017)

Atbildēt

jaajaa

08.01.2019. 22:48

»

A.P.

Tipiska aplamība! Kāda "sava valsts"? Vara taču palika tiem pašiem no PSKP/VDK! Turklāt vara palika PSKP/VDK izdzimteņiem, kuri visu pievāca sev! LR sāka valdīt fundamentāli cilvēciskie atkritumi. Viņi to dara nomaskējušies ar LR valstiski simbolisko atribūtiku, lai apmuļķotu tautu, kas viņiem lieliski...


...bet tieši to es arī saku !...sākumā, kad pirmo reizi V parādījās, arī par viņiem nobalsoju...par Zatleru toreiz...:D...aptina kā dēlu...:)...bet par ES nepiekrītu, par mazu mēs esam vieni, krievs pievienotu ar varu atpakaļ...un, ja kas, man patīk, ka Latvijai ES ir veto tiesības...tādas pat, kā visiem lielajiem...:)

Atbildēt

Edge

08.01.2019. 22:45

»

Artūrs

Bet tā jau bija parkartošanas...


Kad Tramps sāks dzēst ASV parādu, kas ar '000 000 000 000 rakstāms, tad oi,oi,oi, kas kritīs...
PSRS sagraušana - tā bija milzīga Rietumu stratēģiskā kļūda, ko pieļāva aiz alkatības un Gorbačova nodevības. Un reālajā ekonomikas sektorā strādājošajiem nekas te 1988.g. uz leju negāja, tāpēc 1990.g. nekādos parādos Latvija nebija iekūlusies.

Atbildēt

jaajaa

08.01.2019. 22:38

»

lauķis

lai mums (latviešiem) būtu sava valsts


...tā ir...bet tad vajag no viņiem pamācīties...ja es pareizi zinu(varbūt kļūdos), tad Izraēlā nav privātu banku...tikai valstij piederošas...un pret visiem muslimiem riņķī viņi stāv kā siena...un nav viņiem 2 galvas un 4 rokas...:)

Atbildēt

Jurkānam

08.01.2019. 22:00

A tu paprasīji tam jūdasam, cik viņš latviešus "apēda" un par cik krievu koka rubļiem?

Atbildēt

Ar tādiem draugiem, ienaidniekus nevajag.

08.01.2019. 21:09

Jarkāna pateicība ir, tagad vajag LTF pirmā kongresa delegātes Ždanokas pateicību profesoram Vulfsonam. Aģenti viens otru apsveic.

Atbildēt

Artūrs

08.01.2019. 20:56

»

A.P.

“Melno maisu” melnā enerģija Latvijā ir izraisījusi jaunu neprognozētu procesu – piespiedusi PSKP/VDK morālos kastrātus (“melno maisu” autorus) un viņu centīgos izpalīgus sāk sava veida kontruzbrukumu – sākt aktīvi taisnoties un visā frontē izvērst pašslavināšanos. “Stukaču” kartotēkas publicēšana milzīgā...


Bet tā jau bija parkartošanas!

Parkartošanos sāka Andropovs, jo redzeja, ka viss iet uz grunti.
Nevarēja vairs Pasaules Revolucijas Vārdā uzturēt armijas un buvet sociālismu Nikaragvā, āfrika, Kubā un DDR.....

DDR ir labs piemers salīdzināt ar Rietumvāciju!!!

Kad Gorbačovs nevarēja nodzēst DDR parādus, tā robeža un Berlīnes mūris krita!!!

Atbildēt

Edge

08.01.2019. 19:13

"Mērķējām komunismam - trāpījām tautai." (A.Zinovjevs)
Noder atcerēties, kad sākās brašā Padomju Latvijas "šāvēja" politiskās karjeras noriets. Kā tikai no tumšākajiem Latvijas vēstures akačiem un pakšiem sāka līst ārā bijušie Arāja-Cukura-Veisa zoderkomandas cīnītāji un idejiskie pēcteči, tā Mavriks sāka dziedāt pa visam citu dziesmu.
Mavriks Vulfsons
UZRUNA EBREJU GENOCĪDA UPUŖU PIEMIŅAS DIENĀ 1991. G. 24. NOVEMBRĪ RUMBULĀ (Jaunā Gaita nr. 187, jūnijs 1992)

Atbildēt

08.01.2019. 19:12

Andropovs bija žīds, Vulfsons bija žīds - step by step tika realizēta masonu politika sagraut PSRS. Vulfsons rīkojās saskaņoti ar masoniem un Ndropovu. Ja viņš to darītu uz savu galvu, viņu nogalinātu vai ieliktu cietmā! Vai nesaprotat, ka tas bija teātris?

Atbildēt

Edge

08.01.2019. 19:03

"Boriss Pugo toreiz nesaprata, ka, „nogalinot Padomju Latviju”, Vulfsons sāka drupināt PSRS."
Vulfsons u.c. "perestroikas" reformatori paši to nesaprata, kaut gan labi zināja par 1917.g. "ģeopolitisko katastrofu" un tās sekām. Vulfsona un vairākuma "pārbūvnieku" (t.sk. Jurkāna) politiskais liktenis to spilgti apliecina. Ne jau tādu likteni bija ieplānojis Vulfsons, Neilands, Ķezbers u.c. "gaišo spēku" pārstāvji. Starp citu, "Bet izlasiet Vulfsona runu: viņš nekur nerunāja par izstāšanos no Padomju Savienības. Jā, bija okupācija, bet netika pateikts, ko darīt tālāk." Jānis Peters: Inteliģence neaizgāja pa varas iegūšanas ceļu (diena.lv)

Atbildēt

formula

08.01.2019. 18:22

»

josker

ja padomju vara butu atradusi tadus maisus pie vaciešie, cik no tiem stukačiem butu dzīvi


Vai tu par to "padomju varu" ,kuru Latvijā apsveica un ar sev deleģētām tiesībām ieviesa biedrs Ulmanis? Tad kura vara te galu galā ir nelikumīga?
Gaudosim par pagātni vai tomēr strādāsim?

Atbildēt

ome69

08.01.2019. 18:00

»

josker

ja padomju vara butu atradusi tadus maisus pie vaciešie, cik no tiem stukačiem butu dzīvi


bedigi ka liela daļa sabiedribas vairak želo čekistus, stukāčus , komunistus , bet ne to upurus

Atbildēt

jurka

08.01.2019. 17:57

»

biante

maveriks bija pirmais kas bučoja krievu tankus 1940 gada ar berklavu abi pat pierem sasitušies sacenšoties kurš pirmais to nobučos,, publicejat maverika runu ko tas teica rumbula,, visi latvieši ir noziedznieki a dumjais latvietis tam ordeni


kapec neruna par to ka 70 gados tika safabricetas pravas pret 21 policijas bataljonu, utt 10 nevainigu cilveku tika soditi ar nāvi ,, bet tiesataji joprojam starp mums.. busse prokurors, tads krastiņs vel 1995 LU juristiem lekcijas lasija.. utt

Atbildēt

kurmis

08.01.2019. 17:54

»

A.P.

“Melno maisu” melnā enerģija Latvijā ir izraisījusi jaunu neprognozētu procesu – piespiedusi PSKP/VDK morālos kastrātus (“melno maisu” autorus) un viņu centīgos izpalīgus sāk sava veida kontruzbrukumu – sākt aktīvi taisnoties un visā frontē izvērst pašslavināšanos. “Stukaču” kartotēkas publicēšana milzīgā...


Okupētajā Latvijā fiziski tika iznīcināt neatkarīgās valsts drošības sistēma.Beidzoties okupācijai okupantu drošības sistēma netika neitralizēta,bet legāli un bez pretestības pārņēma varu izliekoties par brīvības cīnītājiem. Tagad esam bez pretestības spiesti vērot un klausīties viņu murgus par brīvības cīņām,jo izcīnīta ir tikai dažādu ranga kangaru brīvība apzagt un apmuļķot savu tautu.Šie murgi ir tik neiedomajami pārliecinoši,ka daudziem kļuvuši par neapgāžamu patiesību.A.P.šoreiz ir skaudri patiess,kaut gan citos gadījumos tiek pausts diametriāli pretējs un visu tautu nomelnojošs viedoklis.

Atbildēt

biante

08.01.2019. 17:53

»

varis brigades

uzskatu ka javac paraksti un jaizveido komisija kas atņemtu tos apbalvojumus kangariem utt


maveriks bija pirmais kas bučoja krievu tankus 1940 gada ar berklavu abi pat pierem sasitušies sacenšoties kurš pirmais to nobučos,, publicejat maverika runu ko tas teica rumbula,, visi latvieši ir noziedznieki a dumjais latvietis tam ordeni

Atbildēt

Asiirietis

08.01.2019. 17:33

Kurš var saskaitīt, cik mūsu brīvvalsts ordeņu un goda zīmju piesavinājuši sev Latvijas valstiskuma nodevēji. Zinu tikai vienu un tas ir L.Grantiņš, kurš attiecās no šo slepkavu rokām saņemt piešķirto apbalvojumu.

Atbildēt

formula

08.01.2019. 17:04

Šie gnīdas ļumpeņi,kas te vāvuļo komentos, nav nemaz tik nekaitīgi. Juku laikos tie aiz dusmām par pašu sačakarēto dzīvi visus savus kaimiņus pieliktu pie sienas.

Atbildēt

NON

08.01.2019. 16:32

pasaule un cilvēki "melni" un "balti" ir tikai bērniem un arī daļai pieaugušo līdz pat mūža galam. Minētais pozitīvais Vulfsonam iespējams, ka piemita, tikai piedalīšanos labi iestudētā teātrī, ko sauca par PSRS sabrukumu un Baltijas brīvības cīņām , nevajag dēvēt par nez kādu varonību. Viņam bija informācija un viņš to izmantoja un naivie viņu pielūdza...

Atbildēt

A.P.

08.01.2019. 16:19

“Melno maisu” melnā enerģija Latvijā ir izraisījusi jaunu neprognozētu procesu – piespiedusi PSKP/VDK morālos kastrātus (“melno maisu” autorus) un viņu centīgos izpalīgus sāk sava veida kontruzbrukumu – sākt aktīvi taisnoties un visā frontē izvērst pašslavināšanos. “Stukaču” kartotēkas publicēšana milzīgā apmērā atver acis sabiedrībai par to, kas patiesībā bija “atmoda”, “perestroika”, PSRS sagraušana, “neatkarīgas” Latvijas Republikas atjaunošana, iestāšanās ES. Nav ticams, ka “melno maisu” autori to paredzēja un gribēja stimulēt. Tagad pēc “melno maisu” satura publicēšanas sabiedrība ir ieguvusi lietišķus pierādījumus par unikālo afēru bijušajā sociālisma lielvalstī. Sabiedrībā ir sācies nesaudzīgi nosodošs uzbrukums PSKP/VDK morālajiem kastrātiem – latviešu šodienas dzīves saimniekiem. Tāpēc nav nekāds brīnums tikšanās ar PSKP/VDK morālo kastrātu kontruzbrukumu, kuru pagaidām (2019.g.janv.sākumā) visspilgtāk iezīmē Jurkāna un Avotiņa publikācijas. Latvijas sabiedrībai vēsturisko patiesību par visjaunāko laiku odiozajiem sociāli politiskajiem notikumiem sāka izskaidrot no 2013.gada oktobra interneta portālos “Informācijas aģentūra” un “Pietiek”. Publikācijās galvenā uzmanība tika pievērsta trim faktiem. Sabiedrība tika aicināta saprast, ka 1) “atmoda” un “perestroika” bija PSKP/VDK vadības amorālākās daļas projekts, 2) LR atjaunošana ir simulakrs, 3) pēc PSRS sabrukuma varu saglabāja PSKP/VDK nomeklatūras kadri, kuri nekavējoties piesavinājās sabiedriskos īpašumus. Publikācijām internetā noteikti bija zināma rezonanse patstāvīgi un kritiski domājošo cilvēku apziņā. Katrā ziņā ir jāņem vērā tas, ka grūti ir ticēt tik viltīgu sociāli politisko mahināciju iespējamībai, jo viss taču bija tik skaisti pasniegts – “brīvība”, “neatkarība”, “demokrātija”, “pašiem sava valsts”, “atgriešanās Eiropā”. Obligāti jāņem vērā latviešu inteliģences (“varas inteliģences”) nacionālā nodevība, atbalstot krimināli oligarhisko valstiskumu ar noziegumu brīvību. Turklāt mūsdienās vārdam vairs nav tāds spēks, kāds bija senāk. Cita lieta ir ieraudzīt “aģenta kartiņas”, kuras ir visiem “brīvības”, “neatkarības”, “demokrātijas” utt. solītājiem, LTF, “atmodas” lāčplēšiem un “gaišajiem spēkiem”, “brīvvalsts” vadītājiem, ministriem, deputātiem, šodienas miljonāriem. Nav ne mazāko šaubu, ka turpināsies sabiedrības uzbrukums oligarhiem, valdošajai kliķei. Nav ne mazāko šaubu, ka izvērtīsies arī PSKP/VDK morālo kastrātu organizētais kontruzbrukums, cenšoties saglabāt līdz šim veiksmīgi iezombēto priekšstatu par saviem varoņdarbiem latviešu tautas un Latvijas valsts labā. Turpmāk viss būs atkarīgs no latviešu sabiedrības pašcieņas, pieļaujot vai nepieļaujot jaunas krāpšanās plūdus. PSKP/VDK morālo kastrātu un viņu atbalstītāju stāvoklis ir ļoti nopietns, jo runa ir par viņu varas leģitimitāti, varas apdraudētību. Tāpēc nav izslēgta fiziskā izrēķināšanās ar tiem, kuri uzdrošinās atklāti vērsties pret tautas nodevējiem un tautas laupītājiem. Latvijā ir sākusies specifiska “šķiru cīņa”, kas reizē ir cīņa par varu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

21

Pūce un meža kapitālvērtība

FotoKoku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu parādīt, ko nozīmē koncentrēšanās tikai uz meža kapitālvērtību, nedomājot par citām meža vērtībām. Uzreiz gan teikšu, ka mans stāsts, lai būtu saprotamāks, ir vienkāršots, taču noteikumu grozījumu būtību tas atspoguļo adekvāti.
Lasīt visu...

21

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

FotoIepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka diezgan nepilnīga un dažādi interpretēta, iespējams, informācijas trūkuma dēļ. Tādēļ vēlos uzrunāt Latvijas sabiedrību, lai kliedētu neskaidrības un sniegtu informāciju par notiekošo. 
Lasīt visu...

21

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

FotoPienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs jāuzņemas valsts vadība. Būs jānovērš esošie traucējumi sabiedrības darbībā un jāveic pārkārtojumi, lai izveidotu normālu, cilvēcisku sabiedrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...