Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka
Foto

Viņš pats sev bija varonis

Jānis Jurkāns
08.01.2019.
Komentāri (65)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Valodiņa

21.01.2019. 00:14

Starp citu - latviešu valodā arī ir tikai vārds ŽĪDS. Un nav tur nekā tāda kas būtu nepareizs vai aizvainojošs. Vārds ebrejs ir komunistu piespiedu kārtā ieviests svešvārds. Tas savukārt gan īstu žīdu tikai apvaino.

Atbildēt

hans

12.01.2019. 11:00

»

kopsavilkums:

tad jau PSRS sabrukuma izpildījums bija dižākā un veiksmīgākā sazvērestība pasaules vēsturē


Vai bez šī sabrukuma varētu rasties komunistu--miljonāru pulki?Vai bez šī sabrukuma būtu pavēries milzīgs preču noieta tirgs kapitāla pasaulei?Latvijā vien veco rietumu auto grabažu pārdošanas,apkalpošanas tirgs,kura dēļ tika likvidēta dzelzceļa konkurence utt.?

Atbildēt

Ivans Jurkans

10.01.2019. 15:15

kā īstens stukačs mēģina pārstāvēt Mavriku aizkapa dzīvē. Vai cirvim ir dotas tādas tiesības un kāpēc nevar paklusēt?

Atbildēt

neslavēsim par daudz, Jurkān

10.01.2019. 13:24

Es izkritu vēstures eksāmenā pie Vulfsona, jo 100 % nezināju melīgo vēsturi. Toreiz vēl Vulfsons slavēja PSRS. Pēc daudziem gadiem viņš atzina savu kļūdu, ka tiešām bija akli ticējis PSRS politikai un visādos veidos mēģināja izpirkt savu vainu atklājot patiesību par LTKaru un PSRS. Viņš bija šķiet,pats pirmais, kas atzinās, ka ir pilnībā kļūdījies. Tāpēc es viņu neidealizēju, kā to dara Jurkāns šeit.

Atbildēt

jons

10.01.2019. 12:50

»

varis brigades

uzskatu ka javac paraksti un jaizveido komisija kas atņemtu tos apbalvojumus kangariem utt


Viņi.jau ordeņus ir saņēmuši pateicībā par savu melno darbu kolaborantu varas stiprināšanā un noturēšanā.Tikai šī melnā pateicība ir iesaiņota neatkarības kastītē ar valsts zieģeļiem.

Atbildēt

Gatim

10.01.2019. 12:31

Paldies,ka atgādinājāt Lifšica kunga rakstīto patiesību!

Atbildēt

to kopsavilkums

10.01.2019. 06:55

»

kopsavilkums:

tad jau PSRS sabrukuma izpildījums bija dižākā un veiksmīgākā sazvērestība pasaules vēsturē


PSRS, kā smirdīgās Krievijas imperasķijas apogeja, sabrukums bija labākais, kas pagājušā gadsimtā noticis. Atlicis tikai atrisināt tās nožēlojamā "ogrizoka" problēmu

Atbildēt

Uldis

10.01.2019. 06:49

Ar Jurkāna rekomendācijām pa taisno uz elli!

Atbildēt

Gatis

10.01.2019. 00:13

Vulfsona reportāža

2000.g. 22.II Dienā bija publicēts Mavrika Vulfsona raksts Raudzīties uz priekšu, par antisemītismu bez smaida. Pats būdams ebrejs un Sibīrijas briesmu pārdzīvotājs, vēlos komentēt šo rakstu.

Ievēroju, ka Vulfsons katrā savā rakstā mēdz vienkārši pārlekt no Otrā pasaules kara sākuma, pilnīgi ignorējot boļševiku nežēlīgo Latvijas okupāciju, uz vācu karaspēka ierašanos Latvijā. Vulfsons raksta, ka ebreji nevarēja būt valsts ierēdņi. Tas neatbilst patiesībai. Latgalē, kur es tolaik dzīvoju, Krāslavas pilsētas galva bija ebrejs, kurš izveidoja pilsētas ģerboni. Rēzeknes pilsētas valdē strādāja ebrejs, pilsētas skolu ārsts bija ebrejs utt. Tāpat Latvijas Universitātē bija divas ebreju studentu cionistiskās korporācijas. Notika arī akadēmiskā konference; kurā piedalījās ebreju studenti no citām valstīm. Pašlaik Čikāgā ASV dzīvo poļu ebrejs, kurš pats šajā konferencē piedalijās un tagad ir Čikāgas Cionistu organizācijas prezidents. Ja Vulfsons raksta par Pērkonkrusta represijām pret viņa vadoņiem, tad viņam būtu jāpiemin ari otrā pretvalstiskā organizācija Komunistiskā partija, kurā viņš pats darbojās kā aktīvs biedrs. Pēc 1940. gada 17. jūnija Latvijas okupācijas kompartijas locekļi iekļāvās NKVD un sāka iznīcināt jūdaismu, cionismu, ebreju nacionālo kultūru un senebreju valodu. Ik dienas nevainīgi cilvēki tika apcietināti, iznīcināti vai izsūtīti uz Sibīrijas gulagiem un katorgu: Tas bija padomju holokausts, par kuru Vulfsons vispār nekad neko nesaka, kurā piedalījās visi komunisti, ieskaitot Vulfsonu pašu.

Kad sākās karš, NKVD iefiltrēja Arāja zonderkomando savus aģentus, kuri palīdzēja Arājam iznīcināt ebrejus. Pēc kara tie paši NKVD dalībnieki strādāja ēkā Stabu un Brīvības ielas stūri. Piemēram, viens no šādiem konspiratoriem bija Boriss Kinstlers, bijušais Arāja palīgs, kā arī Pavlova, kura saņēma augstas pakāpes balvu no NKVD par saviem «labajiem» darbiem. Arāja komandā Kinstlera pakļautībā darbojās arī J.Brencis, kurš nebija NKVD aģents, palika par gūstekni Berlinē un tika atvests atpakaļ uz Stabu ielas ēku, kur viņu pratināja viņa bijušais priekšnieks Kinstlers. šie notikumi ir ļoti labi pazīstami Vulfsonam pašam.

Vulfsonam nav nekādu tiesību runāt vai rakstīt par antisemītismu, jo Padomju Savienībā bija valsts oficiālais antisemītisms un piespiedu ebreju asimilācija. Vulfsons savos skolas gados cītīgi lasīja Marksa literatūru laivā Daugavas vidū, lai izvairītos no politiskās policijas. Pēc tam Vulfsons kļuva šis antisemītiskās partijas ļoti aktīvs biedrs, piedaloties pretvalstisko darbību veidošanā. Prokuratūrai Vulfsona lieta būtu cītīgi jāizmeklē un jāsauc viņš pie atbildības.

Naums Lifšics, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris, ekonomisko zinātņu kandidāts

Diena, 2000.g. 11. marts

Atbildēt

Yess

10.01.2019. 00:10

»

jaajaa

...vai nav par smagi teikts ?...par tām asinīm


Asinis bija tikai, kad priekšādu grieza

Atbildēt

Niknais

10.01.2019. 00:06

Divkosis, Itu Kozakēviču nez kāpēc piemirsa pieminēt, laikam jau tādèļ, ka viņa bija īstāka poliete par Janku

Atbildēt

Gatis

09.01.2019. 23:55

Var jau saprast radījumus, kuri dzied slavas dziesmas čekas ziņotājiem. Būt par padomju okupantu pakalpiņu, daudziem bija liels gods.

Atbildēt

Neofašistiskais liberālisms

09.01.2019. 20:17

»

kopsavilkums:

tad jau PSRS sabrukuma izpildījums bija dižākā un veiksmīgākā sazvērestība pasaules vēsturē


Tā varētu teikt. Ja vēl zinām un pievienojam tam procesus, kuri tajā pat laika posmā norisinājās pasaulē, tad bilde kļūst pavisam skaidra.
Vai tad pēc 90'tajiem daudz esat dzirdējuši par narko baronu un mafiju arestiem, taču nē. Tie pavisam vienkārši pazuda no dienas kārtības, jo bija notikusi pasaules mēroga vienošanās par sadarbību, kuras rezultātā banku vara saplūda ar organizēto noziedzību. Sak, kāda jēga mums vienam otru nogalināt, ja varam sadalīt sfēras un mierīgi līdzāspastāvot pelnīt uz vientiešu rēķina.

Atbildēt

west

09.01.2019. 10:39

»

A.P.

Jurkāns, protams, melos līdz kapa malai. Starp LKP/VDK morālo kastrātu pakalpiņiem ("labiem cilvēkiem", kā par pirmo ārlietu ministru 90.gada sākumā teica kāds VDK štata kadrs, liekot nepārprotami zināt par ministra sadarbību ar "orgāniem") noteikti bija un joprojām eksistē morāli un garīgi adekvāti...


Precīzi!
Piebildīšu vien, ka šie jurkāni, godmaņi, gaiļi u.c., ir īpaši nelieši, jo "darbojas" politikā, kas novedusi Latviju pilnīgā bankrotā un ved latviešus kā nāciju uz izmiršanu, pie tam katastrofālā ātrumā.

Atbildēt

Ja tas tā ir

09.01.2019. 10:13

»

L.Grantiņš LRTT

Slavināt to, kurš pašrocīgi šāva latviešu virsniekus, var tikai tāds, kurš pie izdevības šaus atkal


Katrs noziegums ir jāizmeklē un jānodod atklātībai, ar visām sekām, t.sk. tiesiskām sekām. Ja ir zināmi fakti vai aizdomas, tad tā ir atbildība pret cietušajiem - upuriem un viņu tuviniekiem. Tā ir arī morālā atbildība pret vēsturisko patiesību.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

09.01.2019. 09:12

Slavināt to, kurš pašrocīgi šāva latviešu virsniekus, var tikai tāds, kurš pie izdevības šaus atkal !

Atbildēt

garnele

09.01.2019. 06:34

»

AG

VIENS SMIRDĪGS MĒSLS UN LATVJU TAUTAS IENAIDNIEKS SLAVĒ OTRU TĀDU PAŠU...UN, PROTAMS, LAPSIŅŠ DOD IESPĒJU ŠIEM REKLAMĒTIES


isi , patiesi un patiesi smuki uzrakstits,, normala valsti maveriks un jurkans labāka gadijuma sedetu cietuma..

Atbildēt

jautaajums

09.01.2019. 06:26

»

jaajaa

...bet tieši to es arī saku !...sākumā, kad pirmo reizi V parādījās, arī par viņiem nobalsoju...par Zatleru toreiz...:D...aptina kā dēlu...:)...bet par ES nepiekrītu, par mazu mēs esam vieni, krievs pievienotu ar varu atpakaļ...un, ja kas, man patīk, ka Latvijai ES ir veto tiesības...tādas pat, kā visiem...


Vai veto tiesības pret migrantiem tika izmantotas?Vai veto tiesības pret nevienlīdzīgam subsīdijām tika izmantotas,vai veto tiesības pret bezjēdzīgām ES regulam tiek izmantotas?
Vai Latvija tiks atdota Krievijai ir atkarīgs no lielajiem onkuļiem.Vispār jau versijas par PSRS II klīst.Ja saimnieki tā izlems tad ES nebūs palīgs.

Atbildēt

Dr. Aiskule

09.01.2019. 00:08

Vai varētu, lūdzu, precizēt, kurš tieši Jānis Jurkāns ir šī apcerējuma autors: Jānis Jurkāns angļu valodas un sētu krāsošanas eksperts vai Jānis Jurkāns aktieris un dramaturgs?

Atbildēt

Kā vienmēr Jānis raksta topā

08.01.2019. 23:36

Jānis jurkāns - tev vienmēr ir gaišas, pareizas domas. Tādus cilvēkus tumšie spēki neieredz un aplej ar dubļiem. To saku nevis par dumjiem koment';ariem, bet citiem, it kā gudrākiem, bet kuri runā aplamības. Tu tepat tikpat precīzi rakstīji arī par Nilu Ušākovu, ka Saskaņa nav "šķistoša kafija".
Priecājo, ka latvijā ir gaiši prāti, kā Jānis Jurkāns un Co.

Atbildēt

Edge

08.01.2019. 23:27

»

jaajaa

...ASV nekad nedzēsīs savus parādus...:D...nav neviena, kas spētu viņus piespiest...un dolāra segums īstenībā ir armija...un tas ir stiprāks segums par zeltu


Armija stipra, taču ekonomikas u.c. objektīvi pastāvošos likumus bezgalīgi ignorēt nevarēs. PSRS sabrukums to spilgti apliecināja. Vērojam notiekošo - gaidām ziņas.
“The crisis is not going away,” the Secretary of Homeland Security, Kirstjen Nielsen, wrote on Twitter. “It is getting worse.”

Atbildēt

AG

08.01.2019. 23:24

VIENS SMIRDĪGS MĒSLS UN LATVJU TAUTAS IENAIDNIEKS SLAVĒ OTRU TĀDU PAŠU...UN, PROTAMS, LAPSIŅŠ DOD IESPĒJU ŠIEM REKLAMĒTIES !!!

Atbildēt

jaajaa

08.01.2019. 22:52

»

Edge

Kad Tramps sāks dzēst ASV parādu, kas ar '000 000 000 000 rakstāms, tad oi,oi,oi, kas kritīs...


...ASV nekad nedzēsīs savus parādus...:D...nav neviena, kas spētu viņus piespiest...un dolāra segums īstenībā ir armija...un tas ir stiprāks segums par zeltu...:)

Atbildēt

Edge

08.01.2019. 22:49

»

A.P.

“Melno maisu” melnā enerģija Latvijā ir izraisījusi jaunu neprognozētu procesu – piespiedusi PSKP/VDK morālos kastrātus (“melno maisu” autorus) un viņu centīgos izpalīgus sāk sava veida kontruzbrukumu – sākt aktīvi taisnoties un visā frontē izvērst pašslavināšanos. “Stukaču” kartotēkas publicēšana milzīgā...


Mērķis skaidrs, uzdevumi noteikti - pie darba A.P., pie pilsonīšu maldināšanas!
Tuvākajos gados ir sagaidāma jaunas "vienotās Eiropas arhitektūras" tapšana, un Latvijai būtu smagi jāstrādā, lai šo procesu laikā iekļūtu Eiropas Savienības (ES) kodolā, šādu viedokli LTV "Rīta panorāmā" pauda Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V). (NRA, 27.marts, 2017)

Atbildēt

jaajaa

08.01.2019. 22:48

»

A.P.

Tipiska aplamība! Kāda "sava valsts"? Vara taču palika tiem pašiem no PSKP/VDK! Turklāt vara palika PSKP/VDK izdzimteņiem, kuri visu pievāca sev! LR sāka valdīt fundamentāli cilvēciskie atkritumi. Viņi to dara nomaskējušies ar LR valstiski simbolisko atribūtiku, lai apmuļķotu tautu, kas viņiem lieliski...


...bet tieši to es arī saku !...sākumā, kad pirmo reizi V parādījās, arī par viņiem nobalsoju...par Zatleru toreiz...:D...aptina kā dēlu...:)...bet par ES nepiekrītu, par mazu mēs esam vieni, krievs pievienotu ar varu atpakaļ...un, ja kas, man patīk, ka Latvijai ES ir veto tiesības...tādas pat, kā visiem lielajiem...:)

Atbildēt

Edge

08.01.2019. 22:45

»

Artūrs

Bet tā jau bija parkartošanas...


Kad Tramps sāks dzēst ASV parādu, kas ar '000 000 000 000 rakstāms, tad oi,oi,oi, kas kritīs...
PSRS sagraušana - tā bija milzīga Rietumu stratēģiskā kļūda, ko pieļāva aiz alkatības un Gorbačova nodevības. Un reālajā ekonomikas sektorā strādājošajiem nekas te 1988.g. uz leju negāja, tāpēc 1990.g. nekādos parādos Latvija nebija iekūlusies.

Atbildēt

jaajaa

08.01.2019. 22:38

»

lauķis

lai mums (latviešiem) būtu sava valsts


...tā ir...bet tad vajag no viņiem pamācīties...ja es pareizi zinu(varbūt kļūdos), tad Izraēlā nav privātu banku...tikai valstij piederošas...un pret visiem muslimiem riņķī viņi stāv kā siena...un nav viņiem 2 galvas un 4 rokas...:)

Atbildēt

Jurkānam

08.01.2019. 22:00

A tu paprasīji tam jūdasam, cik viņš latviešus "apēda" un par cik krievu koka rubļiem?

Atbildēt

Ar tādiem draugiem, ienaidniekus nevajag.

08.01.2019. 21:09

Jarkāna pateicība ir, tagad vajag LTF pirmā kongresa delegātes Ždanokas pateicību profesoram Vulfsonam. Aģenti viens otru apsveic.

Atbildēt

Artūrs

08.01.2019. 20:56

»

A.P.

“Melno maisu” melnā enerģija Latvijā ir izraisījusi jaunu neprognozētu procesu – piespiedusi PSKP/VDK morālos kastrātus (“melno maisu” autorus) un viņu centīgos izpalīgus sāk sava veida kontruzbrukumu – sākt aktīvi taisnoties un visā frontē izvērst pašslavināšanos. “Stukaču” kartotēkas publicēšana milzīgā...


Bet tā jau bija parkartošanas!

Parkartošanos sāka Andropovs, jo redzeja, ka viss iet uz grunti.
Nevarēja vairs Pasaules Revolucijas Vārdā uzturēt armijas un buvet sociālismu Nikaragvā, āfrika, Kubā un DDR.....

DDR ir labs piemers salīdzināt ar Rietumvāciju!!!

Kad Gorbačovs nevarēja nodzēst DDR parādus, tā robeža un Berlīnes mūris krita!!!

Atbildēt

Edge

08.01.2019. 19:13

"Mērķējām komunismam - trāpījām tautai." (A.Zinovjevs)
Noder atcerēties, kad sākās brašā Padomju Latvijas "šāvēja" politiskās karjeras noriets. Kā tikai no tumšākajiem Latvijas vēstures akačiem un pakšiem sāka līst ārā bijušie Arāja-Cukura-Veisa zoderkomandas cīnītāji un idejiskie pēcteči, tā Mavriks sāka dziedāt pa visam citu dziesmu.
Mavriks Vulfsons
UZRUNA EBREJU GENOCĪDA UPUŖU PIEMIŅAS DIENĀ 1991. G. 24. NOVEMBRĪ RUMBULĀ (Jaunā Gaita nr. 187, jūnijs 1992)

Atbildēt

08.01.2019. 19:12

Andropovs bija žīds, Vulfsons bija žīds - step by step tika realizēta masonu politika sagraut PSRS. Vulfsons rīkojās saskaņoti ar masoniem un Ndropovu. Ja viņš to darītu uz savu galvu, viņu nogalinātu vai ieliktu cietmā! Vai nesaprotat, ka tas bija teātris?

Atbildēt

Edge

08.01.2019. 19:03

"Boriss Pugo toreiz nesaprata, ka, „nogalinot Padomju Latviju”, Vulfsons sāka drupināt PSRS."
Vulfsons u.c. "perestroikas" reformatori paši to nesaprata, kaut gan labi zināja par 1917.g. "ģeopolitisko katastrofu" un tās sekām. Vulfsona un vairākuma "pārbūvnieku" (t.sk. Jurkāna) politiskais liktenis to spilgti apliecina. Ne jau tādu likteni bija ieplānojis Vulfsons, Neilands, Ķezbers u.c. "gaišo spēku" pārstāvji. Starp citu, "Bet izlasiet Vulfsona runu: viņš nekur nerunāja par izstāšanos no Padomju Savienības. Jā, bija okupācija, bet netika pateikts, ko darīt tālāk." Jānis Peters: Inteliģence neaizgāja pa varas iegūšanas ceļu (diena.lv)

Atbildēt

formula

08.01.2019. 18:22

»

josker

ja padomju vara butu atradusi tadus maisus pie vaciešie, cik no tiem stukačiem butu dzīvi


Vai tu par to "padomju varu" ,kuru Latvijā apsveica un ar sev deleģētām tiesībām ieviesa biedrs Ulmanis? Tad kura vara te galu galā ir nelikumīga?
Gaudosim par pagātni vai tomēr strādāsim?

Atbildēt

ome69

08.01.2019. 18:00

»

josker

ja padomju vara butu atradusi tadus maisus pie vaciešie, cik no tiem stukačiem butu dzīvi


bedigi ka liela daļa sabiedribas vairak želo čekistus, stukāčus , komunistus , bet ne to upurus

Atbildēt

jurka

08.01.2019. 17:57

»

biante

maveriks bija pirmais kas bučoja krievu tankus 1940 gada ar berklavu abi pat pierem sasitušies sacenšoties kurš pirmais to nobučos,, publicejat maverika runu ko tas teica rumbula,, visi latvieši ir noziedznieki a dumjais latvietis tam ordeni


kapec neruna par to ka 70 gados tika safabricetas pravas pret 21 policijas bataljonu, utt 10 nevainigu cilveku tika soditi ar nāvi ,, bet tiesataji joprojam starp mums.. busse prokurors, tads krastiņs vel 1995 LU juristiem lekcijas lasija.. utt

Atbildēt

kurmis

08.01.2019. 17:54

»

A.P.

“Melno maisu” melnā enerģija Latvijā ir izraisījusi jaunu neprognozētu procesu – piespiedusi PSKP/VDK morālos kastrātus (“melno maisu” autorus) un viņu centīgos izpalīgus sāk sava veida kontruzbrukumu – sākt aktīvi taisnoties un visā frontē izvērst pašslavināšanos. “Stukaču” kartotēkas publicēšana milzīgā...


Okupētajā Latvijā fiziski tika iznīcināt neatkarīgās valsts drošības sistēma.Beidzoties okupācijai okupantu drošības sistēma netika neitralizēta,bet legāli un bez pretestības pārņēma varu izliekoties par brīvības cīnītājiem. Tagad esam bez pretestības spiesti vērot un klausīties viņu murgus par brīvības cīņām,jo izcīnīta ir tikai dažādu ranga kangaru brīvība apzagt un apmuļķot savu tautu.Šie murgi ir tik neiedomajami pārliecinoši,ka daudziem kļuvuši par neapgāžamu patiesību.A.P.šoreiz ir skaudri patiess,kaut gan citos gadījumos tiek pausts diametriāli pretējs un visu tautu nomelnojošs viedoklis.

Atbildēt

biante

08.01.2019. 17:53

»

varis brigades

uzskatu ka javac paraksti un jaizveido komisija kas atņemtu tos apbalvojumus kangariem utt


maveriks bija pirmais kas bučoja krievu tankus 1940 gada ar berklavu abi pat pierem sasitušies sacenšoties kurš pirmais to nobučos,, publicejat maverika runu ko tas teica rumbula,, visi latvieši ir noziedznieki a dumjais latvietis tam ordeni

Atbildēt

Asiirietis

08.01.2019. 17:33

Kurš var saskaitīt, cik mūsu brīvvalsts ordeņu un goda zīmju piesavinājuši sev Latvijas valstiskuma nodevēji. Zinu tikai vienu un tas ir L.Grantiņš, kurš attiecās no šo slepkavu rokām saņemt piešķirto apbalvojumu.

Atbildēt

formula

08.01.2019. 17:04

Šie gnīdas ļumpeņi,kas te vāvuļo komentos, nav nemaz tik nekaitīgi. Juku laikos tie aiz dusmām par pašu sačakarēto dzīvi visus savus kaimiņus pieliktu pie sienas.

Atbildēt

NON

08.01.2019. 16:32

pasaule un cilvēki "melni" un "balti" ir tikai bērniem un arī daļai pieaugušo līdz pat mūža galam. Minētais pozitīvais Vulfsonam iespējams, ka piemita, tikai piedalīšanos labi iestudētā teātrī, ko sauca par PSRS sabrukumu un Baltijas brīvības cīņām , nevajag dēvēt par nez kādu varonību. Viņam bija informācija un viņš to izmantoja un naivie viņu pielūdza...

Atbildēt

A.P.

08.01.2019. 16:19

“Melno maisu” melnā enerģija Latvijā ir izraisījusi jaunu neprognozētu procesu – piespiedusi PSKP/VDK morālos kastrātus (“melno maisu” autorus) un viņu centīgos izpalīgus sāk sava veida kontruzbrukumu – sākt aktīvi taisnoties un visā frontē izvērst pašslavināšanos. “Stukaču” kartotēkas publicēšana milzīgā apmērā atver acis sabiedrībai par to, kas patiesībā bija “atmoda”, “perestroika”, PSRS sagraušana, “neatkarīgas” Latvijas Republikas atjaunošana, iestāšanās ES. Nav ticams, ka “melno maisu” autori to paredzēja un gribēja stimulēt. Tagad pēc “melno maisu” satura publicēšanas sabiedrība ir ieguvusi lietišķus pierādījumus par unikālo afēru bijušajā sociālisma lielvalstī. Sabiedrībā ir sācies nesaudzīgi nosodošs uzbrukums PSKP/VDK morālajiem kastrātiem – latviešu šodienas dzīves saimniekiem. Tāpēc nav nekāds brīnums tikšanās ar PSKP/VDK morālo kastrātu kontruzbrukumu, kuru pagaidām (2019.g.janv.sākumā) visspilgtāk iezīmē Jurkāna un Avotiņa publikācijas. Latvijas sabiedrībai vēsturisko patiesību par visjaunāko laiku odiozajiem sociāli politiskajiem notikumiem sāka izskaidrot no 2013.gada oktobra interneta portālos “Informācijas aģentūra” un “Pietiek”. Publikācijās galvenā uzmanība tika pievērsta trim faktiem. Sabiedrība tika aicināta saprast, ka 1) “atmoda” un “perestroika” bija PSKP/VDK vadības amorālākās daļas projekts, 2) LR atjaunošana ir simulakrs, 3) pēc PSRS sabrukuma varu saglabāja PSKP/VDK nomeklatūras kadri, kuri nekavējoties piesavinājās sabiedriskos īpašumus. Publikācijām internetā noteikti bija zināma rezonanse patstāvīgi un kritiski domājošo cilvēku apziņā. Katrā ziņā ir jāņem vērā tas, ka grūti ir ticēt tik viltīgu sociāli politisko mahināciju iespējamībai, jo viss taču bija tik skaisti pasniegts – “brīvība”, “neatkarība”, “demokrātija”, “pašiem sava valsts”, “atgriešanās Eiropā”. Obligāti jāņem vērā latviešu inteliģences (“varas inteliģences”) nacionālā nodevība, atbalstot krimināli oligarhisko valstiskumu ar noziegumu brīvību. Turklāt mūsdienās vārdam vairs nav tāds spēks, kāds bija senāk. Cita lieta ir ieraudzīt “aģenta kartiņas”, kuras ir visiem “brīvības”, “neatkarības”, “demokrātijas” utt. solītājiem, LTF, “atmodas” lāčplēšiem un “gaišajiem spēkiem”, “brīvvalsts” vadītājiem, ministriem, deputātiem, šodienas miljonāriem. Nav ne mazāko šaubu, ka turpināsies sabiedrības uzbrukums oligarhiem, valdošajai kliķei. Nav ne mazāko šaubu, ka izvērtīsies arī PSKP/VDK morālo kastrātu organizētais kontruzbrukums, cenšoties saglabāt līdz šim veiksmīgi iezombēto priekšstatu par saviem varoņdarbiem latviešu tautas un Latvijas valsts labā. Turpmāk viss būs atkarīgs no latviešu sabiedrības pašcieņas, pieļaujot vai nepieļaujot jaunas krāpšanās plūdus. PSKP/VDK morālo kastrātu un viņu atbalstītāju stāvoklis ir ļoti nopietns, jo runa ir par viņu varas leģitimitāti, varas apdraudētību. Tāpēc nav izslēgta fiziskā izrēķināšanās ar tiem, kuri uzdrošinās atklāti vērsties pret tautas nodevējiem un tautas laupītājiem. Latvijā ir sākusies specifiska “šķiru cīņa”, kas reizē ir cīņa par varu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Moceklis Nils veic gājienu ar bandinieku: EP priekšvēlēšanu kampaņa ir sākusies

FotoLīdz Eiropas Parlamenta vēlēšanām atlikuši divi mēneši, un ir interesanti vērot, kā notiek “Saskaņas” līdera Nila Ušakova vēlēšanu kampaņa. Ir skaidri redzams, ka Ušakovu vairs neinteresē Rīgas domē notiekošais un Rīgas nākotne, – vienīgais viņa mērķis ir slēpt informāciju par notikušajām nelikumībām un maksimāli veiksmīgi izvairīties no pārmetumiem par pieļauto korupciju Rīgas domē, tajā skaitā par daudzajiem “Saskaņas” biedriem, kuri noformēti kā konsultanti dažādos pašvaldības uzņēmumos.
Lasīt visu...

6

Aicinām piketā pie Saeimas piedalīties ikvienu, kuru neapmierina stāvoklis dzīvnieku aizsardzības jomā Latvijā

FotoAicinām piedalīties piketā pie Saeimas trešdien, 27.martā plkst. 8.30 – 10.30 ikvienu, kuru neapmierina patiesais stāvoklis dzīvnieku aizsardzības jomā Latvijā!
Lasīt visu...

21

Prātojums par raibiem laikiem

FotoPrātoju par raibiem laikiem, gluži vai negaidīti uzkritušiem. Jutos pilnībā apradis ap mūsu sabiedrības mierīgo, bet neizbēgamo virzību uz arvien jauniem atklātības un caurspīdības krastiem. Ikkatrs viens jau esam aizpildījuši savā bankā anketu un svēti nozvērējušies, ka neesam kamieļi, ka cienījamās institūcijas kontos zagtu naudu neliksim un teroristiem nepārskaitīsim, un pārraugošās instances modri to visu pārrauga.
Lasīt visu...

21

Kur tad palika šie „riski nacionālajai drošībai”?

FotoJau vairākus mēnešus Latvijas sabiedrībai ir pieejams daļējs tā saucamo čekas maisu saturs, un atgādināšu – „kartītes” apskatei ir pieejamas ikvienam no mums. Loģisks jautājums būtu, vai kas ir mainījies pa šo laiku? Nē, pilnībā nekas, tikai sabiedrība uzzinājusi jaunus vārdus, kas savulaik tieši vai netieši ir iesaistījušies „kopīgajās” lopiskajās aktivitātēs ar PSRS KGB.
Lasīt visu...

21

Jaunās pamatšķiras un to sekmes

FotoAizvadītais XX gadsimts ir ievērojams ar kardinālu sabiedrības pārveidošanos. Zinātnes valodā sabiedrības pārveidošanos dēvē par sociālo transformāciju. XX gadsimtā būtiski izmainījās sabiedrības šķiriskā struktūra. Tas attiecas galvenokārt uz eiropeīdu civilizāciju, kaut gan analoģisks process bija sastopams arī citās civilizācijās.
Lasīt visu...

21

No visiem kaktiem lien ārā mošķi, kas vēlas mūsdienu Latviju padarīt par totalitāru zemi

FotoVai tiešām LTV izlems, kurš drīkst nomāt telpas, vadoties pēc tā, kāds viedoklis ir tam, kurš vēlas nomāt telpas? Pirmais atjaunotās Latvijas ārlietu ministrs Jānis Jurkāns mūslaikos vairs nebūs tiesīgs paust savas domas, ja viņš tās pauž nomātās LTV telpās? Vai Jurkānam tas, ko viņš vēlas paust, tagad jānes saskaņot uz Patiesības ministriju?
Lasīt visu...

21

Izglītības ministrija ir ļoti ieinteresēta aprobežotas nācijas radīšanā

FotoTas, ka katrs cenšas paķert to, kas nav piesiets vai ir slikti piesiets, zināms jau sen. Pēdējā laika izskanējusī informācija par kukuļdošanas gadījumiem ir tikai nelielā apmērā rezultējies fakts, par ko runāja un nojauta daudzi.
Lasīt visu...

6

Kamēr Jānis Sārts guļ uz NATO lauriem, Kremlis plūc augļus informācijas kaujas laukā

FotoJau kādu laiku atpakaļ līdztekus tādiem jau zināmiem formulējumiem kā bruņots konflikts un karš (konvencionāla karadarbība) parādījās vēl divi jauni termini – informatīvais karš un hibrīdkarš, kas būtībā ir sinonīmi. Visos iepriekš minētājos formulējumos viens no svarīgākajiem vārdiem ir tieši „karš”.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Augsti godātajam Latvijas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim - par pedagogu darba samaksas pieauguma grafika izpildi

Informējam, ka Ministru kabineta (turpmāk - MK) atbalstītajā un Saeimai iesniegtajā...

Foto

Atvērtās sabiedrības nacionālās īpatnības

Atvērtās sabiedrības idejas Latvijā kļuva populāras 80. gadu beigās. Daudzi no mums uzzināja, ka pretstatā atvērtai sabiedrībai pastāv arī slēgtā sabiedrība, kuru...

Foto

Par tikumu, bērnu drošību, fizisko un garīgo veselību: iesniegums Ilgai Šuplinskai, izglītības un zinātnes ministrei

Baudām aizvien lielāku materiālo labklājību. Tomēr vērojumi viena cilvēka mūža garumā...

Foto

Dieva dāvana, svētuma deficīts un algas

Acīmredzot latviešu tautas dzīvē kā Dieva dāvanu nākas uztvert neilgo padomju periodu. XX gs. 70.gados latviešu kultūras attīstībā tika sasniegta...

Foto

Kas mūsdienu politiķiem liek vairīties no leģionāriem?

Arī šogad pie Mātes Latvijas atnāks sirmie leģionāri. Varbūt kādam rokās būs necils ziedu pušķītis, cits iztiks bez tā....

Foto

Nu sajuka vienā katlā jums tie Aivaru Skrindu īpašumi un viņu sievas...

Raksta Jums korumpētākais un mafiozākais Valsts meža dienesta organizētā grupējuma šūniņas – Daugavpils nodaļas...

Foto

Valsts meža dienests: apgalvojumi par „mežziņu mafiju” ir abstrakti, pie mums viss labākajā kārtībā

Anda Krēsliņa (attēlā) vadītā Valsts meža dienesta iekšējās kontroles sistēma strādā lieliski,...

Foto

Vitālijs Reinbahs Augstākajā tiesā atkārtoti uzvar Rīgas mēru Nilu Ušakovu

12. martā juridisko pierādījumu trūkuma dēļ ar Augstākās tiesas lēmumu tika izbeigta tiesvedība saistībā ar Rīgas...

Foto

Zagļiem un teroristiem nav nacionalitātes

Kremlis reiz cerēja, ka ar Imantas betona bloku namu pagalmā uzaugušā naivā Nila palīdzību tam izdosies pārņemt varu un kontroli Rīgā...

Foto

Kā tālāk?

Uzrakstīju jau maisu atvēršanas dienā, bet ilgi šaubījos, vai manam vārdam būs kāds svars. Nemetu akmeni pirmais. Vispār nemetu. Nezinu, cik pats būtu stiprs,...

Foto

Sācies skaistumkonkurss pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām

No 6.marta drīkst iesniegt partiju sarakstus Eiropas Parlamenta vēlēšanām. Šķiet, ka šogad šīm vēlēšanām tiek pievērsta lielāka uzmanība nekā agrāk....

Foto

Lai mazinātu ekonomiskos noziegumus un krāpšanas, jāizskauž bezskaidras naudas maksājumi

Saistībā ar politiķu un VID priekšlikumiem mazināt skaidras naudas apriti, kas it kā "mazināšot ekonomiskos noziegumus",...

Foto

Visu vāciešu sterilizācija. Kaufmana plāns

„Vācieši nav cilvēki. No šā brīža vārds „vācietis” mums skan kā lāsts. No šā brīža vārds „vācietis” liek strādāt šautenes aptverei....

Foto

Vējonis uz atvadām vēlreiz mēģinās Latvijai uzdāvināt dzeguzes olu

Pašreizējais valsts prezidents Raimonds Vējonis, vadot pēdējos mēnešus savā amatā, nolēmis vēlreiz mēģināt „izbīdīt” Saeimā savu ieceri...

Foto

Pagrimuma realitāte jeb morālā poliūrija

Atkal medicīnas termins! Jā, pareizi! “Poliūrija” ir medicīnas termins. Bez tā nevarēsim iztikt. Tagad sociālajā publicistikā ir stabila situācija un stabila...

Foto

Prokuroru apsūdzība tiks pilnībā “iznīcināta”, ja kāds to vēlēsies dzirdēt

Šodien, pildot Šveices blēža Rudolfa Meroni finansiāli koruptīvo pasūtījumu un tieslietu ministra Jāņa Bordāna politisko uzstādījumu,...

Foto

Dažas ātras piezīmes par Emanuela Makrona eseju “Eiropas atdzimšanai”

Francijas prezidents Emanuels Makrons nācis klajā ar spēcīgu un skaidru redzējumu par Eiropas Savienības nākotni. Manuprāt, sen...

Foto

Eiropas atdzimšanai

Eiropas pilsoņi, ļaujiet man vērsties pie jums ne tikai vēstures un to vērtību vārdā, kas mūs vieno. Pēc dažām nedēļām Eiropas vēlēšanas kļūs izšķirošas,...

Foto

Mežonības klasifikācija, tautas mīmika un cilvēka kanons

Tagad lieliski iederas birokrātijas smalkajās aprindās iemīļotie vārdi “izaicinājums” un “risks”. Tos godam pelnījusi latviešu jaunā paaudze – tautai...

Foto

Kā trockisti radīja Eiropas LGBT kustību (Francijas piemērs), un kādi ir tās patiesie mērķi

Uz XXI gadsimta sākumu Rietumu sabiedrība ir kardināli mainījusies. Viendzimuma “laulību” legalizācija...

Foto

„Ellex Kļaviņš” atsakās no atzinuma sagatavošanas par OIK tiesiskuma izvērtējumu un iespējamo atcelšanu

Zvērinātu advokātu birojs (ZAB) Ellex Kļaviņš vienmēr ir ļoti atbildīgi izturējies pret interešu konflikta jautājumiem....

Foto

Mēs tiekam apšaudīti ar informācijas smagās artilērijas lādiņiem

Ņemot vērā dažādu apšaubāmas izcelsmes, anonīmu raksteļu parādīšanos interneta vidē un citur, gribētu ar jums par to mazliet...

Foto

Ārprātīgā eskalācija

2019.gada februāra beigās Latvijā organizētās noziedzības eskalācija (intensificēšanās) ir sasniegusi nacionāli ārprātīgu līmeni. Tas, kas notiek ar organizētās noziedzības nesodamību banku sfērā, Valsts bankas...

Foto

Viesstrādnieki kā politikas jaunais trends

Pēdējo dienu laikā vairākas partijas ir paziņojušas par saviem kandidātu sarakstiem Eiropas Parlamenta vēlēšanās. Nerunājot par šo cilvēku piemērotību darbam Eiropas...

Foto

Kādam jābūt manam prezidentam

Manam prezidentam jāpiemīt spējām sniegt runu ANO varas elitei, bet arī nebaidīties paņemt rokās lāpstu. Viņam jāspēj iedvesmot gan tepat Latvijā, gan...

Foto

Reorganizācija Jelgavas stilā: ja jau reiz ko likvidējam, tad sākam ar lielu un labu skolu

Vispārzināma ir mazo skolu problēma, kurās ir maz skolēnu, skolotāju slodzes...

Foto

Labais Rīgas cars Nils

Kaut arī jau ir daudz runāts par “Saskaņas” piketu Rīgas mēra Nila Ušakova atbalstam, kas tika rīkots š.g. 9.februārī, ir interesanti pavērot...

Foto

Morālā neatlaidīgā prasība jeb nacionāli politiskais imperatīvs

Morāla neatlaidīga prasība un organiska nepieciešamība ir sastopama ne tikai ētikā atbilstoši slavenā filosofa slavenajam terminam “kategoriskais imperatīvs”. Kants...

Foto

Pieteikšanās par vainīgu

Godātā redakcija, vairs nevaru to paturēt sevī. Esmu vainīgs, atzīstos. Atzīstos pilnīgi brīvprātīgi, bez spaidiem, viltus un maldības. Nevaru gan solīties še iederīgo...

Foto

Vadoņa gaidīšanas svētki

Šovasar plānotas Latvijas prezidenta vēlēšanas, un šobrīd neviens vispār nepiemin tagadējo prezidentu Raimondu Vējoni. Liekas, ka viņa izredzes tikt ievēlētam uz otru prezidentūras...

Foto

Egils Levits ir devis neatsveramu ieguldījumu, ir vienīgais un vislabākais

Šī gada jūnijā tiks ievēlēts nākamais Latvijas Valsts prezidents. Latvija ir parlamentāra republika, kurā Valsts prezidenta...

Foto

Muļķim būt

Maz ir to, kuri spēj saprast, kas notiek, un tomēr viņiem ir svarīgi, lai tiem būtu savs viedoklis par notiekošo....

Foto

Rietumu civilizācijas krīze

Ievērojamais britu vēsturnieks Arnolds Toinbijs ir rakstījis, ka nevienas nācijas un nācijvalsts vēsturi nevar izskaidrot pašu par sevi – tas ir iespējams tikai...

Foto

Divi vienā

Lasot manas publikācijas laikrakstos no astoņdesmito gadu beigām līdz manis uzrakstītām un izdotām grāmatām, lasītāji zina, ka nespecializējos uz kādu konkrētu tematu, bet rakstu...

Foto

Trīs aktuāli izskaidrojumi un viens negaidīts secinājums

1.Nogurums no patiesības jeb patiesības destruktivitāte. Nogurums no patiesības ir realitāte. Tāds psihiskais stāvoklis ir iespējams individuālā līmenī. Iespējams...

Foto

Rīga. Vai tiešām bezceRīga?

Kādu laiku nebiju braukusi pa Rīgu, taču aizvadītajās brīvdienās pabraukāju pa vairākiem mikrorajoniem (man gan labāk patīk teikt apkaimēm). Ticiet man –...

Foto

Vai „Jaunajai Vienotībai” ir jāpilda „Vecās Vienotības” solījumi?

Izglītības un zinātnes ministrija Vienotību pārstāvošā ministra Kārļa Šadurska personā 2018.gadā apsolīja pedagogiem darba samaksas pieaugumu. Šis solījums turklāt tika...

Foto

Kam mēs esam pret

KPV LV vajadzētu sākt aizdomāties par to, lai latvieši neatceras, kā boļševiki kungu mājas dedzināja. Kam pieder valsts vēlētājiem solīto darbu izpilde -...

Foto

Linkaits izvēlas „Yandex Taxi”?

Otrdien, 12.februārī pie Satiksmes ministrijas (SM) tiek plānots protests, kas tieši vērsts pret nozares politisko vadītāju Tāli Linkaitu (Jaunā konservatīvā partija). To...

Foto

Latvietis "Saskaņas" mītiņā pie Rīgas domes

Mans paziņojums par vēlmi piedalīties „Saskaņas” mītiņā pie Rīgas domes bija izsaucis vētru ne tikai sociālajos tīklos, bet arī ģimenē...

Foto

Ģeopolitika un mūsu neapskaužamais stāvoklis

Visjaunākie notikumi Venecuēlā, saprotams, pirmkārt un galvenokārt attiecas uz šīs valsts iedzīvotājiem un nekorekti ir iejaukties ar komentāriem viņu kultūras norisēs....

Foto

Koncepcijas projekts „Harmoniska Latvija. Taisnīgāka sabiedriskā iekārta”

Gatavojot šo projektu, par pamatu ņēmu Vācijas Brēmenes zemes satversmi. Domājot par Stradiņu dzimtas dzimto novadu Sēliju, Brēmenes zemi...