Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jā jā

04.01.2020. 20:06

»

Vijas draugs

Tā nebūtu, ja latvieši nebūtu pēdējie draņķi visur,kur vien ir kāds latvietis ar trulu purnu gaidot naudu kā kukuli šim mērkaķim. Latvieši ir slikti cilvēki un tas ir visur, kur ir cilvēki kā nekrietnie latvieši ir slikti cilvēki


un nodokļus par saviem īpašumiem arī negrib maksāt- ir tāda Vija K., kura savu Mežaparkā jaunbūvēto privāto baseinu bija " noformējusi" kā saimniecības ēku, un NĪ nodokļos maksāja stipri mazāk. Riebj šitie skabargas meklētāji svešā acī.

Atbildēt

gudrnieks

02.01.2020. 19:49

»

Pilsonis

Visu respektu autorei, un līdzjūtību par zaudējumu. Bet zivs pūst no galvas. Kariņa valdība ar 5 koalīcijas partiju izbadējušos pēc naudas un varas deputātu atbalstu Saeimā atrāva 60 miljonu naudu mediķiem un piešķīra savām partijām septiņkāršu finansējumu. Pārējais ir tikai sekas, arī medicīnas darbinieku...


Par Stradiņiem ir daudz sūdzību.Te vairak runa nav par finansejumu,bet ārsta ētiku un atieksmi pret darbu.Ja privātajā sektorā darbinieks nepild savus pienākumua viņs tiek atlaists no darba,vai sodits.

Atbildēt

Lana

02.01.2020. 19:22

»

Kur skatās Ilze Viņķele?

Ilze Viņķele tic iespējai Latvijā īstenot liberāli demokrātisku politisku piedāvājumu, kas nodrošina vienlīdzīgas iespējas visiem, vienlaikus cienot indivīda brīvības


Kauns lasīt jūsu liekulību. Pati esmu cik reizes novēroju publikācijā aprakstīto. Lai Ilze Viņķele, viņas "valsts sekretāre" Umbraško un citi līdzīgie savā ādā "izbaudīs" viņu izveidotās medicīniskas "palīdzības un aprūpes priekšrocības"- ticu, ka tā arī būs!

Atbildēt

Kur skatās Ilze Viņķele?

01.01.2020. 00:20

»

Lauķis

Ātrā palīdzība ir pārvērsta par šoferu sagatavošanas kantori.Mediķiem vairs nav nekādu apmācību, Cipule māca tikai šoferus, jauno felšeru ir nejēgā daudz, bet pieredze-0.Cipule tagad zombēšanai atsaukusi mācītāju.Kur skatās Ilze Viņķele


Ilze Viņķele tic iespējai Latvijā īstenot liberāli demokrātisku politisku piedāvājumu, kas nodrošina vienlīdzīgas iespējas visiem, vienlaikus cienot indivīda brīvības.

Atbildēt

Lauķis

31.12.2019. 23:08

Ātrā palīdzība ir pārvērsta par šoferu sagatavošanas kantori.Mediķiem vairs nav nekādu apmācību, Cipule māca tikai šoferus, jauno felšeru ir nejēgā daudz, bet pieredze-0.Cipule tagad zombēšanai atsaukusi mācītāju.Kur skatās Ilze Viņķele?

Atbildēt

kurmis

31.12.2019. 16:56

Pilnīgi iespējams,kā nelaiķis,vai kāds no viņa radiem,būs kaut kur nepareizi izrunājies.Tāda pie mums ir realitātē,kurā daudzi mediķi,sevišķi narkozes ārsti,ir bijušie čekas aģenti un iespējami arī tagadējie.

Atbildēt

zaira

31.12.2019. 15:57

»

radio Luxembourg

Es mazliet brīnos par to ģā, kurš rakstīja nosūtījumu kardiologam ar akūtām sāpēm krūtīs. Pie mums katrs ģā taisa kardiogrammas pats + ir analīze, ko var ātri uztaisīt ģā un kas pasaka, ir bijis infarkts/insults vai nav (par to bija minēts, runājot par dakteri, kas pārcēlās no Vācijas un tagad strādā...


Jūs no Amerikas vai no mēness nokritis?? Latvijā arī vislabākais ģimenes ārsts pats nevienu, arī vissmagāko slimnieku, uz slimnīcu nosūtīt nevar.

ĢĀ var vai nu uzrakstīt kakainu 025/y formu ar lūgumu slimnīcas speciālistam konsultēt pacientu, un tad ir jāgaida pieraksts pusgadu, ja nav blata.

Otra iespēja ir izsaukt ātro palīdzību uz ģimenes ārsta praksi. Par to ĢĀ saņem soda punktus.

Paradokss ir tāds, ka virkne veco ģimenes ārstu ir pārkvalificējušies 90-jos gados no slimnīcu ārstiem (slimnīcas masveidā slēdza) un ir daudz zinošāki nekā no pakaļas izvilktie pilnīgi stulbie rezidenti.

Neizslēdzu, ka šinī gadījuma vienkārši uzņemšanā strādāja kārtējais stulbais LU rezidents, kuram likās, ka slimnieks simulē, un kurš nejēdz ne kas ir negatīvs T zobs, ne vispār prot nolasīt kardiogrammu. Turklāt slimnīcās rezidenti saņem sliktas atzīmes, ja daudz stacionē. Ja met ārā, tad labas atzīmes.

Te vienkārši radiniekiem ir jādod prasība tiesā pret slimnīcu par lielu summu, ka tas notiktu jebkurā civilizētā valstī.

Atbildēt

nja

31.12.2019. 15:12

»

agilis noktum

Normālā valstī pēc šādas pacienta nāves slimnīcas vadība tiktu atlaista, bet ministrs uzņemtos politisku atbildību un atkāptos jau nākamajā dienā; ārsts sēdētu tiesā uz apsūdzēto sola un zaudētu savu diplomu


Latvijā ir ļoti profesionāla ātrā palīdzība, cik viņi spēj cilvēku nostabilizēt, tik arī bieži vien ir. Tālāk ir uzņemšanas ar stundām ilgu nīkšanu bez aprūpes un palīdzības, kur vairumam stāvoklis sāk atkal pasliktināties, paviša diagnostika un vēl paviršāka ārstēšana. Ja nepaveicas un paliek slikti piektdienas vakarā, faktiski tas nozīmē tikt hospitalizētam un pamestam likteņa varā, nepienāk pat dēžūrārsts, jo tas labākajā gadījumā kaut kur guļ, bet māsas baidās viņu modināt, melo, ka ārsts operējot, sliktākajā vispār neatrodas darba vietā, haltūrē kaut kur privātpraksē, dzerstās pa māju vai nodarbojas ar kādu hobiju, brīvdiena taču. Ļoti paveicas, ja ir kāds vēl nenotrulinājies rezidentiņš, kas atnāk un saceļ trauksmi, konstatējot dzīvībai bīstamas komplikācijas.

Atbildēt

radio Luxembourg

31.12.2019. 15:07

Es mazliet brīnos par to ģā, kurš rakstīja nosūtījumu kardiologam ar akūtām sāpēm krūtīs. Pie mums katrs ģā taisa kardiogrammas pats + ir analīze, ko var ātri uztaisīt ģā un kas pasaka, ir bijis infarkts/insults vai nav (par to bija minēts, runājot par dakteri, kas pārcēlās no Vācijas un tagad strādā Kolkā). Tas ir pirmais, ko tādā situācijā dara. Manuprāt, LV ģā ir Rietumu feldšera līmenī: neko vairāk kā pamērīt asinsspiedienu un vakcinēt viņi nevar un nespēj, tehniskais nodrošinājums - galds, dators, krēsls, asinsspiediena mērāmais un stetotoskops, pāris plāksteru, spirts un marle. Nekas vairāk kā pirms gadiem 70. Varbūt tomēr vajag viņiem visiem likt iemācīties taisīt tās pašas kardiogrammas un apgādāt ar aparatūru. Pretējā gadījumā 21.gs. ar mākslīgo intelektu un dažādām medicīniskās diagnostikas IT programmām sāk zust ģā institūcijas jēga.

Atbildēt

nja

31.12.2019. 15:02

Gan jau ka Strados to "palīdzību" sniedza kāds no Fūrmaņveidīgajiem neadekvātīšiem, kas sagrābušies maiņas un "strādā" vairāk stundu, kā vispār mēnesī ir. Un pēc tam vēl liek selfijus tviterī un neadekvāti ārdās. Vairums mediķu LV ir nožēlojami kapeikas kalpi, kas dēļ krutas mašīnas vai dārgas rokassomiņas riskē ar cilvēku dzīvībām, "strādādami" pusafekta stāvoklī.

Atbildēt

padoms

31.12.2019. 14:23

Kariņam un 5 partiju ministriem ,lai kādi arī viņi nav (daļa pastulbi un nekompetenti, bet ierēdņi viņu vietā visu izdara), nauda kokos neaug. Kamēr trešdaļa nemaksās nodokļus, kamēr bomžiem un blēžiem būs tiesības saņemt tādu pašu med.palīdzību kā nodokļu maksātājiem, veselības aprūpē nekas nemainīsies.
Tad ir tikai 2 iespējas- saņemt mazāk valsts atmaksātus med.pakalpojumus vai arī apdrošināt sevi visiem, izņemot penšus un mazus bērnus. Tāpat kā jūs visi, kliedzēji, apdrošināt savus autiņus.

Atbildēt

Stradiņos

31.12.2019. 13:22

par naudu kustība tomēr notiek, tā sanāk?
Tas, ka atteikušies uzņemt pacientu ar infarktu, ir ļoti slikti.
Izskatās pēc agresīvas naudas izspiešanas.
Cik saprotu, "avansā" dakteri apkalpot atsakās, jāmaksā uzreiz, arī, ja pēķšņi palika slikti, jādomā, kur dabūt sotaku, lai iemaksātu uzreiz.
Pateicoties Ķiblokai, zināšu, ka Stradiņos uzņem pēc principa "plati ili umri".

Atbildēt

:(

31.12.2019. 12:02

»

Santa

Esmu vairākkārt sakārusies ar "nāves kvotām". Būtu vērtīgi izvērt...


Jā, tas ir neatbildēts jautājums, kāpēc mūsu varneši tik ļoti ienīst savas valsts cilvēkus.Un nekādu kritiku neiztur aizbildināšanās par naudas neesamību. Ja valsts budžets tiktu veidots ar prātu nevis fin.min birokrātu aprobežotajās smadzenēs un excel tabulās, tad naudas pietiktu daudz vairāk lietām!!!!

Atbildēt

agilis noktum

31.12.2019. 11:09

Normālā valstī pēc šādas pacienta nāves slimnīcas vadība tiktu atlaista, bet ministrs uzņemtos politisku atbildību un atkāptos jau nākamajā dienā; ārsts sēdētu tiesā uz apsūdzēto sola un zaudētu savu diplomu

Atbildēt

fakts

31.12.2019. 10:30

»

Pilsonis

Visu respektu autorei, un līdzjūtību par zaudējumu. Bet zivs pūst no galvas. Kariņa valdība ar 5 koalīcijas partiju izbadējušos pēc naudas un varas deputātu atbalstu Saeimā atrāva 60 miljonu naudu mediķiem un piešķīra savām partijām septiņkāršu finansējumu. Pārējais ir tikai sekas, arī medicīnas darbinieku...


Varas gānītāji, tiekot pie varas, gandrīz vienmēr izrādās vēl lielāki zagļi un mēsli nekā tie kurus viņi gānīja.
Tu domā, ka tas Stradiņu slimnīcas dakteris, kurš aizsūtīja mājās rakstā minēto personu, to nebūtu izdarījis, ja saņemtu par kādiem pārsimt eiro lielāku algu?

Atbildēt

lauķis

31.12.2019. 09:11

»

gun4a

tas ir naivi un idiotiski maksāt šai valstij nodokļus un cerēt, ka vajadzības gadījumā saņemsi nepieciešamo medicīnisko palīdzību...


Savai valstij maksāt saprātīgus nodokļus ir pašsaprotama lieta.Diemžēl nav valsts,ir kolonija ar koloniālu valdību,un šādā gadījumā nemaksāt nodokļus ir pašsaprotama lieta.

Atbildēt

gun4a

31.12.2019. 04:11

tas ir naivi un idiotiski maksāt šai valstij nodokļus un cerēt, ka vajadzības gadījumā saņemsi nepieciešamo medicīnisko palīdzību.

Daudz racionālāk ir nodokļus nemaksāt , veikt uzkrājumus, un nepieciešamības gadījumā vērsties pie privātprakses ārstiem apmaksājot tos no veiktajiem uzkrājumiem.

Atbildēt

Precīzi

31.12.2019. 02:58

»

takse eironauda

katram kardiologam pa 100 eiro,Gulbja laboratorija visas analizes par 75 eiro,gimenes arstam 50 eiro par operativitati un labakie arsti pieejami taja pasa diena vai velakais nakamaja diena.nu un zalem uzreiz ar pieskaitiet pirmajai reizei kadus 50 eiro.tas ir gadijuma ,ja nav nepieciesams stacionars...


Tāpēc vecā krokodiliene varēja pieturēt asaras un muti, nevis birdināt asaras, jo kur vēl atradīs tik lētu darbaspēku. 59 gadu vecumā cilvēki ir gatavi strādāt virsstundas un par kapeikām, jo nekur citur darbā neņem, vai ne, Kiblokas kundze? Cik tu izmsksāji pabalstu šī krietnā cilvēka ģimenei, ko???

Atbildēt

takse eironauda

31.12.2019. 01:49

»

ārprāts

tas tik ir komentāriņš


katram kardiologam pa 100 eiro,Gulbja laboratorija visas analizes par 75 eiro,gimenes arstam 50 eiro par operativitati un labakie arsti pieejami taja pasa diena vai velakais nakamaja diena.nu un zalem uzreiz ar pieskaitiet pirmajai reizei kadus 50 eiro.tas ir gadijuma ,ja nav nepieciesams stacionars.stacionara citas takses.

Atbildēt

par velti arste teroristu sencovu !

31.12.2019. 01:42

latvija par velti Vaivaros arste teroristu sencovu un banderas austrumukrainas civilistu slepkavas.bet latvietim latvija ,ja vins nepieder elitei vai ari nevar samaksat arstam astranomisku naudas summu rezultats biezi vien ir letals.var sevi mierinat sezot 500 dienas rinda pie arsta ar domu.ka 18 novembri esi bijis Daugavmala redzejis militaro antikvariatu un ka latviesu algotni karo par asv interesem Iraka,Afganistana un Mali.

Atbildēt

Kaža

30.12.2019. 23:58

»

Važa

Tu neko nesaproti - Latvijā ieviesta "demokratija" - kas ir ne vairāk, ne mazāk, kā totalitarisma attīstības augstākā stadija - cik kabatā naidas, tik tev demokrātijas


Nu un kuri tad ir šī totalitārisma autori? Visi kā viens izbijušie okupācijas režīma pārcilvēki-komunisti ar demokrātiju uz mēles un totalitārisma bozi azotē.Veselības un labklājības nozares ir visvieglāk manipulējamas un naudīgākās.Tur arī vandās šie pārcilvēki.Kādreiz arī savējie gadās pa sitienam.

Atbildēt

...

30.12.2019. 23:46

»

manupraat

Kad tauta zaudee vienotiibu, taa izniikst...


vai tad nebalsot ir risinājums? Tas tikai padara viņiem vieglāku nokļūšanu varā.

Atbildēt

....

30.12.2019. 23:37

»

Pilsonis

Visu respektu autorei, un līdzjūtību par zaudējumu. Bet zivs pūst no galvas. Kariņa valdība ar 5 koalīcijas partiju izbadējušos pēc naudas un varas deputātu atbalstu Saeimā atrāva 60 miljonu naudu mediķiem un piešķīra savām partijām septiņkāršu finansējumu. Pārējais ir tikai sekas, arī medicīnas darbinieku...


wow! Tikai tāda maza problēmiņa, ka uz KPV un JKP jau arī gāja dudzi no "katrs no mums" ar tieši šādu domu, ka varam ko mainīt, bet izrādījās, ka esam vien statisti lielākā spēlē. Atlasīja sulbākos no stulbākajiem un vnk izmanto.

Kā tieši Pilsonis piedāvā kaut ko mainīt?

Atbildēt

Pilsonis

30.12.2019. 22:47

Visu respektu autorei, un līdzjūtību par zaudējumu. Bet zivs pūst no galvas. Kariņa valdība ar 5 koalīcijas partiju izbadējušos pēc naudas un varas deputātu atbalstu Saeimā atrāva 60 miljonu naudu mediķiem un piešķīra savām partijām septiņkāršu finansējumu. Pārējais ir tikai sekas, arī medicīnas darbinieku tagad krasi degradējusies attieksme pret saviem ārstniecības pienākumiem. Tām pārsimt cilvēku pārstāvības grupām, kas savākušās 13.Saeimā kā formāli reģistrētas “jaunās” partijas, izņemot Saskaņu ar tās 3000 biedriem, īstas tautas pārstāvības nav, bet šie lielākoties pašlabuma meklētāji, arī muļķi, aktieri, bankas izpostījuši eks-baņķieri, bet gandrīz visi šie salašņas arī lielākoties nabagi, tie kāro tikai naudu, vai varu, kas dotu tiem naudu, un daudzi no tiem visvairāk sapņo kā izvilkt visus 4 gadus Saeimā, lai dabūtu garantētās deputātu mūža pensijas Saeimas algas % apjomā. Es neattaisnoju ārstus. Bet noziegums pret tautu sācies no zivs galvas, lai kādos vārdos šo rīcību par finansējuma pārdali no mediķiem uz partijām Kariņa valdība neietērptu. Mūs neārstēs ne muļķi kariņi, ne afēristi bordāni, ne banku izpostītāji bondari, Kilblokas k-dze. Viņi arī mūsu bērnus un mazbērnus neskolos. Tie no 13.Saeimas ir rīkojušies kā pēdējie salašņas, kas piekrāpuši tautu ar melīgiem solījumiem, kas likumus maina un groza tikai savā labā un kas uzskata, ka likumus jāpilda tikai Jums, man un pārējai tautai. Šo morāli degradējušos, kleptokrātisko lumpeņu izveidoto partiju vēlēšanu un finansēšanas sistēmu, viņu izkropļoto tautsaimniecības un pārvaldes sistēmu Latvijā var mainīt tikai katrs no mums, ja visi kopā iesaistamies politikā, un paši izslaukām šos Augeja staļļus.

Atbildēt

Hihi

30.12.2019. 22:18

Viņu nogalināja Ķīlblokas mācību grāmatas

Atbildēt

xxL

30.12.2019. 21:45

Jāsāk ar nekompetentiem ielikteņiem: CSDD Rakusā, Fizioterapeite NMPD, kuģa mehāniķis, neonatoloģe u.c. "paklausīgie" ZZS ielikteņi Viņķelei jāizslauka no savām vietām.Vecos laikos nebija ne valdes, ne padomes, viens pieredzējis galvenais ārsts- jomas profesionālis tika ar visu labi galā.

Atbildēt

Maita

30.12.2019. 19:35

Kada gan starpiba zagt naudu uz veselibas aprupes vai bernu izglitibas rekina.

Atbildēt

Vijai

30.12.2019. 19:08

Circene-Rozentāle-Čakša-Viņķele un Belēvičs ir tā onkodiagnoze mūsu veselības aprūpes bojā ejai. Šie ministri ar valdības un Saeimas svētību veiksmīgi noraka mūsu valsts veselības aprūpi ar savām personīgajām, šaurajām biznesa interesēm. Pasakiet viņiem paldies no visiem aizgājējiem, kad satiekat, jūs jau tais aprindās bieži apgrozaties.

Atbildēt

tās gan muļķības

30.12.2019. 18:44

»

4. maija varas genocīds

I. Viņķele un K. Kariņš priecājas - cilvēks nomira, pensija nebūs jāmaksā


Katru dienu taču nāk jauni pensionāri,turklāt tagad,ja nemaldos,maksā 1 gadu daļu mirušā pensijas arī viņu atraitņiem/atraitnēm/Kilblokas minētais nelaiķis gan vēl nemaz nebija pensijā.

Atbildēt

par jaunbūvēm un ēnu ekonomiku

30.12.2019. 18:42

taisnība, varētu taupīgāk, bet šis gan nav naudas trūkuma gadījums.

Atbildēt

kaķa smiekli

30.12.2019. 18:30

»

Autorei

Vija, aizejiet uz Stradiņu jauno korpusu! Redzēsiet, kā tă būvniecībā valsts bezjedzigi izterējusi miljonus! Šī ēka lïdzinăs vairăk muzejam vai koncertzälei nekă slimnicai. Bezjēdzigi lielas halles, pa plaşajiem korodoriem varetu izbraukt ar džipu. Ziemas dărzs, kafejnīca, konferenču zāles...Blakus ...


Latvijā daudzās lietās un vietās ir lielummānija. Nekādas saprašanas par funkcionalitāti - ka tikai plašāk un grandiozāk. Nerēķina, cik pēc tam izmaksā to tūkstošu gaisa kubikmetru apkure un liekās, neizmantotās platības uzkopšana.

Atbildēt

Pesimists

30.12.2019. 18:28

Izskatās pēc palīdzības nesniegšanas un bezdarbības kā rezultātā iestājās smagas sekas. Jāraksta iesniegums Valsts Policijai.

Atbildēt

Izskatās

30.12.2019. 18:21

Ekspluatatoriene raud krokodila asaras par darbā nomocīto darbarūķi?

Atbildēt

Yes

30.12.2019. 17:28

»

érgla knàbis

Saules múźu latvijai


Knāb sūdā, kakuēdāj

Atbildēt

érgla knàbis

30.12.2019. 17:28

Saules múźu latvijai

Atbildēt

Phee

30.12.2019. 17:27

Ko tad šī nevarēja ar saviem sakāstajiem miljoniem nodrošināt maksas medicīnu savam dārgaham draugam?

Atbildēt

maironis

30.12.2019. 16:26

»

no Jūrmalas

Kamēr 1/3 strādājošo nemaksās nodokļus, kamēr netiks ieviesta obligātā veselības apdrošināšana, kuru Viņķele noraka, te nekas nemainīsies. Nekas


Ne jau strādājošie ir vainīgi. Simtiem miljonu no veselības budžeta izzog čurkas-nelegālie bēgļi, termiņuzturēšanās atļauju saņēmēji kā Rogozins, kas pēc 5 gadiem automātiski saņēma ES pastāvīgā iedzīvotāja statusu, lai gan nekādus nodokļus Latvijā nemaksā. Latvija ir pilna ar ārstiem komunistiem, kas saviem līkdeguna tautiešiem uz Latvijas valsts rēķina izraksta visdārgākās ārstēšanas. Tikai latviešiem šai sistēmā paredzēta vienīgi ātra nāve.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kāda ir Latvijas vēlēšanu nodrošinātāja patiesā seja?

FotoRenārs Kadžulis ir SIA ,,SOAAR'' līdzīpašnieks, kas jau vairāk kā 10 gadus ir monopola statusā - Latvijas vēlēšanu nodrošinātājs. Vēlēšanām pēc būtības ir jābūt gotprātīgām, caurredzamām, neapšaubāmām. Vai tas ir iespējams, ja tā organizētājs/nodrošinātājs ir negodprātīgs cilvēks?
Lasīt visu...

12

"Trīciet, heterocūkas!" jeb Ne viss ir tā, kā mums to mēģina iestāstīt

FotoReizēm, lai ieraudzītu kopainu, ir jāpakāpjas soli atpakaļ. 1989. gada 29. jūnijā ASV Kongresa debatēs parlamenta loceklis Viljams Dannenmeijers, vēloties piesaistīt klātesošo uzmanību geju un lesbiešu tiesību aizstāvju mērķiem, nolasīja izdevumā "Gay Community News" 1987. gada februārī publicēto Maikla Svifta ievadrakstu "Geju revolucionārs". Citēšu dažus tā fragmentus:  
Lasīt visu...

21

Tūliņ, tūliņ uzzināsim, ka vatņiku daudzinātā „Sputņik V” vakcīna nebija nekas vairāk kā tukša „moskovītu” muldēšana

FotoZinātnes pasauli ir pāršalkusi jauna sensācija. Starptautiska zinātnieku grupa ir nosūtījusi prominentajam žurnālam „Lancet” atklātu vēstuli, kurā apvaino Krievijas vakcīnas Sputņik V izstrādātājus efektivitātes datu falsificēšanā un vispārējā zinātniskās izstrādes procesa caurskatāmības trūkumā.
Lasīt visu...

12

Cāļus skaita rudenī

FotoNesen laikrakstam DDD bija pilngadība, precīzāk, deviņpadsmit gadiņu. Vai tas ir tikai deviņpadsmit vai jau, to lai katrs izdomā pats. Es šoreiz par ko citu. Par cāļiem un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Kas viņus dīda? (Kroņa vīruss kā hibrīdkara elements, svarīgākais elements)

FotoSastopoties ar acīmredzamā noliedzējiem, es vienmēr neizpratnē plātu rokas, jo neizprotu, kas viņiem prātā, kas viņus dīda, kas liek tā uzvesties?! Ko viņi grib un vēlas panākt?
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

Laikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet...

Foto

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

Kopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk,...

Foto

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

Partiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT...

Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....