Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jā jā

04.01.2020. 20:06

»

Vijas draugs

Tā nebūtu, ja latvieši nebūtu pēdējie draņķi visur,kur vien ir kāds latvietis ar trulu purnu gaidot naudu kā kukuli šim mērkaķim. Latvieši ir slikti cilvēki un tas ir visur, kur ir cilvēki kā nekrietnie latvieši ir slikti cilvēki


un nodokļus par saviem īpašumiem arī negrib maksāt- ir tāda Vija K., kura savu Mežaparkā jaunbūvēto privāto baseinu bija " noformējusi" kā saimniecības ēku, un NĪ nodokļos maksāja stipri mazāk. Riebj šitie skabargas meklētāji svešā acī.

Atbildēt

gudrnieks

02.01.2020. 19:49

»

Pilsonis

Visu respektu autorei, un līdzjūtību par zaudējumu. Bet zivs pūst no galvas. Kariņa valdība ar 5 koalīcijas partiju izbadējušos pēc naudas un varas deputātu atbalstu Saeimā atrāva 60 miljonu naudu mediķiem un piešķīra savām partijām septiņkāršu finansējumu. Pārējais ir tikai sekas, arī medicīnas darbinieku...


Par Stradiņiem ir daudz sūdzību.Te vairak runa nav par finansejumu,bet ārsta ētiku un atieksmi pret darbu.Ja privātajā sektorā darbinieks nepild savus pienākumua viņs tiek atlaists no darba,vai sodits.

Atbildēt

Lana

02.01.2020. 19:22

»

Kur skatās Ilze Viņķele?

Ilze Viņķele tic iespējai Latvijā īstenot liberāli demokrātisku politisku piedāvājumu, kas nodrošina vienlīdzīgas iespējas visiem, vienlaikus cienot indivīda brīvības


Kauns lasīt jūsu liekulību. Pati esmu cik reizes novēroju publikācijā aprakstīto. Lai Ilze Viņķele, viņas "valsts sekretāre" Umbraško un citi līdzīgie savā ādā "izbaudīs" viņu izveidotās medicīniskas "palīdzības un aprūpes priekšrocības"- ticu, ka tā arī būs!

Atbildēt

Kur skatās Ilze Viņķele?

01.01.2020. 00:20

»

Lauķis

Ātrā palīdzība ir pārvērsta par šoferu sagatavošanas kantori.Mediķiem vairs nav nekādu apmācību, Cipule māca tikai šoferus, jauno felšeru ir nejēgā daudz, bet pieredze-0.Cipule tagad zombēšanai atsaukusi mācītāju.Kur skatās Ilze Viņķele


Ilze Viņķele tic iespējai Latvijā īstenot liberāli demokrātisku politisku piedāvājumu, kas nodrošina vienlīdzīgas iespējas visiem, vienlaikus cienot indivīda brīvības.

Atbildēt

Lauķis

31.12.2019. 23:08

Ātrā palīdzība ir pārvērsta par šoferu sagatavošanas kantori.Mediķiem vairs nav nekādu apmācību, Cipule māca tikai šoferus, jauno felšeru ir nejēgā daudz, bet pieredze-0.Cipule tagad zombēšanai atsaukusi mācītāju.Kur skatās Ilze Viņķele?

Atbildēt

kurmis

31.12.2019. 16:56

Pilnīgi iespējams,kā nelaiķis,vai kāds no viņa radiem,būs kaut kur nepareizi izrunājies.Tāda pie mums ir realitātē,kurā daudzi mediķi,sevišķi narkozes ārsti,ir bijušie čekas aģenti un iespējami arī tagadējie.

Atbildēt

zaira

31.12.2019. 15:57

»

radio Luxembourg

Es mazliet brīnos par to ģā, kurš rakstīja nosūtījumu kardiologam ar akūtām sāpēm krūtīs. Pie mums katrs ģā taisa kardiogrammas pats + ir analīze, ko var ātri uztaisīt ģā un kas pasaka, ir bijis infarkts/insults vai nav (par to bija minēts, runājot par dakteri, kas pārcēlās no Vācijas un tagad strādā...


Jūs no Amerikas vai no mēness nokritis?? Latvijā arī vislabākais ģimenes ārsts pats nevienu, arī vissmagāko slimnieku, uz slimnīcu nosūtīt nevar.

ĢĀ var vai nu uzrakstīt kakainu 025/y formu ar lūgumu slimnīcas speciālistam konsultēt pacientu, un tad ir jāgaida pieraksts pusgadu, ja nav blata.

Otra iespēja ir izsaukt ātro palīdzību uz ģimenes ārsta praksi. Par to ĢĀ saņem soda punktus.

Paradokss ir tāds, ka virkne veco ģimenes ārstu ir pārkvalificējušies 90-jos gados no slimnīcu ārstiem (slimnīcas masveidā slēdza) un ir daudz zinošāki nekā no pakaļas izvilktie pilnīgi stulbie rezidenti.

Neizslēdzu, ka šinī gadījuma vienkārši uzņemšanā strādāja kārtējais stulbais LU rezidents, kuram likās, ka slimnieks simulē, un kurš nejēdz ne kas ir negatīvs T zobs, ne vispār prot nolasīt kardiogrammu. Turklāt slimnīcās rezidenti saņem sliktas atzīmes, ja daudz stacionē. Ja met ārā, tad labas atzīmes.

Te vienkārši radiniekiem ir jādod prasība tiesā pret slimnīcu par lielu summu, ka tas notiktu jebkurā civilizētā valstī.

Atbildēt

nja

31.12.2019. 15:12

»

agilis noktum

Normālā valstī pēc šādas pacienta nāves slimnīcas vadība tiktu atlaista, bet ministrs uzņemtos politisku atbildību un atkāptos jau nākamajā dienā; ārsts sēdētu tiesā uz apsūdzēto sola un zaudētu savu diplomu


Latvijā ir ļoti profesionāla ātrā palīdzība, cik viņi spēj cilvēku nostabilizēt, tik arī bieži vien ir. Tālāk ir uzņemšanas ar stundām ilgu nīkšanu bez aprūpes un palīdzības, kur vairumam stāvoklis sāk atkal pasliktināties, paviša diagnostika un vēl paviršāka ārstēšana. Ja nepaveicas un paliek slikti piektdienas vakarā, faktiski tas nozīmē tikt hospitalizētam un pamestam likteņa varā, nepienāk pat dēžūrārsts, jo tas labākajā gadījumā kaut kur guļ, bet māsas baidās viņu modināt, melo, ka ārsts operējot, sliktākajā vispār neatrodas darba vietā, haltūrē kaut kur privātpraksē, dzerstās pa māju vai nodarbojas ar kādu hobiju, brīvdiena taču. Ļoti paveicas, ja ir kāds vēl nenotrulinājies rezidentiņš, kas atnāk un saceļ trauksmi, konstatējot dzīvībai bīstamas komplikācijas.

Atbildēt

radio Luxembourg

31.12.2019. 15:07

Es mazliet brīnos par to ģā, kurš rakstīja nosūtījumu kardiologam ar akūtām sāpēm krūtīs. Pie mums katrs ģā taisa kardiogrammas pats + ir analīze, ko var ātri uztaisīt ģā un kas pasaka, ir bijis infarkts/insults vai nav (par to bija minēts, runājot par dakteri, kas pārcēlās no Vācijas un tagad strādā Kolkā). Tas ir pirmais, ko tādā situācijā dara. Manuprāt, LV ģā ir Rietumu feldšera līmenī: neko vairāk kā pamērīt asinsspiedienu un vakcinēt viņi nevar un nespēj, tehniskais nodrošinājums - galds, dators, krēsls, asinsspiediena mērāmais un stetotoskops, pāris plāksteru, spirts un marle. Nekas vairāk kā pirms gadiem 70. Varbūt tomēr vajag viņiem visiem likt iemācīties taisīt tās pašas kardiogrammas un apgādāt ar aparatūru. Pretējā gadījumā 21.gs. ar mākslīgo intelektu un dažādām medicīniskās diagnostikas IT programmām sāk zust ģā institūcijas jēga.

Atbildēt

nja

31.12.2019. 15:02

Gan jau ka Strados to "palīdzību" sniedza kāds no Fūrmaņveidīgajiem neadekvātīšiem, kas sagrābušies maiņas un "strādā" vairāk stundu, kā vispār mēnesī ir. Un pēc tam vēl liek selfijus tviterī un neadekvāti ārdās. Vairums mediķu LV ir nožēlojami kapeikas kalpi, kas dēļ krutas mašīnas vai dārgas rokassomiņas riskē ar cilvēku dzīvībām, "strādādami" pusafekta stāvoklī.

Atbildēt

padoms

31.12.2019. 14:23

Kariņam un 5 partiju ministriem ,lai kādi arī viņi nav (daļa pastulbi un nekompetenti, bet ierēdņi viņu vietā visu izdara), nauda kokos neaug. Kamēr trešdaļa nemaksās nodokļus, kamēr bomžiem un blēžiem būs tiesības saņemt tādu pašu med.palīdzību kā nodokļu maksātājiem, veselības aprūpē nekas nemainīsies.
Tad ir tikai 2 iespējas- saņemt mazāk valsts atmaksātus med.pakalpojumus vai arī apdrošināt sevi visiem, izņemot penšus un mazus bērnus. Tāpat kā jūs visi, kliedzēji, apdrošināt savus autiņus.

Atbildēt

Stradiņos

31.12.2019. 13:22

par naudu kustība tomēr notiek, tā sanāk?
Tas, ka atteikušies uzņemt pacientu ar infarktu, ir ļoti slikti.
Izskatās pēc agresīvas naudas izspiešanas.
Cik saprotu, "avansā" dakteri apkalpot atsakās, jāmaksā uzreiz, arī, ja pēķšņi palika slikti, jādomā, kur dabūt sotaku, lai iemaksātu uzreiz.
Pateicoties Ķiblokai, zināšu, ka Stradiņos uzņem pēc principa "plati ili umri".

Atbildēt

:(

31.12.2019. 12:02

»

Santa

Esmu vairākkārt sakārusies ar "nāves kvotām". Būtu vērtīgi izvērt...


Jā, tas ir neatbildēts jautājums, kāpēc mūsu varneši tik ļoti ienīst savas valsts cilvēkus.Un nekādu kritiku neiztur aizbildināšanās par naudas neesamību. Ja valsts budžets tiktu veidots ar prātu nevis fin.min birokrātu aprobežotajās smadzenēs un excel tabulās, tad naudas pietiktu daudz vairāk lietām!!!!

Atbildēt

agilis noktum

31.12.2019. 11:09

Normālā valstī pēc šādas pacienta nāves slimnīcas vadība tiktu atlaista, bet ministrs uzņemtos politisku atbildību un atkāptos jau nākamajā dienā; ārsts sēdētu tiesā uz apsūdzēto sola un zaudētu savu diplomu

Atbildēt

fakts

31.12.2019. 10:30

»

Pilsonis

Visu respektu autorei, un līdzjūtību par zaudējumu. Bet zivs pūst no galvas. Kariņa valdība ar 5 koalīcijas partiju izbadējušos pēc naudas un varas deputātu atbalstu Saeimā atrāva 60 miljonu naudu mediķiem un piešķīra savām partijām septiņkāršu finansējumu. Pārējais ir tikai sekas, arī medicīnas darbinieku...


Varas gānītāji, tiekot pie varas, gandrīz vienmēr izrādās vēl lielāki zagļi un mēsli nekā tie kurus viņi gānīja.
Tu domā, ka tas Stradiņu slimnīcas dakteris, kurš aizsūtīja mājās rakstā minēto personu, to nebūtu izdarījis, ja saņemtu par kādiem pārsimt eiro lielāku algu?

Atbildēt

lauķis

31.12.2019. 09:11

»

gun4a

tas ir naivi un idiotiski maksāt šai valstij nodokļus un cerēt, ka vajadzības gadījumā saņemsi nepieciešamo medicīnisko palīdzību...


Savai valstij maksāt saprātīgus nodokļus ir pašsaprotama lieta.Diemžēl nav valsts,ir kolonija ar koloniālu valdību,un šādā gadījumā nemaksāt nodokļus ir pašsaprotama lieta.

Atbildēt

gun4a

31.12.2019. 04:11

tas ir naivi un idiotiski maksāt šai valstij nodokļus un cerēt, ka vajadzības gadījumā saņemsi nepieciešamo medicīnisko palīdzību.

Daudz racionālāk ir nodokļus nemaksāt , veikt uzkrājumus, un nepieciešamības gadījumā vērsties pie privātprakses ārstiem apmaksājot tos no veiktajiem uzkrājumiem.

Atbildēt

Precīzi

31.12.2019. 02:58

»

takse eironauda

katram kardiologam pa 100 eiro,Gulbja laboratorija visas analizes par 75 eiro,gimenes arstam 50 eiro par operativitati un labakie arsti pieejami taja pasa diena vai velakais nakamaja diena.nu un zalem uzreiz ar pieskaitiet pirmajai reizei kadus 50 eiro.tas ir gadijuma ,ja nav nepieciesams stacionars...


Tāpēc vecā krokodiliene varēja pieturēt asaras un muti, nevis birdināt asaras, jo kur vēl atradīs tik lētu darbaspēku. 59 gadu vecumā cilvēki ir gatavi strādāt virsstundas un par kapeikām, jo nekur citur darbā neņem, vai ne, Kiblokas kundze? Cik tu izmsksāji pabalstu šī krietnā cilvēka ģimenei, ko???

Atbildēt

takse eironauda

31.12.2019. 01:49

»

ārprāts

tas tik ir komentāriņš


katram kardiologam pa 100 eiro,Gulbja laboratorija visas analizes par 75 eiro,gimenes arstam 50 eiro par operativitati un labakie arsti pieejami taja pasa diena vai velakais nakamaja diena.nu un zalem uzreiz ar pieskaitiet pirmajai reizei kadus 50 eiro.tas ir gadijuma ,ja nav nepieciesams stacionars.stacionara citas takses.

Atbildēt

par velti arste teroristu sencovu !

31.12.2019. 01:42

latvija par velti Vaivaros arste teroristu sencovu un banderas austrumukrainas civilistu slepkavas.bet latvietim latvija ,ja vins nepieder elitei vai ari nevar samaksat arstam astranomisku naudas summu rezultats biezi vien ir letals.var sevi mierinat sezot 500 dienas rinda pie arsta ar domu.ka 18 novembri esi bijis Daugavmala redzejis militaro antikvariatu un ka latviesu algotni karo par asv interesem Iraka,Afganistana un Mali.

Atbildēt

Kaža

30.12.2019. 23:58

»

Važa

Tu neko nesaproti - Latvijā ieviesta "demokratija" - kas ir ne vairāk, ne mazāk, kā totalitarisma attīstības augstākā stadija - cik kabatā naidas, tik tev demokrātijas


Nu un kuri tad ir šī totalitārisma autori? Visi kā viens izbijušie okupācijas režīma pārcilvēki-komunisti ar demokrātiju uz mēles un totalitārisma bozi azotē.Veselības un labklājības nozares ir visvieglāk manipulējamas un naudīgākās.Tur arī vandās šie pārcilvēki.Kādreiz arī savējie gadās pa sitienam.

Atbildēt

...

30.12.2019. 23:46

»

manupraat

Kad tauta zaudee vienotiibu, taa izniikst...


vai tad nebalsot ir risinājums? Tas tikai padara viņiem vieglāku nokļūšanu varā.

Atbildēt

....

30.12.2019. 23:37

»

Pilsonis

Visu respektu autorei, un līdzjūtību par zaudējumu. Bet zivs pūst no galvas. Kariņa valdība ar 5 koalīcijas partiju izbadējušos pēc naudas un varas deputātu atbalstu Saeimā atrāva 60 miljonu naudu mediķiem un piešķīra savām partijām septiņkāršu finansējumu. Pārējais ir tikai sekas, arī medicīnas darbinieku...


wow! Tikai tāda maza problēmiņa, ka uz KPV un JKP jau arī gāja dudzi no "katrs no mums" ar tieši šādu domu, ka varam ko mainīt, bet izrādījās, ka esam vien statisti lielākā spēlē. Atlasīja sulbākos no stulbākajiem un vnk izmanto.

Kā tieši Pilsonis piedāvā kaut ko mainīt?

Atbildēt

Pilsonis

30.12.2019. 22:47

Visu respektu autorei, un līdzjūtību par zaudējumu. Bet zivs pūst no galvas. Kariņa valdība ar 5 koalīcijas partiju izbadējušos pēc naudas un varas deputātu atbalstu Saeimā atrāva 60 miljonu naudu mediķiem un piešķīra savām partijām septiņkāršu finansējumu. Pārējais ir tikai sekas, arī medicīnas darbinieku tagad krasi degradējusies attieksme pret saviem ārstniecības pienākumiem. Tām pārsimt cilvēku pārstāvības grupām, kas savākušās 13.Saeimā kā formāli reģistrētas “jaunās” partijas, izņemot Saskaņu ar tās 3000 biedriem, īstas tautas pārstāvības nav, bet šie lielākoties pašlabuma meklētāji, arī muļķi, aktieri, bankas izpostījuši eks-baņķieri, bet gandrīz visi šie salašņas arī lielākoties nabagi, tie kāro tikai naudu, vai varu, kas dotu tiem naudu, un daudzi no tiem visvairāk sapņo kā izvilkt visus 4 gadus Saeimā, lai dabūtu garantētās deputātu mūža pensijas Saeimas algas % apjomā. Es neattaisnoju ārstus. Bet noziegums pret tautu sācies no zivs galvas, lai kādos vārdos šo rīcību par finansējuma pārdali no mediķiem uz partijām Kariņa valdība neietērptu. Mūs neārstēs ne muļķi kariņi, ne afēristi bordāni, ne banku izpostītāji bondari, Kilblokas k-dze. Viņi arī mūsu bērnus un mazbērnus neskolos. Tie no 13.Saeimas ir rīkojušies kā pēdējie salašņas, kas piekrāpuši tautu ar melīgiem solījumiem, kas likumus maina un groza tikai savā labā un kas uzskata, ka likumus jāpilda tikai Jums, man un pārējai tautai. Šo morāli degradējušos, kleptokrātisko lumpeņu izveidoto partiju vēlēšanu un finansēšanas sistēmu, viņu izkropļoto tautsaimniecības un pārvaldes sistēmu Latvijā var mainīt tikai katrs no mums, ja visi kopā iesaistamies politikā, un paši izslaukām šos Augeja staļļus.

Atbildēt

Hihi

30.12.2019. 22:18

Viņu nogalināja Ķīlblokas mācību grāmatas

Atbildēt

xxL

30.12.2019. 21:45

Jāsāk ar nekompetentiem ielikteņiem: CSDD Rakusā, Fizioterapeite NMPD, kuģa mehāniķis, neonatoloģe u.c. "paklausīgie" ZZS ielikteņi Viņķelei jāizslauka no savām vietām.Vecos laikos nebija ne valdes, ne padomes, viens pieredzējis galvenais ārsts- jomas profesionālis tika ar visu labi galā.

Atbildēt

Maita

30.12.2019. 19:35

Kada gan starpiba zagt naudu uz veselibas aprupes vai bernu izglitibas rekina.

Atbildēt

Vijai

30.12.2019. 19:08

Circene-Rozentāle-Čakša-Viņķele un Belēvičs ir tā onkodiagnoze mūsu veselības aprūpes bojā ejai. Šie ministri ar valdības un Saeimas svētību veiksmīgi noraka mūsu valsts veselības aprūpi ar savām personīgajām, šaurajām biznesa interesēm. Pasakiet viņiem paldies no visiem aizgājējiem, kad satiekat, jūs jau tais aprindās bieži apgrozaties.

Atbildēt

tās gan muļķības

30.12.2019. 18:44

»

4. maija varas genocīds

I. Viņķele un K. Kariņš priecājas - cilvēks nomira, pensija nebūs jāmaksā


Katru dienu taču nāk jauni pensionāri,turklāt tagad,ja nemaldos,maksā 1 gadu daļu mirušā pensijas arī viņu atraitņiem/atraitnēm/Kilblokas minētais nelaiķis gan vēl nemaz nebija pensijā.

Atbildēt

par jaunbūvēm un ēnu ekonomiku

30.12.2019. 18:42

taisnība, varētu taupīgāk, bet šis gan nav naudas trūkuma gadījums.

Atbildēt

kaķa smiekli

30.12.2019. 18:30

»

Autorei

Vija, aizejiet uz Stradiņu jauno korpusu! Redzēsiet, kā tă būvniecībā valsts bezjedzigi izterējusi miljonus! Šī ēka lïdzinăs vairăk muzejam vai koncertzälei nekă slimnicai. Bezjēdzigi lielas halles, pa plaşajiem korodoriem varetu izbraukt ar džipu. Ziemas dărzs, kafejnīca, konferenču zāles...Blakus ...


Latvijā daudzās lietās un vietās ir lielummānija. Nekādas saprašanas par funkcionalitāti - ka tikai plašāk un grandiozāk. Nerēķina, cik pēc tam izmaksā to tūkstošu gaisa kubikmetru apkure un liekās, neizmantotās platības uzkopšana.

Atbildēt

Pesimists

30.12.2019. 18:28

Izskatās pēc palīdzības nesniegšanas un bezdarbības kā rezultātā iestājās smagas sekas. Jāraksta iesniegums Valsts Policijai.

Atbildēt

Izskatās

30.12.2019. 18:21

Ekspluatatoriene raud krokodila asaras par darbā nomocīto darbarūķi?

Atbildēt

Yes

30.12.2019. 17:28

»

érgla knàbis

Saules múźu latvijai


Knāb sūdā, kakuēdāj

Atbildēt

érgla knàbis

30.12.2019. 17:28

Saules múźu latvijai

Atbildēt

Phee

30.12.2019. 17:27

Ko tad šī nevarēja ar saviem sakāstajiem miljoniem nodrošināt maksas medicīnu savam dārgaham draugam?

Atbildēt

maironis

30.12.2019. 16:26

»

no Jūrmalas

Kamēr 1/3 strādājošo nemaksās nodokļus, kamēr netiks ieviesta obligātā veselības apdrošināšana, kuru Viņķele noraka, te nekas nemainīsies. Nekas


Ne jau strādājošie ir vainīgi. Simtiem miljonu no veselības budžeta izzog čurkas-nelegālie bēgļi, termiņuzturēšanās atļauju saņēmēji kā Rogozins, kas pēc 5 gadiem automātiski saņēma ES pastāvīgā iedzīvotāja statusu, lai gan nekādus nodokļus Latvijā nemaksā. Latvija ir pilna ar ārstiem komunistiem, kas saviem līkdeguna tautiešiem uz Latvijas valsts rēķina izraksta visdārgākās ārstēšanas. Tikai latviešiem šai sistēmā paredzēta vienīgi ātra nāve.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

18

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

FotoEs tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir sarežģītā situācijā, mēģinot šo kuģi kaut kā izstūrēt cauri Covid pandēmijas izraisītajai krīzei, izmantojot to komandu, kāda nu viņa rīcībā ir nonākusi.
Lasīt visu...

6

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

FotoNe tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās valsts prezidenta Egila Levita kā valsts vadītāja līderības problēma. Acīmredzams, ka valstij sarežģītos brīžos E.Levits vienkārši nespēj vai nevēlas pildīt savus valsts prezidenta pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem", nespējot adekvāti reaģēt uz notikumiem sabiedrībā.
Lasīt visu...

12

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

FotoSmagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus un topinambūrus. Būvēju savu pasauli no tām lietām, kuras uzturēja manu senču pasauli. Tām jābūt pietiekami stiprām, lai uzturētu arī manu, lai gan vēlu iesāktu, lai gan tikai tikko radītu, lai gan maziņu un vēl vārgu, bet MANU PAsauli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....