Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nikanis

19.01.2021. 16:47

Dievs Jāzepa ģimenei uzturlīdzekļus nemaksāja un arī nepiedalījās dēla Jēzus audzināšanā. Kā tāda sengrieķu dieva cienīga dzeguze - pataisīja jaunavu grūtu un notinās mākoņos. Neļāva pat marijai uztaisīt vēl kādu bērnu, laikam kastrēja Jāzepu

Atbildēt

Signe

05.01.2021. 20:19

Paldies par sirsnīgo, trāpīgo rakstu, Vanaga kungs!

Atbildēt

kas tie par murgiem???

02.01.2021. 15:48

»

Aicinājums..

Cienīgtēvs, vai kā Jūs tur dēvē tās avis.. sāciet ar savu meitu un viņas dzīvesveida apskatu,ieteikumiem.. otrs-varbūt baznīckungiem jāsāk ierobežot puisīšu izmantošanu aizsedzoties ar tā kunga vārdiem


ko jūs zināt par arhibiskapa meitas dzīvesveidu,kur jau nnntos gadus dzīvo ASV??kālab tas būtu jāapskata?Kāds sakars arhibiskapam ar puisīšu izmantošanu?Slims esat vai pēc tiesas darbiem prasās?Tagad nu gan katrs idiņš var driķēt visu,kas ienāk slimajā galvā...

Atbildēt

Aicinājums..

27.12.2020. 20:17

Cienīgtēvs, vai kā Jūs tur dēvē tās avis.. sāciet ar savu meitu un viņas dzīvesveida apskatu,ieteikumiem.. otrs-varbūt baznīckungiem jāsāk ierobežot puisīšu izmantošanu aizsedzoties ar tā kunga vārdiem??

Atbildēt

Skaudības Dievs

27.12.2020. 16:15

Labāk Jānis Vanags strādātu kādā benzīntankā, tas būtu labāk gan viņam pašam, gan sabiedrībai. Tukša mēles kulšana nav nekāda lielā māksla. J. Vanaga kungs ar ebreju tautas mitoloģijas sludināšanu nopelna ļoti smuku naudiņu. Strādājot fiziski smagu darbu, šādu naudu nevar nopelnīt! Cik mēs zinām, kristietība pie mums atnāca vardarbīgā veidā ar krusta kariem. Tieši krustnešu un kristīgo misionāru dēļ mūsu brīvie senči kļuva par dzimtcilvēkiem (vergiem). Kristietība mūsu tautai nesa tikai tumsonību un nabadzību. Kamdēļ mums ticēt bībeles viltus dievam un bībeles viltus dieva dēlam, ja mums ir savi Dievi – Latvju Dievi? Pagāniskā ticība ir mūsu zemes pamatticība. Kāpēc ticēt svešas cilts dievam, ja mums ir savi Dievi?
Ar zaļu un kuplu skaudību, Skolnieciņš - Latvju Skaudības Dievs
(Vislatvijas Skaudības Dievība Skolnieciņš)
(Skauģu Skauģis)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Skolnieciņš #SkaudībasDievs #pagāni

Atbildēt

Edgars A

27.12.2020. 12:17

Par to Imanuelu- buus Imanuels Velikovskis, skaidra lieta.

Atbildēt

nu, nu...

26.12.2020. 22:02

Interesanti ir iepazīties ar šo komentāru rakstītāju tumsonību. Viņiem ka tikai kaut ko pamuldēt, ka tikai paķengāties - pedofīlija, celibāts, katoļi... Jūs pat tik daudz nejēdzat, ka Jānis Vanags ir LUTERĀŅU, nevis katoļu arhibīskaps. Luterāņiem nav nekāda celibāta un arī pedofīlijas skandālos luterāņi nav iesasitīti.

Atbildēt

Protobalts

26.12.2020. 17:20

ŠĶĪSTAJAM nOASAM BIJA 2 SIEVAS !
https://www.geni.com/people/Noah/6000000002145556219

Atbildēt

cik labi būtu

26.12.2020. 17:12

»

Vigoškins

Kad tiks dibinata biedrība daudzsievības un daudzvīrības atbalstam


Nevajag te muldēt par daudzvīrību, tāda nekur nav un nevar juridiski pastāvēt. Prostitūtas lai iet uz meitu māju! Daudzsievība gan Latvijā varētu būt jo veču ir par maz. Un iemācītos sadzīvot, nevis naidoties ar vīra mīļākajām. Visiem būtu labi.

Atbildēt

Protobalts

26.12.2020. 16:46

»

nepiekopju kristietību

Vanags ir divkosis! Viņš aicina - "Mūsu jaunā gada apņemšanās lai būtu – atjaunosim latviešu valodu!" Atjauno un sāc Latvijā dzīvojošos krievu okupantus saukt par okupantiem un nevis nepilsoņiem


kā tu zini ,ka pats neesi slāva pēstecis ,Ķivutkalna arheplpģiskie izrakumi ,pierāda ,kašeiet pirms 5500 gadiem bija slāvu un somugru sieviešu apmetnes!
Slavu haplogruppa R1a.
Daudzi izjustusi vilšanos savos uzskatos ,pēc dns haplgruppas noteikšanas ,jo izradijas ka nav pat vacieši ,bet slāvi ,ieskaitot Jakaterinu 2 ,polabskaja slavjanka ,pēc dns analīžu rezults.

Atbildēt

bet

26.12.2020. 15:57

»

ciniķis

Palasi Civillikuma ģimenes tiesību sadaļu un tiesu praksi šķiršanās gadījumos. Veselais saprāts tev liegs spert kāju dzimtsarakstu nodaļā


pie notāra reģistrēt partnerattiecības un maksāt 10 reizes vairāk,ja tādu likumu pieņems,gan veselais saprāts neliegs spert kāju.?Vai ne?Ja jau tāda zvērīga cīņa par to notiek.

Atbildēt

dīvaini komentāri

26.12.2020. 15:52

Kāds gan sakars aicinājumam apprecēties,lai bērni dzimtu laulībā,ar pedofīliju un katoļu draugu celibātu Katoļi jau nu gan precas un viņiem visvairāk bērnu dzimst.Celibāts attiecas tikai uz priesteriem,jo "labāk ir būt neprecētam'.Un kad,kur un kādos platuma grādos no baznīcas ir izstumtas sievietes?

Atbildēt

ciniķis

26.12.2020. 15:39

»

nesaprotu

un kas gan tagad tiem vīriešiem to liedz darīt


Palasi Civillikuma ģimenes tiesību sadaļu un tiesu praksi šķiršanās gadījumos. Veselais saprāts tev liegs spert kāju dzimtsarakstu nodaļā.

Atbildēt

ROFLMAO

26.12.2020. 14:21

Vanag, pastāsti to saviem katoļu draugiem, kas aiz celibāta slēpj pedofiliju un pederastiju!

Atbildēt

Protobalts

26.12.2020. 13:45

Kamēr Latvijā nenotika jūdu kristietības laupītāju okupācija ,mums viss bija vislabakajā kātrība ,gan ciltīs ,gan laulībās !
Bet šie jūdu bībeles murgi visu izpostīja ,padarot sievietes par grekāzi!
Ārprāts ,cik daudz mūsu somugru,baltslāvu sieviešu ir cietušas šo okupantu dēļ!
Visas tās zākāšanas par ārlaulības bernu dzemdēšanu un izstumšanu no sabiedrības.
Te daudz kas jāmaina uz labu ,jastiprina cilšu apzināšana ,mūsu senču ticība ,un jūdu ticībai Latvijā nav vietas!
Bet jūs macītāji ,no dienas dienā ,gada gadā negvelžat tos murgus ,iztīrat baznīcas no krustā sistā ģindeņa tēla ,jo tas Latvijas dzīvotspējai nenāk par labu ,un topiet nevis par alfonsiem ,bet par Latvijas valsts būvētājiem ,celiet mājas ,ariet tīrumus .
No baznīcas sievieti izstūmāt un paši pārveršaties sievietēs ,kaut ka jau tukša vieta jāaizpilda.

Atbildēt

Protobalts

26.12.2020. 13:37

Latvijas Valsts meži izšķērdē mūsu mežu naudu!!!
Interesanti ,kādās galda spēlītēs spelējis māčītājs Žibeiks ,ka viņagaldu restaurē par tādu naudu ,par kuru laukos daudzbernu ģimenei varētu nopirkt dzīvokli !
"'Piedaloties LATVIJAS VALSTS MEŽU ATBALSTĪTĀS ZEMGALES KULTŪRAS PROGRAMMAS 2019 PROJEKTU KONKURSĀ, un saņemot 1500,00 EUR finansiālu atbalstu, muzejā tika īstenots projekts, sadarbojoties ar Bauskas restaurācijas uzņēmumu SIA ”Intarsija”, laika posmā no 2.maija līdz 15.decembrim.
Šāda veida spēļu galds Queen Anne (Anglija, autors nezināms), datēts 18.gadsimta otrā pusē, stila formās, dažādām funkcijām transformējama mēbele, ir nozīmīgs un sarežģīts mēbeļu mākslas paraugs un Latvijas muzejos nav saglabājies. Tas ir ļoti rets un unikāls ieguvums pat Eiropas kultūrvēstures mērogā. Galdiņš izgatavots no sarkankoka un bērza masīvkoka, sarkankoka nažfiniera, melnkoka, kaula un misiņa furnitūras.
Unikālais priekšmets piederēja ilggadējam (no 1944. gada) Bauskas mācītājam Paulam Žibeikam (1910–2006). Priekšmets muzeja krājumā iekļauts 2017.gadā kā dāvinājums no vietējās luterāņu draudzes mācītāja P. Žibeika kustamā un nekustamā īpašuma mantinieces.
Restaurētā mēbele tiks eksponēta Bauskas muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā, kura veltīta Bauskas pilsētas materiālajai un garīgajai kultūrai 18. gadsimtā. To paredzēts izstādīt arī 2020. gadā muzejā iecerētajā izstādē, kura būs veltīta tā agrākā īpašnieka – ilggadējā Bauskas mācītāja un prāvesta Paula Žibeika (1910-2006) simtdesmitgadei un Žibeiku ģimenei.
Projekta rezultātā tiek īstenots viens no Valsts kultūrpolitikas stratēģiskā mērķa rīcības uzdevumiem: par nacionālo kultūras vērtību - Zemgales kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu, uzturēšanu un pieejamību. Muzeja apmeklētājiem tiks radīts priekšstats par 19. un 20.gadsimta Zemgales kultūrvēsturisko vidi, kultūras daudzveidību un nacionālo krājumu Bauskas novadā.

2019.gadā V. Plūdoņa muzejā īstenots projekti:2019.gadā V. Plūdoņa muzejā īstenots projekti:
- “V. Plūdoņa muzeja ekspozīcijas mēbeļu restaurācija” ar EUR 2000.00 Latvijas valsts mežu atbalstītās Zemgales kultūras programmu 2019,
- “Ekspozīcijas “Lejenieku saimniecība” izveide” ar VVKF atbalstu EUR 2000.00.''
''No Bauskas muzeja feicbook lapas"

Atbildēt

Varbūt

26.12.2020. 13:32

»

nesaprotu

un kas gan tagad tiem vīriešiem to liedz darīt


Varbūt bailes, neticība sev, savām spējām, jūtām, attiecībām, otram, dzīves likumsakarībām vai savai valstij, jo nepaļaujas uz to, un savai tautai - jo nevairo vai vairo bērnus bez tēva un ģimenes.

Atbildēt

nesaprotu

26.12.2020. 12:43

un kas gan tagad tiem vīriešiem to liedz darīt?

Atbildēt

Vienkārši

26.12.2020. 12:20

Arhibīskaps tikai apliecina, ka patiesība ir vienkārša, skaidra un saskaņā ar cilvēka dabu, cieņu un godu.

Atbildēt

Aha!

26.12.2020. 11:23

»

Žulis

Liksim mierā to Jēzu, Jāzepu un Mariju. Nespriedelēsim arī par to, ko Dievs grib, vai negrib. Ja vīrietis mīl sievieti, tad kādēļ viņš ar viņu neslēdz laulību? Bet neslēdz laulību viņš tādēļ, ka nemīl šo sievieti. Tā sieviete viņam ir tikai kā savu seksuālo tieksmju apmierināšanas objekts. Nebūs šī, ...


Pilnīgi piekrītu, jo tāda zvērīga, dzīvnieciska, neprātīga mīlestība ir laba, maksimāla līdz galam…Ka esam gatavi viens otru nosist un ja ir jāmirst, tad tikai kopā, viens nevarēs palikt un dzīvot bez otra.

Bet laulības ir tādas pretīgas, nu, tad tu apstiprini to, ka ir vīrietis un sieviete vienīgā iespējamā savienība, kuru dzimtsaraksta nodaļas vadītāja svēta. Nu, ar mūzikas skaņā fonā.. Nū, un māca kā izturēties vienam pret otru visu mūžu un apgalvo, ka tā ir jābūt visu mūžu.

Atbildēt

Vigoškins

26.12.2020. 08:57

Kad tiks dibinata biedrība daudzsievības un daudzvīrības atbalstam ?
Cik skaisti izskatās AAE,kad aiz vīra tipina četras sievas,un bariņs bernu !
Un visi laimīgi !....

Atbildēt

Žulis

26.12.2020. 00:55

Liksim mierā to Jēzu, Jāzepu un Mariju. Nespriedelēsim arī par to, ko Dievs grib, vai negrib. Ja vīrietis mīl sievieti, tad kādēļ viņš ar viņu neslēdz laulību? Bet neslēdz laulību viņš tādēļ, ka nemīl šo sievieti. Tā sieviete viņam ir tikai kā savu seksuālo tieksmju apmierināšanas objekts. Nebūs šī, būs cita. Nevajag sarežģīt elementāri vienkāršas lietas. Laulība – tas ir apliecinājums jūtu patiesumam. Atteikšanās no laulības, tas ir apliecinājums, ka nekādu patiesu jūtu šeit nav un nekad nav bijis. Un nevajag to tukšvārdību, to vāvuļošanu, to attaisnojumu meklēšanu. Esiet kaut uz brīdi patiesi!

Atbildēt

nepiekopju kristietību

26.12.2020. 00:05

Vanags ir divkosis! Viņš aicina - "Mūsu jaunā gada apņemšanās lai būtu – atjaunosim latviešu valodu!" Atjauno un sāc Latvijā dzīvojošos krievu okupantus saukt par okupantiem un nevis nepilsoņiem!

Atbildēt

25.12.2020. 23:27

Vienmēr ar interesi klausos bīskapa uzrunas! Šis kodolīgais aicinājums ir tik nozīmīgs laikā, kad sāk zust morāle visos līmeņos...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...